Új privát üzeneted érkezett!

Mancs,
:D :D :D

Jumam,
elvileg licitáltam, de nem jelenik meg????
Elküldöm emilben, ok?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


ok, bubek, figyelem
jumam
 
 


:oops: :oops: :oops:
Csak lentebb kellett görgetni. De az aktuális ár miért nem változik akkor se?
És mik a nevem mellett ezek az ikonok?
Nagyon szőke vagyok? :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

 
 

Ott vagy alul a lap alján a licittörténetnél, nézd csak meg.
jumam
 
 


Azt nem tudom, hogy miért nem változott az aktuális ár, de ott vagy és az a lényeg. Ha felül licitál valaki akkor is fogsz emailt kapni.

Az ikonokat pontosan nem tudom, valahol azokra is van magyarázat, a boríték azt hiszem az, hogy még nem kaptál postán visszaigazolást - folyamatban van (ez csak az eladáshoz fontos, ill talán még nagyobb összegeknél) a másik talán, hogy új felhasználó (értsd: mazsola :wink: ) vagy
jumam
 
 


[quote="mancsbá"]
írta:
mancsbáösszességében nem is paráztam az egész előtt és alatt (bár a szervezetem másképp jelzett :oops: ).


Én itt finoman kifejezem magam (pedig szokatlan), erre Mancs árulkodik apróbetűsben... oké, legyen: mostmár tudom, mik azok a 2 perces fájások... meg tudok vigyázállásba vezetni szerpentinen...

Ilba,
dehooogy, amúgy is egy kicsit messze lenne nekem az a rész, de nem írok most többet, mert mancs (igen, kis m) itt osztja nekem a "magyar helyesírás szabályai"-t

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Eltűnt egy oldalam??? Eszti 21:23-as hsz-e az utolsó :shock:
jumam
 
 


...és hajtogatja, hogy gyere lefeküdni... eddig itt izélte a gépet...és biztos közben is a mogyoróvaj járt az eszében

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Köszi! :wink:
Jól mutat Julcsi az új ülésében! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancsok,
lényeg, hogy nem unatkoztok! :lol: Ha meg véletlenül mégis, Petya gondoskodik rólatok. :lol:

Nyugodt éjszakát Nektek (is)!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jó éjt lányok, aludjatok ha keveset is de jól!!
jumam
 
 


Na, látom, ma is én nyitok. :)

Jumam, szia! De jó, hogy van munkád, nekem is kéne valami, amit csinálhatnék, néha nekem már kezd monoton lenni az itthonlét, illetve nem is az itthonlét, hanem állandóan ez a háztartás, bevásárlás, rendcsinálás, pakolás körforgás. Asszem intézkednem kell. :)
És ti elkezdtétek már a hozzátápit? Mert mostanában kellett, ha jól látom. Hogy megy?

Mbá, Gyöngyösre jársz? Petim is ott végzett, most meg Gödöllőn nyomja.
Ú, ez a vizsgadrukk ismerős, mindenféle kapcsolódó dologgal együt......brrrrrrrr. :wink:
Vendég
 


Eszti,
tényleg nagyon jó, hogy van munkám, ráadásul sehová sem kell mennem, itt van az irodánk a házban, van egy állandó kolléganőnk (mellesleg rokon) és Zs is csak 1 héten kell fixen elmenjen, a többi beosztás kérdése. Mostanában viszont néha már lelkiismeretfurdalásom van julcsival szemben, hogy nem foglalkozom vele eleget.Mert most minden összesűrűsödött. Ő is szokott itt üldögélni velünk a kis hintázós székében, játszadozik, beszélget, figyel és a papírokért meg van veszve!

elkezdtük mi is a hozzátáplálást, már kóstolt almát, banánt, sütőtököt, répát, barackot, krumplit. A fogadtatás változó de lehet, hogy ős em lesz túl nagy étkű - a többiek sem voltak. ja és kap tejpépet is.
Akartam is kérdezni Natasát :lol: ,
hogy hol van errefelé biozöldséges, mert itt nálunk nem ajánlják a sima zöldésnél kaphatóakat, mert nitrátos a víz (azt sem ihatják gyerekek és kismamák), hanem biót vagy üvegeset.

annyi mindent akartam még...

volt régebben, Beni szülinap körül (utólag is boldogot! és a többieknek es hófordulókat, névnapokat!!!), egy kép Liviről és Liviapuról, ahogy háton fekszenek az ágyon, Livi kezében keksz, Erre szerintem nagyon figyeljetek, hogy háton fekve soha semmi (játék, ennivaló, rágó később) ne legyen a szájukban, mert nagyon VESZÉLYES! Kevés dologban vagyok szigorú, de ebben nagyon, hallottam halálesetről emiatt, harmadszájból.
jumam
 
 


Sziasztok!
Zenebölcsi előtt egy gyors jelentkezés :wink:
Eszti, szupi hírös gyerek lett Benyó, hogy már könyve is van :!: No meg már lépeget. Itt azért hozzáteszem, hogy én titkon valahol örülök, hogy Szonja még nem /csak el ne kiabáljam/. A könyves linkből meg a sok elővigyázatos dologból azt felejtették el megemlíteni, hogyan kell a forgalomból kivonni azt a sok barmot, aki úgy vezet mint ha soha nem tanulta volna :twisted:
Ja, és van remény! Szonja tegnap nagyon pörgött és alig aludt. Így este nagyon nyűg volt, de kaja meg fürdés után apa berakta a hálózsákba és addig mesélt neki amíg Szonja elaludt /CICI NÉLKÜL!/ aztán én átraktam a kiságyba, de meg sem ébredt. Éjfélkor szopizott egy picit aztán szunya tovább. Reggel meg arra ébredtünk, hogy ült a kiságyban és beszélt az állatkáival, amit maga köré gyűjtött :D

Jumam, én is látom a szájszorítást :oops: Pedig nem nagyon szoktam tátogni meg hasonlók. Látnád apukám, akkor is tátog ha csak nézi ahogy Szonja eszik :) És egyforma kanalunk van Livicsekkel! És nem tudok biozöldségest a környéken, mert én nem biozöldséget veszek /no, most lehidaltatok? Én nem vagyok azért ennyire bio meg mittudomén,.../ max amit anyóséktól hozok, mert ők erre jobban figyelnek,....

Amerikai mogyoróvaj simán kapható a Tescóban. Ott ugyan olyat tudok venni mint anno NYC-ben :wink:
Mancsbá, nagy gratula. OK, akkor piros bicikli vagy? Vagy mondjam simán, hogy stréber? :lol: Esetleg büfé-szakra jártál? Na, mond ki nyugodta, hogy ZSENI vagy és mi el is hisszük neked, csak olyan jó piszkálódni 8)

Bubek, én mindig megörülök, milyen szép képek készülnek rólatok Marcival! Most a háton ülős nagyon tetszik! És nekem is van egy együtt nevetős csak nem lett nagyon jó, de élőben tutikirály volt!

Mit akartam még?!
Elfelejtettem :?

No, majd jövök később! Ja, ma hozzák az ajtókat :) Apának teteszenek az ablakok, ez nagy dolog, mert ő nagyon f.szarági tud lenni nyílászáró kérdésben. Én meg még nem láttam :(

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Jó reggelt!

Eszti,
Én meg azt érzem, hogy néha magamra csuknám a szobaajtót 1 napra és csak aludnék, olvasnék, esetleg tévéznék. :D Munkára még az 1 év alatt nem gondoltam. :oops:

Jumam,
Julcsinak is utólag boldog felediket! Hajrá hozzátápi! De még szopizik ugyanúgy, nem?

Natasa,
Gratula az éjszakához!
Beni most szinte végig velem aludt :oops: , viszont 1x cici nélkül aludt vissza ő is!
Én meg szerintem olyan jó képeket csináltam Rólatok is, de a fényviszonyok nagyon megzavartak :roll: , vaku nélkül homályos lett mind. Pedig akkor odasütött a Nap.

Hallgattam rátok, licitben vagyok vonalkódokért!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok,

Szegény Zsófinak megint rossz éjszakája volt. :cry:
Le kellett szívnom az orrát fél egykor.
Kibújt az 5-dik fogacskája.
Most még mindig alszik.

Ilba,
köszi a fotókat

ha esetleg valakinek lesz még kedve elküldeni nekem, nagyon megköszönném :lol:

Eszti
gratula az apró léptekhez :D

Mancsbá
gratula az államvizsgához :D
Kép

Mamac,
szivesen :P

Lyányok!!!!
ne írjatok mán kisbötűve, há nemtom elolvasni :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Zsódajumam,
igen-igen, én is így állok a háton fekve evéshez-iváshoz, de azt a képet meg kellett csinálnom róluk. :wink: Amúgy soha nem engedem neki, még anno szopizni sem szokott háton fekve.
Ha jól emlékszem még szegény Sashát rohantam le aljasul, mikor Dani (?) egy képen fekve itta a teát. :oops:

Ami azt illeti, a munka nekem nem hiányzik, inkább a társaság.

Bubek,
köszi az intézkedést Noddy ügyben, arany vagy! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


ya,
még azt elfelejtettem, hogy ha szeretnétek nyugodtan átnevezhetjük a klubbot :lol:
szavazzuk meg, hogy szavazzunk :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Basszus gyerekek, meghalt a Puskás Öcsi. :cry:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sajtika,
részemről rendben van a klubnév. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gergő babák, boldog névnapot!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jumam, szép az a gyerekülés tényleg, és ha kordbársony, akkor élőben még szebb. Ezek szerint a sors akarta azon a teszveszes estén nálatok az áramtalanságot (vagy az elmü, de ő is mindenható, így szinonímák).

Eszti, hol tart a híres Gödöllői Telek Ügy?

Ilba, köszi a fotókat, 1-4ig megjöttek!

Fekve evés: itt mindenki oly liberális, hogy csak érdeklődve jegyeztétek meg, hogy Noki majdnem teljesen vízszintben táplálkozik
:wink: na de akkor a Jumam indoklásra most már emelek majd rajta....

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabus:
ugyenezért hívott fel a párom :cry: az imént
Vendég
 


Ki tudja a 6,54 kbyte-os képemet 6-ra kicsinyíteni???? új avatart szeretnék de nagyon
Vendég
 


köszi Gabuska :lol: Te milyen rendes vagy, én mindenkiéről rendszeresen elfelejtkezem :oops:
Vendég
 


Gabus, elküldenéd majd emailben a tegnapi szinkronúszó képet rólunk?

Kép Kép
coolasa
 
 


Bubek,
Köszi a képeket! :)

Gergők! Boldog névnapot!
Szilvus! Boldog hófordulót!


Tücsi,
Küggyed, megcsinálom. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Zenebölcsi nagyon szupi volt! Egyre jobban örülök, hogy járunk oda. Tetszik az egész szemlélet, de most már konkrét hatásást is látni vélem,...

Cool, csak nem dicsekedni akarsz a szinkronúszós képpel, miszerint SPORTOLSZ?
Tücsi, mi személyesen akartuk meghúzni Görgő fülét, de nem voltatok :cry: Így csak egy picinyke virtuális fültépést Gergőnek és egy nagy puszit!
Ilba, az a tegnapi napocska elég aljasul sütött be, mert nekem is miatta lett rossz egy csomó képem. De úgy is fogalmazhatunk, hogy nem voltunk elég elővigyázatosak, de persze a hiba mindig már készülékében van 8)
Sajt, grat az 5. fogacskához!

No, eszek egy kis tonhalat meg még kerítek hozzá valamit. Ma főzni sincs kedvem meg takarítani sincs, meg semmit sincs csak bolyongnék kinn a napon a csajommal.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Halihóka!


Tegnap mire hazaértünk annyira paff voltam, nem volt erőm semmihez. Ha lesz időm küldöm a képeket.
Nálunk viszonylag jól telt az éjjel, bár sokszor felsírt valamiért. Most is aludnia kellene, de a fejünk felett valamit nagyon fúrnak faragnak. :cry:

Eszti Bence überel minden fejlődési útmutatót. Jó lenne ha megmutatnád neki mit kellene csak tudnia. :lol:

Gabi halottam ma találkoztatok húgommal a Sparban.

Tücsi lüld el a képet és lekicsinyítem. Jó volt veletek találkozni. Gergőt második fiamnak fogadom. Boldog névnapot neki.!

Sajnálom Öcsi Bácsit, de egy kicsit sok volt a média mostanában. És a mai foci még mindíg az akkori csodákat hajtogatja. Már nagyon unom. Most lesz ok miért megint elővenni. :oops:

No gyerek ennyit aludt, mennem kell.

Kép
vanília
 
 


Cool, külön neked tőlem :wink: Nos, ha időd engedi szerintem böngészd ezt az oldalt, mert valószínűleg hihetőbb mint ha az én számból hangzik el és szerintem vannak benne jó dolgok, hasznos tanácsok!

http://www.gabimamiklub.hu/topic.php?id=47

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Jéééé, van egy honlapom? Mikor csináltam? :shock: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska, leesett! :D :D :D
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, mélyen csalódtam benned. Már kezdtem azt hinni, némiképp ismersz, és erre paff, jól mellbevágtál ezzel a gyanúsítgatással miszerint sportolok. Én. Gondold ezt át még egy másodpercig. (Noki tegnap naná, hogy elaludt a buszon, otthon meg egy röpke evés után szintén szunnyadt 3 órácskát, majd utána már az esti nagyalvás keretében 10 órát. Jaj, ezt kicsiben akartam írni, hogy ne froclizzak senkit, és milyen nagy lett. Bah, úgy sajnálom..) :wink:
(dehát én hiszek neked! /= ismerem azt a babásoldalt../)

Bubek, köszönjük a képeket!

Kép Kép
coolasa
 
 


Bubek,
én is köszi a képeket, küldöm mindenkinek este, ha Livi elaludt.

Cool,
Livi csak 9 és fél órát aludt. Kivagyok! :twisted: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na most olyat írok, amit még soha! :lol:
A fiam 10 perc alatt megebédelt!!! :shock:
Se játék, se éneklés, se bohóckodás. Semmi. Csak tátogás.
Csak néztem mint Rozi a moziba. :shock: :D :shock:
Néha rámutatott a pohárra, így ivott is rendesen.
Beájulok menten. :D

Bubi,
jó sok képet csináltál, köszi jönnek folyamatosan. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, nem azért, mert tegnap a sok játékkal levezette Beni a fölös energiáit, meg annyi volt az élmény, hogy nem ér rá nyúgösködni az ebéddel, mivel mindezeket még fel kell dolgoznia? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Remélem nem vettetek húst mostanában a Lehel piacon. Hallottátok? 3 tonna romlott hús...

Ilba,
nem lehet, hogy egy másik gyereket vittél haza a klubból tegnap? :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Éjszakánt egész jó lett volna, ha... Ha a gyerök nem üvölt fél 1-től 2-ig :shock: Mit gyerök, fúria! :evil: Persze, próbálkoztam szopival meg cumival, de az a qrva vízszintjelző bekapcsolt benne, és ha már tettem le, elkezdett üvölteni :shock: Na mondom kisbarátom, engem nem manipulálsz még éjszaka is, hagytam kiabálni. Nem is sírt igazából, "csak" ordított :shock: 2-kor elaludt, aztán hajnalban még kelt, de reggel fél 8-ig aludt.
Délelőtt is ahogy beraktam a járókába, kezdett is egyből ordítani. Egyszerűen nem vettem róla tudomást. Reggeliztem és csináltam a dolgom. Abbahagyta és szépen eljátszott. Aztán amikor eszébe jutott, hogy hoppá, egyedül vagyok, akkor rázendített megint egy kis időre :shock:
Éjjel már annyira ideges voltam, hogy amikor felkeltem, hogy kimenjek a fürdőszobába, az ágy matracát püföltem ököllel, de mint az állat. Vhol le kell vezetnem... :oops: Pedig nem egyáltalán nem ilyen típus vagyok :oops:
Most lent alszik a levegőn, én takarítottm, teregettem, rendet raktam. Most engedélyezek magamnak egy kis pihit. Meg közben tonhalsalit eszem. De ez már nem házi, hanem bóti :D

Coolasa,
fekve etetés... Én pont mielőtt elkezdtem volna Petikét hozzátápizni, vhol olvastam, hogy szigorúan tilos fekve etetni a babákat. De nem kotyogok bele, hogy ki hogy mit csinál a gyerekével :wink: De mégis: :lol: Ha ültetni enm akarod, miért nem eteted a hordozóban? Petike is abban eszik, és tök jó.

Kispestiek,
most olvastam a Városképben (kerületi újság) hogy a Gyöngyvirág utcában (a szép park mellett, a Városháza után) a Dohnányi Ernő zenesuliban indul a Gyönygyvirág babaklub. 0-3 éveseknek lesz zenés, mondókás, dalos stb. foglalkozás. Telefonszám van megadva. Ma már nem, de hétfőn felhívom a nőt. Titeket érdekelne a dolog? Mert én szeretnék járni.

Ilba,
igen, pontosan ezt érzem én is! Néha jó lenne becsukni az ajtót és egész nap egyedül lenni. Esetleg megnézni pár filmet és az ágyon elnyúlni... Álomálomédesálom...

Kép
mancs
 
 


Gabi,
kizárt!
Ugyanis volt már azóta 1 uzsi és 1 tízórai is. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancs úgy látszik ilyen éjszaka volt ma. Petra is min. óránként kelt, bár szerencsére én könnyebben vissza tudtam altatni. De most éjszaka én is ki voltam akadva, mi a francért csinálja ezt :evil: Este nagyon szarul voltam, rettentően görcsölt a gyomrom, szóval nagyon szerettem volna pihenni, nem pedig Petra mellett tölteni az éjszakát. Hajnali 3-kor én is hagytam sírni, mert egyszerűen felülni sem tudtam, de apjuk kiakadt, hogy nem tud aludni és tegyek már valamit. :x Azt hiszem most hétvégén éjszakára is bevezetem a sírást, hátha leszokik róla, mert nem bírom ezt a sok ébredést.

Bubek, Ilba köszi a képeket.
Eszti én is a tunyulósok táborába tartozom, kit érdekel a munka, 1 napot szeretnék, amikor nincs Petra én meg csak pihenhetek és végignézhetek úgy egy filmet, hogy csak arra kell figyelnem.

Na megyek mert rendbe kell szednem a lakást, du. meg a nagyszülőkkel meglátogatjuk a dédit. Bár erősen gondolkodom, hogy lepasszolom Petrát és én itthon maradok és barátnőzök. Nagyon rámférne, mert tiszta depis napom van. :cry:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba, akkor most már biztos, hogy Eszti Benyóját vitted haza tegnap a játszóházból. Ja, hogy Pesztit tegnap senki se látta? Nézz csak körül alaposabban a lakásban, szerintem őt is hazavitted.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Fúria felébredt :shock: Ma spenótot kapott, Hippet. Imádta. Még morgott is hozzá :D

Gabus,
nem hallottam ezt a hús-dolgot :shock: :shock: :shock: Mi a Lőrincin szoktunk vásárolni. Épp holnap akartam csirkemellet venni Petikének :shock: A CBA-ban olyan ronda szürke száraz mellek voltak a héten, hogy azt mondtam, inkább akkor a héten üveges kaját kap, de ilyen húst nem adok neki :shock:

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
vonuljunk el kettesben! :wink:
Asszem nem Mbá lenne jobban meglőve ... :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vuka,
Nektek nincs kedvetek jönni ebbe a babaklubba? Nem lenne olyan messze. Határ útig metró, onnan 52-es villamosal 15 perc. És gyalogolni sem kell csak 5 percet. Mi depisek tartsunk össze! Mert nekem ez van, az fix. Tegnap éjjel kint bőgtem a fürdőben, minizsarnok meg a szobában :oops:

Kép
mancs
 
 


Én nem csak hallottam, hanem láttam is a TV-ben ezeket a húsokat. Volt köztük olyan virsli, aminek a szavatossága januárban járt le, szóval tutkó tavaly szilveszterről maradt. :shock:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
jóvannna! :wink:

Fekve evés-ivás: nem kell ide szakkönyv, csak mindenki képzelje el (vagy próbálja ki), tudna-e fekve enni. Vagy inni. De nem ám kispárnával a feje alatt! Nem mondom, hogy lehetetlen, de ...
Az igaz, hogy pl. a pépes dolgok, bébiételek nem olyan veszélyesek, de a folyadék, meg a darabos kaják, háááát...
De fejet hajtok minden törpe előtt, aki olyan kis ügyi, hogy nem okoz neki gondot! :wink: :D

Mariann,
Tesódat nem ismertem ám meg, mert az iwiw-es képeken tök máshogy néz ki. De Áduszban biztos voltam, nemcsak azért, mert a kutyusa is nála volt. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Undorító ez a virsli-dolog. De hogy álltak el ezek enniy ideig? Le voltak fagyasztva és most engedik ki őket? Kép

Kép
mancs
 
 


Mancs én most bőgök a billentyűzet felett. Lehet, hogy újra meg fog jönni, ezért vagyok ilyen depis??? (hétvégén picit pecsételgettem) Kibírnám még egy darabig havibaj nélkül, tök nyugis volt ez a 18 hónap e nélkül. Nem tudom mit csináljak ma, nem vagyok egy társasági ember, senkihez és semmihez nincs kedvem :( .
Az a klub már kicsit messze van, utálok villamosra v. buszra szállni, a metró még oké (főleg a tegnapiak után). Bár én is már nézelődöm valami zenés foglalkozás után, mert Petra imádja ha énekelek, és tök jól táncol a zenékre, szóval nagy szüksége lenne rá. Szerintem már csak jövőre fogjuk elkezdeni, mert idén már annyi programunk van és a karácsony is a nyakunkon, meg egy csomó családi ünnep (nov.: 3 névnap, dec. : 3 szülinap, 2 névnap + kari, télapó) Már a barátnőmmel se tudom mikor találkozhatok, mert jövő héten meg megyünk le megint Zalakarosra.
Na megyek búsulok tovább, közben meg nézem a konyhában a romhalmazt.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Mancsi,
aha, fagyasztva.

Beszéltem a Pampers-szel, na ez egy infó vonal, szuper kedves volt a csaj, és kapok jelentkezési lapot és most van 16 pontom és már most választhatok ajcsik közt, de hajtunk tovább a holdjáróra!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Én is a hodjáróra hajtok, de még csak 13 pontom van :(

Kis majom, abban a pillanatban, ahogy nem rá figyelek, egyből vmi rosszaságot csinál. Leszakított egy másik darab parkettaszegélyt a falról :shock: :evil:

Kép
mancs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?