Új privát üzeneted érkezett!

Mi az, kihalt a bnet?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vkinek így kényelmesebb. :lol:

Kép Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Bubek, Petra haja majdnem mindig izzadt a rendszeres hisztiktől.

Lehet ez ellen tenni valamit?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

 
 

remélem nem az én viccem miatt :lol: :lol: :lol:

Gabi,
elküldtem
átküldöd Novumnak lécci

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtiné,
ez nagyon áááállat! :lol:

Küldtem Timinek!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hahó! Hol vagytok?
Mi újság?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mi fürödni voltunk, most már szép tiszta Petra-kisasszony. Olyan retkes estére a gyerek, a ruhája meg fekete, pedig takarítok rendesen. Tényleg valami felmosorongyot kellene Petrára kötni és akkor csillogna az egész ház, hiszen minden zugot felfedez.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Van még egy ötletem klubnévnek - Csáki barátai :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mi is fürödtünk, ne is emlegessük. Apjára hagytam, míg összepakolok. Még ki sem léptem, már beleborult a vízbe. :(
Apja: olyan gyorsan történt :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba ismerős a kifogás. :twisted:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba küldtem mailt.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


..... hmmm, de legalább Natasának nem kell majd sokat visszaolvasnia, mikor bekukkant abból a célból, hogy elmesélje, milyen is volt ma a babaklubban.

Meg Jumamnak, hogy ma épp hova vitte megszellőztetni kislányát, mert a napokban Pécsig futott vele, gyanítom, hogy ma az országhatár sem állította meg őket, hátha a szomszédban jobb a levegő :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Vuka,
nem jött semmi. :(

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Tényleg gyorsan végeztem a visszaolvasással.

Cool, ma sajnos sehová sem vittem szellőztettni a kislányomat, mire mentünk volna, elkezdett esni az eső :twisted: Viszont jókat aludt napközben, erre fel, most nagyon nehezen sikerült, csak mostanra.

A tegnapi kirándulás munkaügyben volt, Pécsből nagyjából semmit sem láttunk mert az innenső szélén van az Alekszandra irodaháza és oda mentünk. Viszont nagyon kafa idő volt, oda-vissza szép volt a táj, jó, hogy tegnap és nem ma kellett mennünk. :)

Kéne még ma dolgoznom...

Ugye a gesztenyepüré ilyenkor fogyasztva kifejezetten fogyókúrás ugye...? :roll: :wink: :roll:

jaaaaaaj, és megvan a mégújabb horgolt sapija Julcsinak, mingyá letöltöm és mutatom, nnaaaagyon szép! szerintem.
jumam
 
 


Szép estét!
Cool, milyen igazad van! Gondoltam olvasok mielőtt álomra hajtanám fejem, de alig van mit olvasni :roll: Örülök, hogy megtudtam, miért lett a lányod Noémi az az Noki/a/!
Vuka, Petra egész göndörnek néz ki "hisztisen". És mi ez a fiús szerelés? Azt hittem csak mi nem járunk feszt ruciban.
Ilba, nyugtass meg, hogy apa ugrott egy hasast és Beni jót kacagott rajta!
Novum, Gabus,..klikkesedünk, klikkesedünk? Egyébként a fotón szerintem Liviapu van, de ha tévedtem akkor ne utálj nagyon.

Babaklub jó volt. Féltem, hogy ketten leszünk Szonjeccel, mert esett meg ilyenek, de nem! Voltunk 5-en. Az az 10-en :D Ebből egy kisfiú. Ráadásul ő is volt a legkisebb a maga 6 hónapjával. A többi csajszi mind hasonkorú volt. Egész jól éreztük magunkat csak elvileg 4-ig maradhattunk volna, de jöttek öreg nénik tornázni és ki voltak akadva, hogy mi vagyunk a teremben :twisted: Aztán amikor már kivonulóban voltunk akkor átmentek mézes-mázasba :twisted: Erre inkább nem írok semmit, mert magam is megbánom :twisted: Így legközelebb kedden megyünk, mert akkor később van, de nem zavarnak ki onnan.
Amúgy olyan mint a csepepesház. Kaptunk egy termet /ingyért/, de nuku játék. De a gyerekek tök jól elvoltak a többiek játékával,..ahogy ez lenni szokott :)

No, holnap zenebölcsi. Kíváncsi vagyok tücsiék jönnek e avagy totál kész szegény a nagy pakolászásban :roll:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Kép KépKép
jumam
 
 


Jumam,
ilyeneket Te követsz el? :shock: Nagyon állat! :D Persze kell hozzá egy kis Démon. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Tyű Jumam, ez nekem tetszik! Kár, hogy nem raktál fel egy közelebbit,..."lelopnám" a virágmintát. De ha te csináltad, elárulod hogy vannak a virágok?
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Zsódajumam,
nagyon klassz a sapi! :D

Na jó, én ezt nem bírom idegekkel! :evil: :lol: Itt egy kis segítség:
Kép Kép

A többit majd az illetékes. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi,
tényleg nagyon-nagyon hasonlít!!!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gabuska, ez nem fair! /Szilvi apuka?/
NE, az idegeidet ne tedd tönkre! Szegény te, jön a karácsony meg mi is bénák vagyunk képfelismerésbe. Pedig tuti Livicsek is egyből tudta ki van a képen. /Neki könnyű, mert súgott a kis barátnő :wink: /

Én meg nem bírom ébren!
Szép éjszakát a fennlevőknek és szines álmokat az alvóknak.
Pá!
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Vuka,
nem tudok aludni menni, ha nem olvashatom el leveled! :D De még mindig semmi. :(

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Natasa,
miért nem fer? :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na én is léptem!
Jó éjt mindenkinek, lurkók aludjatok! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa.... de ha a közeletekben van ez az ingyenes babaház, ami délután is tárvanyitva, akkor mit görcsöltünk a csepépházzal? He?

Kép Kép
coolasa
 
 


Szép jóestét kívánok!
Persze ilyenkor már a többség alszik, szóval csak egy villanás erejéig jöttem. (nekem könnyű, én alszom du Marcival, :wink: :oops: )

Na szóval:
Istikék nekem is bejön! Eddig ez tetszik a legjobban!

Más:
Helyzetjelentés Tücsiékről:
Azért nem ír, mert csak jövő héten lesz netjük. Már 2 napja ezt is akartam írni, de mindig elfelejtettem....mint mindent.... :oops:
Jól vannak, mire beköltöztek szombatra lett fűtés, mosogatója csak hétfőre, és minden dobozokban volt még 2 napja amikor beszéltünk. Most tényleg takarít szerintem ezerrel, Gergő jó náthás, de nincs komolyabb baja, és élvezi az új kérót. Azt mondta Tücsi, hogy nem volt igazán fennakadás az alvásokkal sem, pedig azt gondolná az ember hogy a nem megszokott dolog az biztos kialkasztja őket. De Gergő egy tündérvirág, őt nem lehet holmi költözéssel kiakasztani! :lol: Állítólag megtanult felmászni a lépcsőn, de le még nem, így fent a lépcső tetején csak nevet lefelé... :lol:

Natasa, képzeld Apa nálunk is tegnap tette fel a hintát. Mennyire egyszerre gondolkodnak ezek az apukák...! :lol:
Azóta Marci mindig hintázik amíg kaját csinálok.

Timi, Gabi,
Ez a kis lókötő lenne a NAGY TIBIMBÓ???? Nagyon cuki kiskölyök volt ám! Hallod Tibimbó? Cuki voltál! De szerintem Szilvi nagyon keverék. Timire is nagyon hasonlít.

Timi,
a Törpiklub nem lehet, mert az már van egy. Oda járunk szerdánként. :lol:
Én várnám arról a készségfejlesztőről a képet, mert van itt a Pólusban tesco...és mindjárt Marcinap lesz! :D


Gabi,
ha akarsz táblázatozni, szerintem jó ötlet lehet. Jobban látnánk a neveket. Bár, ahogy elnézem most az Istikék vezet...kitől is származik??? (jobb mint a bubek-es!!! :twisted: :evil:)

Sajti,
mi is eláztunk. Ráadásul Marci hazafelé elaludt, szóval még maradtunk is kint vagy háromnegyed órát. De volt pokrócunk, meg lábzsák, így elég jól befedte.
Nekem is teccett a vicc.

Ilba, jó is ha jöttök csütörtökön, mert van 12 pontom a számodra... :lol: De ez nem jelenti azt hogy nem megyünk el hozzátok.... :wink:

Ééééééééééééés most én leszek az első!!! :

Nagyon Boldog szülinapot Beni!!!!!!
Kép

Mancs, neked elmúlt a cicifájás? kiderült, hogy mi volt?

Zsódajumam, nagyon édes mind a két sapi!

Jedi,
sírtál egy kicsit a sarokban? :wink: :lol:
Én is vártam ám tőled ötleteket, mert azért valljuk be, neked aztán igazán lehetnének, merthát akinek ilyen humorérzéke, és ilyen szóforgató nyelve van, attól igazán jöhetne pár jó tipp. :wink:

VukAnti,
nem is hiszem, hogy a hisztitől. Ez csak duma. Valljátok be, hogy minden nap leöntitek Petra fejét egy lavór vízzel. Hátha mégsem izzadna meg...

Na jó, eleget szövegeltem mára...
Jó éjt mindenkinek! Pussz!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ugye nem felejti el senki:

JÖVŐ CSÜTÖRTÖKÖN DÉLKÖRÜL TALI VAN!!!!!

És Tücsi mindenki üdvözöl! (ezt az előbb elfelejtettem...szokásomhoz híven...)

Na jó éjt...

Hogy ez a Beni milyen nagyfiú már!!!!!
Ilba majd kérünk ám képeket!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Benike!
Istenke éltessen sokáig első szülinapod alkalmából! :wink: Sok puszi.Dia
Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Gabi!
Domi és Tamás ma mennek bölcsizni.Ha esetleg Ti is mentek és véletlenül elvinnéd a könyvet is megköszönném. :wink: :lol: Ja,és küldöm Bubeknak a 200ft-ot is.Légyszi szólítsd le az uramat mert azon izgul,hogy nem tudja ki az a Gabi(pedig elmagyaráztam,hogy nézel ki :lol: )!Köszike.Cupp

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Beni, Boldog szülinapot, juhhhhhééééééééé! :)

Bubek, én már tök várom a jövő heti bölcsit!

Gabi, ez a kép tényleg tök hasonlít. Na, a hétvégén megemberlem magam, és én is keresek rólam és Petiről képet, kiskorit.

Mi tegnap vendégségben voltunk Gödöllőn, egy korosztályos topictársamnál, meg hát ugye telekügyben is. Csajok, olyan szép részen voltam, és még telkek is vannak, csak drágábbak, mint amit képzeltünk, de marha jó környék. Tök beizgultam, szerintem hétvégén megint arrafelé fogunk csalinkázni. :)
ÚÚÚ, olyan jó lenne jövő nyáron már építeni. :)


Szerintem az Istikék nagyon jó név. :) Nekem egyetlen név sem jutott az eszembe. :oops:
Vendég
 


BENI BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba köszi a választ, úgy látszik sokáig keringett a nagyvilágban a levelem, mire megérkezett hozzád.
Kérünk pontos beszámolót a nagyfiú programjáról, mi jóban részesül egy 1 éves?!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Először is: Boldog 1. Szülinapot Beni!!!

Másodszor: SZIASZTOK!!!

Most van egy kis időm, és jelentkezem.
Jól vagyunk, Andriska 11 hónaposan elindult és egyfolytában jár a szája, dumál és rengeteg szót ismer már, sőt mondatokat is ért.
Szóval szépen fejlődik. Kb. 76 cm és 11 kg körül van.

Én a 26. héten járok, február 15-re vagyok kiírva. Már ezerrel mozog benn a kis lurkó, ugyanis megint fiú lesz. Nevet ne kérdezzetek, nem tudjuk. (Annyi lánynév lett volna...)
A picivel minden oké, tulajdonképpen velem is, hála nem keményedek. A rossz hír, hogy megint magas a cukrom és diétáznom kell... :( De legalább nem hízok el nagyon. :P

Még mindig Bicskén, de már készül a galéria és remélhetőleg néhány héten belül Pesten leszünk, akkor meg szívesen találkoznék veletek végre!
Hétfőn reggel vizsgázom forgalomból, így kicsit mobilabb is leszek, bár nem hinném, hogy az elején merek majd egyedül nekiindulni a városnak, pedig autóm már majdnem fél éve van...

Mindenkit puszilok, a gyerkőcöket különösen, próbálok néha-néha benézni.

Wolga, Andriska és a pici manóka

Ja és majd szeretnék szülésznő tapasztalatokat kérni tőletek.

Kép Kép
Kép
vvolga
 
 


ÉS kb. egy hónapja készült kép a hajvágás előtt, hogy ne mondjátok, mégcsak képet sem teszek fel:
Kép

Kicsit szar a minőség, bocsi, de innen Apáméktól csak ilyen megy... :shock:

Kép Kép
Kép
vvolga
 
 


Sziasztok!

Gabus:

Látom a nagy rejtvényfejtés nem ment tegnap a csajoknak! :D Biztos megzavarta őket,hogy te tetted fel és azt hitték a te családodból van valaki. :D
Egyébként köszi a segitséget!A most következő képsorozat nélküled nem jöhetett volna létre :D

Én 3 évesen:
Kép


Fanni 4 hónaposan:
Kép

Fanni 1 évesen:
Kép

Bubek,Natasa:

itt a játék képe: Kép

Ilba:

Beninek boldog szülinapot kivánunk!! Kép

Most ennyi,mert Szilvi ma még nem aludt semmit és rettentő nyügős!

Kép

Kép
novum
 
 


Annyit írtatok, hogy mire visszaolvasok, mehetek is lefelé, mert mindjárt ébred Petike.

NAGYPONTYNAK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁN A MANCS-KLÁN!

Megvan a laboreredmény, kicsit vashiányos és vérszegény a lelkem, Maltofer cseppeket kap, napi 2x5-öt.
Cickófájásom elmúlt, nem gyulladás volt, mert se csomó, se semmi. Petike valszeg belerúgott.
Az éjszakáink borzalmasok. Bár a mostani a "jobbak" közé sorolható, "csak" 3 óránként ébredt. Este egy laza 1 órás üvöltés és 2x szopi utén aludt el. De utána 23-kor már kukorékolt. Előtte való 2 éjjel pedig 1-1,5 óránként felébredt, és 15 perc üvöltés után aludt csak el. Mindig próbálom cici nélkül visszaaltatni, de nem megy. Íg tengap már azt mondtam hogy engem nem érdekel. óránként ordított, 1 perc próba, nem aludt vissza meg meg se nyugodott. 5 perc szopi és alvás. Így is kivagyok, mint a kígyó.

Szarostarkó klubnév nekem tetszik, csak kicsit morbid :lol: Bírom Sajtiné humorát :lol:
Mbá most nem tud jönni klubnevekkel (este hátha... majd mondom neki) az én agyam meg eléggé leszívja a kölök :lol: Istikék nekenm annyira nem jön be. Apró talpak az jó. De még agyalok rajta én is.

Vvolga,
de jó, hogy írtál! Örülök, hogy jól vagytok mindhárman! Tényleg jó lenne, ha végre tudnánk találkozni! :wink:

Nagymamám ma aranygaluskát süt :P Már ettem nyers tésztát :P Imádom. Lesz hozzá csoki és vaníliasodó is. :P

A hétvégén valszeg nem fogok tudni jönni. Sőt lehet, hogy már csak ha visszamentünk.
Jók legyetek, Beninek (és Ilbának meg Andrásnak is) jó szülinapi bulizást, többikenek meg szép hétvégét.

Csákány :lol:

Kép
mancs
 
 


Wolga:

De jó,hogy jelentkeztél!!!!És örülök,hogy minden okés veletek!!!
Tehát továbbra is fiús anyuka leszel!Szuper!

Andriska nagyon szép fiú lett,gyönyörű kék szemei vannak!
Vigyázzatok magatokra!

Kép

Kép
novum
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket!!!

Majd még jövök, addig is pár kép :)

1 éve:
Kép Kép

Fél éve:
Kép

És napjainkban:
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ja!

Ádusznak is boldog 11-diket! :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
de jók ezek a képek!

Az előbb vmiért nem tudtam színezni meg egyebeket csinálni a betűkkel :twisted: Szóval a mondat helyesen:
NAGYPONTYNAK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁN A MANCS-KLÁN!

Kép
mancs
 
 


Na jó. Nagyítani már enged, a színeket viszont még mindig nem szereti. :evil:

Petike be van kicsit rekedve :evil: Nem tom, mit adjak neki rá. Panadolt kapott, hátha fájdogál is neki. Kis repedtfazék :lol:

Kép
mancs
 
 


Ezt nézzétek!

http://comment.blog.hu/2006/11/09/paudi ... t#comments

Apropó... Senki sem reagált a Norbi-képes linkre :lol:

Kép
mancs
 
 


Lépek.

Pááááá!
vvbv bz zvbvzbzbnlnll nbnv 5vs z6hbzzhbz rscxr xs . nmn mMSp

Ezt Petike üzente Nektek :lol:

Kép
mancs
 
 


Beni baba egy tündér!!!!! Aki már nem is baba....

Na sziasztok!

Szia Wolga!!!!
Már én is azon gondolkodtam, hogy megint küldök sms-t hogy vagytok. Akkor téged is beveszünk a klubba. Bizony, van klubunk, most keresünk neki nevet! :lol:
Ott a kislakásba csináljátok meg a galériát? Vagy azóta költöztetek valahová?
De jó hogy jól vagytok! Jucus január 10-re van kiírva, szóval ő egy hónappal előrébb jár mint te... :D
A tágulásod megszűnt? az már nincsen?
Bárcsak tudnánk találkozni! Ha azon múlik, majd elmegyünk értetek amikor tali lesz, és már Pesten lesztek. Vagyunk páran autósok, remélem mondhatom a többiek nevében is, hogy valamelyikünk tuti tud majd segíteni. Nehogymá ne tudjuk találkozni!!!! Okés?

Ilba, Beninek az orra ugyanolyan maradt....konektor.... :lol: de nagyon édik a képek.
Épp akartam kérdezni a fogakat, de már látom... :lol: (többi nem jön még?)

Mancs, biztos azé' rekedt be, mert állandóan buliztok valami jó kis Alice Cooperre vagy AC/DC-re... :lol:

Natasa, nem fogod elhinni :wink: :
azt álmodtam hogy nálatok is jön a 2. babicsek. És már jó néhány hónapos terhes vagy. Olyan jó kis pocakos... :lol: És fiú....
És amikor találkoztunk, akkor kérdeztem, hogy jéééééé te babát vársz megint???? - erre azt mondtad, hogy nehogymár ezt sem tudtam, merthogy már ég megírtad a neten...És én meg ott szégyeltem magam, hogy ezt sem tudom... :oops:

Ádám, boldog hófordulót!

Timi, (köszönjük Néked Sárvár....azaz Gabi...!!!!)
kitartok a véleményem mellett még most is, Sziszi vegyes gyermek.
Köszi a játék képet. Majd asszem nagyszülőket ráveszem, mert ők odajárnak vásárolni a tescoba.
Fanni milyen cuki volt! Legalább annyira mint anyukája!D e szerintem ő nem hasonlít rád még annyira sem mint Szilvi. De azért nagyon édi!!! :wink:

Na menek, megnézem MArcit, mert otthagytam a lépcsőházban beöltözve, mert elaludt amíg jöttünk haza. Voltunk a Pólusban (3/4 óra gyalog oda, ugyanennyi vissza) vettem bödönt 6e Ft-ért, mert sem corában sem metroban nincsen, és holnap oda akarom neki adni. :evil:
És még nem ebédelt! Remélem nem lesz ez a késés zavaró....csak azt nem tudom, hogy akkor mikor uzsizunk???? Lehet hogy az ma kimarad... :?

Pussz!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


sziasztok,

Gabi
köfi (tudtam, hogy Rád számíthatok) :lol: :lol: :lol:

Vvolga,
nagyon szép a fiúcskád

Novum,
én tudtam, hogy ki van azon a képen :lol: (áááá ne hidd el) :lol:
Fanni nagyon cuki volt
Téged fel lehet már ismerni mikor 3 éves voltál.

Benike
Kép

Kép

Kép
sajtine
 
 


a Cora-ban tényleg olcsók a játékok
amit kinéztem széket az a múltkor 15E volt
most 10 E

Kép

Kép
sajtine
 
 


Beni, boldogot! Most, hogy önállósodsz, és különköltözöl anyáéktól, vidd a kocsit is, úgy egyszerűbb az élet!
(Ilba, ne haragudj a snassz köszöntésért, kerestem vadul azt a képet, amit te csatoltál be Nokiköszöntésnek anno, tudod, borzadály hájas alak, gusztustalan úszogumiját lóbálva, brrr, pedig felforgattam érte a babanetet)..

Vvolga, üdv újra itt, és akkor jövő hét csütörtökön már jöhetnél is a talira...hihi.... nem kellett volna felelőtlenül igérgetni.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Beni, boldog szülinapot!

Adusz, boldog hófordulót!

Novum, köszi a játékképet! /Részünkről kimarad, mert külön-külön már van mindenből és szintén valamennyi fa. De, teccik :wink: /
Annyira jópofi vagy a 3 éves képen! Olyan a frizkód mintha be lenne szárítva! Fanni meg már bébinek is dögös volt :)

Auchan-ba senki se jár? Szerintem ott is jó árban vannak a játékok akció nélkül is :roll:

Cool, én nem görcsölök a Csepepesház miatt. Itt a szomszédunkban most volt először ilyen klub, egy anyuci szevezte és mint azt olvashatad egyenlőre még vannak bonyodalmak :?

Bubek, legközelebb kislányt álmodj, jó?! Egyébként én is hasonlót álmodtam csak az én álmomban apa volt terhes :D :D Köszi a helyzetjelentést Tücsiékről. Remélem szép lassan kidobozolnak mindent!

Mancsusz arany életed van. És a cickógondok is megoldódtak. Így kerek az élet! Ha Mancsbá lemerült az ablakok legalább csillognak?

Vvolga, szupi, hogy tudtál írni és hogy minden okés veletek. Tényleg jó lenne ha tudnál talizni velünk mondjuk Káposztáson!

Sajt, látod azért vannak akik értékelik az erőfeszítésed és nevetnek a viccen :wink: Egyébként néha nálam is lecsúszik a borbíd humor 8)

No, ma zenebölcsiztünk. És most, hog Szonja már nem szeszilis az az helyváltoztatásra képes,...minden cumis gyerekhez odamászott és megpróbálta kitépni a szájából a cumit. Ugrásra készen álltam végig :shock: És ma senki sem nézta fiúnak :wink:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, remélem feljegyezted a babanaplóba, hogy mikor nézték Szonject fiúnak a múltkor, mert nagy valószínűséggel ez volt az utolsó alkalom.. erősen rövidlátónak kell lenni ugyanis ahhoz, hgoy még egyszer elkövesse valaki ezt a hibát. És apával egyeztetted is, hogy a következő csemetét ő hordja ki?

Kép Kép
coolasa
 
 


Ádusznak is boldogot!

Ja, és mától én is tudom már, ki az az amanda.

Kép Kép
coolasa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?