Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Visszaolvastam, de nem emlékszem. :lol:

Noki és Petrocselli képek tetszettek! :D

Hős Petyának boldog hófordulót!

Mi nem nevezünk az FP játékban. :D Mert milyen lenne már ha mi nyernénk. :lol:

Könyvek tegnap megjöttek, de Beni csak szülinapjára, vagy Karácsonyra fogja megkapni.

Bubek! Sütifaló: 4190Ft, kutya: 5990Ft, szék: 10.990Ft (ezért a guta üt meg, mert mi jóval drágábban vettük :evil: )

Mikulás: ha úgy gondoljátok, hogy elég nagyok már, bérelhetnénk 1et, nem? :wink:

Még gondolkodom mit akartam ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok,

köszi mindenkinek a mailt. alig győztem olvasgatni... :lol:

Zsódajumam, annyira szégyenlem magam, mert már megint kihagytam valakit! Ez olyan rossz érzés, hogy nem is tudom elmondani, mennyire. NAGYON. És nagyon bocsánat! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Megbeszéltem mindent az óvónénivel (Erika).
Minen hónap első keddje és minden 2. csütörtökje a miénk. Azt mondtam, hogy 11-12h körül érkeznénk mindig, és amíg bírjuk, 3-4h-ig bizonyára maradnánk. De mehetünk korábban is, mert egész de üres a terem.
Azt tudni kell, hogy 3h-ig mindenképp üres a terem, de utána már elkezdenek szállingózni valamilyen tornára oda anyukák, akik hozzák a gyerekeket is, és amíg anyuci tornázik, addig gyerkőcök mindig ott vannak a játszóteremben. Szóval 3h után már általában mások is lesznek ott. Nagyobb csemeték is.

Jövő csütörtök lesz a hónap 2. csütörtökje, úgyhogy 16-án csütörtökön BULI VAN!!!!

Ezt már fixen megbeszéltem, és akkor fogok fizetni is. Arra gondoltam, hogy most kifizetünk 2 hónapot, és aztán januárban meg az éves díjat, és akkor le van tudva egész 2007 évre. Na ehhez mit szóltok?
A 200 Ft/fő/hó el van intézve. :wink: Egyszerűen aszonta a csajszi, hogy oké. (én meg magamba füstöltem, mert lehet, ha azt mondom 100 ft, akkor annyi lett volna. :evil: :? )

Leadtam a névsort is. Az elmaradt neveket még megírom mailen az óvónéninek.
Összesen 18 fő van akkor. Tök sokan vagyunk, nem is gondoltam volna, hogy ennyien.

Ja és mégegy:
Mikulás ünnepséget is szerveznek. szerdán lesz dec 6-án, és lehet jönni rá. Lesz beöltözött Miki bácsi, bábozás, és a gyerekek kapnak ajándékot. Ha érdekel valakit, akkor 500 Ft-ot kell fizetni, és 11h-kor kezdik aznap a murit.
Ha valaki szeretne esetleg csatakozni, akkor szól nekem, én meg továbbítom, okés?

Na, most ennyit akartam, félcopfos Livi egy tündérka, Noki meg annyira cuki, és olyan NAGY már! Bizony, azt írtam hogy NAGY!
Jedi, az a sütőzacsis kaja nagyon jól hangzott amit csináltál. Jó is lett?

Antivagy, Petrának vizes a haja a képeken?

Ilba, már írtam, de most megint: Bárcsak egy éves lehetnék én is... :wink: :lol:
látod a melegítőt? :wink: :
Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


FP-sek!
Mindenki csodálatos, nevezett barátunk, szerelmünk is, most végignézve a képeket nálam már meg is van a nyertes! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

 
 

Sziasztok!
Bubek!
Köszi az emailt,én is benne vagyok a taliban és a fizetésben is. :wink:
Persze azt még nem tudom,mikor tudunk menni és hogyan,de igyekszem nem lemaradozni.Sajna én a talit csak akkor tudom megoldani amikor délelőttös vagyok és akkor is csak 2-3 felé érnénk oda. :roll: De a pénzt attól kifizetem. :wink:
16.án most tuti nem tudunk menni,mert az ovisokkal megyünk a mikulásházba Nagykarácsonyra.Majd mesélek. :wink:

Gyors helyzetjelentés:Jól vagyunk,Domi egyre több szót locsizik egész nap. :D Én melózok ezerrel,most éppen tetű invázió van az oviban,remélem megúszom és nem hozom haza. :twisted:
Mindenkit puszilok!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Ilba
és ki???

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mármint a barát, vagy a szerelem? vagy az egy és ugyanaz?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek,
16-án megsúgom! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
No, sikerült nem elaludni és megnézni a Született feleségeket.
Cool, te valószínűleg beszéltél Szonjával, mert kezdi kitolni az elalvás idejét. Csak arra nem gondol, hogy ha én egyszer előbb elalszom mint ő akkor nuku cici :?
Bubek, ez állat. Akkor jövő csütörtökön BULI! Remélem nem jön közbe semmi és ott leszünk gyarapítani a tömeget. Az anyagiak nem hangzanak rosszul, mármint egyben letudni esetleg az évet.
Mikulás,....én a legkorábbi az apukám céges Mikulás bulija amire emlékszem :roll: Nem tudom mennyire jelent a mi gyerekeinknek ez nagy élményt. Amelyik nem ijed meg annak valamilyen szinten tuti érdekes. Én nem ellenezném az az mi benne lennénk, mert se az én munkáltatóm nem ad az ilyesmire és a páromnál is olyan a konstrukció, hogy nem lesz Szonjának Miki.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Bubek, értem én, hogy a jövő csüt a hónap 2. csütörtökje, és akkor erezdelahajamozhatunk a klubban, de mi van minden hónap 1. keddjével? Én akkor is szeretnék talizni. Javaslom tehát, hogy találkozzunk tegnap. (Amúgy szerintem a 11-12 közötti érkezés, meg az egész klubbosdi időbeni elhelyezése naccerű, és meg vagy dícsérve, fanfárok, vörösszőnyeg, stb stb!)

Antivagy... na pont Petráról csak kb. 573782885883 db kép van, ami jobban sikerült a beküldöttnél..

Gabus, nálad meg szeretném elolszlatni azon aggodalmadat, hogy nem tudsz kellő hatékonysággal gonoszkodni, nincs szégyenkeznivalód, hidd el, meg tudom ítélni :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Annyit árulok el csak, hogy eme topik lakója. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


sziasztok, nagy vonalakban visszaolvastam, de a fejem most eléggé szita.

Amire emlékszem: Képeken szokás szerint szépek a gyereke(in)k!!!
Cool, igaza volt Bubeknek, nézd csak meg Nokedli szemöldökét is!!

Bubek: Miből hagytál ki?? Láttam, hogy írtad, hogy küldjünk email, de azt gondoltam rám nem vonaatkozik. Jelentkezés volt a talira? IGEN, jövünk!! (de azért még szóljatok, ld első sor :oops: )

Megjártuk ma Pécset, reggel 7kor indultunk, este 7kor érkeztünk, ott csak kb 3 órát voltunk, azt is kézben töltötte, de ehhez képest Julcsi 1 (db) hősnő volt!!!! (vagy: egy hős nő volt :roll: ), csak az utolsó percekben akadt ki, már itt az utcánkban. Ahogy bejöttünk, viszont rögtön megnyugodott.

Na puszi, jó éjszakázást, én elmegyek aludniiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!
jumam
 
 


Ilba!
Szerintem sárga badyban van és jégkrémet majszol. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Bubek,
amúgy megengedem (Antivagy is remélem) lehetsz Te is Istennő!!! :lol:
16-án ott leszünk!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Dia,
:D
láttad a Benis képeket? Mármint amire Gabi célzott? :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Itten mindenki rébuszokban beszél? :shock:
Vagy én vagyok már nagyon kómás?

Jumam, Pécsett voltatok? Hmmm, mentem volna veletek :P
Azért az utat még felnőttnek is nehéz végigülni a senekén,....

Mit olvasok a Babanet elején,....egy kisgyerek az első évében kb 6x lehet náthás,....(v vmi hasonló). Ezek szerint mi nagyon átlag felttiek vagyunk :roll: Persze, ebben az esetben ennek kimondottan örülök :D

Kaja,...kivételesen nem gyereknek,...tud vki valami jó kis sali receptet amit lehet enni magában,....szóval vmi tratalmasabbat?!
N

Kép Kép
natasa1975
 
 


Nos halihó!

Szerintem egy kicsit le vagyok maradva, milyen klubba megyünk havi két alkalommal kétszázért? Hol is van ez?

Ma tök tuti nap volt. Éjjel csak kétszer kelt fel bár elalváskor volt bömbi vagy tíz percig. Délután úgy lezúgott az ágyról pedig ott voltam. Egyszer ott ált egyedül a másik pillantaban a földön. Nem is tudom hogyan történt. De olyan sokáig állmár, és toszigatja a széket a konyhában körbe-körbe. Tök cuki. Kép Nem lehet elég korán kezdeni!

Kép

Kép
vanília
 
 


Natasa,
tésztával hogy állsz?
Mert akkor tésztasali! :wink: Vagy virslis saléta.
Vagy ami a legjobb: virslis tésztasaláta. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ami még fincsi az a mozarellás paradicsomsaláta.
De én mondjuk a snassz görögsalit is imádom sok fetával és olajbogyesszel. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, mit teszel bele még a virsli meg a tészta mellé? Mustárt? :D Egyébként köszi, tésztában még nem gondolkodtam.

Vanília, csak nem melltartókat pakolászik Ádusz :lol: Hogy megnőtt a haja!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Hi-hi, fp-n Istvános invázió van! :lol: :lol: :lol:
Hány képet lehet feltenni? Bár asszem háromnál megállok. :lol:

Mingyá jövök még!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba, a görög a kedvencem csak már jó lenne más is. Ma pl pirított mandulát raktam a salira,...meg a tegnapi maradék hal is rákerült :oops: A párom mosolygott utána, így annyira rossz nem lehetett. De finomnak vélte Szonja banános tejpépjét (a létező legrosszabb ízű) így lehet nem alapozhatok a mai izlésére :roll:

No, lassan megyek, felkeresem az ágyam.

Ja, Gabus! Lehet apa jobban szereti az asszimetriát ezért volt Livinek csak egy gumi a hajában :wink:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Gabus, nem tudom van e korlát. Én annyira nem verem magam emiatt. Egyébként én 3 képet tettem fel, de hogy hol az első (az pár napja volt) nem tudom, mert nem találtam :shock: Vannak nagyon ari képek,...azt azért megírhatták volna, hogy meddig lehet töltögetni.

No, tényleg mentem aludni.

Jó éjszakát!
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
a fotón jól kivehető, hogy nem Ádusz tolakodott be anya cuccaihoz, hanem anya pakolta a melltartókat Ádusz játékai közé. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa,
húúú, hát épp ahogy kijön és ami van itthon: kukorica, sajt, csemege ubi, öntetnek majonéz/kefir/joghurt/tejföl
Sajna nagyon sokat be tudok verni belőle ... :oops:

Görög salira lehet pirított kenyeret is szórni, az is fincsi!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ja, igazad van, tényleg szereti az aszimetriát! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na görögsalizzatok itt nekem, mert mindjárt rendelek egyet! :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Zsódajumam,
írtam mailt is, azt nem nézted még?

Vanília, ez rád is vonatkozik.

Nem emlékeztek, valamikor már egyszer írtam kb 1 hónapja, hogy lenne ez a lehetőség, hogy béreljünk termet itt a kerületben, óccsón, sok játékkal!
megkeresem majd azt az oldalt, és berakom, hogy hol volt, hogy ne kelljen újra leírni. :evil:

Ja de legfontosabbat elfelejtettem!!!!!
NEVET KELL ADNI A KLUBUNKNAK!!! :lol:

Öteleteket várok, akár itt is mehet a szavazás, mert ezt is majd le kell adni, mert teljesen hivatalosak vagyunk ám, bizony!!! :wink:
Nekem nincs ötletem, ill ami van az olyan snassz.... :?
Szóval fantáziadús kedves netezők, hajrá!!!

Ilba, és akkor tuti holnaptól van ez az ár a Corában? Holnap megy apa este vásárolni, remélem, akkor még lesz.... :roll:

Dia,
nem baj, egyszer majd biztosan el is tudtok majd jönni. Vagy esetleg Domipapát is elküldheted Domival egyszer-egyszer.

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Fogat mostam már, úgyhogy a kajás dolgokat tessék mellőzni!
Amúgy mindenkinek jó éjt, megyek lefeküdni, mert fáj a fejem.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Bubek anyukámék tegnap vették meg karácsonyra az FP kutyát és már akkor is 5.990 volt. Szóval ennyit az akció időpontjáról a Corában.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Na, megtaláltam a játszóházas írásomat:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... tart=16600

Vuka,
:evil:
azért remélem lesz majd még...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek,
katalógus itt hever előttem, elvileg nov.9-től. Gyakorlatilag ezek szerint nem. :roll:

Neven még gondolkodom ... :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Na megyek, holnap reggel ha nem alszunk el, leviszem Benit méreckedni.
Jóccakát mindenkinek! (A tegnapinál nekünk csak jobb lehet. :evil: )

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ja mégvalami a játszóházzal kapcsolatban:
van konyha, kaját lehet melegíteni, gyereket lehet etetni, pelenkázni meg minden. Tök normális az egész, és most vettek új bútort a konyhába, nagyon klassz szerintem.

Jedi, nem siklottam ám a hsz-eden át, csak már szóhoz sem jutok a sok dicshímnusztól....olyan kedves tőled...nem irónikus, meg nem izéééé, hanem csak olyan jó....öhöm... :oops:

KLUBNEVEKET AKAROK!!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek,
első ötlet:
MENŐ MANÓK :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bubek babaklub

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


én is megyek, mert álmosodom, és szerintem Marci megint pont akkor ébred majd fel, amikor fürdök.... :evil:

Jó éjt!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Azé Bubek, mert hasonlít a babákhoz és hát mégiscsak Bubek hozta össze. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bubek,
és az én Istennőm már nem is tecc??? :twisted: :twisted: :twisted:

És a konyhához jár személyzet is, akik Benit szórakoztatják evés közben? :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jól van-jól van, hajrá! Nekem a Menő manók tetszik!
A babalkub is, csak az olyan izé, mert már nem is csak babák vannak, és előbb utóbb meg inkább gyerekek lesznek, nem babák....nem?

na majd reggel folyt köv, mert álmos vagyok. Addig is járjon az agyatok a neveken! :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


ÉS MÁR CSAK 47 NAP!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Menő Manók nekem is tetszik! :lol:

Na tényleg léptem! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


De a gyerekek nem megy a Bubekhez, a babák viszont igen. :lol:

Na jó, nem akarok személyeskedni, csak egy kósza ötlet vót. :oops:

Menő Manók nekem is tecc! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Közben MArci msot szopizott egy kicsit...

már az írás sem megy.
Ilba, dehogynem!!!! Az ímélekben is már itt ajnározutatok, én meg itt pironkodom egyfolytában... :oops:
Hát csak talizni akarok veletek, erre megy ki az egész!!! :wink: :lol:

Jaaaaaaaaaaaaaj Gabi, nemáááár! (azszittem az a bubek a megszólítás) Nem akarok Bubek klubot! Hogy néz már ki, hogy az én nevem a klubé is....szó sem lehet erről... :evil:
Ne legyenek iylen kószáid jóóóóó?????!!!

Na jó éjt minekinek! Pussz.

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sziasztok!
Ilba!
Nem,nem láttam a Benis képet,de meg fogom nézni amint lesz időm.De ahogy ismerem,ismerlek tuti lett. :wink:

Bubek!
Ok,szerintem Domiapu szivesen menne ilyen talikra,majd meglátjuk. :wink:

Gabi!
Nem tudom írta e valaki,hogy a tescoban van tuti készségfejlesztő játék 8 az 1- ben.Fából van szóval szerintem szupcsi. :wink:

Most könnyes szemekkel kapcsolom ki a gépet és húzok dolgozni. :twisted: :twisted: Mindenkinek pusssz!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Ja,még azt akartam,hogy Domi már nyert 1x az FP pályázaton,úgyhogy én most nem is reménykedem. :evil:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!
Ildicsi, mi a fenét csinálsz te a hsz-id órájában? :shock: Nem jön álom a szemedre????
A Menő Manók nekem is tetszik, de kicsit abban reménykedtem, hogy a hátamon fetrengve fogok röhögni a neveket olvasva. Erre,.... Tessék sziporkázni én meg majd somolygok :lol: Sajnos nevekben nagyon béna vagyok :cry:
Ildicsi, fa készségfejlesztő? Ez már az én fantáziám is megbirizgálta! Kép nincs róla esetleg? Bár, ha Dominak jó akkor én még inkább várok vele max elrejtem Szonja 2. szülinapjára.

Szonját elkapta a pá pá-zás mánia. Mindenkinek integet :D Pedig nem igazán tanítgattuk erre :roll: A TV-nek is pápázik ha pl hiradó megy benne :D

Ja, a minap jót mosolyogtam, amikor Ilba írta, hogy Beni lepisilte :D Éppen azon töprengetm ma regel, hogy Szonja ezt már nagyon rég nem csinálja, hogy peluscsere közben,....erre! Szóval lehetett felmosni meg lemosni meg átöltöztetni :twisted:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Menő Manó
Csipet Csapat
Apró Talpak
Kacajhalmaz
Lurkó zsák
Zsenik klubbja :lol:

,....no, szimplán poénból írtam ezeket. Gyerünk, gyerünk!
Aztán lehet majd idővel Bubek-díjakat osztani :wink:

Cool, légy kedves és sziporkázz egy kicsit :!:
Mancsbá is ablakmosás helyett írhatna pár nyerő ötletet!
Tücsimaminak meg nem ártana egy kis kikapcsolódás. Nagy fizikai munka után /lásd költözés/ jól jön egy kis szellemi brilliírozás :!:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Én utálom a lap tetejét!
Elárverezem ha kell vkinek! :evil:

Kép Kép
natasa1975
 
 


...érdekes, amikor Szonja alszik vagy tudog netezni akkor hibás a rendszer, szarakszik a bnet vagy csak szimplán senki sem jár erre :roll:
Megyek, engedem, hogy más is legyen ezen az oldalon :!:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Pedig azt hittük, ez a nap egy Natasa különszám lesz.
A Kacajhalmaz fergeteges ötlet, majd még gondolkodom én is, most megyünk visszavinni Nokivagy egy tegnapi igéretesnek induló, és tökéletesen elrontott dvd-t (mármint a filmet rontották el a vacak forgatókönyvvel: Fehér Tenyér mikor pedig a téma sikerre volt ítélve, namendegy)

Kép Kép
coolasa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?