Új privát üzeneted érkezett!

Drága kicsi Gergő!

Nagyon boldog születésnapot kívánunk Neked!



Kép
Vendég
 


Gergő! Boldog szülinapot :):):)
Várjuk a tortás képeket :)

Mera, nincs fürtöcske, van helyette iszonyatosan erős szöghaj :) Asszem nem kell azért nyírnunk, hogy vastagodjon a haja :)

Siminéni, tegnap nem volta gépközelben, de olvastam a sulit, ez nagyon jó, így megússzátok a következő félév őrületét, aminek nem biztos, hogy jobb végeredménye lenne.

Ahogy nézem a képeket a kis félévesről, mindig belegondolok, milyen jó, már mászik Zsófi, Dávid, mikor jön ez nálunk, aztán rájövök, mennyire gyorsan megy az idő, és a kislánykánk is mindjárt beáll közéjük... aztán visszasírjuk a babaillatot.

Hildus, köszi a linket, egy könyvünk már van Bobi mackós, de ezt is megnézem:)

Közben én is rákérdeztem, Calici van itt is a faluban, de mi nem járunk ide oviba, isibe, sőt alig "érintkezünk" falubeliekkel, úgyhogy kicsi a valószínűsége, hogy valamit elkapjunk...
(Most a boltot és a postát is hanyagoljuk egy picit...)
szuperboszi
 
 


Gergő!
Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!
Regi+szülők!

Kép

Kép
kajla
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszi a dicséretet! De nem hiszem, hogy fogok még verset írni!

A képeslapról:Bárkinek nagyon szívesen csinálok ilyet! Biztosan van, aki nálam ügyesebb és jobbat csinál, de ha megfelel az enyém, bárki küldhet nekem képeket!

A gyerekek nagyon szépek, és nőnek, mint a gomba!!!
Puszi


Kép

Kép
kajla
 
 


Kedves Gergő!
Boldog szülinapot kívánunk Neked szeretettel!

Kép
Ja, és ezt a "kisautót" virtuális ajándékul .... :wink:
Kép

Boszi, a kislányod nagyon helyes, de mit beszélek, mind a négyen helyesek! Tűri Zora a dögönyözést? Hát, igen, csak tanácsolni tudom, most kell szippantani sok babaillatot, mert az idő nagyon gyorsan megy!

Simineni, ezzel sok- sok stressztől megkímélted Pistit, és ez mindennél többet ér!

Madri, ebből szerintem is hamarosan mászás lesz!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Drága Gergő!!! Születésnapod alkalmából sok puszit küldünk neked!
Dóri, Gyöngyi és Gábor

"Dóri küldjél puszit Gergőnek!"
Kép

KépKép
jiny
 
 


Kelimóni!

Gergönek nagyon boldog szülinapot kívánok!

Puszi és ölelés.

Tviky

Kép
tviky
 
 


Kelimoni!

Gergő fiatoknak nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kizsó és a csajok

Kép

kizsó
 
 


Sziasztok!

Keli: Gergőnek nagyon boldog szülinapot kívánunk! Éljen még sok ilyen szép napot! :)

Gréti, obea
obea
 
 


Kedves Gergő!

Kívánjuk, hogy még nagyon sok boldog születésnap kövesse az elsőt!!

Csenge, Vincus, Kata és Tamás
rkata
 
 


Kedves Gergő!

Nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánunk!
Várjuk a képeket!

Sok puszit küldünk neked!

Gilice és a csajok!

KépKép
gilice
 
 


Kelimoni,remélem még nem késtem el, én is nagyon boldog szülinapot kívánok Gergőnek.
Kép

Kép
Kép
atan
 
 


Gergő! Boldog szülinapot!!! :D :D :D
steiff
 
 


Drága kicsi Gergő!

személyesen még nem ismerjük egymást, de nagyon boldog szülinapot kivánunk szeretettel,

Dorka + anyukája +apukája

Kép
Kép
koko
 
 


Kedves Lányok!
Nagyon köszönöm a sok köszöntést, amit a kisfiam kapott és általa mi is érezhettük a szeretetet, ami felénk sugárzik. :) Bevallom, nagyon jól esett/esik az érzés: Szeretnek minket. :)
Képeket majd csinálok, egyenlőre a szülinapos nem tud eltelni mamával, tátott szájjal figyeli. :D Most napokon keresztül egy csomó felnőtt fogja körülugrálni. :)
Ja! És, hogy megígértem, hogy a héten már nem jövök ! :lol: :lol: :lol:
Nálam már mindennapi rutin a babanet. :)
Puszi Mindenkinek!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Drága Gergő!
Nagyon boldog születés és névnapot kívánunk!
Pancsi és Hildus
Vendég
 


Gergő Boldog névnapot!!!!!
Buli buli hatan?

Kép
móncsi+3
 
 


Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kedves mindannyian,
november 16-án született ám egy pici lány is. Ha az égiek is úgy akarják, mi leszünk a szülei a kicsi Laurának. Picit zűrösen indulnak a papirok, de ha túl leszünk a hivatalos részén, jelentkezem. Esetleg addig egy kollektiv fohász jól jönne, nehogy a fiatal életet adó lelépjen a kórházból, mert egy kicsit szökdösős fajta...
Mi addig sirunk és nevetünk egyszerre, csak már telne el az a néhány nap :lol: :cry:

Kép
Kép
koko
 
 


Jaj, Koko!!! Annyira szorítok!!!! :-) Nagyon várjuk a híreket!!

A kollektív fohász indul Lilitől, Marcitól, Anditól és Pétertől

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Koko!

Megy a fohász tőlünk is :D

Kép
Kép
emike
 
 


Koko! Nagyon szorítunk!! És egyben gratulálunk is a kislányotok érkezéséhez!

KépKép
jiny
 
 


Koko!
Nagyon szorítunk neked!

Kelimóni!
Nagyon klassz torta, de mintha Geri egy picit megilletődött volna a tüzijátékgyertyától.
simineni
 
 


Sziasztok!

Koko: A fohász már indul is. :)

Hát, véget ért a buli nálunk. Olyan fáradtak vagyunk, hogy elmondani nem tudom, mégis nagyon örülünk, mert közeli családtagjaink megtiszteltek minket és eljöttek Gergőhöz. A kisfiam kézről kézre járt, mindig játszott vele valaki, amit nagyon élvezett, de este pillanatok alatt kidőlt.

A tortával nem voltam elégedett, nekem elég bénácskának tűnt, de legalább az íze jó volt. :)

Simineni: Próbáltam olyan képet feltenni, amin Gergő picit már megbékélt a tüzijátékkal, valóban nem volt elragadtatva, nem tudta, nevessen vagy sírjon.

Szóval Gergitorta
Kép

De azért belakott belőle az ünnepelt :)
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Koko naaaagyon szorítok Nektek! :P

Keli, nekem a csokis Gergő és a torta is tetszik! :wink: :lol:

Kép
vivi1
 
 


Juuujjj Koko!

Nagyon drukkolunk, hogy sikerüljön!
Mi 3an
Kép szorítok én is, bár nem tudom hol vagyok!!!!

KépKép
idusamoja
 
 


Kisgerginek boldog szüüliinaapoot!!!
Lili

KépKép
idusamoja
 
 


Húúú Csajok, majdnem elfelejtettem mondani, hogy készen van a babaszobánk!!! :P
Majd rakok fel képeket!
Most megyek aludni, puszi mindenkinek!
Kép

Kép
vivi1
 
 


Annyira elvagyok az új szobácskával, úgy örülök neki!!! :P 20 percenként bekukkantok, de az ágyikó még mindig üres. Egy gólya sem járt erre! :cry:
Na megyek aludni, sziasztok! :D

Kép
vivi1
 
 


Vivi: Én már nagyon várom a képeket a babaszobáról és aztán meglásd, jön az a gólya. :) Remélem, karácsonykor már nem lesz időd sütni a kismanó miatt. :)

Elküldöm Neked Gabszi babáját. :) Neki bejött. :)

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Koko, én is sokat gondolok Rátok!

Vivi, nemsokára beköltözik a várva-várt!A baba nekem tényleg bejött! Ezt a babát annak küldtem fél éve, aki már nagyon türelmetlenül várta a babát, vagy azt gondolta soha nem jön el az a pillanat és ez szomorúsággal töltötte el.
Most neked is megy szeretettel, így kettő is lesz-Kelitől is és Tőlem is:
Kép
Kedves Keli!
Nekem Gergő szülinapja évforduló, mert ez volt az elő születés, amit végigkísérhettem, végigizgulhattam és meghatódtam rajta itt, Veletek együtt a babaneten.
Köszönöm Neked, hogy megosztottad velünk.
És lám, már eltelt egy év, és a nagyfiúban gyönyörködhetünk.
Remélem, még sok év sok szülinapi tortája követi majd! Kép

Kép
Kép
ggabszi
 
 


elő= első....és ez nagyon fontos szó!!!Bocs!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Koko
Szoritok én is, hogy minden rendben legyen, gratulálok!

Tirzának és minden Erzsébetnek, Zsókának nagyon boldog névnapot kívánok!

Ggabszi
Megkaphatnám és is azt a babát? Köszönöm.

Puszi lányok.

Kép
tviky
 
 


Sziasztok!

Kelimoni!Nagyon aranyosak a szülinapi képek!

Koko!Nagyon drukkolok,hogy mielőbb nálatok lehessen a kisbabátok!

Vivi1!Várom a képeket a szobáról...

Tegnap vendégségben voltunk a kis Danikánkkal,most először látthatta Őt a rokonság.Annyira büszkén és boldogan indultam el vele,de hazaérkezéskor már keserű tapasztalatokat gyűjtöttem be...
Az ember nem válogatthatja meg a rokonait ,elhangzott többek között ,hogy én úgy vettem a kisfiamat biztosan,mert másképp nem történhetett,ezt a szemembe mondták :cry: :cry: :cry: !!!
Istenem!Mi lesz ha az én kicsikémnek majd később ilyesmiket mondanak majd a rokonok!Ezek nem normálisak!
A másik hallom át a szomszéd helyiségben megy a nagy beszélgetés Rólunk,amit szó szerint hallhattam végig:"Milyen asszony az ilyen,aki erre képes"
Sajnos muszáj volt közbelépnem,mert még vita is kerekedett a rokonok közötti nézetkülönbségekből,egyébként megkértem mindenkit,hogy az én jelenlétemben kizárólag tisztelettel beszéljenek az életet adóról és ne ítélkezzenek,hiszen nem voltak még hasonló helyzetben.
Aztán édesanyámat aki imádja a kis Danikát faggatták,hogy biztosan nehéz neki elfogadnia "más" gyermekét,erre anyu azt mondta,hogy milyen más gyermekét ez a picur már a mi gyermekünk és neki mindent megér,hogy végre ilyen boldogank láttja a lányát !
Ne haragudjatok,hogy ilyenekkel zavartalak Titeket,de nagyon jól esne egy kis magnyugtatás Tőletek...

Aandika
aandika
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem nagyon írok, de kitölti a napomat a két kisfiunk. Nagyon jó kisbabák, eszünk, nézelődünk, alszunk, szinte soha nem sírunk, csak ha üres a poci. Éjszakáink is jók, egyszer kelünk 2-3 óra között, majd reggel 6-7 körül. Nagyon boldogok vagyunk, csodálatos dolog kétgyermekes anyukának lenni. :lol: Már egy hónaposak leszünk kedden és 3,86 és 3,90 kgok vagyunk.

Szeretném egy kicsit a segítségeteket kérni. A védőnőnk szerint túl sokat eszünk és ne adjak nekik annyit enni, mert hirtelen meghíznak és fulladni fognak. Jelenleg kb. napi 650-700-t eszünk, de volt olyan nap is, amikor ennél is többet. Kb. 120-t eszünk egy alkalommal, de pl. tegnap fürdés után 70-80-al 4 órát aludtunk. Próbáltuk, hogy forralt vizet kapnak, de megitták és sírtak tovább, mert éhesek voltak. Szerintetek mit csináljak?! Nektek a gyerekek mennyit ettek 1 hónapos korban, vagy ilyen súly környékén? Mennyit híztak hetente? Mi BEBA H.A. Start Aktív tápszert eszünk, nem fáj tőle a pocijuk, rendszeresen kakilunk (általában anyu ölében evés közben :D )

Ti kiegészítésként teáztattátok a babákat, ha igen milyen teával? A dokinénink szerint teáztatni sem lehet, csak forralt vizet adni.

Én úgy látom, hogy jól érzik magukat, mosolyognak, egészséges, kiegyensúlyozott babák. Nem tudom, hogy mit kellene változtatnom az étkezésen, vagy egyáltalán kell-e, hiszen mindenhol azt olvasni, hogy etessünk igény szerint. Már nagyon szépen betartjuk a 4 órákat is, ritkán ébrednek 3 óra alvás után. Tehát szerintem jól vannak és gyönyörűek.

Várom a tapasztalataitokat, rohanok, mert jeleznek a kisfőnökeim…

Igyekszem friss képeket küldeni majd nektek e-mailben.


Tirza!

Matyi gyönyörű, köszi a képeket!!

Rvan
rvan
 
 


Rvan!A mi picurkánk aki egy hónapos korában 3200 gr volt 6x evett 120ml-t naponta.
Most jelenleg 4500 gr és 6x 140 ml-t eszik.
Azt hiszem ,hogy testsúly kilógrammonként 150 ml kb a napi adag.
Tehát az nálatok 4 kg-ra kerekítve kb 600 ml lenne ideális,de a babák igényei eltérőek,vannak akik alig akarják elfogadni az adagjukat és vannak aki többet szeretnének.
Nehéz ebben tanácsot adni.
A teáztatásnál a lényeg,hogy cukros teára nem szabad őket rászoktatni és tömény teát sem kaphatnak,mert a kis veséjüknek nem jó.
Én csak akkor adtam plusz teát amikor székrekedése volt a kicsimnek,egyébként nagyon megelégedett a tápszerrel kizárólag.
Lassan 3 hónapos lesz a Danikánk és este 21h-tól reggel 5-ig,6-ig alszik.
Remélem tudtam segíteni,ha szépen kérlek nekem is küldenél képet az ikreidről?(amandi@citromail.hu)

Aandika
aandika
 
 


Sziasztok! :P

Aandika! Jézusom mennyi hülye van!!! Távoli rokonaid ők? Nem tudnád őket jobban felvilágosíttani a dolgokról? Én leülnék és beszélnék velük. Ha mindenre tudják a választ és tisztán látnak, talán megbarátkoznak a tényekkel. Én szorítok hozzá!!!! :)

Keli! Szívesen kihagynám a karácsonyi sütést, csak legyen igazad! :lol: A babát köszönöm, remélem nekem is bejön! :P

Gabszi! Köszi a babát! Én pont az a naaagyon türelmetlen és szomorú vagyok! :lol: Most, hogy a szobácska készen van, már nem érzem olyan távolinak a babánk születését. Remélem a megérzéseim nem csalnak!!!!! :D

Ezt küldöm minden kedves hölgynek és babának itt a fórumon! :oops: :P
Kép

Kép
vivi1
 
 


Tviky! A kedvenc képem már volt a fórumon, de most NEKED küldöm sok szeretettel! :P
Kép

Kép
vivi1
 
 


Rvan, Zóra ugyan anyatejet kap - ha cumisüvegből is, és nagyobb a súlya (most 5,5 hetesen 5740 gramm), de 1 hósan ő is 6x - 7x evett 110-120-akat. Most is ennyiket, ill. inkább 120-125-öket eszik, szintén igény szerint, ami annyit jelent, hogy koradélutánig 4-5 óránként, aztán estefelé 2,5 - 3 óránként, 10-11-12 körül még egyszer felébresztem (ill. álmában eszik), aztán megyünk aludni mind, és éjjel egyszer kel 4-5 körül kel.
Inni eddig nem kapott mást, de anyatejes, viszont a nagyok tápszeresek voltak, és akkor még divat volt a teáztatás.
Most bent figyel a szekrényben egy Humana édeskömény tea köménymaggal, ami ugyan a magyar papír szerint 4 hós kortól adható, de ugyebár rajta van németül is, ahol már kéthetesen adható. És szerintem ők se hülyébbek nálunk, hogy olyat engedélyezzenek, amit nem lehet.

Száz szónak is egy a vége: Szerintem nem sok a kaja, amennyit kapnak, és ha netán teáztatni támad kedved őket, akkor sem rontassz el semmit. Úgysem isznak többet, mint amennyire szükségük van folyadékból, ha nincs töményre cukrozva. 6-8-10 éve is teáztattunk, és felnőttek a gyerekek :) Nem hiszem, hogy azóta gyökeresen megváltozott a világ. Mindenből mértékkel és józan paraszti ésszel, tanácsolni meg úgyis mindenki mást tanácsol....


Koko szorítunk!!
szuperboszi
 
 


Sziasztok!

aandika: Én azonnal szóltam, amikor nagyobb körű rokonságba csöppentünk, hogy minden kérdésre válaszolok szívesen, de ne a hátam mögött beszéljenek ki minket. Na ettől aztán mertek kérdezni, bár gondolom a válaszaimat nem tudták azonnal magukévá tenni. Ám azt elértem, hogy kellemetlen beszélgetésfoszlányok nem jutottak el hozzám. :)

Rvan: Azt hiszem az én fiam nagyon jó példa a sok kajcsira. Egy hónaposan 2 és fél óránként evett 120-at. Ha kiszámolod.....4 óránként sosem evett, napközben sem, csak mostmár éjjel nem igényli az etetést. A tea nekünk is Hipp édeskömény volt, egy hós kortól kapta Gergő. Egyébként védőnői javaslatra. :) ( a német Hipp teán 2 hós korhatár szerepel. :) )

Mi ilyenkor váltottunk tápit, Milimilről Humana babyfitt 1-re, mert az sűrűbb, kicsit tovább tart a gyomorban. :) De ettől sem evett Gergő 4 óránként, esetleg 3 óránként. 3 hós korára volt képes tűrni, ha azonnal nem kapott kajcsit, de a tea mindig megvolt. :) Gergő még ma sem kap olyan teát, ami izgató hatású. Tehát a forró vízbe egy pillanatra beledobott hagyományos filter.

Gabika anno azt mondta: "hallgass a megérzéseidre, te ismered a gyerekedet a legjobban" Ezt én mindig belekalkulálom a dolgainkba. :) Úgy ha azt érzed, jól táplálod a kicsiket, annyi kajcsitól nyugodtak és kiegyensúlyozottak, amit kapnak, nem fáj a pocakjuk, ne hallgass senkire. :)

Gergő is erőteljes tempóban hízott és sosem fulladt egy pillanatig sem. Szerintem ez extrém esetben történhet meg. :)

Egyébként örülök, hogy jelentkeztél kétgyermekes anyuci. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Vivi1!Azt hiszem ,hogy semmi okuk nem volt ilyen feltételezés megalkotására,hiszen részletesen el lett mondva már nekik,hogy miképp került hozzánk a kisfiúnk,még arról is szót ejtettünk,hogy ma Magyarországon mi ennek a menete,milyen szabályok vannak.
Szerencsére nem túl közeli rokonok voltak akik butaságokat mondtak,tehát nem kell túl sokszor találkoznunk velük :? .
Képek a gyermekszobáról?

Aandika
aandika
 
 


Kelimoni!Nagyon tettszett amit írtál,hogy te miképp védted ki a kellemtlenségeket,hasznosítani fogom!
Mikorra ígérték kb,hogy a kistesó megérkezzen???

Aandika
aandika
 
 


Kelimoni!Küldtem neked képeket az emailcímedre!

Aandika
aandika
 
 


Sziasztok!

Minden Erzsébetnek nagyon boldog névnapot kívánok!

Kép

Kelimoni! Nagyon boldog névnapot Gerginek!

Kép

Nagyon szuper volt Gergi tortája!

Tirza! Köszönöm a képeket Matyiról! Tüneményes kisfiú! :)

Simineni! Gratulálok a sulihoz!

Kajla! Nagyon szép verset írtál, és szuper képeket tudsz szerkeszteni!

Vivi! Gratula a gyerekszobához!

Koko! Drukkolunk!

Rvan! Örülök, hogy boldog, kétgyermekes szülők vagytok! Én úgy gondolom, hogy tápláld úgy a fiúkat, ahogy ők igénylik. A gyerek okos ám, ha elég volt, úgyse kéri, annak meg semmi értelme, hogy éhes maradjon bármelyik fiúcska. A KeliMóni által leírt tápit én nem ismerem, anno Mati Beba HA-t kapott, és volt úgy, hogy pár hetesen megette a 210 ml-t, utána pedig vagy a normál adagját vagy kevesebbet. Hallgass a megérzéseidre.

Néhány szó rólunk, mert rég írtam: fiúk jól vannak, épp kiabálva, felszabadultan labdáznak együtt az előszobában (kintlét után!)
Élnek nagyon, jól vannak, nem betegek.

Mindenkinek szép vasárnapot!
Vendég
 


Aandika: azt hiszem, én nem tudtam volna úrinő módjára viselkedni... :oops: Épp ezért nem is mondok inkább semmit, az tény, hogy a rokonait nem tudja megválogatni az ember (de azt igen, hogy kit enged a maga és a gyereke közelébe...).

Rvan: megnéztem, Vincus 1 hónaposan (4000 grammnál) 6-7 alkalommal evett naponta, összesen 850 és 950 ml között, úgyhogy mi még Gergőt is kenterbe verjük :) (a 6 alkalom még most is megvan, de már 1100 ml-nél járunk naponta :) ). Ha ennyit kér, ennyit kap. Láthatóan szépen fejlődik, de nem kövér, jól érzi magát, minek adnék kevesebbet, mint amennyit kér?? Nem is tanácsolta senki, hogy vegyek vissza az adagból, egyedül arra figyelmeztettek, hogy legalább 2 és fél óra teljen el két etetés között, ne "etessek rá", mert pocakfájás lehet belőle. Folyadék-ügyben én tartom magam ahhoz, hogy ha tényleg szomjas, akkor a vizet is megissza (mondjuk ennyi tápszer mellett nem nagyon szomjas), ritkán adok neki egy kis ízesítetlen Mecsek babyteát.

Amúgy nagyon igaz, hogy a gyerek tudja a legjobban, mi jó neki, nyugodtan bízd rájuk Magad. :)

Mindenkinek puszi!
rkata
 
 


Sziasztok!

Névnaposoknak én is kívánok sok boldogságot!
Kép

Koko!
Megy a drukk!!! Majd írjál!!!

Andika!
Ügyesen reagáltad le a dolgokat! És anyukád egy tündér!!! Igazi nagymama! Ez a fontos! Örülj a kicsinek, sokan csak irigykednek!

Keli!
Szerintem jó kis torta volt az! És ha finom volt, már megérte! :D

Matiba!
Jó, hogy a fiúk nem betegek, mert megint van valami vírusos betegség!
Puszi

Kép
kajla
 
 


Köszönöm szépen a válaszaitokat, nagyon sokat segítettetek. Megnyugodtam, hogy nem is eszünk olyan vészesen sokat, főleg látva Gergő és Vincus étvágyát :D Én is úgy vettem észre, hogy nem lehet őket túletetni, mert ha nem kell több, egyszerűen összeszorítják a szájukat, vagy kilökik a nyelvükkel a cumit, csak hát a kezdő anyuka aggódik a védőnő figyelmeztetései miatt.

Nem tudtam visszaolvasni, csak a képeket néztem meg, még mindíg gyönyörűek a gyerekek.

Igyekszem jelentkezni!!

Rvan
rvan
 
 


Tirza! Boldog névnapot! :)
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


aandika! Megkaptam a méleket, nagyon édes a kisfiad. :) Egyébként mi nem túl sok rokonnal osztottuk meg azt, hogy Gergi nem az én pocakomban nőtt. Ritkán találkozunk, nem lett volna értelme a dolognak. :)

Kistesó jön, ha itt az ideje, jelenleg éppen a sorbanállás lesz a feladatunk- ha megérkezik végre a határozatunk. :)
Ám bízom benne, hogy Gergi következő szülinapja körüli időben már lesz tesónk. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Tirza!
Névnapod alkalmából nagyon sok boldogságot kívánunk! :-)

Ma szuper napunk volt, meglátogattak minket Ildikóék és Kelimóniék. Annyira helyesek voltak a gyerekek, gyorsan teszek is fel róluk pár képet.

Kép Dumcsiznak a csajok! Veronika és Lili

Kép Vivien és Marci

Kép Gergő "énekel" :-)

Kép Ildi és Lili

Ja, és a nap híre: Lili 2x megfordult a hasáról a hátára. :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?