Új privát üzeneted érkezett!

Szia Hfnzs!

Rajtam később kezdett el látszani,de ebből is látszik,hogy nem vagyunk egyformák. :lol:
És a Christina Moda-ban vásárolok kismama ruhákat. Nagyon jó mínőség jó áron,és hozzánk közel is van szerencsére.
Kabátot nekem nem kell vennem,mert a szövetkabátom bő szabású,tehát majd bele fogok férni. :)

www.christinamoda.hu

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Tinnyei, Anzsika
Üdv köztünk.

Ancsa
Nagyon klaszz a hasad nekem most ekkora.

Babzsák
Sajnálom, reménykedjünk benne, hogy arrébb mászik.

Boszibaba
Én voltam a Barossban genetikán meg szívuh-n is. Az uh-s dokik elég sűrűn váltják egymást, akkor nekem nő volt de normális és kedves. egy páran jöttek ki képpel, viszont férfi nem mehetett be, és tényleg sokat kellett várni és 2 órát vártam. Ha kérdezel elmagyarázzák, hogy mit látsz?
lehet, hogy feledékeny vagyok vagy nem figyeltem eléggé bocsi, de miért mész genetikára? :oops:

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok, Lányok!

Rég nem jelentkeztem, viszont mindent elolvastam, rengeteget írtatok. :wink:

Üdv minden új pocisnak! :D

Fenix, tényleg nagyon szép nő vagy, én is bírom a stílusodat, őszinteségedet. :)

Judykiss, elpityeredtem, nagyon szörnyű érzés lehet. Igazán sajnálom. Remélem, hamarosan újra nőni fog a pocid, egészséges babucit rejtegetve.

Én már betöltöttem a 13 hetet, de pocak (dudorodás) igazából nem látszik, viszont azt érzem, hogy a cicim aljától egész lentig minden egy kicsit kitolódott előre. Ezt a nadrágokon végképp le tudom mérni, mert egyre kevésbé kényelmesek, illetve egyre kevesebb gatya jön fel normálisan. Bocs, feljönni feljön még, csak a gombolással állok hadilábon. :wink:

Furi egyébként, de én nem igazán könnyebbültem meg a 12 hét lejárta után, lehet, hogy a vetélés és egyéb problémák felmerülésének kockázata jelentősen lecsökken, de ezt én nem érzem. Nem mondom, hogy folyton rágom magam, mert azzal amúgy ártanék is Töpörtyűnek, csak azt sem gondolom, hogy innentől kezdve aztán biztosan nem lehet semmi baj.

Múlt héten bejelentettem a munkahelyemen, normálisan fogadták. Ez az igazi megkönnyebbülés, hogy végre beszélhetek róla, nem kell titkolóznom. Sok kollégám egész közel áll hozzám, nagyon nehéz volt nem beszélni Töpörtyűről.

Minden szépet s jót Nektek!

Kátya
kincsimano
 
 

 
 

Szia hfnzs!


Én a C&A-ban vásároltam kismama ruhákat, nagyon meg vagyok elégedve a minőségével és az áraik is jók.
Voltam Pintácsi Viki kismamaboltjában ott is szép dolgok vannak nem olcsók, de a Brendon áraihoz képest még mindig barátibbak.
Én nem pesti vagyok,de amikor ott járunk mindig beugrunk a C&A-ba a babának is jó dolgokat lehet kapni!
Egyébként van nálunk 2 kismamabolt az egyik baromi drága a másikban meg kevés a választék.
A kedvenc nem kismama szoknyámat koppintottam le és varrattam meg nyári és téli változatban.Jók lettek és kényelmesek.
A téli kabáttal vagyok bajban most láttam egyet ,de nem tudom mihez viszonyítani.
üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


heló Mindenki!

Képzeljétek, ma reggel voltam védőnéninél és a drága 15 percig nem találta Dalmi szivhangját.SZERINTETEK MIT ÉLTEM ÁT? Azzthittem lefordulok az ágyról...dde közben meg éreztem, hogy mozog a bébi,Ekkor bejött egy kolleganő és ő rögtön megtalálta...vert a kis szivecskéje rendesen!!!
Ja és sajnos kicsit vizesedek és azt mondta, hogy max 1.5litert ihetok. De én azt olvastam, hogy ez elavult dolog, mert pont ezért nagyonnagyon sokat kell inni. KI MIT TUD?????
Vendég
 


Szioka!

Bbeti ment privi neked.
És ha már a pocikról volt szó,akkor én is teszek fel 2 mai képet. Holnap kezdem a 20. hetet! :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Bacivili múltkor az enyém se találta nagyon,de aztán meglett végül! :D

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hello

Érdekesek ezek a szívhang vizsgálatok.Rám a kórházban hozták a frászt napi kétszer.Reggel korán és este néznek szívhangot.
Na most akkor voltam 22 hetes, ez nem mindenkinek jött össze, egy váll ránditással elintézték ja még kisterhes!
Könyörgöm akkor aki az elején van az mi mini terhes!
Érdekes a védőnőm már a 16. héten elsőre megtalálta!

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


r.zsana, nem tolakodás, ne viccelj. a kórházzal ahol szültem vna eleve nem voltam kibékülve, de a dokimhoz ,már ezer éve járok.addig kutattam mig nem találtam olyan anyukákat, akik nála szültek és senki nem volt elragadtatva tőle....én is kérdezősködtem és egyre jobban éreztem, hogy nekem nem ő kell..hát ezért váltunk!!

babzsák, eez nagyon komoly, hogy 20tól feküdnöd kell!!!de majd kitartás, mindig az eredményre kell majd gondolni :D :lol:

boszibaba, barossról én is azt hallottam, hogy 2-3 óra várakozás az alap... Pocakod naagyon édiii még mindig!!

barbamami, szülésznő ügyben még nem döntöttem, vszinű kikérem a doki tanácsát, hogy mi legyen.kéne választani...csak annak is megint fizetni...jajjhhh

ancsa, NEKEM MOST EKKORA A HASAM KB!!!!
ezt hogy csinálod?????????????

hfnzs, én vettem két bandázst (kismamaövet) amivel a régi gatyókat is fel lehet húzni, igy rengeteget lehet spórolni és változatosabbá tenni a ruhatárat!!! felső ügyben pedig érdemes egy jó megtermett rokontól, vagy bnőtől kérni ezt azt kölcsönbe. én anyumtól kértem párat pl. Igy eddig összvissz 2 db kimamamrucit vettem, a C&A ban. nekem nagyon bejött, kényelmes szép és nem horror ár (általában...)
Vendég
 


na szép---ezek szerint nem csak rám hozzák a frászt szivhang ügyben.... szar érzés az tutii
Vendég
 


Sziasztok!

Bacilivi
A lábad vizesedik? Mert egy baromság amit mondott neked! :evil:
Nekem a mai napig vizesedik a lábfejem és a bokám, erre megoldás, hogy keveset ülsz, vagy tedd fel magasabbra a lábad. Ha lefekszel, akkor is. Sószegény étrend kell, és jó nagyon az Endovenon krém, igaz 1000 ft a kis tubus, de jó, mert mentolos, hűsít és lejjebb viszi a dagadást, recept nélkül kapható.
Ne használj szűk zoknit és cipőt.
Ezeket a védőnőm mondta, még ehetsz babánt is abban kálium van, és az ilyen felesleges vizeket kihajtja.

Innod meg naponta 2-3 L kellene, hogy legyen elég magzatvize a babának, ezt meg a nődokim mondta.

Kép
Kép
bbeti
 
 


bbeti, megnyugattál...szerintem is baromság amit mondott!!! kéne járniuk a védőnőknek tovébbképzésre...Méghogy max napi 1,5 liter...csak reggel lecsúszik 1 lityi.. :lol:
Köszi a tanácsokat, megfogadom!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hát csajok, nekem meg a védőnők nem is néznek szívhangot, csak a doki és ő sem mindig kapcsolja rá a hangot, már a baba mozgásából is láthatja, h minden rendben van-e, nem?

Kép
gyanixi
 
 


Ancsa! Ezt hogy csinálod!!?? Rajtam még nem is látszik, sőt ehét óta tán még laposabb a hasam, mint múlt héten vt!! :shock:
Hát gratula!
csak abban bízom, hogy pszichésen nem nő, míg szombaton megmondom a családnak. Addig jobb, ha már nem bukom le. De utána télleg nőhet ezerrel...

Kép
[/url]
gypsophila
 
 


Hello LÁnyok!

Örülök, hogy jól van Mindenki!

Bacilivi:
Így már érthető a doki váltás, semmiképp nem szabad olyan helyen maradni, ahol nem érzi magát biztonságban az ember! Majd írj arról, hogy hogyan sikerült a váltás.

Vizesedéssel kapcsolatosan, szerintem pont, hogy még többet kell inni, hogy elinduljon a víz a szervezetből! + amit a Betti írt, az mind jó tanács.

Ma voltam terheléses cukron, szerencsére nem cukros löttyött kellett inni, hanem egy szendvicset ettem és egy pohár tejet. Szóval kíméletes volt. Remélem minden rendben lesz, a többi értékem is, meg a vizelet vizsgálat is.

Őzi, Nanett mi újság Veletek?

Luisa mi volt az UH-n???

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Megmutatjuk már mi is magunkat, így 23 hetesen! :lol:
Kép

Kép
gyanixi
 
 


Jó reggelt! :lol:

Gyanixi nagyon szép a pocid! :D És persze te is helyes vagy! Látom te se híztál sokat velem együtt. :D

R.zsana örülök,hogy szerencsésen túlélted a cukros vérvételt. Én nem szeretem a tejet,de szerencsére a dokim megnyugtatott,hogy akkor teát is ihatok. :D Ilyenkor ezekt ott adják vagy neked kell vinned?

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Köszönöm, h próbáltok bíztatni a fekvés miatt...valóban elég szar lesz, de legalább sokkal több időm lesz Babzsákkal foglalkozni. Meg arra gondoltam, ha sikerülne vele felvenni a kapcsolatot a Raffai-féle módszerrel, akkor megkérem, hogy húzza arébb a lepényt:))
Biztos megteszi....
Egyébként ma hívom az AFP labort, elvileg kéne, h legyen eredményem+ ma este 4D UH!!!!!!!
Majd rakok fel képet!

Kép
babzsák
 
 


Bbeti genetikára azért kell mennem,mert az AFP-m 0,72 lett,és 0,75 alatt meg kell ismételni.

Babzsák várom a képet majd! :D


Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba: köszi a bókot!

Képzeljétek egyik barátnőm pont most szül, teljes extázisban vagyok és ilyenkor már én is úgy lennék a helyében, bár azért szeretném én is kiélvezni a kismamaságot, csak ő neki ez már biztos és nem kell tovább aggódnia, h minden rendben legyen, nekem meg még van 4 hónap!!!! :o

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok lányok!

Zsana, köszönöm az érdeklődést, megvagyunk!!! :) KISLÁNY, a kuki végleg eltűnt, ja és gyönyörű, és a korának megfelelően fejlődik napra pontosan. Nagyon tetszett a 4D, mindenkinek csak ajánlom, mi a Honvéd kórházban voltunk, nagyon kedves volt a doktornő, vihettünk videókazit, dvd-t, kaptunk pár fekete fotót, és minden csak 8eFt volt. teszek fel egy kis ízelítőt a gyönyörű kislányunkról :)

Zsana:
nem mondtak semmit helyben a cukorterhelésesnél? azt hittem, rögtön megmondják az eredményt...

Gyanixi:
dögösek vagytok :), írtam emilt

Bacilivili:
nem lehet megkérni a védőnőt, hogy bekeapcsolja a készüléket, hogy halljad a kis szívét? szerintem minden védőnői állomáson van, nekünk autómatikusan mindig bekapcsolja...

Többiek merre vagytok????

Íme a fotók: látszik a tappancsa is :)
Kép Kép Kép

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


luisa: Nagyon édi a babátok, hány centi, nem mondták?
Én is akarok már ilyen képet!!!!!

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi: nyugi, neked is hamarosan lesz!!!!

Azt mondta a doki, hogy olyan mint egy kis gumibaba, nehéz így lemérni, de van pár adat, he érdekel:
BPD:55,5mm (azt hiszem a két halánték közötti)
AC:183(feje búbjától a popóig)
OFD.74mm (oldalról a fej hossza)
FL:42 (combcsont)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


nekem a második fotó tetszik a legjobban :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy nem írtam mostanában,de olvastalak benneteket.
A babahallgatózót a Mammutban találjátok,azt hiszem az első emeleten egy Gyógyászati segédeszköz boltban.Van ott minden, légzésfigyelő,orrszívó,meg minden egyéb.
Egyébként voltunk a Camponában múlt hétvégén,megvettük a hordozót,meg egy ágyneműgarnitúrát és megtaláltuk ugyanazt az ágyat,amit a Brendonban néztünk,csak egy tizessel olcsóbb,úgyhogy azt is ott fogjuk majd megvenni.Ha valakit érdekel,ez az üzlet a Bambibell.Nagyon jó cuccok vannak.Ja és a légzésfigyelő is itt a legolcsóbb,22.000.-,nem pedig 35.000.-!

A babák nagyon édik,és a pocakok is!Ancsa pocija pedig hihetetlenül nagy,irigyellek érte :D Mi már 15 hetesek vagyunk,hamarosan teszek fel képet.Sziasztok!
Vendég
 


Luisa ugye mondtam,hogy a Honvéd jó lesz! :lol:
Nagyon aranyos a babátok. Kíváncsi vagyok nekünk marad-e a kuki,vagy sem?! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok,
A munkahelyemen gyorsan elolvastam az elmúlt pár napot. A többiek biztos azt hiszik, hogy megkattantam, mert hol pityergek, pl. azon amit Judykiss írt, hol meg somolygok a képeken és írásokon, amiket látok.
Mennem is kell, csak néhányra reagálnék;

Babzsák, ha feküdni kell, az biztosan nem lesz könnyű, de hidd el, nem a világ vége, minden renben lesz.

Fenix, örülök, hogy így rendeződtek a 'dolgaid' és végre boldog vagy, még emlékszem, mikor először feljelentkeztél, és mesélted, hogy nem volt könnyű a pasifronton. Nagyezsdáról én csak jókat hallottam, nekem is javasolták, de mivel nincs különösebb gondom, így megelőzésként nem megyek hozzá.

Boszibaba, lemaradtam a szülinapodról, így utólag is: Gratulálok!

Luisa, nagyon cuki a baba! Most már nagyon úgy néz ki, hogy nekem is kiscsajszi lesz.

Vitte, örülök, hogy jobban vagy. A kiírás azt jelenti, hogy akkor már nem fogsz dolgozni?

Judykiss, nem is tudom, hogy mit mondhatnék, szerintem ne hagyj itt minket, és hamarosan biztosan újra átélheted a babavárás minden örömét. Ezen a fórumon tényleg mindenki olyan helyes, és jó fej!

Gyanixi, klasszul nézel ki, nagyon szép formás a pocid!

Ja igen, a szex téma se maradjon ki; én folyton azon izgultam az utóbbi pár hétben, hogy nehogy megnyomjuk a kicsit, ez megnyugtató, hogy védve van. :lol:

Őzi, priviben küldök a táblához néhány adatot
Lili,

Kép
Kép
34372
 
 


Ancsa,
Tényleg nagyon látszik a pocidon, de igazi kismamás formája van! Nagyon jó érzés, amikor már a kollégák előtt sem kell titkolni, hirtelen mindenki olyan kedves és megértől lesz, majd meglátod!
LIli

Kép
Kép
34372
 
 


Halihó!

Megvan az AFP-m: 62 nanogrmm, 1,6 MOM a 16. hétre számolva!!!
(az a nanogrammos izé mi?????)

:lol: :lol: :lol:

Kép
babzsák
 
 


Lemaradt!

János Kórházban szülő kismamik kérlek segítsetek!
Kórházon belül hol veszik le az AFP-t?Mert állítólag nem ott,ahol minden mást.De akkor hol?Mert jövő héten mennem kell.
Köszönöm szépen!
Vendég
 


Most találtam :?
A kormány tervei szerint januártól csak a lakhelyhez közel lévő három kórház valamelyikébe lehetne menni - írja a Magyar Hírlap. Ez aggályos lehet az ellátás színvonalának regionális különbségei miatt.

Ha a beteg mégis ragaszkodik egy máshol praktizáló orvoshoz, vagy egy lakhelyétől távolabbi kórházhoz, akkor viszont súlyos összegekkel saját zsebből kell fizetnie a költségeket - derül ki az újabb egészségügyi reformokat tartalmazó, a parlamentnek pénteken benyújtandó törvényjavaslatból.

Az még nem egyértelmű, hogy a szabad orvos- és kórházválasztáshoz ragaszkodó pácienseknek mennyit kell fizetniük.

Bár elvileg most is mindenki csak a területileg illetékes kórházba mehetne, a régiók közötti vándorlás - épp a színvonalbeli különbségek miatt - jelentős, húsz és ötven százalék között mozog. A Nógrád megyeiek közül például minden második beteg a fővárosban láttatja el magát.


Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Megvan a nanogramm, ha valakit érdekel:
20-100 ng6ml között, és 0,7-2,5 MOM között teljesen jó az AFP, de csak genetikai ultrahanggal együtt értékelhető vele a babuci állapota.

Azért én nagyon boldog vagyok!!!

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok, szép kismamák!!!!!

Barbamami:
Aranyos vagy, és seggitek ha tudok, én a Kútvölgyi kórházban szülök Dr.Mészáros Gábornál, imádnivaló orvos, a másik két fiamat is nálla szültem, rendes kedves megértő!!!!!!!!!!!!!

Boszibaba:
Szép a hasad, nekem is óriási már és én is 20 hetes vagyok, tennék fel képet magamról tegnap csináltam de nem akarja engedni a gép nem tudom miért?!
Sziasztok.
ANZSIKA.

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Ja most írja, hogy túl nagy a kép mérete, hogyan érhetem el, hogy kissebb legyen, hogy feltudjam tenni????Segítsetek.. Köszike.
ANZSIKA

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Babzsák:
Az én MoM-om is nagyon jó lett!!!!!Ez azért meg nyugtató!!!!De azért még mindig izgulok egy kicsit, hogy egészséges legyen.
ANZSIKA.

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


LUISA,

Gyonyoru a kiscsajszi!!!!! Es a tappancs, meg kell zabalni !!!!!


Gyanixi,
Nagyon csinike vagy!!!! Hany eves vagy?

Babzsak,
Hat nem lesz egyszeru vegig fekudnod... en ket napot alig birtam ki 10 hetesen... Szegenykem. De a baba erdekeben mindent, nem igaz?

Lili,
Igen, azt jelenti, h. nem megyek vissza mar a kiirasig. Remelem, minden ugy alakul, ahogy szeretnem. 1 het alatt elmult a hasmenesem. Ez mar mutat vmit... a mehosszehuzodasok nekem kisse fajdalmasak, de hat ezzel nem lehet mit kezdeni...

Ancsa,
Ez igazi bebipoci mar!!! Legalabb nem mondjak, amit nekem 15 hetesen "Bevacsiztal ???" ... :roll:

Bacilivi,
Ez a keves ivas tenyleg baromsag... egyebkent van anyosomnak egy konyve, 74-ben adtak ki, azota mar mindenre mast mondanak, elavultak a nezetek, na abban van, h. a kismama max 1,5 litert ihat egy nap, de inkabb kevesebbet... Na akkor en is kiszaradtam volna mar....

Nekem az inyverzes az elso harom honapban volt, most orrverzesem van. Ez sem volt elotte...

Szep napot mindenkinek, megyek vegre szepulni fodraszhoz 8)

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Tinnyei akkor le kell kicsinyitened.
Erre van több program az origo szoftverbázison. 8)
Ilyen pl: a FastStone Image Viewer v2.5 - képnézegető és -szerkesztő program

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hello Lányok!

Ma betelefonáltam, hogy milyen lett a cukor eredményem. Azt mondták rendben van. Úgyhogy egy nagy kő esett le a szíyvemről. Fontos, hogy a cukor rendben legyen egy kismaminál, és inkább előbb derüljön ki mint később!

Luisa:
Nagyon szép kislányotok van!!!! :lol: Nekem egyébként a 3. kép tetszik a legjobban, mert azon látszik a pofija, meg a tappancsa ami nagyon édi. :P Bocs, de nem emlékszem igazán, nektek mondták már azt is hogy fiút látnak? Mikor? Ha igen akkor egyre kíváncsibb vagyok a mi kis babónkra...

Benkoka:
köszi az infókat. A camponában én is voltam. Tényleg vannak jó dolgok, és a hordozók közül egy jó pár le van értékelve most.

Babzsák: örülök, a jó eredményhez. Emlékszem én is mennyire örültem neki! Szerintem a genetiaki Uh után nyugszik meg a kismamik nagy százaléka. (legalább is nálam így volt, addig mindenen izgultam.)

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Boszibaba: a vizsgálatra a szendvicset és a tejet nekem kell megoldani. (a mai helyzet mellett ez nem is csoda...) Biztos jó a tea is a tej helyett de gondolom, akkor cukorral kell majd inni, mert anélkül nincs értelme. (a tejben van tejcukor)

Nagyon szépek vagytok a pocakos fotókon!!! Mindenki 1-1-ig!
Ancsa, nem semmi, hogy már ekkora a pocid! Igazi kismamis.

Lányok, hétvégén megyünk megnézni a babaágyat amit a neten néztem ki, meg egyéb dolgokat. Képzeljétek, egy csomó dolgot kaptam a barátnőmtől!!! (babakocsi, pelenkázó lap, táska és még egy csomó minden!) szóval így sokkal kevesebbet kell költeni, vagy lesz olyan dolog, amiből a drágábbat is megvehetjük! :lol:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok Lányok!

Szép nagy pocitik van gratulálok, az enyém még nem nagyon akar látszani :(

Boszibaba: ez elképesztő, remélem nem merik megtenni. Mert hogy a TB befizetés az az egész országra érvényes nem csak egy régióra.
Elképesztő!

Kép


NEM ikrek a babók csak még nem tudjuk a emét, ezért nem akartam jósolni! :)

Tüsike
tüsike
 
 


pocitik = pocitok
emét = nemét
:) :) :) :) :)

Tüsike
tüsike
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon arik a pocakfotók!! Gyanixi,nagyon dögös vagy!!
Bacilivi: írjál,hogy mi volt a dokinál!(Hogy tetszett,mit mondott,stb...)
Luisa:de jó nektek,hogy biztosan tudjátok,hogy kislány! Nagyon édesek a fotók :wink:
Anzsi:Nekem se sikerült lekicsinyíteni a képet,amit fel akartam rakni. Igaz,nincs is túl sok időm próbálkozni vele..
Babzsák:Nem tudom,vigasztal-e valamennyire,de nagyjából leírom,anyukám min ment keresztül,hogy mi a nővéremmel legyünk..
Született egy bátyám,de 2 hetesen meghalt.(Nem záródott a szívkamrája a szüléskor. Ma már rutinműtét,de ez az 50-es években volt..) A bátyámmal nagymosást csinált,meg mindent a terhessége alatt. Aztán amikor teherbe esett, mindig elmentek a babák. Ez ment 14 (!)évig. És akkor talált egy dokit,aki befektette kórházba,és végig feküdt a nővéremmel.. Aztán nem is kísérleteztek többet. És akkor azt hallották a tv-ben,hogy ha egy férfinek 40. év fölött mumsz-a van,nem lesz termékeny.. Hát így jöttem én,anyu akkor már 40 éves volt. És végig feküdt velem is. Csak egy palacsintát sütött volna ki,én most nem lennék. Nem tudom,hogy csinálta végig,pedig 2 pecig nem bír nyugton maradni. De nagyon hálás vagyok neki.. Hát,addig jól kipihened magad,míg megszületik a baba. Mert aztán nem fogsz pihenni egy darabig.. :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami:
Ti aztán igazán várva várt gyermekek vagytok! Nem semmi amit végig csinált anyukád, de gondolom ehhez egy nagyon jó apuka is kellett!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok!!

Nagyon-nagyon köszönöm a vígasztalást, nagyon jól esik, tényleg!
De ehhez tényleg apuka is kell, mert nálunk nagyon kevés ideje van, viszont mindent megcsinál, de mikor?...
És persze, hogy kibírom! Ha Babzsáknak ez tesz jót, akkor mindent!
De reménykedem még, hátha megfogja az a lepényt, és arrébb húzza, ha szépen megkérem :)
Luisa! Nagyon édes babucid van!És milyen jó, hogy biztosan tudod a nemét...Hátha mi is megtudjuk ma este...Majd felteszem a fotókat!

Sziasztok

Kép
babzsák
 
 


Szisztok!

Nagyon szépek a pocik (Anita, Gyanixi)!

Luisa, imádom azt a pici tappancsot, hihetetlen hajlékonyak!

Lányok, nektek is szokott néha nyilallni a pocakotok? Nem sokáig, hanem egymás után néhány kisebb szúrás. Remélem, semmi extra, csak a méhem nő.

Köszi!

Kátya
kincsimano
 
 


Kicsimano!

Ez tök normális. Nyúlnak a méhet tartó szalagok, illetve nő a méhed, és persze a kisbabád is! Szóval ne aggódj!Azt mondják, ha nyomva tartod a szúró helyen a kezed, akkor hamar elmúlik, illetve ne tegyél hirtelen mozdulatokat. nekem már elmúlt...

Kép
babzsák
 
 


Köszi, Babzsák, megnyugtattál. Csak fura volt, hogy sajgás jelentkezik - szerencsére ritkán. Majd kipróbálom a kézrátételes módszert. :wink:

Kátya
kincsimano
 
 


Boszibaba!
Sorry!!! Én vagyok az utolsó!!(((
ISTEN ÉLTESSEN!!!
És Nagyon édes kismama Vagy!!!
Kép

Gyanixi
Hát a sex… az Afrikában is sex!!!!! Az az szent dolog!!! Imádjuk.. előtte utána is helyette… Most hogy babás vagyok még horny-bb vagyok… hmmmm… nem gondoltam, hogy ez lehetséges!!!
Mesés a pocakod!!!)))) Na és ez a nadrág!!! Elárulod hol vetted???

Bacilivi
Biztos jó okod van arra, hogy MOST dokit váltasz… Remélem újjal szerencséd lesz!

r. zsana
remélhetőleg igen))) Megbarátkozik… Amugy imádja a gyerekeket… most elég sok… sőt… SOK kisbaba van a berátikörben… És mindedikkel játszik… legugul, lefekszik hozzájuk a földre… beszélget… nagyon édes… Ugy hogy.. gondolom.. a sajátját csak elfogadja…

Jaj… megkérdeztem tőle megadja e a Babynek a családinevét… MEGSÉRTŐDŐTT!!!! Hogy ILYEN kérdeseket teszem fel… Bocsánatot kértem… hát.. hülye nő vagyok.. mi lehet tenni)))

Tüsike
Szia! Köszönöm)))

Kincsimano
Juuuj!!! Kedves tőled)) Köszi!!

Babzsák
Ha elkerülhetetlen lesz a fekvés… Akkor se keseredj el!!! Találunk 1000 olyan dolgot.. amiért ez a legjobb dolog a világon!!! Szorakoztatunk téged… Csak számitógép legyen a közelben!
Kép

Kép

Kép
fenix
 
 


Sziasztok :)

Hogy szalad az idő. Mindenkinek nagyon szép a pocija :lol:

Megpróbálok én is feltenni egy képet. Ez múlt héten készült az állatkertben.

Nekem a derekam fájdogál :shock:

Dia Kép Nonó+anya

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


BOSZIBABA!

Én is Boldog Születésnapot Kívánok! :)


Itt pedig Borsó Úrfi :lol:

[link=Kép


Kép
dia1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?