Új privát üzeneted érkezett!

Pihi!Annyit mondott egyenlőre a doki,hogy pénteken peteérés nézés,aztán jön a párom.Ennyi.
De gondolom be kell vinni majd anyagot.Nem tudom.
breni
 
 


Na igen, szerintem is, csak ennyi. A jobbik eset, akkor nem mogyorózzák meg!:) Akkor nem nagy dolog. Beviszed, aztán pár nap múlva lesz eredmény. Milyen mennyiségű (ml) az ondó,mennyi spermiumot tartalmaz (darabszám), abból mennyi a mozgó(százalék). ezek a legfontosabbak. Ha valami nem jó, akkor szerintem küldik komolyabb vizsgálatra. Ott van tapizás, és részletesebben megnézik az anyagot is. :( De erre biztosan nem kerül sor!!!
Nálunk ez jön szerintem. Mivel kevés mozog, vagyis mozgott, amikor vizsgálták, de remélem, hogy azóta ez megváltozott!!!! :)
pihi
 
 


Kaáliba jártok, ugye?
pihi
 
 

 
 

Reni!
Ez nagyon jó, gratulálok!:D
Nem mondta a doki, hogy akkor miért hosszú a ciklusod?
Nálunk Apa ott a kórházban "produkált" (a segítségemmel:P) és 2 órán belül meglett az eredmény.
Őt megmogyorózták, sőt még a prosztatáját is megnézték. Végbélen keresztül kézzel.
De azt hittem ezt mindenkinál nézik. Mondjuk mi kórházi urológián voltunk, lehet hogy azért volak ilyen alaposak?
Jobban jártok ha vinni is leheta cuccot, mert ott alakítani nem könnyű.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hú Vica, le a kalappal a férjed előtt, hogy ezt tűrte!!!!!!!!! :) :) :)
pihi
 
 


Pihi!Értelek.
Nem meddőségibe járunk.Csak nőgyógyászhoz.
breni
 
 


Pihi,
Szegénykém nem tudott mit csinálni, a doki mondta neki, hogy hajoljon előre, aztán sutty...már benn is volt.
A Drágám csak este mondta el, hogy ez is része volt a vizsgálatnak, úgy megrázta a kis lelkét. Úgy sajnáltam...

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Reni! :) :) Örülök,hogy jók az eredmények!!!!És Apánál is tuti minden oké lessz!!

Nálunk sem volt mogyorózás :lol: csak vinni kellett a kiskatonákat,Én is segítettem neki.Aztán robogtunk is át a városon.A lényeg ha viszitek,hogy meleg helyen legyen.Én becsomagoltam alufóliába és ezerrel fűtöttünk a kocsiba. :lol:

Beu meg mindig eltűnik egész napra,és arra nem is gondol,hogy mi meg itt aggódunk érte!!! :lol: Ugye csajok????
csanita
 
 


Reni, az tök jó, hogy ilyen nőgyógyászt csináltál, akinél ezeket a vizsgálatokat meg lehet csinálni :)

Vica, így már értem, de az én párom tuti elmenekült volna!:) De azt hiszem, ha mennie kell a Krióba, akkor nem fogja megúszni! Nem is tudom, hogy készítsem e fel előtte, hogy mi vár rá. :oops: Akkor lehet, hogy el sem menne.

Beu, hová tűntél????
pihi
 
 


Opsz, nem csináltál, hanem találtál :oops: :oops: :lol:
pihi
 
 


Pihi! :lol: Jót írtál.
Köszi csajok.
Egy nagyon jó ismerősünk ez a doki ,de foglalkozik egyébként külön meddőséggel is.
breni
 
 


Hello Csajok,

délelőtt írtam egy hosszút, de elküldeni már nem tudtam, mert betojt az ADSL szolgáltató.

Most rövidebben:

Móni,
szuper görbe.

Vica, MSE,
király pocak!

Kamilla,
szuper. Lombikra már nem lesz szükség.

Beu,
ahogy Móni írná: dicsdics a vizsgához.
Voltál bőrdokinál?

Pihi,
Boldog szülinapot!


Betti,
postás volt? :wink:
Ti voltatok már valami babásmamás összeröffenésen? Peti imádja a gyerekeket, mindig vigyorog rájuk, még akkor is, ha rá se néznek. Lehet, elviszem, hátha tetszik neki. Én nem vagyok egy ilyen nagy babásmamás, de még változhatok...

Angyal,
mai drukk: hajráhajrá keresztgyerek!!!!

Peti ma kapta az uccsó szurit, nem örült... Jó pufi, már több mint 7 kg. Próbál hasrafordulni. Sokat nevet hangosan.
Én meg eltehenesedem...
Ja, képzeljétek! Lehet, hogy veszünk verdát! Opel Astra Classic II Caravan. Tesztautó.

Pusz.
Á
potter_76
 
 


Be is vagyok sózva kocsiügyileg, férjecském nem nagyon van oda a vezetésért, de én nagy Fittipaldi vagyok! És imádom a nagy kocsikat, mint ez. :D
Betti, ha lesz kocsink majd jól meglátogatunk titeket! :wink:
potter_76
 
 


Be is vagyok sózva kocsiügyileg, férjecském nem nagyon van oda a vezetésért, de én nagy Fittipaldi vagyok! És imádom a nagy kocsikat, mint ez. :D
Betti, ha lesz kocsink majd jól meglátogatunk titeket! :wink:

Ja, Móni, és meddig bírod ki teszt nélkül?
potter_76
 
 


Halihóó!

Bocsánat, nem akartam senkire a szívbajt hozni :lol: :lol:

Anita! :)
IGÉREM, hogy ha csak nem romlik el a telefonom, már akkor küldöm az SMS-t, ha elindulunk a kórházba! Oké? Jól van, még nem teszlek be a táblába :)

Pihi! :)
Biztos nagyon jó lesz az este :) :wink: :wink:
csak holnap ne utazna el a párod :(

Vica! :)
Köszönöm :) nem tudom, hogy ezt hívják-e mindennaposnak, még szerintem nem. De tényleg izgi már. :) Nagyon szép nagy már a pocakod!! Igen, az andrológusnál a párom is átesett "rajta" szegényt úgy sajnáltam én is :(

Betti! :)
Igen, olyan jó időszak ez :)

Reni! :)
Gratulálok az eredményhez!! Ez tényleg jó hír!

Zsu! :)
Majd gyere ám elmesélni mi volt a tüszőnézésen!!!!

MÓNI! :)
Tényleg ne csigázz minket!!!
HA még nem akarsz tesztelni, akkor is gyere és meséld el mit érzel, hogy vagy stb...

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Betti,
és akkor megalapíthatjuk az Öreganyák babásmamás klubját Angyal és Móni készülődő gyerekeivel. :lol: Csak ne nekem kelljen főzni! :lol: :lol: :lol:
potter_76
 
 


Ági! Köszönöm!
Öreganyák????? A fenéket! :lol: :lol:

Én tuti, hogy menni fogok ilyen baba-mama összeröffenésekre. Mert nagyon egyedül leszek a kismamaságomban és jó lesz találkozni kismamákkal, babákkal. És biztosan jó a babáknak is!:)

Beuka! A Te férjed is???? Húúúúúúú, na ma este lehet, hogy előhozakodom vele, egy pophár bor után. Vagy inkább nem.... ma mégsem.
Tudom, hogy nagyon rossz a kérdés és talán nem is kellene feltennem, de ha nem akarsz ne válaszolj!
Izgulsz, félsz a szülés miatt??? Várod már, vagy inkább szeretnél még egy hónapot?
pihi
 
 


Ági, kocsi????? De jó, ritka, hogy a férfi nincs oda a vezetésért. Nálunk is inkább fordítva van. Én rettegek a pesti útaktól és forgalomtól.
pihi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak most válaszolok, de napokig be sem volt kapcsolva a gép. Rohangáltunk egy csomót, hogy elintézzük a dolgainkat.
Megpróbálok mindenkinek válaszolni, remélem mindenkit észrevettem, aki írt nekem.
Szonibaba!
Azt kérdezted, hogy mi a különbség a PG és a mini mikroszkóp között?
Annyi, hogy nem csak a peteérést, hanem a tüszőrepedést is megtudod állapítani vele, nem csak két képet tudsz megkülönböztetni, hanem legalább hármat.
Nekem sem segített a PG/53, míg ez igen.
Húsrágó!
Én 8500 Ft-ért vettem, van rá egy év garancia, és amiért én megvettem, mert van rá 30 napos megelégedettségi garancia, ami azt jelenti, hogy ha 30 napig használod, és nem vagy megelégedve vele, visszaküldöd, és vissza kapod a pénzt.
Többek között azért is vettem meg, hogy megmutassam a dokinak, én azt hittem, hogy kinevet, és azt mondja, hogy hülyeség, de nem mondta, mint már említettem.
Pihi!
Nem vagyok értékesítő! Gyesen vagyok itthon a picivel.
Gondolom azért gondoltad, mert rengeteg dolgot írtam.
Nem megvetetni akarom veletek, csak leakartam írni mindent, amit én tudok róla, Hátha másnak is segít.
Na most is jó sokat írtam.
Bocsi

sziasztok
Stöpszli
stöpszli
 
 


Sziasztok!
Móni! Tesztelj!

Ági! Ha lesz kocsitok engem is tessék majd meglátogatni! (És pályázok majd az Öreganyák babás-mamás klubjába is!, Mire aktuális lesz, úgyis elérem a korhatárt.)

Az én páromnak nem nyúlkáltak sehová, csak a cuccot nézték meg.

Angel! Hol vagy? ++++++++++++++++++++++

Beu! Úgy izgulok érted és nagyon várom már a bébifotót, meg az élménybeszámolót is. Biztos minden simán fog menni. ++++++++++

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Helló Kislányok és Öreglányok és Öreganyák! :lol:


Ági!

Szerintem ma hoz a postás valamit. Majd írok sms-t, ha megjött. :) Kocsi?? Szuper! Gyertek nyugodtan, bármikor. Én még gyakorlatlan söfőr vagyok, gyerekkel nem merek vezetni.

Nem jártunk még babamamás helyen, itt nincs ilyen, legalábbis nem tudok róla, Bp-re meg nem másznék be. :) Napközben eléggé kihalt itt minden, így emberekkel sem nagyon találkozok, ha sétálunk. :(

Jó ötlet a Klub!!! :lol: Egye-fene, majd vállalom a főzést. :P

Móni!

???????

Tegnap gyermek félig ledugta a torkán a sapka megkötőjét, pedig szépen masnira volt kötve. Szerencsére nem történt semmi, csak öklendezett egy nagyot, és úszott a félig emésztett tejben az egész babakocsi. :x Kicsit megijedtem. Vigyázni kell vele, mert mindent a szájába töm.

Betti
betti73
 
 


Ági!

Nálatok nincs sapkamajré?? Bendi utálja a sapkát és a sok ruhát. Nem tudom, hogy mi lesz télen :?: Szegénykém a kánikulához szokott.

Betti
betti73
 
 



Sziasztok!

Hogy megnyugtassalak benneteket:
https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1161152161.51.jpg

Beu!
Mizujs? Tábla?

moni
 
 


Sziasztok!

Ági!
De jó, új kocsi! Én is imádok vezetni, minél nagyobb annál jobb. :wink:
(Mi az a FittiPaldi?)

Betti!
Szegény Bendi! Biztos éhes volt még. :wink:

Pihi!
Én a helyedben nem mondanám neki. Lehet hogy nem is vizsgálják úgy, akkor meg felesleges elriasztani szegényt.
Hogy sikerült az este? :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


SZiasztok!

Gyors benézés, a munkahelyem demonstrálni akarja, hogy munkahely és nem netcafé! :roll:

Megvagyunk, remélem Egyke is, nem érzek semmit, de lassan közeledünk az eredményhirdetés felé! :shock:

PotterÁgi,
keresztgyerek köszöni, és ajánlom neki, hogy igyekezzen! :D

Na az ötye talin főzni én se fogok! :mrgreen:

Petike nézés sajnos úgy néz ki, novemberre marad :?
Kis pufi! :lol: Ráfér! :wink:

Gratula a verdához! :)

Beu,
jujj, de bármelyiknapos vagy már! :D Nagyon izgi!!! :D

Móni,
te kapásból 6hetes Uh-ra fogsz menni? :D

Pasivizsgálathoz:
páromat is jól megnézték kívül belül, még UH is volt, de nem nagyon feszegettem, hogy hol járt a műszer :?
Mondjuk ismerős doki csinálta, lehet, hogy azért volt ilyen ultraalapos...
angel37
 
 



Sziasztok!

Azonnal indulunk CTG-re, csak egy táblányira jöttem be, meg hogy megnézzem mi van MÓNI-val és örömmel látom, hogy kezd hasonlítani a görbéd az én utolsómra :) :) :wink: :wink: :wink:
NAGYON DRUKKOLOK továbbra is, és mostmár aztán várjuk a tesztet!!!!!

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!!

DRukk a CTG-hez!!!!Cuccodat is vitted már??? :lol: :lol:

Móni!!

Ez ám a tökéletes gőrbe???Tesztet mikor akarsz csinálni??? :D

Most olvstam,hogy úgy néz ki 3 támogatott lombik lesz!!! :( :( :twisted: :twisted: Nagyon-nagyon mérges vagyok,ha ez tényleg igaz!!!A fene enné meg ezt a nyomorúlt kormányt!!!!És akinek nem sikerűl a 3.sem,akkor mi van???Ha valaki nem áll úgy anyagilag,mert gondlom amit nem támogatnak az több 100E forint lesz??? :evil: :evil: :evil:
csanita
 
 


Móni,
vállalhatod a desszertet is. :wink:
Na, te aztán jól beizgítasz minket. :lol: Megkérdezem sokadszorra is: teszt?

Angyal,
de hozzá tudsz járulni pl egy használaton kívüli rezsóval. :D
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Vica,
Emerson Fittipaldi 3x-os brazil világbajnok Forma 1-es versenyző, és sokszoros Indy Car bajnok volt a 70-80-as években. :wink: A szüleim jellemezték így a vezetési stílusomat. :lol: Az oktató, akihez most járok (hogy szokjam a bp-i forgalmat) nem ezt mondja, csak folyton azt, hogy vezessek lassabban.

Anita,
lombik miatt :cry: :cry: :cry: :?
Várható volt... Addig most biztosan megnő a lombikok száma hirtelen.
A véleményemet nem akarom leírni mert elég off topik lenne.

Betti,
megkaptam az smst. :D Hogy tetszett?
Peti elvan sapóban, és még a torkán se dugta le. Szegény kis Feneketlen Bendi biztos így akart megszabadulni tőle. :roll:
Bendi mennyit bír ki ébren nappal egyhuzamban? Szerinted mennyi idő alatt érnénk ki hozzátok?

Pihi,
szerintem se mondd el apunak a prosztatamasszázst... :wink: :roll: De utána vágj azért meglepett arcot!

Kamilla,
okés. Vagy az ötyeklub elkocsizik Bettihez... Jól meghívatom magunkat, de majd megbeszéljük, hogy kinek hogy jó.
Jajj, már úgy be vagyok sózva!!!! Remélem megvesszük.

Beu,
naggyon izgi!!! Jóslófájások...óóó, nekem sose voltak. Milyenek, mesélj?!
potter_76
 
 


Beu!

Mi újság, mi volt a CTG-n? Izgulok értetek! :)

Ági!

Köszi a részletes infót. :) Akkor ha mész Bettiékhez, és ő mond valami időtartamoot, hogy annyi idő alatt lehet odaérni, akkor oszd el kettővel. :D :wink:

Anita!

Én is ki vagyok akadva a lombik miatt, mondjuk valószínűleg engem nem fog már érinteni, de sok-sok más nőt igen, nagyon is! Olyan könnyű ezt egy asztal mögül eldönteni! Költenének kevesebbet Audira, a fenébe is... :evil: (Nagyon nagyon finom voltam! :x )

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ancsa!

Isten éltesse sokáig Marcit!!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!!!

Igen,én is finoman fogalmaztam.Biztos vagyok benne,ha ott a nagy házba valakit is érintene,nem lenne kérdéses a dolog!!ÁÁÁÁ de nem is idegesítem magam a sok hülyeségen amit állandóan megszavaznak!!!Ma is jó kis társaságom van,mindjárt küldök róla képet!!!!

Beu nem küldött sms-t,hogy bent tartották!!!!Biztos majd jön.
csanita
 
 


Kép Ő ma a segítségem!!!Na nem egyszerű mellette megfőzni!!!
csanita
 
 


Anita,
hol olvastad??? Ez már biztos?

Ó, hogy bassza meg! :evil: Sajnos várható volt :roll: csak eddig nem volt biztos semmi... :?

Vkinek így is többszázezer forint egy menet... a nem tb-s kapásból 300ezer + a szurik, ami szintén lehet 100-300... :roll:

Ááá, ordas szemétség... :( Hozza ezeket a fasza döntéseket néhány többgyermekes családapa :twisted:

Betti,
most olvasom mit művelt Beni! :shock: Kis falánka! :)

PotterÁgi,
óóó, milyen igaz, azt szívesen bedobom a közösbe! :D

Beu,
szurk a CTG-hez! :)
De még jössz a szülés előtt, ugye??? :shock:
angel37
 
 


Sziasztok!

Moni!
Iszonyúúú izgalmas a görbéd. Én is küldöm a hiperszupermega drukkokat!!!

Angel!
Továbbra is mennek a tapasztó drukkok!!!

Beu!
Mi volt a ctg-n?

Anita!
És mit főztök a kis kuktával?

PotterÁgi!
Új kocsi? Szuper. Nálunk is inkább én vagyok autó mániás, nem Apa. Amikor tankolunk, mindig megjegyzi, hogy: "Ez most nem azt jelenti, hogy el kell kocsikázni az egészet!" De ha egyszer mehetnéke van az ember lányának??? És mindig jól feltekerjük Szonjival a rádiót és repesztünk...

Vica!
Pocóban Nyuszi szépen növekszik :)
Tényleg! Tudjátok már, hogy mi lesz a neme vagy nem akarjátok megkérdezni (Bocsi, ha újracsatlakozásom előtt már írtál erről)? És név ügyileg, hogy álltok?

Köszi mindenkinek az udvarias pocak dícsérést, de utólag visszanézve katasztrofálisan néztem ki. Nincs ám ilyen kerek képem igazából. Apukám mindig azzal húzott, hogy úgy nézek ki, mint Fióna a Shrek-ből. Kösssz, de igaza volt.

Ha megalapítjátok a csajos klubbot és csatlakozhatunk, akkor vállalom a sütiket, nyami nyami (mármint megsütni, nem csak megenni) :)
szonibaba
 
 


MSE,
fel vagy véve!!! :lol: :lol: :lol:
potter_76
 
 


Képzeljétek, kaja után repülőst játszottunk Petivel, és amikor az arca az enyém fölé ért akkora adag tejet bukott. Csak annyi időm volt, hogy becsukjam a szememet... A többit képzelhetitek.

MSE,
szerintem csini voltál, a pocid naggyon előreáll, és ez tetszik. Olyan, mint egy tojás, és nekem egyből a csokitojás jutott eszembe, és vennem kellett pár kindert... :lol:
Az én arcom is más lett az utolsó napokra, főleg az ődéma miatt.
potter_76
 
 


Hé csajok!!!!Olyan fincsiket tudok ám sütni és főzni is!!!!!!Nem kihagyni a klubból,novemberben ugyis belépek a 30-sok táborába!!!

Szonibaba!!!

Látod milyen feledékeny vagyok!!!Annyiszor akartam már írni,hogy üdv a fedélzeten!!!Tényleg szép pocid volt!!!

Angel!!!

Egyik ismerősöm kórházba dolgozik és Ő írta,de most olvastam a Dévais topikba is.De azt olvastam aki már elkezdte arra még a régi törvények vonatkoznak.
csanita
 
 


Na mondom Én öregszem,elfelejtettem írni,borsó levest és krumplis tésztát csináltam.De neked nem kell mondani milyen egy tipegő baba mellett főzni!! :lol:
csanita
 
 


Móni én biztos vagyok benne, hogy pozitív lesz az a teszt!
++++++++++

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok! :)

Itt vagyok :)

Ági! :)
Pénteken megyek bőrdokihoz, (de hál istennek, amióta panaszkodtam nincs újabb csípés kopp kopp). Húú PEti már 7 kg! Mi az hogy eltehenesedtél? Nem tudom elképzelni! Most "tanulsz" vezetni? Vagy csak most tanulod a pesti vezetést? Nem értem :shock:
Ne haragudj, de olyan jót nevettem a bukós storin, elképzeltem. Gondolom Neked azért nem volt ilyen vicces. :roll:

Pihi! :)
MÉg tegnap kérdezted, igen nagyon félek a szüléstől. Igazából ne tudom hogy mi áll előttem, de attól nagyon félek. Egyébként meg csupa izgatottság vagyok. Először is, hogy hogyan indul majd be, milyen lesz a párom reakciója, mennyi ideig tart, milyen lesz a vajúdás/szülés, de leginkább már a kis pofija érdekelne :)
Mindig azt gondolom, még nem jöjjön, mert van elintéznivaló, de aztán rájövök, hogy za mindig lesz, úgyhogy mostmár azt mondom jöhet bármikor. NA jó most azárt ne, mert még mindig meg vagyunk fázva.
NA ma azért egy picit beparáztam...

Kamilla! :)
Köszönöm az izgulást!
No Nektek aztán most jó izgi félév következik!! LAgzi szervezés + babaprojekt :) Drukkolok nagyon, hidd el vannak nagyon szép pocakos menyaszonyi ruhák :) :wink: :wink:

Betti! :)
szegény BEndi, nem csodálom, hogy hisztis a ruha miatt :( mi egyből 3-4 réteggel indítunk majd ugye, gondolom lesz nyagajgás :( :roll: :roll: szegény, már előre sajnálom.
A sapi evésről, meg csak leszokik! :D

Angel! :)
Köszönöm a drukkot! Akkor úgy néz ki a Te párod "vitte a prímet" vizsgálat ügyileg. Szegény :( :( nem volt rossz, a "még jössz ugye szülés előtt" kijelentésed :) :wink: majdnem nem úgy lett :)

Anita! :)
mindjárt írom a CTG-t, nem vittem cuccot, de majdnem megbántam. LEgközelebb (jövő szerdán), ha lesz még CTG-s látogatásra szükség tuti viszem!

na mindjárt a story



Kép
Kép
beuka
 
 


Szóval feküdtem ott nagy nyugodtan a műszerekkel a hasamon, amikor a CTG-s néni kérdezgetni kezdte, hogy most nem fáj, nem érzek semmit?
Én komolyan mondom nem éreztem semmit. LEgalábbis nem tulajdonítottam nagy jelentősséget neki, hisz mostanában nincs olyan ugye, hogy ne érezném a hasamat.
NA midegy, egy idő után közölte velem, hogy szép 6 perces fájásaim vannak, lehet hogy 5-kor már dajkáljuk ezt pici, de lehet, hogy csak vaklárma. :shock: :shock: :shock:
No ott minden átfutott az agyamon, még jó, hogy a CTG az én szívhangomat nem rögzíti, mert érdekes képet mutatott volna.
No rohantam is a papírommal a dokimhoz, (mert a néni csak a CTG-t csinálja meg, utána a dokkernak kell véleméynt mondania
az első kérdése persze az volt, hogy érzem ezeket?
Nos én őszintén megmondtam, hogy nem, és marhára kétségbe is vagyok esve, hogy miért nem érzem a fájásokat?
Megnézett, hogy mennyire vagyok nyitva (Jól megnyomkodott) de még mindig csak 1 ujjnyira nyiltam ki, és jól megtapogatva megállapította, hogy még nem is jött lejebb. Úgyhogy nyugodtan maradhatunk a jövő szerdai CTG- időpontnál.

Szóval jól megijesztettek, de igazából ez ne,m is megijesztés, elkezdtem izgatott lenni, de marhára. Érdekes volt nagyon.
HAzaértünk, megebédeltem, és muszáj volt lefeküldöm, mert úgy kimerültem, mint a fene.
Most azóta csak azt figyelem, hogy hol, meg hogy hogyan fáj.
Tuti, hogy jósló fájások voltak. most már cask az a kérdés, hogy mennyi időt jósolnak még nekünk :lol: :lol:

szóval "röviden" ez történt ma velünk. Most már én is azt mondom, hogy bármelyik pillanatban ... :roll: :roll:

MÓNI! :)
Remélem holnap reggel már tesztelsz!!! DRUKK++++++++++++++++++++++++++++

Ancsa, Haga?????

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 



Tegnapi pocak:
Kép

Mai CTG. Akinek volt már légyszi mondjon valamit!
Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


SZiaaaaaaaaa Beu!!!!

Azt a mindenit!!!!Szerintem a héten meg szülsz!!! :lol: Akkor most már bármelyik pillanatba jöhet Boti!!!Csak nyugodtan,ügyesek lesztek!!! :) Kezem-lábam ikszben értetek!!Az hogy nem nyílt tovább a méhszáj nem jelent semmit,attól még az éjjel jelezhet Boti baba.
CTG-d nagyon szép!!! :) :) És ez a poci!!!!Irigylésre méltó!!!Ügyes vagy!!
csanita
 
 


Sziasztok!

Beu!

Izgulok értetek! :) Szép nagy lett a pocid.
Júj de izgulok! Lehet, h igaza lesz Anitának! :D

Móni!

Nagyon babás a görbéd
Lemerném fogadni, h ilyen ciklusod legutoljára akkor volt mikor a kisfiadat vártad!! Izgulok értetek is nagyon!!! :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Drukk!!!

Kép
lara26
 
 


Jó estét!

Anita, Lara! :)
Ksözönöm szépen :oops: :oops:
hát bevallom, én is izgulok :roll:
Anita! mindenképpen írok majd SMS-t. Beszámolok, amiről csak tudok :)

Ancsa! :)
Boldog szülinapot Marcinak!
Ünnepeltek, vagy titkolod, hogy nem is jött meg? :wink: :wink:

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Szia Mindenkinek!

Hát érdekes fordulatokról számolhatok be. Először arról, hogy mit mondott a másik doki, akinek kikértem a véleményét a laparoscopias műtéttel kapcsolatban: egyetértett a dokinőmmel, ő is ezt tenné, kiemelte hogy fontos lenne, hogy a lapar során stimulálják a petefészket, amitől akár egy évig megnőhet a babásodás esélye (ez eredményesebb állítólag, mint a tablettás stimulálás, és kevésnek tartotta a napi 1 Clostilbegytet a hormonos kezelés és peteérés figyelés alatt, amit 4 hónapig csináltak). Mondta,hogy ne féljek, ez tényleg "rutin" műtét már itthon is, nemcsak nyugaton (ahol állítólag minden 30 év feletti nőnek ezt a vizsgálatot javasolják, ha nem sikerül a baba).

Kedden mentem be a kórházba, hogy másnap laparoscopias műtétem lesz. Túlestem a minden szükséges konzultáción, mindenki egyetértett a dokinőm diagnózisával. Kaptam egy tájékoztatót a műtétről, és amikor azt elolvastam, akkor minden eddig összeszedett bátorságom, sutttyyy elszállt... Teljesen megértem, hogy tájékoztatnak a szövődményekről, és hogy a műtét során további nagyobb beavatkozásra is szükség lehet, amiről nyilatkoznod kell, hogy beleegyezel vagy sem, de ettől én nagyon megijedtem, hogy nem tudodhatod mi lesz veled a műtét során. Plusz, nem tudtam elfogadni, hogy anélkül műtsenek meg, hogy biztosra tudnák a petevezetékem el van záródva vagy sem. Bejött a párom a kórházba, vele is átbeszéltük a műtétet, és elmondtam neki is, és a dokinőnek is, aki később befutott, hogy nekem hiányzik egy vizsgálati lépcső, ami azt mutatja, hogy biztosan a petevezetékeimmel van baj, és azért kell ez a műtét. Én már egyszer érdeklődtem a dokinál, hogy lehet-e először hsg és csak utána lapar, ha a hsg azt mutatja, hogy elzáródás van. Akkor azt mondta, hogy ez nem így működik, a lapar sokkal többet mutat meg a bajból, és felesleges két hasonló vizsgálat. Szerencsére nagyon megértő volt a dokinő, elmondtam még egyszer az előnyöket és hátrányokat, és hogy a döntés az enyém, az fog történni amit én választok, ha nem vállalom a lapart, azt is elfogadja, nem lesz harag vagy ilyesmi. Hát én a hsg-t választottam, nem akartam bizonytalanul belevágni a lapar-ba. Úgyhogy ma megvolt a hsg, és sajnos kiderült, hogy a bal odlali petevezetékembe egyáltalán nem ment bele a kontraszt folyadék, a jobb oldaliba pedig a petefészekig element, de nem jutott ki a szabad hasüregbe, tehát itt is van vmi elzáródás, amire lapar-t javasoltak, itt még van esély az átjárhatóvá tételre, illetve a lombikot ha nem szeretnénk lapart.

Szomorú vagyok az eredlmény miatt, de még így sem bántam meg, hogy nem a laparnak futottam neki egyből, nekem az sok lett volna elsőre. Valószínűleg a lapart választjuk, de még szeretnék a dokinővel még egyszer beszélni erről.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lettem:) Jól esett kiírni magamból.

Mindenkinek sok-sok drukk, szorítok mindenkinek, mégha nem is írtam nekte név szerint :D
húsrágó
 
 


Jó estét vagy mit is, ilyen későn?!

Husi!
Hát ezek nem jó hírek :( Remélem a lapar majd hoz vmi pozitív eredményt, ha sor kerül rá. De legalább tudod, hogy mi az ábra és nem próbálkoztok hiába, miközben telnek a hónapok.

Beu!
Bár nekem is volt ctg-m, de nekem gőzöm nincs, hogy mit jelentenek ezek a hegyek-völgyek, addig nem jutottunk el, hogy vki kielemezze nekünk. Az egyujjnyi miatt se nyugodj meg, mert nálunk úgy volt, hogy este 9-kor egyujjnyival hazaküldtek a ctg-ről, hogy majd jövő héten találkozunk, de éjfélkor Szonji máshogy gondolta a világrajövetelt...
Na a lényeg, hogy hajrá és nagyon szorítunk és gondolunk Rátok!!!

PotterÁgi!
Köszi :)

Anita!
Krumplistészta: nyami, borsóleves: mégnyamibb.

Jó éjt Mindenkinek
szonibaba
 
 


Beu,
király görbe. A felső Boti műve, 130-170-es pulzus, király, 20 perc alatt asszem 2 csúcsnak kell lenni, neked van egy rakat. Tehát elég neki a vér, amit kap tőled,
Az alsó te vagy, a méhösszehúzódások, szép rendszeres, azt nem látom, hogy hány Hgmm a fájás, de ha kb 60 akkor az nagyon király. Én azokat már simán éreztem az indukció után... Jóslóim nem voltak, csak 1-2x. De ne aggódj, az igaziakat majd fogod érezni. :wink:
Hát, nem csodálkoznék, ha már nem olvasnád ezt. :wink:
Ügyes leszel, szorítok!

Csanita,
király! Te is lehetsz tag. :lol:
potter_76
 
 


Hallo! Ébresztő!
Gyertek jó hírekkel!
Móni! Teszteltél?+++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?