Új privát üzeneted érkezett!

Szonibaba!

Na jó nem adom fel. Alszok rá 1-et! :wink:

Kép
lara26
 
 


Moni!
Milyen kis pottom meg! :) Nagyon orulok hogy minden rendben van veletek! :D Az hogy lehet hogy 6hetesnek latszik?

Szonibaba!
Igen,persze igy mar ertem!

Lara!
Holnap mikor varhatjuk az eredmenyt???????????
NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Hajni nekem is nagyon sokszor eszembe jut! :( Mi lehet veluk??? :?

Kép
Kép
ancsa81
 
 



Szoni!
Köszönöm! Biztos nem lesz baj! Azt szoták mondani kétszer egymás után nagyon ritkán fordul elő! Bennem is megvan a félsz, főleg hogy iylen nehzen jött össze, de kiben nincs?!

ANcsa!
AZt írta az orvosom a papírra a grav. korhoz, hogy 6. Majd később derül ki pontosan, hogy mennyi is az annyi. Már most elkezdtem szugerálni, hogy hétközben és munkaidőre időzítse az érkezését, mndjuk jún 25-re. Na jó, jöhet kicsit előbb is, pl. jún 18. :lol: De addig sok víz lefolyik még a Dunán szokták mondani! :lol:

Lara!
Nekem megjött Utro mellett napra pontosan! Szóval tessék csak szedni szorgalmasan, tezstelni, majd elmenni orvoshoz, és csak utána babahagyni!

moni
 
 

 
 


Keditke!
neked is köszi!

moni
 
 


Hi!

Tesztem negatív lett. Így az utolsó napokban nem is vártam jobb eredményt. Semmi inger nem volt.

Na majd a köv. ciklusban!!!

Kép
lara26
 
 


'Jo" reggelt!

Lara!
Annnyira biztosra vettem hogy pozitiv lesz a teszted! :(
Nagyon sajnalom!!!!!!!

Moni!
Mikor kell menned legkozelebb?
Gyerekek tudjak mar?Mit szolnak?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


BEUKA!! Hatalmas gratula!!! Nagyon jó egészséget, boldogságot kívánok!!

Lara :(

Szoni, neked is nagy gratula!!

Kamilla, merre vagy?

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!
Na, volt itt minden a hétvégén, míg nem voltam!

Beu! Reméltem, hogy már jó hírre jövök reggel!!!! Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!

Szoni! Neked is gratulálok!. Ezúttal minden rendben lesz meglátod!

Móni! Cuki a fotó! Én is akarok már ilyet!!! Örülök, hogy végre összejött. Asszem kb. ugyanannyi ideje próbálkozunk, úgyhogy most én jövök!

Lara! Sajnálom a negatív tesztet. Ha valaki progit szed, akkor sajnos a hő fennmarad és ez becsapós lehet. Szerintem én is fogok most kapni inszem után.

Zsuzska! Aranyos vagy, hogy hiányolsz. Sajnos mostanában csak arra van időm, hogy néha írjak egy sort, hogy még élek. Ez a hét még tuti ilyen zűrös lesz. Ráadásul valahogy egy inszemet is be kéne iktatni, de még mindig nem biztos, hogy összejön. Mindenesetre a Clostikat beszedtem becsülettel.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok lányok!

Egy jótanács: ha úgy gondolod, hogy a mensid előtt egy héttel, egy 10 órás repülőútra nem kell vinned betétet vagy tampont, hát tévedsz!
Már kifelé menet megjött, illetve valami olyasmi. Pedig Mikibának nem is vettünk repjegyet. Szemét potyautas :)
A stewardess próbált segíteni, egy akkora betétet adott, hogy ezzel az erővel a kismamától is kérhettem volna egy pelust, aki velünk utazott :lol:
Így egy hét lemaradásban, meg sem próbálok visszaolvasni!
Valaki leírná kivel mi van?

Azt látom, hogy Boti baba megszületett!!! :)
Beu! Hatalmas gratula és nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

A hőmérőzést (is) abbahagytam, nem tudom, hogy feladtam-e, és azt sem, mi lesz a következő lépés! Lesz-e egyáltalán!

Kicsit összegyűlt a meló az asztalomon, de igyekszem olvasgatni!

Néhány kép, ahogy ígértem:

Rio de Janeiro - Corcovado
Kép Kép

Rio - Copacabana
Kép Kép

Sao Paulo
Kép Kép

Madrid
Kép Kép
sonjus
 
 


Sziasztok Csajok!

Beuka!Először is neked gratulálok a kis jövevényhez!Nagyon egészséget kívánok.

Szonibaba!Gratulálok a + teszthez.:)

Moni!Milyen pici a kisbabád!Nagyon vigyázz magatokra.

Köszi csajok a drukkokat.Rám fér.Már nem vagyok már annyira betojva.Bízok nagyon a dokiba.Meg persze abba ha eltávolítják a sövényt nem lesz semmi más akadálya a teherbeesésnek.
breni
 
 


Sziasztok!

Először is!

Beunak Hatalmas gratula! Boti Isten hozott!
Jó egészséget és sok tejecskét kívánok Nektek!



Lara!
De sajnálom, pedig úgy bíztam benned, ilyen igéretes hő után, de akkor ezek szerint az utro tartotta fent.
Mikor kezdetek pontosan? Vagy majd ha megjön, akkor lehet tudni?

Móni!

Köszönjük a képet! Megható látni, hogy milyen pöttömke még. No, de nem sokat kell várni, és hatalmasra nő. :wink:

Sonjus!
De jó, hogy hazajöttél! Biztos jól éreztétek magatokat a Miklós ellénre is. A piszok, jegyet sem vesz, és utánatok megy?
Jól értem, hogy eleged lett? :shock: Mondjuk megértem...

Kamilla!
Drukk, hogy ne csússzon az inszem. Vagyis inkább...legyen úgy, hogy jó legyen. Oké? :wink:

Velünk egy apróbb örömhír van: tegnap volt egy csepp előtejem. Tudom, hogy nem jelent semmit, de mégis úgy örültem neki! :D
Ja, meg megismerte hangról Apáját! Reggel jött haza szolgálatból Apa, én meg háttal az ajtónak álltam a tűzhelynél, és nyitja az ajtót, köszön jó hangosan, Nyuszi meg akkorát rugott, hogy csak néztem. Pedig addig még aludt mert meg se mozdult. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok csajok!!!

Beszéltem Beuval,nagyon boldogok!!!Már cicizik Boti,de még a tejcsi nem indult be.Fáj szegénynek a gátja,inkább csak fekszik.Ha minden jól megy csütörtökön haza mehetnek.Azt mondta kemény menet volt,nem hitte volna,hogy van ilyen fájdalom a világon.De Boti baba kárpótolja mindenért!!!
csanita
 
 


Sziasztok!

Beuka, gratulálok és sok örömöt, egészséget kívánok Nektek! Puszi

Lara, :( Én is azt hittem, hogy most sikerült.
pihi
 
 


Helló Csajok!

Angel, Kamilla! :( :( Bíztam bennetek nagyon! :cry:

Beuka!

GRATULÁLOK BOTIHOZ!!!! Sok tejecskét és nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!!

Emese!

Gratulálok a pozitív teszthez! Pihenj sokat!

Móni!

Édes a picúr! :) Sok boldogságot neked is.

Ági!

Verda? Mikor jöttök??

Szuper anyósod van. :)

Bendi megkapta az uccsó oltást , most nem esett olyan jól szegénykémnek. Hivatalos mérlegelés szerint 7440 grammot nyom! :) Nekem volt egy kis tejlázam szombaton, kicsit be is sz.tam, féltem, hogy elmegy a tejem, de szerencsére rendbe jött minden.

Betti
betti73
 
 


Sonjus!

Szuper lehetett az utazás!!! :)

Betti
betti73
 
 


Szuper volt minden, de egyedi szervezésben, mint mi, ne menjetek Brazíliába!!!!!!!!!!!!!!!
Volt olyan, mikor szabályosan féltünk, de azért izgi volt és kalandos :)

Angel?
Jól látom, hogy a kis egyke mégsem volt olyan erős? :cry:

Vica!
Örülök, hogy Nyuszika ilyen kis ficánka! :)

Betti!
Bendi szuri :(
Tejláz? Jesszus ilyen is van? Azt hiszem én is megijedtem volna rendesen! Jó, hogy rendbejöttél!

Reni!
Milyen sövény? Műtét lesz?

Szonibaba!
Gratulálok!!!! :)
sonjus
 
 


Júúúúj, de jó lenne egy képet látni a kis Botiról!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Hi!

Vica!

Majd a 3.cn-től kezdünk, csak még előtte kell beszélnem az orvosommal, + gyógyszereket kell iratnom.
De most arra gondoltunk, h kiiratom magam tp-re, mert tök kapkodás volt az egész! Az injekciót hol délután hol délelőtt kaptam meg, mert amikor délelőtt mentem dokihoz utánna rohantam dolgozni, + túlórázni. Ilyenkor nem éreztem jól magam. Kellett volna pihiznem (időm nem volt rá).

Én is szívesen néznék Botiról képet!! :D

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Mennyi csodás hír!

Beuka :D
Gratulálok! Nagyon ügyesek voltatok! Sok-sok örömöt és tejecskét kívánok nektek! Várjuk a fényképeket és a történetet!

Emese! :D
Éljen! Nagyon örülök a zebrádnak! (A dpo azt jelenti, hogy hány nap telt el a peteérés óta. De ha nem hőmérőzöl vagy nem csinálsz LH tesztet, akkor csak kb. tudod megmondani az ovuláció időpontját a ciklus hosszából.) De lényeg a lényeg, fent maradt a hőd és egy határozott + -t teszteltél. Boldog pocakosodást kívánok! Biztosan minden rendben lesz!

Lara :(
Sajnálom, hogy csak a gyógyszer miatt volt ilyen szép magas hőd. Jó hogy nem lombozott nagyon le (ügyesen nem élted bele magad), remélem, hogy jövő hónapban akkor egy kicsivel nyugisabban tudtok majd nekilátni az inszemnek.

Sonjus :)
Nagyon klasszak a fotók! Kaland is volt, meg veszély? Nem semmi! Sajnálom a potyautast. Madridban visszafelé álltatok meg? Mennyi időre? Ne add fel, előbb utóbb mindannyiunknak lesz babája.

Móni :D
Nagyon szép a pöttyöcskéd. Gratulálok hozzá! A petezsák bal felső részében a szikhólyag van? Gondolom a szívhang csodás hang volt! Boldog pocakosodást kívánok!

Vica :)
Gondolom nagyon örült Nyuszika apukája, hogy ilyen határozott üdvözlést kapott (ha egyenlőre csak közvetve is, a pocidon keresztül).

Betti :)
Örülök, hogy jól vagy már és nem ment el a tejed. Bendi baba szép nagy fiú már. :)

Kamilla :)
Ha még a héten hajtani kell, hát mit lehet tenni, de remélem, hogy utána már többet fogsz pihenni.

A párom tegnap délután elrepült Skóciába, majd péntek este jön haza. Talán még elkaptuk a pé-t, ez hamarosan kiderül. Minden esetre tegnap és ma már valamivel magasabb a hőm.

Sziasztok
B.Ági
buboskemence
 
 


Isten hozott kicsi Boti!
Beu, jó egészséget, rengeteg örömöt és sok átaludt éjszakát kívánok mindhármotoknak!

Szoni,
szuper, végre! Hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!

Móni,
nagyon szép kisbabád van! :wink:

Betti,
majd csak 3 hét múlva hozza el apukám a kocsit(papírok, biztosítás miatt), és utána valamikor. De mr 7végén vezettem. Király volt!
Mi az a tejláz? Örülök, hogy minden okés. Szép nagy lett Bendi!
potter_76
 
 


Beuka :)
Hatalmas gratula Nektek! Kívánok sok boldogságot, egészséget és minden szépet és jót!
Vendég
 


Sziasztok!
Mindjárt megyek haza csak még egy kérdés.
Kb. két órával ezelőtt baromira elkezdett szúrni mind a két petefészkem, ez azóta is tart, de sokkal jobban fáj, mint pé-kor szokott. Gondolom a Clostytól van, de ez normális ilyenkor?
Jaaaaaj!
Holnap megyek reggel tüszőnézőbe.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Anita!
Koszonjuk az infokat!!!! :D
HOGY VAGY??????? :(

Kamilla!
Nekem mar a mensi alatt elkezdett fajni amikor szedtem!
Drukkolok nagyon az inszemhez!!!!!

Sonjus!
Udv itthon!
Sajnalom a mensit! :(
Gondoltam am ratok!!!! :D Majd ha vissza olvasol latni fogod!
Szep helyeken voltatok!Parod hogy erezte magat?

Reni!
Jo hogy ilyen pozitivan allsz hozza!!!Mikor lesz?

Vica!
Holnap egy 24hetes( :shock: )pocifotot kapunk???
Elotej:lassan lehet hogy vehetsz melltarto betetet nehogy atazz!!

Betti!
Tenyleg jo nagy Bendi baba! :D
Tejlazat sajnalom!Orulok hogy sikerult meguszni!

Lara!
Szoritok a kovetkezo honaphoz!!!!!!!!!!!!!

B.Agi!
5nap apa nelkul,rossz lehet! :(
Ha mar magasabb akkor biztos volt mar es elkaptatok :wink: !!DRUKK,DRUKK..

P.Agi!
Gratulalok az uj autohoz!!!
Hogy vagytok?Petirol nem irtal semmit! :(

Haga!
Latom tul vagy a PE-n!Spontan probalkoztok meg?

Angel!
Nagyon eltuntel! :(

En is szeretnek kepet a Boti babarol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Ancsa!!!

Vagyogatok....Derekam jobb,de a többit inkább nem részlezetem.Járok még kezelésre,meg injekcióra,de nemnagyon akar javúlni a lábam.Az egészségügyről meg ne is beszéljünk.

[color=blue]Csajok,holnap megkérdezem Beut,hogy rakhatok-e fel képet Botiról vagy küldhetek-e mélbe aki kér!!!!???Nagyon szép,formás baba!!!! :wink: Komolyan nem lehet tőle betelni.Jól vannak,Tejci még nem indult be,de próbálkoznak.Nagyon jó baba Boti!!!!
Jó éjszakát mindenkinek!!!!Megyek mert Apa vár!!! :lol: :lol: :wink: [/color]
csanita
 
 


Anita!

Sajnalom nagyon hogy nem javulsz! :( :( :( :(
Holnap mesz MR-re ha jol emlekszem!?Nagyon szoritok hozza!!!
Ha engedi Beu akkor en szeretnek kepet!
Jo ejszakat nektek is!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Csanita!Ha lehet én is kérek képet Boti babáról.Alig várom hogy láthassan.Biztos tökéletes baba. :)
Sajnálom hogy nem akarsz javulni.Nagyon rossz lehet ez.De ez egyik pillanatból a másikra kezdett el fájni?

Ancsa!Muszáj így felfogni,mert egyébként becsavarodnék.Ma vagyok a 24.napon,ha megjön utána lesz még egy UH,és akkor lesz a méhtükrözés,utána dől el hogy kell e ez a beavatkozás,vagy sem.Én nagyon bízok ebben,hogy tényleg csak ennyin múlik a baba.Veled mizu?

Kamilla!Drukk a tüszőnézéshez!!!!
breni
 
 


Jó reggelt!

B.Ági!
Madridban egy fél napunk volt, amit ki is használtunk rendesen.
8 óra séta :) másnap elég nehezen tudtunk lábra állni!

Ancsa!
Visszaolvasni még nem volt időm, mert az elmúlt hét melója itt hevert az asztalomon, de ma nekiállok! (mármint a visszaolvasásnak) Azért köszi, hogy gondoltál ránk! :)
Párom néha jobban félt mint én, mert neki rám is kellett vigyáznia :) de hál'Istnennek nagyobb volt néha az ijedtség, mint a baj! Olyanok voltak, hogy a taxis a 40 perces útból csinált 1,5 órát mert nem tudta hová kell menni, mind ezt éjszaka, Sao Paulo sötét negyedeiben adta elő, olyan helyeken állt meg kérdezősködni, ahol nem ajánlják, hogy túristák menjenek. Szegény párom automatikusan próbálta lenyomni a gombokat a kocsiban, de azt a sofőr automatikusan ránk nyomta mikor beszálltunk :?
Mindent összevetve és visszagondolva azért minden nagyon jó volt és izgalmas.
Brazília tényleg nagyon szép, csak veszélyes ketten!
Neked lapar ügyben mizu? Marad a január?
sonjus
 
 


Csanita!
Én konkrétan nem tudom mid fáj, csak következtetek, DE!
Anyukámnak volt hasonló problémája , hátfájásos, alig bírt menni, ülni és meleg vasalóval kezeltük és jobb lett! Ezt úgy kell elképzelni, hogy a fájó részre törölközőt teszel és vasalóval vasalgatni kell! Ha eléred a helyet, magadnak is csinálhatod, de kényelmesebb és biztonságosabb, ha más csinálja!
sonjus
 
 


Nem mondjátok, hogy reggel óta senki nem járt erre?
:cry:
sonjus
 
 


Sziasztok!
Megjöttem Forgács dokitól. Nagy gáz nem történt tegnap este, csak annyi, hogy feszítettek a tüszők, de azt mondta az rendben van.
Van egy 14mm-es és egy 17mm-es tüszőm és egy 5mm-es nyálkahártyám, ami nagyon kevés. Szóval csütörtökön újra kell mennem és ha legalább 7-8 mm a mhny, akkor beadja a tüszőrepit és szombaton "szexelünk". Hát ennyi.

A hőmérős elméletem viszont megdőlt, mert ma reggel 37,1 voltam és mégse volt tüszőrepedésem. Sőt még három napig tuti nem is lesz!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!Szép kis tüszőcskéid vannak.Drukkolok hogy a méhnyálkahártyád nőjön még 2-3 mm.Szerintem tuti fog. :)
breni
 
 


Köszi! Majd iszok sok ásványvizet, meg eszek méhpempőt.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
Meg banán turmixot!!! Drukk, hogy növekedjen, sztem is tuti nőni fog annyit, hogy jó legyen!
Ja, nekem is az első szemtől mensiig fájt, szurkált a hasam a Clostytól.

Sonjus!
Nagybátyám Brazíliában él és ő is mesélt ilyeneket, hogy legalább 4-5 fő sétáljon együtt, mert a városokban egy pillanat alatt előkerülnek fényes nappal is a "kést-torokhoz-szorítő-ártatlan-túristát-jól-kizsebelő" kis tolvajok. Azért mondtam, hogy kis, mert ezek kb 8-10 éves koruktól fogva ezt csinálják. Őrület. :shock:

Csanita!
Nagyon remélem, hogy most már jobban leszel. Ha engedi Beu, akkor én is kérek képet! Köszi! :)

B.Ági!

Remélem elkaptátok a petikét! De rossz lesz Neked egyedül, hogy birod?

Betti!
A tejláz miben mutatkozik meg? Örülök, hogy végül is nem lett baj (elapadás) belőle.

Ancsa!
Küldök priviben, oké?
:wink:

Lara!
Sztem biztos jót tesz majd, hogy nem hatod magad a stimu alatt.
Meg lesz az eredménye. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Anita!
Úgy sajnálom, hogy nem javulsz :( Mi volt ma a vizsgálaton?
Ha zöld utat kap a fénykép projekt, én is kérek Botiról!

Kamilla!
Küldöm a növesztő drukkokat!!! De jó lenne, ha sikerülne.

Lara!
Ez a munkából kizökkenés sztem jót fog tenni. Nem hiányzik a kis petécskéknek a sok stressz!

B.Ági!
Remélem én is, hogy időben volt az akciótok!!! Apa nélkül meg ilyen lenni: :cry:
És köszi a dpo-s magyarázatot, mostmár legalább erre sem pislogok hülyén. Öröm ide járni, mindennap tanulok vmi újat :)

P.Ági!
Tényleg, nem is írtad, hogy Peti, hogy viselte az utat?

Sonjus!
Fránya mensi :(
Azért az út biztos szép és emlékezetes volt (Leszámítva a rémsztorikat. Vagy éppen azokkal?). Ettetek-ittatok jókat, ugyi?

Betti!
Köszi, pihennék én, ha Szonji hagyná. De azért amikor du. alszik, sokszor én is szoktam kicsit szundítani Vele. Ma pl. irtó jó dolgom van, mert 1 óta alszik. Remélem nem lesz beteg, mert többször felébredt arra, hogy köhög.
szonibaba
 
 


Ancsa,
mert hiányoltad: Peti egy cukkerfalat, hatalmasakat nevet, teli szájjal vigyorog, nagyon érdeklődő. Nagyon szeretem gyömöszölni. Szopi végén olyan kedvesen néz rám és közben bugyborékoló hangot ad ki...imádom. :D 7220 g és nemtom hány cm, de már nagyon feszülnek rajta a 68-as ruhák, szerintem 70-72 lehet. Ma 5 hónapos. 1 hónapja akart hasrafordulni, de aztán abbahagyta. (Utoljára anyósnak csinálta, aki segített neki átfordulni, azóta nem akar. Akkor nem nagyon örültem, hogy megfordította, nemtom van-e összefüggés.) Oldalt, hason már tök jól elvan.

MSE,
Peti várakozáson felűl teljesített, nagyon jól bírta. Jobban, mint én, én elfáradtam a nagy "üntyürüpüntyürüzést" hallgatva, de a gyerekem állta a sarat. Visszafelé én vezettem, nagyon király volt, alig várom már a saját masinánkat. Pécsre nem lesz ennyire lájtos, csak Dunaújvárosig van autópálya, onnan a 6-os út, ami elég gáz...
Hogy érzed magad?
potter_76
 
 


Sonjus,
király lehetett a képek alapján. Barátosném egyszem volt Brazíliában, a bugyijában hordta az útlevelét meg pénzt, mert a metrón rendszeresen a falnak nyomták és végigtaperolták...
potter_76
 
 


Sziasztok!

Anita :)
Jobbulást kívánok!
Ha szabad, akkor majd én is kérnék Beu-Boti képet. buboskemence@gmail.com A képeket te készítetted, voltál náluk a kórházban? Vagy átküldte Büszke-Boti-Apa hozzád a fényképeket?

Kamilla :)
Szép nagy petécskéid vannak, mennek a méhnyálka növelő drukkok! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

A méhpempőről jut eszembe. Ma voltam a kedvenc méhész bácsimnál a piacon és kérdeztem tőle a méhpempőről. Azt mondta, hogy ő nem árusít ilyet, de tud adni címet, aki komolyan foglalkozik vele. Elmondta, hogy a méhpempő kb. 104 féle összetevőből áll, még néhányat nem is sikerült azonosítani, ezért szerencsére nem is tudják hamisítani. De a méhpempő nagyon kényes dolog, mert amint kikanalazzák (ici-pici kanállal) a lépből (ugye így hívják?) gyorsan le is kell hűteni, mert 2 óra az anyag felezési ideje, utána már kezd lebomlani. Tehát lehűtik, kapszulába zárják, és még a kapszulát is hűteni kell. Ha valaki vásárol a méhész barátjától méhpempőt azt is hűtőtermoszban kell tárolni, míg otthon be nem teszi a hűtőbe. Rendgeteg hormont tartalmaz. Ezért is jó például a gyermekáldás elősegítésére, de például égési sérülésnél is nagyon jó eredménnyel alkalmazható, mert segíti a felépülést (immunerősítő). A méhkirálynő csak méhpempővel táplálkozik, ezért is nő olyan hatalmasra.
Bocsi ha hosszú voltam.

Még akkor egy kicsit magamról.
Ma már 37,0 volt a hőm, így bejelölte a ferty szombatra a pé-t, igaz, hogy szaggatottan, talán azért, mert szombaton negatív lett az LH tesztem. Így még elkaptuk a pé-t.
Hát nem szeretek egyedül lenni, ezért anyukáméknál éjszakáztam tegnap is, ma is náluk alszom, holnap egésznap velük leszek, megyünk temetőbe, még holnap is náluk alszom, csütörtökön pedig itthon. Pénteken pedig már érkezik a kedves. Dolgozni haza járok (könyvelőként itthon dolgozom), így egész nap egyedül vagyok, ezért is kell a társaság legalább estére. (Meg zárójelben megjegyzem egy kicsit betoji vagyok a sötétben :lol: ) Eddig mindkét nap hívott telefonon, beszéltünk néhány percet, meg ott van az internet, így is tartjuk a kapcsolatot. Már várom haza nagyon.
Eldugultam
Sziasztok
B.Ági
buboskemence
 
 


Hi!

Kamilla!

Azt hiszem a joghurt is segít nyálkahártya növesztésben!
Szerintem tüszőrepesztésre meg lesz a kívánt vastagság!!! :D Drukkolok nagyon!

Most, hogy vissza gondolok nálunk szerintem az volt a baj, h gépszerüen csináltuk ezt a hónapot. Olyan mintha nem lenne semmi kedved nevetni és azt mondják márpedig most kell. :lol:
lara26
 
 


Sziasztok!!

Csanita!
Nagyon remélem, hogy most már jobban leszel. Ha engedi Beu, akkor én is kérek képet! Köszi! :)


Sonjus!
Üdv itthon! :D
Sajnalom a mensit! :(

Lara :(
Sajnálom, hogy csak a gyógyszer miatt volt ilyen szép magas hőd.!


De jo lenne ha Beut csütörtökön hazaengednék"már nagyon hiányolom",tudom ,hogy egyböl nem is jön a netre ,de már nagyon kiváncsi vagyok rá és a babára :lol: :lol: !!

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Csajok!!!!

Kérek mél címeket,mert mennének a képek Botiról!!!!!!
csanita
 
 


Ez lemaradt!!!

Ide kérem szépen:csanitaa@chello.hu

Köszönöm!!!!

Helyzet változatlan,iszonyatosan fáj a lábam,de inkább nem panaszkodom. :oops: :cry: :cry:
csanita
 
 


Zsuzska,Kamilla,Vica nektek mentek a képek!!!!
csanita
 
 


Sziasztok!

Anita!
MI VOLT A VIZSGALATON?????????????
Ma voltal,igaz???

(kuldtem mailt)

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!!!

Köszi kérdésedet!!!Nem tudták tegnap megcsinálni,mert nagyon sokan voltak és ugye soron kívül mentem,jöttek sürgős esetek is és nem tudtam már annyit ülni.Így holnap megyek reggel 8-ra.Kérek egy kis drukkot.
Ma 5 óra óta nem alszom,kiborító.Már,kezdem unni de nagyon.Ma mentünk volna anyukámékhoz,de nem mertük bevállalni az utat.Hátha még roszabb lesz,pedig így se rózsás a helyzet. :cry: :twisted: :twisted:

Küldtem képet!!!!

Editke neked is!!!!!!!
csanita
 
 


sziasztok.

beuka gratulalok Boti babahoz:)

lanyok aki meg emlekszik ram.valoszinu terhes vagyok :P

Kép
monyoka
 
 


Csanita! Sajnálom, ami történik veled!

Monyóka én nem ismerlek, de Gratula!

Velem semmi különös nincs, tegnap barnázgattam, ami mára elmúlt!

Kép
kata05
 
 


kata koszi.

neked meg drukkolok.kivanom hogy pozitiv legy es viszont gratulaljak:)

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!


Anita!

Remélem mihamarabb sorra kerülsz holnap! Drukkolok nagyon!!! Én is kérek szépen képeket Botiról. Küldtem mail-t. Köszi!

Ma vagyok az 1. cn-n! :lol:
lara26
 
 


Sziasztok!

Monyóka! :D
Gratulálok a babához, láttam a másik topikban a zebráidat, biztosan baba van a pociban, a csíkok pedig még erősödnek majd. Már olvastam rólad, már igazán nagyon sokat vártatok erre a babára! Boldog pocakosodást kívánok!

Anita :(
Nagyon sajnálom, hogy nem javul az állapotod, remélem ma reggel már bejutottál az orvoshoz. Küldtem én is emailt a címemmel. Köszönöm előre is a képeket.

Sziasztok
B.Ági
buboskemence
 
 


Sziasztok!

Teljesen új vagyok itt, és igazából e-mailben szeretnék segítséget kérni: malajc@freemail.hu.
Olyan nőgyógyászt keresek Bp.-en, aki kimondottan meddőségi szakember, és normális, megbízható, jó orvos. Lehetőleg legyen magánrendelője.
Aki tud ilyen orvost, kérem, írjon a malajc@freemail.hu email címre.

Köszi, Nóri
szano79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?