Új privát üzeneted érkezett!

Kavics, nyugi. Mi is mindig megyünk. Februárban vettük az új kocsinkat, null kilométerrel. Na, most voltunk vele 20 ezres szervízen.....
Akkor jó utazást nektek!
dimet
 
 


Sziasztok lányok! :)

Köszönöm mindenkinek a kedves fogadtatást! Bocsi, hogy tegnap, cak úgy eltűntem, nem volt időm tőletek még elbúcsúzni sem, mert csak azt vettem észre, hogy indulnom kell melóba, csak gyorsan kilőttem a gépet.

Dimet!
Látom bővül a család :) , de ne bánd, a nagyimhoz is évekkel ezelőtt beköltözött egy macska, bár ő nem fajtiszta volt, azóta már egy- két generáció felnőtt nála, volt amit meg elajándékozott, most meg van nála három, egyik gyönyörű ezüstszürke.

Csillagfény!

A nevem úgy választottam, hogy érdekel az ezoterika, ebből kreáltam az ezoterike-t.Anno gondolkodtam még az Ezoterézián is,
a család meg kiröhögött milyen h. vagyok :lol:

Ginuska!

Ahogy a lányok is ajánlották, a Gynevacot én is ajánlani tudom Neked, védőoltás bacik ellen van , azokat gyógyítja, ill. gombásodást is, mi is beadattuk férjemmel, őneki azért kell, mert ha Téged ki is kezel a baciból, ha már apukának átadtad, ő visszafertőzhet, és kezdődik minden előlről.

Én az 5 injekció után még kéthavonta beadatok magamnak egy emlékeztető oltást, így kivédem a bacikat.(Ezt egyébként nem is muszáj, mert az 5 is elég, hatása 1-2 évig tart)

A Gynevac.hu-n elolvashatsz róla mindent.Az egyetlen mellékhatás, ha valaki thriomersal érzékeny, mert akkor viszkethet, ekkor abba kell hagyni a kezelést.de ez ritka.

Mamint!

Remélem, Te is megkapod a metformint, de azért sokat ne fogyj tőle :)
ezoterike
 
 


Kép
Zsizsik!Tetszett a hsz.-ed,nem is olyan sok lenne a korkülömbség,mint pl. a Fannika és Faludy között....feltéve,ha sokat örökölhetne :wink: :wink: ,,,,,az se semmi nő....most élheti az életét,mint Marci Hevesen.....
Dimet!Szülésznősködsz?Talán,már szülés elött áll cicud,hogy a cicijei megdagadtak.....vagy,az már elöbb is feldagad???
Lyutka -Kikka ! Nincs mit,légyszi ha van változás szóljatok!Kikka a c.hossz és c.n. rublika üres ,légyszi,mond az adatokat!

További szép napot!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Nincs időm visszaolvasni, h. kit érint, de felrakom a pajzsmirigy alulműködés tüneteit:

-fáradékonyság, gyengeségérzés, aluszékonyság

-hipoglikémia, hiperkoleszterinémia

-fázékonyság

-lelassultság

-apátia, depresszió

-szorulás

-hideg tapintású, száraz, hámló bőr

-tenyér, talp sárgás elszíneződése

-hajhullás, töredező körmök

-izomgörcsök, izületi fájdalmak

-rekedtség, hallás v. látászavar

-lassú szívverés, vérszegénység

-menstruációs zavarok, meddőség

-T3/T4 csökkenés, TSH emelkedés (de lehet normális is!!!!), következményes hiperprolaktinémia (emiatt esetleg tejcsorgás!)

Természetesen nem kell mindnek megjelennie egyszerre!
És ha vki vérszegény, fáradt és szorulása van, az sem feltétlenül hipotireózisos!!!!! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Üdvözöllek Én is Ezoterike!!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Köszi Kandi!

Néztem a fiad képét, nagyon huncut mosolya van :)

Jaj lányok, tudnátok tanácsot adni?
Annyira örültem a múltkori 28 napos cikluskámnak, most vagyok a 32 napon, előtte barnázni szoktam, majd egy hétig, a barnázás három nappal ezelőtt kezdődött, de tegnap, mintha elfújták volna azóta semmi.Tesztet csináltam, negatív.Metformint és Premenst szedek, ezutóbbi 1x1.

Előfordul, hogy a metforminnál még először összevissza jön meg?Vagy elnyújthatja a ciklust?
(Metform. előtt is változó volt, 28 napos meg még talán nem is volt soha csak hosszabb.)
ezoterike
 
 


Szép napot mindenkinek!

Aranykavics!
Mi is úgy vagyunk a párommal, hogy amikor csak tehetjük, utazunk és szórakozni járunk. Minden szombaton vagy buli vagy valami hétvégi kirándulás. Persze ha ő épp nem dolgozik (mint ma) De azért remélem eljutunk ma este a Halloween rock partyba is :) . Hová utaztok?

Rambóka!
Köszike a tanácsot. Én is gondolkodom a gynevacon, 15 km-re van Győr, tehát a beszerzés sem gond. De annyira utálom a szurikat. Talán a lombiktól is ezért félek ennyire. Na meg a nagy csalódás a végén :(

Kikka!
Igazad lehet. Tényleg el kellene felejtenem a nőgyógyászati és egyéb kellemetlenségeket. Nem kellene ennyire a babára koncentrálni. Tudom. És igyekszem is. Nem minden napom szól erről, de valahogy tegnap teljesen a padlón voltam. De döntöttem, feladni nem fogom. :) A wellnes betervezve, és igyekszem kikapcsolni :) ( Rambóka! – babás barátnőm is ezt tanácsolja, menj míg van időd ..hihi) Igen..néztem Babancs pociját…csinike :)
Szóval köszi a tanácsot. Sokat segítettek a szavaid.

Hétfőn elküldöm a párom patikába Győrbe: érdeklődjön Gynevac és Premens iránt. Majd konzultálok a nőgyógyászommal és próba szerencse :) Gondolom a 2 nem megy együtt, de ki kell próbálni.

Ezoterike!
Neked is köszi…Egyébként tetszik ez a név. Jól összekapcsoltad :) Teszted negativ..hm. Nem tudok olyan hatásáról a metforminnak, ami befolyásolná a ciklus hosszát. Igaz nekem idővel (!)…úgy tűnt…rendezi a helyzetet. Szóval nem rögtön hat. Kell neki időt hagyni.

Gina

Kép

( lehet ebből még PÉ??? (Andi? vélemény?)
Vendég
 


gynevac vényköteles??
Vendég
 


Na képrakogatós kedvemben vagyok.
Még1, ha nem baj :lol: (ezen jobban láccik a háj :D )


Kép

Kép
babancs
 
 


Babancs!

Hé..ezen a képen sokkal jobban látszik a pocid :) Nagyon csini kismamam vagy :wink:
Vendég
 


kismami...eliratm...bocsika :)

Megyek főzni :)
Vendég
 


Mindenkinek szép karácsonyvárós hétvégét! :-)
krumplis pogácsa
 
 


Sziasztok!

Csak azért jelentkezem, mert abbahagytam a Meglucon gyógyszert, ugyanis iszonyú rosszul voltam tőle. Ha minden igaz a jövőhéten kapok valami új gyógyszert a doktornénimtől.
A tünetek: hasgörcs (az még semmi) aztán hasmenés, mint állat, majd hányás...na aztán itt besokalltam, így közös megegyezéssel abbahagytam. Remélem van valami jobb gyógyszer. :(
Vendég
 


Babancs, háj?? hol?? nagyon csini vagy:)
dimet
 
 


Ó köszönöm, köszönöm! Igazából csak a megingott önbizalmamat akartam helyreállítani :D :lol: (nem áám)

Kép
babancs
 
 


Babancs !

Csatlakozom az előttem szólókhoz, hájat én sem látok rajtad, csak egy naggggggyon csini kismamit :)

Nekem is van ekkora pocim, csak baba nélkül :lol:

Ginuska!

A Gynevac vényköteles, de mivel védőoltásnak számít, háziorvossal is fel lehet iratni, én is azzal irattam, mert úgy hallottam , nőgyógyik közül nem mindegyik írja fel.
ezoterike
 
 


Ja, és még valami, Ginuska, a szurítól ne félj, én is mindig féltem, a Gynevacnál, is csak az elsőtől paráztam, de nem volt vészes, úgyhogy utána már sima ügy volt, és hát a cél lebegjen mindig a szemed előtt!!!!!!!!!!!!
ezoterike
 
 


Ezoterike!!!Köszi Neked is a fiamra a bókot,hájjal kenegettek!
Babancs!Nagyon jól nézel ki!Tessék a Nick-ed alá tenni ezt a képet,úgy mint régen is!Csini vagy!
Ginuska!Na mekkora boszi vagyok ....mondtam 2 tized mára!Hogy a fenébe ne lehetne pé-d!Szerinted aki terhes lesz,mind tudja mekkora tüszőböl lett spontán????Ki tudja,lehet Én csak egy 10-esből lettem! :wink: Szexre fel: Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,szép hétvégét!

Hú mióta nem írtam ti jó sokat írtatok,nem tudtam rendesen átolvasni :oops: Az újaknak üdv!!

Nóra1 bízom benne,hogy minden rendben veletek!!! Amit a tapasztalt lányok mondtak elhiheted :wink:

Szia Pogi! :) karácsonyvárós :shock: itt süt a nap :P ,hogy vagy??
Uh-ra fogsz menni ebben a ciklusban tüszőt nézetni??

Norka átfutottam az irományokat de nem láttalak,hogy vagytok???

Kavicska a tanulás után jöhet a megérdemelt pihi!! :)

Babancs csini kismami vagy!!!!!! :wink:

És gyorsan kicsit magamról: csütörtökön (27cn) voltam dokinál és UH-ra is belógtam...23mm tüsző a baloldalon,az endó vastagságát nem mondták :evil: ...ennek örömére a dokim rögtön 1ampulla Choragon tüszőrepi szurit nyomatott a popómba, a hőm viszont még ma sem volt csak 36.6 :?
A tüszőrepi után mikor szokott emelkedni a hőí????
Vendég
 


Szia 7kincs!

Én úgy olvastam, egyszer valaki írta, hogy 48 óra múlva emelkedik
( lányok, javítsatok ki, ha tévedek), tehát még időben vagy, de akciózzatok, mert én úgy hallottam, hogy még a hőemelkedés előtt nagyobb az esély, a kisfickók így már a célnál vannak :wink:
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Még mindig itthon, de már nemsokáig!

Babancs!
Hogy neked mekkora pocid van :shock: 12 hetesen!!! :D
Gratulálok a betöltött 12 héthez. Így telik ez az idő :)

Gyönyörű nő vagy :) Ezt már írtam a múltkori képek láttán is. :)

Hájat én nem látok , pedig van rajtam szemüveg is. :)


Gina!
Lesz ott PÉ!!!! Menjen az eksön. Ne ezen múljon.

Lh teszted van????? Az most nagyon sokat segítene. :)

Kandika!
gyorsan elmentettem ezt a kefélős izét. :lol: :lol:

Estrella!
sajnálom, hogy nem bírod szedni.
Ha valóban betartottad a minimális dózisokat és még így sem bírod.
Borzasztó lehet.

Lehet ilyen esetben fogja kiváltani a metformint a az Avandia??? A fene se tudja.... :roll:
Minden esetre lehet, hogy maga a hatóanyag okozza ezt a próblémát (sőt több, mint valószínű), de mennyivel egyszerűbb lenne, ha valamelyik vvivő anyag lenne a ludas.

Rambóka!
Pár napja nem vagy formában! :? Gondolom a kistrónörökös leszívja minden fölös energiátokat :lol: :lol:

Pogi!
Még nem várom a Karácsonyt! De már titkon gondolkodom egy adventi koszorún. :)

Elmentünk de ajándékot vásárolni. A párom alapjáratban egy nyugodt lélek, de ma nagyon beszólós kedvében volt.
Az egyik áruház parkolójában ki van jelölve, hogy egyirányú a forgalom, de jön velünk szembe egy barom. A párom lehúzza az ablakot és kiszól :shock: Nem mondott csúnyát, csak a hangnem :lol: :lol:
Aztán a lépcsőház elött os megáll egy öregúr (legrosszab sóförök úgy általában) az úttesten az autójával. Vár valakire. Nincs öt méterre a kereszteződéstől.
A párom nagyon fölidegesítette ezen magát. :lol: :lol: Én csak figyeltem, hogy milyen ideges. Jogos!! :lol: :lol:

Sokat beszéltem, mennem kell. :)

Csók kedveskéim.

26cn.
Vendég
 


Jujj Kincsecske!!!

Ez nagyon izgalmas!!!
Biztos rendben van a nyh ha a doki tüszőrepit írt fel :)

Gratulálok :)

Nagyon izgi!!!! :) Végre!!!!
Biztos meg fog repedni!!!

Dobj egy görbét!!!! :) Ezután fög felugrani a hőd. Valószínű most repedt meg :)
Az éccaka :)

Hajrá!!!!!
Vendég
 


Amugy azér nem irok, mert elkaptam valami meghűléses dolgot, és egész napra be vagyok parancsolva az ágyba forró teával, meg orrkenőccsel, meg lázmérővel, meg zsebkendővel. Csak akkor tudok kiszökni egy kicsit olvasni amikor elmegy a rabtartóm boltba, de akkor is csak olvasni birok, irni nincs nagyon időm. Most viszont elküldtem egy pár dologért az ebédhez, és szombaton jó nagy a forgalom meg a tömeg :-) Jó a november elsejei hosszúhétvége, de csak akkor ha nem jön valaki ötpercenként lázmérőt dugni a számba.

Szia Ezoterike, örülök, hogy rászántad magad végre a fórumozásra ;-) csóközön, Anita

Kandika, gyönyörű ez a gyerek, olyan jóképű pasi lesz belőle, hogy még! Azok a szemek, és az a bőr!! mindig ilyen volt a zsánerem :-)

Most tudtam elolvasni amit a női táskákról írtatok, és bár nem nagyon tudok hozzászólni, mert jogos önvédelemből kistáskát hordok, hogy havonta muszáj legyen kitakarítani, hogy beleférjen valami a temrédek cetlitől, azért azt elmondom, hogy bár pcos-ok vagyunk, és azt hisszük hogy ez egy kilógó női tulajdonságunk, korántsem van ez mindig igy. Vagyis legalább annyira férfituljadonság ez mint női. Erre akkor jöttem rá, amikor Rambóka férjéről olvastam. Nos az én uram és parancsolóm dettó ugyanaz. Még amikor magyarországon laktunk biciglivel járt munkába, és bár már egy éve itt lakunk, még mindig a táskájában van az picire összecsukható biciglipumpája is (többek között). Én erről nem is tudtam, csak amikor elmentünk valami rendezvényre, ahol átvilágítós beléptetőrendszer volt, ott kiszedették vele, és el se tudták képzelni az őrök hogy miféle szerkezet lehet az a pumpa. Na akkor hazatérvén azonnal átszortíroztattam vele a táskáját (amit amugy soha ki nem adna a kezéből) és rettenetes kupi volt benne! Mindig azt mondja, hogy azért ciplei magával mert "benne vannak az iratai", ami egy pénztárcát és egy kb ugyanakkora irattartó tárcát jelent. Ha színházba megyünk akkor is könyörögnöm kell, hogy az öltönyéhez ne cipelje már magával azt a kamaszos oldaltatyót!


Babancs nagyon helyes a pocakod, és és télleg nagyon csini kismama vagy :-)

Mostmár nagyon érdekel az a premens-dolog, ugyhogy megpróbálom megkeresni az nlc-n. nem tuggya valaki linkelni nekem a vonatkozó részeket?

Mi lehet alice-el? elkezdték a lombikot? ugye jól vagy Alice?!

Jó utat Kavicska:-)

Zsizsik hogy vagy? mikor mész a dr. Tűű-höz?

Kikka, mamint! köszönöm a Fülöp doktorról a fülest! épp amikor hivni akartam a sógórnőmet, hogy megadjam a doki adatait, ő hívott, hogy volt a nőgyógyászánál, aki beajánlotta egy nagyon jó dokihoz a Szabolcs utcában, "valamilyen Fülöphöz". ugyhogy végülis pont oda került ahová kerülnie kellett, de nagyon jó volt megerősítésnek amit irtatok, mert igy mégjobban megbízik benne :-)

Szia 7kincs :-)
Nem megyek még tüszőt nézetni, jó-jó a minusz 9 kiló, de hol van az még a szükséges minusz 30-tól? még ledolgozok 21-et és aztán megyek tüszöt nézetni! ha ilyen iramban olvadnak a kilók, akkor tél végére már kukkoltathatom azért már a tüszőimet. Érdekes módon nem vagyok ideges miatta, mármint hogy tolódik az egész, inkább elfoglalom magam sok egyébbel, de azért már egyre jobban várom azt a törpikét.
A karácsonyt meg én már novembertől mindíg várom, mert a december nekem egy ünnepek végtelen sorozata volt mindig is (apu szülinap, télapó, pogi szülinap, karácsony, legjobb barátnő szülinap, szilveszter, dani szülinap), de most azért várom a legjobban, mert ez lesz az első igazi együtt töltött karácsonyunk a Danival. Az elsőnél még csak jegyesek voltunk és ráadásul 24-én ügyelt. Bár az is romantikus volt, mert fööztem mindenféle finomságot, és behordtam az orvosiba mindenféle ünnepi dolgot (gyertyát, karácsonyi terítőt, zenét) és a körülményekhez képest karácsonyi hangulatot teremtettem, de azért nem volt az igazi, tavaly meg éppen beköltöztünk a lakásba ahol most lakunk, és dobozokon ültünk, és egy mikrón kívül nem volt még semmi fözőeszközünk. Az is jó volt a maga módján, de idén egy hagyományos karácsonyfafeldíszítős-csokibamártottalmás-mazsoláskuglófos-sültlazackrumplipürévelvacsorás-csomagoltajándékos-fahéjillatú karácsonyt csinálok! :-) úúúgy várom
krumplis pogácsa
 
 


hagyományos karácsonyfafeldíszítős-csokibamártottalmás-mazsoláskuglófos-sültlazackrumplipürévelvacsorás-csomagoltajándékos-fahéjillatú karácsony :D :D

jó volt ezt olvasni. olyan szívetmelengetően karácsonyi képek tolultak elém. már várom. eddig közömbös volt,hiszen még "csak" november van. de köszi pogi :D
dimet
 
 


sziasztok!

nem győzlek benneteket olvasni:-)) szép cicák Rambóka.
Kuttyantó is van látom.
Babancs is van hassal:-)) Rejo is meg ... , na még olvasok.

Ella 2!

Látlak Téged is!.-)) És mindenkit, akit kicsit is ismerek.

Kandika!

Fiad szép nagy, látom szülije volt!

és bocs, akit kihagytam... szóval be-be nézek ezzel azt kívántam tükrözni, de sok a melóm.... és nem sokáá, nem lehet, mindent:-)) :lol:

Norka!

Írtam Neked is többszőr, de nem mennek át, asszem.

Mindenkit üdv.

mir
 
 


Szia Pogi!

Hát igen, rászántam magam ,de jól tettem, mert itt mindenki olyan aranyos!!!!!!!!!!

Neked pedig jobbulást kívánok, uracskámmal küldetek gyógyító energiát, ő ezt naggggyon érti!!!! :)

Jót nevettem parancsolód biciglipumpáján, még jó, hogy nem egy meccsre indult vele, mert azt hitték volna, hogy fegyvernek látszó tárgy :P

Az én pénztárcámat, meg szégyen ide vagy oda, az én parancsolóm szokta kiselejtezni, mert van úgy hogy a sok cetlitől, meg blokktól már a pénzt se látni, és még becsukni sem lehet, most vettem egy újat, úgyhogy ebbe még tudok pakolni. :wink:
A múltkor is kiszortírozta a névjegykártyákat, azóta sem találom sehol se őket, de ő se :)

Na lépek, mert mindjárt hazajön, és megyünk csavarogni, illetve, hogy csak én, mert neki egy pici munka, én meg elkísérem.

Már úgy is sok volt belőlem.
Talán majd este még jövök.
További szép napot!
ezoterike
 
 


:D :D Akkor feldobok két képet, hogy milyen lesz a mazsoláskuglóf, meg csokibamártott alma. Ilyen nálunk mindig van.
Kép

Kép
krumplis pogácsa
 
 


pogi, nyálam az asztal aljáig ér :D
dimet
 
 


Helló!

Ebéd kész. Spagetti bolonyai mártással. Ezt mindenki imádja nálunk. Anyósom, sógorom agyon dicsérték, épp falatoznak. (tudjátok velük is egy háztartásban lakuknk) Én is szeretem, de nem ehetem. úgyhogy mire hazaér a párom munkából, készítek magamnak egy fini natur csibemellet amihez ma savanyú káposzta lesz a menü :)

Ezoterike!
Gynevac…hát nem tudom, megoldható lesz-e. Ugy nézem nálunk, azaz Szlovákiában nincs, igy hiába iratnám fel. Azért utánajárok, ha a dokim is egyetért. Szurik…hát tavaly a 2 inszem stimu alatt és a lombik előtti stimu alatt már nagyon elegem lett. Előre kiráz a hideg. De igazad van, a babám megér ennyit :)

Andi!
Annyira szeretnék bízni abban amit írsz, de nem merek. Mindenesetre szex, na azzal sosem volt gond. Köszi a biztatást :D :D

Kincs!
SZUPPER!!! Gratulálok a 23 mm-hez! Szuper. Mindent bele apával :)

Kavicska!
Nincs LH tesztem, sajnos. DE ha 2 naponta akció és lenne PÉ, akkor …. Remény :) De az ösztöneim nem ezt sugják :(

Pogi!
Nagyon étvágygerjesztő a kuglóf meg az alma is:) Nyami. Nehéz lenne ellenállni.
-30 kg a cél?? Szabad kérdeznem most hány kg. és cm vagy??

Gina
Vendég
 


Hi!

Pogi!

Kérlek ne!!!!!!!!
Nem tudnál teleportálni belőle legalább egy szeletet!!! Please!!!!!!!!!!!! :lol:
lara26
 
 


Akkor még egy kicsit húzom a mézesmadzagot :-)
ezt a muffintepsiformát most vettem, de még nem használtam, de állítólag ilyet lehet benne csinálni. Mondjuk én pudingot fogok először önteni bele. Jövő héten jön hozzánk vacsira egy baráti házaspár, és akkor avatom majd fel.

Kép

Kép

Ginus miért nem ehetsz bolonyait?
én meg se merem mondani, hogy mennyi kiló vagyok a 165 cm-hez, de olyan hetven körülről már indíthatok majd babával a dokim szerint. igy kiszámolhatod mennyi vagyok a 30 kiló plusszommal :oops: :oops:
krumplis pogácsa
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Elöről kezdem........,írtam egy rahedlit.....és eltünt!

Pogi!Elöszőr is jobbulást,fogadj szót Apának,csak a Te javadat akarja.....-édi lehet,Nálam férjem észre se veszi majd,hogy hulla vagyok,majd csak ha nem kap kaját! :lol:
Remélem azért a kilók,nem szabnak gátat a babának,ha akr jönni,remélem zöld utat kap!Ne foglalkozz ilyenekkel,mert csak az időt veszik el!Gyönyörűek ezek a kaják!
Nálam egy hete fahéjas-szegfűszeges víz gözölög....mindenki elalél a melegséges illattal,olyan kis aromaterápiás!
Köszike Neked is Natira a bókot! :)
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Pogi,

tényleg olyan jó volt olvasni ezt a a karácsonyos hangulatú mondatodat....

Egy hete még 22 fok volt, és egészen elképzelhetetlen volt, hogy két hónap múlva karácsony.... de ahogy bejött a hideg, máris várni kezdtem én is...!


Dimet, kb 30-an voltak a patikában, nem volt kanalam végig várni... de jól vagyok !!! 8) :oops: :lol:

Ma férjecském szülinapját ünnepeljük a lányáékkal, úgyhogy lassan megyek is vacsit készíteni.
Melanzane alla parmigiana (rakott padlizsán mozzarellával és parmezánnal ) lesz és csontos karaj natúron megsütve, babérlevéllel.... fini !!!
zsizsik
 
 


OKR-ALICE-ELLA és többi elveszett bari merre vagytok????

Kavicska jó utat,élvezzétek a hétvégét!!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Zsizsik!
Kép-a férjecskédnek!!!!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Azért még jó, h mellőznünk kell(ene) az édességeket. Nem? :lol: :lol:
(Metformin). :lol:
lara26
 
 


Lara!
Én elöbb megeszek egy kiló kovi ubit,mint egy kocka csokit!-de ezzel tuti kivétel vagyok!Mostanában meg este 1citromot felkarikázok.....ici-pici cukor és beburkolom! :shock:

Kincsecske!Nagyszerű és gratu....36-48óra múlva reped,vagyis a 23-askád,mára 26-oska és reped,huzzatok bele,min. 8óránként szex! :wink: -vagy legalábbis Apának ezt mond! :wink: Egyél sok husit,gyümit és sok ásványvizet és a mny. is szupi lesz,már az!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Mir!81 nap...nem semmi!-kitartás!
Natinak csak lesz,9.-én!
Pogi!51 nap karácsony????Jujjjjj!Na minden nem pocakosnak.....2csikos ajándékot kívánok.....de azért tegyetek érte Apákkal!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Én is imádom a karácsonyt. Mindig egy csomó dekorációt teszek az ajtókra meg mindenhova aholcsakvanhely! :D :lol: :lol: :lol:
lara26
 
 


Remélem mindenkinél ott figyel majd a kiscipő a fa alatt!!!
lara26
 
 


Most megyek sétizni a párommal.
Sziasztok!
lara26
 
 


lara én mellőzöm is :D kétlem hogy enni fogok ezekből a szépséges sütepényekből, de még nézni is jó. Az a szerencse hogy tényleg nem kívánom az édességet, ami nagy mázli a korábbi csokifüggőségemet tekintve. Ha erőltetnem kéne hogy ne egyek, asszem bajban lennék, és tuti nem fogytam volna ennyit.

Kandika, köszi a bíztatást, nagyon jól esik, és igyekszem nem a leendő kiscsibémre gondolni folyton. egyenlőre sikerrel elfojtom magamban,de azért ha látok egy babaruhaüzletet, ami itt minden sarkon megtalálható, akkor egy kicsit összefacsarodik a szívem. Tudom másfél még nem a világ és fiatal is vagyok, dehát pontosan tuggyátok ti is milyen érzés, minek magyarázom...

Bár tudjátok milyen érzés kerített a hatalmába már napok óta? elég fura, de valamelyik nap mikor odabújtam a férjemhez, úgy éreztem hogy annyira nagyon szeretem őt és annyira nagyon kitölti az életemet meg a gondolataimat, hogy nem akarom hogy valami közénk álljon és széttörje ezt az idilli összhangot és kiegyensúlyozott boldogságot. És hirtelen ugy érzeztem, hogy egy baba lehet hogy megtörné. Nem tudnák többé ilyen hosszasan néha egész éjjel beszélgetni, összebújni, kirándulni, szerelmeskedni, hétvégéket végiglustálkodni, együtt olvasni az ágyban, különleges finomságokkal pepecselni meg ilyesmiket. Most mi van? nem is vagyok talán anyának való? vagy csak megijedtem? vagy csak még nem vagyok rá készen hogy babám legyen? Másfelöl viszont nagyon vágyom egy kisbabára, figyelni hogy hogyan nő fel, milyen lesz a személyisége, babusgatni, öltöztetni, játszani vele meg tanítani, de attól félek hogy az apja elhanyagoltnak érezné magát, hiszen tudom milyen sok energiát elvesz egy kisgyerek, és ismerem a teljesítőképességem határait, és tudom hogy egy baba mellett nem tudnék úgy foglalkozni a Danival is mint most. Nagyon félek hogy ez egy kicsit is a házasságunk rovására menne. Nem attól félek hogy tönremenne, mert az lehetetlen, hanem attól hogy kicsit ellaposodik az együttélés. Nem akarom hogy hiányt szenvedjen törődésben egyik se. Mit gondoltok, csak túllihegem? vagy ezek normális kételyek? vagy csak én vagyok ilyen "fura"? Lőjetek le ha túl sokat lelkizek, de ezt már muszáj volt kiirnom magamból...


Kandi, a párologtatást párologtatóval csinálod? vagy valami más módszerrel? mert én is szeretem igy beillatosítani a nappalit, de nincs párologtatóm. Én narancshéjat szoktam a radiátorra rakni, és ahogy az szárad, annak szokott olyan jó illata lenni.
krumplis pogácsa
 
 


Pogi!

Nem párologtatóval,a gázon....kb 8éves az a kis fazekam,ami csak erre a célra van....már annak is jó illata van!-és amikor nem érzem alágyújtok....sajna nem elektromos...mert azt be tudnám állítani,hogy ki-bekapcsoljon!

Amúgy Én azt meg tudnám "ütni",aki azt mondja:Ne akard,ne gondolj rá!.....olyan nincs!Aki ezt meg tudja valósítani,az agymosáson ment keresztül!-ha egy nő gyereket akar,azt mindig akarja,nincs gomb,hogy kikapcsold!

******Ami azt illeti,hogy megváltozik a kapcsolatotok.....hát igen!!!!!!,de szerintem jó írányban!!!! pl.férjem bent volt a szülésnél,és Ő mondta,az a nő aki szül....sokkal többet ér,már a szemében,ettől a naptól,és nem gyözött dicsérni! -és,ha elkezd népdalokat énekelni a kiságynál (Nati 2hetes volt)....amit még soha nem hallottam elötte,na meg lemondta sorban a foci meccseit...........na az a nagy lépés!!!!!-meg eladja azt az autót,amit egész életében szeretett volna......-igazán akkor kovácsolódik össze egy család....-ez akkor érvényes,ha az apa is akarja......mert persze,itt vannak az ellenpéldák.....-féltékenység,nem hazajárás,megcsalás....na ott tuti bibi volt a terhesség elött is!"szerintem"-de ez csak az Én egyéni véleményem!********
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


pogi, szerintem tuti nehéz mindent összeegyeztetni, hiszen a férfiak olyna könnyen elhanyagoltnak tudják érezni magukat, de nem lesz gond. és nem baj, ha sokat írsz. ki kell "lihegned" magadból :) szerintem tök normális kételyek.


segítsetek abban nekem, hogy milyen a Bajcsy-Zsilinszky kórház. mivel itt lakunk nem messze, lehet logikusabb lenne ott jó nőgyógyászt találnom, nem a szent imrébe. tudnátok vkit ajánlani? már nézegettem más fórumokat, de a kórházról sem találtam sok mindent. orvosokról sem.
Ott dolgozik a Nyitrai Gábor, meg Urbancsek, meg Kálmán Sándor. De van két női doki is: Tóth Ágnes és Boros Edina. Szerintetek? Ismeri vki őket?
dimet
 
 


egy fórumon sem találok semmi értelmeset a bajcsyról, meg ezekről a dokikról. annyi,hogy boros edina fő profilja valószínleg a tinédzser ambulancia...de én abból már kinőttem:)
dimet
 
 


kandi72
Budapest III. kerület
 
 


ez okés, ezt láttam. de vmi vélemény érdekelt volna :D
tudod, olyan fórumos :)
dimet
 
 


meg,hogy melyik orvoshoz érdemes menni.
dimet
 
 


Dimet!

macskás sztoridom jót röhögtem!

Asszem norka és Verona bajcsyban szült. Norka biztos, meg még valaki. Asszem verona. Őket kérdezdd majd.

Kincs!
Ez a nap jó híre! nagyon drukkolok!!!!

Pogi!
megváltozik a kapcsolatotok, de sztem is jó irányban, a régiek helyett lesznek új szertartások, pl. mi vasárnap reggel fészkezünk, jön át agyerek, (a kicsit odavesszük) és ott lustizunk együtt a nagyágyban, nevetünk, gyönyörködünk a gyerekeinkben...
meg egy csomó minden, felsorolni is nehéz.
És átélheted majd ezekert a mostani jó dolgokat is, ha leadod a gyerekeket egy hétre a nagymamához :lol: , akkor megint olyan mint régen, mozi, összebújás, mint mikor gyerek nélkül voltunk.

DE:!! most élvezdd ki ezeket!! nagyon jól xcsinálod, hogy kiélvezed aférjed, mert azért kevesebbszer tudtok majd egymásra figyelni, az ember mindig annak örüljön, ami éppen van!!

Csillagfény!!
konkrétan mitől félsz a szülésben??? A fájdalomtól, a komplikációktól?
Akarsz róla beszélni? :lol:
Mondjuk nekem könnyú szüélésem volt, mondhatod könnyen beszélek, de írj még erről a témáról, hátha jobb lesz.

Én is alig várom a karácsonyt, tudjátok már augusztus óta karácsonyi díszeket hímzek, és hendméd kariajándékokat csinálok, a legszebbeket majd felteszem!

bocs akinek nem írtam, de két napja teljesen odavan a kislányom, megviseli a hideg és a hó. Pedig nem tartjuk kint, nem azért.

ja, babancs pocid édes!!!
és nati naggyon pajkos. Sőt mi több! :lol:

Alice nekem is hiányzol, írtad sokat fogsz dolgozni, de pár szót írhatnál, hogy halad a lombiok!!
vagy csak a pozitív teszteddel akarsz jönni?? :lol:

pussz!

Kép

Kép
rejo
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?