Új privát üzeneted érkezett!

Kata!

De jó, hogy benéztél, képeket tudsz küldeni a házikóóról? Engem félkészen is nagyon érdekel. :wink:

Móni!

Drukk, hogy teljes legyen 2 hát múlva a boldogságod. :wink:

Szoni!

Köszi. :oops:
A cisztát hogy vették észre? UH-n? Szerintem is időszerű már egy nagyobb kivizsgálás,nem?

Beu!

Én is úgy látom, hogy alényeg a vasaláson van, és nem is kell sterilnek lennei a ruhának, hiszem mi steril az emberben? Semmi. Jól kimossuk, kivasaljuk, szerintem többet nem tehetünk, és nem is kell tennünk. Elvégre immunrendszerének is lennie kell egyszer a babának. :wink:
Babszoba képek? Majd írok ám mélt is, csak nehéz összeszedni a gondolataimat. :)

Lara!

Sajnos 9-én nem leszek itthon, mikor UH-ra mész, de nagyon drukkolok! :D Köszi a jókívánságokat, neked is hasonló jókat kívánok. :)

Husi!

Üdv itt. :) A többiek már leírták, amit lehetett.

Pihi!

Sztem sem nomális a barnázás, ha előtte nem volt. Állítólag erre a cicka is jó, nem?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Köszi Angel! :)
Lehet, hogy igazad van! Csak zavaró, hogy gyakorlatilag 11-12 napig van meg. :( :( Tudod, hogy nem hagyom olyankor, hogy apa puszilgasson ott. Pedig úgy szeretem! :lol: :lol:
pihi
 
 


Pihi,
elhiszem, nagyon el tud így húzódni :(

Na igen, a másik dolgot abszolút megértem! :wink: :lol: Ezellen akkor sürgősen kell tenni valamit! :lol:
angel37
 
 

 
 


Sziasztok!

Ha már Freud bácsi ennyire előtérbe került, akkor én is íroke gy szorit.
Tegnap bementem a közeli patikába kiváltani az utrogestan receptemet. Mondja a patikus, hogy nincs, de hoznak másnapra, azaz mára. Be is mentem, és mondtam miért jöttem (most más volt). Kihozza, látom egyszerre 2 doboz (mosolygok magamban, hogy az orvosom tényleg nagyon bízik a sikerben, ha egyszerre 2-t írt, pedig mondtam neki, hogy a múltkorról maradt még). Kifizetem, erre megkérdezi, hogy adhatok iylet? és mutatja a Baba Patika magazint. Mondtam persze, remélem meghozza a sikert. Jót mosolyogtam, meg ő is... Szóval Freud bácai dolgozik... :lol: :lol: :lol:

moni
 
 



Hello Csajok,

Beu, Vica,
szerintem mindegy a mosópor, akkor érdemes váltani babamosóporra, ha az elsőtől csúnya lesz a bőre. Vasalás :roll: ...az első 6 hétben egyszerűen nem volt időm rá. Ha ragaszkodtok hozzá varrjátok a nagymamák nyakába. Tipp: gondos teregetés. :D

Hús,
a dokid szerintem a rávérzés veszélyére gondolt, ezért felügyelnének pár napig.

Hello Kata! Gyere gyakrabban!

Angyal,
ha ilyen jól nyomod a szakmát hozzád megyek szülni legközelebb! :lol:

Tegnapelőtt vérezgettem kicsit, aszittem megjön, aztán abbamaradt. Szerencsére. Az lenne a legjobb, ha meg sem jönne a 3. gyerekig!

Beu asszony :lol: ,
akkor szeretnék a tábla aljára kerülni, ha megjön rendesen. Addig is élvezem a toppot. :D
potter_76
 
 


PotterÁgi,
Húha, lehet, hogy vki kapaszkodik benned? :D

A gondos teregetést én is szoktam alkalmazni! :lol:

Ja, és gyere nyugodtan szülni, megoldjuk! :mrgreen: Azért a tuti első szuriért még úgyis lógok cserébe vmivel! :D

Móni,
így legyen! :)

Mikor beülti után kimozdultam vásárolni, szembejött az utcában egy ikres babakocsi! :shock: Hát sajna akkor nem jött be, de ami késik, nem múlik! :)
angel37
 
 


Halihóó!

Pihi! :)
Akkor remélem nem kell menned sem HSG-re, sem a Forgácsba :) :wink: Egyébként teljesen megértelek, hoyg nagyon idegesít a barnázás. Már írtam egyszer, engem is az őrületbe kergetett, ráadásul a doki semmi konkrétumot nem mondott, hogy mitől lehet :shock:

Reni! :)
Bocsánat, akkor valamit tényleg félreértetetm :( :oops:
Nos jól vagyok, köszönöm, kezdek azért már egy kicsit izgulni :) (na jó nem is olyan kicsit)

Móni! :)
Baba patikás újság :wink: :wink: DRUKK továbbra is!

Ági! :)
MOndjuk igen, erre már én is gondoltam, hogy eleinte nem lesz időm vasalni. Én most elsősorban az első fertőtlenítő mosással vagyok elfoglalva, erre még van időm. MOst kezd tornyosulni a vasalnivaló, azt hiszem délután nem fogok unatkozni :)
Utána meg bevonom a nagymamikat, hadd legyen nekik is egy kis élvezet :wink:
OK! Akkor majd jelezz, ha megjött rendesen. Attól még ott maradtok ám a tábla tetején is :)

Voltam ma NST-n (CTG) volt 3 kisebb fájás, szívhangok jók, viszont nem volt túl aktív Boti baba :( NEm akarta produkálni magát. A fél óra alatt csak 7× kellett megnyomnom a mozgásjelzőt. Pedig nem a nyugodságáról híres. No mindegy, a lényeg, hogy rendben van minden, kezdek picit nyílni (a méhszájam 2100-as).

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

MINILIZA, ZSU!!!
ÉLETJEL!!! Illetve most már attól több!! Mi van Veletek???

Editke! :)
Hogy alakult a barnázás??

Vica! :)
rakok majd fel képeket a babaszobáról, csak egy nyamvadt
szekrényünket, még mindig nem hoztak :x :x

Ági! :)
Igen, az egyik élvezet a terhesség alatt/után, hogy nem jön meg. Marha jó! Már-már kezdem elfelejteni :)

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu :)

Kár, hogy Boti baba most épp nem nagyon aktívkodott, de tényleg az a lényeg, hogy minden rendben! :)

Ez a közel egyéves miklósszünet engem is baromira érdekelne! :D
angel37
 
 


Zsuzska híradó:

Írtam neki mélt, hogy mi van vele, és üzeni, hogy él, csak beteg, emellett sok munkája van és ezért nem tud jönni.
De ha lenyugszanak a kedélyek, meg a torokfájás, akkor jönni fog!
Pusza mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
köszi a híradást! :)

Zsuzskának jobbulást, és egy kis nyugit!
angel37
 
 


Sziasztok Csajok!!!! :lol: :lol:
Hiányoztok ám,de nagyon nagyon!!!!NÉha ha van időm gyorsan elolvaslak benneteket,de írni se időm se energiám.Dolgozom,ezer a munka,múlt héten beteg volt a váltótársam és helyette is dolgoztam.Pénteken meg Én lebetegettem.JÓl leamortizált,de már minden oké.Közben azt sem tudom hányadik napon vagyok,mindig csak meg kukkolom a naptáromat hol is tartok.DE ez jó,hiszen nem a baba körül forognak a gondolataim,sikerül kikapcsolnom.DE szülés óta iszonyatos fejfájásaim vannak,nem kívánom senkinek.Meg nagyon fáj a derekam is,szóval mindig van valami.Lehet pszihésen vannak ezek a dolgok nam tudom.Közben itthon is helytállni,főzni,takarítani,de Apa nagyon sokat segít!!! :) Imádom nagyon. :) :)

Beu!!! :lol:

Annyit gondolok rád!!!!!Éjjel-nappal bevagyok kapcsolva. :D Írok ám,csak elvagyok havazva.

Vica!!! :D

NŐ az a poci,Én is szívesen el laknék ott Nyuszi helyébe!! :lol:

Angel!!!Na végre meg jött a mikulás!!!Drukk az uh-hoz!!!!Aztán jöhetnek a frigóból a bébik. :lol: :lol:

Pihi!!!

Azóta talán nem is írtam,de sajnálom,hogy nem jöttél ide dolgozni,de annak viszont nagyon örülök,hogy jól döntöttél.Nem hamgzik jól ez a barnázgatás.Hormonjaid tuti rendben vannak?????Vagy valami kis fertőzés.Hidd el nekem,nem kell menni Orvosunkhoz!!! :lol:

Reni!!!

Köszönöm a képeket,nagyon szépek voltatok!!!!Nászútra nem mnetek??Lehet írtad,de át futottam fölötte.

Na nem jegyzeteltem ,Így nem is emlékszem mit is kéne még írnom!!!DE majd pótolom!!!

Akit kihagytam,ne haragudjon!!!!MIndenkire sokat gondolok.Mennek a drukkjaim!!!

Puszi mindenkinek!!!!
csanita
 
 


Sziasztok!!

Gyors bekuk,még mindig fáj a seggem :( kenegettem kenöcsel ezerrel ha éppen nem pihizek akor nagyon fáj :( !Nagyon rosz állva dolgozni ,alig vártam vége legyen a müszaknak,lassan ment az idö délelött ,hazaértem megföztem és hason fekve tudtam aludni 1 órát,nagyon jol esett :lol: !!Pihizek igy egész türhetö ,de ezt a 2 napo kibirom fél lábbal is!!

Móni,
így legyen! Smile Drukk++++++++

Beuka!!
Még mindig barna,pár nap és beindul,azért is vettem ki a tickert!!

Zsuzskának jobbulást!!

Szia Csanita :D !
Örülök,hogy azért néha benézel ide is :D !!

Husi!

Üdv itt.
A többiek már leírták, amit lehetett.

Kata!

De jó, hogy benéztél

Pihi!
Én is pár napig barnázok mensi elööt,ez azt mondják normális nem kell vele foglalkozni!!


Sziasztok!!
Vendég
 


Szia Mindenkinek!

Köszönöm a tapasztalatokat, és a bíztatást. Valószínűleg belevágok a laparba, balgaság lenne azt gondolnom 2,5 éves próbálkozás után, hogy nincs szükség erre a vizsgálatra... :roll: Összegyűjtöttem pár kérdést magamban, amit még szeretnék megkérdezni a dokinőtől a műtét előtt.

Van valaki, aki a Péterfybe jár/járt? Ott lesz a műtét, én még csak uh-n voltam ott, az osztályon még soha. Hallottam, hogy ott is van alapítványi szoba, erről tudtok vmit? Vagy az csak szülésnél igényelhető?

Mindenkinek a legpozitívabbakat :D
Hús
húsrágó
 
 


Helló Mindenki!


Kép


Reni! :)
Meghozta a Norcolut a hatást?

Zsu! :)
MIelőbbi jobbulást és nyugit kívánok Neked! És nem utolsósorban NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Vica! :)
Köszi, hogy írtál Zsuzskáról!

Editke! :)
Sajnálom a popód :(

Anita! :)
Már azt hittem valami baj van, azért nem jelentkezel :) Örülök, hogy itt vagy újra. Még azért ne várd annyira azt az SMS-t :) :wink:


Kép
Kép
beuka
 
 


Húsrágó! :)
Üdv itt. Jól döntöttél, hogy belevágsz a laparba. 2,5 év nagyon hosszú idő, most már jó lenne, ha eredménye is lenne az erőfeszítéseiteknek :) DRUKK!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Csanita!Szia.Látom van munkád ezerrel.Nem is baj ez most legalább eltereled a gondolataidat.Nem voltunk nászúton,majd jövőre,ha nem jön közbe vmi,vki :).

Beuka!Még ma veszem be az utolsó 2 szemet.Mondta a doki hogy nem biztos hogy egyből megjön.Szerintem a hétvégén.Remélem.
Neked nem is kívántam boldog szülinapot.De utólag is kívánok minden szépet.

Zsuzska!Nagyon sok boldog szülinapot!
breni
 
 


Jó reggelt!

Zsuzska, NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!! :lol:
Ha jól látom, pont most kell NEM megjönnie! Drukk! :wink:
pihi
 
 


Szia Anita!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De jó, hogy írtál! Nagyon rendben van, hogy így lefoglalod magad, de azért ne hajszold túl magad! Oké???????????
pihi
 
 


sziasztok Lányok!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a köszöntést!

Na én megvagyok, a Vica megírta hogy mi is van velem. Beteg vagyok, tegnap már jobban voltam, de ma megint szarul vagyok.
Rengeteg a melo, alig látok ki belőle.
a párocskám Szentesen van, egyedül vagyok sokat.:( sajnos:(

Breni, a Vica átküldte nekem is a képeket, nagyon szépek voltatok!
Én is szedtem Norcolutot, abbahagyás után 4 napra jött meg nekem pontosan.

Sok boldogságot kívánok!

nagyon szépek a pocakok, csak növesszétek:)

puszi Mindekinek, és további szép napot!

Sziasztok!

zsu

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska!
Köszike hogy leírtad hogy te is szedted,mert kiváncsi voltam hogy fog megjönni.De legalább tudom mire számíthatok.Bár gondolom mindenkire másképp hat.
breni
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok szívesen csatlakoznék hozzátok...:)
Elég sokat olvasgattam itt nálatok, és úgy érzem szívesen fogadtjátok az újoncokat... :lol:
2005 augusztusában volt az esküvőnk, és onnantól rajta vagyunk a babaprojecten....sajnos eddig eredménytelenül. beszedtem több doboz norcolutot.....több dokinál jártam.....mert az elmúlt 1 évben összesen 2 mensim volt :( Mindenki azt mondta majd csak lesz egyszer......Hiába mondtam, hogy nem úgy van+..stb ( ráadásul eü-t végeztem, tehát azért nem teljesen kínai minden )..senki nem gondolta így.....egészen addig amír rá nem akadtam a mostani dokimra ( lelkiismeretes, kedves, okos, fiatalabb...és még jóképű is! ), aki elég hamar kiderítette, hogy mia gond. ennek következtében hamarosan megműtenek.......hasonló mint amin szonibaba esett át, csak még nálam pluszban mesterségesen ( sok-sok tűszúrással ) meg kell gyengíteni a falat....ami kb. 1 év esélyt ad a természetes megtermékenyülésre.Ha nem jön össze akkor jön a lombikbaba......szóval így hirtelen ennyi.....de kérdezzetek, mert ez csak nagyvonalakban írtam le

Üdv
Csipi
csipi78
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsuzska!

Jobbulást neked!

Móni!

:wink: Drukkolok.... :wink:

Gyerekruha: nálam a Persil-Silan sensitiv-vasalás megy. 60 és 40 fokon mosom a gyerekruhákat. A vasalást eddig még győzőm. :D

Nekem még semmi jele annak, hogy meg akarna jönni, nem is hiányzik. :lol: Beuka! Ledobhatsz a tábla aljára nyugodtan. Átadom a helyem neked és a többieknek. :)

Betti
betti73
 
 


Hello!

Már megint rég voltam. Szombaton megjött, aztán kicsit sajnáltam magam, de most megint itt vagyok újult erővel. Nálam mindig úgy van, hogy elmúlik a mensi és vele együtt a rosszkedv is.

Üdv az újaknak.

Zsuzska! Boldog szülinapot! És remélem mihamarabb meggyógyulsz.

Breni! Én is kérek képeket légyszi! kamilla306@freemail.hu

Beu! Rajtad a világ szeme! Olyan jó neked, hogy már ilyen közel az idő!

Na van hír is ám! Két hét múlva megyünk a Forgácsba első konzultációra! Már alig várom! Lombikozni nem akarunk még, de az inszembe belevágunk.

Ja, és vettem aloe berry-t. Bazi keserű! Még narancslével is!

Na meg még valami. Jövő tavasszal újra összeházasodunk. :) De most lesz hetedhét országra szóló lakodalom is!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!!!! :D

Hú ezek ám ajó hírek!!!!!MIvel is kezdjem??? :lol: :lol: Nagyon örülök,hogy mentek a Forgácsba egy előre lépés a babához!!!És nagyon jó kezekbe lesztek,majd meglátod.Kihez mentek???Forgács dokihoz????És a lagzi tavasszal,hát nem semmi!!!!Örülök nagyon!!!!És meglátod nem is lesz szükség az inszemre.Most úgy érzem kicsit megnyugodtál,legalábbis ezt sugalják a soraid!! :?:

Csipi!!! :D
Üdv a nálunk!!!!Jól érzed itt mindenki szívesen fogadja az új lakókat. :lol:

Pihi!! :D
Oké nem hajszolom túl magam!!!!Vigyázok ám magamra.

Keditke!!!

Szegény popsi :!: :!: De valamit valamiért ugyi :?: :lol:
csanita
 
 


Szia Csanita!
Sokan számolnak be olyan esetről, hogy akkor fogant meg spontán a baba, amikor már rászánták magukat a mesterséges megtermékenyítésre. Hát, nem kizárt, végülis szervi akadálya nincs. Hát, azt nem tudom, hogy kihez megyünk, mert csak kértem egy időpontot telefonon és adtak egyet okt.16-ra, aztán ennyi. Majd meglátjuk.

A másik meg, hogy most májusig azzal leszek elfoglalva, hogy minden klappoljon a nagy napon, úgyhogy nem az minden problémám, hogy mikor esek már teherbe. Majd utána!

Örülök, hogy leköt a munkád és eltereli a figyelmedet. Ez jó dolog, hiszen az ember (legalábbis én) reggeltől estig a munkahelyén van. Nekem sajna nem valami fényes a melóhely, de azért elmegy (szódával)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Jegyzeteltem, remélem senkit nem hagyok ki.

Vica!Cisztám uh-on derült ki, már akkor megvolt, amikor Szonja még sehol, de az akkori dokim azt modta, hogy nem vészes a mérete, hagyjuk, csak figyelgessük. Aztán elkezdett növögetni és egy másik doki azt mondta, hogy már akkora, hogy a méhemet is félre nyomja és úgy néz ki, hogy nincs is pé-m. Aztán gyorsan rászántam magam a műtétre, hogy mielőbb megszabaduljak tőle.

Editke!Sajnálom én is nagyon a popidat, de bízzunk benne, hogy nem szenvedsz hiába!

Csipi!
Üdv itt! Mikor lesz a műtéted és hol (csak azért, hogy tudjam, hova kell menni, ha helyes dokival akarok összefutni :lol: )?

Kamilla!
Aloet én is ittam...gusztustalan az íze, semmi nem nyomja el. Te egy hős vagy, ha meg bírod inni. Én abbahagytam.
Inszemhez nagyon fogok szorítani, de lehet, hogy végül nem is lesz rá szükség!

Húsrágó!Altatástól tényleg ne félj, az a legjobb az egészben.
Péterfyben szült nemrég a barátnőm. Ő fizetős szobában volt, azzal meg volt elégedve.

Pihi!Én sem hagynám annyiban a barnázást, legalábbis, ha nem adnak rá magyarázatot, hogy mitől van. Ha úgy érzed, hogy nem foglalkozik veled kellőképpen a dokid és szeretnéd, ha kivizsgálnának, akkor menj máshoz és kérdezz meg másik orvost is. Max. annyi történik veled, hogy megnyugszol.

Reni!
Azért nem írtam magamról sokat, mert már régebben tagja voltam a bandának, csak a vetélésem után (tavaly aug.) úgy gondoltam, hogy inkább nem stresszelem magam azzal, hogy ide irogatok és minden nap a baba témán emésztem magam és kivontam magam a forgalomból. De most egyelőre nem tartok ott, hogy kórosan akarom a babát, így valszeg nem fog megártani, ha néha itt vagyok.
De nagyjából annyi, hogy van egy kétéves lányom, aki 1,5 év próbálkozás után akkor jött össze, amikor már lelkileg nagyon a padlón voltam az eredménytelenség miatt. Ekkor a szomszédunkban kiskutyák születtek (spánielek, imádom őket) és teljesen rájuk kattantam. Meg meg is nyugodtam, mert akkor beszéltem meg a dokimmal, hogy a következő hónapban elkezdjük a kivizsgálási macerákat. Szerencsére arra nem került sor. Azt gondoltam, hogy egy bébivel a hátam mögött már hipp-hopp összejön a következő, de nem így lett (van).
Többiek annyit írnak, hogy milyen szépek voltatok az esküvőn...én is kérek képeket, lszi: elehelvarikukachotmailpontcom
szonibaba
 
 


Kedves szonibaba!

A műtét pontos időpontja csak 13-án lesz meg, mert akkor találkozok a dokimmal +altatóssal. Előtte 10-én megyek laborra, EKG, Röntgent csináltatni.
A dokim az Uzsoki kórházban van és az Erzsébet kir.né úton van a magánrendelője

Pusza
csipi78
 
 


Sziasztok,

Reni,
Igen, esküvős képeket is szeretnék! :D

Szívesen küldök képeket a lakásról, de ide nem raknám fel. (Eddig Vicát és Beukát jegyeztem fel küldésre 8) )

Beuka,
Még anno ajánlottad, h leméred a fürditeket, hogy mekkora hely kell, h elférjen a sarokkád mellett a zuhanyzókabin is. Megteszed nekem? Köszi! :)

Zsu,
Nagyon boldog szülinapot Neked!

Kép

Pussz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


lánykák:)

nagyon köszi mindekinek a köszöntést..jól esik... a párom úgy lep meg hogy hazajön, és nem leszek ma egyedül, igaz csak este 10-kor ér haza, de valahogy megvárom, egyéb esteben 8-kor alszok:)

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Breni! :)
Köszönöm a köszöntést :)

Zsu! :)
Mielőbbi jobbulást kívánok Neked!!! Sajnálom, hogy ilyen sokat egyedül vagy, de ez nagyon jó kis szülinapi ajándék lesz a párodtól!!! De azokon a napokon ugye nem voltál egyedül :wink: :wink:

Csipi! :)
Üdv közöttünk! Nem hangzik túl jól az egy évben 2×-i mensi :roll: :roll: de örülök, hogy végre találtál egy jó dokit!

Betti! :)
JAj dehogy raklak én le a tábla aljára, jó helyen vagytok Ti ott!! Csak akkor teszlek be benneteket a lenti táblába, ha újra szeretnétek próbálkozni (vagy így van, és én értettem félre valamit ? akkor bocsi) és akkor is maradtok fönn is, meg lenn is. Na most jól megmondtam :? :?

Kamilla! :)
Nagyon jó volt olvasni a soraidat!! TÉnyleg lehet érezni benne, hogy a mensivel a rosszkedved is elment, és ez nagyon jó! És micsoda hírek!!! Forgách!! Igen, mi is "olyan eset" voltunk, mint amit írtál :) :wink: jó lenne, ha nem kerülne sor az inszembre :) Drukkolok!!
ÉS hogyhogy újra összeházasodtok? Ez tök jó!! LAgzi, meg dínom-dánom.. LEsz ruhád is meg, minden??
Rajtam a világ szeme? Húú olyan érdekes ezt hallani. Kezd valóban izgi lenni, de még annyira nem érzem, hoyg itt az idő.

Kata! :)
IGen, tényleg mondtam. A tervrajzon az a fal, ahol a sarokkád, és azuhanyzó van 3,11m (de van köztük még egy radiátor is, úgyhogy lehet ettől kevesebb is) ha találok majd egy mérőszalagfélét, pontosan lemérem, hogy mi mekkora.

Anita! :)
Nem írtál semmit. Tudtok-e már valamit mikor lesz a "nagy nap"??

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Hello Csajok,

Csipi,
üdv itt. :D PCO? Arra van is topik. De nem akarlak elzavarni, sőőőt!
:wink:
Betti73 a Péterffyben szült.

Zsuzska,
Boldog szülinapot!!!

Kamilla,
én is kétszer lettem asszony!
:D
Forgács, híha! Akkor a tettek mezejére léptek. Van egy bolt valahol a nagykörúton, ahol direkt terhes-menyasszonyruhák vannak. :wink:

Angyal,
senki sincs még a pocakomban...
De ezek a hülye ragyák jönnek vissza, a hajam is szírosodik megint ezerrel. Méghogy megoldja a terhesség... :?

Képzeljétek, Petinek ezerrel megy a hasa. Eddig kétszer kakkantott naponta, most meg tízszer. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Na, erre rögtön azt kérdezte a védőnő, hogy eszem-e szőlőt. Rengeteget eszem! :oops: Csak Petinek olyan tőle, mintha mustot inna. Még éjjel is kakil kétszer...arra kel fel, aztán visszaalszik...na, nem is hízott egy dekát se egy hete. Szegénykém, jól kitoltam vele. Na de van azért pufferja. :wink:
potter_76
 
 


Sziasztok!!

Zsu!!
Kép



Kata!!

Én is kaphatok fotot??

eda_@freemail.hu

Csipi!!! :D
Üdv a nálunk!!!!

Kamilla!!!! :D

Hú ezek a jó hírek!!!!


Nálam a helyzet változatlan szerintem holnapra megjön !Barnázás meg van még!
Tegnap az egyik csaj megkérdezte tölem,hogy "jol láttom",hogy terhes vagy ?Mondtam neki hogy nem csak elhiztam egy picit ,az igaz h 4 hónaposnak kinéz a pocakom !
:oops: :oops: !!Hacsak a mensi nem álmensi :lol: !!
Na jo viccet félretéve !!Nem érzem magamon!Ráadásul 2 napig fájdalom csillapitott vettem be ,mert majdnem szétrobbant a fejem!!Bár sose lehet tudni,föleg az én családomba ,az unokatesom 5 hónapig mensizett! Ha majd rugdosni kezd csak észre veszem!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziasztok!!

Vendég
 


Hát igen, az előző esküvőm az csak amolyam "papíraláírós" volt. Már nagyon össze akartunk tartozni, de se időnk, se energiánk, se pénzünk nem volt esküvőt szervezni. Majd most bepótolunk mindent.

Hát Ági, azért egy nagyhasú terhes nő az oltár előtt .......az olyan bizarr, nem?
Szegény Petike remélem hamar meggyógyul.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Csipi!

Neked PCO-s -d van. Nem de? CSak nem!!?
Légyszi nézd meg ezt, a TE érdekedben!! www.pcos.hu
Van egy gyógyszer!!! Metformin!!! Engem műtöttek laparoszkópiával ez év márciusban. Leégették a cisztákat. Rá 2 hónapra babás lettem de sajna elment 8 hetesen! (magas a vetélési arány)
Igen ez a módszer is jó ( lapar) de ki az aki feleslegesen műti magát ha van másik megoldás???
Tudok még jobbat! Gyere le a pco-s topikba ott aztán ellátnak a lányok ezerrel, ha tényleg ilyen betegséged van!

Kép
lara26
 
 


Zsu!

Boldog szülinapot!

Kép
lara26
 
 


Reni,
:) :) Boldog névnapot! :) :)

És kicsit utólag, de
:) :) Zsuzskának boldog szülinapot! :) :)
angel37
 
 


Sziasztok!!!Reni!!! :D Boldog névnapot!!! Kép
csanita
 
 


Sziasztok!

Köszi a meleg fogadtatást :roll: .....mindenképpen átlátogatok a PCO-s topikba...illetve már olvastam is róla régebben..........
van némi alapja, hogy nálam is fenáll.....de én úgy tudo ( javítsatok ki ha nem ) az én problémámra nem lenne teljes megoldás a kezelés, mivel annyira vastag a nyálkahártyám ( már ezt több doki is észrevette ), hogy kicsi az esély, hogy valami megtapadjon rajta - és igazából ez a legnagyobb probléma . Most így néz ki a dolog, de azért tanácsotokra mélyebben belevetem magam a dologba..........bár én meg pont a gyógyszerektől óckodom egy kicsit ( valószínűleg azértm, mert már annyi mindnt össze-vissza beszedettek velem )
nagyon arik vagytok.... :lol: ...örülök, hogy rátok találtam

Amúgy ha esetleg nem válaszolok elég hamar, az azért van, mert egyenlőre csak melóba tudok netezni........de már csak 1-2 hónap :wink: és otthon is "szörfözhetek"

Pusza
csipi
csipi78
 
 


Köszönöm Lányok. :)
breni
 
 


Sziasztok lányok!
Bár úgy éreztem le kellene kattanni a netről, nem sikerült :)
olvasgatok, néha írogatok és nagyon rákattantam a hőmérőzésre!

Reni!
Szépek voltatok! :) Gratula mégegyszer, és boldog névnapot!

Csipi!
Szia!

Angel!
a mai péntek az a péntek?

Kamilla!
Hurrá, lagzi! :)

Keditke!
Hogy állsz a szurikkal?

Vica!
Hogy vagy?

Akinek nem írtam, annak sok pusz, meg akiknek írtam, annak is :)
sonjus
 
 


Egy kérdés!
Mit gondoltok arról, hogy 2 napja szurkálgat valami ott alhas tájákon, hol az egyik, hol a másik oldal, vagy épp az egész, de így a 9. cn-on korainak tartanék egy PÉ-t! Ti?
És mit gondoltok arról, hogy nekem mindig nega az LH tesztem!?
:cry:
sonjus
 
 


sziasztok Lányok!

köszi még mindig a köszönést!!! aranyosak vagytok!!! mindeki!!! :o :o :o

Breni, boldog névnapot, sztem hétfőn várd a mesit, bár állítólag ez mindenkinél változó.

Sonjus! sztem még korai, a LH teszt ha 31 napos a ciklusod 15-17 napon lesz poz köv...de sztem...

puszi Mindekinek!

sztem Vicának beszart a gépe azért nem jön!!!

Szuper jó hétvégét mindenkinek!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


köszönés=köszöntés.... :oops: :oops: :oops:

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Editke, Beuka, Vica,
Küldtem képeket. :D

Beuka,
Köszi a méretet, sztem már ez is elég, nem kell pontosan lemérned! 8) Csak nagyságrendileg volt fontos. :D

Pussz:
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Reni!
Kép
Nagyon sok boldog nevnapot kivanok!!!!!!!!! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Zsuzska,Sonjus,Ancsa!Köszi a köszöntést.
Sonjus!Nekem volt már + az LH tesztem együtt is voltunk és sajnos nem lettem terhes.Ki érti ezt.Tudom ez nem nyugtat,de kérdezd meg a dokidat mitől van ez.
breni
 
 


Igen Sonjus, ez az! :wink: :lol:

Megvolt az UH, eddig minden tuti! :) Egy tüszőm (14x18) szépen növöget, mnhy-m is OK! :D Vasárnap szúrnom kell egy repesztőszurit, és ha vmelyik fagyibaba hajlandó lesz magához térni, akkor péntek 13-án transzfer! :D
angel37
 
 


Angel!
Akkor drukk a sikeres ébredezéshez (olvadáshoz)
...hogy te hogy tudod magad szúrkálni, én még mindig csodálkozom :) ... :shock:
sonjus
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?