Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Smici! A fent említett kajákat 1 év után nyugodtan adhatod. A mák kivételével Milán már mindegyiket ette.

Puszi!

bockbrigi
 
 


Sziasztok!


Fehérváron, nem csak vasárnap, hanem a hétvégén(szombaton) be lehet vinni a gyerkőcöket korhatár nélkül. Mi is szombaton voltunk, simán bementünk.
Én is úgy tudom, hogy 1 évet betöltve mindent lehet enni a babának. A gombával mondják, hogy vigyázni kell mert nehezen emészthető.

Hiszti: hát, nálunk előfordul. Annám elég akaratos már most.

Sziasztok

Kép
csucsu74
 
 


Roberta
Megnéztem a METRO honlapot...(nem szoktunk ott vásárolni)
Azon annyi van, hogy a szülők felelősek a gyerekeikért...
A vásárláshoz kártya kell.
Vasárnap nincsenek nyitva...

Gomba: nehezen emészthető... igazából 2-3 éves kortól javasolt
Tojásfehérje 1éven túl adható... méz is... mákot szerintem a karácsonyi sütiben már fogunk enni :lol: :lol: :lol:

Hisztizni Saskia nagyszerűen tud :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Kár, hogy mékot nem ehetnek még, én most akarok csinálni mákos nudlit. Ezek szerint titokban kell enünk apával... :roll: Egyébként mákot miért nem lehet még nekik adni?
Tojásfehérjét én már adtam Vaninak, de mézet és gombát még nem. Bár a gombát nem szívesen csinálom, mert még a szagától is rosszul vagyok. :?

Úgy döntöttük, hogy megcsináljuk a keresztelőt. Két hét múlva lesz. 5000ft.-ot kértek érte, és nem jelent gondot, hogy nem esküdtünk templomban. Ezerrel készülődök a nagy napra. Lesz egy kis ebéd is utána. Majd csinálunk fotókat.

Rita!
Igen, tényleg ilyen sokat kajcsizik a csaj, de hozzáteszem, hogy ezt csak 3 hete csinálja, mióta abbahagyta a szopit. Addig alig evett, ivott. Ilyenkor derül ki, hogy mennyi minden volt még a tejcsiben. Bárcsak szopizna még!!!

Tegnap vásároltam egy csomó őszi és téli cuccot. Felénk jövőhéten érkeznek meg az overálok a boltokba. Kíváncsi vagyok a kínálatra. Bár szerintem én egyrészeset veszek, de a méretet még nem tudom. Elég egy számmal nagyobb méret? Vanessza most 86-os ruhákat hord, de ha aláöltöztetem elég lesz a 92-es? Meg gondolni kell arra is, hogy még márciusban is hordani fogja. Felkészülök rá, hogy kinövi még mielőtt tavasz lesz. A nyár alatt is két számot nőtt a lába. Biztos így lesz ez a téli csizmával is. :(

Jó éjt és szép hétvégét mindenkinek!

Kép
patrisa
 
 


Betsy

köszi!! Én még ezt az infót sem tudtam kiszűrni (ennyit a német nyelvtudásomról!)

Én csak 1 számmal vettem nagyobbat az overálból télre, mert sajna ha túl nagy, akkor nem tud benne rendesen mozogni. Ha mégis kinövi, akkor majd turiban veszek másikat.

Közben túl vagyunk az első gombás kaján, nagyon ízlett neki és szerencsére semmi negatív reakció nem volt.

Költözéssel egyidejűleg sajnos védőnőt is váltanunk kellett és az új rögtön azzal kezdte, hogy adjak Béres cseppett immunerősítés gyanánt a gyereknek! Szerinte napi egyszer 5 cseppet kaphat. Én eddig úgy tudtam, hogy csak 2 éves kortól adható.

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Sziasztok!

Patrisa! Szerintem nyugodtan kóstoltasd meg a mákosnudlit. Ha nem ízlik a babának, úgysem eszi meg. Ha meg igen, miért ne ehetne.
Keresztelői fotókat majd mellékelj!
Múlt héten rápróbáltam Milánra a tavalyi (akkor még nagy) overált, és hát... Idén még jó lesz, de gyanítom, kell venni jan. körül 1 másikat is.

Smici! Én személy szerint nem értek 1-et az új védőnővel a Béres -cseppet iletően. Zöldség, gyümölcs, ennyi... Szerintem még korai a csepp. De tudod, mindenki másképpen vélekedik erről.

bockbrigi
 
 


Minyu:
Azt hiszem te ítad a Grapefruit cseppet. Az immunerősítő? Ilyen
piciknek is lehet adni? Ez nálatok bevált?

Képzeljétek, Anna tegnap bevágott egy fél Mekis sajtburgert. Nagyon izlett neki! Anyja lánya.

Mi még nem vásáráltunk igazán semmit télre.Vettem egy szép kis kabátot, de overált még nem. Én még bízom, hogy sokáig nem lesz tél!!!!!

Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Ezt még lefelejtettem:
Patrisa:
Ez igen, jó evők vagytok. Annára ez nem jellemző. Ő nem jó evő, állandóan mozgásban van, sohase tud 2 percre megülni még ha evésről is van szó. Attól függetlenül jó húsban van, bár nem tudom mitől. Van olyan időszak amikor jól eszik és sokat és van olyan amikor alig tudok belekönyörögni pár falatot.



Na, jó éjt!

Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Csucsu :)
Igen, én irtam a grapefruit cseppet. Ha alkoholmenteset veszel akkor picik is szedhetik. Szerintem nekünk bevált, mert korábban ha jött a foga, mindig mandulagyulladása lett, most viszont már 5-6 fogacska jött ki úgy, hogy nem volt ilyen gond. Én naponta adok 10 cseppet, csak kiskanállal, néha teszek hozzá pár csepp gyümilevet, de anélkül is lenyeli. :)

Patrisa :)
Eeeez igen. :P Nándi ált. jó evö, de ennyit nem eszik. Inkább azt mondanám, hogy mostanság szinte mindent megeszik, amit elé rakok, nem nagyon válogat. Nem eszik egyszerre tul sokat, igaz, napközben kap kekszet, dédi-sütit, gyümit nasinak.
Mézet Nándi már régóta eszik: vajas-mézes kenyérnek, ill. néha a teába azt kap picit. Mákos sütit 1x már evett, egyébként azért nem ajánlott, mert nagyon kis mennyiségben ópiátot tartalmaz (a zöld gubójából nyerik az ópiumot, és a szemecskékben is van minimális, de szerintem nagyon nagy mennyiségben ill. nagy koncentrációban kell ahhoz fogyasztani. Bár a nagyöregek állitólag mákosteával itatták a gyerekeket, ha nem tudtak aludni... :oops: 8) )

Nem is tudtam, hogy a Metroba nem mehetnek gyerekek. Mi a múltkor teljesen felháborotunk, hogy a törökszentmiklósi Hangárba nem engedtek be babakocsival. (a gyereket beviihettem volna karban... :shock: :roll: Nem tudom, ki volt az az agyament, aki ezt kitalálta, de Nándi nagyobb pusztitást végzett volna szabadon, mint babakocsiban... :twisted: De inkább be sem mentünk, jóóó hangosan közöltük, hogy el tudjuk költeni a pénzünket máshol is.) :twisted:

Na, megyek, mert hiányol a ded.
pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


ja, tábli:
Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu:
Köszi az infót és még annyi, hogy hol lehet beszerezni? DM-be lehet kapni?


Jó éjt


Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Brigi,
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Kép Brigi! Boldog névnapot kívánunk!

Kép
patrisa
 
 


Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz!

Boldog Névnapot Brigi!

Olyan régen jártatok erre, hogy vagytok? Milánnal minden rendben?
szilbee
 
 


Sziasztok lányok!

Én is nagyon boldog névnapot kívánok minden Briginek, köztük a saját lánykámnak is! :D
Kép

Patrisa!
Ha veszel overált, akkor ültesd le a gyereket benne és picit húzd fel a térdét, mintha szánkón vagy babakocsiban ülne.Akkor jó, ha így nem lóg ki a bokája.Szerintem 92-98 méret kell, ha most 86-ot hordtok.
Andrist holnap viszem le a a 14 hós mérésre, majd mesélek, hogy ő mekkora.

Metro: Nekünk is gondot okoz a gyerek elhelyezése, de szerintem tök jó dolog, hogy nem engedik be őket. Ez egy nagykereskedelmi raktár áruház ahol folyamatosan pakolnak a targoncákkal. Még engem is majdnem elkaszált egy, nem hogy egy kis totyogó gyereket.Bár szerintem már nem is olyan jók az árai mint pár éve, hacsak tényleg nem nagy tételben vásárolsz és vissza tudod igényelni az áfát .

Betsy!
Hogy van Sasa szája? Múlik a seb? Brigi lányomnak 7 öltése van mert szembe jött az ajtófélfa amikor 2 éves volt. Szerencsére már alig látszik, csak ha nagyon vigyorog és szézhúzodik.

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket.
Nálunk nagy a fennforgás. Csomagszállítással is foglalkozunk (Knorr nyereménytányér,...), ha pedig Milán alszik a szobanövényeimet ültetem át ill. telepítem be a lakásba.
Milán tegnap elesett, kishíján nem repedt fel a homloka , jól bevágta a küszöbbe.
Ja! Sokat sütkérezünk, míg lehet, az udvaron! Szóval ezért nem voltam mostanság!
Puszi !

bockbrigi
 
 


Sziasztok

Nagyon régen jártam erre :D
Utólag is minden szülinaposnak és névnaposnak sok boldogságot kívánunk!

Szóval azt sem tudom mit írjak. Telnek a napok, a fiúk nagyon rosszak, Olivér kedvenc játéka a wcpapír letekerés :lol: Már az agyamra megy...heti 12 tekercs klotyópapír fogy nálunk. Milán ovis nagyfiú lett. Első héten sírt csak (de akkor nagyon és egész nap, már az is megfordulta fejemben hogy nem fogom hordani), de azóta semmi, imádja...

Olibabám nagyon sokat beszél, főleg a saját nyelvén, mindent megért.

Na ennyi időm volt, mert már fel is ébredt.

Még annyit akartam kérdezni, hogy emlékszik valamelyikőtök, hogy kellett azt a szöveg mögött megbújó képet csinálni? Marhára elfeledtem és most kéne...
Köszi előre is annak aki válaszol, és bocsi hogy nem írtam senkinek név szerint.

Ana
gyomberana
 
 


[url=ide jön az URL cím]ide a szó[/url]
szilbee
 
 


Brigi!
Kívánok én is boldog névnapot!
Kép

Evés: Reggelizni nem nagyon szeret Regi, de délután bepótolja!
Virsli, felvágott, májkrém,ezeket mindig megeszi, a tojást nem kedveli. Mézet adtam már én is neki, teába és kenyérre is. Mákot még nem evett, de gombát már igen!

Voltunk 15 hós oltáson és csak éppen hogy sírt! Mikor kijöttünk, mintha mi sem történt volna! Úgy örültem!!!

Néztem grapefrut cseppet, nálunk 3600Ft, még nem vettem, de lehet, hogy fogok! :D

Overál: kaptunk kölcsön kettőt, 92-es méretek, remélem, nem növi ki, mire jön a tél! Most 83cm és 10240gramm.

Puszi

Kép
kajla
 
 


Lányok!

15 hós oltásra is írnak behívót?
szilbee
 
 


Kukk!

Szilbee :)
mi még sosem kaptunk behivót :oops: :roll:

Ana :)
örülök, hogy jelentkeztél. Nándi is imádja a wc papirt, de ö nem letekeri, hanem tépkedi...

Brigiknek boldog névnapot :) !!!

Floci :)
tyüüü, de jó, hogy irtad, hogy ültessük le a manót overál vásárláskor! Vérprofi vagy! :lol:

Csucsu :)
DM-ben szerintem csak alkeszosat kapni, de nézd meg. Johi árul diekt bébiknek: http://www.netbio.hu


Pusz mindenkinek

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!
Ugye, mit tesz egy-két gyerek, nemhogy három! :lol:

Mi sem kaptunk még soha értesítőt az oltásról.Igaz én minden hónapban rendesen megjelenek egy méricskére.Holnap is megyünk.Ma 14 hós a lelkem.

Ja és már második éjjel nem kap cicit :cry: Hátha rájön a drágám, hogy vízért nem érdemes ennyiszer felkelni.
Nagyon gonosz vagyok?

Kép
flocika
 
 


Szilbee! Mi sem kaptunk még sosem meghívót oltásra. Mikor először találkoztam a dokinővel ugyanezt kérdeztem. Ő meg nézett furcsán rám. Gondolta, na ez a nő nem 1 lángész. De honnan a fenéből tudná első gyerek után egy anya?!

Flocika! Nem vagy gonosz egyáltalán. Majd rájön a kis drága, hogy éccaka bizony aluszikálni kell. Egy 3 gyerekes kolléganőmnek ugyanez volt a módszere. Semmi szopi, csak víz. Na, azért meg nem nagyon ébredt fel a baba!

Puszi!

bockbrigi
 
 


Szilbee!
Mi kaptunk értesítőt, mert a védőnéni szerint ez kötelező, ellenőrzi az ISO vagy ilyesmi!
Puszi

Kép
kajla
 
 


:) Köszi az infókat! Mi is csak az egy évesre kaptunk!

A védőnőnk 9-10 hét múlva szül! :D Ezért érdekelt annyira a dolog.
szilbee
 
 


Sziasztok!


Minyu:
Bocsi, hogy így zaklatlak. Én még a graprfruit cseppnél leragadtam. Azt lenne a kérdésem, hogy a GRAPEFRUIT csepp ugyanaz mint a GRAPRFRUIT magkivonat?

Előre is köszi!

Ui: Boldog névnapot és szülinapot az illetékeseknek!

Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Csucsu :)
Egyáltalán nem zaklatsz! Igen-igen, ugyanaz, asszem én nem voltam egyértelmü :oops: :lol:

pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Csucsu :)
Most láttam a gyógyszertárban, hogy van Citrofort, ez is grapefruitmag kivonat, alkoholmentes, mi ezt szedjük most. :) Én Johitól vettem anno, majd hamarosan vennem kell ismét, mert fogyóban, de elég sokáig elég.

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek Mirtill már önállóan megy 1-1,5métert! :D Napról-napra egyre ügyesebb.Remélem a hónap végére elindul rendesen és akkor abbahagyhatjuk a tornát!

Elvittem a kórházba a gyerekosztályra és megnézettem a magasságát és rákérdeztem,hogy normális-e,hogy ilyen ütemben nő.Ott is megmérték de ott "csak"80cm volt míg tanácsadáson 84-et mértek.Azért nem mindegy.Összehasonlították 100 vele egykorú gyerek magasságával és 80-tól magassabb.Azt mondta a doki,hogy ez még normális de a magasak közé tartozik.Akkor lenne kóros ha 97-től lenne nagyobb.A testalkata is arányos így megnyugodtam.

Jön alul az egyik rágófoga már nagyon duzzadt és piros az ínye.Annyira nem nyűgös azt hittem jobban meg fogja viselni mert a többi foggal sokat kínlódtunk.

Hát ennyi történt velünk.
Kap valaki csemetéje Maltofert?Mirtillnek írtak fel mert túl sápadt a doki szerint.Ha igen hány cseppet adtok?Nem fogja meg nagyon a hasát?

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!
Mirtillnek gratula a járáshoz! Nagyon ügyes!

Floci!
Köszi a tippeket, remélem mire nekem is 3 gyerkőcöm lesz, már ugyanilyen gyakorlott anyuka leszek. mint Te! :lol:
Mi volt a mérlegelésen? Mekkora Andriska?

Ana!
Nálunk a wc-papír számára elérhetetlen helyen van :) , így azt nem tudja szétszedni. Helyette a tusfürdős flakonokat nyitja ki a fogával és nyalja a tartalmát. :x

Holnap lesz a mákos nudli. Majd megírom, hogy milyen volt a fogadtatás.
Keresztelőre mindent megvettem neki. Remélem ilyen jó idő lesz akkor is. Fehérbe szerettem volna, hogy legyen, de sehol se kaptam komplett fehér szerelést. Így marad a bordó-fehér kombináció. :wink:

jó éjt, megyek vacsizni. Végre csönd és nyugalom van! :D

Kép
patrisa
 
 


Ki akartam próbálni ezt a szöveg mögé rejtős dolgot, de nem akar összejönni. Túl béna vagyok! :cry: Először fel kell tenni a képet egy képfeltöltős oldalra és utána be kell másolni ide a nevet :?:

Addig is marad a régi módszer:

Kép

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk végre UH-on, ahol megerősítették fiú lesz.:)
2kilós már.:)

BPD:81,9mm
AD1:84,8mm
Femur:62,5mm
OFD:107mm
AC:279mm
HC:300mm

Haránt fekvéses, de ez még nem jelent semmit.:)

Azt mondták, kb.2héttel nagyobb a méretei alapján.:)
Vagyis nagy babó lesz...de erre már felkészültem.

Vezetés jól megy..jhéten a kötelező 20órából már 15ön túl leszek..remélem be is jelentenek már vizsgára. Nov.7én szeretnék vizsgázni!

Pocim már egész arika:) Ma a közértbe megkérdezte a pénztáros, ekkora pocim maradt szülés után..ismeri a gyerekeket.:) Mondtam neki, mennyi van még hátra szülésig és leesett az álla. :wink:

Kellemes 7végét.



Sziszi.

Bence: már 8.hónapban járunk.:)

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!


Minyu:
Citro csepp a neve és 1845ft-ért vettem a gyógyszertárba. Azt már kérdezni akartam, hogy semmi allergiát nem váltott ki? Hasfájást vagy valamit? Reggel 10 cseppet, úgye?


Ildikó:
Gratulálok a a járáshoz!

Szép hétvégét!
Csucsu

Kép
csucsu74
 
 


Csucsu :)
Nálunk semmilyen problémát nem okozott, de ha okozna, 1-2 nap után kiderülne! :)

Képzeljétek, ma begyújtottunk a kandallóba :) Fincsi meleg lett :)

Ildikó :)
Grat az elinduláshoz, de ne legyél türelmetlen! Tudod, Nándi is hipoton, Ö aug elején indult el, és kb 1-2 hete megy stabilan, önállóan, már nem nagyon mászik. Bár ugye minden gyerek másképp fejlödik :)

Na, megyek. Pusz mindenkinek.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!
Boldog Szülinapot!!! :D


Ildikó!
Graulálunk Mirtillnek az elinduláshoz!! :D
szilbee
 
 


Minyu!
Hú, én nem is tudtam, hogy szülinapod van.

Kép

Boldog szülinapot kívánok!
És irígykedek a jó meleget adó kandalló miatt. :lol:

Ja, a mákos nudlit megcsináltam. Egy kevesett evett belőle Vanessza, de inkább csak összekente magát.

Íme:
Kép

Kép

Sziszike! Grat a kisfiúhoz, és persze kitartás a vezetéshet.

Jó éccakát mindenkinek!!! :D

Kép
patrisa
 
 


Minyu!
Megkésve kívánok boldog szülinapot!

Kép

Sajna, ma temetésre kell mennem, egy kedves munkatársnőm férje halt meg, alig két hónap alatt veszítette el! Borzasztó ez a rák!

Kép
kajla
 
 


Minyu,
BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK MI IS!!!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Minyu!

Te hogy teszed fel a táblit, hogy nincs benne minőségi romlás? Gondolom eleve JPEG-ben mented, 600x600 pixelben, de utána, hogy teszed fel?

Most próbálkozok hasonlóval, de nem megy, mert minden elmosódott lesz, mikorra felkerül a netre. Próbálkoztam netes albummal is, de ott is ez a helyzet... :(

Tudnál nekem tanácsot adni?
szilbee
 
 


Lányok!
Nem tudjátok mit emlegetnek így: megfagyott zene????
Ez egy kvízkérdés!
Köszi, aki tudja, vagy sejti!

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!

Minyu! Boldog szülinapot kívánok én is! Ha javítod a táblit, 31 vagyok ! Jaj-haj!

Patrisa! Nagyon aranyos Vanessza!

Ildikó! Látod, milyen ügyi Mirtill!

Sziszike! Jó vezetést, meg aztán vigyázz magatokra!

Amúgy én még mindig kétségek közt vagyok, mert Milánka foga csak nem akar kibújni! Még mindig csak 6 van neki. Persze a nyála folyamatosan ömlik.

Dobok fotót!
Dédinél kergeti a kacsákat.
Kép

bockbrigi
 
 


Sziasztok Lányok!

15 hós oltás hova megy? Karba vagy combba? Csütörtökön kapja Mesó.

Szegény gyerkőm a köv. fél évben minden hónapban fog kapni szurit! 2 kötelező (15 és 18 hós), pneumococcus elleni (2 szuri), kullancs-encephalitis elleni (2 szuri). Csóóóóórikám!

Kép
dundó
 
 


Szilbee :)
Megcsinálom excelben a táblit, kijelöl, másolás vágólapra és utána Photoshopban nyitom meg. Ott a mentésnél kérdezi a minöségét, és ha kisebbreveszed (pl 5-re), akkor a fájlmérete kisebb lesz, de a a minöség nem romlik. Ha összébb kell venni, mert nagy a felbontás, akkor nálam is romlik a minöség, de talán a photoshopban a legkevésbé :?

Kajla :)
Én még ott nem tartok :D Google nem ad ki semmit? Érdemes a startlap fóruot is felkeresni, sok hasznos info van benne :)

Brigi :)
Javitottam :) Neked is mostanában volt szülcsid? Nándi a szomszédnál szokta a pipiket kergetni :) Ráadásul nagyon vicces pipijeik vannak: búbosok, gatyások :lol:

Dundó :)
Nándinak vállba ment. Húú, szegény, tényleg jl meg lesz szurkálva :roll:

Na, megyek én is kincsvadászni, amig Nándorom eljátszadozik a dobozzal :)

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!
Köszi a segítséget! Kipróbálom! :)
Remélem az ACDSee 8-nál is működni fog.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Dundó! Dokija válogatja, ki hova adja az oltást. Milán combiba kapta. Emesének nem lesz szuri-hiánya, az tuti.

Minyu! Szept.26-án volt. csak valahogy elfelejtettem szólni. Vagy azt hittem automatice az adatjavítás?!
Milán hatalmas állatbarát. A kedvencei a hááááp-ok. Még jó, hogy a szomszédban is mindig megújul a kacsaállomány, így nem kell messze menni kacsanézőbe!

Puszi!

bockbrigi
 
 


Brigi :)
Jaj, nem automatikus, sajnos az anyukák szül. dátumát nem jegyeztem meg. Csak gondoltam, felköszöntelek én is :)

Kajla :)
epiteszet :D :D :D

pusz és jóccakát

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulációkat!Már egy fél szobányit is megtesz egyedül.Van róla video is csak nem tudom hogyan kell feltenni.Ha tudtok segítsetek!Köszi.

Sajna Mirtill megint beteg. :( Ma egész nap lázas volt alig bírtam levinni.Voltunk délelőtt a dokinál aki nem látott semmit kivéve,hogy jön a rágófoga.Nagyon be van duzzadva szegénynek.
Napok óta nem eszik.
Valamiért úgy éreztem,hogy nem csak a foga miatt lázas és este felvittem a kórházba és ott is megvizsgálták.Ekkor már 39,1 volt a láza.Mondta a doki,hogy fogzáskor nincs ilyen magas láz max.38 fok.Kiderült,hogy piros a torka és ott még vmi(nem tudom mi)a duplájára van dagadva szinte összeér.
+a fogzás.Hát ezért nem eszik napok óta.Ma is ebédre is tápszert ivott.Kapott gyógyszert és remélem hamarosan helyrejön.Erősen elgondolkodtam,hogy orvost fogok váltani.
Amikor jön a foga mindig akkor beteg amúgy sosincs baja.És mindig a torka gyullad be.

Minyu!
Utólag is boldog szülinapot!

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Ildiko :)
Jobbulást. Nándinál is ugyanez volta helyzet, a grapecsepp eddig megoldotta a szitut. Eddig.

Sajna, mi is betegek lettünk. Hiába a grapecsepp, C-vitamin, mégis megfázott :( MOst óránként orrot szivunk. Egyelöre nem viszem dokihoz, mert láza nincs, hátha kiheverjük ab nélkül.

Kajla :)
Én ezt nem tudom: Közvetítő személy, akinek segítségével peren kívül is megállapodásra juthatunk. :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!
Köszi! Azt én sem tudom, de keresgélek, ha valami nem megy, írhatok privit?

Kép
kajla
 
 


Kajla :)
Persze :D

Többiektöl kérdés: a kicsi "kézi" orrszivó (elemes) van olyan hatékony, mint a porszivós? van valakinek tapasztalata?
köszi

minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?