Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Zel!
Az, hogy hánynak számít, csak azért érdekes, mert 6-ot támogat a TB.

Én kedvesemet is istenítették a 80 milliójával :wink:

A hasam mérete nem változott, mindig nagy :cry: - coca dagi - csak most feszül.

Engem is stimuláltak - 2*2 closti - de azt mondta a doki, hogy ha jók a hormonértékek nem kell progi.

Tedd fel a görbédet a hőmérősbe!

Na pusza!

Odry, Te hogy vagy?

Kép
zölddisznó
 
 


orsi, nagyon-nagyon sajnálom, és mindenkinek szurkolok, kicsit húzós/takarítós hétvégém volt..majd még írok,
most csak pár sos, babszi, jó hogy velünk vagy megint :!:
kicsiboris
 
 


Szia Cocc!

Látom nem bírsz aludni!

Ez a tb-támogatás eszembe sem jutott. Na majd rákérdezek.

Az én stimum lehet, hogy durvább volt, mert Gonal-F injekciót böktem 6-ot, meg Ovitrellet, tüszőrepedésre. Mellé volt még closty is.
Most nézem a mensinaptáram, és nem 4 hanem 5 tüszőm volt.

Hát görbét még nem tudok adni, mert ma reggel mértem először. Az igazság az, hogy amióta stimuzok, csak a ciklus második felétől mértem. Nem láttam értelmét a folyamatosnak, a szurik miatt.
De ma reggel 37,2 volt. Ilyen magas még sosem. Remélem ég sokáig ilyen is marad.
Dolgozol? Én most táppénzen vagyok, holnap kell a háziorvosommal randiznom. Azt mondta ajd megbeszéljük a továbbiakat. Hát nem bánnám, ha a hétre itthon tartana. Jólesik az orvosi utasításra történő pihengetés...


Feszül még a pocakod? Kicsit nekem is. Ez normális? Neked is egész nap ezen a dolgon jár az eszed? Más nőt meglepetésként ér a mensi kimaradása, mi meg tudjuk, mikor mit kell csinálni, és pár nap múlva figyelgetni kezdjük van- e valami jel. Nekem ez a 4. hónap. Eddig spontánra voltunk bízva. Akkor mindig tudtam, éreztem, hogy nem sikerült. Most meg más, reménykedek nagyon, de igazából még kicsi szívemben sem érzek semmit.

Na jó hosszú lettem. Most inkább elköszönök. Lassan lejár a mosógép. és elég körülményes lesz a teregetés, mert le vagyok tiltva az emelésről.

Szióka...
zel
 
 

 
 

Zel, Odry, Zöldcoca :)
Nagyon drukkolok nektek. A felfújódás normális, nekem is mindig szokott lenni. Olyan jó lenne, ha mindenkinek sikerülne, az nekem is erőt ad, mert mostanában valahogy már kezdek nem bízni az inszemben.

Ja, azt elfelejtettem megírni, hogy megjött szombaton, így el tudtam ma kezdeni a szurit meg a clostit. Nagy valószínűséggel 12-13-án lesz az inszem.
tiza
 
 


Sziasztok!

Coca, Zel!

Jól vagyok ,köszike. Nekem a doki azt mondta,hogy ez már elvileg 6 inszem és ezt már a Káaliben elfogadják. Tehát itt ezzel lehet már menni a Lombikra. Viszont ha még nem akar az ember lombikra menni,akkor még csinálja az inszemet tb. támogatásra. :roll: Érdekes.....
Dolgoztam délelött egy kicsit,de éreztem is a hasikámat ott. Nekem érdekes az ülés nem nagyon megy ,mert olyan rossz érzés.


Tiza!
Ne veszítsd el a hitedet!!!! Gyöngyinek a 3. inszeme sikeres lett és 2 hónap múlva megszületik ANNA baba :lol:
A 13 jó szám és reméle szerencséd lesz. A 2. inszemed lesz,úgye!?

Orsika!
Táblázat??? Hogyan haladsz vele?


Odry Kép
odry
 
 


Odry :)
Sajnos már a harmadik. Illetve csak 2,5-edik, mert az első inszemnél az első nap elmaradt a férjem miatt. Hi-hi.
Azért próbálok bízni.
tiza
 
 


Orsika :)

Az én adataim a következők:

- név : Tiza
- kor : 33
- intézmény neve (hova jár?) PTE Klínika
- mióta próbálkozik : 2004. szeptember
- inszemek száma (hol tart) : eddig 2 volt
- következő inszem időpontja : a harmadik várható időpontja: okt 12-13.

Kell még valami? (Esetleg: a 3 ciklusnapon vagyok.)
tiza
 
 


Halihó!


Fájdogál a pocim. Olyan, mint mikor mensi előtt szét akar dőlni a medencém. Nem vészes, de zavar. Ez normális?

Odry! Nekem is gondjaim vannak az üldögéléssel. Akkor ez nem gáz?

Konkrétan be vagyok .... Hívjam fel a dokimat? Vagy várjak még?
Szeretnném kikapcsolni, de sajnos egész nap ekörül forog az agyam. Kihallatszik a kattogása. Már az is lehet, hogy kényeskedek és csak beképzelem? De akkor is olyan furcsa a hasam.

Na megyek inkább, elfekszek, mint a liszteszsák és olvasok.

Még visszatérek....


Szerintetek, ha 28-29-én volt az inszem, mikor érdemes tesztelnem. Átlag 29-30 napos szokott lenni a ciklusom. Az ovulációt pedig 26-án okoztam. Okt 14. után? / Ha addig magasan marad a hőm, meg nem jön meg./
zel
 
 


Zel :)
Szerintem ovulációt követő 15-16. napon már tesztelhetsz. Nem érdemes nagyon sokáig húzni, mert az Utrogestan mellett nem biztos, hogy megjön és mégsem vagy terhes. Nekem csak 5 nappal az elhagyás után szokott megjönni. Nagyon kitolhatja a ciklust (nekem egyszer emiatt 39 naposra sikeredett), és az nem jó senkinek.
A pocifájásra szerintem a doki se nagyon tud mit mondani. Nekem is szokott, de nem volt még probléma. Próbáld meg elfoglalni magad valamivel. Meddig nem akarsz dolgozni?
tiza
 
 


odry, remélem most minden sima lesz nálad és mindenkinél aki inszemes volt :lol:
jujjj én is írom az adatokat :P
név : kicsiboris
kor : 34
intézmény neve PTE Klínika
mióta próbálkozik : 2004. szeptember
inszemek száma : nem volt
egyéb: laparoszkópia, 3 hónap hormonkúra és azt oda lehet írni, hogy nagyon szeretne kisbabát :lol: :lol: :lol: :?:


zel, zölddisznócska, vigyázatok magatokra, ezek az időszakok nagon fontosak most :roll:

tiza mindjárt mész inszemre, hujjjujjujj, szurkolok :!:
kicsiboris
 
 


K.boris :)
Ezek szerint egyszerre kezdtük el a próbálkozást. Köszi a drukkot, tényleg nagyon hamar itt lesz. Egy hét múlva megyek uh-ra, majdnem elfelejtettem szólni a dokimnak, hogy mégis megjött szombaton.
Egyébként most mensit várod?
tiza
 
 


Még egy ötlet. Talán beírhatnánk a táblába, hogy ki hol lakik. Nem tudom elfér-e ennyi minden. Én pécsi vagyok.
tiza
 
 


Tiza!

Köszi!

Legszívesebben itthon maradnék a héten. Egész évben akkor voltam szabin, amikor a laparoszkópiám volt. Jól esik egy kis pihenő.

Az endometriózis oldalon mi is csináltunk már táblázatot, csak ott sajna a szerkesztők nem tették még fel. Nagyon királyra sikeredett. Voltunl rajt min. 15-en. nagyon gyorsan alakult, mindenki örült neki.
Én is szeretnék szerepelni ebben!

31 éves vagyok. Évek óta szeretnénk babát, de tavaly kiderült, hogy endometriózisom van. Kikezeltek. Nekem már volt klimaxom is. Hú, nem kívánom senkinek.
Volt két laparoszkópiám, stimuláltunk jún-júl, augusztusban pihenőt kaptak a petefészkeim, addig spontán kellett próbálkoznunk, most szept ismét stimu, az első inszeminációval megfejelve. /28-29-én/

Endo ellen kaptam 3 hó Decapeptylt, ettől volt klimaxom, folyamatosan szedem a Bromocriptint, stimunak Gonal-F, ovulációra Ovitrelle, mellette 5 napig Clostilbegit. Most inszem után még Utrogestan is van.
Pécsre járok a z Édesanyák útjára.

Orsi!
Ha gondolod, az endo-s táblát elküldhetem neked mintának, csak adj egy privi címet, ha érdekel.

Tiza!
Kérdezhetek még egy naivat? Az ovulációt az injekció napjára számoljuk, vagy van "hatóidő"? Számolgattam. és jövő hét csüt-péntek körül, ha addig minden OK lesz, tesztelhetek.

megyek, mert odaég a kacsa. Kár lenne érte.
zel
 
 


Zel :)
Nem. Az ovuláció az injekció beadása után 24-36 óra. Tehát valószínűleg a szuri utáni nap. Legalábbis nálam így szokott lenni. Én mérem a hőmet és amikor hirtelen felugrik, akkor már megtörtént az előző nap.
A kacsát ne égesd el! Én is nagyon szeretem és már éhes is vagyok. Habár tegnap 3 napra való kalóriát vettem magamhoz. Szőlő buli volt nálunk és össze ettem mindent, vedeltem a vörösbort és ezek után még mikor hazamentünk 5 db-ot megettem a férjem nagymamija által sütött sütiből. Még mindig fel vagyok püffedve.
tiza
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek aki elküldte nekem az adatait.
Mindössze 7-en vagyunk eddig (mint a gonoszok! :lol: )!
/ Odry, Babszi, Sapé, Tiza, Kicsiboris, Zel, és én /
De szerintem lehetnénk többen is, úgyhogy aki szeretne felkerülni, az légyszi küldje el az adatokat!
Vagy ide, vagy e-mailbe! orsika0@citromail.hu

Zel!

Van ötletem a táblázathoz, de nagyon örülnék ha elküldenéd azt amiről írtál! Elküldheted e-mailbe! Várom!

Orsi
orsika0
 
 


Sziasztok!
Én is bekerülhetek a táblázatba?
Ha igen küldöm az adatokat: 31 év, Bp., 3. inszem lett sikeres, szülés napja: december 9., kislány Anna,
Köszi Orsi ha beteszel.
Lányok nagyon a hőmérőzésre ne adjatok, mert a gyógyszer fel nyomja. Mondjuk én is méregettem 2-3 naponként.
Zel szerintem jövőhét végén már tesztelhetsz.
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Én már nagyon várom azt a táblát. :shock: Vagyunk többen is,de ne tudo,hogy Ők akarnak-e táblára kerülni!
Majd folyamatában szólnak.


Kisboris!
Én is nagyon hiszek a büvös 3-ban :!: :wink:
Már mindjárt itt az ídeje,hogy tudassa velem az én babócám,hogy ott van!!! Kép
Lassan a Ti babátokat is várhatjuk!


Zel!
Nekem is minden inszemnél ez van. Mondjuk én a peteéréstől számítva a menszeszemig szinte érzem,hogy mi történik odabent.
A mamim volt ilyen érzékeny és mondta,hogy ahogy szült ,onnantól nem voltak ilyen problémái. Remélem nekem sem lesz.
Szinte olyan érzés,mintha érezném,ahogy a petevezezőn halad le a petesejtjeim,aztán 2-3 nap múlva középen érzek kellemetlenséget,majd pár nap és semmi....


Odry Kép
odry
 
 


Na ná, GYÖNGYI a mi élő példánk,hogy van Sikeres inszem!
odry
 
 


Hello Odry!

Van elég hely náluk! Csak annyi,h Gergővel bújocskáztak,alig lehetett megtalálni őket! Én szeretek a saját ágyikomban alukálni! Tényleg,inszem? Lehet,h írtad a falra,csak nem volt idöm elolv! Remélem,h jó hirrel leszünk gazdagabbak októberben!
Megyek,m a fiam vacsizni szeretne!

Puxpux

Réka
réka86
 
 


Szia Gyöngyi!

Hát persze hogy benne leszel a táblázatban!
Kell nekünk egy ilyen csaj! Mindenkinek reményt ad!
Azt azért még elárulod, hogy melyik intézetbe jártál, és hogy mióta terveztétek a babócát?
Nagyon sok sikert neked!

Orsi
orsika0
 
 


Orsi!
Forgács Intézetbe jártunk és 2002. október óta terveztük.
Köszike
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Zel!
Bírnék ám én aludni, csak hát ilyenkor kell kelnem. Miattatok :wink:
Pockom rendben, de azért érzem.
Én dolgozom - jobb is, mert nem agyalok annyit. De nem fizikai meló, úgyhogy no veszély!

Odry, Tiza, Boriska!
Köszi a drukkot!

Orsi!
Zölddiszno
38 év
2 éve
Schöpf -Mérei
1. inszem 09.27-én
május óta Clostilbegyt és spontán huncutkodás

Köszi!


Inszemezik valaki fizetős helyen? Ott mennyi a tarifa?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

A kacsa nem égett el, fincsi lett.

Aludtam is egyet délután, mint az ovisok. Veletek is úgy bánik a család, mint a hímes tojással? Pedig még semmi nem biztos, sőt, de már állandóan azt kérdezgetik, hogy vagyok, jöjjenek-e segíteni, van-e kaja itthon, mit főzzenek. Győzöm őket lehiggasztani. Már olyan képtelen dolgokat kell kitalálnom, hogy az első szinte sosem sikerül, meg ilyeneket. Félek, hogy nagyon elbízzák magukat, aztán jön hó közepén a koppanás. Azt meg elég lesz nekem átvészelni. Csalódtam már a babaügyben eleget.
Szerencse, hogy nagyon erős férj áll mellettem.
Amúgy is tök idétlen módon az eddigi sikertelenségért magamat okoltam. Tudom, nem én akartam a betegségem, de a "kedvenc" kérdések után ( mikor lesz már utód, nem akartok még babát, ha lenne unokám), mindig olyan rosszul érzem magam. És akkor jön az, hogy velem a gond, azért nincs még gyerek..

Na jót panaszkodtam. Bocsika :(

Más! Ti hogy vagytok, nem fáj semmitek, etettek rendesen, pihentetek? :lol:


Orsi!

A tábla átment free-re. Mintának remélem jó lesz. ELég nagy, sok kérdéssel, adattal, de szerintünk nagyon jól sikerült.

Puszi mindenkinek.....
zel
 
 


Szépséges keddet!

Zel! Tegnap én is ezt kezdtem el mondogatni, hogy az első nem szokott sikerülni. Engem a kollégák üldöznek. Tudjátok mit? Cáfoljunk rá!!! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!
Hát ismét itt vagyok, de csak rövid időre, mert még elég fáradt vagyok, érzem még a hasikámat.Tegnap megcsinálták a műtétet, jól bealtattak így nem éreztem semmi.Arra sem emlékszem hogyan kerültem a kórterembe vissza. Tegnap késő délután engedtek el, mivel különösebb probléma nem volt, a bódultságon, fáradtságon kívül.
A dokim elküldte szövettanra, annak 2 hét múlva lesz eredménye.
Most pedi amennyit tudok pihiznem kell.

Orsi!
Te küldtél nekem privit? Ha igen sajna nem tudom elolvasni, valamiért nem lehet megnyitni!

Remélem mindenki jól van! Ha jobban leszek jövök!
sapé
 
 


jaj zel annyira de annyira átérzem amiket írtál a babaügyi problémákról, nálunk is az van, hogy miattam kell állandóan várni és várni....vagyis nem is tehetek róla, hogy miattam, de ez van.
nekem kb 25.éig hat a 3. injekció, utána remélem hamar megjön és hamar elmúlik aztán ugrunk a projektbe már alig várom :!:
és ne légy elkeseredve, érzek egy ki 'szonyolodást a hangodon, vel a fejjel, a sors csak segít nekünk...meg az istenke :shock:

coca, igazad van cáfoljunk
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Sapé!
Pihenj minél többet és remélem,hogy minél hamarabb túl leszel ezen!


Én is cáfolni Akarok!!!! :wink:

Odry
odry
 
 


Sziasztok!

Az orvosom még a jövő héten is itthontart. Azt mondta, akkor jelentkezzek, ha van eredményem. Mondtam neki is a hasfájást, azt mondta rá akkor legalább dolgozik valamin...
Most pihengetek, lustizok. Azt mondta még, hogy ez a kezdeti időszak nagyon fontos, kell az erős, biztos tapadáshoz a sok pihenő, nyugalom. Ő már úgy kezelt, mintha terhes lennék.. Tök jól esett.

Lányok! Cáfolni fogunk!

Pihengessetek ti is sokat! Remélem, mindenki jól van.

Most megyek sziesztázni orvosi utasításra.

Ciao!
zel
 
 


Zel :)
Hát sajnos én már nem tudok cáfolni, de nektek nagyon drukkolok. Jó pihenést! Mondjuk érdekes az orvosod, mert még nem hallottam, hogy inszemmel táppénzre vesznek 2 hétig, de ezzel ártani nem fogsz, az biztos. A körzetim feljajánlotta, hogy kiír tovább is, de én azért nem szeretnék ilyen sokáig otthon lenni, mert akkor állandóan azon agyalnék, hogy sikerült-e. Én most az inszem után két napot pihizek és utána elutazom. Igaz, az is kikapcsolódás lesz.
Egy másik topicon egy inszemes lány írta, hogy a 3. sikerült neki, amikor inszem utáni naptól este 11-ig dolgozott minden nap. Előtte a másodiknál meg 2 hét szabin otthon pihent és nem sikerült. Szóval a franc se tudja, hogy mitől függ.
tiza
 
 


Sziasztok!
Rég jártam erre, de mostanában rohanás az élet. Voltam 4D-s ultrahangon, azóta nyugodt vagyok..:)

zel: tényleg sokat kell pihenned, és az csak jó, ha érzed a pocakod ! (lesz ez még rosszabb is :D )
próbálj úgy feküdni, hogy a fenekedet emeld meg párnával. Nekem is úgy javasolták, és nem tudom, hogy összefüggésben volt-e a dolog, de akkor maradtam pocakos!

Ha lehet, én is javítanám a statisztikát, és ha nem gond, bekéredzkednék a táblázatba..
26 éves vagyok
4 éve próbálkozunk
Sote 2-n csinálták az inszemeket
összesen 9 inszem (a harmadik sikeres sajnos Angyalka lett.) dec 30-ra várjuk Annát.

Mindenkinek kitartást!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Lányok én is az első kettőnél nagyon oda figyeltem és nem is dolgoztam ( 4-5 ) napokat. Most egy kicsit lazábra vettem a figurát,de ha kell egyből az ágyikóba bújok.
Szerinte nem lehet erre dolgokat fogni,vagy csak nem ezen múlik.


Mágnes!
Szóval nektek is át kellett élni dolgokat,hogy a mostani angyalkátok érkezése eljöjjön. Akkor a szilveszteri programotok már tuti! :lol:


Odry
odry
 
 


Sziasztok!

valaki kérdezte, hogy mennyibe kerül a fizetős inszem. Nekem a Káliban fogják csinálni, ha végre eljutok odáig, 40 e egy alkalom+ a gyógyszerek. Nem tudom, hogy nem fizetős helyen milyenek a körülmények, de a Káli nagyon barátságos, intim (már amennyire ebben a helyzetben erről lehet szó), a dokim tapintatos és egyelőre úgy tűnik érti a dolgát (de erről majd inkább az eredmény fényében nyilatkozok :) ) Én az odafigyelés és az időtakarékosság miatt mentem oda. Mindig időre megyek, és fél óránál többet eddig még nem voltam ott, pedig petevezető átjárhatóságit is csináltak. Szóval eddig nekem bejött.

üdv: nyusziful
nyusziful76
 
 


Sziasztok!

Két hete kedden volt az inszeminációm. Ma reggel megcsináltam a tesztet és akkor azt láttam, hogy egy csík van csak. Most haza jöttem és újra megnéztem, egy halvány vonlacska mutatkozik úgy elmosódva. Anyukámnak is megmutattam és megkérdeztem, hány vonalat lát, azt mondta, hogy egy erőset és egy elég halványat. Volt már valakinek ilyen?
carry
 
 


Carry!

Gratulálok! Lesz még az a csík erős!!!!!!!!
Hurrá! Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


Carry!
Én az inszem után 12 nappal csináltam tesztet. Egy csík lett, ki is dobtam. Aztán, valami miatt kivettem a kukából, és két csíkos volt, igaz, a második nagyon halvány. Másnap csináltam még egy tesztet, ugyanúgy 2 csík volt rajta, halványan. Az eredmény a pocakomban! :D
Csinálj mindenképpen még egyet, mert 8-10 perc után már nem biztos az eredmény. De tény, hogy csak akkor csíkozódik be, ha van HCG hormon a szervezetedben, az pedig tudjuk mit jelent. :wink: Ha holnap is 2 csík, kezd el csendben örülni!! :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


odryka, bújjál szépen a pihe-puha ágyidba és képzeld magad elé a picike babukádat :lol: küldök egy édi-bédi képet is, hogy könnyebb legyen a ráhangolódás :lol: pihengess is azért légyszi!
Kép


carry, nagyon de nagyon irigyellek :lol: persze abszolúte pozitívan :P szerintem is reggel érdemes újat tesztelni, de
lehet, hogy érdemes várni egy-két napot (bár asszem ilyen helyzetben én sem bírnám ki) :oops:

mágnes köszi a jókívánságodat, reméljük hamarosan bejönnek :roll:

sapé, pihikézzél és ne gondolkodj a történteken, csak előre :!: :!:
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Írtam és nem is keveset,erre ezt a képet feltöltöttem és elszállt az egész :twisted:

Odry Kép
odry
 
 


Sziasztok!

Tiza!
A dokim tényleg érdekes ember. De tudja, hogy nem olyan a munkahelyem, hogy nyugiban maradhatnék. Állandó nézeteltéréseim vannak a főnökkel, aki a múlt heti két nap hiányzás miatt is patáliázott. Ha most azt mondanám neki, nem emelek, meg nem pakolok, mászok létrára, elkergetne a zivatarosba. Ráadásul ebben az évben annyit hiányoztam, amíg laparon voltam. Amúgy is rámfér egy kis pihenő... Agyalni szerencsére nem sok időm lesz, mert el vagyok egy kis tanulással maradva.

Nem tudom, mi befolyásolja a fogamzást, beágyazódást. Nekem most az jutott, hogy itthon lehetek. Őszinte örömmel. Ha viszont nem jön össze ez a hónap, a következőben tutti dolgozok majd.


Carry! De jó! Remélem a következő teszted teljesen konkrét két csík lesz! Jelentkezz ám az eredménnyel!

Mágnes! De jó hogy látlak. Te kérdezted a szurit az inszemen. Oda megírtam neked, hogy simán beböktem.... Összeset. Köszi a fekvős tippet. Ráadásul úgy kényelmes is.


Hogy vagytok inszemesek? Kellene, lehetne már valamit plusszba éreznünk? Odry? Cocika?


Pusza mindenkinek.

Jut eszembe Orsi! Tetszett a tábla?
zel
 
 


Jaj elfelejtettem!


Kicsiboris!

Endora kapod a szurit ugye? Milyen szurit adnak? Honnét tudod, hogy meddig tart?

Csak nem akarlak ijeszgetni, de én Decapeptylen voltam. Febr. 3-án kaptam meg az utolsót és csak május közepén jött meg, akkor is Norcoluttal. Nem lesz kontroll laparod utána?
zel
 
 


ezt kapom én is :cry: és akkor nem fog olyan könnyen megjönni? azt mondod? pedig két év után most fogom először nagyon várni, hogy megjöjjön :oops: olvastam én is, hogy lapart szoktak ismételni, de nekem nem lesz. mondjuk nem is hiányzik...nekem 4 kb1mm-es endocsomót égettek le, kettőt a hasfalamról egyet a douglasban és egyet a jobb petefészkemről :lol: neked lehet, hogy nagyobbak és több volt :?:

és nagyon szorítok, tényleg pihenj ám :roll:


sziasztok, jó éjt:o)
kicsiboris
 
 


Jó reggelt csajok!

Nyuszifül!
Köszönöm az infót az árakról.

Carry!
Szerintem tesztelj ma is! (én nem bírnám ki holnapig!)

Jönnek sorra a pattanások. Ez nem túl jó jel :( Viszont a hőgörbém szépen kunkorodik!!! :lol:

Többiek, hogy vagytok?

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt! Kép

Coca!
Nekem is az az első,amiből tudom,hogy közeledik a menszeszem,hogy kiragyásodik a fejem. Még nincs ilyen bajom. Van még egy hetünk.... :roll: én már nagyon nem is tudom,hogy várom,kicsit félek,hisz tudom milyen rossz csalódni. :(



Orsi!
Hogy haladsz a táblával??? Már nagyon kiváncsika vagyok!


Én jól vagyok. :wink:

Odry
odry
 
 


Lányok :)
Csak olvaslak itt benneteket és mintha a saját inszem utáni gondolataimat látnám. A ragyásodás nálam is jel szokott lenni, de az előző ciklusban pl nem volt és mégsem sikerült.

Zel :)
Ha ilyen a mhelyed, akkor nagyon jól teszed, hogy otthon maradsz. Nekem irodai munkám van és nem stresszes, szeretek bent lenni, de sokat járok a városban más szervezetekhez, így még változatos is.

Már kezdem érezni a petefészkeimet, gondolom növekedésnek indultak a tüszőcskék, pedig még csak az 5. napon vagyok. Szurkoljatok, hogy hétfőre szép petikék legyenek és vastag nyálkahártya. Legutóbb nem volt valami vastag.
tiza
 
 


Jó reggelt!

Sokáig aludtam ma.
jó volt....

Lányok! Én is rászámoltam, és nagyon gyorsan megy az idő. Mintha csak most izgultam volna, hogy mi lesz az inszemen, most meg 8-9 nap és jöhet a teszt. Ha addig nem történik valami rossz...
Pattanások? Coca, ne aggódj. Ne nyomkodd! Milyen kismama leszel szétdurrantott arccal?! ha mégis, zsepivel stb... Lehet, hogy csak a szétdőlt hormonjaid miatt vannak! Nem gondolod?
Az én hőm szépen tartja a 37, 2-őt. Se le, se fel. Kellene esetleg még emelkednie? Mert akkor a reggeleimet kóvályogva tölteném.

Odry!
Én is félek a teszteléstől. Azt is tudom már sajnos, milyen csalódni.
A második stimus, spontán próbálkozós hónapban 6 tüszőm volt, nagyok, vastag nyálkahártyával. Annyira hittem, bíztam, de csak nem lett eredménye. Pedig megtettünk mindent. Sokat sírtam, teljesen bedepiztem. Most pedig, amikor a dokik az inszemet javasolták megint nagyon örültem, hiszen kicsit jobbak az esélyek, mint a sima szerelemtől.

Kicsiboris!

Elég rendesen beleástam már magam az endos dolgokba. Egy másik fórumról jöttem ide. Ott direkt az endometriózisról szól az egész. Sajnálom, ha rossz hírrel jövök, de a nagy átlag azt igazolja, hogy nem csak 30 napig hatnak az injekciók, amik a ciklust leállítják. Sőt, örülj, ha még egy ideig nem jön meg, mert addig is sorvadnak endos szigeteid, gyógyulsz. Amikor én már kétségbeestem, a mikor miatt, a dokim még vigyorgott is, nagyon szépen reagál a szervezetem a kúrára. Türelemre intett, hogy hadd gyógyuljak. Nekem a hasüregben voltak a csomók, kölesnyi, lencsényi méretűek. Szerencsére még nem okoztak összenövéseket. Nagyon kérlek , ne ess kétségbe, légy erős és türelmes. Amin eddig át kellett menned, nem piskóta. Lényeg, hogy meggyógyulj! Tudod?! Ha nem teszed, nem indulhat hamarosan a babaproject!!!

Carry!
Na! Teszteltél?

Tiza!

Legyen neked 4-5 óriási tüsződ, amiben szép kis petikék várakoznak.


Hű, jó hosszú lettem. Bocsesz. Ha belendülök, a kisregényig meg sem állok. De nem akartam kihagyni senkit! :lol:

A melózóknak jó munkát, aki lustizhat, annak meg jó pihit kívánok.
zel
 
 


Sziasztok!
zel:
Le a kalappal, hogy be merted adni a szurit!Én nem tudtam magamnak, féltem.. :D Egyszer az ügyeletes doki sem akarta beadni, nem hitte el, hogy nekem tényleg kell. Akkor azt mondtam neki, hogy akkor én most itt bedöföm a fenekembe, aztán ,ha izmot ér, és lebénulok, akkor ugyebár nála történt..Na rögtön beadta! :D

Carry: Mi van azzal a teszttel?

Pattanások a terhesség miatt is lehetnek!!!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Carry!
Nekem most pont így volt, először azt hittem negatív, mert halványodott, de nem pozitív lett!Én a helyedben csinálnék még egyet.

Most már kicsit jobban érzem magam, remélem napról napra így lesz.
Szép napot nektek!
sapé
 
 


Sziasztok!

Sapé!
Örülök neked!


Babszi!
Látom vagy!? Mi újság?


Ma voltam babalátógatóban. Luca babát néztem meg. Ő a volt oszálytársam kislánya. Nagyon édes és gyönyörű..
Felvettem és 1 perc múlva úgy mosolygott rám,hogy könybelábadt a szemem. Még csak 1 hónapos és már kiszúrta,hogy milyen jó lelkű vagyok... :wink:
Annyira jól esett,de úgyanakkor meg nem ,mert minden gyerek annyira szereti a társaságomat és keresik a pillanatot,hogy velük foglalkozzak és nekem meg nem akar a babám jönni. Nem értem...
Na jó, nem panaszkodom.
Kezdek aggódni és ez ezzel jár,hogy fölöslegessen stresszelem magamat. :?

Van itt valaki???? :shock:



Kép
odry
 
 


Itt is és ott is vagyok!!! Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


Csajok!

A barátném mondta,hogy neki is sokat fájdogált a hasa és az orvosa ajánlotta a magne B6.-ot és Ő szedte és jó volt neki. Ma én is vettem és ma már kettőt vettem be és tényleg jó.
Annyira fájdogál a hasam,pláne este fele,biztos elfáradok. :(
Egy jó 30 perce vette be és kezd tompulni a kellemetlen érzés.

Ti tudtok erről????? :shock:
odry
 
 


Azta!!!!
Ági??? És akkor én hol legyek???
odry
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?