Új privát üzeneted érkezett!

ja Alon vizet én is adok (most még az elején pici cukorral), de amikor azzal kínálom meg 2 szopi közt h húzzam az időt, úgy elkezd szlapálni hogy meginná vízből az evés adagját ha hagynám... szóval ilyenkor jön a cici - inkább tejjel lakjon jól mint vízzel :roll:

szoptatós póz: sztem nekem azért egyértelműbb az ülős, mert a NICen ugyebár csak így lehetett (már amikor nagy nehezen megengedték h egyáltalán próbálkozzunk) :arrow: ehhez szoktunk hozzá :wink:

viszont ami nagy dolog szerintem hogy egyáltalán tud szopizni azok után a kórházi napok után :roll:

szóval dícsérem is az én drágaságomat !!!!!!!!!! :lol: :lol:
annyira ügyes baba !
én meg nem vagyok elfogult, ááááááá.......... :mrgreen:

ja itt a vonalzóm is csak nem mindig adok hozzá aláírást...

öööö izé, most látom az előnézetben hogy értem már miért kkérdezted hol van.... hol is?????
lmkata
 
 


ja mégis ott van... na tényleg lefexem... :?
lmkata
 
 


Nóri
Ők is csak barátnők, nem tesók.
Milyen tavaszi találkozót vársz?

Kata
Liza nagyon ügyi, hogy már megfordul!
Valószínű az idegeskedésnek nagy szerepe van, hogy kevés a tejcid. Próbálj meg lazítani kicsit, és pihizzél sokat. Meglátod minden rendben lesz! Na és ha tápszert kell adnod, akkor mi van?! Ha egy pici tejed is van szoptasd ameddig van egy csepp is.

Na megyek aludni mostmár én is!

Üdv!
Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 

 
 

mennyit írtatok így este!!!

kata ne izgulj biztos lesz majd elég tejci, meg sztem te tök jól fogod föl h nem stresszelsz azon h ha nincs akkor tápival pótolsz. sztem sem katasztrófa- a legjobb barátnőm tápszeren nőtt föl és makk egészséges, nem allergiás, gyönyörű és nagyon okos.

az éjszakákkal kapcsolatban: én is tudom h van ilyen h később megborul minden rend- fel is vagyok rá készülve. most még nagy a mellényem de majd meglátjuk 1-2 hónap mulva hihi.

ez az oltás dolog nagyon érdekel utána is nézek majd!

Panni Márk annyira szép!!!!! olyan nagyon édes a mosolya!! annyira kis érdeklődő!!!

a csapat nagyon jó! a legjobb barátnőm amerikában él a másik Belgiumban jelenleg... így meg nem vagyok tök egyedül!!

várom a tavaszi bulit!!!

jó éjt minden babónak és anyukájuknak!!!
írjatok holnap is sokat!!!!!!!!

millió puszi
kerekpocak
 
 


ja Reni a csajok irtó helyesek!! máris ötye???
kerekpocak
 
 


mangó, melba ti is hiányoztok innen!!!! remélem hamarosan csatlakoztok!!

Timi hiányzik ám a gyakori hozzászólásod!
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Jézusom! Mikor foglak titeket utolérni!?! :)
Megint elvesztem, de igérem pótolom a hiányosságaimat, s ismét oldalakat írok majd!
Egyelőre csak a képeket futottam át...
Minden babó tünemény és csodaszép!!!

Most pedig rohanok szunyálni, mert lassan kelni kell.

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Kata, Liza nagyon ügyes a fordulással! Annyira, hogy a hihetetlen kategóriába tartozik. :)

Reni, Edus vetette fel, hogy tavasszal találkozzunk a Millenáris parkban. Lehet, hogy lemaradtál róla, mert akkoriban asszem ritkán jelentkeztél.

Az oltásra majd én is rákérdezek, mert nekünk nem mondta az orvos.

Timi,
ha meglátom a nevedet, hogy írsz mindig azt nézem rögtön, hogy hánykor írtál. Ilyenkor felébredsz éjjel és géphez ülsz vagy eddig nyomod az ipart?
Én még zsenge lánykoromban sem tudtam fennmaradni idáig, most meg...... :)

Panni, most megyek a privibe és válaszolok.

puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


Hú de beindultunk!! :lol: :wink: Egy időben szinte állt ez a topik és a szülészetes ment jobban, most meg már majdnem mindenki átköltözött ide. Ki fog halni a másik?? :roll: Már alig van kismama.

Rövid leszek, mert indulunk az ovcsiba.
Dícséreteket köszönjük, nem olvastam fel Borinak, ne szálljon el a feje :D . Hát igen, ki is használja rendesen, hogy Apa egyszem lánykája, megy a hízelgés, nyalizás rendesen.

Agyhártya gyull. elleni védőoltás: mi is 2500 forintot fizettünk érte, soknak tűnik a 12 e. :?

Logi- a vezetéknevünk BaLOGI .... tovább nem is kell magyaráznom.

Nóri egy tünemény, gyönyörű rövid hajjal (is) :wink: .

A bulis képen helyesek a lányok, a másik két kiscsaj mennyi idős?

Lizus pancsizós képe nagyon tuti, napról napra szebb a csajszi!
..és milyen ügyes! Gratula!

Timi, jó, hogy bekukkantottál! Rég láttunk Balás fotókat!!

Edu, Melba??

Kata, én azért adtam tápszert Borcsinak, mert állandóan evett, és azt hittem, nincs elég tejem, azért cicizik non-stop, de most már utólag tudom, hogy egy rossz szokás volt nála, én meg ráhagytam, mondván igény szerint szopizik a csaj :? De sokszor csak komfortcicizett :? :) .

Rohanunk.....puszi

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Na most van egy kis időm, bemutatkozom mert csak úgy beírtam :oops:

Szóval Juli 2005. november 26-án született, természetes úton. Ő nem annyira spontán baba, a Dévai intézetbe jártunk de szerencsére csak gyógyszeres rásegítés kellett.

Az érdekesség: Edussal szobatársak voltunk a kórházban! Így aztán Zsombi és Juli egészen korai ismeretséget kötöttek :D

Most úgy néz ki, a második babánkat várjuk, aki spontán jött össze. Amúgy sem akartunk kis korkülönbséget, de mivel Julira 2 évet vártunk, nem tudtuk hogy lehet -e spontán, így aztán nem gondolkodtunk semmiféle védekezésen :lol:

Köszi mindenkinek az óvatos gratulációkat!

Hát egyelőre ennyi, meg Juliról egy kép (még a nyárról)

Kép Juli nyaral
Klári

Klári
Kép
ganti
 
 


Kata, én is a kórházban szoktam hozzá a pózhoz :D , csak én a fekvőshöz. egyrészt a gátsebem miatt nem tudtam kb.3 hétig ülni, másrészt a szobámban olyan béna szék volt, h. azon normálisan reggelizni is kényelmetlen lett volna...
itthonra ugyan a szülinapomra vett a párom egy kényelmes "szoptatós" fotelt, de nem ezzel a céllal használjuk jelenleg.

Panni, Márk csúcs !!
a zongora csak dísz(let), v. tudsz is v. vki rajta játszani ??
nekem sajnos borzalmas hallásom (ezt egyszer már írtam), hangom és zenei kifinomultságom van - irigykedem ám !

Zsóka, köszi kicsit megnyugodtam Laura remélhetőleg csak átmeneti lustaságán..

Reni, Niki reagál a kis barátnői látványára?
nagyon édi a játszós kép !! ahogy ott nagy komolyan foglalatoskodnak.
Laura még nem reagál semmit. legalábbis a barátnőm babájára nem, meg a babatornán sem vesz igazán róluk tudomást. csak a csörgőikre fáj a foga... :wink:

Laurának most minden tetszik ami csörög-zörög-recseg-zizeg.
pl. újságpapír (ha hagynám, mert rögtön venné ezt is szájba), meg az egyszerű nylonzacskó. ja meg múltkor kavartam a kávémat, és arra mosolygott nagyokat, ahogy a kanál a csészéhez koppant ritmikusan.. :lol:


Alon

Marcsi

KépKép
alon
 
 


szia Klári!

Írj gyakrabban!
Juli nagyon aranyos, és nekem nagyon nagyon tetszik a neve! :)
Óvatosan én is gratulálok!

Puszi, Nóri

Ki született hamarabb, Juli vagy Zsombi?

Kép
nóri8
 
 


Ja, Marcsi akartam írni, hogy ne aggódj a forgással kapcsolatban. Farkas is sokszor csinálja, hogy fekszik hason, kapálózik és sír. Ilyenkor hanyatt fordítom, és akkor egy darabig jó neki. Lehet, hogy nem tudják még kapcsolni, hogy ha kényelmetlen akkor ők is tudnának rajta változtatni.
Egyébként hogy szólítsunk? szeretnéd a beceneveden? vagy Marcsinak?

Panni, a zongorát én is irígylem! :)

A kávéról jut eszembe, hogy nektek nem kívánják a babák amit esztek? Nekem szabályos lelkiismeretfurdalásom van ha előtte eszem. Úgy nézi mintha kutya lenne, és nagyokat szokott nyelni. :)

Kép
nóri8
 
 


Szia Nóri

Zsombi 3 nappal előbb született.

A Suttogót én is mindenkinek ajánlom, jó középút a szigorú és az "igény szerinti", spontán neveléshez. Nekünk is nagyon bevált.

Juli olyan öt hónaposan vette észre, ha ettünk előtte és szegénykém is nagyokat nyelt, azóta ezt nem csináljuk, vagy most már együtt vacsorázunk. Ha úgy eszünk együtt, hogy neki éppen nincs etetésidő, akkor meg kap egy kis sajtot vagy kiflit és azt majszolja.

KLári

Klári
Kép
ganti
 
 


Márkot kihagytam, pedig vele akartam kezdeni :? .
Fantasztikus a pasi, nagyon jól el tudjátok kapni a legjobb pillanatait. Igazi "férfi", gondolom, még nem kérdezték tőletek, hogy kisfiú vagy kislány a baba?! A szemei álomszépek! :wink:
Hogy megy az ülés Márknak? Marcit eddig nem mertem ültetni, gondoltam, amig magától nem megy a dolog, nem eröltetem, de lehet, hogy elkezdünk valamiféle tornáztatást, mert még mindig csak pár mp-ig képes megtartania magát ebben a pozícióban.

Klári, Juli gyönyörűűűűűűűűű! Marci Júlia vagy Julianna lett volna, ha....
Ment is a "veszekedés" apával, hogy a kettő közül melyiket válasszuk. Neki a Julianna, nekem a Júlia tetszett jobban. De aztán a természet megoldotta a kérdést :lol: :lol: .

Mi sem tudunk Marci előtt enni, mert kinézi a falatot a szánkból, és nyel nagyokat :lol: .
puszi

KépKép
logi
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek! :P

Mennyit termeltetek!!!!!!!!! Lesz mit olvasnom, ha megjöttünk az oviból!( Timihez csatlakozva, nem lehet titeket utolérni, úgy beindultatok!) :oops: :roll: :shock: :lol:

Klári, csak most olvasom! De jó!!!!!!!!!! :P Csak csendben, aztán majd..., de addig is hatalmas gratula. :D Vigyázz Magatokra! Úgy néz ki, akkor lesz kiért szurkolni a nyáron is! :)
mazsolák
 
 


Ja megnéztem a Babákat! :)

Annyira édes Márk! És azok a szemek! Nagyon tudományos azzal az otp-s papírral! Tudja "honnan" jön a pénz... A zongora..Tök jó! :D
Ja és korábban írta vki, és tök igaz, h az a nyugodtság, ami jön belőled Panni - az avatar képeden - , ugyanazt a nyugodtságot látni Márk szemeiben is! :D

Nóri tündéri! Klassz lett a frizurája - Zsig szavait idézve -. Jó, h így élvezi az úszást, a kis hableány. :D :lol: (Zsig első hajvágása 1/2 éves korában volt, és nagy volt a sírás. :roll: :( Most már szereti :wink: ) Nóri hogy élte meg eme tortúrát? :roll: :shock:

Na most már bele kell húznom, mert az ovi nem vár.. :oops: 8)
Majd még jövök a házimunkák között. :?
(Ja láttam a "jelet" a topik előtt, h most nagyon népszerű lett... :) )
mazsolák
 
 


hello Edussss ! hát te is bekukkantasz néha? :wink:
majd gyere még!!
:wink:

igen, tényleg iszonyat pörgős lett a topikunk, a másik meg szerintem egy időre meghalódik talán amíg új csapat fel nem fedezi....


köszi a bíztatásokat ne-parázzak-tápszer-ügyben miatt, azt hittem nem is fogok de azért olyan szar érzés volt azt adni neki este :?
mondjuk így legalább nem éhezett a pocakja és 8-kor evett, 9-kor elaludt és legközelebb hajnali 1-kor keltett h éhes :wink:

ma reggel meg a rosszabbik cicimből evett a mérleg szerint 90-et!!!
:?: :?:
ki érti ezt ?????? én nem!!! :wink:
de mindegy, mindenképp úgy lesz ahogy Reni is írta :wink:


Timi, épp most gondoltam reggel mielőtt bekapcsoltam a gépet h megkérdem hogy álltok a nagy menettel ablakcsere+kupi ügyileg??
de ez az időpont amikor írál megint horror ! :shock: :lol: számomra! :)

Panni!!!!!!! Veled álmodtam!!!!!! tök jót!!! :lol: :lol:
nálatok aludtam ( :?: nemtom miért :?: ) és elég zavaros már így vsszaemlékeznem, de a lényeg hgy valami hatalmas nagy házatok volt, olyan zegzugos vadregényes feelingje volt! volt egy gyönyörűszép régi téglából épült folyosó is ami meg telistele volt szebbnél szebb virágokkal! és mind burjánzott! adtál is nekem néhány palántát :? :lol:
asszem ennyi :lol: ja Márkot nem láttam álmomban, a férjed igen de csak hátulról ahogy a teraszon ült kint egy nyugágyban :? fekete haja volt :roll:
szereted amúgy a virágokat vagy ezt honnan vettem???
na ezt az egészet honnan vettem ???? :lol:
de olyan kellemes álom volt amúgy ....

na pusszok, megyek tevékenykedni és majd jövök még ma!
lmkata
 
 


sziasztok lányok!

szia Klári gyere gyakrabban!! (Timi te is)

nálunk az este a szokott mederben zajlott. semmi extra. most altatja magát a kiscsákó és közben dalol!

Kata gratula Lizunak fordulás ügyben- ez az új rekord!- supergirl!
forgással kapcsolatban nem tudom, h samu h veszi majd rá magát h hátról HASRA forduljon, amikor utál hason lenni ??!!

na majd meglátjuk!!!
kerekpocak
 
 


Zsófi, Laura is utált hason lenni addig, amíg meg nem erősödött a nyak- és hátizma. üvöltött. aztán mindig egy kicsit kiraktuk hasra (pár perceket, majd egyre hosszabban), nem igazán tetszett neki, de megedződtek ezek az izmok.
és most meg az a "menő", h. hasról szemléli a világot. :lol:

a kengurut is csak azóta szereti, mármint, h. nem annyira nehéz tartani a fejecskéjét hosszabb ideig.

Nóri... öööö, izé, lehet Marcsi is és Alon is, mindegy.. mind2-re fogok reagálni..

Edus, milyen jelet láttál a topik előtt?

Klári !
nagyon aranyos a kis Juli !! végre még1 kislány !
és tőlem is egy halk gratula !

Marcsi

KépKép
alon
 
 


hű ez jó kérdés Zsófi - nálunk is majd aktuális lesz!
uaz :arrow: utál hason lenni :roll:

de ahogy Alon is írta pár percekre rakom, fürdés után pl amikor hintőporozom akkor már nem is sír... na ekkor fordult meg tegnap :shock:

Liza is elaltatta már magát, eleinte kiabált nekem az ágyából, én meg visszasisegtem neki az én ágyamból :lol: szal jól elvoltunk, de aztán végül addig nyögdösött amíg elaltatta magát :wink:

Liza mindig nyög! meg úgy csinál mint aki fel akar ülni, úgy húzza magát fel. meg a lábát olyan magasra emeli, mintha alhasizomra gyúrna :shock: és közben persze óriásiakat nyög.
de nem kakil vagy ilyesmi, mondjuk olyankor is szokott...

érdekes dolgokat művel :lol: megzabálom mindig!! :wink:
lmkata
 
 


ezeket most találtam a másik gépen...
:)

megszülettem

Kép

első találkozás

Kép
lmkata
 
 


Sziasztok! :P

Képzeljétek, írtam Nektek, de elszállt, mert Zsombor szétszedte a vezetékeket!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Szóval, akkor megpróbálom újra begépelni...ááááááááááááááá egy csöppet sem vagyok idegzsába??!!! :evil: :evil: :twisted:

KATA, csodálatosak a képek! És már akartam írni, hogy annyira édes Lizus csücsöri képe!!! :lol:

ZSÓKA, a reggeli rohanásban lemaradt, h a hercegnő csodaszép! Most még csak apát veszi le a lábáról, aztán majd jönnek az udvarlók tömegestől. :D (kicsit irigykedek Borkára, persze a többi kiscsajra is, csak ő már nagylány, és látni, a „gyümölcsöt”, h egy aprócska babából, milyen szép kislánnyá alakulnak! :roll: :oops: 8) )

KLÁRA, Julcsi is csodaszép! Gyere többször, amint időd engedi!

Mi is együtt eszünk, néha vannak gondok, mert Zsig szeretné enni a Babájét, és fordítva. Amiből az első nem gond, de a második igen, mert kissé darabos, ill. van amit még nem ehet... :oops: :roll: :wink:

TIMI, örülök, h jelentkeztél! Kitartást!Bala, h viselte? Gonodolom, élvezte, mint minden gyerek a felfordulást! Hiányzol ám Te is nagyon! Ja és nekem tetszik Bala mindkét neve!!!!!!!!!!!!! :D

Alon, alul van egy kis „tájékoztató”, h adott jelzés, mit jelent, pl: új hozzászóló a témában, új, ill lezárt téma, itt vettem észre...

Bocsi, a többit már nincs erőm+energiám+kedvem.. leírni, ill vár a szokásos is: mosás, vasalás, főzés.... :roll: :oops: :?

Tegnap nem voltam, mert vacak éjszakám volt, mert a srácok megfáztak, de már megy a gyógytea, nurofen+köptető hármas. Ma már vmivel jobb, könnyebb.., :?

Na még jövök, ha tudok, addig is csóközön! :D
mazsolák
 
 


Ja Reni, partys képek is jók! :D Nagyon aranyosak a csajszik! Sosem lehet, elég korán kezdeni! :lol:

(Tőlem, nem is kérdeztétek, mazsolák mit jelent..., de gondolom, összeraktátok: Zsiga: Márton Zsigmond, és mivel én úgy voltam, h használjuk min2 nevét, majd döntsön ő, innen jött MartonZsigmond, aki sokáig Mazsi, Mazsola volt, csak apája inkább Zsiguzta....:oops: 8) :P :lol:

Ja és a gyors át/visszaolvasások alatt mindig vmi eszembe jut, így: nálunk a fiúk a sós ételeknél az enyémet részesítették előnyben, viszont a gyümis, édes kajákban 50-50%: én és hipp bácsi..., na most már húzom a nyúlcipőt! 8)
mazsolák
 
 


Na még annyit, aztán tényleg lépek, csak ez az elszállt levélben volt még:

MELBA, jobban vagy már? Gyógyulgatsz? Gátseb? Gyere, és mesélj magatokról! Domababáról! :D

MANGÓ, talán már otthon vagy, és onnan olvasgastz minket...., ha tudsz, gyere, és mesélj! Sok sok finom tejcsit, és mihamarabbi felépülést! :D

Na pusz, most már tényleg húztam, mert áll a lakás!!! :oops: :roll: 8)
mazsolák
 
 


az előbb hívott a drnéni h holnap reggel 7:30-ra várnak az mr kontrollra és akkor nézik azzal a látóidegeket is :?
váratlanul ért h ilyen hamar :?
megint benyugtatózzák szegénykémet :cry:
de lehet h többet nem kell már megcsinálni, mindenesetre jövő nyárnál előbb nem is engedném.... most erre még elmegyünk asszem :?
drukkoljatok plíííííííz nagyon hogy ne találjanak ki több szarságot!!!!! és a szemével se legyen semmi komoly gond :roll:
köszi
lmkata
 
 


Kata, avatar kép szuper!!!!!!!!!!:P

Én már úgy sajnállak Titeket, főleg Lizust, h ennyi mindenen át kell esni. / A nyugtatózást hogyan viseli? :oops: :roll: :? /De igaz: jobb félni, mint megijedni.... :oops: :wink: Na szóval, én holnap, ahogy eddig is csillióbrilliómegadrukkotot küldök felétek, meg több tonnányit a zsombesz pelus tartalmából, h minden OKÉS LEGYEN!!!!!!!!!!!!!!! És ÚGY IS LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mutasd meg nekik Lizus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Veled leszünk!!!!!!!!!!!! :D
mazsolák
 
 


Kata, nagyon nagyon szorítunk!!!! Csak nyugalom, minden oké lesz!!!!!!

Kép
nóri8
 
 


HIPER MEGA DRUKKOKAT KÜLDÜNK LIZUNAK (meg nektek is) !!!!!!!!!

samu úgy döntött nem bír egy nőnek udvarolni, most h így tobzódhat a szebbnél szebb leányok között. pont amikor úgy döntött h niki a befutó meglátta Borkát, Laurát és Lizut is... lizu csücsöri szája óta teljesen be van zsongva... nem tudom most mi lesz.

mennem kell, mostanra ütemezte be a meetinget melynek témája a "nők a topikon". komoly megbeszélésre számítok... (melyiket válasszam, melyiket válasszam---)
kerekpocak
 
 


Zsófi,
:lol: :lol:

amúgy döntésképtelenség esetén a háremtartást javaslom Samunak, bár a sok nő egy idő után nehéz kenyér... :lol:
és lehet a lányom féltékeny is lenne a többi gyönyörűséges kislányra. no sebaj majd féltékennyé tesszük Samut Marcival v. Farkassal... :wink:

Kata, nagyon sok drukk holnapra nektek !!



Alon

Marcsi

KépKép
alon
 
 


KATA, LIZUS ,NAGYON SZORÍTOK ÉS EGÉSZ DÉLELŐTT RÁTOK FOGOK GONDOLNI! NYUGI, MÁR ANNYI MINDENT ÁTÉLTETEK, EZT MÁR FÉLLÁBBAL IS... :wink: ÉS MINDEN OKÉS LESZ!! jelentkezz, ahogy hazaértetek és lesz egy kis időd!
pusszancs Nektek

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Annyit termeltetek nem is tudom, hogy hogy foglak bennetek utolérni :?

Mindenesetre gyorsan LIZÁNAK NAGYON SZORÍTOK :D Biztos minden rendben lesz :D

Tud esetleg valaki segíteni? Kéne nekem egy szupi babysitter (sajnos akit Zsófi adott nem jött össze, mert babát vár, ez persze jó hír, csak rajtam nem segített) tudtok valakit ajánlani SOS?

köszi
Judy

KépKép
judy1
 
 


Szia Judy,

én sajna nem tudok bébiszittert, mert aki nekünk van (unokaöcsémnek) az foglalt ( az uöcsémen kívül még egy babára is vigyáz), mást meg nem ismerek. Most hirtelen ötletem sincs.
Illetve, ha végképp senkit nem találsz vannak ilyen bébiszitter ügynökségek, képzett bébiszitterekkel....múltkor volt a tv-ben, hogy ki lehet őket próbálni, nem kell azonnal választani.
Hát ennyi.

Ja és a lényeg:

Nagyon boldog névnapot kívánok mindkét kicsi Zsombinak!!!

Kép
nóri8
 
 


Isten éltesse a Zsomborokat !!

Judy,

nekem is csak annyi ötletem van, h. http://www.babysitter.lap.hu/..
de ajánlani senkit sem tudok én sem, mert mi nem használtunk és az ismeretségi körben sem senki babysittert.

Laurának megint folyik az orra.. :( megyünk mindjárt a dr-nőhöz.
szerencsére nem lázas v. nyűgös, de a porszívót nem fogjuk tudni elkerülni sajna.


Alon

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Kata, mi újság ? mi volt a vizsgálaton?
[/b]

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Sziasztok!

Mindenekelőtt:
Isten éltesse mindkét Zsombit!!!

Kata! Mi volt a vizsgálaton? Nagyon szorítottunk ám. Hogy viselte Lizus?

K.

KépKép
krisztan
 
 


Isten éltesse a Zsombikat!!!!!!!!!!!!

Kata!!! mi a helyzet???????
kerekpocak
 
 


Boldog névnapot a két kis Zsombinak!!!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


sziasztok!

köszi a drukkokat, hatott!!! :wink:

először is
boldog névnapot a fiúknak :!: :wink:
és Judy amit én tudok egy honlap: www.micimacko.net
hátha... :roll:

no szóval úgy kapta a nyugtatót mintha beöntés lett volna :arrow: popsiba kis csövön, na ennyit még életének 3 hete és 6 napja alatt nem kakilt mint ezután! :roll: szóval Edus "termésből" mi is jól álltunk ekkor már :)

persze a nyugtatónak 4-5 perc kellett volna bent h felszívódjon a belekből... de 3-szori próa után bent maradt az adag és elaludt a picúrom... amúgy is elég nyugis volt így korareggel :roll:

aztán ez az MR gép iszonyat hangos!!!!!! olyanokat zúg visít meg berreg h pl én amikor bent voltam vele, fülvédőt kellett h felvegyek! de neki semmi nem volt a fülén :cry: mindig jól be is mozdult amikor megszólaltak a hangok (nem folyamatosan szól..).
szóval ezt is 3-szor ismételték kb mire értékelhető képet adott.

eredmény: holnap lesz lelet de lényegében hála az égieknek nem találtak több nyavalyát, a meglévők megvannak de változatlanok és a szemész drnő diagnózisa is "szupi" :arrow: magyar szakkönyvekben benne sincs !!!!!! csak egy angol nyelvű leírást találtak, úgy kutakodtak utána. És ebben is az szerepel h nem feltétlen jár látás-zavarral amit Lizinél vélnek h van, mert még nem biztosak ezek után sem hogy a 2 verzióból melyik rendellenesség van nála :roll:

de max még egy szemultrahang van hátra és több már nem.

de hihetetlen szuperül foglalkoznak velünk mindenhol, gondolom ez az orvosoknak is jó kihívás mert nem találkoznak ilyen esettel túl gyakran, sőőőőőőőt.... :roll:

na ennyit rólunk, reméljük hogy megmarad ilyen kis csudabogárnak Lizus belül és semmi gondja nem lesz az életben később sem ennek ellenére !!! :wink:
lmkata
 
 


kis Laurának pedig minél gyorsabb kilábalást a takonyságból :wink:

hogy viseli az orrszívást? (jó kérdés gondolom utálja.. ki nem??)

jajj ébredezik a pöttömöm, megy kifelé a nyugi-lötyi ...

megyek, majd még jövök :roll:
lmkata
 
 


na végre valami jó hír! szegénykéim hihetetlenül stresszes időszakon (nem) vagytok túl!!! Nagyon ügyesen viselitek (főleg Lizu!!!) le a kalappal!!!!

hát ma reggel samu is szörcsögött így elmondhatom magunkról h már mi sem vagyuk porszívó szüzek... :lol: de valaki írta talán Nóri h takarót tett a porszívóra és így nem volt túl hangos. hát én is tettem egy jó vastag plédet a porszívóra és samu amúgy is a pelenkázón feküdt- szal nem volt túl hangos és egész jól viselte a "szívást" :lol: :lol:
persze nem sok cucc jött ki, de pont annyi amitől szörcsögött szegény.

tegnap még éreztette az oltás a hatását, nyűgi volt rendesen és kicsi hőemelkedést is észleltünk. ma viszont úgy tűnik h vissza minden a rendes kerékvágásba!!

nyomtattam róla egy csomó fotót holnap lesz kész!!!! úgy szeretném már albumba rendezni és megnézegetni!!! alig várom.

és ma a bartnőmmel "girls night out"- megyünk a momba sportolni +uszi+szauna. ránk fér- főleg rá neki két apróság nyűvi az idegeit.
én most kezdtem a minden napi 20 perces pilates dvd elvégzését hátha lassan lemegy ez az üszkve 10 kg +. persze mondjuk nem lenne gáz ha este 8kor nem vágnék be egy csomó krumplit meg csokit. de valahogy annyira nehéz megállni!!

ja és kiderült h ahhoz h tejet adhassak ugye aids tesztet kell végeztetnem, amit nekem kell fizetnem (5000Ft)!!!!

a fent említett barátnőm (akivel együtt nőttünk föl) viszont igényt tart a tejemre mert neki már szinte semmi nincs és a kisfia 4 hónapos így mivel ismerjük egymást és tudja h nem lehetek aids-es kérte h adjam neki. a wassermanom negatív a bőrvizsgálatot a védőnő elvégezte, tüdőszűrésen voltam tavaly (azóta meg nem lettem tébécés, aidses meg nem lehetek. csak hivatalosan nincs papírom, szal nem gáz. :oops: :lol:
így samu meg a barátnőm kisfia, marci tejtestvérek lettek. nekik megy a 2 dl amit este 10kor fejek.. tegnap már megitta és ájultan aludt utána. :lol:

még jövök
kerekpocak
 
 


jól hangzik a girls-night-out tervetek!!! mindent bele a "velnesszelésbe"!!!! :lol: :lol:

de jó hogy 2 dl-t fejsz este !! és ez csak 1 vagy mindkét cici?

tényleg Samu mennyit vág be egy ültőhelyében tejciből?? :D

Liza új adagja a 90 ml. Amit észrevettem: napközben van annyi tejem ami neki kell (a 90) de este nincsen !!! :?: :?:
így tegnap is tápszer volt pótlásnak, meg ma reggel is a rohanás+kavar miatt.... de most legalább fejtem egy jó adagot (90-et + evés után minimális 10-et a másikból) szal ez a deci megy a fagyasztóba a még rosszabb napokra :roll: :wink:
lmkata
 
 


mindkét mellből de a balban csak 70 van a jobban 100-110. de többet szopizik a babaó mint amennyit fejni tudsz állítólag. asszem 30 %-kal de ez nem biztos. nemtom pontosan hogy van. szal most fejek mindig a bal mellemből h ott is több legyen. sztem samu kb 170-210 között eszik /evés. de nem mérem mostanában mert nincs para. amikor vmi gebasz van akkor mérem.
a barátnőmnek is este nincs teje. esetleg próbáld a következőket: este nagy tányér leves, 15 perc fekvés fejés előtt, ill laktoherb.
hmm?
kerekpocak
 
 


ja, hogy hízik Lizu? mennyit hízott eddig?
kerekpocak
 
 


Hát ez tényleg jó hír, hogy nem találtak semmi új dolgot Lizusnál!!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


ok. kipróbálom a "módszert" ártani nem árt :wink:
igen ezt én is valahogy így hallottam h a szopizással kb ennyivel több jön ki...

súly:
Liza 3350-nel jött haza szerdán (3570-nel született, erről 3 nap alatt lement 3200-ra :? mert nem kapott normálisan enni a NICen, 2 napig csak infúzióban meg "teát" :? utána is csak kevés kaja és még infúzióban mellé - ezt akkor sem értettem már h miért amikor enne többet magától is :shock: mind1, már elmúlt :lol: )
itthon hétfőn volt 3400, aztán 1 hét múlva hétfőn 3600 és most hétfőn(tegnapelőtt) meg 3900 pucéran :lol:
szóval jól hízik, hozza a papírformát (legalább ebben :wink: )


mondjuk ma jól megbolydultunk evésügyileg a hercehurca miatt.
az előbb gondoltam alszom én is mert zombisodom... hát nem nagyon jött össze :? :shock: mert enni kért 3 óra helyett 2-kor ...
én most így a tej-parám miatt mérem mennyiket eszik, de csak nappal. éjjel örülök ha nem alszom el ami nem mindig sikerül :lol: :oops:
lmkata
 
 


Sziasztok!

Még mindig nem sikerült olvasgatni, s most is rohnnunk kell. :oops: :roll:
Egy nagy, pozitív gondolatfelhőt viszont szeretnék tőletek kérni 17:00 órára, ugyanis Balát szemészhez viszem, s előre f**ok tőle, hogy megkínozzák a lelkemet, s hogy hogy fogja lereagálni a dolgokat. Valszeg pupillatágítással nézik meg neki a szemét. :cry:

Este megpróbálok olvasgatni is majd, s elmesélem "élményeinket" is.

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


most nézem Reni h Niki 8 hónapos :shock:
nemrég küldted a féléves szülinapis képeket... öööö azaz ezek szerint már ilyen rég... :shock:
lmkata
 
 


TIMI !!
MINDEN EGYÜTTÉRZÉSEM, MI TÚL VAGYUNK RAJTA.... NEM KELLEMES, DE KIBÍRHATÓ TALÁN.... :roll:
DRUKKOLOK H JÓL TŰRJE BALA !!!!
MAJD ÍRJ!
lmkata
 
 


Sziasztok! :D

Nincs sok időm+energiám - Katához hasonlóan én is zombisodom egy kicsit - , így csak röviden: 8)

KATA: DE JÓ!!!!!!!!!!!!!!HIPP HIPP HHHUUUURRRRÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! CSAK ÍGY TOVÁBB!:lol: :D

TIMCSI: CSILLIÓBRILLIÓSZUPERMEGADRUKK NEKTEK! MINDEN OKÉS LESZ! A VASGYURÓ BALA MEG SEM ÉRZI!BIZTI ELÁJULNAK MAJD TŐLE A NŐVÉRKÉK+DOKIK!MESÉLJ, HA MÁR TUDSZ! GONDOLATHEGYEK VELETEK LESZNEK! :D :P

és az uccsó, KÖSZÖNI ZSOMBOROM A KÖSZÖNTÉSEKET!!!!!!!!!!!! :P (az igazság az, h áprilisban is van egy zsombor és mi akkor ünneplünk nagyot, h ne essen túl közel név+szülinap, meg akkor van zsigué is, most csak kicist ünneplünk... :oops: :roll: 8) )

Ja Judy, sajna nem tudok segiteni. Nekem, ha égetően kellett, akkor megpróbáltam családon, ill baráti körön belül elintézni. De a Te helyzeted egészen más :oops: :?

ja és még egy nem ideillő :oops: , de most jutott az eszembe: Mangó, Angéla, már annyiszor szerettem volna írni, h szép neved van!!!!!!!!! :wink: Ha Benedek engedi, ill lesz netetek, jelentkezz! :P
mazsolák
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?