Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kamilla!
Jó lenne tudni mikor szülök már :) én is izgulok :) köszönöm :)
Kár azért a nov.1-ért. Biztos, hogy bekavar? nem lehet valahogy kicselezni?

Angel!
Igen, olyan jól fogalmaztad meg, nagy feladat áll előttem :) remélem ügyes leszek :) :wink:

Kata!
Köszönöm a szorítást! Természetesen bekerülhetsz a táblába, várom az adatokat:
mióta próbálkoztok, ciklus hossza, hányadik ciklusnapon vagy, kor (születésnap) és esetleg, ha van valami megjegyzés.
Egy feltétel van, nem éri eltűnni :)
ÉN azt hiszem nem Vicának, hanem Nolinának van ilyen méhe (Ő is kismama, bár sajnos már régen jelentkezett)

Lara!
Azért írd meg holnap a hődet!!! Továbbra is drukkolok!!!+++++

Pihi!
MI van Veled, régen voltál!

Vica!
Miért nem írsz? Még talán tudok is válaszolni :)

Anita!
Fölhívtad a másik dokit?

Kép
Kép
beuka
 
 


sziasztok Lányok!!

Hát nem ezt beszéltük meg!! én azt mondtam mikor elköszöntem csütörtökön hogy jó hírekre jövök!!! erre fel, miket olvasok!!?? :shock: :shock:

Nagyon sajnálom Angel, most hogyan tovább??

Kamilla, az első inszem sikerülni fog meglásd!!!

Lara, lehet korai volt, de sajnos ezek a tesztek már elég jól megbízhatók! Remélem tévedt a teszt!

Beuka, de jó Neked, nagyon lennék a helyedben!!Ügyesek legyetek.

Anita sajnálom a hátad, remélem hamar rendbe jössz.

szép napot mindenkinek!

Zsu

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!
Lara, mennyi volt a hőd ma reggel? Én azért még drukkolok, ha még nem jött meg.
Szonibaba? Még te is esélyes vagy, nem?

Beu! Még lehet, hogy meg lehet oldani valahogy, nem adtam fel teljesen. Majd telefonálok és megmondják, hogy mikor menjek UH-ra, csak attól félek, hogy 6-án hétfőn már késő lesz az action, mert én "elég gyorsan érek", főleg, ha még Closty-t is szedek!

Zsu! Köszi a bíztatást. (Rám fér.) Írhatnál magadról is egy kicsit. Engem érdekel, hogy mi van veled.

Kép

Kép
kamilla306
 
 

 
 

köszi az érdeklődést.

velem nem sok minden történik. voltam UH-n vannak tüszök, elég jók a méreteik. aztán várjuk a csodát úgy, hogy az uram nincs is itthon...szóval ez tényleg csoda lesz/lenne.

A Clostil nem bizti hogy előbbrehozza a PÉ-t...sztem....

zsuzska80
Szombathely
 
 


Ja, hát Apa nélkül igen nehéz, de végülis Máriának is sikerült......
A lényeg, hogy vannak méretes tüszők, végülis már az is előre lépés, hogy ezt tudjátok. És nem készülsz HSG-re? (Ha jól emlékszem a férjecskéddel minden rendben volt, nem?)

Az nem baj ha nem hozza előre a pé-t! Sőt!
Csak azt nem tudom - és jó lenne, ha valaki felvilágosítana, aki illetékes-, hogy a tüszőrepesztőt ők szúrják, vagy én magamnak? (Ági! Lehet, hogy megyek "gyereknézőbe.....") Mert, ha én, akkor hétvégén megoldható, ellenkező esetben akárhogy kombinálok, nem jönnek össze a napok.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kata!

Köszi a gratulát. :oops:
Igen, nekem van hátrahajló méhem, de igazából szerintem semmit nem jelent. A doki azt mondta, hogy szex után hason kell lenni, hát mikor Nyuszi fogant én hanyatt voltam sőt egy kissé még fel is emeltem a hátsómat. :wink: Ennyit erről.

Lara, Szoni!

Nektek mennek a drukkok, akármi is volt!++++++++++++++++++++++++++

Beu!

Írtam! :D :oops:

Zsuzska!

Drukk a tüszőcskéknek! Meg Apának is hogy ma időben hazaérjen!
:wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert Szonjival megyünk úszni.

Mai hőm: 37,0 Amit nem tudok mire vélni, mert érzem a hasam :(
Ez most mit jelent? Amíg fent van a hő, addig tuti, hogy nem jön meg? Vagy most mi van? Vki mondjon vmit!!!
Vki kérdezte, hogy mikor kéne megjönnie? Hát jó kérdés, magam sem tudom, mert hol 28, hol 32 napra jön meg, tehát még bmi lehet, ma vagyok a 29. napon.

Lara!
Veled mi van?

Zsu!
Azért Apa kapja össze magát és teremjen ott a szükséges pillanatban!

Most rohanok, du. jövök.

Beu!
Addig meg ne szülj, mert én is akarok szorítani!!!
szonibaba
 
 


Sziasztok!

A hcg szintem 0, de nem is vártam mást :?

Novemberben kezdhetem szedni a fogigátlót, már alig várom!!! :shock:

Ma este elutazom, majd jövök. Ügyes legyen Mindenki!
angel37
 
 


Angyal,
:( . Hány hónapot kell kihagyni? Hova utazol?

Kamilla,
gyereknéző: gyere bátran, csak ne 7végén, mert elutazunk a szüleimhez vidékre. Vagy neked pont akkor kéne?
Megvesszük ott a verdát.

Zsuzska,
a Mónié jó hír. Vagy azt már tudtad?

Beu,
drukkdrukk. Pihej sokat, most már hagyd a házimunkát!
potter_76
 
 


Sziasztok!!!

Angel!! :cry: :arrow: Annyira de annyira sajnálom.Pihenni mész????Köszi a privit,majd ha vissza jössz ráér.

Kamilla!!!

Drukk az inszemhez!!!Be mehetsz az inézetbe és Ibolya is beadja.Attól függ mikor kell,mert későn este már nincsenek.Vagy az ügyelet.

Szonibaba!!!

Ha le esik a hőd akkor meg jön.Ugye jól tudom csajok???Melyik uszodába jártok???

Na ÉN tegnap voltam dokinál,meg sem vizsgált egyből írta a beutalót.Ma el is mentem,doki nagyon rendes volt,megnézett,nyomkodott,lekelett feküdnöm hanyatt,emelgette a lábaimat,majd be pisiletem.De látta,hogy nagyon fáj,és abba hagyta.Írt fel injekciót,azt kiváltottam és vissza mentem az elsőt meg is kaptam.Minden nap kell mennem.(6db)Meg Fizikoterápiára írt beutalót.Arra is eltudtam menni.Hasra kellett feküdni,derekamra meg a lábamra raktak vizes valamit aztán rá csatlakoztattak minden félét és olyan volt mintha rázna az áram.Komolyan.Ez 10 percig.Utána meg csak a derekmara kaptam kezelést.Furcsa érzés volt.Ide is minden nap kell menni 10 alkalom.Remélem jobb lesz.Mindeggy,hagyom a nov 20-át,nem mondom le,mert hátha nem javul, és akkor mindenképpen elmegyegyünk hozzá.

Beu!!!

Ma CTG!!!!!Sokat gondolok rád!!!!
csanita
 
 


Okriszti!

Látom hogy vagy, tessék jönni ide is! Mizújs veletek???
potter_76
 
 


Angel!
:(
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de miért kell fogigátlót szedni?

Anita!
Ez a fiziko szerintem fog segíteni, meglásd!
A Rubin hotelben van a Kalovits babauszi és oda járunk Szonjival heti egyszer.

Beu!
Mi újság??? Nagy a csönd feléd! Már itthon vagyunk az úszásból, szülhettek :)
szonibaba
 
 


Hi!

Tetszik a Zorro jelem?
Kép


Szoni!

Addig jó amíg 37.0 vagy felette van!! Nekem pl.addig jó amíg a vonal alá nem esik a hőfok( a táblázatban).


Vica! Kedves vagy nagyon!

Kép
lara26
 
 


Angel!

Sajnálom! A fenébe!
Tényleg miért kell neked a fogigátló?

Kép
lara26
 
 


Lara!
Akkor ez a Te görbécskéd igencsak babagyanúsnak mondható.
Nem értem ezt az idétlen tesztet, hogy mit mutatott Neked? :shock: Legközelebb egy másik fajtát vegyél!
szonibaba
 
 


Lara!!!

Lehet korán volt a teszt???Én még bízom benne. :) :)

Szonibaba!!!

Én is bízom ebbe a gyógymódba.Most egész jó,kopp-kopp...De gondolom hat az injekció és a gyógyszer is.Így gyorsan sütöttem piskóta tekercset.Meglepem Apát!!! :wink:

Beu otthon van már,majd jön és mesél.Boti nem akar kibújni.Pedig milyen csuda jó dolga lenne idekinn is. :wink:
csanita
 
 


Halihóó!

Zsu!
Igyekszünk ügyesek lenni, csak már lehetnénk :) JKaj úgy sajnálom, hogy egyedül vagy :( Nincs rá semmi esély, hogy hazajöjjön apa? Bár látom, hogy már lehet, hogy késő :(

Kamilla!
MEgvan már az UH időpont? Szerintem Ti is beadhatjátok a szurit, vagy ha már nem, akkor az ügyelet. Basszus nehogy már a nov. elsején, vagy a hétbvégén múljon :(

Vica!
Ksözi a mélt, igyekszem válaszolni :) :)

Emese!
Én ha jól emlékszem hőmérőzős korszakomból aznap tuti megjött, amikor lement a hő. Bár nekem a barnázás is előrejelezte. De nagy nagy ritkán előfordult, hogy nem ment le, mégis megjött. De szerintem nálad még nagyon esélyes a dolog! NAGYON DRUKKOLOK!!+++++++++++
Szerintem bőven lesz időd még nekünk szorítani :) KÖSZÖNÖM!!

Angel!
Most már tényleg :( :( :( pedig kicsit bíztam benne, hogy nem ezzel a hírrel jösz. Akkor nagy nagy drukk a novemberbn kezdődő protokollhoz.

Ági!
Most olyan dilemmában vagyok, hoyg pihennék én, mert tudom, hogy nagy nagy szükségem lesz az energiámra. DE! Próbálok minél többet mozogni, talpon lenni, dolgozgatni, hátha a gravitáció, meg a mozgás lejebb segíti Botit. Bár ez tudom hiú ábránd, hisz úgyis akkor bújik ki, amikor Ő akar. Te 11 nappal hordtad túl Petit, ugye?

Lara!
Tuti a hőd, még mindig!! NEm violt neked egy kis hőemelkedésed? Nem vgy megfázva? NAGYON DRUKKOLOK továbbra is! mikor csinálsz megint tesztet?

Anita! :)
Nem lehetett kellemes a doki, de a lényeg, hoyg ilyen jól beindultak a dolgok!!
HÚ Apa nagyon fog örülni boztos a sütinek :) :wink:
Írok mélt este.

MA a CTG-n volt két fájásom, amit már éreztem is. A méhszáj viszont még mindig csak1 ujjnyira van nyitva, a lepény már öregszik, úgyhogy szombat reggel megint CTG, ha addig nem történik valami, hétfő reggel be kell feküdnöm. Most próbálok Botival beszélni, hogy az olyan izgi lenne, ha apával ketten mehetnénk szülni, nem úgy hogy én már ott várom benn :roll: :roll:

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Beuka!
Mar csak napok,választanak el titeket!!Tenyleg élvezd ki ezt az allapotot!!:D :D


Kata!
Üdv közöttünk !

Móni!
NAgy nagy drukk a ZH-hoz (nem csoda, ha nem tudsz most a tanulásra koncentrálni!


Angel!!
Annyira de annyira sajnálom.:(

Kamilla!

Sajnálom!! :(

Lara!!!
Szerintem korán volt a teszt?
A höd szupi!!

Ancsa ,Beuka!
Köszi a hiányolást nagyon jol eset
még élek csak semmi nem történik velem! Megvolt az utolso szuri is már megse éreztem annyira hozzászoktam :D.A hétvégén babáztam a keresztlányomnál nagyon édi :D !!Ha sikerül akor teszek fel képet!!Azért is nem jövök olyan gyakran mert nagyon sürven babázok
:lol: :lol: :lol: !!

Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Üdv Mindenkinek!

Csak most értem haza a munkából így most tudok írni.

Beu!

Köszi előre is hogy beteszel a táblába. Az adataim a következők: 2006.szeptember óta próbálkozunk, 28 napos ciklushossz, ma vagyok a 19. ciklusnapon, és 24 éves vagyok (jan.5).

Lara!

Nagyon ígéretes a görbéd.

Keditke!

Gyönyörű a keresztlányod. Mennyi idős? nekem a csodálkozós kép nagyon tetszett. Látom Zala megyei vagy! Tesóm párja Egerszegi és az egekig magasztalja Zalát.

Anita!

Remélem hamar rendbe jössz és nem lesz szükség a dokimra. Én is megyek apának v.mit főzni.

Rólam annyit, hogy ma reggelre annyira elkezdett az alhasam fájni, hogy egy picit megijedtem. Ilyen még sosem volt mensi előtt.De egy negyed óra múlva elmúlt. Mondjuk azóta is érzem.

Kép
kata05
 
 


Avassatok a munka hősévé.
Most megyek haza. Aztán mire hazaérek, jöhetek is vissza. Na jó, azért alszom is egy keveset.

Beu! Valahogy csak megoldjuk. max. bizti kedvéért megyek 2x UH-ra, a szurit meg majdcsak belövi valaki. (Mondjuk én.)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia Kata!!

Ugye milyen tündér a keresztlányom ,egyszerüen imádom (ö is engem :lol: :lol: ) 6 hónapos a Barbi!
Igen zalai vagyok Letenye( horvát határ),nem olyan jo hely mert nincs m.hely :( ,de minden más oké itt :D !!

Kamilla!!

Rengeteget dolgozol ,azért pihizz is!!" na pont én beszélek :oops: "

Beu!
Még egybe vagy??

Sziasztok!!
Vendég
 


Nem tudom mikor fogok tesztelni legközelebb.
Lehet, h 30.-án amikor a ferty -s tábla javasolja. :roll: Nem tudom .

Kép
lara26
 
 


Mindenkinek szép jó reggelt!

Rohantam fel a netre, hátha v.mi jó hír lesz, de én vagyok az első.

Nem baj attól még később lehet.

Lara a ferty mikkora tette a teszt napját?

A mai hőm 36,9 volt, de ez még nem jelent semmit. A tickerem egy nappal előrébb van! Lányok azt hogy tudom modosítani?

Mindenkinek szép napot, talán du. betudok nézni a ide.

Kép
kata05
 
 


Lara!

Vedd úgy hogy nem kérdeztem semmit, mert utólag látom, hogy 30-ára tette. Legközelebb figyelmesebb leszek.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!
Megint itt vagyok. :)
Mondjatok valami jó hírt.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
király a szorgalmad! És jó ez neked? :D
Jó hír: ma jön anyós, és kivasal egy csomó mindent. (Remélem.) :lol:

Beu,
tudod, vannak ezek a népi gyógymódok, mint a szex... :wink: Malajziai kutatók tényleg bebizonyították, hogy alacsonyabb a túlhordás valószínűsége, ha házaséletet élnek a leendő szülők a 3. trimeszterben is. Hajráhajrá.
Ma, mikor felébredtem úgy éreztem, hogy ma szülsz. :roll:
Nem kell feküdni, nem erre gondoltam, csak már nagytakarításba ne kezdj (kivéve ha nálunk tennéd :wink: )!

Kata,
üdv itt.
potter_76
 
 


Szép jó reggelt :P

Még itt.

Editke!
Szerintem nagyon jó ötlet a babázás, előhozza az anyai ösztönöket! Nagyon ügyes voltál a szurikkal!!!!
Annyira cuki a keresztlányod!!!

Kamilla!
Jaj ne dolgozz már annyit! Már tök rég voltál szabin nem?
Hogy áll a lagziszervezés? Néztél már ruhát? zenekar, hely?

Lara, Emese!
Hő???

Ági!
Anyós vasalás :D király! Meddig marad? Nem utaztok a hétvégén?
Köszi a tippet :) Reggel már a férjem is előhozta, hogy most már talán ártani nem ártunk vele, úgyhogy........
Remélem jók a megérzéseid :) :wink: :wink:
Na jó nem nagytakarítok, csak kicsit :) mennék én hozzátok is (na nem szeretek ám annyira takarítani, csak tudom, hogy utána úgyse fogok) csak szerintem nem érnénk le utána Bajára :lol: vállalsz otthon szülést? :lol:
Olyan jó, hogy ilyen sokáig jó idő van. Jó sokat mehettek még Petivel sétálni!

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Jó reggelt!

Lara!

Tényleg nagyon babás görbének tűnik! Kibirod 30.-ig?

Kata!

Bár Angelt kérdezted, de ő elutazott, így én kotyogok bele: a fogigátló azért kell, mert ha elkezdik a stimut, akkor nem volna jó, ha mégis spontán teherbeesne, meg azért is, mert ezzel leállítják a petefészek működését, hogy majd mikor a szurikkal elindítják, akkor sok-sok szépséges tüszűcskét termeljen. Ha hülyeséget beszéltem, javítsatok!

Emese!


Neked hogy áll a hőd? Drukk Neked is!!!

Beu!

Köszi, majd várom. :) Jajj úgy izgulok már Értetek, mintha én szülnék! Hát igen, ha jólesik, ne tartsd vissza Apát, elvégre szülés után úgyis hanyagolni kell egy ideig. :roll:

Anita!

Örülök, hogy segített a fiziko, meg a szuri. Remélem teljesen el is múlik tőle. :wink:

Kamilla!

Te tényleg sztahanovista vagy! Nem azt mondtad, hogy vége a hajtásnak?:shock:

Pihi!

:?: :?: :?:

Hajniról tudtok valamit?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Ma kaptam egy emailt ,bemásolom ide és kiváncsi vagyok a véleményetekre,aztán futok megint dolgozni :( :(
Bocsi de nincs idöm mindenkinek külön irni!!Megy a drukk a + teszteknek!!"ezt nem birtam kihagyni" :lol: :lol:


Ásványi anyagok döntik el a gyermek nemét?



--------------------------------------------------------------------------------

Vajon mi dönti el valójában, hogy a születendő gyermek neme fiú vagy lány lesz? A csillagok állása? A hormonok? A fogantatás időpontja? Szakemberek szerint a magzat neméért egyértelműen az ásványi anyagok felelnek.


Tudományos kísérletek szerint négy ásványi anyag felelős azért, hogy magzatunk fiú lesz-e vagy lány. Egyrészt a kálium és a nátrium, másrészt pedig a magnézium és a kalcium. Hogy miért, azt ma még senki sem tudja. Egy biztos: különféle módon táplált állatok megfigyelése alapján világosan kiderült, hogy a káliumban és nátriumban gazdag eledelt fogyasztó nőstények 70-80%-a hím utódnak, a magnéziumot és kalciumot "fogyasztók" pedig 70-80%-ban nőstény utódoknak adtak életet.

Tehát ha étrendünkbe több nátrium és kálium tartalmú ételt csempészünk, nagyobb valószínűséggel fiúgyermekünk születik. Ha pedig több magnézium és kalcium kerül a szervezetünkbe, akkor kislány. Ha szeretnénk kipróbálni a módszert, néhány dolgot azért tartsunk mindig szem előtt. Az egyensúlyra mindenképpen figyeljünk, mert a várandós kismamának és a magzatnak is mindenre szüksége van! Az egyirányú táplálkozás nem jó. És mindenekelőtt: a fogamzás előtt számít az étrend, tehát nem kell a terhesség ideje alatt tartani! Viszont szervezetünknek nem elég egyetlen hét a változáshoz. Óvatosan, lassan próbáljunk alakítani étrendünkön.

Mit egyek, hogy lány legyen?

Bármit, amiben sok kalcium van és kevés só
Tejtermék: tej, túró, yoghurt, vaj - mindent, kivéve a sajtokat
Gabonafélék: rizs
Húsfélék: szárnyasok
Zöldségek: saláta, zöldbab, spenót
Gyümölcsök: ananász, alma, mandarin, dinnye, körte, eper

Mit ne egyek, ha lányt szeretnék?

Tejtermék: sajtok, mert általában sósak
Gabonafélék: semmilyen előre elkészített ételt (corn-flakes, tészta), és ha lehet, akkor csak sótlan kenyeret együnk
Zöldségfélék: burgonya, bab, lencse
Húsfélék: füstölt húsok, felvágottak, sertés és marha
Halak: füstölt hal, tengeri herkentyűk
Gyümölcsök: semmiféle konzerves gyümölcsöt ne együnk, valamint banánt, datolyát, sárgabarackot, cseresznyét, őszibarackot és aszalt gyümölcsöket sem
Készételek közül: konzervek, sózott vaj, csokoládé

Mit egyek, hogy fiú legyen?

Minél több sós dolgot
Húsfélék: bármit, a legjobbak a hirtelen sültek
Zöldségek: bármi lehet, ami nem spenót, zöldsaláta és zöldbab
Gabonafélék: kenyér, tészta

Mit ne egyek, ha fiút szeretnék?

Tejtermékek: a tejcukor miatt nem ajánlatos - mármint ha fiút szeretnénk!
Zöldségfélék: spenót, zöldbab, saláta
és tojást se... ha lehet


Bocsi kicsit hosszu lett!!"mikor megkaptam egyböl azon agyaltam h feltegyem-e ide nektek is :oops: bocsi ha vkit zavar!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Beu!
Már akartam írni, hogy sógornőm szülése egy ún. bábakoktéltól indult be, amit este megivott (másnap reggel be kellett volna neki is feküdnie). Hajnali 2-kor fájásokra ébredt. Ricinusolaj, s.baracklé és mégvmi volt benne, ha érdekel elkérem a pontos receptet. Anyósom azt mondta, hogy ezt a régi időkben a bábák magzatelhajtásra használták.

Lara!
Mai hőd?

Keditke!
Sztem ez a nem meghatározás butaság, mert tudjuk, hogy Apa fiúkáitól függ, hogy mi lesz a baba?! Az lenne számomra hihetőbb, ha Apa életmódjában kéne változtatni az eredményhez.

Mai hőm 37,1 de a hasam változatlanul érezhető, sztem ebből nem lesz baba :( De akkor miért nem jön már meg? Mit kínoz itt?
szonibaba
 
 


Sziasztok!!!

Na meg volt a második kúra is.DE sajna nem jobb a helyzet,sőt reggel katasztrófális volt.Kicsit elvagyok keseredve,nagyon remélem nincs nagyobb baj.Kedden megyek Mr-re,az kimutat mindent,ha porckorongsérv vagy gerincsérv van.Addig is meg maradnak a szurik,fáj a seggem tőle,pedig ez még csak a 2.volt.
Ja és nem szabad meleg vízben fürödnöm,csak szigorúan tusólni. Én ezzel is jól kiszúrtam magammal,mert kedd estig jó fórró vízben pancsoltam.

Beu!!!

Köszi a mélt.Majd válaszolok,hátha... :lol: Tényleg már elkaphatod Apát!!! :lol: Mert aztán ahogy Vica írta,hosszú 6 hét vár rátok. :roll: :wink:

Lara!!!

Hiper szuper hőd hogyan áll?? :)

Keditke!!

Annyira édes az a Kicsilány.Én is imádok babázni.Még jó,hogy vannak a környezetünkben ilyen pirinyó babucik.

Vica!!

Te mikor mész legközelebb Uh-ra???

Kamilla!!

Legalább a szorgalmadat értékeli a nagyfőnök??? :roll: Bár nagyon bízom benne. :)

Szonibaba!!!

Hőőőő????Mi a helyzet????

Bocsi,ha valakit kihagytam nem direkt volt!!!!De nem nagyon olvastam vissza.

Pussz mindenkinek!!!

Anita.
csanita
 
 


Anita!
Sajnálom a hátad, de hátha pár nap múlva érzel vmi javulást. Addig kitartás!!!
szonibaba
 
 


Sziasztok!

MA nem volt valami nagy forgalom. (mellesleg nálam sem történt semmi).

Emese!
Köszönöm a tippet, de inkább maradok a "malajziai" módszernél :) :wink: aztán a többit majd Boti eldönti.
A hasad úgy fáj mint mensi előtt szokott? Mert ha nem, akkor az természetesen másnak is lehet a jele!!! DRUKK!!!!!

Anita!
Lehet, hogy azért fájt annyira, mert javul. megtalálták a hibát, és picit megbolygatták. Az jó, hogy kaptál időpontot MR-re. OTt biztos kiderül, ha olyan gond van.

Kép
Kép
beuka
 
 


Hi!

Én csak ilyen későn tudok jönni mindig. :)
A mai hiper szuper hőm már megint elindult felfelé! Ma: 37.3.

Vica!

Ha azt veszem már csak 4-et kell aludnom, és tesztelek! :lol: :lol:
Legalább addigra jó erős lesz a csík, ha baba van a pocakban! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
lara26
 
 


Beu!
Sajna úgy fáj. Sztem kár is rám pazarolni a drukkokat.
Viszont holnap vizsgázok számtechből, ahhoz szívesen veszem a jókívánságokat!!!
szonibaba
 
 


Lara!
Dejódejódejó :)
szonibaba
 
 


Sziasztok!

A hőm ma reggelre megint feljebb kúszott, most 37,0 volt reggel.

Anita! Az MR az nagyon jó, mert kimutatt mindent. A doki ahová küldtelek az is oda küldött volna legelőször. Az jó hogy ilyen hamar kaptál időpontot, mert a páromnak másfél hónapot kellett várnia a MÁV-ban.

Kamilla!Mi is szervezznénk az esküvönket, de azt sem tudom hol álljak neki. Baromira drágák az éttermek. Remélem ti jobban haladtok.

Lara!Szorítok nagyon!

Beu, mizujs?

Potter!

Sajna az én anyós jelöltem nem ilyen, de a húgomé egy kincset ér.

Meséltem már nektek, hogy van egy ikertesóm? Egypetéjű ikrek vagyunk.

Na most mennem kell dolgozni!



Szonibaba, neked is megy a szorításom!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Beuka :)
Hajrá "malajziai" módszer! Amúgy én is azt hallottam a szülés várható időponja körüli szeretkezésről, hogy szépen beindítja a szülést és meg is könnyíti. Nagyon izgi, hamarosan megszületik Boti. Azt gondolom tudod, hogy egy kis skorpió lesz. :wink: Egészen jó jegy az, bár egy kicsit elfogult vagyok, mert én is az vagyok :)

Keditke :)
Nagyon aranyos a kis keresztlányod, sokat nőtt a múltkori képek óta. Igazi szép kislány, azokkal a nagy barna (vagy fekete) szemeivel.

Kamilla :)
Szerintem se dolgozz olyan túl sokat.

Anita :)
Jobbulást kívánok!

Mi várjuk a pé-t, közben persze szorgoskodunk is. Remélem a héten meg lesz a pé, mert vasárnap délután elutazik a drága, majd csak köv. hét pénteken jön haza.
Tegnap beléptem a 30-asok táborába. Elmentünk vacsorázni, volt meglepetés tortám is. Nagyon jól éreztük magunkat, a vacsorát is meglepetésbe kaptam. :)

Sziasztok
B.Ági
buboskemence
 
 


Jó reggelt!

Lara!
Kérlek ne csináld ezt velem!! Én már hétfőn tuti nem látom, hogy mi lett a teszt eredménye, nem lehetne hamarabb.... :lol: :lol:
NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (aztán miattam ténlyeg nem kell ám hamarabb tesztelni)

Emese!
Ez nem pazarlás. Akkor küldöm a sok sok DRUKKOT a számtech vizsgához, meg a babához :) :wink: ++++++++++++++++++

Kata!
:)
Van egy ikertesód! De jó! És Ő már férjnél van, vagy az anyósjelölt olyan jó? Nektek mikor is lesz az esküvő? Babafüggő, ugye azt írtad.

B.Ági!
JAJ NE HARAGUDJ, olyan figyelmetlenek vagyunk
NAGYON NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!!
Kép
Igen Boti is skorpió lesz :)
Akkor drukkolok a hétvégi pé-hez!!!!!!!!!


Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Móni!
Hogy sikerült a zh?

Haga, Pihi, Zsu, Reni, Ancsa?
Rég voltatok!!!

Nos mi még egyben. :) :) Pedig éjjel már voltak fájásaim :roll: :roll:
Nem tudom mi lesz. Holnap jön valami front...

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka! Itt vagyok és nagyon szorítok Neked, hogy minden rendben menjen!!!!!! Pussz
pihi
 
 


Beuka!

Én is nagyon drukkolok neked,hogy minden a legnagyobb rendben menjen. :wink:
Olvaslak benneteket.Csak nem sok időm van.
Meg még mindig jobb így,a lelkemnek.Remélem megérted(itek).
Egyébként a hormonszintem tökéletes lett,csak sajnos az utolsó UH-án észrevettek egy sövényt,amit méhtükrözéssel tudnak megnézni,tényleg ott van.Ezért most várom a menszeszt,ha elmúlik megint megyek UH-ra,aztán hiszteroszkópiára.Altatásba fog menni,de nagyon hamar meg lesz.
Ennyi.Sajnos.De optimista vagyok és abban bízok hogy rosszul látták és nincs ott.Egyébként nagyon egyszerüen és pár perc alatt eltávolítható.Valószínű ez gátol a teherbeesésben.Férjecském is viszi novemberbe a kiskatonáit vizsgálatra. :)Remélem rendben lesz minden.

Lara!Drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Keditke!Nagyon édes a keresztlányod.Hány hónapos?

Csanita!Nagyon sajnálom hogy ennyire fáj a hátad.Remélem ezekkel a kezelésekkel rendben jön teljesen.

Puszi mindenkinek :D
breni
 
 


Szoni!
DRUKK a vizsgához IS! :wink:

Lara!
Szóhoz se jutok ettől a hőtől. Te tényleg hős, vagy hogy kibirod tesztelés nélkül!!! Mennek a MEGA DRUKKOK!!!!

Anita!
Írni akartam az elején, hogy az ilyen kezelésektől először általában rosszabb lesz, de azután tényleg meg fog gyógyulni! Anyósom ezzel (is) foglalkozik, meg gyógymasszőr onnan tudom. Kitartás! :)

Kata!
Tényleg ikrek vagytok? Tök érdekes lehet. Gyerekkorotokban jó volt, vagy rossz, hogy hasonlítotok egymásra? bocsi, ha hülyeséget kérdeztem. :oops:

B. Ági!
Basszus egész héten készülte, hogy el ne feljtsem, hogy linkeljek neked egy szülinapos képet, de mégis elmaradt. Bocsi! :oops:

Boldog szülinapot!!!
Kép

Potter-Ági!

Anyósod nem vállal bérvasalást? :lol: :lol: :lol:

Már csak 36 napig dolozom. Juppíííí:wink:
Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Reni!

Most olvasom, hogy írtál. Eddig nem vették észre a sövényt? Vagy most nőtt?
Remélem gyorsan eltávolítják (ha ott van) és gyorsan jöhet a babóca! :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Beu!
Éjszakai fájások: király, front: mégkirályabb :) Meglásd mindjárt találkoztok :)
Mennek az iszonyatos drukkjaim!!!

Kata!
Hődet csak parancsold az egekbe, jó úton halad!!!

Lara!
???

Reni!
Nagyon sajnálom ezt a tükrözés dolgot, de gondolj arra, hogy ha tényleg ez az oka az eredménytelenségnek, akkor hamarosan babás leszel! Nagyon szorítok!!!!

B.Ági!
Nagyon-nagyon Boldog Szülinapot Kívánok így utólag is (de legalább a 8 napban még benne vagyok).

És nálam:
A helyzet változatlan, ma reggeli hőm: 37,2 (és ne nézzetek hülyének, de ma két hőmérővel is megmértem, a másik 37,4-et mutatott).
szonibaba
 
 


Hello Csajok,

Beu,
te még itt? :roll: Drukk a frontoknak. Anyós tegnap vasalt szorgosan. Ma a szüleimhez utazunk Egerbe, apa jön értünk kocsival, Peti első "világjáró" útja lesz. Remélem jól bírja majd... :roll: Legközelebb már a saját kocsinkkal utazunk!!! De várom!

Vica,
nem tom vállal-e. Lehet, mert idén ment nyugdíjba. Szuperül főz, varr, játszik Petivel és még jó fej is. :D Ja, és takarítani is szokott nálunk, férjemet megnyírja, még a verdába is ad pénzt. Kincs az a nő!
Jobban kijövök Balázs szüleivel mint az enyémekkel.. :roll: .. :(

Lara, Szoni,
drukkdrukk.

Reni
remélem nem lesz nagy gond az a sövény. Nolinának és az anyukájának is van...

Anita,
javulást a hátadnak!

Bági,
Boldog szülinapot!!!!!!!

Üdv,
Kági
potter_76
 
 


Megtaláltam a zebrás hsz-emet. Dejó is volt! Emlékeztek?

Elküldve 2005 Szeptember 15 Csütörtök - 16:00

[quote]S írta:ziasztok lányok!

Ne szomorkodjatok, kérlek a mai napon örüljetek nekem, illetve NEKÜNK!!!

Van egy kis zebrám. Qupido a neve, még nagyon kicsi. 14 hónapig vártam rá, és most itt van.

Ági
potter_76
 
 


POTTER!
NOLINA?OLYAN ISMERŐS.RÓLUK MIT TUDSZ?VAGY ERRŐL AZ EGÉSZRŐL?
breni
 
 


Megtaláltam Bettiét is.

Elküldve: 2005 Október 03 Hétfő - 9:52
[quote]
írta:
Jó reggelt Lányok!

Kicsit izgatott vagyok. Mensi nincs, de zebrám van! Tegnap délután csináltam egy tesztet, hogy eldöntsük a drágább vagy az olcsóbb autót vegyük-e meg. Hát az olcsóbb lesz. Most is csináltam egy tesztet, most halvány, mert már sokat pisiltem, de tegnap délután elég erős volt (nem is pisiltem eddig). Szóval ez történt velem tegnap a 32 napon!!!
Betti
potter_76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?