Új privát üzeneted érkezett!

7 doboz tápszert lehet egy alkalommal maximum felírni! Az elvileg egy havi adag. Havonta annál többet nem írhatnak fel. Mivel nekünk a gastrós doktornéni írja fel a tápit ezért nekünk mindig felírják egyszerre mind a 7 dobozzal.

Amneris! Mit tudtak intézni? Mit mondtak miért nem érvényes a taj szám?

Akinek van ügyfélkapus regisztrációja az meg tudja nézni taj szám alapján hogy az érvényes e!
Ha valakit érdekel napi ötöt tudok lekérdezni, szívesen megnézem bárkinek.

KépKép
jiny
 
 


Szép jó estét mindenkinek!

Még ítthon vagyok betegállományban, már jobban vagyok, ezért ma beugrottam egy tárgyalásra a melóba. Nálam is egy vizsga kipipálva, holnap megyek még egyre. És igazi diák leszek, kb 4 órám van a felkészülésre. Ilyen gázul még sosem álltam, de ez egy laza vizsga, bízom az általános tudásomban.

Amneris
Amit leírtál, hát, az agyamat eldobtam. A titkárnönk anyukája gyógyszertárban dolgozik, és mondta, hogy hétfő óta különféle változások vannak, elég nagy a káosz.

Már nagyon várom a szombatot!

Puszi.
Tviky

Kép
tviky
 
 


Sziasztok Lányok!

Már jóideje megjöttünk Pestről, csak akkor valamiért nem tudtam rálépni a Babanetre - aztán meg Apa átvette az ügyeletet, és lefeküdtem délutáni szundira... :oops:

Na szóval:

Képzeljétek! Igazából Zituska TAJ-száma csak néhány napig üzemelt. :shock:
Már júliusban letiltották, mert az adategyeztetések során kiderült, a számítógépbe került adatok eltérnek a lemásolt anyakönyvi kivonat adataitól.
Nagy mázli, hogy ma egy kedves és odaadó nőci foglalkozott velünk, mert lett volna egy-két keresetlen szavam ehhez is! :evil:

"Az ügyintéző, aki a megújult születési anyakönyvi kivonat alapján kiadta a végleges TAJ-kártyát, valószínűleg siethetett, vagy nem figyelt. Bizonyos adatok megváltoztak - mások maradtak, ezt nem értette az ellenőr, és inaktivizálta a kártyát."

De nem szóltak volna, hogy menjünk be, mert elbénázták!! Három hónapig volt a gyereknek olyan kártyája, amit a kis gyerekorvosunk persze simán elfogadott, de ha pl. kórházba kellett volna mennünk, akkor mi van?
Persze szerintük ez ki se derült volna, ha nincs ez az új rendszer... És akkor meg se tudjuk, hogy Zituska "nem biztosított", csak ha majd nyugdíjba megy?! :shock:
Nem értem én ezt kérem!

Szóval a konkrét probléma: Az ügyintéző a gyerek végleges anykönyviéről felvezette az adatait - kivéve, hogy "anyja neve". :!: :!: Az fehéren-feketén az életet adó neve volt.
Megmutatta, láttam a nyilvántartásukban!

"Biztos kapkodott, mert sokan voltak - vagy esetleg természetesnek vette, hogy az anya neve úgysem változhat, és csak tovább vezette."
Pedig a férjem még el is büszkélkedett fényképestül-mindenestül, hogy örökbefogadás történt, azért a változások sora, és Ő a legboldogabb ember a világon!
A nő meg ezekszerint sz.rt bele, hogy a kuncsaft mit hablatyol itt össze... Haladjon a sor! - Gondolom. :oops:

Szóval ma átvezették az adatokat - újra. És holnapig aktiválják a számot, mert mégis csak jogosult a gyerek. 8)

Hát ez volt.
Tanuljatok, Csajok! Mielőtt örömmámorban elrohantok az új TAJ-kártyán a Manó nevét simogatva, kérdezzetek rá, hogy minden adatot módosított-e az ügyintéző.
Az örökbefogadás ugyanis az a kivételes eset, mikor igenis megváltozik az "anyja neve" rovat! :wink:

Szóval mostmár MINDEN RENDBE velünk! - Remélem! :P

Tápszer-felíráshoz: Mi minimum 3 dobozt kapunk minden recepten, és kivételes esetekben ebből kettőt is kapunk egyszerre... Fárasztó lenne dobozonként kilincselni!
Így azért rendben van, és Zizi is kitart a HA mellett. (Bár nem is nagyon ajánlottunk még neki választási lehetőséget :lol: )

Na puszi! És köszi, hogy így figyeltek Ránk! :P :P :P :P

KépKép
amneris
 
 

 
 

MINDEN RENDBE = minden rendben :oops:

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!

Amneris nem semmi kálvárián mentetek keresztül :roll: Nekünk szerencsénk volt, mert a TB-s ügyintéző egyből kiszurta, hogy az anyja neve nem egyezik az enyémmel. Meg is jegyezte, hogy minden adatot át kell rendesen nézni, mert az őf esetén valamiért a rendszer nem veszi át az új adatot (nálunk speciel azért, mert a bm rendszerben az anyakönyvi hivatal nem javította át, csak a belső rendszeren, így adták ki az új anyakönyvet. Ez a lakcímkártyánál derült ki :oops: )

Tápszer felírással kapcsolatban a doktor nénink mindig megkérdezi, hogy mennyi tápszerre van szükségünk, úgy adja ki a receptet. Természetesen a péppel is ez a helyzet, de csak HA tápit és pépet ír fel :P

Kelimóni nagyon csini az együttes, kérünk majd képet akkor is, amikor Gergő baba viseli.

Matiba szorítunk!

Tviky jobbulást!

Felébredt a fiatalúr a kora esti sziesztából. Szép estét mindenkinek![/b]

Kép
madri
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, mert hulla vagyok...

Köszönöm mindenkinek a drukkot! Szerencsésen túl vagyunk a műtéten, minden rendben ment, nem volt nagy vérzés belőle. Előtte sírt egy kicsit, de leginkább azérté mert idézem: "Éhes vagyok, éhen fogok itt halni, ha nem adnak enni." (Ugye nálunk azért nagy szó az evés, mert Mati imád enni.) A kis vérzés azért nagy szó, mert azt mondta a főorvosnő, hogy hatalmas volt a garatmandula, így a seb is nagyobb lett az átlagnál. Jót aludt utána, jól ébredt, nem hányt. Csak az a rossz, hogy éjjel nem lehetek vele, mert felnőtt kórházba mentünk végül, (van gyerekosztály ott is), és éjjel egyik szülő sem lehet benn. Viszont maximálisan odafigyel a személyzet a gyerekre. Rég tapasztaltam ilyet.
Holnap nézi meg az orvos a sebet, és ha oké, akkor jöhet haza, ha nem, akkor csak szombaton. De nagyon jó érzés, hogy túl vagyunk rajta, és nem szenvedett Mati, mint kb. 2 éve az orrmandulával.

Amneris! Hát őrjítő, hogy min mentetek keresztül! Le vagyok döbbenve!

Jiny! Ha lehet holnap de. írnék egy privit négyünk taj számával, ha megnéznéd, megköszönném. Amnerisék története kíváncsivá tett. Előre is köszi!

Megyek lányok, fáradt vagyok, mindenkinek jó éjt!
Vendég
 


Na eltűnt a hozzászólásom, próbálkozok újra...

Amneris, nem semmi az ügy...

Matiba, akkor még szorítunk tovább.

Hildus, de jó, hogy ismét elérhető vagy. Csajszikádról küldesz képet?

Van örömhírünk is: Bobi húgát utánozva megtanult sírni nagy krokodilkönnyekkel és sűrű oázással:)
Ez nekünk nagy szó, mert ami a csecsemőotthonban elromlott, azt eddig nem tudtuk helyrehozni, de most van igazi hisztis, síró-rívó fiacskánk (aki tegnap egész nap az új tudományát próbálgatta, és leste a reakciókat...)

Csatolok pár szülinapi képet és egy óriástörpéset is:

Kép

Kép

Kép
szuperboszi
 
 


Atyaég, Boszi, hogy megférfiasodott Bobi a tavaszi sződi tali óta! :roll: :D Gyönyörűek a csemeték!!

Nálunk megingott a holnapi Gólyahíres találkozón való részvétel, Csengének megint taknya-nyála egyben (bocsi), már harmadszorra, amióta először léptük át a családi bölcsi ajtaját - bár nem vagyok benne egészen biztos, hogy van összefüggés, de furcsa, hogy eddig még a megfázás is messze elkerült minket. Nem vészes, inkább csak kellemetlen-kényelmetlen, de nem szívesen osztogatnánk a bacikat. :( Meglátjuk holnap reggel...

Kép
rkata
 
 


Sziasztok!

Boszi! Nagyon édesek a gyerekek! :)

RKata! Jobbulást Csengének!

MATI HAZAJÖHETETT! :D
Vendég
 


Boszi!
Ez a kispasi egyre férfiasabb lesz, már nem az a kisbaba akit megismertem. Zóra meg egy kis pufóka, de nagyon édes.
Féltékenység nincs még Bobinál? Hát, ki előbb ki később sír, de mindennek eljön az ideje.

Matiba!
Remélem hamarosan otthon lesz a fiad és minden rendben lesz.

Amneris nem semmi amit veled csináltak. rossz belegondolni, hogy mi van ha nincs otthon tápszer, bablevest adsz a gyereknek?
Ha legközelebb patikaproblémád van az unokahugom gyógyszerész, nekem is szokott úgy gyógyszert hozni, hogy majd viszem a receptet. Gabszi, hozzád közel van a Margit patikában.

Jiny, vizsgákkal, hogy állsz, és az áfát sikerül befejezned? Hiányzol te is és a kis tündérbogár lányod is.

Kelimóni!
Ha úgy gondolod, holnap segítek Gergőt elvinni.
simineni
 
 


Matiba egyszerre írtunk Nagyon örülök, hogy otthon van a kisfiad.
simineni
 
 


Nem tudom, hogy tudjátok- e, de Tirzának a szomszédban kisfia született!!!

Puszi.

Kép
tviky
 
 


Tirza:
Itt is óriási gratula! :-) Lehet, hogy türelmetlen vagyok :oops: , de már most nagyon várom a képeket!! :-)

Matiba:
Nagyon örülök, hogy otthon van Mati!

Rkata:
Remélem Csenge már jobban van! Puszi neki! :-)

Boszi:
Gyönyörűek a gyerekeid! :-)

Lányok!
Mikorra jöttök holnap?

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


A babás családokat 12 óra körül várjuk!!!
nikinozso
 
 


Köszi :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Sziasztok!
Mi holnap 10-re ott leszünk, ha nem tévedünk el! :lol:
Holnap lesz az első randim veletek, úgy várom már! :D

Kép
vivi1
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi is nagyon várjuk már a holnapot! :lol:

Addig is hoztam egy képet, aminek az a különlegessége, hogy Tirzáék csinálták a talin! Akkor még nem is sejtették, hogy néhány nap múlva már a saját gyerkőcüket fogják fényképezni!!! :lol:

Kép Szia Fotósbácsi! Te is tényleg Árpi vagy, mint az Apukám?

Drága Tirza!

MINDEN RENDBEN LESZ!!!! :P
Sokat gondolunk Rátok - és holnap találkozunk! :wink:

KépKép
amneris
 
 


Zsófi+Gabszi: 12 órára megy! :lol: :lol:

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok! Nagyon jó volt élőben látni a babákat és mamáikat! :lol:

Ancsúr, köszönöm a dajkálást és a profi itatást...megmentettél! :wink:

Vivi, mire a kezedbe nyomtam volna Zsófalatot eltűntél! Megláttad a nagy popóját és elmenekültél, igaz?????

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok! :)
Bocsi csajok, hogy nem jutottunk el a talira, de egy hasmenéses akció keretein belül töltöttük a napot. :(
Egész nap nyomtuk az ágyat. :(
Annyira fájt a szívem, hogy nem találkozhattam veletek, bánatomban megettem egy naaaaaagy étcsokit. :oops:

Vivi: Lesz még alkalom és akkor nem menekülsz Gergőtől. :)

Remélem, jönnek a képek körmélben :)
Lécci, lécci lécci.... :)

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kedves "Gólyahíres családok" köszönjük aktív részvételeteket a találkozón. Gyönyörűek a gyerekek, nagy öröm látni Őket, és értük továbbra is érdemes ezt csinálni!
nikinozso
 
 


Sziasztok!

Matiba nagyon örülök, hogy Mati hazajöhetett! Minden rendben van?

Rkata Csengének jobbulást!

Siminéni mikor talizunk? Melyik napot választottad? Fiatalúrral nagyon várunk!

Képzeljétek az ismeretségi körünkben (keresztgyerek és tejtesó) skarlát invázió van :cry: . Pedig nem is találkoztak, mivel az egyik Újhegyen jár oviba a másik tesója pedig Szigethalmon suliba. Szerencsére az elmúlt héten egyikükkel sem találkoztunk, így kicsi fiam nem volt fertőzésnek kitéve :)

Taliról kérhetünk képeket?

Szép estét mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Madri:
Az új pizsink Neked. :)
Sajna csak hátulról, mert Gergi nagyon álmos volt már.
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Jól éreztük magunkat Melindával a talin, bár elég béna voltam így elsőre :oops: . Egy csomó gyereket azonnal megismertem az itteni képek alpján, Jankát még meg is dédelgethettem egy kicsit. Le vagyok nyűgözve az ikrektől :D .
Melinda rengeteg sütit befalt és ezen kívül a táblára rajzolgatás kötötte le elsősorban. Azon szomorkodott picit, hogy a "Gólyahíres Gabi néni"-hez nem jutott közelebb, de neki a várakozókkal és a friss babásokkal volt rengeteg dolga. Kedves Nikinozsó, Melinda így egy hatalmas virtuális puszit küld :)
Kelimoni, hiányoltalak Titeket, remélem az a fránya hasmenés már múlóban van.

Kép
Kép
emike
 
 


Kedves Nikinozso!
Köszönjük szépen a lehetőséget a bemutatkozásra. Reméljük a várakozók merítettek erőt a történetekből és a babák látványából.

Én nagyon örültem, hogy viszontláthatom Annát. Bevallom, féltem, hogy szétültetsz Minket, annyit dumáltunk és nevetgéltünk a "díszasztalnál". Remélem egyetlen bemutatkozót sem zavartunk !
A kislányom pedig megrágta a gólyahíres szórólapokat.
Szóval renitensek voltunk mindketten! Nem is tudom," kire ütött ez a gyerek!" :lol:

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Kedves Nikinozso és Csajszik!

Nagy élmény volt a mai tali, majdnem sírtam, amikor a 6 éves kislány mesélt az örökbefogadásról. Jó volt hallgatni a történeteket. A párom azt monda, hogy a mai talitól érzi, hogy egyszer biztos nekünk is lesz babánk. :D

A mi kis fórumos családunkban, mostmár sokkal jobban érzem magam, hogy az írásokhoz kedves arcok is tartoznak. :P Naaaagyon örülök, hogy személyesen is találkoztunk!
Jó lett volna mindenkivel találkozni, de nem baj, jövőre már mi is megyünk a Sződi talira! :P

Keli! Naaaagyon vártalak, Jiny mondta, hogy betegek vagytok. :(

Gabszi! Én nem lógtam meg!!! :( Beszélgettünk, de egy kedves hölgy elhívott téged. :( Utána még kerestelek, de amikor kezdtek fogyni a teremben, mi is elindultunk haza. Zsófinak nincs is nagy popója! :lol:
Nekem az összes baba tetszett, mindegyikben találtam valami édeset, szépet :!:

Nagyon jól esett, hogy sokan olyan kedvesen fogadtatok és örültetek nekem :oops: , KÖSZÖNÖM!!!

Tirza! Köszi a képeket, a kis Matyi csodaszép baba :!: Tényleg pincurka, a pelenkája a térdéig ér :lol: :lol: :lol:

Mindenkit puszilok!
Kép

Kép
vivi1
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi is nagyon élveztük a mai Találkozót!

KÖSZÖNÜNK MINDENT, NIKINOZSÓ! :P És Neked is, Kizsó! Jó volt újra találkozni!!!

Azért izgultam ám, mikor beszélni kellett az egybegyűltekhez - tiszta ciki... :oops:
Pedig hogy vártam már, hogy ott álhassunk! Vagy talán épp azért? Még a nyelvem is összeakadt a nagy meghatottságtól. :oops:
Ezúton is bocsika!
Óriási érzés, hogy eljött ez a nap is - olyan mérföldkő féle, értitek? :P Itt kezdődött a Gólyahíres-életünk, és most azt mutathattuk be, hogyan teljesedett be az álmunk!!!

NAGY NAP VOLT!!

Keli! Hiányoztatok! :cry: Gyógyuljatok meg gyorsan! :P

KépKép
amneris
 
 


Jó reggelt!

Tudtátok, hogy ma Előd névnap mellett anyósok napja is van? :)
Úgyhogy.......:D

Aranyosak vagytok, hogy hiányoltatok minket, nekem is hiányoztatok, olyan rossz érzés volt tegnap az órát nézni. ( most kezdődik, most van szünet, kezdődik a bababemutató, talán már folynak a naaaagy beszélgetések )
De jelentem kitűnően vagyunk. :)

Lányok!

Biztosan nem árulok el titkot, ha elmondom, hogy tegnap beszéltem Nikinozsóval, aki azt az ötletet adta, hogy össze kéne hozni egy Pesti családos talit. ( Vagy Pest megyeit is). :) Mit szóltok hozzá? :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Még mielött a jelentkezés, és szervezés megindulna a GÓLYAHÍRES találkozókat, CSAK GÓLYAHÍRES családoknak szervezzük.
Ne haragudjatok de már nagyon sokan vagyunk, örülünk, ha Ők "beférnek"ezekre a talikra.
nikinozso
 
 


Ez kimaradt 64!! Bp.-i család
nikinozso
 
 


Sziasztok!

Olyan jó volt tegnap találkozni Veletek.

Nikinozso köszönjük a lehetőséget!

Sajnálom,hogy nem voltam valami jó szónok.. Nagyon izgultam és közben Nikikére is próbáltam figyelni. :D

Amneris! Szeretném megköszönni amiért előre engedtetek. Nagyon nagy segítség volt.

Kelimoni! Hiányoltalak. Sajnálom, hogy nem tudtatok jönni.

Kizsó! Végre megismerhettelek személyesen:-)

Most nagyon boldogak a gyerekek! Itt vannak hétvégre a Nagyszülők és a Dédi is!!!!

Kép

Kép
töltike
 
 


Szerintem SZUPER lenne!!! :-) (mármint a Bp-i tali is)
Egyszer már voltunk egy ilyenen, mikor még Marci sem volt meg, csak talán pocakban. Elvittük rá a szüleinket (a leendő nagyikat), hogy könnyebb legyen elfogadniuk a tervünket, mi bizony örökbefogadjuk a gyerekeinket.
Anyu nagyon örült már előre a döntésünknek, hát anyósom.... Azért kicsit megnyugodott, hogy ezeknek a gyerekeknek is "két füle van"...
A kedvencem az volt, amikor elkapott egy anyukát és azt mondta neki: Olyan szép ez a kislány, ugye saját? (mármint vérszerinti) Ja, és Matiba kisfiát tartotta a legszebbnek, mert úúúgy hasonlít az apukájára...

Nikinozso:
Köszönjük szépen a lehetőséget, hogy újra találkozhattunk! Bár a mi "bemutatkozásunkat" Lili "elette"... Ott álltunk a sorban, mikor felébredt a kisasszony és akkor ugyebár nincs türelem, kaját azonnal! :-) Mikorra végzett, szétszéledt a társaság... Majd áprilisban bepótoljuk!

Kelimoni:
Szuper, hogy jobban vagytok, legközelebb ne tartsatok anyósnapot a Gólyahíres tali előtt... :D

Gabszi:
Ezek a mandulavágású szemek...! :-) Hihetetlen édes Zsófi, jó, hogy végre láttam "élőben" is. :-)

Most nem emelek ki mindenkit, mert erős a félelmem, hogy vki véletlenül kimarad, annyian voltunk! Az külön öröm nekem, hogy új családokkal is megismerkedtünk és régi ismerősökkel is találkoztunk a várakozók között! Egy kolléganőm végre, hosszú évek próbálkozása után rászánta magát, hogy jelentkezzenek a Gólyahírhez! Láttam, hogy nagyon zsongott a feje... :-)

A két csemetém jól kifáradt, főleg Marci nem semmi, amit előadott a "mikrofonnal"... Mikor elindultunk, mind a ketten elaludtak és még egy órát őriztük az álmukat a kocsiban a ház előtt.. :-)

Úgy hallom, most viszont felébredtek... :-)

Legyen szép napotok!

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


A budapesti tali jó ötlet. Ki veszi kézbe a dolgokat? Felajánlom a segítségem, ha szükséges.

Vivi! Nagyon helyes vagy, jó volt találkozni veled, ha csak egy pár percre is! Ne haragudj, de annyira pörgös volt a nap, ide-oda rohangáltunk Zsófival és az események elsodortak. Legközelebb már rohangálhatsz Zsófi után. :lol: ...bár remélem nem tudsz majd szaladgálni a csemetém után, mert ott lesz a Te kisbabád is.

A! Nagyon jó volt látni élőben a gyerekeket, Lili tündéri. Annyira csöpp, hihetetlen, hogy Zsófi még ennél is kisebb volt! Hát, az apját már leveszi Zsófi a lábáról, csak ránéz azokkal a bizonyos "mandulavágású" égszínkék szemekkel és kész!!
Az az érdekes, hogy senki nem volt a másik oldalon kékszemű és mondták is: biztosan nem lesz kékszeme. Tessék, hát mondjátok, hogy nem hozzánk készült eleve?

Tölti, Ti is nagyon helyesek vagytok. Te is és a gyerekek is. Örülök, hogy személyesen is láttalak!

Amneris, Zizike helyesebb élőben, mint a képeken. Amikor bemutatkoztatok, legyintgetett a kis kezével: Jaj, anya, miért mondasz el mindent? Nagyon helyes volt!

Diti, Máté nem semmi kiskópé. Annyira jóképű, nagyon, nagyon szép! Sokat változott mióta utoljára láttam.

Kata, Vincusból nem sokat láttam, annyira aludt. ..édesen összegömbölyödve!Őrület,de még a háta is helyes! :lol: Csenge pedig Csenge!! Nagyon nyugisan viselkedett!

Ildikó, Téged mindig öröm újra látni! Veronikát fogni és beszívni a másbabaillatot nagyon jó volt! Valóban hasonlít a tesójára, olyan kedves arca van!

Siminéni, Szandrával cserélek hajat bármikor...csak szóljatok!

Rvan, nem mondod, hogy a fiúk még mindig pocakban??

Tirza, Matyi nagyon csöpp, de hamar megnő majd! :wink:

Gilice, az ikrek nagyon édesen másztak szerte-szét! Köszönöm a fogászati tanácsadást! :lol:


Bocsánat, ha valakit kihagytam a felsorolásból, de megállapítottam, hogy minden örökbebaba nagyon szép. Ti is erre a következtetésre jutottatok?

Lányok, tudja valaki, hogy az az édes kiskobold, barna hajjal és kék szemekkel kislánynak álcázva ki volt? Ő Melinda? Teljesen beleszerettem. :wink:

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Jiny, Dóri nagy kedvencem! Szerintem a súlya teljesen rendben van... és az a kedves arc! Tiszta apja a szeme! Mondták már?? :lol:

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Kispepe, jó volt látni végre! Pont így képzeltelek! :lol:

Na, jó mára eldugulok!!!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Gilice, Diti, Tölti? Ti merre voltatok a talin, én nem is láttalak titeket! :( Töltikét láttam, de csak a bemutatkozásnál. Minden bemutatkozó aranyos volt. :D
Amneris te is olyan szépen beszéltél, nem volt ciki, ügyi voltál. :D
Gabszi! Amikor beléptél bemutatkozni, még megsem szólaltál, de már mondtam a páromnak, hogy te csak a Gabszi lehetsz. Te is nagyon szépen beszéltél. :P

Jó volt a bemutatkozás, mert ahogy meséltetek magatokról, én mindig mondtam a páromnak, hogy most melyik család van ott. Soroltam a neveket, jaj ő az Amneris, ő az Rkata, jé a Töltike is itt van, most jön a Jiny.... :lol: . Míg én hangosan soroltam a neveket, azt vettem észre, hogy a mellettünk ülő emberek elég hülyén néznek rám. Szerintem az járt a fejükben, hogy ilyen furcsa nevekkel, itt tuti mindenki ufó. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
vivi1
 
 


Szép napot mindenkinek!

Lányok, én hihetetlenül jól éreztem magam tegnap, hetekre elegendő energiát és szeretetet tankoltam Tőletek. :) Mindenkinek külön-külön annyira örültem, akivel most találkoztam először, meg persze a "régi" ismerősöknek is! Mindenki annyira kedves és közvetlen volt és olyan szeretettel jött oda, a párom meg is kérdezte, hogy itt mindenki rám várt? :oops: :lol: :lol:
Így utólag, talán jobb lett volna, ha én beszélek, a párom olyan bő lére képes ereszteni a dolgokat, teljesen elveszett a részletekben, nem is tudom, hogy ki bírta-e hámozni bárki is a lényeget. :) Van dumálókája, az egyszer szent, de én ilyennek szeretem. :)

Ggabszi: nekem az édes kis kékszemű koboldról azonnal és egyértelműen Kizsó Zsófija ugrik be. :lol:
rkata
 
 


Rkata! A párod tényleg nagyon kedves pasi :lol: ! Ő Vincust etette, mi oda mentünk hozzá és úgy elkezdtünk beszélgetni, mintha évek óta ismernénk egymást. :D

Kép
vivi1
 
 


Sziasztok!

Szerencsésen hazaértünk! Nagyon örülök, hogy többetekkel sikerült szombat délután találkozni, nagyon szépek a gyerkőcök és szuper volt beszélgetni Veletek!!! :)

Köszönöm mindenkinek Viviennek szánt köszöntését, az én nagylányom már mindenkinek boldogan újságolja, hogy "én már 5 éves vagyok!" ;)

Tirza: Itt is szeretnék gratulálni Matyihoz és nagyon drukkolok, kívánom, hogy mihamarabb igazi család lehessetek! :)

Sok puszi Mindenkinek!
ildi_ko
 
 


Szia Ggabszi!

Melinda tényleg barnás hajú és kék szemű, lehet hogy rá gondoltál. Sajnos még nem megy a képfelrakás :( , sajátgépről tényleg nem lehet?

Kép
Kép
emike
 
 


Emike: kicsinyítsd le max. 600x600 pixelesre a képet, aztán a hozzászólás négyzet alatti 'Melléklet feltöltése' gombra kattintva a 'Browse' gombbal ki tudod választani a saját könyvtáraidból a képet, 'Feltöltés' és 'Elküld'. Ha 250 kB-nál és 600x600 px-nél kisebb a kép, akkor elvileg mennie kell.
rkata
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem is tudtam, hogy ez a topik is létezik :oops: Én mindig csak a másikat olvasom, ahol inkább a várakozók vannak. Márpedig nekünk igencsak sokat kell várni még :(

Nagyon jó volt a tali, úgy örülök, hogy régi kedves ismerősökkel talákoztam. Tölti, Diti semmit sem változott, mióta nem láttuk egymást, sőt az anyaság még szebbé tette őket. Ggabszi tündér, mint ahogy a hsz-iből is kiderült, Ancsúr is nagyon szimpi. Sajnos, sok emberrel nem tudtam beszélgetni, annyian voltunk. De kárpótoltak a boldog babaarcok, olyan jó volt látni, hogy egyszer mi is a másik oldalon állunk majd :)

kispepe
 
 


Lányok!
A talin én és a lánykám is nagyon jól éreztük magunkat. köszönet érte!

Jiny!
Névnapod alkalmából sok szeretettel köszöntünk!
simineni
 
 


Jiny!

Nagyon boldog névnapot! :)

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Köszönöm rkata, most már értem. Szóval ő Melinda a nagylányom: Kép [/img][/quote]

Kép
Kép
emike
 
 


Sziasztok!

Jiny! Boldog névnapot kívánok!

Kép

Lányok, örülök, hogy jól éreztétek magatokat a szombati talin! :)

Kispepe! Jó látni téged is! :) Írj légyszi!

MarciLilianyu! Jót mosolyogtam azon, hogy Mati mennyire hasonlít az apjára. :) Feltéve ha rá gondoltak, és nem Dancsira. :)

Madri! Köszönöm kérdésed, Mati jól van, bár néha még fáj a torka, és szombaton hőemelkedése is volt, de ez benne van. Átmentek ma anyuékhoz, mert ugye holnap munka, Mati viszont nem mehet oviba. Dancsi is ment, majd onnan viszi apukám oviba. Olyan sokat segítenek a szüleim, de tényleg. :)

Kinéztem Mati szülinapjára egy tortát, nem tudom ténylegesen mekkora, mennyibe kerül, de nekem tetszik, neki meg főleg fog, mert imádják Scooby-t. Majd meglátom, még nem döntöttem véglégesen. Szerintetek nem túlzás?

Kép

Legyen szép napotok!
Vendég
 


Most írt vissza a cuki, h ezt nem merik bevállalni, mert nagy a feje, és a könnyű nem vajas krém miatt valószínűleg leesne, mire hazaérne.

Küldtek egy másik képet, majd igyekszem feltenni.
Vendég
 


Jiny!

Naaaagyon boldog névnapot kívánok Neked! Puszi
Kép

Mati, pedig ez a torta szuper jól nézki! Igaz, hogy fejnélkül már nem lenne ilyen szép :lol: :lol:

Kép
vivi1
 
 


Akkor a még választható variációk:

Kép

Kép

Kép

Nekem a 3. tetszik leginkább. Na mostmár eldugulok, velem lesz tele a topic.
Vendég
 


Jiny:
Névnapod alkalmából nagyon sok boldogságot kívánunk! :-)


Matiba:
Dancsira gondolt, miután mondtad, hogy Őt Te szülted... :-)
Szuper lesz ez a torta!! Melyik cukrászdában rendelted? (Horváth?)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?