Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

BMárti: hát az a táblázat nekem lányt ígért Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!
Táblázat: a bébilapos fiunak, a babapontos lánynak igérte Lucát. Ez így tuti módszer nem?

Ácsorgó, lépegetõ, ücsörgõ babáknak gratula, mamáknak kitartás!

Beteg babóknak gyógypuszik!

GOrsi! A négy legalább nagyjából sikeredett kép a SzaBori-féle talifotós topikban van, itt "felettünk".

Tegnap Luca az alvást kevesellhette, mert ahogy elindultunk, az elsõ saroknál már aludt, végigszunyálta az utat, némi tejecskevételezés után még otthon is folytatta a szunyát, így az esténk egész nyugisan telt.

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Zsunya! PiciLaci a féléves "szülinapjára" kapott Halász Judit CD-t, akkor már igazán élvezte. De már korábban is imádta, ha énekelgettem neki, és nagy érdeklõdéssel hallgatott mindent, ami zene, szóval szerintem Petike is értékelné már biztosan. Lacika imádja hallgatni, én meg nagyokat nosztalgiázok. Kép Halász Jutka lemezem már nekem is volt gyerek koromban, igaz, még bakelit. Kép
A szoptatás topikban olvastam, hogy tanulsz. Meg szabad kérdezni, hogy mit? Olyan jó lenne valami agytorna nekem is, teljesen elbutulok már itthon, de sajnos nincs kire hagynom PiciLacit. Kép Bár a legutóbbi trükköm elég jól bejött, ApjaLacinak gyönyörû sakkészletet vettem a szülinapjára, azóta esténként sakkozunk (is Kép).

GOrsi! Ó, a Nemszabad utónevû tárgyakért PiciLaci is bármire képes. Rosszul tanulta meg a szó értelmét, attól tartok. Úgy hiszi, hogy azok a céltárgyak, aminek a megszerzéséért jutalmul Anya azonnal odarohan az ember fiához. Kép Amikor már azt hittem, hogy az utolsó szálig kilakoltattam, öszeszedtem, magasra tettem és elzártam Nemszabadékat, akkor az én Kis Drágám kihúzott egy szöget a parketta szegõlécébõl, és azt szopogatta nagy boldogan.
PiciLaci is pont 74 cm, és a súlya is majdnem pont annyi, mint Petié, 8,75 kg.-nak mértük vasárnap este. Ezek szerint mégse annyira szokatlanok a testarányai. Amikor a babaszoba grafikonján az jött ki, hogy a súlya az átlagos sáv legalján van, a magassága meg kilóg még a normálisból is, kicsit leültem. De ha más babák is ilyen hosszúak ekkora súlyhoz, akkor a babaszoba grafikonja a nemnormális! Kép

Dzsili! PiciLacit gyakorlatilag a szélrózsa minden irányában kellene körberakni párnákkal, mert kiszámíthatatlan, hogy merre fog dõlni. Én általána inkább igyekszem karnyújtásnyi távolságban maradni, és elkapni, de amióta önállóskodik a felüléssel, azóta ez nem mindig sikerül. Kép Köszönjük a Képkat, elkelnek nálunk mostanság. Kép

Laura! köszönjük az együttérzést, nálunk is van harci sérülés, akkora a púp Lacika fején, hogy az egész buksija eldeformálódottnak látszik tõle. Kép Mindig belém hasít a lelkiismeret furdalás, ha ránézek. Kép Az orvosnál elõadott alakításunkat utólag én is mókásnak éreztem, csodálom, hogy a doktornõ olyan kedves és türelmes tudott maradni. Kép

Szila! Nektek is köszönjük a Képokat, és az infót is a Cora akciójáról.
Honnan tudsz Halász Juditot és 100 Folk Celsiust letölteni?

Nyuszimanó! Én is imádtam kötni valaha, és éppen az ír minta volt a kedvencem. Kép Sajna mostanában se idõm, se türelmem, pedig PiciLaci biztosan édesen eljátszana a gombolyaggal, mint valami kiscica. Kép
A baba-bukósisak nagyon érdekel, írd majd meg a tapasztalataitokat! Remélem, hogy be lehet szerezni itthon is, nagyon ránkférne! Kép

Cory! Részvétem az éjszakátok miatt, és köszi az infót, hogy az a táblázat nem megbízható. Így már nem is bánom, hogy elfelejtettem a címét. Kép

Tikk! Lacika úgy aludt, amikor egyedül hagytam, mint akibõl kivették az elemet. Nem telt el két perc, már mentem is vissza, de akkor már éppen zuhant. Kép Az az érdekes, hogy ahol az ágyról való leeséskor megütötte magát, az meg se látszik. Viszont ahol a saját kiságyában felülve és eldõlve bevágta a fejét, ott akkora púp lett, mint egy félbevágott lúdtojás. Kép
Érdekelnek még a X. emeleten lakás elõnyei és hátrányai, vagy már eldõlt, hogy hova költöztök?


BMárti

BMárti
bmárti
 
 

 
 

Tikk!

Nyugidt éjszakánk volt, viszont ma ugyanolyan nyügis napunk. Vili rájött, hogy ki lehet tornázni magát az autósülésbõl, most itt csalapál az ölemben.
Ja alvás ma délelött 50 perc délután 30 perc. Tuti reggel kávézik az apjával.
Rebi!
Csenge nem u.ezt csinálja?

Mikor lesz a börze?

Kanga!

Nem válaszoltál Kép

Blanka nagyon ügyes. Vili még nem tart itt

huyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

viszon fergetegesen kezeli a bnillentyûzetet.

bciNoerû

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Szila:
Ez az alvás este fél 9-tõl reggel fél 7-ig most akkor dicsekvés vagy panaszkodás??? Kép

Nyuszimanó:
Már alig várom, hogy "keblemre ölelhessem" a Twingót! De még mindig nem hoztuk el, mert még nem jött össze Kép

cory:
Javulást! Teljesen átérzem az orrdugulós Balu problémáját, mi is ezt csináljuk. Kép

Lányok!
Most szombaton (12-én) délelõtt tényleg lesz babaruhabörze Budakeszin a Mûv.Házban. (Nem úgy, mint múltkor, amikor Tomival a hasamon busszal odamentem!) A Moszkva térrõl induló 22-es busszal lehet menni, a MÁV szanatórium utáni megálló, de látszik is.

üdv
bogancsi és Tomi (valamint Csiribiri...)

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

BMárti! Tervezõgrafika szakra járok. Nagyon nagyon sokat számit a közérzetemnek. Abbahagytam a beszûkülést amit nyáron megkezdtem. Kép A vigyázást meg apjára hagytam. Az is nagyon jó. Épül köztük is egy még szorosabb kapcsolat. Kép meg persze a gyümöt apája adja neki. Az külön móka nekik. Nem hiszem, hogy ez a gyümölcs dolog annyira nagy baj lenne...

Peti ma már stabilan fordult hátról hasra. kb 40-szer. Kép Apró örömeink, mi?

Zsunya

zsunya
 
 


Sziasztok!

BMárti,
most jöttem meg a Corából, ha még nem indultál, akkor ne menjél, mert kb. 2 db kisméretû kezeslábas lógott a fogason, ahol tegnap még telistele voltKép.
Egy ideig az Audiogalaxyról töltöttem le a zenéket, most meg (mivel az Audiogalaxy megszûnt) az Imesh-t használom. Ez azért nagyon jó, mert nemcsak zenét, hanem mindenféle egyéb dolgot (videót, filmet, képet stb.) lehet letölteni. Pl. a Harry Pottert is így néztem megKép.

A nagy börze október 27-én lesz. Már nagyon várom.

Bogancsi,
tulajdonképpen lehet panaszkodás is: mert mondjuk aludhatna még egy órátKép, de lehet dicsekvés is: mert nem kel már fel éjjel, ill. ha meg is ébred, kettõt nyikorog és már alszik is tovább.Kép

Norci,
hogy Vili milyen jól fogalmazKépKép.

Na, megyek, mert úgy hallom, nagydolgozik a jányomKép.

Üdv
Szila
Szila
 


Sziasztok!

Bogancsi! Én tudok egy nagyon jó gyermekszemészt, de õ a XVI. kerületben rendel. Ha van bátorságod átkelni Tomival az egész városon keresztben, szívesen mondom a további információkat. Kép

Nyuszimanó! (Meg persze bárki más Kép ) Szerintetek varrni is meg lehet tanulni könyvbõl?

Tikk! Köszönöm az érdeklõdést Romi fogaival kapcsolatban. Hát, az elsõ, az növöget, nagyon lassan ugyan, de legalább nem fáj neki. Viszont szerintem a második mostanában fog kibújni, úgyhogy elõre félek egy kicsit...

Lányok! Hol lehet a netrõl letölteni gyermekdalokat? (Vagy általában zenéket...)

Képzeljétek, Romola nem eszik meg semmit, ami zöld. Papamackó szerint ez azért lehet, mert amikor az elsõ foga jött, és aaaaaaanyira fájt szegénykémnek, akkor zöldborsót kapott, másnap pedig brokkolit, és így a zöld hamit a fájdalommal kötötte össze. Ha ez igaz, akkor vajon meddig fog ez nála tartani és hogyan tudom mégiscsak rávezetni arra, hogy egyen zöld színû fõzeléket? Gondolom, mostanában jó sokáig nem kéne ilyennel kínálnom. Kép
Volt már valamelyikõtöknél hasonló?

Sziasztok: Laura
p_laura
 
 


Sziasztok!

Zeneletöltés (meg egyéb más letöltés): [url=http://www.imesh.com" TARGET="_top]http://www.imesh.com[/url]

Üdv
Szila
Szila
 


Sziasztok!

Szerettünk volna hétfõn talira menni, de mivel 5-ödszörre kerültem meg az egész V.kerületet, hogy parkolóhelyet találjak és mikor a 6.-ikat terveztem, hátra nézve vettem észre, hogy leányom a keringésbe szépen belelaludt, így inkább hazamentünk. Borzasztó ez parkolási mizéria!!!Legközelebb busszal megyünk, akkor legalább oda is érünk a talira. Kép Úgy sajnálom Kép

Nekem kb. 2 hetem van a záróvizsgáig, de Dorka mellett képtelenség tanulni. Állandóan feláll, lépeget és persze jhatalmasakat esik, lehetõleg a fejére, hogy szép kék foltos legyen. Kb. 3 napja elviselhetetlen napközben a leányom, egyetlen dolog nyugtatja meg, ha kiviszem a levegõre, mindegy, hogy esik az esõ, vagy fúj undorítóan a szél, a kisasszony, csak így hajlandó egyáltalán csöndben maradni és aludni. Kép Különben nem alszik napközben max. 15 percet Kép Kép ÍGY képtelenség tanulni!!!!!! Mi lesz velem??? Meg fogok bukni? Vagyis nem lesz diplomám!!! Kép Kép

Ti hogy tudtok egyáltalán mással foglalkozni baba mellett? Berakjátok az ágyába naphosszat?
Hulla vagyok! Meg már nincs kedvem tanulni! Legszívesebben csak aludnék! Kép


Minden babócának gratulálok, akik elindultak, lépegetnek, na és álldogálnak! Kép Kép

Laura: Dorka csak a zöld színû fözelékeket szereti, és a paradicsomot. Próbáltátok a fogkefe-tanítót, az nem segít?

Üdv: zsuzsiék
zsu26
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk mi is mint elveszettek.
Mindig olvasgatlak ám benneteket, de általában annyi a lemaradásom, hogy mire a végére érek már nincs idõm írni.
Nálunk minden zajlik a rendes kerékvágásba.
Máté túllépte a féléves kort, hát örekszik szegény.
Most már teljesen rutinból áll fel mindenhol, sót tovább is araszolgat ott ahol van hol kapaszkodni, mint pl. a kiságyba.
Folyamatos a lerámolás, mindenbe beleavatkozás. És persze a nagy borulások.
Kettõ fogacskánk van, de már legalább 2 hónapja, a többi még várat magára.
Imádjuk a krémtúrót, a joghurtokat, és az ehhez hasonló finomságokat.
Gyümölcs jöhet mindenféle, a fõzelékbõl csak a szokásosan gyerekek által szeretettek.
A rizspépek közül a körtésen kívül mindegyik nyerõ, úgy látom, a kekeszes és a banános a legfinomabb.
Annak ellenére, hogy ennyi finomsággal kényeszteti magát képes volt 15dkg-ot hizni egy hónap alatt. Hála istennek a dokinénink nem reagálta túl az egészet, szépen fejlõdünk és a mozgékonysága miatt szerintem le is dolgozza a felesleget.

Látom a talik folyamatosak.
Ha jól rögzült bennem az V.kerületbe vagytok mostanába? Ha valaki megtenné, hogy leírná a címet nekem mégegyszer, hogy ne kelljen keresgélnem akkor ha hétfõn is aktuális, akkor szeretném, ha összejönne, hogy meg tudjunk jelenni.
A multkoriban is elhatároztam, de aztán kicsit meghátráltam attól hogy belváros én ugyanis megrögzött autós vagyok és féltem, hogy nem találok parkolót.
Meg hát sajna én már egyre többet dolgozom itthon.(könyvelek.....elég sokat)Elég sok lemaradásom volt, mert eléggé elhanyagoltam ameddig a Máté picurka volt. És a babóca mellett, ha nincs más elfoglaltság akkor nekiülök melózni, ha meg azt is unom, vagy már végképp kipurcantam akkor jön a pihi.
Most már kezdem érezni a "nagycsaládot". Azt hittem mindig olyan könnyû lesz mint amikor megszületett. Hát nem.
Meg persze a nagyoknak a suli. Teljesen hozzászoktak, hogy ki vannak szolgálva.
Lehet, hogy jól gondoltam?
Na de mindegy ha lesz tali akkor most már feltétlen valahogy megoldjuk, mert már nagyon jó lenne talizni veletek.
Kiváncsi vagyok már nagyon rátok, és persze a babákra.


Puszilunk mindenkit
zkati és Máté
zkati
 


Sziasztok!

Rövid leszek! Nem, nem ül mögöttem Barnika a vezetésnél, nélküle is lámpalázas vagyok, sõt, ki se bírná a két órát, de nem is merném még vinni. Sajnos örültem, hogy egyáltalán meg tudtam beszélni az órát, nem volt sok választási lehetõségem idõpontra, a baj csak az volt, hogy apunak 7-re kellett mennie dolgozni, így fel kellett ébreszteni Barnit, hogy magával tudja vinni. Inkább emiatt nem mentünk a talira, mert borzasztó hisztis volt a picurkám emiatt. (Meg úgy volt, hogy megyünk dokihoz, csak átaludta a rendelést Kép)

Andi, majd akkor nyilatkozom, ha már egyedül közlekedem, de most tényleg nagyon elszántam magam! Esténként KRESZ-t olvasgatok... Kép Olyan izgi, jobb mint egy krimi. Kép

Suli: én is nagyon butulónak éreztem magam, és iszonyúan élvezem, hogy tudok suliba járni. Kár, hogy vizsgázni is kell majd...

Dzsili, értem már! De több megbízható forrásban is olvastam, hogy nem tragédia, hogy ha egy baba kb 1 éves koráig szinte csak anyatejet kap. Nem lehet hiánybetegsége! Napsi torkán egy-egy falat még pluszban is lecsúszik, nem? De errõl Menta többet is fog tudni neked mondani! (Menta, hol vagy?)

Mennem kell, holnap tudományos nap lesz! Kép
Puszi mindenkinek,
Henke+Bai (alszik a kis szobacirkáló)
gesztenye
 
 


Sziasztok!

Szila
Valószínûleg még két hét, amíg minden eredményt megkapunk. Máj és vese funkció meg valami immun teszt is volt.

Zsuzsi
Kitartás!
Szerintem lassan túl juttok azon hogy mindíg esik kel és talán alszik is kicsit ha elfárad.
Én nem tudok a gyerekeim mellett mással foglalkozni meg mondom õszintén, így is mindent jegyzetelek és szervezek hogy tudjam melyiknek melyik napon milyen programja van a suliban ,oviban, mikor hova mennek. És persze ott van Napocska is aki el játszik ha ott ülök mellette, de különben ....

Pussz:Dzsili
dzsili
 
 


Szila! Köszi a mail-címet!

Laura
p_laura
 
 


Heni

A szoba cirkáló aranyos.
Eszeget de csak evés idõbe, és tudom hogy nem gond meg minden baba más csak nekem megnyugtató valahogy hogy mást is eszik már, hangsúlyozom naponta egyszer csak.

Egyébként látod pl. ezért is olyan jó hogy vagytok nekem itt mindannyian, mert így látom hogy milyen sok baba van aki nem veti rá magát a szilárd kajcsira mint a fiaim annak idején, vagy a gyerekek a környezetemben, hanem szeretnek szopizni mint Napsugár. Ez biztonságot ad hogy lehet így is csinálni, rá lehet bízni a babára nem lesz gond belõle. Ha nem járnék ide dumcsizni veletek szerintem már rég tömném mindenfélével csak hogy ne szopizzon annyit, hiszen olyan nagy már. Engem mindenki a környezetemben, még a férjem is ezzel traktál, hogy olyan nagy már Napcsi minek szopizik annyit. Meg hogy magamhoz akarom kötni azért szopik még mindíg.Engem mondjuk nem hat meg, ha neki jó akkor szopizunk, fõleg mert azért már elfogadja a zöldséget is, nem csak a gyümölcsöt. Így ebédre kapja valamelyiket és utánna rendszerint még szopizik a többi étkezése meg tejcsi.

A profilomban most fürcsis kép van.

Pusszancs:Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok Lányok!

BABAFELBORULÁS:
Dokibácsink mondta, hogy ha egy gyerkõc alaposan felborul, de elfogadja a cicit, cumit, vagy a cumisüvegét, akkor nincs nagy baj!

Zsunya: minél korábban hallgat a baba zenét, annál jobb.Enikõm lusta lány, nem mászik, nem ül,nem áll, de ha énekelem a megszokott dalait, hason fekve TÁNCOL! Irtó vicces! Amit hallgat, az a Regélõ címû, 1975/!/ ben készült bakelit, mindenkinek ajánlom, klasszikus gyerekdalok gyûjteménye:Cinege cipõje, Róka rege róka, Bóbita, Este jó,este jó, meg egy csomó, az oviban tanult dal, ovisok elõadásában. Ma kazetta formájában kapható, nekem bejött!

Babasúly: Jót izgultam, de a lány végül fél kilót hízott! Ez már jó!

FÜLBEVALÓ: Van valakinek tapasztalata a fülbevalóval kapcsolatban? Kell most, vagy várjak még? Melyik a jobb? A lövetés, vagy a szúrás? Kíváncsi vagyok a véleményetekre!
Köszi

Csi
csii
 


Sziasztok!

Nyuszimano!
Mivel ti olyan orszagban eltek, ahol az emberek surun esznek halat, neked mit mondott az orvos, mikor adhatsz parolt halat Doncinak? En itt tobb orvost megkerdeztem, mindegyik mast mondott. Sot tobb konyvet is megneztem. De azok is termeszetesen mast es mast irtak. Volt amelyik azt mondta, hogy amikor elkezded bevezetni a csirket akkor ra egy honapra elkezdhetem bevezetni a tengeri halat. Volt amelyik azt irta, hogy csak masfel eves korban, volt amelyik keteveset irt...stb. Kivancsi lennek nalatok ez hogy van. Elore is koszi.
UGye majd raksz fel kepet Doncirol amikor epp a keszulo szep pulovere van rajta!

Dzsili!
Kisse megkesve reagalok, de szerintem nagyon is jol tetted, hogy nem mentetek be a korhazba a babaval. Drukkolunk nektek!Az uj furcsis kep is nagyon aranyos!Kép


Agnes(Golyo)!
Madike nem szuletett nagy sullyal, o 3393 grammal es 49 cm-rel szuletett es kinti vilagban tanult meg ilyen jol enni Kép. Madike az Enfamil Lipil tapszert kapja, de ez ugy tudom Magyarorszagon nem kaphato. Van egy ehhez hasonlo tapszer Magyarorszagon, Similac-nak hivjak es ez az a fajta amiben van DHA es ARA. Nekunk ezt a fajtat ajanlotta az orvos, mivel ez az ami mostansag a legkozelebb all az anyatej-osszetetelehez. Mikor ezt kapta eloszor, rogton ataludta az ejszakat. Nem tudom, hogy ettol van-e vagy csak amugy is ataludta volna.

Nagyon aranyos Geri elso mosolya (na meg persze nagyon szep is).

Lola!
Akosnak boldog fel eves evfordulot utolag!Kép

BMarti!
Szegeny Lacika! Sajna ebben a korban meg nem tudjak hogy mit nem szabad csinalni mert fajni fog.

Cory!
Gratula Balunak az elso lepesekhez!!!! KépKép Hogy rohan az ido!

Nalunk az ujdonsag, hogy kibujt Madi baba elso foga es mar kidugta a hegyet a masodik is.Kép

Tettem uj kepet a profilomba Madikerol.

Minden kis betegeskedonek jobbulast kivanok!

Gratula minden kis ugyeskedo babanak!

Udv. az ujbol ittlevoknek!

Andysj
andysj
 
 


Sziasztok!
Csi én azt a lemezt keresem égen földön. Esetleg kazettára tudnád venni nekünk? Jövõ hétfõn megyünk talira, vinnék kazettát, ha igen. Kép Hallgatunk amúgy jókis zenéket. Enyát nagyon birja, meg a nagybõgõ hangját is. Csak abban nem voltam biztos, hogy direkt gyerek dalokat érdemes e ekkorkának. Na jó, megyek veszek Ákombákomot. Kép

Puszi
Zsunya

(van Süsünk mp3-ban, ha kell valakinek)

zsunya
 
 


Akkor tali cím még egyszer:

V. Molnár u. 13. fsz. 1. Zámodics

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Cory! Tudom, hogy elvileg lehet piros a feneke a fogzástól, de ez nagyon ronda volt. Tegnap óta szerencsére sokat javult, már nem fáj neki. Balu jobban van már? A péntek még mindig ok? Zoli is pont aznap fog felétek dolgozni.

Henke! Csak így tovább, majd aztán adhatsz nekem leckéket. Kép Rájöttem, hogy van jó oldala is, hogy nem autóval járunk, nem kell parkolóhelyet keresni. (Ugye, Zsuzsi?)

Zsuzsi! Nyugi, nem csak neked van "farkasétvágyú" lányod, Luca tegnap pl 3 harapás banánt evett egész nap + szopik. (És reggel 1 szelet sonkát is elcsent az apja szendvicsérõl.) Kínálgattam mással is, de nem fogadta el. Hétfõn azért megmutatta, tud õ, ha akar. A talin 2 egész üveg bébiételt megevett (1 gyümit + 1 fõzeléket). Lehet, hogy elég is neki 1-2 hétre...Kép

Puszi
Andi és Luca

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Estére én is teljesen benáthásodtam, tele az orrom és a fejem Kép Tomi aránylag jól aludt az éjjel, jól is eszik, de sokat "kiabál", hogy fújjam ki az orrát. Aztán meg azért, hogy miért fújom ki Kép

Kérdés:
Tomi idõnként minden ok nélkül megrázza a fejét, mintha nemet intene, vagy mintha víz ment volna a fülébe. Apja szerint lehet, hogy ez valami tikk. Szerintetek egyáltalán megkérdezzek valakit???

Laura:
Jó lenne, ha megadnád a szemdoki címét és elérhetõségét, esetleg az E-mail címemre. Köszi elõre is!

Már szinte le se merem írni, de ma hozzuk haza végre a Twingót!!! Néha már arra gondolok, hogy ez már függõség Kép

Andysj:
gratulálok Madike fogacskáihoz Kép Hogy bírja? Nem szenved velük?

Csi:
Remélem, nem kavarok nagy vihart, csak a saját véleményemet mondom. Én egyik lányomnak se tetettem be fülbevalót babakorban. Én féltem, hogy valami balesetet okoz, beleakad valami játék, vagy a keze. Szóval nálunk csak nagykorukban lövették be. De sok babát ismerek, akinek semmi problémát nem okozott a fülbevaló. Ha már, akkor szerintem a lövetés jobb.

zsuzsi:
Tomi elég jól elvan a nagyméretû fa járókában, de reggel és este (fürdés elõtt) mindig kiteszem és akkor boldogan mászkál össze-vissza. Remélem, a héten végre megvesszük a játszószõnyegét. Nálunk minden vásárlás olyan lassan megy Kép Férj nagyon õrzi a pénzünket Kép

Dzsili:
Boldog lennék, ha Tomi még szopizna!!! Ne hagyd magad lebeszélni!!! Kép

Tali-ügyben:
zsuzsi parkolási sztorija kapcsán kérdezem, hogy mivel lehet tömegközlekedni a talira? Esetleg 15-ös busz? Mert akkor bemennék kocsival ( Kép ) és tömegközlekednénk tovább, ha ott nincs parkolóhely. Emlékeim szerint valóban eléggé reménytelen a belvárosi parkolóhelyzet Kép

Olyan szépen süt végre a nap, de nem merek kimenni Tomival, amíg ilyen náthás Kép

pusszantás:
bogancsi és Tomi (aki épp most ájult be)

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Andi: Balu már jól van, csak egy éjszakán át szórakoztatott minket Kép Gyertek pénteken! Kép

Bogancsi: a tali helyszín a Ferenciek tere közelében van. Jár arrafelé: 47-es, 49-es villamos, metro (mindhárom elég közel van), 7-es, 7A, piros 7-es, 78-as, piros 173-as, 8-as, 15-ös busz. Gyertek ti is! Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Andi!

Másik jó oldal. Nem könyörögsz minden reggel a férjednek, hogy hagyja már itt a kocsit. Ja és ha együtt mentek valahova, akkro hazafelé nem neked kell vezetni.
Most hogy kezdek belejönni nálunk újra ez kezd lenni a felállás. Pedig eleinte harcoltam, hogy no én leszek, aki odafele vezet.

No kiment Vilibõl a kávé hatása délelõtt egy csomüt aludt végre!

Norci
Norci
 


Sziasztok!

Itt vagyok a suliban, van két lyukasórám, ami alig elég valamire, annyi elintéznivalóm lenne, pl diákigazolvány, könyvtár, fénymásolás, így úgy döntöttem, benézek inkább hozzátok. Kép
Dzsili, nagyon jó a kép! Egyetértek, már én is 3 hónapos korától tömtem volna Barnit gyümölccsel, ha az orvosra/védõnõre hallgatok... A túlzott függõség fogalma pedig szerintem nem létezik (vagy ha igen, nem a szopitól fog kialakulni)... Ha 13 évesen még szopizna, akkor...
Andi, úgy legyen Kép. A kocsi és vezetés hátrányait én is tudom, de igyekszem elfelejteni õket, mert akkor megint nem vezetnék... Én is olyan "függgõ" szeretnék lenni, mint te, Bogancsi!
Szívesen a vendéglátást! Mikor jöttök újra? Vagy mi menjünk inkább játszani hogyishívjákot?

Képzeljétek, egész jól halad a ház, kezd kialakulni hol is lesznek a helyiségek... Izgi nagyon.

Cory, gratuláltam én Balunak? Akkor most megteszem! hamarosan fogócskázni fognak a talikon Kép

A gyerekdalokat szerintem nem lehet "túl korán" kezdeni.
Nem is meséltem nektek, hogy apukám Yardbirds-öt hallgatott Barnival, ütötte a lábával a ritmust, és Barni is elkezdte mozgatni a lábát, ahogy apunál látta! Csúcs volt!!!
Sziasztok, még majd benézek.
Henke (Bai nélkül KépKép)
gesztenye
 
 


Sziasztok!

Zsunya! Írígy-irígy a tervezõgrafikáért, és azért is, hogy az Apjára tudod hagyni Petit! Kép Nálunk Laci annyira ki- és beszámíthatatlanul jár haza, hogy még egy bármikor kihagyható konditornára se jutok el. Sokszor még 16 órakor nem lehet tudni, hogy 16:20-kor, amikor vége a munakidejének, el tud-e indulni haza, vagy éppen 19 óra is elmúlik, mire beesik. Sõt, az is elõfordul, hogy 19 órakor telefonál, hogy etessem meg én Lacikát, talán fürdésre itt lesz. Merthogy nálunk is az övé az esti kanalas etetés. Mindketten szemmel láthatóan élvezik a játékot, és szerintem is rengeteget jelent a kettõjük kapcsolatának épülésében. Fürdetni is Laci fürdeti Lacikát Kép amióta a köldökcsonkja leesett, hacsak éppen nincs kiküldetésben, továbbképzésen, vagy ilyen-olyan tréningen. Kép Olyankor viszont oltári botrány van, mert azt még csak-csak eltûri az én Drága Kis Apásom, hogy én etessem este, de a fürdetésnek elszántan ellenáll, üvölt, kapálózik, és nézeget az ajtó felé, hogy mikor jön már a Fürdõmester. KépKép
Én se hiszem, hogy a gyümizés olyan nagy baj lenne, nehogy gondot csinálj ebbõl magadnak! Gratula Petinek az átforduláshoz! Bizony, ezek az apró örömök szépítik meg a szürke hétköznapjainkat! Kép

Szila! Köszi az infót a Cora-ról, megmentetted vele Életem Párját egy nagy megmorgástól. Ugyanis megigérte, hogy idõben hazajön, ne menjünk el nélküle gyalog, majd õ elvisz. Na, talán mondanom se kell, hat óra után sikerült megérkeznie... Kép
Köszi az Imesh címét. Még nem is hallottam róla. Ha lesz egy kis idõm, megnézem.
A nagy börzével kapcsolatban csodálom, hogy így várod, és már másoktól is olvastam, hogy nagyon várják. Mi is voltunk kb. egy évvel ezelõtt, még pocakos koromban, de azt se tudtam, hogyan meneküljünk kifelé a tömegbõl. Teljesen ledöbbentem, hogy a földrõl árultak, és akkora volt a tömeg, hogy semmihez nem tudtam odaférni. Mondjuk lehet, hogy terhesen érzékenyebb is voltam az átlagosnál, de egy teljesen áttekinthetetlen kusza káosz volt számomra az egész börze. Nem is vettünk semmit, csak egy jó nagy levegõt, mikor végre sikerült kijutnunk.


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

Bogancsi: jobbulást neked és Tominak KépKép

BMárti: nagyon aranyos a történeted a gyerekgyártásról. A mi Gerink is a nászút környékén fogant, úgy látszik a fiúcskák csak nászúton jönnek össze. Kép

Nyuszimanó: köszi a belém vetett bizalmat a kötéssel kapcsolatban.Kép Amint több idõm lesz - bár ahogy Geri nõ úgy látom egyre kevesebb van - megpróbálkozom vele. Altatónak nem fogom használni, mert az alvással nincs problémám már ülve nyitott szemmel is megy.

Andysj: Most kaptunk egy új tápszert, ami már nem anyatejpótló, hanem kiegészítõ a fõzelékek, gyümölcsök mellé. Nutrilon 2 Plusz névre hallgat és elkeseredtem, mert ez sokkal drágább - pont a duplája - mint az elõzõ. Geri sajnos nem alszik többet és éjjel úgyanúgy 2x eszik. Most azt ajánlotta a védõnõ egyre kevesebbet adjak neki éjjel és akkor majd lassacskán leszokik róla. Szerinted ez jó ötlet? Geri nagyon nagy étvágyú, az egész napunk szinte az evéssel megy el.
Madike hogy bírta a fogacskák elõbújását?

Borcsa: Luca nem akar kimászni az autósülésbõl? Gerit egy percre sem lehet magára hagyni, mert addig emelgeti a kis fenekét amíg kicsúszik belõle. Ha fõzeléket eszünk akkor is abban ül és így kész küzdés az evés, úgy várom már, hogy az etetõszékbe tehessem, de még legalább 1 hónap, hogy megtanuljon egyedül ülni.

Beja: A legelkeserítõbb ebben a hasról hátra fordulásban, hogy úgy látom Geri nem is erõlteti meg magát, hogy visszaforduljon, azt gondolja anyu úgyis mindjárt jön és megfordít akkor minek erõlködjem? Okos gyerek!

Puszi mindenkinek: Golyó
golyó
 
 


Csajok csak röviden!

Vili délután aludt 10 percet a kendõben, anyám melóhelyérõl hazafelé, mire felértünk a lakásba felébresdt, azóta ébren, úgy látszik délelõtt kialudta magát o) de már a zöldésges is röhögve kérdezte, hogy megint ébren a picúr?
Jó mi, ja és azt a hülye hangot gyakorolja amit a talin is csinált.

Norci
norci
 
 


Szia BMárti!

Nálunk is pont ez a helyzet mint nálatok. Én is nagyon szívesen járnék fõiskolára levelezõre vagy végre már normálisan megtanulnék egy nyelvet, de nem tudom a Gerit kire bízni. Gondoltam már magántanárra is (németet szeretnék tanulni), de azok meg olyan sokat kérnek. Ha valamilyen megoldás esetleg kialakul nálatok vagy van valami ötleted én is szívesen venném, mert nem szeretnék itthon beszûkûlni. Ebben azért ti a segítségemre vagytok, mert az már egy felüdülés ha netezhetek veletek. CSAJOK ez most mindenkinek szól!

Golyó
golyó
 
 


Golyó!
Még sose próbálta, pedig gyakran be se kötöm. Ha nagyon nyûgi, beteszem az ülését a hintaszékbe, és hintázunk.
Nyelvtanulás: pl. talán a babapontnak van vmi on-line képzése. Egyszer sikerült találni egy on-line angol nyelviskolát, itt vmelyik hasznos linkek topikban.
Bogancsi!
Nem lehet, hogy egy picit a fülére húzódott a nátha? Tudom, ez némiképp más Kép, de az öreg vizslakutyánk akkor rázta a felyét, amikor a fülével volt valami gond.

Az iMesh-en kívül a KaZaA-n is van pár Halász Judit
[url=http://www.kazaa.com/us/index.php" TARGET="_top]http://www.kazaa.com/us/index.php[/url]

Szomorkodom!Kép Érzékletem szerint Luca egy picivel se eszik ritkábban, sõt! Mégis letámadott a Vörös Hadsereg. Kép
De legalább nem görcsöl.

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

BMárti: én sem bírom elviselni a tömeget! Szintén voltam a börzén, de elõször és utoljára!

Balunak torokgyulladása van. Köhög, piros a torka. Láza nincs. Remélem, még idõben meggyógyul, mert hétfõn nálunk nem lesz fûtés Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory! Nem akartalak riogatni vele hétfõn, de Hannának pont így kezdõdött a torokgyulladása. Nem evett 2 napig, állandóan sirdogált aztán belázasodott. Biztos azért nem akart enni, mert fájt a torka.
Sok puszi neki.

Tikk
tikk
 
 


Szasztok,
angoltanulóknak: [url=http://www.englishonline.hu/" TARGET="_top]online angol itt[/url].

Lola
lola
 
 


Zsunya!
Nem tudok menni talira, de valahogy megoldjuk. Egyébként nem tudom, hogy érdemes-e hallgattatni, de én csak azt tudom/?/ énekelni a lemezzel együtt, és ez nagyon bejött. És a "B" oldalon cincogó hangú ovisok énekelnek, és az szerintem a gyerekhang miatt arat mindkét gyerekemnél sikert.

Bogancsi!
Köszike, én is a baleset miatt félek a fülbevalótól. Pedig nekem születésem óta van, de olyan parás tud lenni az ember... Asszem én is várok!

Borcsa!
Az én lányom egyszercsak kicsúszott az autósülésbõl, amíg én ajtót nyitottam. Szerencsémre csak a földön volt a hordozó. Elõtte õ sem próbálkozott, azóta pedig bekötöm mindig!!

Golyó!
Nekünk dönthetõs az etetõszékünk, abban nem kell annyira ülni, az enyém sem tud még, és kicsit egyszerûbb benne etetni, szerintem.

Sziasztok
Csi
Csii
 


Sziasztok!

Hát én is beneveznék ebbe a topicba. Már jóval korábban terveztem, csak valahogy nem volt kedvem a végre felszabaduló idõm a gép elõtt ülve tölteni, mert Lili mostmár nem szopizik ugye jó ideje egy óráig minden alkalommal. Remélem van még aki emlékszik ránk a Friss mamákból és az elsõ hetekbõl.
Lili jõvõ hét végén lesz féléves. És Legnagyobb boldogságomra azt mondta a doktornéni a hozzátáplálást akár 8 hóig is húzhatjuk. Hát ennyit arról, hogy kiragaszkodik a szopihoz. Kép

Cory!
Járunk ám uszizni a Pólusba. Képzeld Lili végig sikítja, kiabálja boldogságában az egészet,én meg majd megsüketülök.

Most sajna nem tudunk menni, mert a múlt héten mindketten megfáztunk Kép. Nekem már sokat javult. A babának viszont nagyon tele volt tegnap még az orra, mert eddig sajnáltuk porszívózás közben és nem szívhattuk ki rendesen. Szegény nagyon küzd ellene, de muszály csinálni. Meg kis ravasz is, ahogy bekapcsolom a porszívót elkezd összecsukott szemmel kiabálni. Aztán meg néha kikukucskál kell-e még kiabálni. Kép És ugye könnyebben megnyugodott ha eltereltem a figyelmét mint amikor nyugtatgattam - erre persze egyre csak hüppögött méltatlankodva - hát kivételt tettem és bekapcsoltam a tv-t. Na tegnap erre már az orrebafújásnál elkezdte a mûsort és nagyon pislogott utána a tv-felé. Hát majd megetettem. Na azóta nincs tv és anélkül is megnyugszik. De azért nagyon utálom csinálni. Doktornéni szerint 1-2 hét is lehet. Most egy hete már, de nagyon várom a végét, pedig különben jó kedvû, de a kapcsolatunknak ez nem tesz jót egy cseppet sem. A Sterimartól mintha könnyebben ürülne, hát nem tudom.
Ez az elsõ megfázásunk, nektek mik a tapasztalataiktoK? Hányszor porszívóztok? Meddig csináljátok? Van egy vadi új Psztonkánk is, de semmit nem ér sajnos, el is adnám.

Örömmel olvastam, hogy hétfõnként van tali! Ha meggyógyulunk szívesen mennénk csak hol tartjátok? Írna valaki egy emailt?

A profilba tettem fel egy múlt heti képet, akit érdekel.

Zenét mi is sokat hallgatunk Halász Juditot, meg Grilluszt. A Maszkabál lemez most a kedvenc errõl is a"Rút banya vagyok..." kezdetû nóta viszi el a pálmát.

Varr valaki a babámak? Jó lenne tapasztalatokat cserélni...

Na majd legközelebb folytatom, mert kicsit sok a mondanivalóm.

Bubu
bubu
 
 


Cory,
ha Balu nem taknyos, de nem kap levegõt, akkor valószínûleg duzzadt a nyálkahártyája. Ilyenkor érdemes kinyitni az ablakot, és odavinni a hidegbe, attól lelohad. És gondoskodj arról, hogy a szoba levegõje ne legyen száraz (Én egy vizes pelust teszek a radiátorra este. Ráhelnél bejött ez az ablakos levegõztetés. Puszi:

Virág
Virág (fiore)
 


Sziasztok!

cory:
köszi az infókat Kép Jót szórakoztam magamon, hogy mennyire elbambultam a tömegközlekdéssel kapcsolatban. Hát, végül is 40 évig pesti voltam, aztán most meg se kép, se hang. De már bejöttek a busz/vilivonalak, ahogy írtad. Köszi!

Borcsa:
Én is erre gondolok Kép Ma elviszem a dokinénihez délelõtt. Bár telefonon Ambroxol-Q szirupot ajánlott, azt adtam is neki tegnap este és egész éjjel nagyon jól aludt és reggel is sokkal vidámabb, az orra meg egyáltalán nem folyik Kép Kép Kép

bubu:
üdv az osztályban!!!

LányoK:
ha valakinek errefelé Telkiben van dolga, szívesen elviszem bárhova a KÉSZ Twingóval Kép Kép Kép

Kellemes napot mindenkinek!
bogancsiék

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Csi: milyen etetõszéketek van? Mindegyiket lehet dönteni? Nem vagyok járatos az etetõszékek területén. Milyet érdemes venni?

Bogancsi: gratulálunk a TWINGÓ-hoz! Most újra eljuthatsz a világ végére is KépKép

Bubu: szia! jobbulást Lilinek! Kép Varrni nem tudok, de Gerim egyidõs Liliddel így azt hiszem lesznek közös témáink.

Lola, Borcsa: köszi az infókat a tanulással kapcsolatban

Borcsa: lehet, hogy csak a mi autósülésünk béna? Bekötni már nem tudom a gyereket. Geri már majdnem kilóg belõle, de nem tudom mikor lehet lecserélni, még nincs 9 kg és nem tud ülni.

Cory: jobbulást Balunak!

Este még jövök a netre addig is jó napot nektek.

Golyó
golyó
 
 


Sziasztok!
Csi!
Mi sem tudunk menni, mint kiderült. Kép Na de ezen már nem múlik semmi. Rendeltem Halász Judit - Mákos Rétest. Kép Nekem annó bejött. Hehe. Van itt nagyon jókis lemezbolt 10 percre, bármit megszerez a csajszi. Szóval jó sorom van lemezügyileg. Kép

Suli az egy kényes dolog szerintem. Nekem is necces, pedig apa nagyon lelkesen õrzi a gyereket. (és viszont Kép) De a vizsgaidõszak az nagyon gáz. Mivel csinálós dolog, nem lehet csak leülni egy könyvvel. Mocskolni kell. Kép Azt meg ugyi csak éjjel ér rá az ember. Szóval vidám.
Lehetne bölcsi rendszerre, mondhatnám, hogy fonóban tanitani egymást, egy egy talin. Ha van közöttünk nyelvtanár, pl, bedobja a gyereket a közösbe fél órára, addig elvonul az alannyal németezni, aztán vissza a közösbe õrizni a másét is. Legközelebb, meg õt okitja a valakimás mondjuk jogra. Kép (Hogy is volt ez kitalálva, Lola? Kép Kép) Na mindegy.

Ha valami okos eszembe jut szólok. Kép De nem szokott.

Zsunya

zsunya
 
 


Sziasztok!

Autósülés: Vili is ki akarja magát belõle tornázni.

Vili újra köhécsel, fogalmam sincs, hogy újra megfázott, vagy csak szórakoztat. Tegnapelõtt délután volt pici hõemelkedése, estére elmúlt és reggel se volt semmi, gondolom a foga miatt.

A sterimar az segít, én eléggyakran porszívozóm, muszáj sajna, szerencsére hagyja magát. Dokinéni szerint, hogy a náthából nem igazán tudunk kigyógyulni az is a fogzásnak köszönhetõ, hát nem tudom.

Ja a nappali éberségét kárpótólta éjjel, este fél nyolctól, reggel negyed kilencig aludt. Kép közben kétszer 5 percet szopiztunk.

Norci
norci
 
 


Szia Golyó!

Ha lesz valami 5letem megírom. ha esetleg neked jut eszedbe megoldás, én is kíváncsi lennék rá. Az online nyelvoktatásban nem hiszek, távoktatást (ELO) is hiába próbáltam, azóta egész jól olvasok, de nem értek (beszédet), és nem beszélek angolul. Kép

Nem engem kérdeztél, de belekotyogok az etetõszék témába. Kép Egyáltalán nem mind dönthetõ, sõt a többségnek teljesen függõleges a háttámlája, és még ráadásul valami hiper-csúszós mûanyag borításuk van, amit könnyû letörölni, de egy szegény aprócska, ülni még alig tudó baba alól úgy kicsúszik a popsija, hogy "öröm" nézni. Kép Nekünk Anyukáméknál van egy örökölt Brevi-nk az pl. ilyen. Még most is be-be csúszik szegénykém a tálca alá, pedig már 9,5 hónapos, önállóan fel tud ülni, és igazán stabilan ül pl. a szõnyegen (kivéve mikor liszteszsákosat játszik Kép). Itthon egy PegPerego PrimaPappa etetõszékünk van, na, az tuti. Állítható magasságú, dölthetõ, dupla tálcás, kerekes, de fixálható, 5pontos biztonsági öve van, szóval nagyon szuper, és kényelmes. Még alig-alig tudott megülni Lacika, mikor kicsit hátradöntött helyzetben, a biztonsági övvel stabilizálva már meg tudtam etetni benne. Szóval a PrimaPappa csúcs szuper, de sajna az ára is az. Kép Kérdés, hogy az a néhány hónap, ameddig egy "normál" etetõszékben nem tud megülni, de ebben már kényelmesen, megér-e ekkora anyagi ráfordítást...


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Hali!

Itt mindenkinek fia van? Kép Geri nagyon édes. Vili is meg Lacika is nagyon jól mutat a képeken.

Márti nagyon jó, hogy belekotyogtál.
Mi is már az autósülés meg etetõszék témában tájékozódunk, de még nem jártunk sehol. Egyáltalán hova érdemes menni?
Nekem még nem sürgõs, mert csak szopizik Lili, de az apja már szeretné, ha ott ülhetne velünk rendesen az asztalnál és látna mindent, nem lentrõl kellene kuksiznia.
Hány hónapos kortól nem csúsznak ki? Meg mennyi az a sok a PrimaPappa esetében? Meg még az is nagy kérdés hogyan szállíthatóak, mekkorára lehet összecsukni ....

Bubu
bubu
 


Sziasztok!

Bogancsi! Nem hiszem, hogy függõ lettél Twingo-ügyben, én is boldog lennék, ha itt állna egy a ház elõtt, és csak az enyém volna... Kép

A szemorvosnõ elérhetõsége: dr. Kéthelyi Mária, és a Budapest XVI., Jókai tér 3. alatti SZTK-ban rendel. Telefon: 407-0001. Kérdezd meg, hogy mikor rendel, mert nem emlékszem pontosan, és mielõtt elindulsz otthonról, akkor is hívd fel, mert volt már olyan, hogy elmaradt a rendelés.
Nekem a gyermekorvos ajánlotta õt, remélem, nektek is beválik majd.

Mennem kell, sziasztok: Laura
p_laura
 
 


Golyó!
Azt az ülést esetleg érdemes lenne lecserélni egy 3-18 kg közt mûködõ, dönthetõ darabra. Nekünk amúgy egy 10-12 éves Maxi-Cosink van, valamelyik Ausztriában ténykedõ uncsitesótól örökölte még Réka.
Csí! Intésedre ma szorgosan csatolgattam már a lányt, bár a hintaszék támlája nagyjából minden kitörési kisérletet feltartóztat.

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Bubu! Üdv közöttünk! Én nem varrok a babának, de végül is jó lenne. Varrni sajnos egyáltalán nem tudok, és nem tudom, könyvbõl meg lehet-e tanulni egyáltalán. Arra gondoltam, hogy ha legalább azokat a ruháit megvarrom, amelyekben itthon csúszik-mászik, már talán már az is jó lenne anyagilag.

Bogancsi! Gratula a Twingóhoz! Milyen színû?

Golyó! Etetõszék: nekünk sikerült megvásárolnunk az egyik legnépszerûbbet, én viszont úúúúúúúútálom! Szóval, a "bûnös" a Brevi-nek a Dolce Vita névre hallgató etetõszéke. A Mega-Toys-ban éppen akciós, itt megnézheted:

[url=http://www.biztonsagigyermekules.hu/akcio.htm" TARGET="_top]http://www.biztonsagigyermekules.hu/akcio.htm[/url]

És, hogy mi a gondom vele? Nagyon nehéz kinyitni-összecsukni (tehát a lábait terpeszteni), a tálca vagy nem akar bemenni a helyére, vagy kijönni nem akar, nehezen állítható a magassága is, ha húzod fölfele a szék részét, az egész elkezd emelkedni a földrõl, persze, rá kell lépni arra a rúdra alul, de ha csak az egyik lábbal lépsz rá, eldõlne, két lábbal a két rúdra pedig képtelenség ráállni, stb.
Szóval: ha elég nagy konyhád van, és nem kell mozgatni, csak beleülteted a babót, akkor ajánlom. Ha viszont olyanra van szükséged, amit minden etetés elõtt egy-két mozdulattal szétnyitsz, majd evés után elpakolod, akkor ezt a fajtát sürgõsen felejtds el!

Sziasztok: Laura
p_laura
 
 


Sziasztok!

Bubu,
nagyon drága az az etetõszék KépKép sajnos (ahogy BMárti is írta). Elõször mi is autósülésben etettünk, most meg (kb 1 hónapja) kapott egy fa etetõszéket, ami késõbb asztal+székké alakítható.

orsziporszi: én úgy tudom, hogy naponta 3-4-szer lehet, után cseppentek az orrába.

Képzeljétek, ma megette azt a brokkolifõzeléket csirkehússal, amit a jómultkorában finnyásan visszautasítottKép, sõt, még megevett egy egész vaníliás krémtúrót isKép.

Üdv
Szila
Szila
 


Sziasztok!

Etetõszék: nekünk nem dönthetõ támlájú van. Amíg nem tudott ülni, addig egy hintázó székben etettem, ami kb olyan, mint az autósülés, de nem küzdöttünk sokat, mert 7,5 hónapos koráig nem fogadott el semmi kaját, 6,5 hónapos korában meg már stabilan ült Kép Nekem nagyon drágának tûntek a dönthetõ támlások. És nekem egyébként is elég sok elvárásom volt az etetõszéktõl.

bubu: üdv itt Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csengének is folyik az orra, meg néha váladékozik az egyik szeme, de amúgy jól van, virgonc ... felhívom majd a dokit, hogy mi legyen. (az orra nincs bedugulva, mert simán szopizik) és ma 5 lépést tett meg kapaszkodás nélkül hatalmas vigyorral kísérve Kép
... a foga viszont szemmel láthatóan kínozza .. még mindig nem bújt ki .. Kép

mennem kell, reklamál ...

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

Laura: aranyos a történeted az etetõszékrõl, elképzeltem amint próbálsz két lábbal ráállni és olyan jókat nevettem. KépKépKépBocsi, nem rajtad nevetek csak az etetõszéken. A konyhánk elég kicsi, így csakis összecsukhatóban gondolkodom.

Rebi: Csengének jobbulást és hamar bújjon ki az a fogacska KépKép

Borcsa: autósülés témában: azon már én is gondolkoztam, hogy lecseréljük, lehet, hogy most a bababörzén nézek egy használtat. Bár lehet, hogy most nem tudom megvenni, mert egyedül megyek ki. Kép

BMárti: én szívesen vigyáznék más babákra, amíg az anyuka tanul és jó lenne ha ez fordítva is mûködne, de ti is Békáson laktok, mi meg Kispesten a város másik oldalán. Ha tudok valami megoldást biztosan megírom.
Etetõszék témában még gondolkodom, mert a beruházások nemcsak rajtam múlnak.

Norci: remélem Vili nem fázott meg és csak játékból köhécsel mint az én Gerim. Az elsõ héten még fõztem neki a kamillát, a negyedik héten rájöttem, hogy csak játszik. Gyorsan ment mi? KépKép

Sziasztok! Golyó
golyó
 
 


Golyó!

Hol laktok ti Kispesten? Mi Monoriak vagyunk. Arra járunk kelünk Pestre ha megyünk.

Bubu
bubu
 
 


Bubu!

Jáhn Ferencbe az Esso benzinkút mellett, ha az üllõi úton játok-keltek akkor melletünk mentek el.

Golyó Kép
golyó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?