Új privát üzeneted érkezett!

MarciLilianyu! De jó , hogy leírtad a történrteteket! Teljesen átéltem, ahogy olvastam. És olyan csodaszép mind a két gyerek! Lili fülbevalójára kicsit irigykedem. Nagyon jól néz ki. Nálunk a férjem nem engedte kifúratni a lányok fülét.

Kelimoni! Tényleg jó az a cipőbolt az Ecseri útnál, amit említettél. Bár ma még csak nézelődtem, de sokkal normálisabb cipők voltak, mint az Europarkban.

Azon tipródom, hogy mit kezdjek Melindával. Kicsit náthás, hőemelkedése van, ezzel mégsem vihetem le a dokihoz, de valamit meg csak kéne csinálni :? Most az oviszünetben ráadásul egy csomó programot terveztünk.

Anikó ma teljesen egyedül kanalazta be a sütőtökös pépet:

Kép

Kép
Kép
emike
 
 


Sziasztok!

Hú de sok szép képet raktatok fel a gyerkőcökről

Kelimoni: Gergő szemein mindig ámulok. Csodaszép. Hatalmas, tiszta szem. A lányok teljesen odalesznek érte ezt már most borítékolom :D

Amneris: Olyan megható volt látni a képeket. Micsoda összhang és harmónia van Zitus és Apukája között..

Marci-anyu: Pityeregtem a történeteteken. Mégegyszer Gratulálok a gyermekeidhez.

Rkata: Mindenképpen nézem akkor a tv-t.

Simineni: Néha vannak ám balhék amikor ugyanarra a játékra robbannak rá. Nikike megszerez egy játékot. Ádám a szoba másik végéből észleli. Látnotok kellene, hogy kistartol mint a rakéta.
De azt veszem észre egyre többször eljátszanak el együtt. Nikike mutogatja a játékait és hangosan magyaráz hozzá. Én meg messziről figyelem Őket és mosolygok.

Madri! 14-15 fő lesz a keresztelőn.

Kép Ádika

Kép :-)

Kép

Kép
töltike
 
 


Sziasztok! :lol:

Gabszi: Először is köszönöm neked a fotótár elérhetőségét, végre meg is tudtam nézni a képeket. :P :lol: És megfogadtam a tanácsodat, alszok. :lol: Igaz nem túl sokat. :o :lol: De igyekszem . :lol:

Jiny: :lol: Csöpp kis Dorkám, nagyon édes a kutyival. :lol: Ha így halad nem soká fogócskáznak. :lol: :P

Ildi: Látom beindult a pletyi a két kis nőcike közt! :lol: :P Nagyon jók a fürcsis képek! Hogy micsoda szemei vannak Bálintnak is! :lol:

Töltike: Szuper a ruci! Nagyon kíváncsi leszek arra a képre, ahol édes kisfiad is már benne van. :lol: Nagyon jó ez a kép!

Marci-anyu: Marci már tényleg kész nagyfiú! :lol: Aki így mossa a fogát! :lol: Köszönöm, hogy leírtad Lili érkezését, nagyon megható volt, pzs itt van előttem. :roll: De mindenképpen mint várakozó tanulságos, és ittam szavaidat.

Kelimoni: Nagyon tetszett ez a sorozat kép! Hogyan tud a sírás pár pillantás után nevetésbe átmenni. :P Olyan falatka Gergő! :P

Amneris: A férjecskéd még sok-sok hosszú időt tölthet pici lányával és veled! Főleg mert egy ilyen kis tündér életerővel egészséggel tölt el mindenkit aki körülveszi. :P :lol: Azért fényképezd őket sokat, mert amikor férjhez megy majd apa megmutatja a vejkónak, hogy hogyan kell puszilgatni még a talpát is az ő lányának és hogyan kell a tenyerén hordania. :P :lol:

Obea: Jaj istenem, ekkora kukoricát! :lol: :P :lol: Gréti jól nekilódult! :lol: :P

Emike: Nagyon szép kislányod van! :lol: :lol:

KépKép
ancsúr
 
 

 
 

Odea: Az aztán a nagy falat. :)

Emike: Hát, választék az van, az tény. :) És az árak sem olyan szörnyűek, igaz? :)

Tölti: Na, azért Te sem panaszkodhatsz, vannak Nálatok is gyönyörű kék szemecskék. :)

Ancsúr: A képek nem perceken belül készültek, hanem kb egy óra alatt. :) Anya mindig készenlétben tarja a gépet. :D

Boszi: Jól vagytok?

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok! :lol: :lol: :lol:

Rvan-ék indulnak haza gyermekeikkel, mint egy igazi család...!!!!!!!!!!
A hosszú útnak most értek a végére és mérhetetlenül boldogok :lol: :lol: :lol: ]


Nagyon nagyon sok boldogságot és mérhetetlen örömöt kívánunk!!! :D :D :D

Kép

Puszi mindenkinek! :wink:
Napsi

KépKép
napsugaracska
 
 


Igen Keli, megvagyunk :)

Szünet van, itthon a teljes csipet-csapat:):):) Nem unatkozunk...

Marcianyu, én is pityeregtem egyet. Köszönjük a történetet.

És köszi a sok képet, Bobival szoktuk nézegetni őket többször is, és mindig gyönyörködünk.

Majd teszek fel én is, készült szoknyás kép a lánykáról (jó-jó, nem ő akart divatozni, hanem mi :) )

Rvan! Nagyon sok boldogságot kívánunk nektek!!!

Mindenkinek üdv, rohanok tovább...
szuperboszi
 
 


Sziasztok!

Obea kifogott a kukorica a nagylányon vagy mind megette?

Rvan mégegyszer gratulálok! Ha időd engedi kérhetünk képeket?

Tviky köszönöm az információkat. Bízom benne, hogy a közeljövőben nem lesz szükségünk sókamrára! Javul a fiatalember, bár néha még szörcsög. Az orrszívást már jól bírja.

Boszi nem lehet most egyszerű az életed :lol:

KeliMóni csütörtökön járunk felétek. Ha otthon leszel meglátogatunk!

Kép
madri
 
 


Sziasztok!

Rvan: Sok-sok örömet kívánunk a picurokhoz!!!!!!!!!! :D

Lányok!

Jelentem, a kukoricát végül én ettem meg :lol:
Képzeljétek, már forgunk! :D
Olyan jó látni, ahogy hónapról-hónapra fejlődik és egyre rohamosabban.


KépKép
obea
 
 


Rvan:
Óriási gratula még egyszer! :-) Azért Tőled is nagyon várjuk a beszámolót!

Kelimoni:
Azt a cipőboltot lehet, hogy nekünk is meg kellene néznünk, nagyon hirtelen jött most a tél...

Obea:
Nagyon édes Gréti azzal az óriási kukoricával! :-)

Rkata:
Nézzük a tv-t! :-)

Tölti:
Édes a keresztelősruci! Kérünk majd képeket! :-)

A hétvégi egyik kedvenc:

Kép Lili, sóhajtsál! :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Rván családnak sok beldogságot és még több türelmet az ikrekhez!

Marci-Lili-anyu
Tetszik a doktor bácsi, meg a páciens is.

Boszi
Örülök, hogy jól vagytok, el sem tudom képzelni, hogy milyen lehet amikor 4 gyerek van otthon :lol: Gondolom jó.

Süni! Merre vagy?

Kajla! Merre vagy?

Madri
Örülök, hogy jobban van Dávid baba.

Jiny
Van még valami vizsgád, vagy túl vagy rajtuk. Nekem még nov 13,16 két kemény van hátra, és ha sikerül meg lesz a félévem. Bár az egyik - stratégiai menedzsment- olyan, amin harmadjára szoktak átmenni, de én megpróbálom elsőre.

Aki holnap útra kel vigyázzon magára.

Tviky

Kép
tviky
 
 


Sziasztok!

Tviky! Nincs több vizsgám az idén!!! Ma volt az utolsó szóbeli. Eddig -igaz nem túl fényes eredménnyel de- megvan minden vizsga. :lol:
Neked továbbra is szorítunk!!

Tündériek a képek, nem is akarok senkit se kiemelni. :)

Amneris mi is ez a téma a drága férjed kora körül??? Hiszen fitt fiatalember! Kérem aki mászik a lánya előtt... :lol:

Rvan! Szívből gratulálunk a hazatéréshez! És nagyon várjuk a képeket meg a beszámolót. Persze csak ahogy időd engedi!

Madri, Gabszi! Mielőbbi gyógyulást a kis pindúroknak!

Hildus! Tudtad hogy 10 percre lakunk mostmár kocsival egymástól?! :lol:

KépKép
jiny
 
 


Rvan: Remélem, Te is megírod majd egyszer a történeteteket, ha lesz rá időd. :) Legyetek nagyon boldogok. :)

Madri: Várunk Tieket. :)

Marci anyu: Ma délután voltunk a cipőboltban, hááááááááááát.... Volt egy csomó tex végződésű csizma, 9990.-ért, meg valami noname, annak az árát nem tudom. Szerintem megszállták őket, mert most is nagyon sokan voltak. Téli gyerekcipi vagy csizma nem sok volt. :(

Óóóó, hogy Nektek milyen jó, hogy helyben van az orvos.... :lol:


Délután ilyen jókat nevettünk :lol: :lol: :lol:
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Keli, Te a jövőből küldted ezt a képet Gergőről? :roll: :lol: Nálam még csak 19 óra 57... :D
rkata
 
 


Kata: Te is a jövőből írtál... :lol: :lol: :lol: :lol:

Úgy néz ki, a babanet nem állította át az óráját. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


A kis Burger KING :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok. Alakul a gyerekszoba. Előre is elnézést, hogy telenyomom a topikot. Az általam készített képekböl is csak egy párat fotóztam le közelről.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Még nyílván hiányzik egy csomó dolog, de már ez is jó, hogy itt tartunk. De ami leginkább hiányzik a szobából - a babóca. De a szívemben már benne van.

Tviky

Kép
tviky
 
 


Sziasztok

Kelimoni, itt vagyok, nem tűntem el, csak egy kicsit húzós volt ez a hónap. Negyedév utáni hónap tele van határidőkkel. Hetente kétszer ECDL tanfolyamra járok. Este már csak arra van energiám, hogy elolvassam amit írtatok.
Mi is hintáztattuk Petit plédben, de már túl nagy hozzá, ezért hanyagoljuk. :lol:
Sajnos nem a tesó miatt nem írtam, de talán jövő év elején már aktuális lesz, legalábbis nagyon remélem. :lol:

Lányok, olyan fantasztikusak a képek, a gyerkőcök tündériek és csak úgy sugárzik róluk a szeretet, és a boldogság. :lol:

Marci_anyu, olyan jó, hogy leírtad a történeteteket. Nagyon megható. :lol:

Vivi1, nincs igazad, nem is vagy ijesztő. :lol:

Mi is csizma vásárlás előtt állunk, ezért nagyon figyelmesen olvastam a hasznos tippeket. Nekem egyenlőre elképzelésem sincs, hogy mit akarok venni. :lol:

Tviky, nagyoooooon szép a babaszobátok, én csak irigykedem, hogy milyen ügyes vagy, a képek nagyon jól sikerültek, főleg azért gyönyörűek, mert te készítetted őket és minden szereteted benne van. :lol:

Kép
Kép
atan
 
 


Sziasztok!

Jelentem két kicsi fog kikukucskált :!: Lehet, hogy ezért volt az orrfolyás?!

Keli holnap meglátogatunk! Remélem belefér az időnkbe!

Tviky nagyon alakul az a gyerekszoba, hamarosan jön a gólya is! Kéz és lábtörést a fennmaradó két vizsgádhoz!

Jiny megkönnyebbülés letudni a vizsgákat?! Dóri babával mi újság? Dávid fiam mai evése majdnem nulla volt és a kedve olyan mint az időjárás. Folyamatosan az ujját szopta és a szemét dörzsölte. Ha megkapta a cumisüveget alíg evett és csak harapta a cumit. Ez is írható a fogára?

Szép estét mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Sziasztok, gyorsan csatolok pár képet :)

Madri, gratula a fogakhoz, ettől lehetett és lehet még orrfolyás, sőt "kajaundor" is, de majd elmúlik.

(Már csak 3 gyerekem van a hétre, nagylánykám elment unokatesózni. Nagyfiam viszont ptodukált: egész éjjel és ma hányt, de már jobban van, mert tud internetezni :) Remélem csak túlzabálta magát, és nem valami ütős vírust hozott nekünk, mert akkor jövő hétre itt mindenki dögrováson lesz.)

Marcianyu! Emlékszel rá, hogy májusban küldtél muffin receptet? Akkor már cukros diétán voltam, de ma megsütöttem, és befaltuk : (megyes-milkacsokis recept). Nagyon finom lett, köszi :)

Most előkeresem Keli melba-kocka receptjét ...

Tviky! Nagyon szép lett a babaszoba. Különösen a képek tetszenek, olyan szépen feldobják a falat.

Kép

Kép

Kép


(Az utolsó kép a szoknyás, csak ez nem látszik :) És Princess feliratú ingecske van ám rajta :)
szuperboszi
 
 


Sziasztok Lányok! :P

Nálunk is történt ma valami!

Bementem reggel a gyerekszobába, hogy meglessem, mit csinál a Lánykám:
A rácsba kapaszkodva ÁLLT, és visszakuksizott rám!!! :D Egyedül felállt!!!

Az öröm mellett azért a szavam is elállt, ugyanis ebben a pozitúrában kb. derékig ért neki a rács, szóval simán kibucskázhatott volna az ágyból!
Így hát ünnepélyesen alsó állásba tettük a matracot! :P
Most a hatalmas ágy legalján szuszog egy ici-pici csomag - engem meg annyiszor vág gyomorszájon a rács, ahányszor behajolok a kiköpködött cumikat kutatva... :lol:

Hoztam képet is! Ma kinnt volt nálunk Árpim kisunokája a szüleivel - szuper nap volt ez a mai! :D

Kép Hát Te még felállni se tudsz?! Na akkor kuksizz ide...!

Kép Ugye figyeltél, Anyuci?

Kép Figyelj, mert utoljára mutatom: egyik kezed...

KépKép
amneris
 
 


Jó lesz nekik, ha kicsit nagyobbak lesznek, jól tudnak majd együtt játszani. :)
szuperboszi
 
 


Sziasztok!

Madri: nem jó sajna a mai tali. :( Vettünk egy bejárati ajtót, amihez nem jó zárkészletet adtak. Kedden kicseréltük, apa tegnap este próbálta beszerelni, ismét nem jó. :( Most nyúzhatom Gergőt a IX. kerületbe, hogy ismét csere... :cry:
Fogacskákhoz gratula. :)

Tviky: nagyon szép a szoba, nekem picit fiús.... :) ( Tirzáéknál bejött, hogy a szobájuk fiús. :lol:

Boszi: húúú, mekkorát nőtt Zóra rövid idő alatt. :) És nagggyon csinike. :)
Kisfiadnak jobbulást. :)

Amneris: azt nevezem, Zitus mindent úgy csinál, ahogy az a nagykönyvben meg van írva. :) Én is így voltam, amikor Gergő először fogadott álva a kiságyban. Rögtön bevillantak a rémképek....

Atan: jó, hogy jelentkeztél. :) Akkor megy a drukk :)

Szép napot mindenkinek! ( Nálunk óriási szél van sajnos és ebben az időben bkv-zni. :? :?

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Csak gyorsan felteszek két képet, mert több időm nincs. ( 4 gyerekes vagyok! :lol: Komolyan....)

Kép

Azok a bizonyos "mandulavágású szemek"...


Kép
Dóri, Zitus, várjatok! Én is jövök!!!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok!
Már kétszer szállt el a hsz-em 4nap alatt! És volt, hogy fel sem tudtam lépni! :evil:

Sajna, Regi beteg! A szokásos, jön a foga, ilyenkor mindig torokgyulladása van!
Vasárnap este már hányt, annyira megviselte, aztán köhögött, nem akart enni, hőemelkedése volt. Dokinéni antibiotikumot adott, de mondta, hogy szedjük a Béres cseppet is, mert elég sovány és az immunrendszerének is erősödnie kell!
Ma már jobban van, szerencsére!

Kép

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!
Kicsit el vagyok szontyolodva.. :-(
Lilivel ma voltunk a ortopédián és mostantól (min.) 6 hétig terpeszbetétet kell hordania. :-(
Háááát én annyira béna voltam, amikor rátettem, azt sem tudom, hogy jó sikerült-e... :-(
Szegénykém egyébként is zizi a széltől, most meg ez a cucc.. alig tud aludni.

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Kedves Marci anyu!

Ne légy elszomorodva. Nekünk is kellett hordani terpeszbetétet, általában kislányoknál ajánlják. Bevallom, én nem túl sokszor adtam rá, mert akkor voltak a legnagyobb melegek nyáron, és sajnáltam szegénykémet. Nem lett semmi bajunk szerencsére. Neki azért írták fel, mert koraszülött, de egyébként semmi problémát nem tapasztaltak nála. Majd csak megszokja a kisbogár.
Küldök neked és mindenkinek, akinek rossz kedve van egy virágot, hogy jobb legyen!!! :)
obea
Kép
obea
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, és büszkélkedek kicsit: http://www.bugyortudor.hu/ :lol:

Azért tüntem el, mert megpróbáltam utolérni magam a házimunkával és sikerült végre :wink: Bár nem tudom meddig lesz ez így?

Rvan
Annyira örülök. Szívből gratulálunk Nektek!!!!
Nagyon várom a képeket!
Kép

Ggabszi
Ezek a szemek :P
Van segítség a négy csemetéhez?

Amneris
Kicsit eltünök és Zizi járni fog :wink:

Marci-anyu
Ne izgulj, minden rendben lesz. Biztos jól tetted fel. Amikor Miklóska lábát kellett tornásztatni nagyon izgultam jól csinálom-e, nehogy megfeszítsem és nagyobb kárt okozzak. Egy hónapra rá elindult. :roll: Mi már csak ilyenek vagyunk, aggodó Anyák :P és ez így van jól, ez a dolgunk :P
A szelet mi sem viseljük jól. :?

Kajla, Szuberboszi, Emike
Jobbulást nektek!

Tviky
Nagyon szép lett a szoba, reméljük hamarosan már hangos is lesz :P

Obea
Köszönjük a képet :D

madri
Gratula a fogacskákhoz!

Kelimoni
A múltkori "képregény" nagyon tetszett :lol:
Jól öltözz fel te is. Mi délelőtt elmentünk a mamiékhoz. Miklóst jól felöltöztettem, de én nagyon fáztam.

Tapasztalt Ancik segítsetek!
Eddig kicsi fiam "gyönyörűen" evett kanállal (levest, főzeléket), egyre ügyesebb volt, már több jutott a pociba, mint az előkére.
Pár napja már nem csak a darabost eszi kézzel, hanem a főzeléket is. :twisted: Hiába mutatom, hogy nézd a maci is a tányéralátéten kanállal eszik. Ugye eszik majd olyan szépen, mint eddig :roll:?

Mindenkit ölel: Süni

Kép
renóca
 
 


Mindenkinek köszönöm a dícsérő szavakat a szóbával kapcsolatosan.

Kelimoni
Én benne vagyok a fiúba, a férjem úgy is fiút szeretne.

Amneris
Sosem fogom elfelejteni azt, amikor írtad "ma megszületett a kislányunk, holnap megyünk megismerni" és tessék, most már áll, nemsokára járni fog. Tüneményes a mosolya.

Ggabszi
Zsofi nagyon ügyes és a szemei, nagyon ekzotikus lányka.

Kajla
Örülök, hogy jelentkeztél, Reginek mielőbbi gyógyulást kívánok.

Boszi
Nagyon helyesek a lányok. Zora nagyon gyorsan nő. Ugye mi nem öregszünk ilyen gyorsan. :oops:

Kép
tviky
 
 


Visszajöttem, mert még valamit meg szerettem volna osztani veletek :D

Majd minden nap gyújtunk illatgyertyát, Miklóska nagyon szereti. Persze legjobban, amikor el lehet fújni.
Tegnap Ő is jött velünk a temetőbe, ahogy beléptünk a temetőkapunk rögtön "pffüü pffüü pffüü" :P , az összes gyertyát el akarta fújni :D , talán még most is ott lennénk, ha ilyenkor ez lenne a szokás. :wink:

Majd a szivem szakadt meg, amikor Robi mondta neki itt a mama, papa, dédi sírja van. "Mama Hol van???" kérdezte a cseppem :cry: Messze kicsim, nagyon messze....... :cry:

Kép
renóca
 
 


Esik a hó :):):)
szuperboszi
 
 


Igazságtalansáááág! Nálunk nem esik a hó. :cry: :cry: :cry:

Regi baba gyógyulj meg!!!

Süni: Kép

És gratulálunk a nyertesnek. :)

Emike: hogy csinálod a sütőtök pépet? Raksz bele vmit? :)

Madri: Voltatok ma? Végül is mi ebéd után indultunk el. Nagggyon hideg volt.

Lányok, jön vki szombaton börzézni?

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Süni gratulálok, nem vagyok meglepve, hogy Miklóska megnyerte a versenyt :D . Csodaszép kisfiú, és ez egy különösen jólsikerült fotó.

Lenne egy kérdésem: karácsonyváró kreatív gyerekdélutánra próbálok kitalálni néhány dolgot, amit 3-4 évesekkel is meg lehet csinálni. Amiket eddig találtam, az inkább nagyobbaknak való. Nincs valami jó ötletetek?

Kép
Kép
emike
 
 


Kelimoni, a szétnyomkodott sült tökhöz, egy kis meleg vizet és Sinlac port adtam. Pár hónapja Anikó bőre elég csúnya volt, és egy ideig semmi tejfehérjét nem ehetett még HA tápit sem, ezért írt fel a dokinő Sinlac-ot. Most már úgy néz ki semmi baja, de maradt még a Sinlac ból, és mivel ízlik neki, elhasználjuk. De mostanában bolti tejpéppel is szoktam adni neki.

Kép
Kép
emike
 
 


Emike: Köszi :) Próbálkozom én is, bár Gergő mindent megeszik, nem válogatós.

Gabszi: Tegnap nem írtam, hogy jó sokáig csodáltam a lányodat. :) Végre láthatam szemtől szembe. :) Nagyon édes pofija van és milyen nagy lány! És azok a szemek! :)
Örülök, hogy íly bátran feldobtad a képeket. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kelimoni!
Csak, hogy ne legyél szomorú! :lol: Békéscsabán ez van!!!

Kép

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!

Kelimóni tegnap ott voltunk a szomszédban, csak annyira fujt a szél, hogy nem mentünk sehova :x , csak hazainduláskor dugtuk ki az orrunkat :roll:

Ggabszi nagyon helyes Zsófi, azok a szemek! :P

Amneris Zizi baba holnap már futni fog!

Süni gratulálunk az elért eredményhez!

Kajla jobbulást Regginek

Boszi hú, Zora baba mekkorát nőtt! Az életben is olyan hatalmas, mint a képeken? :P

Nálunk is esik a hó és meg is maradt!!! :D :D :D

Kép
madri
 
 


Sziasztok!
Megvizsgáltuk Regivel, hogy milyen is az a hó!!!

Kép

Kép

Kép
kajla
 
 


Kajla, kb. ennyi hó jutott nekünk is. Bobi kérdezgette, mi ez (a tavalyi hóra ezek szerint nem emlékszik:), majd kimentek a tesóval hógolyózni.

Meg kellett állapítanom, hogy minden tavalyi meleg cuccát kinőtte, úgyhogy holnap apás napjuk lesz, mert el kell indulnom beszerző körútra.

Madri, igen, a kisnagysága élőben is ekkora. Kedden 5120 gramm volt, igazi szumóka, megfelelő tokával, pedig már és még nem tápszeres. Viszont ennek örömére igazán nyugis kis nőcike, eszik, alszik, eszik...

Süni, gratula a szépségversenyhez :)

Ggabszi, látom, nálatok is a rózsaszín a nyerő :)
Mi is vadásszuk a rózsaszín cuccokat.

Na megyek, várnak a hajcsárkák...
szuperboszi
 
 


Kelimoni nagyon koszonom!!!!!!!Imadlak!!!!!
Itt vanak a feltestveremek 5 fo es nincs most idom de majd beszamolok lanyok!Tok jo vegre,nekem is van csaladom mar!

Kép
móncsi+3
 
 


Meg csak azt hogy olyan buszken mutatam meg hogy kikel levelezek es a kepeket!!!!!!!Na es meg valami halotak napjan kint voltunk a temetoben szuleim sirjanal olyan fura volt hogy anyukam fiatalon ment el es most dobbenteem ra hogy ő mar nagymami lenne de a fiatal arca van csak elottem ,igy emlekszek ra.Ja es valaki egyszer irta hogy mi legyen a megszolitas Édesapa vagy valami mas na nekem megse fordult a fejemben hogy apukam nem ÉDESAPAM.Tini koromban beprobalkoztam olyan meszolitasal hogy fater de engem zavart nem őt.Bocsi lanyok nem akarom a hangulatot lehuzni.Megyek mert var a csaladom!27 evesen tudtam meg hogy van 2 noverem.
Puszi mindenkinek.

Kép
móncsi+3
 
 


Lányok, annyira jók a képek, tündéri helyesek a gyerekek, mindegyik, kivétel nélkül! De kár, hogy nem vagyunk szomszédok, legalább egy páran ;)

Kajla: Reginek jobbulást! De szépen megmaradt nálatok a hó! Nálunk is esett tegnap, de ahogy lehullott, egyből elolvadt. Most megint szállingózik. Látványnak szép, de nem szeretem - a gyerekeim annál jobban :)

Amneris: De ügyes Zituska, hogy már fel is tud állni! A rokonbabás képek irtó cukik!

Ggabszi: Milyen volt a hetetek? Meggyógyultak a gyerkőcök? Olyan jó, hogy tettél fel Zsófiról képet - nagyon szép kislány!

Madri: Gratula a fogacskákhoz! :)

Rkata: Köszi, hogy szóltál, igyekszem majd nézni a tévét!

Obea: Olyan jó, hogy el tudtatok Ti is jönni vasárnap, jó volt találkozni! Nagyon édes kislányotok van! Gratulálok a forgáshoz!!!

Tviky: Nagyon szép a gyerekszoba!!!!!!!!

Renóca: Bálintnál most van valami ehhez hasonló visszafejlődés az evésben. Ő is eddig nagyon szépen evett, de most sokat malackodik, néha kapkod, néha bohóckodik, néha csak úgy mellé-sikerül :) De bízom benne, hogy szépen visszatalál hamarosan régi "szép-evő" mivoltához ;)

Gratulálok Miklóskának a fotópályázat megnyeréséhez! Szuper az a kép! :)

Nekem kicsit húzós volt ez a hét, itt volt apósom, ilyenkor a férjemet alig látom, mert reggeltől estig dolgoznak, épp hogy csak enni jönnek be. Jövő héten viszont jön hozzánk anyukám, azért az nagy könnyebbség lesz :) Remélem, hogy engem is így fognak majd várni a gyerekeim, ha felnőttek lesznek ;)
ildi_ko
 
 


Hát, a gyerekeim nem valami nagy ínyencek :roll:

Ma ebédre egy Stahl Judit-receptet készítettem el és 100%-ig meg voltam róla győződve, hogy na, ezzel ma tuti sikert aratok. Kalács, lekvár, csoki, miegymás szerepel a hozzávalók között, szóval már olvasva is csorog tőle a nyálam :) Na, megsütöttem, kitálaltam.... Vivien kikapargatta belőle a csokit és a meggyet, azokat megette, a többit otthagyta, Bálint hozzá se nyúlt :( A férjem meg azért nem fogja megkóstolni (már tudom előre), mert az alja elég tejes és ő azt nem szereti. :(

De én úúúúgy bezabáltam ebből a mennyei kajából, tuti híztam vagy két kilót :oops: De nagyon finom volt ám! :)
ildi_ko
 
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy körülbelül mennyit kell várni egy csecsemőre, onnantól kezdve, hogy az emberpár a tegyeszben bejelenti, hogy szeretne örökbefogadni egy egészséges újszülöttet?

Köszönöm a válaszotokat előre is!

Xandra
xandrax
 
 


Süni: Csenge meg az oviban gyönyörűen eszik (porcelántányérból!!! :roll: ), dícséri folyton az óvónéni, itthon meg általában "kanál + kéz" összeállításban táplálkozik, a túróhabban pl. rendszeresen megmossa az ujjait. :evil: :) Szerintem abszolút nincs Miklóska elkésve, kicsi még ő a tökéletes önálló evéshez!
rkata
 
 


Xandrax:
Nagyon sokmindentől függ, hogy menniyt kell várni. Az alkalmasság megszerzése is sidő, majd a sor elejére kerülni is. Olyan 3 évet mindenképpen számolj.

Sok infóhoz juthatsza az alábbi linek:
http://www.golyahiregyesulet.hu/

Móncsi: Valami még mindig nem jó. :(
Írok mélt. :)

Kajla: Regi gyönyörű, kis hóleányka ennyi ruciban. :) Köszi a havas képet, imádom a telet. :)

Ildikó: Biztos fini volt a süti, legalább Neked ízlett. :) Receptet leírod?

Boszi: holnap én is megyek pénzt költeni, már előre élvezem. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Xandrax: A Tegyesznél ált.2-3 évet mondanak, csecsemőre lehet,hogy még több,ezért érdemes máshol is jelentkezni pl. Gólyahír egyesület
A várakozási idő attól is függ,hogy melyik megyében álltok sorban,de nálunk pl. állítólag április óta nem született baba,így nem halad a sor.Ez persze tudjuk,hogy nem igaz, szóval mindenképp javaslom az Egyesületet(van több is), mert ha több helyen várakoztok,akkor biztosabb a dolog.Minden jó nektek,a szomszéd topicon is olvashatsz ezekről a dolgokról a várakozóktól.
csöpke
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok, hogy ennyi képet tesztek fel. Olyan jó nézegetni.

Töltike!
Nikikének és Ádámkának is olyan csodás szemei vannak. Gyönyörűek.

Amneris!
Zitus kész egyéniség. Imádni való.A talin is nagyon aranyos volt.

Kajla!
Nagyon szép a leányzó. Egy kis tündér. Illetve már nagy tündér.

Obea!
Gréta ekkora kukoricával. Cuki.

Kelimoni!
Gergő hasonlít az apukájára. Nagyon érdekes, hogy az öribabák, hogy hasonlítanak a szüleikre. A szemük, szájuk, arcocskájuk. Milyen érdekes az élet.


Bocsi, ha valakit kihagytam. Mindegyik baba meseszép. Olyan jó gyönyörködni bennük, látni, hogy nőnek, komolyodnak.

Tviky!
Nagyon szép lett a gyerekszoba. Nagyon ügyi vagy. Barátságos kis hely lett.Mostmár csak egy kis örökmozgó kell bele, aki teletölti élettel. Remélem mihamarabb.
Minden jót!

Zsu
nagyzsu
 
 


Marci új pizsamát kapott! :-)
Kép Pókember :-)

Marci kérte, hogy adjuk a kezébe Lilit. Elkészült a kép, közölte, hogy: Végeztem! és kimászott alóla... :-)

Kép A Pókember fogja Lilit :-)

És egy alvós kép Liliről is.. :-)

Kép Szunyókálok egyet a nappaliban.. :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Sziasztok!

V.Zoli vagyok, egy a sok örökbefogadó szülők közül. Már mi is az örökbefogadás küszöbén állunk feleségemmel és kisfiammal. Jelenleg a kötelező gondozási idő végét várjuk, most novemberben, na meg a Gyámhivatali határozatot. Fiunk két és fél éves és nagyon hamar ment vele a barátkozás. Őt a tegyeszen keresztül fogadtuk, fogadjuk örökbe, két éves várakozást követően. Nézegetve, és olvasva ezt a fórumot nagyon sok érdekes írást olvastam rólatok, a képek azok meg magukról, illetve gyermekeitekről beszélnek. Tényleg szépek gyermekeitek. És nagyon jó hogy lehet találni ilyen fórumokat e hatalmas világháló kicsiny kis szegletében.
Egyébként nemrégiben létrehoztam egy klubot mely az örökbefogadókért és gyermekeiért jött létre, mely egyféle biztos hátteret tud nyújtani örökbefogadás előtt és után, aminek a neve Örökbefogadók klubja. A honlapcímem a profil alatt megtalálható, és ha egyetértessz nézeteinkkel akkor szeretettel várunk benneteket a klubtagok sorában! Remélem nem sérti ez a pár mondat a fórum működését. Ha igen elnézésetek kérem!

V. Zoli
tirox
 
 


Szia Tirox-Zoli! :D

Dehogy sérti a mi kis fórumunkat egy igazi Örökbe-Apu hozzászólása! :wink:
A téma meg aztán különösen ide való! Szerintem azoknak, akik ide "járnak" eleve fontos az összetartozás, ami különleges családkáink által adatott nekünk.
Biztos lesz, aki felfigyel majd a vadi új "Örökbefogadók klubjára"!

És gratula a Kismanótokhoz! :P

KépKép
amneris
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?