Új privát üzeneted érkezett!

ööö izé elsrakoztatta = elszórakoztatta... nem bírok gépelni. éhes vagyok. megyek enni :)
lmkata
 
 


Mangó, abban a bogyóban is van görögszéna mag !

"A készítmény az alábbi összetevők koncentrált kivonatát tartalmazza olivaolajban oldva:görögszéna mag, benedekfű levél, csalánlevél, édeskömény mag."

mondom... majd hiszem ha látom... :shock:

amúgy mi nem vártuk meg a 6 hetet sétával (mert az ugye most lenne, holnap lesz 6 hetes), ha jól emlékszem a 3. vagy 4. héten vittem ki. De már előbb vittem volna csak nagyon óvatos voltam mivel ő ugye életének első 6 napját a 33 fokos jó meleg inkubátorban havajozta :lol:
de akkor is melegebb volt mondjuk meg szép tiszta idő...

meglátod !

Marcsi mi az a calica vagy mi amit írtál??
szegény, akkor tényleg pihenj ma, olyan szar ilyen gyengének lenni :arrow: én úúútálom! pláne ha egy kalandvágyó bébi szórakoztat all day, mi? :wink:

biztos menni fog az a főzi csak idő kell hozzá. emlékszem Zsóka küzdött Marcival most meg már semmi gond, nem?
(de ő majd jobban tudja... :oops: )

na tényleg megyek enni mostmá' ! :wink:
lmkata
 
 


még ezt akartam Zsófinak :wink:
Kép Kép Kép
lmkata
 
 

 
 

kata minden képen más arcod van!!! GYÖNYÖRŰEK VAGYTOK!!!!!!
kerekpocak
 
 


:oops: köszi :wink: :oops:

meg még ezt muszáj a ma délelőtti dumcsizásunkról :wink:
olyan cuki ahogy figyelt!!! (még jópárszor keresztbe áll a szemem ha fókuszálni próbálok, de csak fog ez menni lassacskán... :wink: )
Kép
lmkata
 
 


Cumi: nekem pont ellenkező parám volt, én inkább az ujjacskáját nem akartam. Persze cumit se. Négy hétig bírtuk, de sokkal kényelmesebb a csend. Mi Mam latex cumit használTUNK :) Négy napja egyáltalán semmit se használunk :)

Alon: Én se nézem a Lostot :) A főzelékezés, kajamizéria nagyon stresszes tud lenni ám! Falatok, 1-2 kanál, aztán semmi, aztán megint semmi, aztán 1-2 kanál, aztán egyszercsak mindent felfal. Simán két hónapba is beletelhet, mire megszereti a szilárd ételt. Neked jobbulást!

Zsófi: Jó a blog :) És úgy van, ahogy írod, az első két hónapot kell túlélni, utána már havaj :)

Edus: Édes a fiúk szövegelése :)

Nóri: Sírás dettó így volt. Fejésben segít a párod, nem semmi. Ez akkora segítség, hogy aki nincs benne, nem is tudja elképzelni. Nekem egyszer kellett segítenie (mármint az én páromnak). Begyulladt a mellem a sok tejtől, kis csomók keletkeztek. Kimasszírozta, közben persze sírtam a fájdalomtól, de egy ilyen rossz éjszaka volt összesen. Utána fejtem rendesen minden este :)

Panni: Márk nagyon édi higgadt kisfiú, hogy nem kell neki se cumi, se ujjacska :)

Kata: Nagyon édes Liza! :)

Mangó: Édes a nagyfiú! Olyan kis békés. Séta: ahogy a többiek is írták, szerintem is a november a lényeg, ilyen pici babát nem feltétlenül kell kivinni, te menjél ki néha, az fontosabb! :)

M.
mircike
 
 


mangó: én biztos renitens vagyok: szerintem nagyonjól beés felöltöztetve, lábzsák stb melegében, nyuodtan vidd ki! én februárban születtem és állandóan az erkélyen altatott az anyukám! 3-4 órákat is a minusz sokban! annyira meg azért még nincs hideg. szerintem semmi baja nem lesz. először egy kis kör- aztán egy kicsit nagyobb. szerintem váj még egy pár napot aztán hajrá. ha jól fel van öltöztetve, nem lesz gáz! sőt! jót alszik majd!

(samuval ma is sétáltunk 2 órát a lábzsák alatt nem volt más csak kapucnis kardigán, body, rugi- csont melege volt így is!)
kerekpocak
 
 


KATA lizu cukormackó édes kis drága!!! (amikor elkezd bandzsítani onnantól lát jól! messzebb és élesebben)
kerekpocak
 
 


Zsófi! tényleg ????? :arrow:
amikor elkezd bandzsítani onnantól lát jól! messzebb és élesebben

tudsz még ilyeneket? tudod most látás-parám van, bár már nagyságrendekkel jobb mint volt.... (mióta ott is kitalálták h vmi nem úgy van ahogy kéne........... :twisted: )
lmkata
 
 


Sziasztok!
Most csak gyorsan.

Marcsi, tudod mit nem értek? Hogy LAura hogy hord még 68-as ruhát, ha 70 cm? Már a múltkor is feltűnt nekem hogy 68-as overallt vettetek. Farkas szeptember óta 74-es ruhát hord, és mostmár 80-as ruhái is vannak, jó azok még nagyok. És őt csak 67-nek mérte a védőnő.- Lehet hogy nem jól mérik?

Baktériumok ellen jobbulást, biztos nem a rettegett vírus, mert az lázzal is jár nem? (Kata a calici vírus most ütötte fel a fejét, emiatt volt látogatási tilalom több kórházban ,többek között a Jánosban is. Vírusos hasmenéses mittudoménmi.)

Kata a sorozatképek nagyon jók, én is pont ma gondoltam sorozatkép csináláson amikor Farkas kb 5 perc alatt három helyszínt járt be a szobában. :)

Most megyek mert anyukámnál vagyunk és most megyek...:)

JA, Edus, Zsiga egy csúcs, én is hangosan nevettem és velem együtt Farkas is :).

Zsófi, Timi új avatarját hol láttad amikor nem is írt se ide se a másikba? Vagy csak én nem találom?

Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


visszalapozgattam, mert érdekelt h korábban mit írtok a kakitémával kapcsolatban és ott láttam h új az avatar képe.

tehát vmikor jártál itt timi csak nem volt időd, gondolom..

ha samu 1 hónapja volt 63 most meg már simán a 68as ruhákat hordja az azt jelenti h nem csak kövér de hosszú is kegyetlenül?? ha egy féléves babó meg ő a lassannégy hónapjával ugyanakkora ruhákat hord????
kerekpocak
 
 


Pár kép a tegnapi sztorik mellé:

nyalóka-1
Kép

nyalóka-2
Kép

..és a hiszti, miután elvették a nyalókámat....
Kép
mazsolák
 
 


Aztán még 1-2 kép...


egyik tiltott dolog..., ami persze kedvenc...
Kép


gyere baba, rosszalkodjunk...
Kép


anya, ne kapjál már szívbajt!!ilyet is tudok, és kész....
Kép
mazsolák
 
 


Szépfiú 1

Kép

Szépfiú 2

Kép

(ami inkább egy átmulatott éjszaka utáni "fejszerkezet"..)


... a nagyfiú...
Kép
mazsolák
 
 


na akkor pár kép megvolt csemegészésnek... 8)

Levegőztetés/sétáltatás: már nem emlékszem, h volt pontosan. :roll: :? ., de zsomb nov. végi, és sokszor altattam babakocsiban az erkélyen! (Ahogy Zsófi is írta!) Ő is olyan jókat aludt! Evéstől evésig. :) Pedig hát akkor sem volt meleg. De az biztos, h kell az átmenet/fokozatosság!! :wink: Talán én is úgy kezdtem, h beöltöztettem, és kinyitottam rá az ablakot...ja és a szája elé kis sálat tettem, hogy a hideg levegőtől ne fájjon a torka...talán vhogy így volt... :roll: :oops: :? (jó, 1 év se telt el, és már nem is tudom, hogy volt??!!) :oops: :oops:

Kata, kép nagyon szupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ügyik vagytok, de hát szép alalnyokról, csak szép kép készülhet! :lol:

Majd megnézem Timcsi új avatar képét, most rohanok, mert délelőtt "csavargyár"-ban voltam, és úszik az egész lakás, háztartás...

ha tudok, még jövök, addig is pusszok:e
mazsolák
 
 


na úgy néz ki megmaradok.. :lol:
visszaolvastam saját magam (is), és egy hsz-ban 2x is írtam, h. gyengécske voltam v. vagyok, tisztára úgy hangzott, mint egy Miss P. panaszáradata. pedig nem is vagyok az, v. legalábbis szeretném azt hinni :lol:

Kata, Liza nagyon tündér !!! annyira édes mimikája van - te meg fantasztikusan elkapod a pillanatokat !!
amúgy nekem is eleinte az volt a parám, h. Laura vak meg süket - de persze tudtam, h. a babák egy darabig nem látnak és nem fordítják a fejüket a hang irányába.. de akkor is ezt gondoltam.. :?

Mircike, köszi a megnyugtatást kajaügyben. ma már az 1. (azaz első) kanálnál öklendezett Laura. eddig azért egy pár falat lecsúszott
lehet, csak türelmetlen vagyok, v. nem elég híg, v. nem elég meleg.. v. egyszerűen csak tényleg nem ízlik neki a főztöm.
érdekes, az alma-banánt nem győzöm elég gyorsan adagolni, de a krumplitéma szó szerint nehéz falat.
szóval ma séta közben útbaejtettük a boltot, és vettem neki HIPP főzeléket. majd holnap ezt próbáljuk. ha az üveges sem kell, nem tudom mit csináljak.

Nóri, az a vicc, h. van 62-es body is ami jó rá. 5 db - egy csomagban vettük, ilyen ujjatlan, és pulcsi alá adom rá. bár ezek szerintem kinyúltak, amiatt van. a 68-asok csontra jók Laurára, de már többet nem veszek, csak 74-es dolgokat. (lehet anorákból már olyat kellett volna, mert ha aláöltöztetem, akkor az is "felvesz" a méretből. szerintem így januárban vehetünk újat)
nem tudom hogy mértek 70 cm-t.. lehet lejjebb csúszott Laura feje a vízszintes méricskén. :?: 5 hós viziten volt 67 cm..

igen Zsófi, nagyon úgy néz ki, h. Samu nagyobb az átlagnál. lényeg, h. nem tápszertől, v. kockacukortól nőtt nagyra.

én akárhogy nézem, féléves korára Laura majdnem duplázott (40 dkg híján). úgyhogy hozta az átlagot kb... 8)


Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


ja most nézem, h Zsomboron nem egyforma a zokni, látszik, h Apával voltak... :lol: 8)
mazsolák
 
 


ISTEN ÉLTESSEN KICSI ZSOMBOR AZ ELSŐ SZÜLINAPODON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép
puszillak, Zsóka néni :wink:

KépKép
logi
 
 


Edu, behalás, ezek a pasik!!!! :lol: :lol: :lol:
Nagyon ügyes Zsombi, így felállni az etetőszékre....jó mozgású krapek! Zsigu meg már kész férfi! Nagyon hasonlít egymásra a két tesó. Nagy buli lesz???


most rohanok (szokás szerint), de próbálok még jönni, le vagyok maradva a visszaolvasással... :oops:

KépKép
logi
 
 


Kicsi Zsombor! Nagyon boldog szülinapot kívánunk Neked !!! :)
mangó
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a tanácsokat! és a bókokat, nem gondoltam volna, hogy ennyire jól esik, ha dícsérik a gyerekedet :oops:

tegnap este krizís volt, szegény Bende nem tudod megnyugodni semmitől...... aztán valahogy túl lettünk ezen és olyan 11.30 körül aludt el....

Benedek is szokott néha bandzsítani, és olyankor látom, hogy koncentrál, olyan édes!

Álmában szokott mosolyogni, le akartam Nektek fényképezni, de mire villant a gép abbahagyta :)

Edus, nagyon cuik a pasik!!!
Kata, nagyon szépek vagytok!!!!!!
Márk is tündéri!!!!
Szóval minden baba és mama gyönyörűűűűű!!!!
:)
mangó
 
 


BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT ZSOMBESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Hajajaj....
Megint elmaradtam. Ezer bocs! Még csk olvasó üzembódban sem tudtam lenni. Így is minden éjjel kettőkor bújtam az ágyba valami miatt. :cry:
- Balának adventi naptárt varrogatok.
- Elkezdtem a dipit, ugye amit nappal Bala mellett nem tudok csinálni. Azt hiszem be kell vonnom a nagyikat. (Hogy tanul valaki gyerek mellett, akinek nincs segítsége? Ez rejtély számomra. Le a kalappal előttük. :shock: :?: :roll: )
- Karácsonyi ajándékok készülnek a kezeim által, bár lassan kifutok az időből, s nem tudom, hogy késze leszek e vele. :oops:
- Tegnap meg, azaz már inkább ma, mert éjjel háromig csináltam, frissítettem a Balababaportált. Már nagyon el voltam, meg vagyok vele maradva, de most legalább képügyileg rendben vagyunk. :lol: Lehet csemegézni!


A képek tündériek minden gyerkőcről! (Olvasni is próbálook majd :oops: )

ZSOMBI!!!
BOLDOG SZÜLINAPOT!!! Kép

Puszi mindenkinek, s még1x ezer bocs, hogy eltűntem. :oops:

Kép

Kép
timtom
 
 


Zsombinak nagyon boldog 1. szülinapot!!!!!

Edus: másoddiplomát csinálom (nehogymá' unatkozzak :D ) a vendéglátóipari főiskolán.

Most rohanok tanulni, Julit elpasszoltam, hétfőn megint vizsga!

Ígérem most már én is csatolok egy képet, bár kicsit régi de annyira cuki sztem... :oops:

Klári Kép

Klári
Kép
ganti
 
 


Klára: éditünci a kislányod! És, ha jól látom lassan szülinapja lesz :)

Edus: édesek a fiús képek, nekem a hisztizős is tetszik, nagyon ismerős :)

Boldog szülinapot Zsombornak! :)

Zsóka néni: :)

Timi: néha azért ugorj be életjelet adni :)

M.
mircike
 
 


ZSOMBESZ !!
ISTEN ÉLTESSEN 1.SZÜLINAPODON !!

KÍVÁNUNK SOK BOLDOGSÁGOT, SOK AJÁNDÉKOT, SZÉP NAGY TORTÁT (NYALÓKA HELYETT MEGLÁSD SOKKAL FINCSIBB, ÉS NEKED KÉSZÜL), ÉS KÜLDÜNK SOK-SOK PUSZIT !!


MARCSI ÉS LAURA

Marcsi

KépKép
alon
 
 


edu megnéztem a videokat fotókat és...
ismételjem magamat??? ANNNNNNNYYYYYYIIIIRRRRAAAAAAAAAA


SZÉPEK A FIÚK!

(AZ ÖSSZES :wink: )- KEDVENCEM, AMIN 3AN VANNAK (ASSZEM AZ UTOLSÓ KÉP AZ ÚJ ALBUMBAN)!!!!
kerekpocak
 
 


sziasztok!


legeslegelőszöris: HAPPY BIRTHDAY DEAR ZSOMBI-BABA ! ! !
(elvégre csak megérti így is??? :P :lol: :wink: )
sok ezer pusszancs Neked meg bátyusnak meg a mindig dolgozós anyukádnak, akinek bizony toppon kell lennie h egy ilyen etetőszékbenfelállós trükk láttán ne kapjon szívrohamot :wink:
Zsigunak istenien áll a borzos frizu ! pár év és veheted neki a zselét dobozszámra Anya ! :wink:


Timi tök klassz az avatar! Teljesen más vagy rajta mint a régin... el is csodálkoztam egy kicsit h a magamban elképzelt Timit újra kell definiálnom :lol: :lol: :lol:

Jajj de cuki Juli !! Kérünk majd azért friss képeket is ha időd engedi Klári! És 1000 kalappal a vizsgákhoz! Ügyi vagy meg erős hogy bevállalod gyerek mellett.

Ugyanez vonatkozik Timire is :)

Marcsi örülünk h nem mentél rá a dologra :wink: :P
amúgy azért práztam/-om nagyonnagyon kicsit a "nemlát" témától mert az orvos talált egy ritka rendellenességet nála ... tudod....
de most már jobb mert ahogy értelmesebb napról napra és dumcsizunk úgy figyel, hogy na!
plusz a szemével követi a tárgyakat amit előtte tartok, nem mindig persze csak ha nagyon érdekesnek véli :)
meg egy csomót rajzoltam neki és azokat szokta nézegetni - jó kontrasztosak és így már látja őket.

Hétfőn megyünk vérvételre Lizuval. :?
végre világot látunk! :lol: :lol:

hétvégén jönnek nagyik, azaz neki dédik látogatni de vasárnap lehet h ráveszem apát h menjünk el csavarogni valamerre.
Még nem voltunk így sehol.... de hova menjünk???
no most lesz min gondolkodni.

előhívattam fotókat én is, nem sok, ca. 215 db Liza első hónapjáról. és ez a best of best of.... szval a gépen van vagy 400 gondolom... normálisnak számítok?
bár én mindig kiakasztottam azzal mindenkit h milyen mennyiséget vagyok képes fotózni... Éljen a digitális gépek világa! Éljen!!!!!!!!

Lizát kiraktam most az ajtóba levegőzni :lol: csak a madarakat kell elkergetnem mert itt dorbézolnak - fel ne ébresszék :)
jó nagy szarkák...
múltkor a cicának kirakott kaját ették a tálból !!! :shock: :shock:
értitek :arrow: amiben hús volt !!! mondom nehogy egyszer ránktámadjanak mint a filmben... :lol:

Mangó rakj még fel képeket ha tudsz! ne csak én töltsem a helyet :wink:


sok puuuuuusszaaaaaaaaaaaaa

ui.: ja már napok óta nem is kell tápival pótolni... :roll: de ha kell, akkor is max 30at eszik belőle Lizu... szóval változó :lol:
lmkata
 
 


Sziasztok!

Timi, jó, hogy újra velünk vagy! :wink: Milyen gyönyörűségeket készítesz??
Én is félbehagytam a sulit Marci miatt, de még képtelen vagyok újra beleugrani a tanulásba. Meg hát nem is tudom kire hagyni Marcit, így meg elég nehéz lenne a tanulás :roll: . Talán jövőre :roll: :shock: .
Nagyon szuper az új avatar, tedd majd fel léccci nagyban is :wink: !!

Juli csodaszép kislány volt picinek is!!! :wink:

Kata, én is nagyban nyomom a fotózást. Több ezer :idea: kép van a számítógépben, amit néha lementek, nehogy befuccsoljon a gép a képekkel együtt.
Szarkák nálunk is eszik a macskakaját és iszonyat hangokat tudnak kiadni.
Szupi, hogy már figyelget Lizi! Egyébként Marciról is van ilyen bandzsítós kép, és tényleg úgy van, ahogy Zsófi mondta (írta), hogy próbálnak fókuszálni, ami még nem mindig sikerül, és ilyenkor beszalad a szemük :shock: ( a dokink mondta ezt! :wink: )

Levegőztetés: Borcsi október 21-én született és az első sétánk nov.2-án volt. Marci márciusi, őt 8 naposan vittem először levegőre. Szóval hasonlóan gondolkodom ezen a téren, mint Zsófi...


Zsófi, Samu tényleg hatalmas!! Majd azért visszavesz ám ebből a tempóból, Marcus is 5 hós koráig nőtt mint a gomba,hasonló méretei voltak, mint a fiadnak, aztán leállt ezzel a nagyütemű növekedéssel. Mondjuk így is nagyobb, mint az átlag (10 kiló, 77 cm), de ekkora kb 2 hónapja. :roll: :D

pusszancsok, Zsóka

KépKép
logi
 
 


....és egy mai kép :
Kép

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!
Először is Edus: Boldog születésnapot Zsombornak. Nagyon helyesek a pasik, jók a képek.

Másodszor: Mindenkinek puszi meg minden, ne izguljatok értem, nem vesztem el, még meg sem szültem - van még két - három hetem, csak nagyon el vagyok foglalva. Finisben a munkám, és már nagyon kinlódok a terhességel. Ez újdonság nekem, eddig még ilyenem nem volt. Fáj minden csontom (derék, csípő, szemérem), jóslófájásaim vannak, és egyáltalán nem tudok aludni. Még a héten dolgozom, és ha lehetne a jövő héten megszülnék, de nem hoszem hogy ekkora mázlim van. Majd pénteken megyek dokihoz, remélem mond vmi bíztatót.

A lányaim jól vannak, mostanában minsen reggel megkérdezik, hogy "Anya ma már kiszületik a kistesó a pocakodból"

Na puszi Nektek, ha vannak híreim jelentkezem.
anaci
 
 


Húúú zsóka köszi- szogtam emiatt nem aggódni, de azért gondolkodom rajta: vajon dundi lesz samu? nekem ő a legszebb a világon, de azért remélem nem folytatódik ilyen ütemben a növekedés, mert pl mostanában mintha kicsit lomhább is lenne az apróság...

illetve nem gyakorolja mindig magát - régen sokkal rohamosabb volt a fejlődése. persze minden baba más és nem kell odafigyelni az összehasonlítgatásra de akkor is rossz azt hallgatni h bezzeg xy.

ma egész végig amig ébren volt tündérien kacagott. és nekem ez a minden.
kerekpocak
 
 


drága lizibizikém kezd ráérezni h ha anya dajkálja az mégiscsak jobb mint az ágyikóban feküdni ! :? :lol:

de olyan ügyes tündérmackó módon elalukált a szopi után... picit kiáltozott, meg 3szor felriadt de anya megrázogatta a popsit az ágyikóban és szent volt a béke :lol: :lol: ű

hogy ne mindig csak az alvásproblémáit ecseteljem... :roll:

kétfogú marci cuki és gyönyörű na és egy nagy huncut mint mindig!!!!!!!!!!

anaci drukkolunk!! ha nem vagyok indiszkrét te mit dolgozol h így szereted h abba sem hagyod?? :wink:

pusszok
lmkata
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek ismét :oops: (a fiúk pancsiznak).

Az új avataron azért tűnök talán teljesen másnak, mert új a szemcsim, s merőben más a design-ja, mint a réginek. Egy kicsit, azaz nem is kicsit merész a régihez képest. És ez még csak a kezdet, mert a hajamon is változtatni akarok még karácsony előtt. Szép-szép a hosszú haj, de már unom.

Zsófi!
Barátnőm is parázott a hasonlóan gyorsan növekvő babája miatt, de most, hogy 10 hónaposan elkezdett aktívan mozogni, leállt a súlynövekedése. Úgyhogy ne izgulj, minden rendben Samuval! NÉha cserélnék veletek! Az én parám a másik véglet. MArci 8 hónaposan 10 kg és 77 cm, Bala 18 hónaposan 9400g és 80 cm. :shock: :oops: :roll: És állítólag ez is teljesen természetes. Úgyhogy megpróbálok én sem parázni. Nem könnyű. De szerncsére Bala is egész nap eltereli a csíntevéseivel erről a figyelmemet. :)

Zsóka!
Boldog névnapot neked, így utólag!
Kép
Marci tünemény! Olyan tündéri a két kikandikáló foga!
És a csodaszép szemei mindig elvarázsolnak!
Egyelőre Balának készítem az adventi naptárát + mikulás zsákját (ha készen lesznek, teszek fel róluk képet). Karácsinyra falvédőt készítenék neki, de valszeg nem lesz már rá időm. :? Majd esteleg a névnapjára elkészül.
Mit tanultál? Hát igen. Én is kihagytam két évet. Egyelőre el sem tudom képzelni, hogy július elején államvizsgáznom kell. :?


Kata!
Fényképezés: detto. Össze sem merem számolni, hány kép van már a gépen. Ami gáz, hogy mi még nem mentettük le máshova őket. :? :oops: AZaz egy része megvan Anyumék gépén is. AZ első fél évünkről a legjobb képeket még én is előhívattam (több zsáz kép), s albumba raktam (nagyon jó lett :)). Azt is folytatnom kellene, hiszen már egy év lemaradáom van benne. :oops: De mikor?

Anaci!
Kitartás, s megy a drukk, hogy az időzítésre hallgasson a picúr! :)

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek ismét :oops: (a fiúk pancsiznak).

Az új avataron azért tűnök talán teljesen másnak, mert új a szemcsim, s merőben más a design-ja, mint a réginek. Egy kicsit, azaz nem is kicsit merész a régihez képest. És ez még csak a kezdet, mert a hajamon is változtatni akarok még karácsony előtt. Szép-szép a hosszú haj, de már unom.

Zsófi!
Barátnőm is parázott a hasonlóan gyorsan növekvő babája miatt, de most, hogy 10 hónaposan elkezdett aktívan mozogni, leállt a súlynövekedése. Úgyhogy ne izgulj, minden rendben Samuval! NÉha cserélnék veletek! Az én parám a másik véglet. MArci 8 hónaposan 10 kg és 77 cm, Bala 18 hónaposan 9400g és 80 cm. :shock: :oops: :roll: És állítólag ez is teljesen természetes. Úgyhogy megpróbálok én sem parázni. Nem könnyű. De szerncsére Bala is egész nap eltereli a csíntevéseivel erről a figyelmemet. :)

Zsóka!
Boldog névnapot neked, így utólag!
Kép
Marci tünemény! Olyan tündéri a két kikandikáló foga!
És a csodaszép szemei mindig elvarázsolnak!
Egyelőre Balának készítem az adventi naptárát + mikulás zsákját (ha készen lesznek, teszek fel róluk képet). Karácsinyra falvédőt készítenék neki, de valszeg nem lesz már rá időm. :? Majd esteleg a névnapjára elkészül.
Mit tanultál? Hát igen. Én is kihagytam két évet. Egyelőre el sem tudom képzelni, hogy július elején államvizsgáznom kell. :?


Kata!
Fényképezés: detto. Össze sem merem számolni, hány kép van már a gépen. Ami gáz, hogy mi még nem mentettük le máshova őket. :? :oops: AZaz egy része megvan Anyumék gépén is. AZ első fél évünkről a legjobb képeket még én is előhívattam (több zsáz kép), s albumba raktam (nagyon jó lett :)). Azt is folytatnom kellene, hiszen már egy év lemaradáom van benne. :oops: De mikor?

Anaci!
Kitartás, s megy a drukk, hogy az időzítésre hallgasson a picúr! :)

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Na, ez meg mért ment el 2x :?: :?: :?: :?:

Az avatar képünk nagyban +2:

Kép Kép
Kép

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!

:D :D :D :D Isten éltesse kicsi Zsombit első szülinapján! :D :D :D

Zsóka - Marci is már milyen nagyfiús! És a két foga :D Márknak még csak egy fél van...

Timi - szupi az új szemüveged, nagyon jól áll. Az első képen csak nem azt mondja Bala neeeeeeeeeeeeee!?

Most megyek mert szörnyű volt az éjszakánk... óránként keltem...

Puszi

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Nagyon boldog szülinapot kívánok kicsi Zsombi!!!!!

MoSt én is rohanok, Timi jók a képek nagyon!!!

Panni, a mi fiaink összebeszélnek, nekem is szörnyű éjszakám volt (de már 3 napja újra ilyen). Ha kijön a foga bulit csapunk. :)

Majd próbálok ma jönni és reagálok....

Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


sziasztok!

timi jól áll nagyon a szemcsi! én is vmi hasonlót akarnék kipróbálni :arrow: mármint hasonlóan dizájnosat :wink:
de egyelőre nem az ofotért az első célpontom ha ki is mozdulunk :lol:

szegény Panni :cry: akkor jó fáradt lehetsz !!! és ilyenkor nyügi Márk vagy éhes is??
lehet h valami volt a levegőben? nekünk mondjuk nem volt annyira szörnyű, de reggel 8-ra már négyszer ettünk holott ilyenkorra még csak 2 max 3-szor szoktunk... :roll: mondjuk az is igaz h tegnap 19:10kor vacsizott és máskor 20 körül szokott csak...
és éjjel is nyugtalanabbul alukált Liza mint szokott... :?


épp az előhívott fotókat rendezgetem.... :? :shock:
gyanítom én sem nagyon sokáig leszek ennyire lelkes, ez csak az újdonság varázsa :lol:

pusszok
lmkata
 
 


Sziasztok!

Timi, képek szuper jók ismételten és nagyon szép vagy !!! Ez a szemüvegkeret jó választás volt, irtózatosan jól áll!!! :wink: :wink: Lassan nekem is szét kell néznem, milyen fazon állna jól, mert tuti kell szemüveg...persze előbb s dokihoz kéne eljutnom.
Én a Pénzügyi és Számviteli Főiskolát (már nem ez a neve, de amikor elkezdtem még így hívták..) hagytam félbe Marcus miatt, nem tudom, lesz-e időm befejezni :roll: .
A méretekkel kapcsolatban azért az sem mindegy, mekkorák a szülők és a család.. Nálunk mindenki 4 kiló felett született (kivétel én "csak" 3,6 kiló voltam) és a férfiak átlag 190 centisek. Szóval Marci is biztos magas lesz.
Köszönöm a névnapi köszöntést és a virágot!! :wink:

Zsófi, igen, ez az összehasonlítgatás engem is zavar, bár én is hajlamos vagyok rá, pl most is a szomszéd kislány, aki két héttel fiatalabb a fiamnál, már áll, mászik...stb., mondtam is tegnap Apának, hogy Marci milyen kis lusti, erre ő jól lehurrogott...és tök igaza van. Marci egészséges, tündéri, okos, nyugodt, kiegyensúlyozott, akkor meg mit panaszkodom. :shock: :wink:
ÚÚÚgy elszégyeltem magam. :oops:
Egyébként biztos van összefüggés a méret és az aktivitás között.
Kb. 5 hónapos koráig nagyon aktív volt Marcus, azóta kicsit megtorpant...persze mozog ő, meg bekússza a lakást, csak nem áll föl. De majd ennek is eljön az ideje.

Panni, gratulálok az első fél fél fogacskához!! :wink: Bizti jön a mellette lévő s, azért nyűgi Márk.

Nóri, nálatok is tuti a fogacska kínozza Farkast! Állítólag akkor a legrosszabb, amikor át akarja szakítani az ínyt. De ha így van, akkor már hamarosan kibújnak azok a kis gyöngyöcskék :wink: (és folytatódik az alsókkal :roll: :shock: :lol: :lol: )

puszi,Zsóka

KépKép
logi
 
 


Köszönöm a bíztatásokat lányok! tegnap már kicsit megnyugodtam, mert a fiatalember apa (!!!!) kezéből elveszi a csörgőt és (gondolom kevésbbé tudatosan, de akkor is) átveszi a másik kezébe. sőt letette és fel is vette . de ehhez persze apa is kell.

tegnap még egy szuper dolog történt: együtt fürödtünk samuval- mármint én alul rajtam háton ődundisága és apa a "partról" locsolgatott minket. szerintem én élveztem a legjobban. a csaszi miatt ugyanis nekem kimaradt ez a hasra tesszük élmény így meg (bár már korábban is fogtam pucéron, de akkor én voltam ruhában.) azért más volt. ő is nagyokat csapkodott.

tegnap voltam wellnesz fitneszezni (vicces h sz-szel de w-vel...) de úgy volt korábban, h mégsem megyünk így nyomtam apájával meg samuval egy jó 7-8 kmert 8felét hegynek föl) és akkor még este is... a 10es fejésnél nem is volt túl sok tejem. de azóta két levest ettem, samu meg a 6os evés óta még mindig alszik szal gáz nincs sztem. ha van akkor többet nincs torna.

mi egyelőre éjjel jól alszunk, de én így is rémesen érzem magam: a házban a mellettünk lévő lakást 3 hónapig újították (pl átütötték a falunkat.hihi átintegettem a szakinak h hello..) most a fölöttünk lévőt kezdik és 3 hete a szembe járdát olyan hangerővel verték szét-majd csinálták meg mintha atomrobbantást végeznének... pl szombaton 6kor...
úgy ébredek fel rá hajnalban h 2 párna van a fejemen és a 4.en lakunk...

timi az avatar csúcsszuper, nagyon tetszik a szemüveged és a merész (ebb) frizurát is támogatom!! (én személyszerint úgy érzem magam mint egy takarító nő...)

bala cukormackó!
Zsóka a kisfiad tündériédes a képen!!! fogacskák, fejforma minden!!! nagyon cukkancs.
panni, nóri kitartás! nálunk is jön majd kutyára dér... (már félek is előre..)

juli is gyönyörű friss képet kérünk!

kata jó nektek! jó csavargást!!

edu ;)

megyünk holnap úúúúszni- mármint samuval!!!

még jövök!
kerekpocak
 
 


helyesírási hibákért bocs pl takarítónő...
kerekpocak
 
 


Na itt vagyok...

Edus, a képek fantasztikusak! Nekem is a hisztis a kedvencem! :) Hát mit mondjak látszik az arcukon , hogy nem csak autót tologatnak egész nap. :)

Marcus is nagyon édes, mindig nagyokat mosolygok a képein,ő sem tagadhatja le hogy nagy csibész. :)

Panni, viccesek a képek ahogy Márk a járóka szivacsa alatt ügyködik. Olyan jó, hogy sosem az az érdekes amit mi adunk nekik (játék stb).

Lizus, is édes. A fényképeket én szeptemberig hívattam elő, de majd lassan csinálok még egy kört. Olyan jó az albumot rendezgetni. Azt hiszem mire felnőnek a gyerekeink komoly program lesz, egy első randevús képnézegetés :).

Juli, csúcs!!! Az a mikiegeres szerkó! :) Vagy minnie egér? :?: Tényleg jó lenne, ha tennél fel mai képeket is!

Tanulás: Nekem is kéne. Lesz egy vizsgám márciusban, amit most novemberről halasztottam, de elképzelésem sincs, hogy hogy fogom megcsinálni. Éjszaka én nem tudok tanulni, mert aludni sem tudok, nappal meg szintén. Tényleg Panni te is köztisztviselő vagy. Te már letetted a szakvizsgát? Mert nekem azt kéne,mert ápr. 1. a határidőm.
Szóval mindenkinek aki tanul sok @@@@-t kívánok. (ez az akar lenni amit ilyenkor kívánni szoktak :) )
Timi te mit tanulsz?

MoSt megint megyek, pedig még lenne mit írnom, de majd később talán...:)

Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


KÖSZÖNJÜK A KÖSZÖNTÉSEKET! :P :P
Zsombornak megmutattuk - ahogy Zsignek is 1,5 hónapja -és nagyon tetszett neki!!!!!!!!!!!!

ZSOMBORral 2005. november 23., 17:04 találkoztunk először!!! :lol: :lol:

Mivel szokás szerint időhiányba szenvedek, így most csak 1-2 kép a tegnapi buliról:

Kép

Kép


Kép


Kép


Kép

A torta:

Kép


Az ajándék:

Kép
mazsolák
 
 


remélem, délután már tudok jönni... :D Addig is sok sok puszit mindenkinek! :P
mazsolák
 
 


nagyon szép szülinapi buli volt! irtó cuki zsombesz ahogy tiszta csoki a kis buksija!!!! és marha édesen nézegeti a játékokat!!!! még egyszer boldog szülinapot neki!!!!
(remélem küldtél virtuális tortaszeleteket nekünk!!!- irtó jól nézett ki a torta!!!)
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Márkot legyőzték az álommanók, nagyon harcolt ellenük :)

Kata - hát ilyenkor elég nyügi és minden második kelésnél csak a cici kell neki. Annyira tekereg, hogy alig bírom tartani. Ez általában az időjárás változás előtt van, de amúgy már előző éjjel 5 órát aludt egyben. Szóval minden nap és éjszaka egy új meglepi...

Nóri - tanulás - hogy én se maradjak ki, én a mérlegképes könyvelői tanfolyamot hagytam félbe (már "csak" a számvitel, elemzés és ellenőrzés vizsgám van hátra, de... majd jövőre.) A kösztisztviselői szakvizsgát és már 2004-ben (azt hiszem) megcsináltam, mert én már 2000 óta vagyok kösztisztviselő. Hát nem irigyellek. Melyik tárgyat választottad?

Edus - szülinapos Zsombi és a tortája :D :D :D


Puszi mindenkinek, megyek pihizni amíg lehet...

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Panni!! Mi ez a tekergés??? csak mert Liza is csinálja !!!!! úgy 1 hete.. változó, van h a nappali evésnél is, de inkább éjjel vettem észre!
én azt hittem/hiszem h akkor tépkedi a mellbimbóm illetve tekereg ha nem ömlik a tejci a ciciből :shock: iszonyat pipa tud lenn, kiköpi aztán vadul bekapja ismét, sír hogy még a szájában van, stb.
de aztán lenyugszik egy kis idő múlva. mi ez :?:

különben arra jöttem rá ha ciki ha nem, hogy igazából nemtom ki alszik be előbb az éjjeli szopiknál Liza vagy én :oops: :roll: :?
mert mindig csak arra eszmélek fel h vadul durmolunk mindketten 20 perc múlva.. Liza meg én is vissza az ágyba, alszunk és 2,5-3 óra múlva ismét nyekereg... :lol: nem igazán sír, de ha megpróbálom visszaaltatni na akkor rázendít :lol:

amúgy vacsi után alszik egyben 5 órát, volt már 6 is :wink: de éjjel szigorúan max 3 órák :lol:
mondjuk ő nem nyügizik, csak eszik (illetve bealszunk) aztán folytatja az ágyban a durmit...

ma szinte egész nap aludt!!! most is... pedig fürdés előtt iszonyat ritkán szokott...
tegnap mondjuk napközben 1szer aludt!!! :shock: úgyhogy van mit pótolnia :lol:

na jól kiveséztem kislányom alvásszokásait :wink: megyek pelust vasalni...
lmkata
 
 


Maszatos Zsombinak nagy cuppancsok a buksijára !! olyan édes ................ :wink:
lmkata
 
 


ja noch was: épp tegnap mondtam apának hogy most h letelt a 6 hét tegnap :wink: jövőhéten kipróbálom h beülök Lizával a nagykádba!

na nem is a kicsibe, elég gnómul néznék ki... :lol: (meg be sem férnék)
főleg h Lizus is kinőtte !!!!! :shock: most látom milyen nyomi kis kádat sikerült vásárolnunk anno.. még jó h nem volt drága... totál végigér benne a csajszi, de úgy hgy már alig bírom a buksiját megmosni mert nem fér oda normálisan a kezem...
lmkata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?