Új privát üzeneted érkezett!

Hol szeretnél???

Kép
Kép
Ági279
 
 


Kép
odry
 
 


Oké! Én már ott is válaszoltam neked Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 

 
 

Halihóóóó!
Én is itt vagyok ám!

Kép
zölddisznó
 
 


Mi is!!!!
Coca! Mit szólsz??? Te szedel valamit???

Odry
odry
 
 


Ági!

Ez a boszi Ideges?


Kép

Csak úgy rakok fel képeket,mert nem tudom már melyik milyen :oops:
odry
 
 


Ági!

Brill gyürű van a boszi újján?, :lol:
Ne fárasszalak már,mi!? :wink:
odry
 
 


Odry!

Leléptem, mert össze kell pakolnom, el kell mosogatnom stb.
Holnap jönnek a volt tulajok, mert van még itt cuccuk és holnap én nem leszek itthon. Sajna :?
Lesz éjfél mire lefekszem, és 6-kor kelek :(

Holnap megcsörgetlek, ha már nagyon unom magam.
Jó éjt! Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


A gyűrű igaz gyöngyből van.
Látja a babád Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


Okés!!

Én is beteszem magamat az ágyikóba és nézem a Született csajokat!

Jó éjt lányok!


Kép
odry
 
 


Sziasztok!


Én is itt vagyok.

Odry! Neked is fáj még a pocakod? Normális,biztos? Konkrétan a méhemet érzem.
Amúgy? Hogy vagytok? Cocika?


Nekem ma elég szar napom volt. Összeségében úgy jellemezném, hogy szar a közérzetem. Lehet, hogy az időjárás változás miatt.


Carry? teszt?

Írjatok valami nagyon jó hírt!


Puszó
zel
 
 


Csajszik!Nekem is fájdogál a méhecském, de nem vészes.

Hol van Carry?????????

Kép
zölddisznó
 
 


Szia!

Na végre!

Remélem, ez a méhfájdogálás normális.
Egyébként lehet, hogy csak beképzelem, de mintha acicim is érzékenyebb lenne kicsivel. Azt hittem, izomláz, mert egész hétvégén nyugágyból pecáztam, de annak már el kellene múlni.
Most olvastam egy másik oldalt, az egyik csacsának ez első inszem sikeres volt. sőt, endón is írták, hogy elsőre összejött.
van remény, ne adjuk fel!

Különben is, nekünk kell a statisztikát semmibe venni. Azok csak kitalált számok.

Coci! a hőd hogy áll?
nem mész sűrűn pisilni? én igen
Most mondta a gyógyszerésztanuló barátnőm, hogy a progipótlásra kapott Utrogestannak van vizelethajtó mellékhatása.
Tényleg, te is golyózol?
zel
 
 


Zel! Én csak begolyózom!
Nem szedek/dugok progipótló cuccost. Én is sokat pipilek, de én a napi 1 kg szőlőtől. Hihi!

Na, sipirc aludni!

Hőmet a hőmérős topicban meglesheted!

Kép
zölddisznó
 
 


Most meg jó reggelt!

Na, jó, itta a hőm:

Kép

Carrrrrryyyyyyyy!!!

Szép napot mindenkinek!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Lányok!
Nekem ettől a magne B6-tól,most nagyon jó a hasiká. Nem teljessen,de sokkal enyhébben érzem. Állítólag terhesség alatt is jó szedni,mert nyugtatja a pocakot,lazít,stb. Nincsennek görcsök.
Nyilván azért is érezzük,hisz a tüszőink is sokkal nagyobbak és többen is vannak,na meg azért természetessen nem hinném,hogy annyi mennyiségű hímívarsejt jut fel. :shock: Szerintetek?


Odry
odry
 
 


sziasztok, szép napot nektek :lol:

hát most mindannyiotokat irigyellek akik inszemeztetek :roll:
én is szeretnék már végre termékenyke lennei, meg babaprojektelni, ez nem igazság, még 16 napig tart ez a vacak szuri :roll: :cry: :evil:
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Coca!

Vigyázz a szőlővel, nehogy lapos is, magos is legyen a terméked... :lol:
Szépen felívelő a görbéd. Én ugyan az inszem utáni 4. naptól kezdtem mérni, sőt megfogadtam előtte, hogy egyáltalán nem is mérek semmit, de amióta mérem tartom a 37,2-t. Nem bírtam ki, hogy ne szopogathassam reggelente a lázmérőt.

Nehogy begolyózz! Már csak pár nap és kiderül, alkottunk-e valamit.
Odry!
Biztosan többen jutnak fel a srácokból, ez az egész lényege. Hogy a "vándorlásuk" sokkal rövidebb legyen, meg ne nyírjuk ki nagy részöket a visszafolyással és a méméhszájja, nyákokkal, csillókkal. Tüszőink mostanra már sárgatestté alakultak, remélem jól dolgozik minden és a mostani fájásaink a beágyazdáshoz, biztos tapadáshoz tartoznak.
Barátnőm is Magne B6-on élt. Ő végighányta volna a terhességét anélkül, meg sokat panaszkodott, hogy itt fáj, ott fáj. a kölyök spontán lett, imádnivaló.

Boris!
Szorítok, hogy tényleg csak 16nap legyen vissza. azért készülj fel lelkileg, nehogy összeomolj, ha mégsem addig tart a decap. hatása.


Tegnap olvastam az "inszem utáni görcs." -ben a 37. oldal tetjén egy aranyosat. Nézzétek meg. Egy mami leírta, miket érzett magán a legelső időszakban.

Puszi mindenkinek. Megyek kajálok valamit, aztán rajzolok, rajzolok....
zel
 
 


zel, nagyon cuki vagy, köszönöm a bíztatást, rámfér :D
és te csak nem képzőművészetis hallgató vagy? vagy hobbiból rajzolsz?olyan kíváncsi vagyok :P
én is szorítok neked, meg minden inszemesnek!

odry, szerintem a sok-sok tüsző miatt van a hasfájás nem?
mert egymás után szépen megrepednek és a bennük lévő folyadék elég sok lehet így egyszerre...a barátnőmnek ez volt, de neki 14 tüszője volt egy petefészkében és amikor megrepedtek szépen sorban akkor annyi 'víz került mindenhova, hogy 3 litert 'szívtak le,
műtéttel....durva...
de nem ijesztegetni szerettelek volna, csak leírtam :roll:
kicsiboris
 
 


Sziasztok!
Odry: A MagneB6 tényleg jó fájdogálásra. A terhesség alatt velem végig szedetik (naponta hatot). Görcsoldó hatása van, ha pl. egy kismami idő előtt görcsöl, azt adnak infúzióba is (csak alkohollal..) azért te ne pálinkázz be! :D
Szóval bátran lehet szedni!

A hasfájás a sok stimulálástól van. Nekem egy idő után minden peteérésnél Cataflamot kellett szednem, annyira éreztem, hogy érnek.. :)

Ma voltam doktor bácsinál, és már nagyobb a babám, mint egy kiló kenyér... :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szió Kicsiboris!


Amikor kiderült az endometriózisom elég rendesen befordultam. Hogy eltereljem a figyelmemet levelezőn elkezdtem lakberendezést tanulgatni. Csak az az igazság, hogy a kudarcos stimuk alatt nem foglakoztam igazán a leckékkel. Valahogy ismét begubóztam és nem érdekelt semmi. :(
Azt hiszem, aki benne van, sajnos tudja, miről beszélek, milyen szar átélni.
Most megint visszajött a kedvem. Meg a férjemnek is tartozok egy épített tv állvány tervvel.
Így fekszem a szőnyegen, vastag takarón, és küzdök a vonalzókkal. Ülve jobb lenne, cak a pocóm nem örül neki hoszú távon....
zel
 
 


Odry, Zel, Zöldcoca :)
Úgy várom már, hogy legyen eredményetek. Nagyon szorítok. A hasfájás szerintem mindenkinek van, aki stimut kap. Még a tüszőrepi után is. Én egyébként folyton éreztem valamit, de még egyszer sem lettem terhes. Szerintem ilyenkor nagyon odafigyelünk mindenre, amit máskor még észre sem vennénk.

K.boris :)
Elhiszem mennyire rossz lehet olvasgatni azokat, akik reménykednek, de most már neked sem kell sokat várni. Reméljük minél hamarabb visszaáll a ciklusod.
tiza
 
 


Szia Tiza!


Hiszed,vagy nem, nekem az első két stimus hónapban, csak a peteérés alatt fájt a pocim. Feszített. A tüszőrepi után nem volt semmi bajom. Ezért foglakoztat most a hasfájásom. Ami nem erős, nem folyamatos, de néha jelentkezik. Főleg, ha túl sokat üldögélek, vagy teszek-veszek.



Nagyon reménykedek és szorítok mindannyiunkért.
zel
 
 


Zel :)
Én is nagyon reménykedek és szurkolok is mindenkinek. Kicsit el vagyok kenődve, mert a Megint megjöttben csak úgy potyognak a zebrák, de az én dokim azt mondta, hogy előbb-utóbb szinte mindenkinek tudnak segíteni és ne legyek elkenődve, főleg úgy, hogy egyikünknél sincs komoly probléma.
tiza
 
 


Kép

Gyugyi :)
Az enyém két éve volt ilyen, szintén ekrü.
Egyébként nagyon szép menyasszony voltál.
tiza
 
 


Bocsi lányok. Ezt a képet egy másik topicba akartam betenni, de mellényomtam.
tiza
 
 


Tiza!


Látod! A dokibácsi is megmondta.

Nálunk cak a férjem van, volt rendben. Én ugye endóval nem nagyon számítottam egésznek. Mégis bíztat az orvosom.
Most, amikor mentem a stimus cuccot felíratni, futtában találkoztunk. Kérdezte, hogy vagyok, mondtam kétségbe esve. Kinevetett. Szerinte felesleges a pánikom. Csak hát amik eddig történtek velem, nem túl bíztatók.
Még most is vannak olyan pillanataim, hogy egyáltalán nem bízok az inszemben sem. Remélem, minél hamarabb átmehetek a lombikprogramba, hátha az biztosabb lenne. Csak annak az anyagi vonzata durva. De valahogy csak előszednénk!
Aztán meg jön egy reménysugár és akkor bedumcsizom magamnak, hogy addig úgysem fajulhatnak a dolgok, hiszen meggyógyultam, a párom meg nagyon sok virgonc kiscsávót termel.

Tehát te se aggódj sokat, jó elcsépelt közhely, de keresd meg mindennek a poztív oldalát. ( Mondom én, aki rendszeresen bedepizik) Minden rendben lesz!

Kihez jársz? Én az Édesanyák útjára a klinikára. Meg a zsinagóga mögött van a magánrendelő, ahol az egész tortúrám elkezdődött.
zel
 
 


Hú de szép vagy!
zel
 
 


hát tiza, tök jó, hogy 'mellényomtál, mert itt a topicunkban mindenki rakott fel esküvős képet :lol: és jó látni téged is :!: :!:
nagyon szép vagy :P

zel értem már :!: nehogy abbahagyd, tök jó a lakberendező suli, meg ha majd babát vársz és lesznek szabad óráid, tudsz majd otthonról dolgozni is vagy csak úgy tervezgetni...meg a babaszobát is tuti jó lesz kitalálni nem :?: :wink:
hát igen...nem jó dolog endósnak lenni, és ami rosszul érint, hogy ha lesz ciklusom akkor minél hamarabb teherbe kellene esnem, hogy ne tudjon kiújulni.,...de gondolom ez nálad is így van :?:
kicsiboris
 
 


Kicsiboris!



Dehogy hagynám abba. Tök érdekes. Meg át is kell tervezni majd a fél lakás berendezését. Ha végre....

Igen nálam is ez van. A kiújulás miatt félek, szorít az idő.

Meg a türelmem..... (Hát az már nincs)
zel
 
 


Szia mindenki!

Velem ma nem történt semmi különös, várok, várok, várok...

Kép
zölddisznó
 
 


Zel :)
Az mit jelent, hogy a Zsinagóga mögött? Én a Toldi utcába járok a Panka Tiborhoz, az inszemeket meg szintén az Édesanyák útján csinálják.
A lakberendező sulit szerintem se hagyd abba. Nagyon érdekes lehet, sajnos én nem vagyok valami kreatív ember.

K.boris :)
Aranyos vagy a dícséretért.
tiza
 
 


Kép
Csajok!

Odry!
Hogy vagy? Kedden 9:30-kor forgalmi vizsgázom! Gondolj rám! :wink:

Tesóm!
Jók a képeid! Lenyultam öket! :D Honnan szedted? Kép

Réka
réka86
 
 


Halihó!

Csajok!
Köszike!!!! Akkor szedem a Magne B6.-ot,mert neke kifejezetten jót tesz a hasikámmal.


Már csak egy hét és Zel,Coca és Én A legboldogabbak leszünk! :wink:
Aztán mindenki szép sorban!


Kicsiboris!
Türelem,egyre közelebb vagy a babádhoz!
Kép
Felteszem NEKED ezt a képet,mert tudom,hogy a hatása alá kerülsz!Pusz!


Tiza!
Gyönyörű vagy!!! Mikor volt az esküvőtők???


Réka!
Drukkolok,nem kell parázni,nyugi,ígyál egy felest előtte és..... :lol:

Ági!
Milyen kép??? Mi van??? Ez most vic??? Nem értem. :(


Kép
odry
 
 


Odry :)
Köszi. Két éve volt augusztusban. Milyen gyorsan megy az idő. Azóta próbálok teherbeesni.
tiza
 
 


jó reggelt!

köszönöm a bíztatást, és nagyon várom az eredményeiteket zel, coca odry :P

réka, szurkolok, én nagyon izgultam, 3 éve volt a forgalmim, de te ne idegeskedj, mert akkor gyorsabban fogsz vezetni és kapkodni fogsz, tehát: csak nyugodtan :!: :!:

odry, már hatott is a kép :lol: beleképzelem magam ebbe a mozdulatsorba hihihi :lol: tök jó!!!!!
kicsiboris
 
 


még annyi, hogy ma van a félidőm, 15. nap :!: :!: :!:
képzeljétek el a barátnőm is azzal ijeszteget, hogy nem fog megjönni azonnal a menzeszem, neki is 3 hónapos kúrája volt és
3 hónap múlva indult el újból a ciklusa :evil: én nagyon félek ettől...
mert akkor már megint nem jöhet össze ebben az évben :oops:
és akkor kiakadok.....asszem
zel, akkor nőtt a statisztikája annak amit írtál..
kicsiboris
 
 


SZiasztok!

Tegnap este tiszta lelkibeteg lettem. Nem lehetett fellépni ide. :cry:

Tiza!
Én is Panka dr-hoz járok. Csak nem akartam ennyire konkrétan leírni. Nem tudom, miért. Nagyon bírom a dokit, meg Dórikát is.

Odry!
A látnok szóljon ki belőled!

A helyi alkoholista varázsló múltkor mélyen a szemembe nézett és azt mondta, hogy két hónapon belül a pocómban lesz egy kislány. Ha nem visszaadja a diplomáját. Nem hiszek benne, pláne, hogy már be is volt tépve rendesen. Viszont a jósolt két hónapja mindjárt lejár... :lol:

Réka! Remélem sikerült a vizsgád. Nekem alig 2 éves a jogsim, imádok vezetni. Van egy saját lóti-futi kisautóm is. Piros, tuningolt, olyan a hangja, hogy azt hiszik valami menő csávó vezeti. Erre minden lány kihúzza magát a járdán. Jókat derülök rajtuk. Viszont, ha haverok is vannak velem, ők nagyon bírják, csajoznak mellettem.

Coci!

Szerintem nem rossz az, ha nem történik semmi különös. Csak nyugiba várakozzál. Néha én is szeretnék unatkozni kicsit, de sajnos körülöttem mindig történik valami.. Vagy nem is sajnos.

Csajok, már csak egy hét. Ha csak eszembe jut a teszt, úgy izgulok.


Kicsibé!
Sajnálom, ha beigazolódik lassan a statisztikánk. De hadd mondjam el mégegyszer. AZ neked csak jó, ha nem jön meg gyorsan. Akkor jól reagál a szervezeted a kúrára. Amikor én már bőgtem, hogy miért nem jönmég meg, a dokim kinevetett, hogy az csak jó, meg legyek türelmesebb. Tudom, baromi nehéz, de bírd ki még egy kicsit. Persze, hogy ki fogsz akadni, én is kiakadtam... De akkor sem változott semmi, ha hisztiztem.
Amikor a kivizsgálásom elkezdődött, azt hittem, reméltem, szimpla kis elzáródás lesz és már tavaly karácsonyra olyan terhes leszek, hogy csak na. Erre tessék. Örülhetek, ha erre a karácsonyra.
Amúgy elég sokan voltunk ebben a cipőben, és átlag 10-12 hetet vártak a többiek is mire megjött, így vagy úgy.
Hihetetlen annak, akinek nem volt még klimaxa, hogy mennyire hiányzik a normális ritmusból a mensi. Ad egy ütemet minden hónapnak.

Megint sikerült regényt írni..
zel
 
 


köszi zel, hát ez van akkor, de reménykedem, hogy csak 1 hónap lesz....és zel a +3 hónap alatt is klimaxos voltál? tehát folytatódtak a tünetek?
kicsiboris
 
 


Zel :)
Akkor még az is lehet, hogy találkoztunk már. Én egy éve járok hozzá és én is nagyon meg vagyok vele elégedve. Remélem igaza lesz és mindannyiónknak lesz babója.
Elhiszem, hogy izgulsz, ez ilyenkor nagyon jó érzés. Én most izgulok a hétfő miatt, hogy szép tüszőim legyenek, meg a nyálkahártya is rendben legyen, aztán az inszem miatt, utána meg hogy sikerült-e. Na, ezt jól leírtam.

Réka :)
Képzeld, én elsőre megbuktam a városi vezetésen, mert átmentem egy vasúti átjárón, amikor nem működött a lámpa. (Meg kellett volna állni, de persze senki sem állt meg, csak ők nem vizsgáztak.)
Mikor végre meglett a jogsim nagyon paráztam és kb. 9 évig nem is nagyon vezettem, legfeljebb 1 évben egyszer. 2000-ben viszont vettem egy autót és a munkámhoz is kellett, azóta nagyon jól megy és még soha nem csináltam balesetet. Most már 6 éve vezetek napi rendszerességgel.

K.boris :)
Azért ne keseredj el. Próbálj olyan dolgokat csinálni, amit már a próbálkozáskor nem nagyon szabad. Sport, buli stb. Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de másképp nehéz kivárni a ki tudja hány hónapot. Készülj fel lelkiekben arra, hogy majd csak 3 hónap múlva jön meg és ha mégsi előbb, akkor kellemes meglepetés lesz.
tiza
 
 


Tiza!

Biztosan szép nagy tüszőid lesznek. Stimuzol ugye? Be tudod bökni, ha szuriban kapod?
Kicsit messze lakunk Pécstől, de én Panka dr-nál szeretnénk maradni, akkor is, ha a baba végre összejön. Ő már mindent tud rólam, az előzményekről, és ezért nem szeretnék váltani. Majd összehozunk egy talcsit, ha gondolod. Most viszont csak az érő tüszőidre koncentrálj :lol:

Kicsiboris!

Ne keseregj! Nem akartalak ijesztgetni tényleg. Én is reménykedtem, de láttad? A klimaxos tünetetk elég rendesen kitartottak. Talán a Norcolut szedése közben múltak csak el teljesen, de május elején már nem volt annyira vészes. Télen még jó is volt, legalább nem fáztam. Szoktam mondani, ez volt az első olyan telem, amit póló-kisgatya öltözékben is kibírtam volna... :lol:

Ja, vezetés? A vasúti átjáró minőségétől függően simán áthajtok "kicsit" gyorsabban is a szabályosnál. Férjem egyszer megkérdezte, Te ez 30 volt? Mondtam aha, tengelyenként..
Mellettem az oktatóm egy csomószor aludt. Én meg vezettem, vezettem.
zel
 
 


Zel :)
Igen, stimuzok. Ha jól emlékszem ugyanazt kapom, mint Te. (5*2 Closti, Gonal-F szuri és Ovitrelle tüszőrepi.) Nekem nincs gondom a szurizással. Először nagyon remegtem, de inkább attól féltem, hogy elrontom és valami galibát csinálok. Most már rutin.
A taliban benne vagyok, ha Pécsett jársz.
tiza
 
 


Tiza!

Teljesen ugyanazt kapjuk.
Hányadik is lesz az inszemed?

Ettől a kúrától ne aggódj, lesz tüsződ rendesen.
Egy lombikos ismerős azt mondta: Jézusom, ez egy lombikos stimunak is megfelel. Csak akkor a még több tüsző érdekében nagyobb adag Gonal van adva.
Én is féltem először a szuritól, de most már tök könnyen megy.


Rendben. Talizunk, tök jó lesz. Remélem nem a következő stimureceptek miatt kell majd mennem.
Jövő héten tesztelhetek már szerda-csüt környékén, és ha negatív lesz, még azon a héten lemegyek Pécsre, hogy ne akkor kelljen rohangálni, amikor megjön... Meg akkor a gyógyszertárban meg is tudom rendelni. Mert ezek a készítmények kevés helyen kaphatók csak.
zel
 
 


tiza, zel köszi megintcsak a tanácsaitokat, és én is pécsi vagyok, ha gondoljátok szívesen megyek veletek dumcsizni :lol:
kicsiboris
 
 


gyere!


Tök jó ám.

Van még endóról egy nagyon jó barátnőm. ő már inszemem után ide írt nektek rólam, mert ugye akkor voltunk a nyaralóban.
Szóval! Vele már találkoztam személyesen is, a Balcsira beszéltünk meg egy randit, mivel az félúton van. Ő Pesten él. És tényleg nagyon jó olyannal találkozni, akiveladdig csak e-maileztél. Úgy tudtunk beszélgetni, mintha már ovi óta barátok lennénk.
Vele szinte egész nap SKYPE-olunk is.

De jó lesz!!!
zel
 
 


igen tutttti lesz :P köszi :lol: és nagyon ari vagy, hogy mindig bíztatsz :lol:
ma teljesen kiakadtam. l
lányok, körülöttem mindenki terhes, vagy már 'majdnem az...és nagyon kiakadok amikor egy olyan barát közli, hogy ki, meg ki terhes aki ugyanabban a cipőben járt mint én, csak 3 évvel ezelőtt....szóval tényleg elegem van néha...
bocsi, hogy kifakadtam...
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Kisboris!
Drága,ne legyél ilyen,mert enye-benye... :!:
Az egy jó jel,hogy akinek olyan gondjai voltak mint neked,most babát vár. Tudom,hogy nagyon nehéz ez a türelem játék,de egyszer el jön mindenkinek az ídeje. Nekem is nehéz és mindenkinek akinek nem jön rögtön a baboca,de nekünk sokkal értékesebb lessz minden pillanat,amikor is ott lesz velünk.
Szóval,tudod nagylevegő és a sőtét alagút végén vár a ragyogás.

Kép

Ma nekem sem volt egy egyszerű napom,de kezdem magamat túl tenni rajta. Egy nagyon hosszú munka/baráti kapcsolatnak lett vége,ami kiderült,hogy számomra volt több,mint meló. :(
Neke meg a jellemtelen és gátlástalan, kétszínű emberekből van elegem :twisted: Remélem magamban nem okoztam kárt egy hülye miatt.....



Lányok! Mindenkinek minden jót és álmaitok teljesülését kívánom!!!
Most bocsi,de nem írok eggyenként,ezért ez mindenkinek szól!
Kép Kép

Kép
odry
 
 


Jó reggelt hétalvók!

Kép
zölddisznó
 
 


jó reggelt coca :lol: és mindenkinek szép hétvégét :lol: :lol:

odry

abszolút értem és tök szar amikor valakiben csalódni kell...
nekem ugyan ez -ami neked tegnap történt-,volt 2 hónapja...
volt egy barátnőm akinek terveztem is dolgokat (grafikait) aztán
egyszer elmentünk hármasban (ő, férjem, én) vacsizni és ott teljesen kifordulva magából közölte/ahangoztatta, hogy hogy úúútálna terhes lenni, és hogy szerinte én *rva sokat foglalkozom ezzel a babaprojekttel, sőőőt, tök hülyeség ezen rágódni, mert ha nem jön össze, akkkor nem jön össze...képzelheted, annyira kiborultam...ráadásul tökre játszotta az eszét a férjecském előtt, mint a végzet asszonya, aki 'bűntetlenül kíván ágyba bújni a férfiakkal....annyira szar volt...utána nem is írtam neki, nem is hívtam, de ő mégis megkeresett, pedig nem számítottam rá...
azóta felületesen irogatunk, de a babaprojektről semmit sem lözlök vele....na ez volt, szóval értelek, lendülj át ezen, majd az idő segít :roll:

és nagyon köszi a lelkifröccsöt :!: :!: :!: :!:
kicsiboris
 
 


Hello Lányok!

Örülök,h írtatok nekem!

Kicsiboris!

2 hete volt az első forgalmi vizsgám. Nagyon ideges voltam,országúti vezetést húztam. Csinálták az utat,ki volt rakva egy 30-as tábla,én 38-al mentem,50 helyett 52-vel mentem. Ezért buktattak meg,m nem tudom betartani a sebesség határt! Kedden megprobálok nem idegeskedni! :)

Zel!

Majd kedden lesz a vizsgám! Autóm már van, remélem jogsim is lesz hozzá! Nekünk is volt egy tuningolt gépünk,csajok szintén kihúzták magukat,bámultak! Én erre lehúztam az ablakot,hello lányok,csalódást kell okoznom,nem faszié az autó!


Tiza!

Én is elsőre megbuktam! Nem tartottam be a sebbeséget és ez a vizsgabiztosnál nem jött be! Remélem nem ö lesz megint! :twisted:

Réka
réka86
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?