Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Régen írtam már, de olvaslak titeket. Két pici gyerkőc mellett nem nagyon jut idő netezni.

Pilla,
gratula a picihez, örülök, hogy jól vagytok. Tejci miatt meg ne aggódj a kevés is több mint a semmi. A fiamat én is csak 3 hóig szoptattam, plussz tápszereztem és bármit csináltam nem termelődött több tejci, totál oda voltam, de rájöttem nem ő az első és utolsó aki tápszeren nő fel. Most viszont annyi van, hogy a fagyóban is gyűlik, pedig nem csinálok másként semmit mint akkoriban. Kitartás ne add fel.
A lánykán lévő ingecska nagyon ismerős, a takaróról nem is beszélve. :D

Mano,
gyönyürű a picifiú, remélem kifelé mentek már a kórságból

Giga,
engem a saját kutyánk idegelt az utcsó napokban, szegény biztos nem tudta mire vélni a dolgot.

Rólunk most csak annyit, hogy már 4 kg vagyunk. A védőnőnk elhült mikor megtudta mennyit eszik (90-100 g) egy-egy szopi alkalmával. Hatalmasakat tud aludni a levegőn, ki is használjuk még ezeket a szép napokat. Igaz ma tök ködös idő van felénk egész nap. Kicsit hasfájósak lettünk, de a Bence után én felvagyok már erre is készülve, ő 3 hónapig hasfájós volt éjjel- nappal, nem kívánom azt senkinek.
Megoldódott a fürdés gondunk is, mivel a kiskádban üvöltött bármit is próbáltunk megpróbáltam a kislavórban megfürdetni. Nem tudom mennyivel jobb abban, de egy szava sincs fürdés közben :D

Puszi mindenkinek

Timi

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Sziasztok!

Csak röviden:a szopis klubban azt mondták, ne igyuk a laktoherbet, hasfájást okozhat (nem feltétlen!). én abbahagytam: a tejem nem lett kevesebb, viszont Elcsinél megszűntek a nyűgik. lehet, hogy igazuk van, nálam bevált. az is lehet, hogy csak szerencsém volt, és véletlen egybeesés. akinek hasfájós a picije, próbálja meg felfüggeszteni az ivását, és meglátjuk. A SZOPITÓL LESZ TÖBB TEJE AZ EMBERNEK, NEM A TEÁTÓL (ELSŐSORBAN).

K.
Kép
klauszka
 
 


Nalam mar kezd betelni a pohar! :evil:

http://www.hirtv.hu/?tPath=/musorok/&article_id=85384
Meddig mehet el a nagytestver cimu videot nezzetek meg!Kb a feletol kezdodik ami idevonatkozik!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Mostanában nem idegesít semmi. Lehet, hogy a hétvégén túl fáradt voltam. Remélem nem leszek hisztis. Nem szeretném...
Tegnap este én is nagyon sz.rul aludtam a férjem miatt. Ő is jókat horkolt... :x Meg még ráadásul melegem is volt, meg forgolódtam. Szóval semmi sem volt jó. Azt hiszem mostanság már nem lesz sokkal jobb estém. :?

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Timi,
jó hallani felőletek!
Bernadett súlya szépen gyarapszik! :lol:

Kis Levi most itt alszik a hasamon,szegényke csak akkor alszik,ha hozzánk bújhat! :cry:
De most,hogy beteg,meg van neki engedve,mert mindenki nagyon sajnálja! :(

Klauszka,
amikor beteg lett Levi,én is magamat hibáztattam,de aztán rájöttem,hogy ezen túl kell lépni,hiszen a babák is bármikor megfázhatanak!

Picurk,
Levi tényleg kikerekedett,már tokája is van! :lol:

Kép
mano83
 
 


Giga,
kitartás,lassan már te is babázhatsz!!!
És akkor majd a picúrtól nem fogsz tudni aludni... :lol: !


Tényleg,Bogár,mi van veled?

Kép
mano83
 
 


Halihó!

Senki nincs ma fent????

Kép
tami2900
 
 


Tami,
én is ezt kérdezem! :P
Pont ma nincs senki,amikor van egy ráérős napom! :cry:

Kép
mano83
 
 


Sziasztok!

Annyit szerettem volna a linkkel jelezni nektek hogy MEGSZUNIK A GYEREK OSZTALY A KORHAZBAN!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Tami,
írtam neked privit, de lehet, hogy kétszer küldtem el, bocsi.

Timi

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Ancsa: és ez tuti? (Akkor koraszülött és hasonló osztály se lesz?)

Nem értem... tudtommal Kistarcsa kiemelt kategóriát kapott...
Vendég
 


Én is úgy tudom, hogy Kistarcsa kiemelt kórház lesz, tehát nemhogy leépítenék, hanem még fejlesztik is... de lehet, hogy valamit félreértelmeztem... :roll:
Vendég
 


Cs1!
En egyenlore csak a gyerek osztalyrol tudok meg a szemeszetrol!
Majd meg utana jarok! :wink:
Ezen agyalok en is hogy mi lesz akkor!Az orvosokat nem kuldhetik el mert kellenek az ujszulott reszre!Kivancsi vagyok hogy oldjak majd meg! :evil:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Cs1!
Az a video amit betettem annak a legvegen van a gyerek ellatasrol szolo resz!Ha nem hallottam volna a sajat fulemmel el sem hiszem! :evil:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Timi: Én nem kaptam privit. Biztos nekem küldted?

Kép
tami2900
 
 


Ancsa, én letöltöttem a videót, de ami a gyerekosztályról elhangzik, az minden, csak nem konkrétum... egy orvos nyilatkozik arról, hogy "elképzelhető, hogy Kerepestarcsán (!) meg fog szűnni a gyermek ellátás". Na már most olyan, hogy Kerepestarcsa kb. 15 éve nem létezik, de ez részletkérdés, csak ennyire van képben az illető... azon kívül a riportban elhangzottak minimum FELE már nem is aktuális, egyrészt a szabad szülésválasztást ugye eltolták júliusra (nem januártól) és nem januártól lép életbe, és még a júliusi változásokkal kapcsolatban sincs semmiféle konkrétum. A másik, hogy a riportban még 48 kiemelt kórházról van szó, ami azóta 31-re csökkent. Ebben amúgy benne van a kistarcsai kórház is, ami azt jelenti, hogy itt nem valószínű, hogy bezárnának bármit is, sőt...
Szóval én úgy vettem ki, hogy az adott riportra nem igazán lehet adni, ami elhangzott, az egy embernek a homályos elképzelése (ő se mondta konkrétan!).
Majd meglátjuk még, hogy mi lesz...
Vendég
 


Én sajna nem tudtam megnézni a videót, de Verna szavaira annyit reagálnék, hogy hát ennyit ér a média...
Mindent csak feltúrbóznak, hogy a lehető legtöbb embert beparáztassák. Szerintem ez egy eléggé ocsmány dolog.
Nem is nagyon hiszek nekik. Ezért is mondtam a múltkor, hogy várjuk meg, hogy mi lesz a vége ennek a szabad szülészorvos választásos dolognak is, mert én nem tartom kizártnak, hogy ezt is csak felfújták...

Kép
Kép
giga1
 
 


Tami,
neked küldtem tutira, az étrendkiegészítők árai voltak benne. Amúgy tudjátok már milyen nemü lesz babóca?

Timi

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Hogy vagy, Giga? Ma este melegfront, holnap meg kettős fronthatás... Megyünk szülni? ;)

Kép

Kép
sikati
 
 


Halihó!!!

Képzeljétek, ma voltam először a baba-mama klubban itt Tahiban, és találkoztam egy csajjal, aki szintén Kistarcsán szült!!! ez azért rendkívüli, mert mi nagyon messze vagyunk tőletek! szóval tök jó volt.
ja, engem ez a kiemeltkórházasdi nem érdekel, én a következőt is kistarcsán akarom szülni. punktum.

K.
Kép
klauszka
 
 


Klauszka, már akartam kérdezni, hogy miket adsz Elizának, mint "kiegészítő táplálékot"? :D És jött már foga, vagy készül? Én annyira be vagyok tojva ettől a fogzástól, már előre.

thenus
 
 


Sziasztok!

Az előbb írtam egy csomó mindent, és elszállt az egész. Tiszta pipa lettem. Így röviden:

Kati, Levi nagyon édes a képen, annyira fiús, szerintem nagyon helyes pasi lesz, ha felcseperedik :wink: Remélem, jobban van már!!

Sárika megkapta a két hónapos oltást, nagyon sírt szegénykém, annyira sajnáltam. Ma voltunk Kistarcsán csípőficam szűrésen, de csalódtam, nem ilyenre számítottam. Időpontra mentünk ötre, mint kiderült, még négy embert hívtak ötre rajtunk kívül...és az egészet lezavarta két perc alatt az orvos, egyszerre három paciens volt bent, futószalag szerű volt az egész. Megnézte Sárikát(ill. én azt hittem, menten kicsavarja tövestül a combját-lehet, hogy ezt így kell csinálni???)aztán az asszisztens nő odalöki a vizsgálóasztalra a leletet, és csókolom. Szóval otthon még eszembe volt, hogy megkérdezem a kengurut, meg a babahordozót, de úgy meglepőtem, hogy el is felejtettem(meg alkalom sem volt, mert mire felöltöztettem Sárát, és a dokihoz fordultam, már mást vizsgált. Nem tudom, hogy minden szakrendelés ilyen-e, de én nem ilyenre számítottam :cry:

Írok valami jót is. Olyan jó elnézni, ahogy nap-mint nap mást fedez fel, tanul meg a csemetém. Mostanában fedezte fel a kezét, annyira édes volt, ahogy nagy szakértelemmel vizsgálgatta az öklét, kinyitotta, becsukta, megint kinyitotta, becsukta az ujjait. Meg már mindig fülig ér a szája, ha beszélünk hozzá, és ő is visszaválaszol, jókat tudunk beszélgetni :wink:

Ez engem is érdekelt, hogy miket adsz Klauszka Elizának, meg hogy egy étkezéskor szopi után, előtt, vagy helyett?

Jó éjszakát mindenkinek!

Katica

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e ajánlani jó gyerekorvost a XVI. kerületben. Volt már téma múltkor, most már viszont konkrétumok is érdekelnének. ;)
Vendég
 


Czakoca: Még mindig nem kaptam privit, megpróbálnád mégegyszer elküldeni?!

Igen tudjuk, KISFIÚ, és ha mindenigaz akkor KRISTÓF ANDRÁS lesz a neve.

Kép
tami2900
 
 


Ichtus!
Jól értem, h csípőszűrésre időpontot kell kérni :?: Úgy tudtam az a lényeg, h du. 5-ig jelentkezzünk be a recepción :!: :?:

Néhány hasznos link a dedek 6hó körüli táplálásról:

http://www.otlettar.try.hu/kismama/babaetrend.htm
http://www.otlettar.try.hu/kismama/szilard_etelek.htm

Cincérke

Kép
cincérke
 
 


Sziasztok!

Katica,
mi az ortopédiai klinikán voltunk ezen a vizsgálaton,negyed10-re volt időpontunk,és nálunk is ugyan ez volt.
Hármasával mentünk be és 2 perc alatt végeztünk is.
Ráadásul egy fiatal doki vizsgálta Levit és nagyon barátságtalan volt! :evil:
Mi 30-án megyünk vissza kontrollra,renélem nem kell többet terpesz rugi! :?

Thenus,
Levi már eszik almát,banánt az orvosunk tanácsára és nagyon ízlik neki! :lol:
Mondjuk nagyon ment a hasa,azért ajánlotta ezeket az orvos,mert széklet fogó!

Tami,
szép neve lesz a kisfiatoknak! :P
Én is a Kristófon és Milánon gondolkodtam,de a párom nem engedte! :cry:
Azért a Levente is tetszik! :wink:

Ancsa,
Marci hogy van?

Levi már jobban van,tegnap már nem volt láza! :lol:
Azt mondta az orvos,hogy 3 lázmentes nap és meggyógyúlt!
Mondjuk a gyógyszer nagyon ízlik Levinek,mert narancsos ízesítésű! :wink:

Kép
mano83
 
 


Manó: Köszönjük, mi is gondolkodtunk a Leventén, de a baráti társaságban rengeteg a Levente, így maradt a Kristóf, az András nevet pediga nagypapa után kapja.

Kép
tami2900
 
 


Pilla!
Gratulálok a kis tüneményhez! :wink:
Mi is tegnap kaptuk meg a szurit, sokat pityogtunk, de szerintem megérezte, hogy elkeseredtem én is. :cry: Nem hízott eleget, ezért tápszert is kell kapnia a szopi után ha igényli. :oops:
A múltkori lázam 39,7 elvitte a tejcimet :evil: Iszom a teákat, laktoherb és fitolac, valamint fejem. De annyira rosszul érintett. Kell még egy pár nap, mire belerázódom és remélem még visszatér a régi kerékvágásba a dolog. :D

Kép
klmaria
 
 


Klmaria!
Fel a fejjel! :) Hidd el visszajön a tejci!
Egy kedves ismerősöm az alkoholmentes sörre esküszik!

Cincérke

Kép
cincérke
 
 


Cincérke!
Köszönöm a biztatást, remélem igazad lesz! :wink:

Kép
klmaria
 
 


Cincérke, igen, pont tegnaptól kell az időpont. A köv telefonszámot adták meg, hogy ott lehet kérni: 06-30-910-0618
Tegnap nem is írtam, hogy rendben talált mindent, de kontrollra vissza kell menni két hónap múlva, enyhe ráncaszimmetria van, tornáztatnom kell.

Klmaria, én is azt mondom, fel a fejjel, türelem, és ne idegeskedj, az a lényeg.

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Köszi a linkeket, Cincérke :D

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Raktam még egy albumot Leviről:
www.babanet.hu/album/main.php?album=11170

vagy ha így nem nyitja meg,akkor:
www.babanet.hu/album és a z album neve: Simon Levente

Klmaria:
Fel a fejjel! :D
Attól hogy tápszert is kap,nem változik semmi!Én is adok tápszert Levinek pótlásképp,mert rengeteget eszik és nem termelődik olyan gyorsan a tejem!

Kép
mano83
 
 


Sziasztok,

Verna, szívből ajánlom dr. Urbányi Máriát a XVI. kerületben, mi i s hozzá járunk, a gyerekeim puszit adnak neki, annyira szeretik, látszik rajta hogy él-hal a gyerekekért, és ami nkem nagyon fontos, nem akarja rögtön megtömni őket antibioval, ha egyet tüsszent, először próbáljuk a szelíd gyógymódot, hoemo, teák, méz stb és végső esetben AB.

Ha érdekel priviben megírom az elérhetőségét.

ziasztok

Timi
kismaszat
 
 


Sikati!
Ezek szerint ezért nem volt túl jó éjszakám. Állandóan felébredtem, nem tudtam hogyan feküdjek, forgolódtam, stb...
És te hogy vészelted át az estét? Vagy lehet, hogy már benn vagy a kh-ban??? :wink:
Azért én még nem szeretnék szülni. Ma voltam nst-n. 3000 gramm a picur. Most nem nőtt olyan iramban, mint azt a szakkönyvek írják, de nagyon nem izgat!
Ja! Csupán 3 és fél órát voltam a kh-ban... Nem mintha nem érnék rá, csak azért fárasztó ennyit ott ülni a tök kényelmetlen székeken... Vagy én csinálnék valamit nagyon bénán?

Mielőtt még elfelejteném:
Csajok!
Amit a múltkor a tenáról írtam, sajna nem igaz. Ma megkérdeztem a dokim, és mivel ő sem tudott róla, ezért felhívta a patikust, és ő is azt mondta, hogy fel lehet ugyan iratni, de attól még nem lesz olcsóbb.
Szóval jól át akart verni a gyártó... :evil:
Ezer bocs, ha valakinek ez kalamajkát okozott!!! :oops:

Tudom, hogy már volt téma, de nekem igazából most lett aktuális (pontosabban lehet, hogy már késő is valamennyire), és meg is gondoltam magam a szülésznővel kapcsolatban.
Tudtok nekem tippeket adni, hogy kihez forduljak. A dokim azt mondta ő nem ajánl, mert nem teheti meg. Azt választok akit én akarok. Mivel nem ismerek ott senkit, fogalmam sincs.
Ha írnátok nekem privikben erről, meg árakról, azt nagyon megköszönném!

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
giga1
 
 


sziasztok!
majd este bővebben, most csak annyit, hogy én ezért ajánlottam a múltkor csípőre a heim pálban dr.kecskés rudolfot. egy végtelen kedves, szimpatikus bácsika, aki imádja a gyerekeket és a szakmáját. elcsónak beindította a forgó játékot is az ágy fölött, mert észrevette, hogy nézi. elcsót alaposan megnézte, és nagyon jó fej volt. nem utolsósorban: állítólag az ország legjobb ortopédusa. nem csak a gyerekdokink mondta, hanem teljesen más forrásból egy egészségügyben DE MÁS KÓRHÁZAKBAN és a heim pálban is dolgozó asszisztens nővér. asszem annyi is elég, hogy 2 HÓNAPPAL ELŐBB be kell hozzá jelentkezni... :!:
hozzátápiról este, mert elcsó itt tornászik rajtam.

K.
Kép
klauszka
 
 


Giga,
küldtem privit! :D

Kép
mano83
 
 


Sziasztok!

Kedd este voltam dokinál, aki megvizsgált és kiderült, hogy az eddig 9 hetes babám már lehet, hogy 11 hetes! :) Legalábbis méreteit tekintve. A hossza 39 mm! Jó alaposan megnéztük UH-on, a dokibácsi végig mutogatott, meg magyarázott, hogy melyik része merre van. Aztán még a pocakom is meggyúrta, hogy minden irányból megnézhesse a kis vakarcskát. Nekem a legjobban az tetszett, hogy felvette azt a poziciót, mint én a vizsgálóasztalon és láttam a két kis tappancskáját meg a nagy buksi fejét! :D Viszont valószínű, hogy benevezünk egy spec. Down-szűrésre. Azt hiszem valamelyikőtök írt is róla, hogy volt (aki ráismer, és tényleg volt, kérlek részletezze a vizsgálatot plíííz). A dokim szerint 25.000 Ft a szűrés teljes díja, de ebben 3 vizsgálat van (2 vérvizsgálat 12 ill. 16 hetesen és egy tarkóredő UH 12 hetesen). Holnap kapom meg a tel. számukat és akkor már én is kifaggathatom őket. Hát kíváncsi vagyok. Sajnos sok időm nem volt visszaolvasni, de remélem Levi már gyógyulgat és más sem lett menet közben beteg!

Hópihe
ha-hópihe
 
 


Hópihe! Hát gratulálok a szép kis pocaklakóhoz! :lol: A Down szűrésen tényleg volt innen valaki, majd elmondja a részleteket, de itt egy link ezzel kapcsolatban:

http://www.downszures.hu/site.php?mid=1

thenus
 
 


[quote="giga1"]S írta:giga1ikati!
Vagy lehet, hogy már benn vagy a kh-ban??? :wink:


ááááá! Mondjuk mostanra haloványan fájogat a hasam mgint, de leginkább folyamatosan, szóval szerintem ma is itthon alszom...:)

szülésznő témában én inkább nem nyilatkoznék, mert akit én fogadtam, nagyon kedvesnek tűnik, de egyéb tapasztalatom még nincs vele. (ha mégis megszülnék a napokban, akkor majd megírom, milyen volt, jó?:) )
sikati
 
 


Hópihe: én voltam...

A Bolgárkerék utcában laknak, a 11. héten kell felhívni őket és a betöltött 12. héten levesznek egy kis vért aztán a betöltött 15. héten még egy kicsit... és már a 15. héten megvan az eredmény (a 2. szúrás után 2 nappal). Pillanatok alatt megvan a szúrás, várni se kell max. 5 percet! A 12. heti vérvételre vinni kell magaddal a 12. heti genetikai UH leletedet is - vagy ha nincs olyan akkor ott is megcsinálják (12e Ft extra - a 25e-ben ez nincs benne!!!! - én ezt nem kértem de utólag bántam mert így a mai napig nem tudom, hogy a kórházban megnézték-e a baba orrcsontját)

Utána mihelyt megvan az eredmény hívnak és megmondják - utána pedig kipostázzák.

Itt egy arányszámot mondanak, tehát egy valószínűséget arra, hogy beteg lehet-e a babád. Nekem kevesebb mint 1:50.000 lett a valószínűsége a beteg babának, de ha jól tudom 1:300 vagy 1:150 az aminél továbbküldenek amnióra.

Nekem a kórházban ezt a papírt elfogadták AFP helyett így nem kellett hajnalban bevonulnom egy újabb szúrásra :)

Engem megnyugtatott.
Vendég
 


Manó!
Köszi a privit, vettem az adást! :)

Hópihe!
Hatalmas gratula a kis jövevényhez! Tök jó érzés, nem?!
Amikor látod, hogy egy-egy vizsgálat között mennyit fejlődött, azt olyan jó látni... :D

Sikati!
Hááát. Lehet, hogy még a végén a kettős front miatt benn leszel estére... :D
A szülésznős témában lehet, hogy már nem fogom tudni olvasni a tapasztalatod, csak később. :lol:
Főleg, ha kihúzod még azt a néhány napot, ami hátra van neked.
De azért nagyon köszi, ha esetleg mégis. :wink:

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Giga,
én csak az én szülésznőmet tudom neked szívből ajánlani, aki kedves, mosolygós, megértő, segítőkész, hozzáértő, mindenben segít amiben csak lehetséges és még sorolhatnám :lol: Ő a Tasnádiné Erzsi bátran keresd fel, ha nincsenek neki sokan biztosan nem mond nemet :wink: szülés után is mindig megnézett minket.

Klmaria,
ne ad fel, én most kérdeztem meg a dokinéninket, hogy mit lehetne a laktoherb helyett inni, mert nálunk egy kis hasfájást okozott és mondott egy homeopátiás készítményt, Urtica ureus 5 CH gondolod próbáld meg te is, azt mondta egy hétig szedni kell aztán egy hét szünet, remélem nektek is segít :D

Ichtus,
akkor hasi uh-ra is kell ezekszerint időpontot kérni :?: minket arra küldött el a dokinéni.

Tami,
ha most sem ment el a privi, akkor küldesz nekem egy címet ahova küldhetem :?:

Timi

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Köszi Czakocza az ajánlást!
Azt még meg tudnád nekem írni priviben, hogy ti mennyit adtatok neki?
Köszi!

Kép
Kép
giga1
 
 


Giga,
mi nem pénzt adtunk az Erzsinek hanem vettünk neki egy hatalmas ajándékkosarat .Vagy csemegekosárnak hívják?
Ha esetleg az Erzsi nem vállal el kérdezd meg a Jutkát, a vezetéknevét sajna nem tudom, de ő is falubeli és nagyon szimpi, nemrégóta van ott a kórházban Erzsi csábította át, egy szemüveges, szőke, rövidhaju csajszit keress.

Timi

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


[quote="mano83"]
írta:
mano83
Tényleg,Bogár,mi van veled?


sziasztok,

megvagyok, munkát keresek továbbra is, mivel lemondtunk egy idöre most a babáról , nem nagyon irogatok , de néha néha olvasgatlak titeket :)

Kép


Katica
bogár78
 
 


Megnéztem az Egészségügyi Minisztérium honlapját, letölthető a törvénytervezet: a kiemelt kórházak között szerepel a kistarcsai, és ezen belül gyermekosztály fenntartása is. Szóval tényleg nincs szó a bezárásról.
Vendég
 


Czakoca30!
Köszönöm!
Ilyen homeopatikás bogyókat hol lehet venni? Gyógyászati boltban vagy csak katalógusból?
Tasnádiné Erzsikét én is csak ajánlani tudom! :lol:
Ő beszélte rá a férjemet, hogy bent legyen velem és rettentő sokat segített. Ha ő nem segít a végén megőrültem volna a fájdalomtól, mert már az utolsó 1 centi nehezen ment. :oops:

Kép
klmaria
 
 


Klmaria,
szerintem gyógyszertárban és gyógynövényboltokban biztosan lehet kapni, én is csak most fogok venni.

Timi

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Gyógyszertárban tuti lehet, én már vettem többször. Sőt, általában lehet kérni homeos füzetkéket, amikben le van írva, hogy mire mit ajánlanak. Nekem anyukám hozott múltkor kismamásat meg kisbabásat is. :)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?