Új privát üzeneted érkezett!

MarciLilianyu!

Sejtettem. :)

Innen fogom rendelni, most még csak tudakozódtam. Tavaly is tőlük kértem, isteni volt, és ki is hozták nekünk, ami ugye számunkra nagy könnyebbség.

http://www.tuttifrutti-palmaicukraszda.hu/
Vendég
 


Ja, és a 3. kép nincs a honlapon, azt ők küldték, hátha tetszik. Hát tetszik, valószínűleg ennél maradunk.

Mostmár tényleg eldugulok.
Vendég
 


Sziasztok!

Először is nagyon köszönöm a köszöntéseket!!! A kicsi lányom is felköszöntött, ma hihetetlen mennyiségeket eszik... :)

Nagyon örültünk hogy ott lehettünk a találkozón és végre mi is bemutathattuk a kicsi lányunkat.
Minden baba egytől egyig gyönyörű. Csak azt sajnáltam hogy nem tudtam mindegyiküket megdédelgetni kicsit. :)

Gilice!!! Bevált a cumi!!! A pürés cumival, gyönyörűen eszik. :)

KépKép
jiny
 
 

 
 

Jiny!
Boldog névnapo kívánunk mi is :)
Igazán szép ajándékot gondolt ki a lánykád :):):)

Matiba, nekem is a harmadik tesztene, a fiúk biztos örülni fognak majd.
szuperboszi
 
 


Sziasztok!

Matiba: Nálunk is aktuális lassan a torta, örültem a linknek, amit feltettél. :)

Naaaagy nap nálunk a mai. :D
Gergőnek levágtuk a haját, gépollóval, amit egészen jól tűrt. :)
Na, most aztán működik az ilyen volt, ilyen lett project. :lol:

Tehát:
Ilyen volt:
Kép

És ilyen lett:
Kép

Gergi azonnal "öregedettt" egy picit. :D

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Persze csak 2 t-vel, nem 3-al. :lol:

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Mindjárt igazi legényke lett :):):)
szuperboszi
 
 


Jiny!

Nagyon sok boldog névnapot kívánok én is!
Jó hallani, hogy Dórika megint rendesen eszik!
Kép

kizsó
 
 


Matiba!

Nekem is a harmadik jön be, szerintem nagyon fog neki örülni!

Jiny!
Jó kis ajándékot talált ki Dóri, remélem ezt a jó szokását nem csak a névnapodra tartogatta, hanem ez már mindíg így lesz.

Kelimóni!
Igazi vagány kispasi lett a fiadból, remélem az a pár kunkori fürtje nem tünik el. Most aztán adhatod, rá a jobbnál jobb sapikat!
simineni
 
 


Jiny, boldog névnapot kívánunk!
Zsófi és Gabszi

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Jiny! NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!

Matiba! Nagyon megörültem a cukrászdás oldalnak. Épp Ádámka keresztelőjére szeretnék valami szépet rendelni. Már kértem is tőlük árajánlatot..

Kép

Kép
töltike
 
 


Sziasztok!

Már megint itt vagyok...

Lányok örülök nagyon, hogy segíteni tudtam a cukis oldallal. Tavaly tudjátok volt a Süsü tortánk, azt is ők készítették, és nagyon finom volt. Mindig nagyon korrektek voltak, remélem azok is maradnak. Én is megírtam az ajánlatkérőmet. A harmadiknál maradtunk!

Kelimoni! Nagyon csini, vagány lett Gergő fiú! :)

Jiny! Örülök, hogy Dóri baba ilyen szépen eszik!

Tirza! Elfelejtettem: Nagyon szépen köszönöm a képeket a kicsi fiúcskáról! Tündéri! :)

Beszéltem anyuékkal: Mati jól van, olyannyira, hogy azt mondta anyunak: Mama ne sült csirkecombot csinálj, hanem pörköltet nokedlival, azt lehet, mondta a drnéni! :D
Dancsi viszont taknyos lett, lehet nem megy oviba. (ő sem)
Vendég
 


Jiny!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok én is!!!

Kép

Kelimoni!
Azt hiszem régebben kérdezted, hogy milyen mamusza van Reginek! :oops: A kínaiban vettem, semmi extra! Jó puha, kényelmes!

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!

Jiny Boldog Névnapot kívánok! Lánykád megtalálta, hogy mivel szerezhet örömöt! :P

Matiba örülök, hogy Mati jól van. A torták igazi alkotások! Biztos sikert aratsz!

KeliMóni Gergőnek eltünt a kiskópés arca, helyette egy helyes kisrác lett!

Siminéni várunk szerdán!

Moncsi3 ha pénteken ráérsz délután meglátogatunk. Ott leszünk a szomszédba! Hívlak telcsin, egyeztetünk!

Szép estét mindenkinek

Kép
madri
 
 


Jiny! Boldog névnapot kívánunk !!!!! :D :D
steiff
 
 


Sziasztok!

Jiny! Nagyon boldog névnapot kívánunk!
Annyira örülünk, hogy bevállt a cumi!!!


Sajnálom, hogy a talin volt akivel nem tudtunk találkozni. A lányok kicsit nyűgösebbek voltak, mint szoktak. Nem aludtak délelőtt, ráadásúl több foguk is jön egyszerre. Totál anyafüggőség van, különösen a Jankánál.

Nikinozsó! A bp-i tali jó ötlet! Mi is beleférünk?
Sajnálom, hogy nem tudtunk beszélni és a lányokat megmutatni, de majd legközelebb bepótóljuk!

Kép

Kép

KépKép
gilice
 
 


Sziasztok lányok!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Rvan magyar hangjaként jelentkezem :lol:
Most indultak szülni...
Az életetadó megkapta az infúziót, úgy néz ki, hogy ma már végre megszületik Gábor és Tamás :lol: :lol: :lol:

Ha megszülettek szólni fog nekem egyből, én meg nektek :lol: :lol: :lol:

Rvan :!:
Mindenem csuriban értetek!!!!
Legszebb álmotok váljon ma valóra :lol: :lol: :lol:

Pusszancs mindenkinek! :wink:

KépKép
napsugaracska
 
 


Rvan!
Nagyon szorítunk a fiúkért! És várjuk a híreket!

Gilice!
A lányok nagyon ügyesek! Mindent együtt csinálnak? Kibújtak már a fogacskáik?

Teszek fel képet az én kolbászgyúró nagylányomról! Múlt héten Békéscsabán kolbászfesztivál volt és hát nekünk feltétlenül be kellett öltözni!!!!!!! :lol:
Kép

Kép
kajla
 
 


Kajla, tényleg olyan nagylányos Regi! Jó a vonalzód, tényleg csak 1 éves és 3,5 hónapos?

Kép
Kép
emike
 
 


Sziasztok!

Jiny: Nagyon boldog névnapot kívánok! :lol: :P

Lányok, szuper volt találkozni veletek! :lol: :P És nagyon jó érzés volt babázni a sok kis törpikével. Egészen feltöltődtem. Köszönöm mindenkinek! Igaz túl sok volt az ember, és a zsongáshoz apa nem szokott hozzá, így számomra szokatlanul nagyon kimerült, de bevallom én is nagyon örültem, mikor este lehajtottam a fejem. Viszon t a babák egyszerűen lenyűgöztek, annyira jó érzés volt. :lol:

Mindenkinek nagyon örültem, sokat nevettem, mikor mindenkihez odamentem hogy én vagyok Ancsúr, és ugye voltak olyanok, akiknek fogalmuk sem volt miről beszélek, de azért sok-sok ember megismert. :lol: Vajon mit gondolhattak rólam. :lol:

Kizsó: Nagyon örültem hogy téged is megismerhettelek, és hogy végre a nagy kék szemeket élőben is láthattam. :lol:

Sok-sok puszika mindenkinek! :P

KépKép
ancsúr
 
 


Rvan: Kezem lábam csuriban értetek! Küldöm a + energiát, hogy minden rendben legyen! :P

KépKép
ancsúr
 
 


Sziasztok!
Kissé még le vagyok maradva, így Tirzáéknak most gratulálok a csöpp legényhez. És köszönöm a fotót!
Rvan: Nagyon szorítok értetek!
Gilice: Az ikrek gyönyörű nagylányok lettek!
Jiny: Holnap ha otthon vagy 1 körül beadnám a papírokat. Nem zavarnék csak beadnám. Dolgozni fogok fél egyig, utána pedig beszabadulok a kozmetikába (nem is emlékszem mikor voltam utoljára, pedig azelőtt 4 hetente jártam.)
Dórinak millió puszi! Mikor látogatja meg Pancsit?
Lányok! Kissé tanácstalan vagyok. Hannának szombat óta megy a hasa. Illetve ez nem is olyan igazi hasmenés, mert csak eggyel többször van kaki a pelusban, de rettentően híg és nagyon büdi. Tippjeim: 1. épp jön a foga és azért. 2. Mindkét keze az előbbi ok miatt állandóan a szájában van és az udvaron megevett valamit. 3. Péntek óta ismét kap savlekötőt, esetleg attól.
Mindenesetre nem vittem orvoshoz, Smecta-t adok neki, Hipp Ors200-at. Egyszerűen attól tartok, hogy ha elviszem, ott tutira összeszed valami betegséget. Mit csináljak?
Mindenkinek sok puszi: Hildus és Pancsi
Vendég
 


Rvan:
Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen és egy óriási élménnyel gazdagodjatok ma! :-) Remélem, minden rendben lesz a szülésen és a babócákkal és hamarosan vihetitek őket haza!
Ez a hír most felidézte a mi "telefonunkat", annyira hihetetlenül jó, ijesztő és felkavaró, stb. volt... Sokat gondolok ma Rátok!

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Megszülettek Rvanék ikrei!!!! :lol: :lol: :lol:

Gábor (az elsőszülött) 3200 gramm és 49 cm.
Tamás 3300 gramm és 50 cm.

Nagyon jó egészséget kívánunk nekik!!!!:)
Kép


(Rvan-éknak pedig nagyon sok erőt küldünk az elkövetkezendő napokra!!!)

KépKép
napsugaracska
 
 


Rvan, itt is minden jót kívánunk a méretes babócákhoz :), legyen bennük (és egymásban) sok-sok örömetek!!
Alkalomadtán várjuk majd a részleteket is! :)
rkata
 
 


Hildus: nem jön ki házhoz a dokitok? :roll:
Nekünk ilyesmi februárban volt, azt kaptuk, amit most Te adsz, de Csenge nem volt hajlandó egyiket sem meginni, én higított aloe natur gélt itattam vele (3-4 evőkanállal naponta), 2 nap múlva kutyabaja nem volt. (Lehet, hogy a dokink fejbecsapna, ha ezt megtudná :oops: , de én úgy voltam vele, hogy 1. ha a gyerek - aki egyébként él-hal a gyógyszerekért, de komolyan! :) - nem hajlandó bevenni, akkor nem erőltetem, 2. jöjjön ki, aminek ki kell ürülnie.)
Szerintem hívd fel a dokit, majd ő megmondja, hogy elég-e és jó-e, amit csinálsz, vagy látnia kell Hannát.
rkata
 
 


Lányok!

KIRÁZOTT AHIDEG IS ÖRÖMÖMBEN!! :P

SZÍVBŐL GRATULÁLUNK AZ IKREKHEZ, DRÁGA RVAN!!!

KépKép
amneris
 
 


Rvan!!! Gratulálunk a fiúkhoz!!! Várjuk majd a beszámolót és a képeket!!!

Tirza! Nálatok mi újság? Hogy van Matyi? Mit mondanak mikor mehet haza?

KépKép
jiny
 
 


Rvan, gratulálok a két kisfiatokhoz és szurkolok, hogy továbbra is minden rendben legyen!
Elképzelhetetlen számomra, hogyan fértek el egy pocakban ketten, hisz akkorák mint egy-egy érett újszülött. ( Mindketten nagyobbak , mint Balázs volt..akkorák, mint Zsófi volt)
A következő napokra kitartást, az utána következő cirka 50-60 évre sok türelmet kívánok szeretettel!

Ancsúr, bocs, hogy kezedbe nyomtam Zsófit, de fontos dolgom volt! :lol: Köszönöm, nagyon ügyik voltatok együtt!

Kispepe, angyal vagy! Mondtam a férjemnek mi is vagyok...azt mondta, ja a marhajótündér! :lol: :lol: :lol: :lol:
Mindig ilyan túl kritikus velem... :wink:

Vivi, az áprilisi talin Réce mellett ültem és pontosan azt csináltam, amit Te. A nicknevek alapján mondtam, hogy ki kicsoda...hasonlóan néztek rám...
Ja, és én most be sem mutatkoztam, semmi név, csak bele a közepébe! :oops: Jól nevelt kislány voltam pedig! :roll: Hogyan azonosítottál?

Hildus, nem lehet, hogy valamit valóban benyelt Pancsi? Szerintem figyeld és ha súlyosabb a helyzet vidd el a dokihoz!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok!

Rvan gratulálok a fiúkhoz!!!! Várjuk a beszámolót és a képeket!

Ma voltunk tanácsadáson, mivel a (most született) kisfiam 5 hónapos. 66 cm és 7400 gramm. Védőnénink szerint elkezdhetek neki zsíradékos főzit adni. Kicsit tartok tőle. Nektek milyen tapasztalataitok vannak :?: Egyébként a fiatalúr simán forog és hátrafelé elkezdett haladni. Nem lehet egyedül hagyni sehol, mert pörög hason és hátrafelé tolja magát. Négykézlábast is gyakorolja, bár ahhoz szerintem erősítenie kell még :roll: .

Kép
madri
 
 


Madri! A zsiradékot nekünk is mondták. Mondjuk amióta megpróbáltam kiváltani neki egy teljes étkezést főzelékkel úgy hogy kicsi olajat tettem bele, azóta imádja a tápit... Hogy ezt nekem mért nem mondták hat hetes korában??? :lol:

KépKép
jiny
 
 


Ja és hát igen, pasiból van az már most látszik! Mi most vagyunk 6350 gr még mindig és 64 cm.... Bár tudom jó húsban van, formás baba... :lol:

KépKép
jiny
 
 


Rvan
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek, nagyon szuper méretekkel születtek a fiúk, szinte hihetetlen.


Lányok, nagyon örültem a szombati találkozónak, bár nagyon kevés volt az idő, ahhoz, hogy mindenkivel beszélgessek. Van akivel nem is találkoztam (pl. Gilicéjék), pedig 11-14-óráig ott voltunk.

Kelimóni
Hiányoztál! Örülök, hogy jobban vagytok!

Kizsó
Örülök, hogy végre megismerkedtünk személyesen.

Képzeljétek, ma hívtak, hogy elkészült a bababútor 3-4 hét helyett, kereken 6 hét lett belőle. De az a lényeg, hogy meg van. Holnap elhozzuk és összerakjuk.

Puszi mindenkinek.

Kép
tviky
 
 


Rvan!

Gratulálunk mi is a fiúkhoz, igen szép méretekkel születtek :)
Majd várjuk ám a beszámolódat :):):)
szuperboszi
 
 


RVAN GRATULALUNK A NAGY CSALADHOZ!!!!!!!!!4
Madri nagyon varunk!!!!!!!!!!!Hivlak holnap de egesz nap jo barmikor johetek!
Jiny BOLDOG NEVNAPOT!!!!!
tERDEMET INjekcioztak jjjjjjjaaaaaajjjjjjjjj.!Holnap bovebben.
Csabika mar kuszik csak hátra fele na es a hátán ???????!!!!!!!!
Torta nyam nyam!!!!!!
VIVI1 en is sajnalom de ami kesik nem mulik.
Puszi mindenkinek!!!!
móncsi+3
 
 


Rvan ikrek! Isten hozott Titeket!
Rvan: Nagyon szorítunk, hogy mielőbb eljussatok a Gyámhivatalba és minden rendben legyen! :)

Hildus: Gergőnek hasonló tünetei vannak fogzáskor. Emellet még hőemelkedés és nem akar enni. De rengeteget iszik. Ma is ez volt. 4 foga jön egyszerre.
Pancsi megissza a lötyiket? Gergő nem akarta. Belecsempésztem tápiba, de nem hiszem, hogy attól múlt el a hasmenése legutóbb.

Móncsi: Gyógyulj! Biztosan nagyon nehéz, fájó térd, izgó-mozgó kabóca...

Madri: Ügyes kismanód van. :) Mi olyan 7 hósan kezdtük a zsiradékot. Egy próbát megér, de ha csúszi, sem lesz semmi baj.:)
Csak a Dávid gyomra lesz érettebb. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Rvan!
Gratulálok a babókhoz!

Hildus!
A kisbabáknak tényleg megy a hasuk a fogzásnál, de én azért felhívnám a doktornénit, hogy szerinte mi lehet ez!

Madri!
Sajnálom, hogy holnap nem találkozhatunk, de majd bepótoljuk
simineni
 
 


Hildus! Várlak holnap!! Dél körül jön hozzánk Bea, de ők ketten nagyon jól elvannak... :)

Dóri beteg lett. :( Folyik az orra és kicsit köhög. Ez a hülye idő!!!

Moncsi! Jobbulást!!!

Tviky! Végre megvan a bútor! :) No meg a csillagok. :)

KépKép
jiny
 
 


Sziasztok!

RVAN! GRATULÁLOK ÉS SOK BOLDOGSÁGOT KIVÁNOK! A gyámhivatali eljáráshoz szoritok!

Bocsi lányok, hogy ilyen nyúlfarknyi voltam, de hulla fáradt vagyok.

Sok puszi mindenkinek!
Vendég
 


Képzeljétek Lányok, Zizus megtanult négykézláb közlekedni!!! :D :P :D

Már tegnap próbálgatta magát: a szokásos négykézlábi ringatózásból előre tette a kezét - és jól hasra is huppant. :P Ahányszor csak próbálta, ez lett a vége, így Apukája bemutatózott neki.
Fel-le járkált négykézláb, közben meg édesen magyarázta, hogy "Látod, Zizus, így kell tenni a lábacskákat!" :lol:
(Aztán meg nekem kellett felsegítenem szegényt a földről, mert elgémberedett a dereka - csak 53 éves, na... :oops: )

De akkor még nem sok eredményt hozott ez a bemutató: Zizi továbbra is hasalt, és vigyorgott az Apján!

Ma reggel meg azzal kezdte, hogy a kezecskék után a térdecskéket is előrébb pakolta!!!
Először csak egy-két lépést, és rögtön hasrahupp. :P
Estére addig gyakorolta, hogy átmászott a szobán!! Olyan édesen emelgeti a kezeit, mint egy kis gólya - csak úgy dübben a keze a szőnyegen! A térdeit meg huzugálja szépen magalá - asszem hamarosan foltozhatom a gatyóit...

Ez azért elég ügyes dolog tőle, ugye Lányok?

Leginkább a macska után startol el, de mire odaér, a cica sehol. :wink:
Igazság szerint ahogy elindul felé, szegény cicc már menekül, úgy kalimpál a csajszi azokkal a gólyaléptű kezeivel! :P

Ez olyan új! Olyan izgalmas!
A GYERMEKEM HELYVÁLTOZTATÁSRA KÉPES! :lol:

KépKép
amneris
 
 


Amneris!

Zituska igen hamar elkezdett mászni, nagyon ügyes.A cius meg jó lesz ha edzést tart, mert hamarosan utoléri fürge leánykád!

Jiny! Jobbulást Dórinak! Hildust puszilom.
simineni
 
 


Dóri baba: tessék meggyógyulni, mertha beteg vagy, nem tudunk menni hozzátok. :(

Amneris: Nagyon ügyes Zituska. :) A gatyófoltozás még hagyján, de ezentúl aztán egy perc nyugi sem lesz, Zituska ott lesz mindig a nyomodban. Innentől kezdve már csak egy kis idő a talpra szökkenés, pakolás, stb. Konnektorok veszélyben!!!

Nálunk mindez 10 hónaposan következett be. Nagy erőlködések közepette.
Apát csodálom. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Lányok, azaz bocs, helyesbítek, kedves újdonsült fiús anyukák, fantasztikus, mik történnek mostanában errefelé :D

Mindhárom babának és a szülőknek is sok örömet, jó egészséget kívánunk! Kép
mera
 
 


Dóri babának jobbulást!

Kajla! A kolbászgyúró nagylányod egy aranyos tündér. Annyira szép és nagyon huncut lehet :lol: :lol:

Gabszi! Hogyan azonosítottalak? Sehogy, csak egy megérzés volt. Tudod a női megérzések... :lol: :lol: Pont ilyen helyes csajszinak képzeltelek, nem okoztál csalódást! :lol: :lol: :lol:

Kép
vivi1
 
 


Amneris, Zituska nagyon ügyes! Gratulálok a kis mászóhoz!
Az én lányom is képes a helyzetváltoztatásra...na, nem mászik, abban még csak a rúgozásnál és kézelőrében tart, de: a babaülésben előre-hátra ringatja magát ezerrel,az mozog és így lassan halad, így képes bejárni az egész szobát. A baj az, hogy nem arra megy, amerre akar!Nincs kormány ezen az ülésen, láttatok már ilyet???? :lol:

Vivi: :D :D :D

Kajla, Reginek valóban nagyon jól áll a kötény! Kolbászgyúró lesz, bárki "meglássa"!

Jiny, Zsófi is taknyos ,sajna! Az orrszívás egy rémálom! Már kínomban vettem egy elektromos orrszívót, hogy ne essek hasra a porszívóban és ne kelljen még annak a búgását is hallgatnom Zsófi ordítása mellett.( Vagy lehet, hogy zajvédő fülvédőben kellett volna ezt a műveletet megejtenem, mint az építkezéseken?)
Annyira sajnálom, de ki kell szívni az orrát, mert nagyobb baj is lehet belőle! Utána mindig rondán néz rám... :cry: még szerencse, hogy kis idő, és ismét jóban vagyunk!

Marcianyu, ha igazi fülsiketítő ordítást szeretnél hallani, hívj orrszívásnál, ehhez képest Lili suttog! :wink:
Mikor olvashatunk Lili születéséről? De...csak ha van kedved!

Rvan, remélem minden rendben a fiúkkal! Annyira várom, hogy mesélj, de tudom, ilyenkor nagyon sok dolog van, ami előbbre való!

Tirza, nagyon drukkolok ma Matyinak és Nektek!

Keli, hiányoztál taliról! Kérdeztem a lányokat és mondták, hogy mosdóközeli állapotban kell lennetek... :cry: Sajnálom! Majd legközelebb!!!!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok!

Remélem, ennek a hozzászólásnak már látható nyoma marad!

Dóri baba gyógyulj meg minél hamarabb!

Amneris Zita baba nagyon ügyes! :P Már a talin is látszott, hogy levette az apját a lábáról és mindenre képes a lányáért :lol: !

Tviky az új szobabutorról kérhetünk képet?

Kelimóni Dávid baba a keresztelőjére kapta ezt a pizsit, kezdjük kinőni, de még belefér a fiatalúr:
Kép
Kép reggeli torna

Moncsi3 pihenj sokat, kiméld a térdedet hogy pénteken sokat tudjunk a gyerekekkel sokat játszani!

Siminéni milyen volt az iskolai nyilt nap? Hogy tetszett az iskola?

Szép napot kívánok mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Gabszi! Bevált az elektromos orrszívó? Van olyan hatékony mint a porszívó? Mi is gondolkozunk rajta, ugyanis taknya-nyála egyben, de szó szerint, és már ha meghallja a porszívó hangját visít...

KépKép
jiny
 
 


Sziasztok!

Rvan: Hatalmas gratula nektek, és sok boldogságot kívánok! :lol: :P Kezem-lábam még mindig csuriban!

Jiny: Egyem is meg a tündérkémet. Küldöm nektek a gyógyító manócskákat! :wink:

Kelimoni: Nem is írtam hogy jó a sérója a fiatal úrnak! :lol:

Gabszi: :lol: :P :lol: Élveztem. :lol: Csúcs volt! :lol: :P

Madri: Édes kis tökmagod nő mint a gomba. :lol: :P

Hildus: Juppiiijjjéé, jó látni! :lol: Nektek is küldöm a gyógyító manócskákat! Remélem gyorsan túl lesz ezen a nyavaján a tündérkétek! :lol:

Moncsi: Jesszus, erről nagyon rossz emlékeim vannak. Mi történt vele? :roll:

Tviky: :lol: De legalább már meg van! :lol:

Rkata: Még mindig ha visszagondolok Csengére, olyan szép és különleges. Én ilyen szőke hajat még csak festve láttam. :shock: :P Bár elég nőcis volt, de gondolom nem jár hajat festetni. :lol: :P Jó volt fogni kisfiad is. Lehet hogy azt te nem is láttad. De tied apa megengedte, hogy megdajkáljam a popóját. :lol: :P

Kajla: Ez a kép apának nagyon tetszett. :lol: Nekem is! :lol:
Halálosan huncut Regi!

Gilice: A kis sószsákok sem voltak semmik. Tényleg olyanok mintha tükörbe néznének.
:P Nagyon jó volt babázni velük. :lol:

Amneris: A kis porcelán hölgy? Milyen tenyerest tud már nyomni. :lol: :P :lol:

KépKép
ancsúr
 
 


Sziasztok Lányok!

Ancsúr!

Akkor Te most az RKatához tartozó férfiak melyikének a popóját dajkálhattad egész pontosan...? :lol: :oops:

De amiért igaziból jöttem: Képeket hoztam!
Ez például ma reggeli - így megy ez most nálunk:

Kép Vájjá' má' cica! Én is jövööök! :-)


A másik meglepetésem egy újfajta "akkor és most"! :wink:
Remélem, csatlakoztok Ti is, Lányok - olyan jó volt a legutóbbi képfelhozatal!

Szóval kiválasztottam a kedvenceim közül egy képet, és megpróbáltam reprodukálni a beállítást:

Akkor:

Kép


És most:

Kép

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!
Mostanában nagyon kevés időm van írni, mert megy nálunk az őszi építőipari hajtás. De azért olvaslak titeket! :)
Apát alig látom, este 10-ig dolgozik, én is alig tudom a munkát, gyereket, főzést, stb. együtt csinálni. Minden elismerésem azoké itt, akik tanulnak, vagy dolgoznak gyerek mellett. Szedtek valamit? :lol:

Rvan, Tirza!
Ezúton is gratulálunk nektek, és sokat gondolunk rátok, hogy minden rendben legyen a gyámügynél! És nagyon sok boldogságot és örömet kívánok nektek az apróságokhoz! :D

Mi egyébként növögetünk, most épp betegek vagyunk :( Gréta csúnyán hörög, még nem igazán tudja, hogy köhögni kell ilyenkor. Egyébként láz, meg nátha sincs, hála Istennek. Most már szépen nyúl a dolgokért, próbál forogni, és mindenáron csak ülni akar. Vettünk neki a neten etetőszéket és nagyon élvezi a benne való üldögélést.

Mindenkinek sok puszit küldünk, a babásoknak sok örömet, a várakozóknak pedig: KITARTÁS!!!!

Kép


KépKép
obea
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?