Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Szia Nolina! De örülök neked kitartás ere a rövid idöre:wink:


Tegnap igen jo volt a k.kányoméknál olyan édes a kis drága :D !! Nálam a helyzet :( pár csepp barna még mindig(azért javitottam ki a tickert),de eléggé kerülget a görcs"sose szoktam ennyire ",szerintem órák kérdése és beidul.Bocsi :oops: !!

Beuka drágám ,tudom hogy most babázol :lol: de ha lesz egy kis idöt akor várjuk a beszámolot!!

Monyo!
??????

Mindenkinek további szép hétvégét!


Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kaptam 2 hét haladékot . :lol: :lol: :lol:
Nem rövidült tovább a nyakcsatorna, nem nyílt a méhszáj. :D Úgy örülök! Persze továbbra is pihenés ezerrel. UH majd 2 hét múlva lesz. Nagyon szeretném már tudni, mennyit nőtt a Drágám. A kisfiunk neve Rózsa Ervin lesz :lol: Készen van már a hálóban a babasarok, ill. csak egy babaágy, de nagyon aranyos :D Kb mindent megvettünk már.

Keditke :D Lehet drukkolni? Nagyon szép a vonalzód! Vagy ez nem is hagyományos vonalzó?

Szerettem volna feltenni pocis képet 25 és 29 heteset, de túl nagy és nem tudom lekicsinyíteni. Tudtok nekem segíteni?

Kép
nolina 25
 
 


Nolina!!!

Örülök,hogy még otthonról írsz!!!Ha bármi van,tudod,telefonon elérsz!!!Ha küldesz nekem képet,Én szívesen lekicsinyítem és felrakom.

Keditke!!!

Barnázás :cry: :cry: Ma Én is babáztam egy kicsit,vendégségbe voltunk,bár kicsit nagyobbacskal eányzónál.16 hónapos.Tündéri volt.

Beuék jól vannak,ha ideje engedi jön.
csanita
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsanett!
Nagyon örülök, hogy egy orvosi vélemény után mégis ilyen jó dolog történt Veled, gratulálok a kicsihez és vigyázz magadra!

Nolina!
Az első hsz után gyorsan jegyzeteltem, hogy majd mivel bíztassalak, erre tovább olvasom és látom a jó hírt, hogy még otthon maradhatsz. Tök jó. És lehet, hogy 2 hét múlva is kapsz még haladékot. Szorítok. Persze pihengess és minden ilyesmi óvintézkedés!

Keditke!
:( De legalább tényleg szép a vonalzód.
szonibaba
 
 


Nolina,
szuper! Pihenj sokat, boldog babavárást. 3 hét múlva már a tüdeje is érett lesz.

Keditke,
:( . A vonalzód nekem is tetszik. Ki az a babó a te képed helyett?

Zsanett,
gratulálok.

Kamilla,
ez lesz a te hónapod!!!
potter_76
 
 


Sziasztok!

Nolina, remélem minden lesz és vár még egy picit odabent Ervin!

zsanett, gratulálok! :) :)

Nekem 2 cn. De örülök, hogy ilyen hamar elkezdődött az új hónap.
pihi
 
 


Hello-bello!

Hát a hétvége az igazi nagy semmit tevés volt! A szó legszorosabb értelmében. De olyan jó volt!

Zsani! Gratula!

Nolina örülök, hogy jelentkeztél!

Köszi a drukkokat mindenkinek.

Vica! Már régóta készülök írni neked, de egyszerűen nem jutok el odáig! De ami késik nem múlik.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!!

Nincs valami nagy pörgés ,az a szép tickerem eddig tartott mivel ma reggel megjött,és maradok a réginél :D !Uj hónap ........,nem vagyok letörve :D az a lényeg!!
Tegnap volt idöm netezni és sok baba fotot is szedtem le ,és igy került be ö :lol: , pici mozgosat akartam de mindegyik nagy :cry: és az nem joo!!

Pihi!
:( tetszik a gondolkodásod :lol: ez az uj hónap........!!

Nolina,

Szuper! Pihenj sokat,nekem küldhetsz privibe is fofot,vagy emailba megprobálom lekicsinyiteni!


Sziasztok!!!
Vendég
 


Szia Editke,

mi újság Veletek mostanában??? Türelmesen vártok a spontán babára, vagy jársz dokihoz is???
Elnézést, ha figyelmetlen voltam és írtad valamikor, de nem emlékszem ilyesmire. 26 hónap nagyon hosszú idő. Én nem is tudom, hogy hanyadiknál tartunk. Vagyis 2005 márciusa óta nem védekezünk. 20 hónap telt el azóta, de valamivel több ciklus.
És még mindig nem kattantam meg! :) :) Azért ez jó hír!
pihi
 
 


Kamilla, Neked mikori volt a hormonvizsgálatod, amit a Forgácsban elfogadtak? És a kiskatonavizsgálat? És utóbbiból csak egy eredményetek volt? Mert úgy tudom kettő kell, vagy mégsem?
Azt hiszem, nekünk mindent újra kell kezdenünk majd. :(
pihi
 
 


Szia Pihi!! :lol: :lol:

Irigyellek a kitartásodért !!!
Én bizom a spontánba ,azért nem akarok dokihoz menni mert meghülyülnék! Az elsö év nagyon nehéz volt ,de most már nyugis vagyok. Nálunk nem történik semmi extra azért nem is tudok miröl irni a babázást meg irtam már :lol: :lol: :lol: ,minden 2.hétvégén a k.lányoméknál vagyunk ugy imádom !!


Szia!!
Vendég
 


Pihi!
Hormonvizsgálat áprilisban volt, apavizsgálat meg januárban. Én is azt hittem, hogy újra kell kezdeni, de közölte a doki, hogy minek húzni az időt. Valamiért csak nem jön össze, akár tudjuk az okát akár nem, úgyhogy azt javasolja, hogy lépjünk egyből a tettek mezejére. Egyébként, annyira szabályosak a hőgörbéim, hogy azt mondta tuti nincs hormonális bajom.

És ezek szerint a Maca-vibe tényleg használ apának!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Keditke, egyáltalán nem vagyok kitartó. :( Vagyis annak kell lennem, természetesen nem adom fel. De már alíg várom, hogy bejelentkezzünk a Forgácsba és a tettek mezejére lépjünk. Csakhát megbeszéltük, hogy januárig még várunk. lehet, hogy addig azért bejelentekezek egy konzultációra és legfeljebb addig már túllleszek a HSG-n.

Kamilla, ez jó hír. Bár apa eredményei miatt, azt a viszgálatot biztosan meg kell ismételni. :( És el vagyok csodálkozva, hogy hogy pörgették a dolgokat a Forgácsban. A Maca Vibében én is bízok. Nálatok párod meddig szedte?
pihi
 
 


3 hónapig, de még mindig szedi. Nem engedem, hogy abba hagyja még fél évig.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Zsanett!
Nagy gratula neked, én is abban hittem, amiben Te, és most itt rugdos a pocakomban a kis Nyuszikám. :D
Dokihoz mikor mész?

Nolina!
Hű, jól megijesztettél az első hsz-el, aztán látom jobbra fordultak a dolgok. Hátha úgy lesz, ahogy Emese mondja, és kapsz még haladékot 2 hét múlva is! :wink:
Szép nevet választottatok! :)
Küldesz képet a babaszobáról is? Jöhet mélben is: vica1982@citromail.hu

Nekünk megvolt péneken a terheléses vércukor vizsgálat. A cukor tök jó lett 4,9, még a szigorított határok közés is belefért simán.
A többi laboreredménnyel lett néhány aprócska bibi, de azon nem is csodálkozom, tényleg fáradt vagyok mostanában.

Potter-doktornéni!
Ha kevés a liphocita, az mit jelent?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Pihi!!

Akor bocsi :oops: !! De jo lenne nem is kellenne addig eljutni,hanem spontán decemberbe + tesztelnél!!!Drukkolok nagyon!!


Kamilla!!

Jaj de rendes a dokid,akor hajrá :wink: :wink: !!


Azt mondják az E vitamin is nagyon jo,megyek beszerzek egy 100 db -sat,meg hogy megint itt a hideg és szeretek teázni ,veszek cickát ,és palástfü teát :lol: !!
Megint hosszu hét áll elöttem ,képzeljétek szombaton el kell mennem leltározni Lentibe :( baromira nincs kedvem egész napomat ott tölteni :evil: Na de nem fárasztalak benneteket !!


Megyek vásárolni , muszáj egy kis friss levegöre is kimenni!!
Ha lesz idöm akor benézek


Sziasztok!!!
Vendég
 


SZiasztok,

Nolina,
jó, hogy benéztél! :) Remélem minden a lehető legjobban fog alakulni, minél kevesebbet kell a kórházban lenned!
(Én is hasonló időtartamokra készülök, bár tartanék már ott :wink: )

Editke,
sajnálom, hogy megint megjött :( De ha nem vagy letörve, az csúcsszuper! :D Komolyan mondom, te egyre jobban bírod! :wink:

Pihi,
ugyanott tartunk kb, ahol ti: 2005 március óta, huszonvalahány sikertelen cikus... :roll:
És még a gyakorlatilag "készregyártott baba" sem maradt meg :(
Tényleg csoda, ha nem őrülünk bele! :lol:
Viszont látom ti is januárban ugrotok neki! :)

Zsanett,
gratula :)

A véleményem más, de ez nem most nem lényeg, nem is fogok belemenni! :wink:

Kamilla,
megy a drukk!
Sztem te ebben a hónapban babás leszel! :wink:

Nem egyeztetünk vmit Petike-nézés címén? :)

PotterÁgi,
a fentebbi kérdésbe neked is van ám beleszólásod! :D
angel37
 
 


Angel, van még babátok, vagy újabb leszívásra lesz szükség januárban? Egy kicsit le vagyok maradva.

Reni, mi van Veled? Apát megnézték?
pihi
 
 


Pihi,
sajnos nincs, 8 fagyiból "csak" 1 olvadt fel :? Persze neki is nagyon örültünk, de hát nem tapadt meg :(
Szóval igen, december végétől újra szúrhatom magam, és majd jan. elején punkció.
angel37
 
 


Angel!
Téged olvasva több dolog jutott eszembe.
Nagyon sajnálom, hogy az az 1 fagyibaba nem tapadt meg
és le a kalappal a kitartásodért! Újabb szúrás és decemberig várás...
Kívánom tiszta szívből, hogy végre megtörténjen veled az a bizonyos csoda!
Te magad is egy csoda vagy :) hidd el!!!
sonjus
 
 


Sonjus,
nagyon aranyos vagy! :) :) Köszönöm, hogy ilyen szépeket írsz! :) :oops:

Bár néha inkább egy negatív csodának tartom magam :roll:

Te most épp hol tartasz? A repülős-pelenkás meglepetés óta vmi?
angel37
 
 


Ja, hüle vagyok, mindig elfelejtem a tickereket :oops:

It's action time! :wink:
angel37
 
 


Angel, akkor reméljük új év, új szerencse! És végre eljön a mi évünk!
Mert tavaly is úgy kezdtem az évet, hogy 2006-ban így-vagy úgy, de lesz baba.
2007-ben nem menekülnek! :) :) A Te babócád októberi lesz, majd meglátod! Én csak megérzem, én is októberi vagyok! :) :)
pihi
 
 


Sziasztok!

Olvaslak benneteket,de ma nem volt időm írni,sok a meló!

Pihi!Apa csütörtökön viszi a kiskatonákat.Akkor meg is lesz eredmény,szerinted?

Keditke!Mi is szedjük az E-vitamin apával,remélem hatásos ;).
Nekem ilyenkor normális meg szokott jönni,hát kiváncsi vagyok.

Pihi,Angel,többiek!2007 a mi évünk lesz.Ez tuti!!!!!!!!!!! :)
breni
 
 


Reni, biztosan meglesz, nekünk is lehetett már telefonálni pár óra után.

akkor drukkolok, hogy apa ne izguljon nagyon, mert az rontja az eredményt!

Remélem igazunk lesz 2007-tel kapcsolatban!

Az E-vitamin mire is jó???

Nálunk apa ginsenget, macát és Q10-et szed. Szerintetek nem sok ez egy kicsit? Lehet, hogy inkább úgy kellene, hogfy egyik nap az egyiket, másnap a másikat! Azért nem akarom megmérgezni! :lol: :lol:

Én Macát és folsavat szedek.
pihi
 
 


Na igen, már múlt karácsonyra UH képpel akartam megúszni a karácsonyi költekezést! :mrgreen:
De ha nem, akkor majd 2006... :roll: Hááát, a helyzet hasonló, csak egy évvel vénebben és néhány jó/rossz tapasztalattal gazdagabban :?

Hú, akkor még hogy reménykedtem... bíztam, hogy mégis átjárható vagyok, és azt mondtam, hogyha nem, lombikot akkorsem :shock: :oops: Hát ehhez képest, szúróbajnok lett belőlem és alig várom a következőt! :D

Pihi, Reni, Sonjus és mindenki többiek, aki eddig lemaradt:
Most már tényleg mi jövünk!!! :!:
angel37
 
 


Pihi!

Mi maszek orvoshoz visszük a kiskatonákat este 5-re,előtte még adunk az élvezeteknek ;).Szerintem előtte nem fog izgulni,majd a dokinál.Az E-vitamin sejtvédő és nagyon jó a spermáknak,a menszeszt rendezi,csak ahoz nekem mindig szednem kéne.
Én is szedek folsavat,meg sajnos revalidot is mert hullik a hajam,de már érzem a hatását 10 nap után. :)
breni
 
 


Angel,

2005 márciusa óta az összes ajándékozást így akartam megúszni :) : eleve már nászajándék lett volna, mert csak májusban volt az esküvőnk, aztán a párom szülinapjára, aztán karácsonyra, aztán házassági évfordulóra. Most jön újra a párom szülinapja és úgy szeretném meglepni. Ugyanazok az érzések mint tavaly. :( :(


Reni, így jó lesz! :lol:
Akkor ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
pihi
 
 


hú! Kimentem a keretből :?
pihi
 
 


Sziasztok..ismét!

Hát bocsi, hogy 1 hónapig nem jelentkeztem, de melóba letiltották a netet.....mire itthon meg bekötötték, addigra mentem a kórházba........!
Remélem még azért nem felejtettetek el teljesen.... :?:
Lassan olvasgatok vissza fele...de szerintem idő lesz mire mindent visszaolvasok...... :shock:

Üdv
Csipi
csipi78
 
 


Köszi a gratulációkat, még mindig nem hiszem el, hogy igaz...


Angel, bocsi, én megértelek, igazad van, az volt a szándékom, hogy pozitív gondolatokat küldjek felétek,mindenki esete, érzése más. Tényleg nincs is amiért elemezni.

Vica, te mikor mentél először uh.ra? Én pénteken megyek, nagyon türelmetlen, kíváncsi vagyok.
Vendég
 


Sziasztok!!!

Megint itt vagyok. Megpróbálok újra visszacsatkakozni közétek :)

Csak nagyjából olvastam át a dolgokat, úgyhogy bocsánat, de eléggé felületes leszek.
JA ige, nagyon nagyon köszönjük a gartulációkat :) nagyon jól estek :)
Olyan aranyosak vagytok!

Kamilla!
Örömmel olvasom, hogy megvolt az inszem! NAGYON NAGYON DRUKKOLOK!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++

Emese!
Micsoda hír!!! Nagyon nagyon gratulálok!!!!

Pihi!
Igen, megávltozott az életünk, rendesen. Teljes szívemből kívánom hogy mihamarabb megtapasztald :)

Vica!
Aranyos vagy, megpróbálkozom újra a tábla kézbevételével, ha mégsem tudok minden nap jönni, akkor átadom :) hogy vagytok?
Megvannak a nevek? Csak fél szemmel láttam, hogy írta valaki! Luca? NAgyon szép! Vagy valamit félreolvastam?

Editke!
Úgy sajnálom, hogy megjött :( :(

Anikó!
Köszönjük a gratulációt!

Zsanett!
Gratulálok!!!!!!

Nolina!
Jaj én is jól megijedtem, de örülök, hogy kaptatok haladékot! Bár így is jó sokat kell bent lennetek :(

Reni!
Mi volt a kiskatonákkal?


Kép
Kép
beuka
 
 


Na magunkról egy picit :) :oops:
Nem azért nem jöttem, mert a bab nem hagyott, hanem a látogatók. Szinte mindig van itt valaki, már "eléggé" unom.

Botond egyébként nagyon jó baba. Az első éjszaka kicsit félreértelmeztem a jelzéseit, azt hittem éhes, pedig csak cicizett volna. szóval első este picit fönn kellett lennem vele, de azóta egy kis tündér. VAgy 4 órűnként ébreszt, vagy nekem kell ébresztenem Őt, hogy most már enni kell :)
Napközben eszik-alszik + esténként fent van egy kicsit, olyankor nézelődik, néha sírdogál.
Chip&dale fiú azt hiszem nem lesz belőle, mert utálja a mesztelenkedést. A fürdetés még nehezen megy, nagyon nem szereti. Na jó végigsírja szegénykénk az egészet.
Egyébként tényleg nagyon nagyon jó baba. Szépen eszik, remélem győzni fogom tejcivel.
Az egyik mellbimbómat kicsit szétgyepáltuk, de azért bírok vele szoptatni, csak fáj.
Az apukája nagyon sokat segít, legtöbször Ő pelenkáz, és a fürdetés oroszlánrészét is Ő végzi. Éjjel mindig fölkel velem, ha etetünk.

Néha még nekem is hihetetlen hogy Ő a mi Kisfiunk. Elnézném egész nap, ugyanakkor rettegek, hogy nehogy valami baja legyen.

Na de nem áradozok tovább, igyekszem a szüléstörténettel is, meg hogy mi volt a kórházban.
Addig is megpróbálok hozni egy tálát, bizto nem lesz teljesen jó, légyszi síítsatok, ha javísak valakit!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


A táblával már csak holnap, most megyünk aludni. Botond már alszik :)

Jó éjt mindenkinek!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


[i]Sziasztok!

Zsanett!
Gratulalok! :D
Jo pocakodast!

Nolina!
Tenyleg pihenj nagyon sokat!!!Ilyenkor megszoktak emelni az agy veget!Ha van ra mod probaljatok meg!Vagy ket het mulva mar biztos hogy bekell fekudnod?

Csanita!
Hogy vagy?
Hol tartasz a ciklusban?

Editke!
Sajnalom hogy megjott! :(
Nagyon eros vagy lelkileg hogy birod orvos nelkul!
En mar megbantam hogy nem mentem elobb orvoshoz!Eltelt 14honap,igaz volt erteme mert megtudtuk(elvileg)hogy mi a baj!Es meg kitudja hol a vege... :?
Remelem neked besegitenek a teak meg a vitamin!!DRUKKOLOK!!!!!

Kamilla!
Jol tettetek hogy pihentetek!Mar ugysem sokaig fogtok!! :wink: :lol:

Vica!
GRATULA A 25.HETHEZ!!!!Meg a jo cukor eredmenyhez!! :D
Mar csak 15het van hatra!De jo,de jo! :D

Reni!
Drukk apanak csutortokre!!!!!
En is hiszek a 2007-ben!!!!!!!!Olyan sokan lettek most zebrasak,hogy most mar igazan mi jovunk!!!!!

Csipi!
Mi volt a muteten???

Beu!
Ja!A kedves latogatok! :evil: En komolyan nem ertem hogy miert nem lehet a ket hetet kivarni?
Tenyleg jo baba akkor Boti!Csak tartsa meg jo szokasat! :D
Varjuk a tortenetet!!!!!

JO EJSZAKAT MINDENKINEK!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Helló Lányok!

Nolina!

Pihenj sokat, reméljük, hogy még lesz pár hét haladékod és nem kell kórházba menned!

Beu!

De jó, hogy benéztél! Ugye milyen klassz érzés anyának lenni? Az első fürdetéseknél mi is bénáztunk, meg Bendi sem szerette, de aztán rájött, hogy nagyon szeret pancsizni. :) Az első napokban nem mertem este lefeküdni, állandóan nézegettem a gyereket, hogy minden rendben van-e. :)

Kamilla!

DRUKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!! :)


Zanett!

Gratulálok! Aztán tessék gyakran jönni!

Betti
betti73
 
 


Jó reggelt!

Beu!
Örülök, hogy írtál, jó olvasni, hogy minden rendben!

Angel!
Nálunk semmi, sőt a tickeremhez képest, a hőm kétségbeejtő
(a hőmérősbe berakom), azért tegnap érdekes érzésem volt egész nap, olyan nagykönyvben leírt szurka-piszka egész nap, hol az egyik, hol a másik oldalon. Mondtam a páromnak is, mire azt mondta, hogy akkor ő ezt most megvizsgálja, és fáradjak be a vizsgálóba (háló) és a vizsgálat után majd kinnt kell fizetni :lol:
Remélem, hogy sikeres vizsgálaton estem át :oops:
sonjus
 
 


sziasztok.

tegnap voltam dokinal.
pötyi 3-4 hetes.meg nagyon pici,egy het mulva kell visszamennem a dokihoz.
nem vagyok nyugodt,varom hogy fejlodni fog-e.
kaptam ultrot,biztos ami biztos.
ja meg van egy cisztam.

koszi mindenkinek a drukokat.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Beu!

Olyan jó olvasni a soraidat! Teljesen elolvadok, ahogy Botiról mesélsz. Ha lesz időd, írjál nagyon sokat róla, meg tegyél fel egy csomó képet! Tényleg otthoni képet még nem is kaptunk a topik legifjabb Babájáról! :wink:
Szerinted ki lehet kerülni a látogatók hadát azzal, ha megkéred őket, hogy az első 2 hétben ne jöjjenek? Elvégre neked is pihenned kell, meg Botinak se hiányzik a nagy sürgés forgás.
Ettől én is félek, hogy megharagszanak, de rendkívül idegesítene, ha átjáróház lenne a meleg családi fészkünk. :shock:

Ancsa!

Olyan aranyos vagy, hogy mindig számon tartod, hogy hol tartunk. :D
Igen, nagyon telik az idő. Pont ma reggel mondtam Apának, hogy hihetetlen, hogy 3 hét és az utolsó trimeszterben leszek, meg mehetünk UH-ra, otthon leszek, menni kell baba-cucc beszerzésre, stb. Nagyon várom. Egyben kicsit félek is, mert már most sem férek bele a téli kabátomba, a cipőfelhúzás pedig minden reggel tortúra. :shock:
De egy szavam sincs, ilyen örömökért cserébe egész életemben nyögök a cipőfűzéskor... :lol:

Monyóka!
Először is szívből gratuláslok kis Pöttyhöz! Másodszor felhívnám a figyelmedet, hogy ezen a parázáson sztem mindenki átesik, és ilyenkor mindenki azt mondja neki, hogy ne aggódjon, ami persze majdnem kivitelezhetetlen. De azért meg kell próbálni! Gondolj arra, hogy Pötyi akkor nő, és fejlődik szépen, ha boldog környezetben van. :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!!!

Ancsa!!! :)

Köszönöm,aranyos vagy,hogy mindig kérdezel!!!Köszi,kicsit talán jobban,kopp-kopp.
De elmentünk egy másik orvoshoz és Ő írt fel új injekciókat,meg gyógyszereket!!Jobb a helyzet.Bár tegnap este iszonyatosan fájt,de lehet az időváltozást is megérzi,doki azt mondta.Bevan gyulladva a derekamba az ideg és attól fájnak a lábaim is,mert kisugárzik.
Csütörtökön kellene meg jönnie,de ma már látom nyomát!!!Nem vagyok elkeseredve,sőt!!!! :wink: Ennek ÉN most nagyon örülök,hogy pontosan jön,nem össze vissza.

Monyóka!!! :lol:

Jaj de örülük neketek!!!!Gratulálok!!!És tényleg ne aggódj,tudom nem lehet kivitelezni,de gondólj arra,hogy babucinak nyugodt anyukára van szüksége.

Vica!!
Haladtok szépen!!!Mennek a hetek.Cipőfűzés :lol: Ismerős!!Én most is szenvedek vele,pedig még hasam sincs,csak rozoga derekam. :(

Beu!!

Olyan jó,hogy írtál!!!Látogatókat tessék lepattintani óvatosan.Ráérnek még azzal.Nem fut el Boti. :wink: Olyan boldognak tünsz,ez látszik az írásaidon.És tényleg ha van időd dobhatnál Botiról képet!! :wink: Nem raktátok fel még a képeket??Én sem merlek hívni,mert nem tudom mikor nem zavarlak!!De ma meg próbálkozom vele.

Megpróbálom Nolina pocak fotóját felrakni.
csanita
 
 


Nolina 25 hetes pocakja: Kép
És a 29 hetes
Kép
csanita
 
 


Sziasztok!

No hoztam egy táblát, akik az aljára kerültek, azoktól BOCSÁNAT, róluk nem találtam semmi infót!
Szóljatok ha valaki rosszul van beírva, vagy írjak még valamit.

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


sziasztok!

Lesz nekem ilyen pocim valaha? Bocsi, de most elég negatív vagyok. :( :(

Beu, ráér az a tábla, inkább a történetet írd le!! :) Bár gondolom minden percedet lefoglalja a kis csöpség!

Ancsa, Ti most mivel próbálkoztok? Csak spontán?

Sonjus, ezt a viszgálatot én is kipróbálom! :lol: És remélem bejött Nektek!

Monyoka, drukk, hogy minden okés legyen! :)

Vica, de szép időszak áll előtted! Hogy is szoktad írni? IRIGY ,IRIGY :P

Anita, nem igaz, hogy nincs megoldás erre a vacak hátfájásra! :evil:

Nolina, igazán szép poci! :) Én is akarok! :!: :!:
pihi
 
 


Betti!
Lehet, hogy megkereslek majd priviben fürdetési tanácsadásért :D :wink: :wink: igen, első éjjel én is szinte mindig ott lettem volna mellette.

Sonja!
Sikeres kezelés :) :wink: :wink:

Gabi!
Azt hiszem én még nem is gratuláltam! Akkor nagyon nagyon GRATULÁKLOK NEKTEK!!!

Vica!
Köszönöm az érdeklődést Botiról :) igazából nem is "csak" a látogatókkal van a baj, hanem a család. Ők szinte mindig itt vannak. Egyet aonban sikerült elérnünk. Én kategikusan kijelentettem, hogy a fürdetést CSAK ketten szeretnénk csinálni. Nagy duzzogva elfogadták.
Gratulálok a jó cukoreredményhez, és már 25 hetes vagy! De jó!!!!
Fúú én hál istennek megspóroltam a cipőmacerákat, de megértelek :(

Anita!
Jaj nem hangzik túl jól az a gyulladás :( mikor múlhat el?
Nyugodtan hívhatsz, ha nem veszem fel, éppen nem érek rá, de egyébként beszélhetünk :). örülök ha hívsz :)

Na jó teszek fel képet azonnal :)

Kép
Kép
beuka
 
 


Pihi!!

Ne tessék negatívkodni!!!!!Irgum-Burgum.Lesz ilyen csini pocakod neked is,az bizti!!! :wink:
2007 a mi évünk lesz!!!!Eggyütt növesszük a pocakunkat!!OKÉ????

Egészségügy.... :oops: :twisted: :twisted: ha simán SZTK-ba mész,valahogy nem tudják mi a baj, érdekes mód ha az ember egy maszek orvoshoz megy,akkor mindjárt van némi megoldás.Mondjuk potom 10 E rendelési díj melett bízom benne.És akkor még le sem írtam mennyit fizettünk a gyógyszerért... :evil:
csanita
 
 


Hello-bello!
A táblához csak annyi, hogy a nov. közepe inszem inkább az eleje lett, de tul. képpen lényegtelen. Maradhat így is.

A szülinapomhoz pedig be lehet írni a május 29-et, mert múlt héten beavattam a főnökömet a titokba, mert már elég ciki volt állandóan elkéretőzni UH-ra, úgyhogy egy nagy darab kő egyből le is esett a szívemről. Persze ne örült a dolognak, de megérti. Úgyhogy ezennel vége az inkognitonak!

Beu! Kérünk képeket!!!! Sokat!!!!! Tényleg milyen érzés volt szülni? Olyan sok kérdésem lenne, de tudom, hogy most csak pár mondatnyi időd lesz egy darabig.

Vica! Rohan az idő! Mindjárt te jössz! Írtam neked mailt! Kicsit hosszú lett......

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kép

Böfi :)
Kép

Kaja után :)
Kép

Kép

Kép

Kép

Egyébként találtok még képeket a www.vigbotond.kepeim.hu -n is.

Kép
Kép
beuka
 
 


A FENÉBE ELSZÁLLT AMIT ÍRTAM :(

BEUKA!MA VAGYOK A 31. NAPON.A HORMONVIZSGÁLATON TÚL VAGYOK,JAVÍTSD KI LÉGYSZI VIZSGÁLATOKRA.KÖSZIKE.
CSÜTÖRTÖKÖN LESZ A SPERMA VIZSGÁLAT.MAJD BESZÁMOLOK.:)
ÖRÜLÖK HOGY MINDEN RENDBEN A PICURIVAL.

ANCSA!KÖSZI A DRUKKOKAT.

SONJUS!ARANYOS AMIT ÍRTÁL A TEGNAPI "VIZSGÁLATRÓL".

MONYÓ!DRUKKOLOK HOGY SZÉPEN FEJLŐDJÖN A KIS BABÁD.A CISZTÁVAL CSINÁLNAK VMIT?
breni
 
 


Hú jó nagyok lettek, bocsi :oops: :oops:

Nemsokára felébred szerintem, kicsit itthagylak benneteket, de délutánra megpróbálom összehozni a történetünket :)

Pihi!
Tényleg ne legyél így letörve :) Mi nagyon szorítunk Nektek is :)

További szép napot mindenkinek!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!
Komolyan mondod, hogy még a fürdetésnél is ott akartak lenni?????
Jézus-mária! Ez eszembe se jutott!
Na, attól tartok, látogatási időt fogok megszabni, mert a terhesség elején is ezzel kapcsolatban volt egy mélypontunk az Uracskámmal, hogy én nagyon hamar világgá kürtöltem, és nem maradt meg a dolog intimitása, bensőségessége, és az, hogy ez csak a kettőnk dologa. A mi gyerekünk. Csak a miénk. Lehet hogy másoknak az unokája, keresztgyereke, unkokahuga, akármilye, de akkor is a mi gyerekünk!:!:

Pihi!
Ha van kedved, írj mélt. :wink:

Anita!

A másik dokival is meg voltál elégedve? Hű, akkor ezért nem szabadott neked meleggel kúrálni a derekadat, annak tényleg nem jó, ha be van gyulladva. Azt lehet tudni, hogy miért van ez?
Vagy az mindegy, csak múlna már el, igaz? Jajj, te szegény, úgy segítenék rajtad!
Köszönjük a fotókat Nolináról!

Nolina!
Jó sokat nőtt a pocakod 4 hét alatt! De ekkora pocakméret el is várható egy utolós trimeszteres kismamitól! :)
Jól vagytok?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?