Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa,
az ír szetter ilyesmi! :D Nagyon édes, imádom azt a fajtát! Tündéri kiskutyák lennének! :D

Nem akarlak idegelni, de kutyáéknl ha van action, akkor biztos a gyermekáldás! :wink: Nem úgy mint nálunk! :roll:

Kamilla,
az inszem baromi hasonló lehet, mint lombiknál a transzfer (csak mást nyomnak fel a csőből :mrgreen: )

Egy vékony kis csövet dugnak fel, nem fájt - még nekem se! :)
angel37
 
 


Az inszem egyáltalán nem fáj. Nem nagyon láttam, hogy mit dugnak fel, mert egy kicsit fejjel lefelé volt döntve az ágy, hogy nehogy kifollyon az anyag. :) valami kis vékony katéter.
Annyi mint egy rákszűrés. Semmiség az egész. Utána még lógtam egy 20 percig fejjel lefelé, aztán mehettem dolgomra.
pihi
 
 


Ancsa! köszönöm! :)

Ja így már értem a tesztet!
Én azt hittem, hogy szombaton tesztelek, mert bálba megyünk és gondoltam előtt nem árt ha tudom, hogy mennyire ihatom le magam! :) :lol:
De sajnos már nagyon úgy néz ki, hogy most sem tesztelek. De majd a következő hónapban!!!!!
pihi
 
 

 
 

Ja és nekem az inszemet nem a forgácsban csinálták, hanem nem messze a Mammuttól egy nagyon jó fej doki. Ő HSG és hormonok nélkül is megcsinálja, ha nem lát semmi gubancot nálad és először így is vagyis "természetesen" is meg akartam próbálni. De nem jött be. Feleannyiba kerül mint a Forgácsba és nagyon korrekt a rendelő is.
ÁÁÁÁÁ, ha róla írok el is bizonytalanodok egy kicsit, hogy nem érdemes e még hozzá mennünk egy párszor ilyen spontán inszemre. Szerinte csk az a baj nálunk, hogy a spermák nem jutnak el a rendeltetési helyükre. Mert valószínű nem hagyom őket. És ezzel kiküszöbölhető. Lehet, hogy pl. 6 egymás utáni hónapból valamelyik sikerülne. Nem tudom.... Bizonytalan vagyok.
pihi
 
 


Nem is tudtam, hogy csak úgy csinálnak inszemeket mindenféle jófej dokik. Egy sima nőgyógyászati rendelő vagy valami meddőségi spec. ? Megírhatnád a címét priviben. Bár szerintem most egyelőre maradok a Forgácsnál, de tariba jó lesz. És mennyit fizettél?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Betti,
tegnap rengetegen voltak a postán... :oops: De biztos megy a levél vmikor.

Ancsa,
8 hétig próbálkoztatok a szopival? Le a kalappal, nagyon kitartó vagy. Mi csak 2, de sokszor fel akartam adni... Nagyon ügyes vagy, még ha nem is jártál sikerrel. Rajtad aztán nem múlott.

Kamilla,
szerintem is logikus amit írsz. Joggal reménykedsz a spontánban.

Ancsa, MSE,
én már láttam hatodéven egyszer egy lány laparját, akinek nagyon nagyon nagy szerencséje volt végül. Több egység vért kapott persze. Szóval az mégiscsak egy műtét, nem egy pár perces radiológiai vizsgálat.
Ancsa, a kiskatonás sztori nagyon meredek... roll: :D

Pihi,
még lázasan is melózol? Miért nem PIHIzel inkább otthon? (Reccs.:lol: :roll: ) Az a magán inszem is beleszámít a finanszírozott 6-ba?

Angyal,
valamelyik topikban (Kaáli...vagy BMC?) olvastam, hogy a finanszírozott lombikok számát 4-re akarják csökkenteni. Hallottad? Persze lehet, hogy kacsa...

Sonjus,
szerintem is inkább meddőségibe menj.
Még 10 perc... :lol: :lol: :roll:
potter_76
 
 


Kamilla, remélem megkaptad a privit, mert megint bénáztam. :oops:

Ági, szerintem nem számít bele. De a Forgácsban is saját magad finanszírozod. És elég húzós ára van sajnos. Így magánúton pedig gondolom annyit csinálnak amennyit Te akarsz bevállalni.

Igen, jó lenne pihizni, de nem szívesen megyek most betegszabira. Majd meglátom, hogy leszek este.
pihi
 
 


SZiasztok!

Na moast jól lemaradtam :(
Még egyben vagyunk, Ancsa aranyos, vagy, köszönöm, hogy gondolsz ránk :) minden rendben van.

Zsu! :)
Sajnálom, hogy megjött, meg hogy ennyit kell dolgoznod :( Kép kitartás, hátha nem kell már sokáig...
Viszont nagyon tetszik a hozzáállásod!!!

Lara! :)
Szép töszők, csak így tovább!!! DRUKKKKKKK

Húsrágó! :)
Okt. 17-én lapar, vagy még nem biztos?

Betti! :)
Úgy hallottam, hogy nagyon nehéz megtanulni a hordozókendő használatát. Pedig azok után amit leírtál én is inkább azt vennék :( De ha nem tudom megkötni, folyton azon aggódnék, hoyg kipottyan szegénykém..

Kamilal! :)
Hétfőn mentek konzira? De jó!!!!! JAj nem lehet könnyű helyet taláni a lagzihoz :( gondolom milyen árak vannak mostanában... Nekünk kultúrházas volt. Nálatok nincs ilyen lehetőség?

Miniliza! :)
Örülök, hogy jelentkeztél, annak viszont nem, hogy megjött :(

Pihi! :)
Sajnálom abarnát, de hátha még nem jelent semmit...
JAj és lázasan dolgozol? ENyje! bár gondolom nincs más lehetőség :( nem csodálom, hoyg dilemmában vagy, de szerintem próbáljátok meg a Forgácsot is!

Anita! :)
KÉrlek ne haragudj, hogy még nem válaszoltam, eddig a hetem nagyon zsúfolt volt, de már otthon leszek a héten :)

Ági! :)
Ezt a lombikos dolgot már én is olvastam év elején, azóta szerintem kicsit elcsitult az ügy 8mással voltak elfoglalva) de lehet, hogy tényleg lecsökkentik :(
MEgrendeltem a "szolgáltatást". Végül nem a Zelionnál, hanem egy másiknál, mert Ők a beküldött vérből is le tudják venni a vizsgálatokhoz szükséges vért. Nincs már lehetőségünk felmenni Pestre.

Kép
Kép
beuka
 
 



Hétfőn voltunk "papás szülés tanfolyamon", na még jobban elkezdtem parázni a szüléstől...

Tegnap vizsgázni voltam (még nem tudom, hoyg sikerült-e, írásbeli volt)
MA meg NST-n és UH-n voltam. Az NST-n produkáltam 2 50%-os fájást (állítólag jóslófájás) bár én nem éreztem konkrétan, de a bébi még eléggé fönn van, az UH-n a doki annyit mondott, hogy azért legyek összekszülve Kép egyébként már a méretei alapján fejlett, tehát nem számítana koraszülöttnek, bár nem fog nagy súllyal születni, de nem baj. KEzdek izgulni, de még annyi teendőm van... :roll: :roll:

Kép
Kép
beuka
 
 


PotterÁgi,
a hír sajnos igaz, sőt még egyéb kiszúrások is lehetnek :( :evil: Pl. 40 fölött csak fizetős lenne, drágulhatnak gyogyók... :roll:

Ha 4-re csökkentik, az még a legjobb variáció, mert jó esélyes a 3, sőt felmerült az 1 is! :roll: Felháborító! :evil: Főleg, hogy eléggé érint :twisted:


Az inszemeket tudomásom szerint nem finanszírozza a TB.
Ha vki nem kétoldalról eldugult, akkor kötelező végigcsinálni a 6-ot a lombik előtt.

Beu,
tiszta izgalom! :shock:
Azt elhiszem, hogy félsz, de ügyes vagy, nem lesz semmi gond! :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Köszi a "bíztatást" ami a Pg-t illeti. Ezek szerint nem ér sokat :( Azért én még reménykedem.

Azon filózok, hogy kikérem egy másik doki véleményét is a problémámról, mert nem vagyok teljesen biztos abban, hogy nekem tényleg a hsg-vel kéne kezdeni. Lehet, hogy csak tudatlan vagyok, de olvastam olyanokat, hogy uh-ra jártak a lányok és a doki az alapján megmondta, hogy ekkor vagy akkor kell együtt lenni, mert úton van a pete. Vagy a hormon dolog? Az csak egy vérvétel lenne, nem?
Kérek véleményeket, lszi!

Beu!
Már nagyon a cél közelében vagytok...Vigyázz a vaníliás palacsintával :lol: ! Én azt vacsiztam, amikor Szonji úgy döntött, hogy elindul.
szonibaba
 
 


Szoni,
ahogy érzed! :) Ha nem tetszik, amit a dokid javasol, kikérheted egy másik véleményét!

Igen, van ilyen UH-s tüszőnézés + terminált együttlét! Sztem vannak a topicon többen, akiknek volt ilyen! Ők majd mondanak részleteket!

Sztem sem a hsg-vel kellene kezdeni, hanem hormon és apavizsgálat, és ha továbbra sincs meg az ok, akkor az átjárhatóság csak majd ezután.
Egy hormont mindenképp kéne nézetni, fura, hogy a dokid nem kérte, ha kicsit összevissza a mensid. Csak egy vérvétel! :) Ciklus 3. napján, ill. ha progeszteronszintet is néznek, akkor ciklus második felében is egyszer.
angel37
 
 


Szoni!

Szerintem is először mindenképp hormonvizsgálat és apavizsgálat. Mert ha esetleg itt valami gubanc kiderül, mindkettőt lehet gyógyszerrel kezelni.
Szerintem ha nem volt semmi nőgyógyászati problémád, akkor nagyon kevés az esélye, hogy mindkét petevezetőt el legyen teljesen záródva. De ze csak az én magánvéleményem. :)
pihi
 
 


Angel, Pihi!

Köszi! Megerősítettétek a gondolataimat. Nem túráztattam hiába az agyamat.

Akinek volt olyan tüszőnézés és terminált együttlét, megoszthatná velem, hogy hogy zajlik egy ilyen!

Beutól akartam még kérdezni, hogy Apucinak, hogy jött be a szülésfelkészítő?
szonibaba
 
 


Helló Csajok!

Ági!

Remélem, hogy a gyerek ballagása előtt még megkapom. :lol: :P

Beuka!

Mondjuk én egy hétig kerülgettem a kendőt, elolvastam többször a fényképes utasítást, aztán egyszercsak leesett a tantusz. Most már villámgyorsan magam köré tekerem és hopp a gyerek már rajtam csüng. :) Tegnap a nyűgösködésén is segített, mert nem bírtam volna sokáig ölben cipelni és ringatni.

Angel!

Szerintem ne bosszankodj jövendő változások miatt, neked most úgyis sikerülni fog!!!!!!!!!!! :D

Betti
betti73
 
 


Hi!

Zsu!

Clostilbegyt az nekem Closti.
Ez tényleg félreérthető lehetett, nem tudtam, h van ehez hasonló másik gyogyi is. :oops:

Viszont küldtem pü-t valamikor 16:00 körül. :D

Kép
lara26
 
 


Sziasztok, jó reggelt :)

Nemsokára hétvége, kitartás!!! Kép

Emese! :)
Én is cask ismételni tudom a lányokat, szerintem is kérdezz meg mindenképpen mást is, egyből átjárhatósági, hát nem tudom...
Apuci teljesen megrettent a szüléselőkészítőn, mert azt is elmondták, hogy milyen bajai lehetnek a babának. NA etttől kész volt. Egyébként nem sikerült elrettenteni (mármint a szüléstől, meg a vajúdástól) pedig azt hittem azt mondja, na jó, akkor inkább mégsem...
Húú mit nem adnék egy vaniliás palacsintáért :roll: :roll: majd talán karácsonyra :)

Angel! :)
JAj úgy szégyellem magam :oops: lemaradtak a heti drukkjaim. MOst pótlom +++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kép Kép Kép Kép Kép
Már csak egyet kell aludni és kiderült, mennyi bébi ébredt föl :)
Köszönöm a bíztatást!! :)

MÓNI! :)
Neked is nagyon drukkolok ám!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Betti! :)
Akkor azt hiszem majd megpróbálkozom a kendővel. Te mikor ettted bele először?

Ági! :)
KÉpzeld az anyósom folyton azt emlegeti, hogy a férjem már 4 hónapos korában a gulyás, meg húslevesből kiszedett húsokat, zöldségeket ette (mellesleg nagyon ó étvággyal) nos, rendes megtermett ember lett, ráadásul tökre nem válogat, mindent megeszik. Na jó ez akkor volt, csak úgy megemlítettem.
Fúú én nem is tudom mit élhettél át a rendőrautó miatt, de el tudom képzelni :( :?

Ancsa, B.Ági, Pihi!!
HÍREK RÓLATOK????

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


JAJ EZ VALAMI RÉGI TÁBLA? BOCSÁNAT? AZONNAL CSERÉLEM!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

BOCSI!!!! :oops: :oops: :oops:
beuka
 
 


Jó reggelt!

Beu! Nem kell már sokat kibírnod palacsinta nélkül!!!!! :)
Velem semmi különös. Továbbra is barni. Vagyis az éjszaka meg ma még semmi, de ami késik nem múlik. Ez már a 4 napja lesz.

kicsit furi érzések kavarognak bennem. A legeslegjobb barátnőm tegnap tesztelt egy pozitívat. Nem tervezett baba, de ő nagyon örül neki. A barátja még nem akart gyereket és a házasságot sem nagyon. De hálistennek szóba sem hozta, hogy ne tartsák meg.
Én is nagyon örültem a barátnőm boldogságának........................... de.................. mégis valami majd szétfeszített legbelül. A szerencsétlenség érzése. Szóval nem érzem magam túl jól. :(
pihi
 
 


Pihi!
Megértem :(
beuka
 
 


A francba! Úgy tudom sajnálni magam! Ilyenkor elmennék egy lakatlan szigetre, ahol kibőgöm magam és senki nem lát.
pihi
 
 


Pihi!

sajnálom, de az én legjobb barátnőm 7 hetes terhes, pedig ő juliusban elvetélt..és máris terhes...szóval teljesen együtt érzek.
De én már nem foglalkozok ezzel, mert akkor belehülyülnék...
Tudom hogy egyszer nekem is lesz!! :) :)

Beuka! beírhatnád a táblába hogy clostilt szedek!


velem semmi extra, ma veszem be az első szemeket:D

az uram természetesn Kisvárdán van, még jó hogy nincs pé: :D :D :D

zsuzska80
Szombathely
 
 


Szia Zsuzska!!!

Hidd el, én tényleg örülök annak, hogy a barátnőm babát vár!!!! Tudom, hogy ő nagyon boldog. És ő tényleg olyan barátnőm, akit úgy szeretek, mintah testvérem lenne...... feltétel nélkül. Tegnap egész este forródróton voltunk.

Csak mégis nagyon előhozta bennem az elesettség érzését. Nem szabadna sajnálnom magam. Persze. De nagyon hosszú ideje már hogy elkeztük a próbálkozást. Egy kicsit megvisel a dolog.

Én, akinek az anyukája anyatejes világnapi ünnepséget szervez:

http://www.szon.hu/engine.aspx/page/szo ... l-szabolcs

Szóval én soha nem gondoltam volna, hogy ez velem is megtörténhet.............................. :( :( :(

Ne haragudjatok lányok, hogy most ez így kijött belőlem....
pihi
 
 


Sziasztok!

Pihi!
Nagyon is megértelek. Furi érzés, hogy örülnöd is kéne (és örülsz is) a barátnődnek, de mégis szomorkodsz, hogy Ti még nem tartotok ott, ahol ők. Egy kicsit igazságtalan, hogy ők nem tervezték és jött, Ti pedig milyen rég próbálkoztok és semmi. De tényleg fel a fejjel, eljön a Ti időtök is!!!

Beu!
Ez szuper, hogy Apát nem sikerült elrettenteni :)
Hol fogtok szülni?

Nos, én felkerestem azt nagyon kedves dokit, akivel akkor találkoztunk amikor a vetélésem volt és bár szerencsétlen esemény kapcsán ismertem meg, azért jó emlékeim vannak vele kapcs. Sajna csak 2 hét múlva tudunk találkozni, de kivárom és kicsit reménykedem is, hogy addigra nem lesz sok gondja velem :)
szonibaba
 
 


Szia Szoni!

Á, már jól vagyok. Igen, előbb-utóbb eljön a mi időnk is. :)

Nagyon jó hír, hogy lesz egy másik doki is! ez az! Hátha mást mond és benne jobban fosz bízni!!!!!

Remélem a többiek nem a nyafizásom miatt nem jönnek. :(
pihi
 
 


Angel! Mi a helyzet? Feléledtek a fagyik? Holnap transzfer? Miért nem írsz?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ritkán jövök, azért olvaslak Benneteket rendszeresen.

Pihi!
Teljesen megértem, hogy elkeseredtél, jogos. De eljön a Ti időtök is biztosan! Nekem nincs a környezetemben most kismami, de bármikor lehet (a barátaink is gyúrnak már a második babára, az első babóca az első próbálkozós hónapban összejött nekik). Jó lenne együtt babásodni vele, rajtunk nem múlik. :wink:

Beus:D
Már nagyon a finishben vagytok! Tök jó, hogy apu bemegy veled a szülésre, biztosan óriási élmény lesz neki is.

Zsuzska!
Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok!

Reni!
Neked pedig nagyon boldog névnapot kívánok! (így jár a ritkán író, lemarad mindenkiről :wink: )

Angel:D
Fújjál ébresztőt a srácaidnak! Most biztosan köztük lesz a befutó! Nagyon drukkolok! Holnap már meg is kapod őket?

Miniliza!
Boldog szülinapot! :lol:

Azt hiszem, azt már írtam korábban, hogy ebben a hónapban nem hőmérőztem (bár az utóbbi 3 napban megint mérem :) ). Viszont LH tesztet csináltam, ami a 16. cn-n lett nagyon szép erős pozitív. Ebből kiindulva úgy gondolom, hogy a ciklusom most inkább 30-31 napos lesz (bár idén még csak egyszer furdult elő velem ilyen hosszú ciklus, de ki tudja...) Iszom a ciklus második felében a palástfű teát. Eddig tök jól voltam, mensinek semmi jele, de ma sajnos elkezdtem barnázni, most délután. Kicsit elszomorodtam. De még nincs veszve semmi. Hát ez van most velem.

Sziasztok
B.Ági
buboskemence
 
 


Zsu!
Küldtem E-mailt!

Kép
lara26
 
 



Sziasztok!

Ma is fenn van még ahőm, és nem fájt afejem. Pedig már a 12. dpo-nál tartok. Olyan aranyos volt reggel a párom amikor hőmérőzés után megkérdezte leesett a hőd? MOndtam neki nme, még fenn van! :lol:

moni
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok amiért nem írok,de nekem most erre van szükségem.Mióta lezajlott az esküvő (bár előtte sem írtam már túl sokat),nem foglalkozom már annyira a babatémával.Most úgy mond nem érdekel.Nagyon jól érzem magam a bőrömbe,semmi nem érdekel,csak hogy boldog lehessek a férjecskémmel.
Ha van vmi úgy is írok,de egyébként olvaslak benneteket.
Hétfőn megyek megbeszélni a dokival a vérvétel erdményét. :)

Puszi mindenkinek.
breni
 
 


Sziasztok!

Emese! :)
Igen jó, hogy bejön apuka is, de ha még meggondolja magát, akkor sem esem neki, teljesen megértem ha mégsem akar bejönni, nem akarok ráerőltetni semmit.
Én a bajai kórházban fogok szülni.
Jól tetted, hogy felkerested azt a dokit.

B.Ági! :)
Igen örülök én is hogy bejn, de ahogy fent is írtam, még meggondolhatja magát :)
Finis, ne is mond.. :roll: :roll:
Hogy állsz a ciklussal??

MÓNI!!! :)
Ez nagyon nagyon jó hír!!! NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(ez azt jelenti, hogy holnapután tesztelhetnél???)

ANGEL!!! :)
Mi újság?????

Pihi! :)
Barni elhagyott már végre?

Breni! :)
Azért ha megcsináltattad a vérvételt csak érdekel a dolog egy kicsit :) :wink: :wink:

Ancsa???????????????

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

MINILIZA! :)
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!
Kép

jaj lányok olyan jó lenne már egy zebra!!!
Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!
Ez természetes hogy beszámolok. :wink:
breni
 
 


SZiasztok!

1 kicsikénk élte túl az olvasztást, fél2-re mehetek érte, várjuk szeretettel! :)
angel37
 
 


Legalább nem fogsz parázni az ikerterhességtől.
Szorítok nagyon. Tuti nyerő lesz az a kis survivor!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Puszi
Kamilla

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Beuka!
Semmi ujdonsagot nem tudok mondani!:(Varom a mensit!
Nektek viszont nagyon fogy az ido... :D :D :D :D De jo,de jo,de jo!!!!!!!!

Angel!
Fel ketto van! :D
NAGYON-NAGYON-NAGYON SZORITOK HOGY SIKERULJON A BABOCANAK MEGKAPASZKODNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Kép
Kép
ancsa81
 
 


ANGEL!
Sajnálom, hogy csak egy :( De nagyon nagyon nagyon drukkolok NEKI, hogy Ő legyen a befutó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
beuka
 
 



Angel!
Szomorú vagyok, hogy csak egy kis túlélő van, de nagyon-nagyon szorítok, hogy sikerüljön beágyazódnia, és 8 és fél hónap múlva akarodban tarthasd!!!

moni
 
 


Sziasztok!

Beu!
Apa nem fogja emggondolni magát, meglásd! Főleg, ha elindul Boti kifelé és látja, hogy jó, hogy melletted van, tuti nem hagy magadra.
Szüléssel kapcs. vannak elképzeléseid, hogy mit hogyan szeretnél vagy rábízod magad a dokira/szülésznőre. Tényleg: választottál szülésznőt?

Angel!
Kár, hogy 1 kicsike ébredt csak föl, de nagyon szorítunk Neki, hogy erősen kapaszkodjon!!!

Moni!
Mennek a drukkjaim egy jó nagy pozitív teszthez!!!

Nálunk az a helyzet, hogy sztem ez a hónap nem fog babót hozni, legalábbis, ha hinni lehet a PG-ben, mert sajna csak egyszer sikerült akciózni a páfrányos állapot alatt :( Bár férjem szerint az elég. Háááát...
szonibaba
 
 


Szép jó reggelt :)

Emese! :)
NEm úgy gondoltam hogy apuka közben gondolja meg magát, hanem előtte :) de szerencsére semmi jelét nem mutatja.
KÉnytelen vagyok rábízni magam a dokira, szülésznőre, mert erre külön felhívták a figyelmünket. DE én maximálisan meg is bízom bennük!
Nem választottam szülésznőt, amikor benn feküdtem megfigyeltem Őket, és mind nagyon aranyosnak tűnik.
Szerintem annyira ne ragaszkodj a PG-hez! Az a lényeg, hogy sokszor együtt voltatok, az, hogy a PG nem mutatott semmit, az nem jelent még semmit! Drukkolok!

Vica! :)
Te aztán jól eltűntáél, se szó, se beszéd! MErre jártatok? Nyaralás? :)

Szonja! :)
Ti mikor indultok??

Angel! :)
TApi drukk!!!+++++++++++++++++++++++++++++

MÓNI! :)
???????

Lányok! A segítségeteket szeretném kéni!
NAgyon rossz, és kényes dolog történik mostanában velem. Eddig nem mertünk beszélni róla senkinek. Kb 1 jó hónapja észrevettem magamon egy bolhát, meg persze egy csomó csípést. MIndig lettek újak. Már kitakarítottam azóta azt az ülőkét többször is, ahol elkaptam, az ágyneműt átmostam, a ruhákat is persze. Egy ideig nem is jelentkeztek, de mostanában újra találtam magamon + egy csomó csípést. Nagyon el vagyunk keseredve, hogy mit tegyünk. NIncs a lakásban állat, egyszerűen nem értem, hogy miért, hogyan kerültek ide, és miért pont engem bántanak :cry: :cry: :cry:
Nagyon félek, hogy nem fognak eltűnni a baba születéséig, vagy elkapok valami hülye vírust tőlük.
NEm tudtok valami ötletet, hogy hogyan tudnénk kiírtani ezeket a szemét állatokat??
Már nagyon el vagyunk keseredve, tehetetlenek vagyunk :(

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


[color=darkred]Sziasztok csajok!!!!

Nem volt időm vissza olvasni,majd talán holnap!!!Csak ezt az oldalt futottam át!!!!
Nálunk semmi extra,ma vagyok az 1 cn-on!!!És ponosan jött meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gyógyszer nélkül!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Ez egy fél siker!!!!

Angel!!!

DRukk az etyke bébinek is!!!!Ez lesz a befutó!!!!

Beu!!!

A fene egye meg azokat a dögöket!!!!!Mondjuk ami az álatba megy bolha az nem megy emberbe!!!Húúú most nincs tippem!!!De ma megyünk anyósékhoz és Ő egészségügyis!!!!Megkérdezem Tőle van-e valami jó tippje!!!Keni vágja az ilyen dolgokat!!!!Köszi a levelet,ma este válaszolok rá,vagyis inkább holnap,mert ma vendégek jönnek este!!Annyra izgatott vagyok,2 hét van átra,az már semi,meg szerintem Boti előbb jön.

Na megyek is,keletem Apát,aztán még megyünk vásárólni tescóba,aztán anyósékhoz!!

Pussz mindenkinek!!![/color]
csanita
 
 


Sziasztok!

Szánom-bánom, hogy szó nélkül tüntem el, de igazán nem volt szándékos. Múlt pénteken délelőtt még jó volt a gépem, azt terveztem, majd délután benézek és elköszönök a "nyaralás" idejére, de összeomlott a gépem. Persze várható volt, mert már többször írtam is, hgy lefagyott rendszeresen. Most még a windows se indult el. Szombaton még dolgoztam, de tesóm csak annyira tudta megjavítani a gépet, hogy működjön, de net meg volt kb 5 percig. Így hát tényleg szó nélkül mentem el. Zsuzskának tudtam csak írni, hogy beszart a gép, és üdülni megyünk.

8 óra óta csak olvasok, jó sokat írtatok. Hosszú leszek én is.

Beu!

Hűű, Te már nagyon a finisben vagy. Ezért is nem akarlak nyaggatni a levéllel, mert biztos sok dolgod lesz, és nem lenne időd válaszolni,(jó kifogás,mi?) de hétfőn összehozok egyet.
Sajnálom a kis dögöket. Nem csak állattól lehet. Nem laknak "olyanok" a közeletekben esetleg, vagy nem járt idegen a házban vagy ilyesmi? Olykor nálunk is előfordul ilyen, mert a szüleimnek van 2 bolhafészkük (2 pumi kutya) és néha tőlük importálnak hozzánk, de szerencsére engem nem szeretnek, még életemben nem csípett meg bolha. Szerintem a forrást kellene kiszűrni, mert biztos nem nálatok "teremnek".

Kamilla!

Esjüvő szervezés...de jó!!!!!!!!! Annak meg még jobban örülök, hogy jól érzed magad a bőrödben!
Olyat nem lehet csinálni, hogy viszitek az összes piát? Mert igaz, hogy ami esküvőnk nem étteremben volt, hanem mi béreltünk egy termet ahová mindent mi vittünk, de a piával úgy volt, hogy a nagyker ahonnan hoztuk, visszavette a lagzi után a bontatan üvegeket. Tehát nem maradt rajtunk a sok szesz.

Ági!

Én is elborzadva olvastam a rendőrautós sztorit! Nem semmi, még a hideg is kirázott! Elvileg ők védenek minket, erre...

Ancsa!

Nem semmi a kiskatonás sztori. Még jó, hogy nem fogtak neki, úgy 4-esben. :oops:
Én bementem Apának "segíteni", mikor i voltunk, de az se volt könnyebb, merta nővérek cigizős helyiségébe küldtek be, nagyon romantikus volt. :?

Emese!

A többiek már leírták, de szerintem is jó ha dokit váltasz, és vesztek vért, mert a rendszeretelen mensinek rendszerint hormonális oka van. És nálunk is azt mondta a doki, hogy alőbb Apa-vizsgálat, csak aztán HSG.

Reni!

Teljesen megértem, hogy most nem foglalkoztok a témával, és jól is teszitek ha most csak egymással törődtök!
Legyetek nagyon boldog ifjú pár! :D

Angel!

Nem a mennyiség számít, hanem a siker!!! Nagyon drukkolok annak az egy kis túlélőnek is! Biztos nagyon akar már hozzátok menni, és nem ántorította vissza a minusz akárhány fok sem! :wink:
Hajrá!!!!!!!!

Rólunk:
A nyaralás egyébként a házassági és együtt járási évfordulóink alkalmából volt.
Október 10-én voltunk 7 éve együtt, és 11-én volt a 3. házassági évfordulónk. Ezt ünnepeltük meg ezzel a kiruccanással. Volt üdülési csekkem, ez decemberben lejár, ezért akartuk erre elhasználni. Csak furán sült el az egész. A szállodában utolsó este közölték, hgy sajnos nem tudják elfogadni fiztőeszközként, fizessünk kp-ban. :shock: :shock: :shock:
Hát a fenét! Az uram kiverte a balhét, hogy nem erről volt szó, meg volt beszélve telefonon is meg az interneten is úgy vannak fent hogy elfogadják, ilyet nem lehet csinálni. Ráadásul utolsó este. Másoknak se fogadták el, erre hivatkoztak. Mi viszont megmondtuk, hogy nem fogunk egy fillér kp-t se adni, mert ha kifizetnénk, nem voltna hazafelé benzinre pénz!!! Ilyen szemétséget! Teljesen arra hasonlít, mikor jó pár éve volt egy (vagy több) étterem Pesten, ahol a számlakor derült ki, hogy 1 millió forint egy leves meg ilyenek.
Így egy nappal hamarabb hazajöttünk, mert ezt a "tényt" az utolsó ott töltött éjszaka előtt közölték, mi meg berágtunk erre és hazajöttünk. Persze mégis a csekkel fizettünk, nem kis vita után. Á, nem is mérgelem magam rajta, de úgy elrontotta a végét...Pedig tényleg jó volt, nagyokat sétéltunk, még egy icipicit hegyet is másztunk, de nagyon nagyon óvatos voltam, úgy mentem mint egy csiga, és az uram is egyfolytában azt leste hogy gyorsul-e a légzésem, mert ha egy kicsit is szaporábban vettem a levegőt (ami ugye hegymenetben előforul :wink: ) egyből megállított hogy fújjam ki magam. Nagyon aranyos volt. :D Végig az én tempómban sétáltunk, pedig tudom, hogy még a térde is megfájul, ha lassan kell mennie. Imádom. :D
Babóka nagyon aktív, regeteget rugdos, néha tényleg olyan mintha értené, hogy mit mondok, és rugással reagálna. Őt is imádom. :D
Meséltem neki Apáról, hogy ő az én férjem és szerelmesek vagyunk egymásba, erre olyat bukfencezett, hogy csak lestem. De mondtam neki, hogy nagyon szeretem őt is, ugyanannyira mint az Apukáját. Mert egy Anyuka szive végtelen. És ha ketté osztják, attól még mindkét fele végetelen marad. :D

Bocsi, ez tényleg nagyon hoszzú lett...

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 



Sziasztok!

Beu vagyok!

Görbém íme:
https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1160811028.82.jpg

Tábli tetején lévők mizujs? Haga? Pihi? Búbos?

moni
 
 


Móni!

Ez nagyon nagyon biztató! :D :D :D :D :D
DRUKK!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Beu!
Csütörtökön már nem dolgozunk és pénteken utazunk :)
Lehet mire gép elé jutok, Boti is megérkezik? Hű de izgi lesz!

Angel!
Drukkolok, szerintem is az az egy a tuti, gondolj bele, hogy miken ment már át, szerintem szeretne veletek lenni nagyon!

Csanita!
Ez tényleg siker, hogy gyogyi és egyebek nélkül normalizálódnak a dolgok!

Vica!
Na azt hiszem én sem tudtam volna szó nélkül megállni, amit a szállásotokon műveltek. Felháborító, hogy próbálkoznak, gondolom van aki csendben annyiban hagyja és fizet :twisted:
Fitt kismama vagy, még hegyet is mászol :)

Nagyon gondolkodom, hogy vigyek-e tesztet magammal az útra, mert az előző hónaphoz képest 4 nappal korábban volt a pém!
Legalább is a hőmérős görbém szerint :? Így kinnt már mutatna valamit, ha összejött most :)
De inkább nem idegesítem magam ezzel, nem viszek tesztet, csak pihenünk és élvezzük az utazást!
Ha hazajöttünk és nem jön meg, akkor itthon tesztelek!
sonjus
 
 


Sziasztok!

Csajok, köszönöm mindenkinek a drukkokat a kis Egykénk nevében is, aki bizony már odabent van! :D

Küzdelmes transzfer volt, akadt egy kis nehézség, szegény doki megszenvedett, míg helyére juttatta a "szállítmányt", de sikerült, és reméljük mindannyian, hogy több ilyen mutatványra nem lesz szükség! :D 27-én tesztnap!

A péntek 13-hoz még hozzájön, hogy hazafelé leszart egy madár! :roll:

Kamilla,
na ja, ez is egy szempont! :D Elég ez az egy kis survivor, csak tapadjon! :D

Ancsa,
köszönöm! :) :) :)

Beu,
franc a bolhákba! :evil: Sajnos ötletem sincs... :?

Szoni,
férjeddel egyetértek! :D

Vica,
felháborító, hogy ezt megteszik a vendéglátásban! :evil:

Nyuszi bukfencezik! :lol:

Anita,
Akkor ez most olyan 1.cn, aminek örülünk! :D

Móni,
a görbéd több, mint biztatóan alakul! :)

Sonjus,
sztem pakolj be tesztet! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Húú de örülök, hogy ma ennyien aktívak vagyunk :) és micsoda jó hírek!!! Kép

Anita! :)
Örülök, hogy ilyen "jól" megjött" most már szerintem biztos, hogy helyreállt a rend, de a vérvétel is biztos ezt fogja bizonyítani. Most már nagyon nagyon drukkolunk Nektek is!
TÁblába nem karsz visszakerülni??

Móni! :)
Nagyon angyon jó a görbéd!! Szinte oktatni való!! NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++
Kép Kép Kép

Vica! :)
Annyit még árulj el, hogy melyik városban voltatok? HA nem túl indiszkrét :)
Gratulálok amindenféle évfordulóhoz!!!! MEgérdemeltétek a kirándulást. Csak ne lett volna az az inciddens. Hogy nem sül le a képükről a bőr!! NAgyon jól tettétek amit tettetek!!!!
Igen most nem is tudnék Neked válaszolni, mert jó sok teendőm van még a jövő hét első feléig :) :wink: :wink:
MEgértem, hogy nem írtál, hisz jobb dolgod is volt :)

Szonja! :)
De jó, akkor nemsokára indultok!!!
Hát igen, lehet, hogy már külön leszünk amikor hazaérkezel :)
Szerintem is vigyél tesztet :) MIlyen jó is lenne.....épp ott...

Angel! :)
A küzdelem biztos meghozza a gyümölcsét!!! Nagyon nagyon drukkolok!!!!!! A kaki meg jót jelent!!!!
Lehet, hogy akkor már "mással" leszek elfoglalva, de gondolom majd Rád a teszt idejére!!!!

megyek tanulok, megint beválllta, hétfőre egy vizsgát :roll: :roll:
kicsit izgulok az út miatt.

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok lányok asszonyok!

Csatlakozhatok hozzátok?
Bár ennyi hozzászólást nem tudtam vissza olvasni, nagyon érdekel a témátok.
Magamról annyit, hogy kislányom születését követően 11 évet kellett várnunk a következő babára.
Mindenféle módszert kipróbáltunk, mivel semmi szervi problémát, elváltozást nem találtak az orvosok egyikünknél sem. Folyamatosan jártunk uh-ra, vérvételre, hogy pontosan meglehessen állapítani a peteérést, ami sem nekem sem a pénztárcámnak nem tett jót, mivel magán dokihoz jártam.
De sajnos ez sem hozott segítséget. Kezdtünk bele nyugodni, hogy nekünk csak egy gyermeket szánt a sors, utolsó szalmaszálként kipróbáltunk egy ismerősöm által javasolt dolgot,amivel kapcsolatban kikértem az orvosom véleményét nagyon rendes volt, mert mikor megkérdeztem a véleményét, mondhatta volna, hogy nagy hülyeség, de nem tette. Azt mondta 99% megbízhatóságú. Amivel otthon nyugodt körülmények között tudod megállapítani, hogy van-e peteérésed, tüszőrepedésed, fogamzó képes vagy, vagy sem. Segítségével egy hónapon belül kismama lettem. ", ráadásul kisfiú, amit szerettünk volna az első kislány után. A baba nemét is valamilyen szinten befolyásolni lehet vele, a biológiát alapul véve. Ez elég rég volt, mert a baba most töltötte az első évét, azóta is fogi gátlóként használom minden gond nélkül.

Ha valakit érdekel, szívesen írok róla bővebben, csak nem akartalak benneteket untatni, bár így is hosszura sikerült.

Sziasztok
Stöpszli
stöpszli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?