Új privát üzeneted érkezett!

Madri: Várunk! :)
Mikor érkeztek kb. ? És mivel jösztök? :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Móni: tömegközlekedünk! Fél 10 és dél között érkezünk! Ez attól függ, hogy a fiatalember mikor eszik és hogy alszik.

Kép
madri
 
 


Olyan édesek a képek. :)Már megnéztem egy csomószor és itt jajgatok felettük, hogy jaj, de édes......:D
Apa megkérdezte: Mit nézel? :D
Ebből a képesdiből érdemes lenne rendszert csinálni. :)

Kérdésem lenne :)
Közalkalmazottak elmaradt 13 havi bérét kifizették ez év januárban. Melyik éviről van szó?
Továbbá: Állítólag aki gyesen, gyeden , tgyáson volt, annak kérvényeznie kellett, nem automatikusan fizettek
Erről tudtok vmit?
Nem emlékszem, hogy januárban dupla havi pénz jött volna.
Felhívtam a munkahelyemet, de olyan elterelő szöveget hallhattam, hogy meg voltam döbbenve. Aztán felhívtam a FÁKISZ -t, ahol az ügyintéző közölte, hogy nem tud velem beszélgetni, ha a gyerekem hangoskodik. :(

Mondtam, hogy sajna nem tudom befogni a száját ( azért nem volt vészes a hangzavar ) és elköszöntem.

Most ez a kedvenc képem :) Ilyen az én kismanóm, ha álmos.
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 

 
 

Kelimoni, én ugyan nem vagyok közalkalmazott, de úgy tudom, hogy ha nem voltál 2005 évben 6 hónapnál hosszabb ideig szülési szabin akkor talán jár.
Nem vagyok benne biztos, de ha itt megkérdezed e-mail-ben pontos választ adnak.
http://www.jobpilot.hu/content/journal/ ... afc192697&

Kép
Kép
atan
 
 


Jó reggelt! Annyira tetszettek az ilyen volt / ilyen lett képek, hogy gyorsan teszek fel én is Marciról. :-)



Kép Marcim 4 naposan

Kép ... és Marcim 20 hónaposan

Kép ... és Marcim ma, közel 2,5 évesen

Kép és a ráadás :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Boszi sms-e:

8.38-kor4200 grammal és 53 centivel megérkeztem.
Gelencsér Zora

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Boszi:
Sok boldogságot a legifjabb családtaghoz! ( Is ) :)

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Boszi: szívből gratulálunk!! Szépen felszedett magára a kisasszony az utolsó hetekben, nem mondom! :lol: Jó egészséget kívánunk az egész családnak!
rkata
 
 


Boszi! :D
Szívből gratulálok és nagyon jó egészséget kívánok nektek!!
rvan
 
 


Boszi:
Óriási gratula! :-) Nagyon sok boldogságot kívánunk!

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Boszi!
Végre! Óriási gratula az óriásbébihez!
simineni
 
 


Ha megengeditek, elkezdem írni, hogy ki jön a 21-n a Gólyahíres találkozóra:

Amneris
Jiny
Ggabszi
Ildikó
Rkata
Tvera
Tviky

Kérem a többieket, hogy jelezzék!


Boszi!! Annyira örülök, hogy megérkezett Zora! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

Tviky

Kép
tviky
 
 


Tviky:
Úgy néz ki, hogy mi is megyünk! :-)

Lányok!
Mindenkinek köszönöm, aki segített, hogy túléljem Marci "büntetését"! :-) Képzeljétek! Ma elmentünk kettecskén a mamához, beszélgettünk, énekeltünk a kocsiban :lol: , stb., Apa vigyázott Lili álmára. Olyan szuper volt, most minden a régi!! :-) Anya adhatott csak enni(!), ez nagy kiváltság, megszeretgetett, megpuszilgatott és rengetegszer mondta: Anya. Annyira szuper, mikor dühös volt rám, észre sem vett, nemhogy nem szólított meg... Gondolom, lesznek még nézeteltéréseink, de most már sokkal könnyebb lesz! :-)

Már nagyon szeretnék nektek írni Lilivel való megismerkedésünkről, de most megint nem lesz időm.. :-(, azért igyekszem a napokban megszülni azt a hsz-t is! :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


21-n a Gólyahíres találkozóra jönnek/megyünk:

Amneris
Jiny
Ggabszi
Ildikó
Rkata
Tvera
Latimi
Marcianyu
Tviky

Kép
tviky
 
 


Tviky! Mi is megyünk :)

Ma meglátogattak minket Madriék. :) A két pasi egész jól elvolt együtt, bár én picit mindig féltem, hogy Gergő kárt tesz Dávidban. :oops:
Kép
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajna visszaolvasni csak felületesen tudtam. Nem vesztem el, csak zajlik nálunk az élet. Ismét volt egy lézeres szemműtétem - a változatosság kedvéért most a másik szememen -. Fiúkák betegek, tüszős mandulagyulladásuk van, szerencsére már a nehezén túl vagyunk. Igy megint halasztodik Mati mandulaműtétje.

Nagyon nagyon szuperek a képek! :D Ha nem baj, majd én is tennék fel ilyet a hétvégén. Akkor több időm lesz és keresgélnem is kell közülük.

Boszinak és családjának sok boldogságot, jó egészséget kivánok!

Marcianyu! Mindent nagyon ügyesen csinálsz, hidd el! :)

Puszillak benneteket, sokat gondolok Rátok! Amint tudok jelentkezem.

Mindenkinek szép álmokat!
Vendég
 


Drága Zora baba! Isten éltessen!

Boszi, gratulálok szeretettel!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék tőletek kérni. A családunkban született egy 710 grammos baba és nem tudunk neki ruhát venni. Ha esetleg tudnátok Budapesten olyan üzletet amelyik árul 44-es ruhát , kérlek itt a fórumban írjátok meg nekem. Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.

üdv.: Zsuzsa
husizsu
 
 


Szia Zsuzsa!
Úgy tudom hogy bármelyik Kenguru Gold boltban lehet kapni ekkorka ruhákat. Az indexen van korababás fórum ők biztos több információval el tudnak látni. http://forum.index.hu/Article/showArtic ... a=56961337

KépKép
jiny
 
 


Drága Boszi! Sok szertettel gratulálunk családotok új tagjához! Kívánunk sok örömet, és boldog gyerekkort Zora babának!

KépKép
jiny
 
 


Sziasztok!!!

Boszi! Gratulálok Zora babához!

Tviky! Mi is megyünk az okt 21-ei talira!

Kép

Kép
töltike
 
 


Boszi!

Gratulálunk Zora babához!!!!!
steiff
 
 


21-n a Gólyahíres találkozóra jönnek/megyünk:

Amneris
Jiny
Ggabszi
Ildikó
Rkata
Tvera
Latimi
Marcianyu
Kelimoni
A.noanko
Csöpke
Deva
Petyaanya
Tölti
Tviky

Kép
tviky
 
 


Kedves Boszi!
Gratulálunk a kislányod érkezéséhez!

Kép

Kép
kajla
 
 


Olyan jó, hogy sok képet tesztek fel, nagyon szeretek ezekben az álomszép gyerekekben gyönyörködni! :) Én már csak jövő héten tudok fotókat hozni, mert a fényképezőgépünk holnapig kölcsön van adva egy friss-babás családnak.

Töltike: Kíváncsi vagyok, hogy a nagy hasonlóságból mi marad meg majd az évek során. Érdekes, hogy "belül" meg teljesen különböző a két gyerek.

Steiff: Köszi az ötletet, meg fogom próbálni én is a papírképeket lefotózni :) Édesek a gyerekeid!

Tviky: Jó olvasni, hogy ezerrel készültök a Babátok fogadására :) Nagyon szép lesz a babaszoba, az tuti! És szuper, hogy anyukád is így várja már a kisunokát :)

Vicki: Írj magatokról! Hogy vagytok? Sokat gondolok Rád.

Rkata: Édes Csenge, ahogy babázik! :) Nálunk most Bálint (!) babázik, ő utánoz engem a játékbabával.

Matiba: Jobbulást a fiúknak!

Szuperboszi: Gratulálok Zóra babához!!!!!

Marci_anyu: Örömmel olvastam, hogy kezd rendeződni az életetek és hogy Marci is kezdi megszokni az új helyzetet, a kistesót :) Nagyon jó anyuci vagy, tudom, hogy ügyesen terelgeted, nevelgeted, szereted a gyerekeidet! :)

Vivien nagyon sokat bepisil még mindig és bár én úgy gondolom, hogy ez lelki eredetű probléma, mások és a magam megnyugtatása érdekében kivizsgálatatjuk, hogy nincs-e a háttérben valamilyen szervi baj. Hétfőn adtunk le pisit, aminek szerdán jött meg az eredménye. A leukocyta szám magas és baktériumot is találtak a vizeletben, így meg kellett ismételni. Tegnap adtunk le újabb adagot és egyúttal vért is vettek a lánykámtól. Nagyon hősies volt Vivien, mert bár végig sírt és szorította a kezemet, de nem hisztizett, nem kellett lefogni és hát én is majdnem sírtam, mert a nővérke nagyon sokáig turkált a vénájában, mert nem jött a vér, de aztán végre beindult és sikerült a 3 kémcsőnyi vért levenni. Ma délután kell az eredményért telefonálnom, bízom benne, hogy semmi komoly baj nincs, de azért drukkoljatok, jó?
ildi_ko
 
 


Jiny nagyon jöszönöm.
Üdv.: Zsuzsa
husizsu
 
 


Süni kérésére!

A Sződi talira jönnek/megyünk:

Marci-anyu
Kelimoni
Rkata
Gilice
Réce
Steiff
Töltike
Madri
Atan
Latimi
Matiba
Napsi
Kizsó
Amneris
Tirza
Simineni
Deva
Süni
Tviky

Várom a jelentkezőket!

Kép
tviky
 
 


Boszi! Én is jöttem gratulálni, nagyon sok boldogságot Nektek! :wink:
Kép

Kép
vivi1
 
 


Sok boldogságot kívánok Renátáinknak!

Kép
ildi_ko
 
 


Zsuzsa:
A H&N és a C&A üzletekben is vannak 44-es rucik, érdemes megnézni. Az Árkádban van mind a két üzlet és ott Kenguru boltot is találsz.

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Szuperboszi, gratulálok Zora babához. Sok boldogságot kívánok nektek.
Kép

Kép
Kép
atan
 
 


Süninek és Ravannak nagyon boldog névnapot kívánunk!

Ildikó!
Szorítok, hogy minden rendben legyen a lánykáddal.

Marcianyu!
Hidd el, hogy Marcinak idő kell, hogy megszokja, hogy már nem csak ő van egyedül, de idővel el fogja fogadni. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod miatta.
Pisti azt is mondta-Hogy mikor viszitek már el ezt a bőgőmasinát?

Kelimóni!
Édesek a pasik együtt. A két nagyszemű tündérke nagyon édes.

Lányok az unokahugom a kisfiának Halász judit cd-t keres, nincs véletlenül valakinek egy másolásra?
simineni
 
 


Kedves RENÁTÁK!

Névnapotok alkalmából nagyon sok boldogságot kívánok!! :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Siminéni:
De jó, hogy itt vagy, már hiányoztál! Nekem asszem van, megnézem és majd boltolunk! :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Marcianyu!
Örülök, hogy örülsz nekem és előre is köszönöm a cd-t.

Steiff!
Drága barátném, téged meg kihagylak a Reniköszöntésből!
Boldog névnapot kívánunk!
simineni
 
 


Sziasztok!

Renátáknak sok boldogságot kívánok névnapjuk alkalmából!

Kép
Vendég
 


Fórumozó Renátáknak nagyon boldog névnapot kívánunk!
Gergő és Kelimoni

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a névnapi jókívánságaitokat!!!!! :P :P :P

A másik fórumon már írtam róla, de szeretném nektek is elújságolni:állítólag legkésőbb jövő év elejéig megérkezik a kislányunk!!!!!
steiff
 
 


Édes-édes Boszika!!!!!!!!: Nagy-nagy gratula nektek, annyira örülök, sok boldogságot kívánok nektek!

Kedves Renáták! :lol: Utólag is boldog névnapot kívánok mindenkinek! :lol: :lol:

Kedves Madri: :lol: Igen is, tényleg nem néztem a körmükre, én is éjszakáztam egyfolytában, biztos azért lumposkodtak. :roll:

Puszika mindenkinek! Légyszives csináljatok rendszert a babás és gyerekes képekből!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Annyira jó nézni őket! Olyan szépek és annyi erőt adnak ezek a kis törpök!

Tviky: Mi is megyünk apával. :lol:

Olyan édes volt a férjecském tegnap, annyira imádtam. Megtalálta a kisfiúnknak a nevét egy játék bolt előtt. Kinéztük milyen biciklije lesz, és mondta, hogy majd csinálunk hozzá forgalmi engedélyt meg bicikli jogosítványt. :lol: :P :lol: Akkorákat nevettünk. Szóval most már tényleg lehet fiú, vagy lány, tuti neve van. :P :lol:

KépKép
ancsúr
 
 


Szuperboszi!

Szeretnék én is beállni a gratulálók sorába! Nagyon jó egészséget, és sok örömet kívánok nektek!

Kép

kizsó
 
 


Gabszi:
Sorry, hogy ilyen megkésve :oops: , de NAGGGYYON BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk!! :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Ugye, hogy te sem félsz a halálos fenyegetéstől!
hogy vagytok?
Lili baba jól viselkeduk és tolerálja, hogy a tesója éjjel aludni akar?
simineni
 
 


Simineni:
Nemnagyon :lol: !
Köszönöm, jól vagyunk! Lili baba nem annyira tolerálja a családot, Marci fel is ébred szinte minden alkalommal, mikor Lili, de gondolom ez idővel majd alakul. Remélem! :-)
Közöttünk szerencsére visszaállt a szerelem :oops: , gondolom lesznek még fennakadások, de megoldjuk. Sokat segítettetek, hogy könnyedebben vegyem a megpróbáltatásokat! Köszi! :-)

Marcimondta:
Apa: Marci! Ott egy templom.
Marci: Apa, ott bimbammoznak a Jézuskabácsiék? :lol: :lol:

Marcinak mostanában, ami egynél több az három. Egyik nap csúszdázni akart a párom lábán és ezt hallom: Apa! Leengeded a három lábadat?! :lol: :lol:

Most mennem kell, mert ma van a 6.házassági évfordulónk és a fiúk hoztak tortát... :oops: (Ennyit a fogyókúra témához. Egyébként karácsony óta -13 kg-nál tartok és nem is volt folyamatos az önkínzás!! :-))

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Sziasztok Lányok! :P

Beugrottam, hogy képet hozzak nektek:

Kép A szívem fölött... :-))

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!

Renátáknak Boldog Névnapot kívánunk!

Boszi Isten éltesse Zora babát, nem mondom, tényleg jól érezte magát a pociban és szépen hízott!

Simineni koncertfelvételem van mp3-ban Halász Judittól, ha érdekel el tudom vinni Sződre.

Lányok én a Bóbita dalt keresem Halász Judittól. Nincs meg valakinek?

Atan holnap is megyünk a templomkertbe, nincs kedvetek Petivel kijönni. (minden vasárnap 2-3 között ott megtalálhatóak vagyunk!)

Kép
madri
 
 


Madri, mi is megyünk anyósékhoz. Megpróbálunk lemenni a játszira. :lol:

Kép
Kép
atan
 
 


Sziasztok Lányok!

Jöttem az ígért képekkel. Jó nézegetést hozzá. Bocsánat, ha túltengek, de ugye két manó van, és már 4 ill. majdnem 5 évesek. Nehéz volt válalsztanom, és gondoltam látszódjon az évek múlása is. Bocsi, ha olyan van közte, amit már régebben látattok, de bajban voltam, mert a régi gépemen ugye egy csomó maradt, a gép meg totál tönkrement, és csak egy része van lemezre írva.

Itt Mati 17, Dani 10 hónapos

Kép

Mati 2 éves, Dancsi 7 hónappal kevesebb

Kép

Mati 2004 majus végén (2,5 évesen)

Kép

Az öcsi ugyanakkor (majdnem 2 évesen)

Kép

Mati 3. születésnapja

Kép

Ilyenek voltunk tavaly okt. végén

Kép


Mati 4. szülinapján (2005. nov.)

Kép

Dancsi a 4. szülinapján velem (2006. júl.)

Kép

Idén nyáron (2006. aug.)

Kép
Vendég
 


Kora reggel vagyok itt, mert nálunk:
Kakukk, kakukk 6.20,6.20-van minden reggel. Láttatok már olyan gyereket, aki minden reggel pontban 6 óra 20 perckor ébred fel???
( Megfejtés Zsófi...) :lol:

Marcianyu, neked sem kedves az életed?????? Köszi egyébként, hogy gondoltál a véncsontra, de kéretik nem figyelmeztetni a szélsebesen múló évek számára!
Én sohasem tudom hányadik házassági évfordulónk van és nem is szoktuk ünnepelni...képtelenek vagyunk megjegyezni! Egy osztályba jártunk a gimiben, így ha kiszámoljuk 23 éve ismerjük egymást, és 17 éve lakunk együtt. Te jó ég!!!!!!!!Ezen teljesen elborzadtam. Szerintem van olyan fiatal topiclakó aki az ismeretségünk éveinek számához közelít korban! :evil:

Steiff, akkor most a boldog várakozás időszaka következik! :wink:
Atan, nektek is szorítok!

Matiba, a fiúk nagyon helyesek továbbra is...és nagyon hasonlítanak.

Keli, a sapkás kép a vonalzódnál nagyon helyes...és milyen is lenne, ha nem sapkás!! :D

Amneris, mindig gyönyörködöm Zitában. Olyan boldog kisbaba, és még a monitoron is átjön az a kiegyensúlyozottság és boldogság amit Te sugárzol! Ez nagyon jó....

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok!

Gabszi: talán át kellene állítani az órát, legalább vasárnapra. :D
Én sem félek a halálos fenyegetéstől, bár.....Ezért csak annyit szeretnék Neked mondani, hogy azon a napon, amikor az anyukád sokat szenvedett, hogy világra hozzon egy Gabszi nevű babát, az olyan jó volt és jó emlékezni rá évente legalább egyszer. :lol:

És tudod, beindult a sapkaszezon. :) Anya nagy örömére Gergő elviseli a fején. :) És már olyan nagyfiús, könnyebb vásárolni neki. :)

Matiba: Édesek a kispasik. :) Ilyen korkülönbséggel Nektek sem lehetett egyszerű.

Amneris: Tündéri csajod van. :) Ha nem haragszol felvettük a menyasszony listára Zituskát. :)

Dórit nem csaljuk meg, mert Dóri apa rendkívül szigorú szabályokat szabott. :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek, itthon van apa!!!!!!!!!!
Ma és holnap is. :D :D :D :D :D :D
Gergő le nem akad róla, rajta csüng egyfolytában. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Boszi! Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánunk nektek!

Rólunk röviden: a lányok jól betaknyosodtak. Csütörtökön voltunk kontrollon a veséjük miatt, mindent renben találtak, majd januárban kell menni újra. Lehet , hogy ott szedtek össze valami bacit. Sára kezdte pénteken, Janka folytatta szombaton. Péntek éjszaka Sára csak függőleges helyzetben tudott aludni, vagyis a kezemben, ülve próbáltam bóbiskolni több kevesebb sikerrel. Szombaton már jól aludt, de Janka utánozta tesóját. Van némi izomlázam és alváshiányom!
Remélem a mai éjszaka jobb lesz, holnap dolgozom! Szombatig megkell gyógyulniuk!

Kép

KépKép
gilice
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?