Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Nyuszifül
azt nem tudom, hogy hogy van ez a fizetés, azt tudom hogy mi így nem fizettünk érte, és hogy mivel nem a párom anyaga, így végülis nem érdekel hogy ki a donor, így nem kellett mégegyszer oda menni, mert szerintem a férjem nem is akarta vállalni azt hogy ő mégegyszer elmenjen a KRIO-ba. Mi akkoriban még csak annyit tudtunk a donorokról hogy főiskolai és egyetemi hallgatók és hogy 35 év alattiak.

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Hát lányok, az a ruha lehet, hogy még egy darabig a boltban marad, mert a teszt szerint két-három hónap múlva már nem fogom tudni felvenni. :D :D :D Még magam sem hiszem el, de a teszt pozitív lett :D :D :D :D :!: :!: :!: :!:

Hajnali fél ötkor felébredtem, forgolódtam az ágyban fél órát, aztán úgy gondoltam egye fene, megcsinálom a tesztet. Ha negatív, legalább lenyugszom és tudok még egy órát aludni. A kontrolcsík azonnal előjött, de semmi. Na, gondoltam, akkor ennyi. Erre elkezdett a másik csík is előjönni, de nagyon halványan. Nem is hittem a szememnek. Berohantam a hálószobába és felkeltettem a férjemet. Szegény azt sem tudta hol van és mi történik, de nekirontottam a kérdéssel, hogy hány csíkot lát? Mondta, hogy egy és egynegyedet. Mondtam, hogy ne szórakozzon egyet vagy kettőt? Erre mondta, hogy hát inkább kettőt, de a másik nagyon halvány. Mondtam,hogy nekem az is elég és vigyorogtam :lol: :lol: Kérdezte, hogy akkor most mi van? Mondtam, hogy akkor most van szűk 9 hónapja, hogy megtanuljon babát fürdetni. :lol: Szegény szerintem nem nagyon fogda az adást. Hagytam, had aludjon még. Én viszont nem tudtam már visszaaludni, kimentem a nappaliba és felváltva vigyorogtam és sírtam. El sem tudom hinni. :P

8-kor felhívtam a Kálit, a dokival nem tudtam beszélni, de az aszisztens a harmadik hívásnál meglérdezte, hogy tud-e segíteni. Mondtam, hogy mi a helyzet, meg azt is, hogy csak amiatt aggódom egy kicsit, hogy a mellfeszülésem elmúlt. Mondta,hogy, ha nincs vérzés, akkor elvileg minden rendben, de délután tudok majd beszélni a dokival is, egyébként két hét múlva UH. Addig azért még csak visszafogottan merek örülni, de nagyon nagyon boldog vagyok.

Hát lányok nektek is köszönettel tartozom, mert azt hiszem ennek a rengeteg pozitív eneriának is volt köze a dologhoz, amit a környezetünktől és tőletek kaptunk. :D

Gratulációkat egyelőre ne küldjetek, majd az UH után. Addig kérek még egy kis drukkot, ha nem vagyok túl telhetetlen. :)

Mindannyiótoknak kívánom, hogy mielőbb hasonló élménye legyen :!: :!: :!:

Üdv: nyusziful
nyusziful76
 
 


Ja, aztán mikor a férjem is felébredt, megkérdeztem tőle, hogy emlékszik-e még mi történt? Mondta, hogy igen és ő is mosolygott. Azért szokásos kételyei között megkérdezte, hogy mennyire biztos ez a tesz? Mondtam, hogy nagyon, sőt, tévesen pozitív eredmény nincs csak tévesen negatív, úgyhogy valami biztos van, csak azért kell drukkolni, hogy maradjon is. :D
nyusziful76
 
 

 
 

NYUSZIFÜL

DRUKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NAGYON ÖRÜLÖK NEKTEK! INDÍTOM A BABATAPASZOKAT!!!!!!!!!!!!!

Azt mondta, hogy ne gratuláljak, de nagyon nehezen bírom ki!!!:)

CSOADÁLATOS ÉRZÉS LEHET!!!!!!!!!

pihi
 
 


Pirossal és óriási betűvel akartam írni, de valamiért nem úgy csinálta. :( Béna vagyok!
pihi
 
 


Sziasztok!
Nyuszifül!
Szerintem lehetne elkezdenetek intézni otthonra internetet!
Úgy örülök,nagyon szorítok,hogy minden ok legyen.És persze néhány imát megér!Úgy érzem,hogy eddig amiért imádkoztam,az minden rendben volt.Templomba valszeg nem fogok ezután se járni,de,hogy ez működjön,abban nekem is voltak kételyeim!
:lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
NAGYON DRUKKOLOK!
Vendég
 


Pihi,helyetted is pirossal írtam!
Vendég
 


Pihi!

Dec.8-án azt hittem a párodnak lesz vizsgálata.Akkor mi lesz a Krióban?
Ha már így belejöttem,akkor megy egy ima értetek is hétfőre :lol:

Remélem senkit nem bántok meg ezzel,esetleg valamelyikőtök vallásos,én meg így lazáskodok ezzel? :oops:
De tök jó érzés! :wink:
Már mi is csak ebben bízhatunk. :roll:
Vendég
 


HAHÓ!

Nincs itt senki? :(
Sajna én nap közben dolgozom,így csak ilyenkor jutok gép közelébe. :(
Vendég
 


Nyuszifül!

Rohantam haza, hogy minél előbb olvashassam a teszt eredményét. Annyira örülök!
Próbálom visszafogni magam, és nem gratulálok, de nagyon nehéz. Akkor még a hasadban lévő érzésekről sem kérdezhetünk? Vagy egyelőre nem is érzel semmit?
Nyulasz után engem is érdekel, hogy mikor lesz otthon internet?

Üdv: Princess
princess
 
 


Akkor megyek főzni...
Vendég
 


Szia Princess!
Szerintem pont egyszerre írtunk.
Lehet,hogy Nyuszifül már nem olvassa ezeket,csak hétfőn :(
Veletek mizu?Született már döntés,hogy hogyan tovább?
Vendég
 


Nyulasz!

Én itt vagyok! Közben főzök, de épp leéget a vacsi, annyira el voltam foglalva Nyuszifül pozitív teszt eredményével.
Nem vagyok vallásos, de azért csak folytasd az imádkozást, szerintem használ.
Én is csak ilyenkor vagyok gép közelben.
A párom azt szeretné, ha még adnánk maguknak egy hónapot, tovább szedné a ’serkentőket’ és december közepén megint vinnénk mintát vizsgálatra, hátha javult az eredmény.

Üdv: Princess
princess
 
 


Mi jót főzöl?
Vendég
 


Nyulasz!

Brokkoli krém leves, vörösborban sült csirkemell filé, párolt zöldségek (zöldbab, gomba) és rizs (kurkumás vízben főzve). És te mit főzöl?

Üdv: Princess
princess
 
 


Princess!

Ez jól hangzik!Igaz én még sosem csináltam csirkét vörösborral.
Én tarját sütök,tepsis krumplival.Ilyenkor este szeretem ezeket az egyszerű és gyors kajákat csinálni,ami mellett nem kell ott állnom,mert már elég hulla vagyok ilyenkorra.

És így van időm rátok is :lol:

Emlékszem arra,amikor írtad,hogy a párod kér tőled 2 hónap türelmet,hogy ezeket a vitaminokat bevessétek.Emlékszem milyen kétkedve fogadtad,és milyen hosszú időnek tűnt.De most biztos könnyebb,bár izgalomban van részetek így is bőven,de egészen más ha az ember hinni tud benne.És gondolom most már te is így vágsz bele a következő hónapba.
SOK SIKERT kívánok hozzá!

Remélem mi is hamarosan csatlakozhatunk a jó hírt hozók táborába! :wink:
Mert nem szeretnénk ám kilógni a sórból!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok Üdv Mindenkinek


Bocs hogy csak most írok de reggel óta most értünk haza az anyósomtól, pedig már nagyon be voltam sózva, hogy mi van veled
de látom hogy minden OK
Nyuszifül
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D :D :D :D :D :D :D :D
khgfghgffdedrt8uok l,ogdxsyerduhuio k v ezt a pici fiam üzeni nektek - sajna nem tudom, hogy mit jelent

Princess
nálatok nagyon fincsi lesz akkor ma a vacsi

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Vendég
 


Sziasztok!

Na sikerült az elöbb feltöltenem egy cikket.Szerintem olvassátok el.Az elöbb találtam,és nagyon egyetértek vele.
Vendég
 


Pihi!

Neked már volt inszemed?
Vagy én nem figyeltem eléggé amikor írtad. :oops:
Bocs.Csak lehet kicsit valahol lemaradtam.
És hol csinálták?
Vendég
 


Sziasztok!

Szerintem is finom nálunk a mai vacsi. Sajnos nem nagyon szeretek főzni, de eléggé rá vagyok kényszerítve, mert laktóz és glutén allergiám van, így nem tudok készételt vásárolni vagy csak úgy beugrani valahova enni.

Nyulasz!
Elolvastam a cikket, én is egyetértek vele. Szívesen aláírnám.
Én is emlékszem, hogy mennyire nem bíztam ezekben a készítményekben, sőt a két hónap türelmet is annyira hosszúnak találtam. Pedig az első hónap már el is múlt.

Erika!
Jó, hogy itt vagy!

Üdv: Princess
princess
 
 


Nyulasz!

Hol vagy? Még mindig főzöl?

Princess
princess
 
 


Szia Princess

Itt vagyok.Hát ha még mindig főznék, akkor ez nem az a gyors egyszerű kaja lenne,amiről fáradtan álmodozik az ember. :lol:
Vendég
 


Pihi!

Bocs,kicsit most viszaolvastam magunkat,és tényleg írtad,hogy volt inszemed.Nem tudom mért kerülte el a figyelmemet. :oops:
Csak olvasgatok néha más topicokat is,és az egyik táblában láttam a neved.Próbálok mindig visszaolvasni,hogy ne írjak valakinek hülyeséget,de úgy láttszik nem mindig sikerül :oops:

Te hová lettél?
Este már nem vagy gépközelben?


Princess,

Vacsi fincsi lett?

A miénk igen.

Erikát is biztos a kis gézengúz jól lefoglalja.
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz!
Igen, nagyon finom volt a vacsi. Ez a férjem egyik kedvence.
Én is vártam, hogy Erika jelentkezik még ma, de biztos fürdeti, meg fekteti le Ákost.
Szeretem a péntek estéket, még előttünk a hétvége. Igaz, nincsenek nagy terveink, csak a szokásos: bevásárlás, takarítás. De remélem, jut időnk egy kis kikapcsolódásra is. Ti mentek valahova?

Üdv: Princess
princess
 
 


Szia!

Én is szeretem a péntek estéket.Meg a szombatot is szeretem,de a vasárnapot már nem annyira.Van,hogy egész vasárnap nincs kedvem kimozdulni a házból.Főleg ilyenkor,mikor az idő is kezd elszaródni.Bár most még egy szavunk se lehet.

A hétvégén megyünk a barátainkhoz.Meg takarítani fogok.Ez mindig hétvégére marad.Ja,igen,a bevásárlás is.

Én úgy látom,hogy nagyobb a forgalom ebbe a topicba,amióta én is itt vagyok :lol:
Vagy csak több dolog történik veletek mostanság. :lol:

Ti hogy fogtok kikapcsolódni?
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek! 1163833195.62.zip
Vendég
 


No ezt nem így akartam feltenni,hanem hogy a kép láttszódjon.
De majd belejövök.
Üdv mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok

Bocs hogy megint ilyen sokára jelentkezem, de tegnap este gyorsan lefeküdtem a gyerek után mert nagyon fájt a fejem (a bogyó nem használt), ma meg eddig még csak elláttam a gyereket, sétáltattam, + eltakarítottam a konyhai romhalmazt tegnapról.
Ja és itt van a tesóm (hugom) "nagy segítség" úgy hogy nem unatkozom.
Nálatok ma mi az ebéd? Nálunk tegnapi maradékok vagyis ki mit talál, vacsira pedig tesóm által sütött palacsinta.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Mi azt esszük,amit tegnap este főztem,sült tarja meg krumpli.

Sajna hozzánk senkisem jön palacsintát sütni.De jó az ötlet,lehet,hogy én csinálok.Csak ahogy Princess is írta,én sem szeretek sütni-főzni.Bár szeretem a saját főztöm.
Irigylem is azokat akik szeretnek főzöcskézni.Meg mosogatni se szeretek és sajnos a párom sem.

Már régóta akarok mosogatógépet,csak át kellene alakíttatnunk végre a konyhabútort.Bár ketten vagyunk,de hozzánl mindig beugrik valaki egy üdítőre vagy kávéra vagy vacsorára.Ami azért nem baj.Csak az a fránya mosogatás.Sosem voltam konyhatündér,de most azért boldogulok vele.

Fejfájásod elmúlt?

Én algoflex fortét szedek olyankor,az nekem 10 perc alatt használ.
Vendég
 


Sziasztok!

Erika!
Délelőtt én sem kerültem gép közelbe, a szokásos hétvégi program: bevásárlás, takarítás, mosás, főzés. Nálunk a mai menü: sült tonhal, párolt zöldségek (spárga, zöldbab), rizs és desszertnek vanília pudig málnával.

Üdv: Princess
princess
 
 


Sziasztok

igen reggelre elmúlt szerencsére, pedig nagyon útálom főleg amikor még a gyomrom is olyan furi mintha hányingerem lenne, de kialudtam, én algopyrint szoktam bevenni, de van hogy nem használ.
Én elmosogatok meg ki is mosok csak az a baj hogy nincs senki más aki elpakolná utána a dolgokat, ilyen elpakolós gépet nem tudtok?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Sajnos ilyen gépről nem tudok, pedig nekem is jól jönne valami hasonló. Én még inkább főzök, mosogatok és elpakolok, csak felmosni és porszívózni ne kellene.

Én Cataflam-ot szoktam bevenni (a vízben oldódót), ha a fáj valamim és elég gyors a hatása. Ezt nem próbáltátok?

Üdv: Princess
princess
 
 


Sziasztok

Princess
az milyen cataflan? nekem most jutott így eszembe hogy valszeg van de bogyós. Még a nőgyógyászommal irattam márciusban.
Nálunk a gyerek kap mostanában a fogára (ha fáj) cataflan cseppeket, de ez tényleg hatásos, de hát nem akarom előlle megenni.
én sok mindent szívesen megcsinálok de amiket rettenetesen ÚTÁLOK
- fügöny leszedés és felrakás, edény elrakása, ruha összehajtogatása és elrakása.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Erika!
Ez a Cataflam V 50, vízben oldódó. Van belőle bogyós is, de szerintem ez hatékonyabb és a gyomrot sem bántja annyira, mert már feloldva iszod meg.
Tényleg, az edény elrakást és a függönyös procedúrát én sem szeretem. És még az ágynemű cserét sem.

Üdv: Princess
princess
 
 


Sziasztok

Princess

az ágynemű cserét ki hagytam - én sem szeretem

és ezt a cataflant csak receptre lehet? v. anélkül is lehet

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Én úgy tudom,hogy a caflant csak receptre adják.Bár én csak a bogyósról hallottam eddig,de mivel ez nagyon erős gyógyi,én nem szoktam bevenni.
A múltkor iszonyúan fájt a derekem,és az egyik boltosomtól kaptam cataflant.De szerintem hatással van a vezetésre is,mert teljesen nyomi lettem tőle.

Pakolós gép nálunk is elkelne... :lol:
Vendég
 


Helló!

Én amit viszont nagyon szeretek,az a fűrdő-wc takarítása.Az olyan látványos is,amikor minden úgy csillog.A felmosással nincs baj,csak amire eljutok oda,portörlés,növények felpakolása a földről,meg a székek felrakása...
Szóval ez a sok apró macera.Ezzel megy el az idő,utána már pikk-pakk megvagyok.
Vendég
 


Sziasztok!

Igen, a Cataflam-ot csak receptre adják. Én már évek óta ezt használom, de még semmi mellékhatást nem észleltem. Igaz, a bogyósat még nem próbáltam, csak ezt a vízben oldódót.
Erika! Elkészült a palacsinta?
Nyulasz! Te is sütöttél?

Üdv: Princess
princess
 
 


Sziasztok

A palacsinta elkészült, a párom éppen most repetázott belőle.
Énnálam a cataflan-nak nincs mellékhatása, csak el is felejtettem hogy van, így ezért vettem be az algopyrint, pedig általában hat.

Takarítás: én még a gyerek előtti időkben mindig olyankor csináltam mikor egyedül voltam itthon, akkor megvoltam fél nap alatt, most meg 1 hét is kevés. És azt utálom benne a legjobban hogy mikor OK minden akkor valaki (párom a kertből) bizti végig sétál rajta. És már nem is olyan az egész mint előtte.


Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Nyulasz
irtam neked

Sziasztok

Mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok!

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Szép vasárnapot mindenkinek!

Én nem tudom mi van a gépünkkel,de tegnap még este 10-kor is ránéztem,és nem láttam,hogy írtatok.Valamiért nem frissítette magát.

Nálatok is volt már ilyen?
Vendég
 


Sziasztok

Szép napsugaras reggelt mindenkinek, nálunk köd van sajna.

Nyulasz
igen sajna előfordul, és olyan is hogy meg sem nyitja a babanetet, vagy nem küldi el az üzenetet. Hát ez van, néha nagyon idegesítő. De hát ez legyen az ember legnagyobb baja.

sziasztok

Mindenkinek nagyon jó pihenést

Ti ma mit főztök?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia Erika!

Most se láttam,hogy írtál,de már rutinosan bezártam az egészet,és újra megnyitottam.Tényleg bosszantó dolog.

Gondolom ti is nagyon örültök még a jó időnek,Ákos is többet lehet ilyenkor a friss levegőn.

Ma nem főzünk,mert ebédelni megyünk a barátainkhoz.
Persze tegnap nem csináltam palacsintát.
No meg a takarítás is mára maradt.Úgyhogy megyek,és folytatom.
Te főzöl ma?
Sokszor nem is megcsinálni nehéz,hanem kitaláni,hogy mit is kéne főzni.Nem?
Ja,olvastam a leveled.

Nyuszifül remélem jön jó hírekkel hétfőn!!!!!!!

Pihi!
Te sem vagy itt most,de neked is nagyon szorítunk hétfőre!!!!!
Várjuk a JÓ eredményt!!!

Jó pihengetést!
Vendég
 


Sziasztok!

Barátokkal töltöttük a napot, ezért csak most tudok írni.
Nálam is gyakran előfordul, hogy a gép nem nyitja meg a babanet-et vagy nem küldi el az üzenetet.

Pihi!
Szorítok a holnap vizsgálat miatt, várom a híreket!

Üdv: Princess
princess
 
 


Sziasztok

Nyuszifül
Ügye minden OK!?!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pihi++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat! Volt hatásuk:

3 ml
50 Millió/ml
40% élénken mozgó
30% közepesen mozgó
Küllem, viszkozitás: normális
Normospermia:70%

Lányok én annyira örülök.
Ma megpróbálom felhívni az intézetet és reménykedek, hogy ezzel az eredménnyel nem küldenek el a Krióba, hanem jöhet az átjárhatósági!

Szóval vitaminokra fel!!!!!!!!!
pihi
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok. :D Sajnos úgy látom pont mindig elkerüljük egymást.

Na először a jó hírek. Mensi sehol, a melleimbe visszatért az erő :) , illetve eléggé érzékenyek és délelőttönként szoktam émelyegni, ma reggel kifejezett hányingerem lett a reggelinél. És a gyógyászati céllal megivott vörösbor sem ízlett, pedig egyébként szeretem a borokat. A hasam pedig egy kicsit feszül, főleg esténként.

A tünetekről most már tudok/merek írni. Az igazság az, hogy már egy hete éreztem, hogy szédelgek, fáradékony vagyok (ezt még a férjem is észrevette) és megnőtt az étvágyam, meg erősödött a folyásom (bocs, ezt nem igazán tudom leírni rendesen). Csak mikor szerda reggel elmúlt a mellfeszülésem, azt gondoltam, hogy biztosan meg fog jönni. Kicsit meg is ijedtem, hogy már ilyen tökélyre fejlesztettem az álterhességi tüneteket. De úgy látszik azért még nem kattantam meg teljesen :D

Ma vagyok a 32.napon, ami normális ciklus esetén nálam még akármit is jelenthetne, de mivel most gyógyszeresen szabályozott ciklusom volt, szerintem ez már bíztató.

A vallásossággal kapcsolatban meg csak annyit, hogy nemrég voltunk egy európai nagyvárosban a párommal, ahol egy híres templomban volt egy könyv (az Élet Könyve) és az volt kiírva mellé, hogy bele lehet írni a kívánságainkat. Szerintem tudjátok, hogy mit írtam bele :D . Én nem vagyok vallásos, de ez azért most nagyon elgondolkodtatott. :lol:

Az otthoni internettel nem az előfizetés a probléma, hanem ,hogy gépünk sincsen otthon. Szóval azt is be kell szereznünk. De a 12. hétig biztosan nem fogok semmiféle beszerzéssel foglalkozni, az pedig január közepe. Szóval ez még várat magára.

Pihi!

Mi újság? Megy a drukk!!!!!!!!!!
nyusziful76
 
 


Pihi!

Ez szuper! Nem tudom a határértékeket, de ez még szerintem simán inszem!!!!
nyusziful76
 
 


Sziasztok!

Na mégegy info. Sikerült beszélnem a dokival, holnap reggel kell mennem vérvételre. Azt mondta szeretné megnézni a hormonértékeimet, hogy minden rendben van-e és gratulált! :wink: Na most akkor megint izgulok egy kicsit. :D
nyusziful76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?