Új privát üzeneted érkezett!

Gabuska,
te olvastad a saját születésed történetét?

Vaagy a Liviéről beszéltél, hogy az hogy hatott rád?
jumam
 
 


Jumam,
nagyon aranyos!!!! A nagyok nevettették?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jumam,
emlékezve a tinédzser Gabira, egy vállrándítással elntéztem volna, ha a kezembe nyomják a születésem történetét. :oops:

Amúgy nagyon jót írtál!!! Akkor kell neki odaadni, mikor először érdeklődik!

Uramisten! Egyszer Livi is lesz pocakos, aztán meg anyuka! Fel sem tudom fogni!
:shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Gabi,
Repül az idő bizony, előbb leszel Nagymama, mint gondolnád! :wink:

Dicsekvés :arrow: nem voltam ott, de Apja mesélte, hogy ma este mikor játszott Benivel az ágyamon, megtalálta a hálóingem, elkezdte szagolgatni és az arcába nyomkodni (ezt szokta, nagyon szereti csinálni) és közölte az Apjával, hogy mama-mama. :shock:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Pár kép, hogy ma miért nem értünk rá Bnetezni.

Anya gyere már egy csomó dolgunk van, ágyat kell húzni, zoknikat párosítani.
Kép

Nézd anya már így fel tudok állni
Kép

Juhé elkészültünk!
Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba,
te csak nevelgessed, tanítgassad a fiadat a tisztességre! Méghogy nagymama! :twisted:

Nagy ügy, biztosan azt akarta mondani, hogy mama-mama, már megint széthagyod a cuccaidat!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba elkezdtünk mi is autósülést nézni. Nekünk is bebizonyították, hogy a drága a jó, szóval erősen gondolkodunk rajta. A Tiétek pontosan milyen is?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Petra is már mondja, hogy ma-ma-ma-ma-ma-ma-ma-ma.
Az a legjobb, ha csak 2x mondja, mert akkor tényleg mama lesz belőle. :lol:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
nagyon aranyos Petra, ahogy repteti a zoknikat! De azért ne fogd rá, hogy nem jöttél ma!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó éjt!

Ádusz most üvöltött egy jó fél órásat. Most talán elaludt. Kész vagyok.

Vuka ne tagadd a gyerek takarít otthon. :cry: Legalább te adj egy tel. számot ketten legyünk meg. Az enyim 70-3365694.

Gabus csak halkan jegyzem meg a mai lányokat sem kell ám félteni. :lol:
Én a mostani fejemmel azt mondanám akkor adnám neki oda, ha ő is gyereket vár. Persze érettség kérdése is, de igazán átérezni szerintem csak akkor fogja tudni.
Sajna nálunk ilyen sosem lesz. :cry:

Kép
vanília
 
 


Jumam Mariannka úgy került ide, hogy keresett Kispesti elvetemült szintén ismerkedi vágyó anyukákkal. :lol:
Nos majd egyszer lesz születés történet, ha olyan lelki állapotban leszek. Rá kell hangolódnom.

Jó éjt!

Kép
vanília
 
 


Vanília,
ha elolvasod majd Zoliét, meg fogsz nyugodni, hogy ugyanúgy beleélik magukat a fiúk is! :wink:

Igazad van, a lányok sem kispályások! A mi esetünkben a fiú részéről jött a provokatív megjegyzés, valamit kellett válaszolni!

Ahhóoz képest, hogy Te vagy köztünk a legfiatalabb, már a "mai lányok"-kal jössz! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vanília,
azt a mondatot még egyszer, légy szíves!

(Járok Coolasához továbbképzésre!)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vanília e-mailen elküldtem a telefonszámomat, ha nem kapnád meg, akkor ide is leírom szívesen.
Küldtem még egy levelet, benne még 2 talizós telefonszámával.
Mi nem tudom mikor érünk oda, mert Petra 10, fél 11-kor szokott ébredni, de utána sietünk. Fél 12-kor kajaideje van, szóval legkésőbb akkora odaérünk.
Tényleg csajok, akkor pontosan hol is találkozunk?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
Concord Ultimax 0-18kg

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


És ilyen a huzata:
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Elképesztő, mennyit tudtok írni! Én meg csak ilyenkor jutok hozzá, mikor ált. már mindenki elmegy alukálni.
A miket tud Levente felsorolásból tegnap azt hiszem kihagytam, hogy a puffba, vagy alacsonyabb dolgokba kapaszkodva fel is tud állni. De ez már egy darabja megy neki, előbb összejött, mint a felülés.

Ilba,
a Mikuláskabát egy echte piros, fehér peremű Mikulás kabát (ezt jólmegmagyarátzam), kimosom, majd utána csinálok egy képet róla, nagyon aranyos.

Dia,
nehogy már te érezd rosszul magad, amikor én kértem tőled szivességet, s én toltam el a kulacs átadását is! Amúgy is szülinapi ajándékból átminősítettem Mikulásajándéknak, így van még 2 hónapja, addig csak elér ide, de mint láttam, talán már most megoldódik.

Gabi,
én se kaptam szüléstörténetet, elküldenéd a kormi75 kukac freemail.hu-ra?

Megkerestem az enyémet is, eddig csak Benedekét találtam meg,
itt http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... start=5450
2004 Szeptember 09 Csütörtök - 14:48 hozzászólásomban (először be akartam ide másolni, de elég hosszú).

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


És jókat lehet benne aludni, ugye Livi? :wink:

Gabi,
az a megjegyzés totál minden hátsó szándék nélküli volt. Ma beszéltük pont, hogy 1 éves mindjárt Beni és hogy hogy telik az idő. Csak erre céloztam.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gabus, én nagyon lájtosan mesélnék majd Nokinak a születéséről, ha egyáltalán, persze biztos kérdezgetni fog róla, esetleg már egész apró korában. De egy császár sterilebb azért, mint egy normál szülés, legalábbis amennyit én láttam belőle, azt nem is kell tompítanom prűdségem ellenére sem. Amúgy én még most sem volnék kiváncsi a saját születéstörténetemre, mikor anyukám a lánytestvéreivel nosztalgiázik, hogy hogy is volt, mikor elfolyt a magzatvíz, nekem mindig halaszthatatlan dolgom támad a lakásnak egy egész távoli helyiségében. Ezt persze csak a sajátommal kapcsolatban érzem, mások sztorijait csodaként élem meg.

Jumam, nem találtam az emailcímed, ezért mégis privit írtam, ezek szerint bejött a jóslat, tényleg nem ment át a telszámom. Ha megírod az emailcímed, már küldöm is. A skype-ra én iszonyú ritkán megyek fel, az előbb direkt beléptem, de sem üzenetet, sem más jelzést nem láttam, hogy kerestél.. asszem, csak akkor működik, ha egyszerre vagyunk belépve.

Bubek, Ilba, köszi a Gabus mailt, holnap bekebelezem.

Jumam, a császárról majd később írok esetleg, vagy mondjuk kikeresem az akkori élménybeszámolóm, kb márc 6 után néhány nappal ott lesz valahol, de semmi extatikus iromány, inkább a tények szubjektív rögzítése...

Kép Kép
coolasa
 
 


Ilba mi is Concordot néztünk ki, pontosabb fajtáját nem tudom.
Egyébként nem találtam a szüléstörténetedet, pontosan hol van?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Holnaposok, akkor 11kor az Árkád villamosszinti főbejáratánál? Persze igény szerint akár beljebb is húzódva. Hm?

Kép Kép
coolasa
 
 


Nekünk jó, feltéve, ha odaérünk 11-re, de igyekszünk.
Na megyek lefeküdni, mert holnap korán kelek, jó éjt!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba,
jóvannnnnna! :roll:

Igen, szupi jó az ülésetek!!! Jól megfogdostam, megszemléltem. Miénk annyiból rosszabb, hogy nincs a fejénél olyan izéke, és ha Livi elalszik, oldalra csuklik a feje. Így szoktam kipárnázni szegénynek azzal, ami épp kéznél van:

Kép
(Az előke meg az izzadtság felitatását szolgálja a feje alatt. Mer nem vóóóóót texilpelus, csak a csomagtartóban, ennyi eszem volt...)

Valaki elküldi Korminak? Én még mindig nem tudok. :x Köszönöm!!!!!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Van privid? Nincs privid!
még mindig nics. Az a jóslat is bejött.

Email: lettik kukac freemail.hu
Vuka nekem is légyszi a számokat, hátha coolasanak mégsem sikerül :o

Ha az Árkádban találkoztok, mikor értek át az Ikeába?
jumam
 
 


Sziasztok!
Ildicsi, OK akkor ma eljuttatom Mariannak a szőnyeget. Erre már én is gondoltam, de nem tudtam, hogy ti gyakran szoktatok talizni :oops: Küldöm a számlát s ha vmi gebasz van a szőnyeggel :wink:
Gabus, én szerettem nézni a babanaplóm már egész kicsi koromban (4 évesen), de átérezni csak várandósan és szülés után tudtam igazán anyukám meséit, amik azért az évek során kissé megváltoztak :D Így nem is baj, hogy még frissiben leírtátok. viszont, én sem kaptam tőled semmit :cry: /kronor kukac freemail.hu/

Csajok én is idemásolom a Szonja születését. Mivel nem írtam át, bocsi ha vki nem érti miért írok esetleg olyat, ami egy Istvánosnak evidens, de ez eredetileg nem ide készült hanem öreg barátaimnak.
Hozzátenném még azt is, hogy noha én is csaszis voltam, /de én pl ezt csak a várandóság legvégén tudtam meg / soha nem éreztem úgy, hogy valamitől megfosztottak vagy hogy nem is szültem csak kitépték belőlem a gyereket meg hasonlók. Mélységesen felháborít amikor ilyeneket olvasok! Számunkra ugyanis az volt a legfontosabb, hogy találkozhatunk végre a lányunkkal!

A történet:
2006.02.18-án hajnal 5-kor nagy zenebonára ébredtem a szomszédból. A lakók egész éjjel buliztak, de szerencsére tudtam aludni. Az viszont, hogy hajnalban is megy a dínom-dánom már kissé kiborított.
A szokásos WC-járás után visszafeküdtem dühöngni magamban. Egyszer egy nagy rúgás zökkentett ki a gondolataimból. Gyorsan pozíciót változtattam. De sunyi fájások indultak útjuknak. Nem voltak ezek mensis fájdalmak, inkább az egész hasra kiterjedtek, de a derekam nem érintették. Milyen jó, hogy nincs a hálóban sötét. Így rásandíthattam az órára. A köv. összehúzódás 5 perc múlva jött és egy percig tartott. No, ezek lehetnek a jóslók-gondoltam magamban. Aztán a 3. fájás után elfolyt a magzatvizem. Előrelátó voltam és akkor már egy hete ott őriztem a fejem mellett egy nagy törölközőt. Közben egyértelmű lett számomra, hogy ez nem jóslás, itt ma gyerek születik!
Szép halkan szóltam a páromnak, hogy lassan ébredjen, mert mennünk kellene a kórházba. Életemben nem láttam még ilyen gyorsan kipattanni az ágyból :o)
Ekkor hívtam a drnőmet. Gyors helyzetjelentés majd szép nyugodtan be lettünk invitálva a kórházba.
Persze a nagy izgalom meg a korai időpont,…az ember pont azt nem találja amit keres. Rohangáltunk a lakásban mint pók a falon. Szerencsére már minden előre össze volt csomagolva. Ami nem azt itthon is hagytuk és később hozta Gyuri utánam :o)
Az autó jó le volt fagyva így én belül vacogtam Gyuri meg kívül kaparta a jeget. Amikor meg elindultunk olyan gyorsan lepárásodtunk, hogy mondtam Gyurinak inkább várjunk egy keveset, mert semmit sem láttunk az útból.
5:30-kor folyt el a magzatvíz, 6 után egy kicsivel már a szülészeten voltunk. Ott átöltöztem és vártam, hogy az ügyeletes doki megvizsgáljon. Jött is egy fiatal dr. A vizsgálat nem volt rettenetes bár megküzdött, mert a baba fenn volt. Aztán szóltam neki, hogy faros és császárra várok.
Közben az én dokim is megérkezett. Újból élménybeszámolót tartottunk egymásnak amíg nálam lefolyt egy adag ringer meg csinálták a ctg-t. Katétert is kaptam! Aztán le kellett vetkőznöm és felfeküdni egy ágyra. Gyuri ott maradt, hogy majd fogadja a mi Szonjánk.
Betoltak a műtőbe. Lefolyt még egy adag infúzió. Majd megkaptam a spinális érzéstelenítést. Nem volt fájdalmas, valójában még kellemetlen sem noha, az egészben ettől féltem a legjobban. Lassan zsibbadni kezdtek a lábaim majd deréktól lefelé nem éreztem a testem. A műtét megkezdődött. Láttam az órát a falon. 8:08-kor arra gondoltam, hogy óra 10-kor már megszületik Szonja. És így is történt 8:10-kor a dokim egy lilásvörös, dundi arcú babát emelt a magasba. Láttam ahogy a másik teremben ellátják és egy nagy törölközőbe bugyolálják. Hirtelen zokogás tört rám, majd nevethetnék. És ez így ment felváltva. (Nagyon sajnáltam, hogy Gyuri akkor ott nem állhatott mellettem.)
Aztán odahozták Szonját és fejemhez tették. Egy nagy trüsszentésből kaptam egy adaggal tőle. Aztán a nővérke kisietett vele, hogy megfürdessék, megmérjék és az apuka is láthassa. Az apuka arcát szívesen láttam volna amikor meglátta a lányát! Nekem még egyszer behozták megmutatni felöltöztetve és elmondták az adatait.
(58cm, 3800gr, fejkörfogat 36cm, 9/10 Apgar)
Letoltak egy egyágyas szobába. (A nőgyógyászaton lett helyem, mert a szülészet már teljesen tele volt) 6 óráig kelett vízszintesen feküdnöm a spinál miatt úgy, hogy a fejem forgathattam, de nem emelhettem fel. Miután érezni kezdtem a lábaim innom kellett sok vizet. 6 órára rá kivették a katétert és fel kellett állnom, pisilni is kellett. A felállás elég lassan ment, mert szédelegtem. A hasam irtózatosan fájt. Sajnos az erős fájdalom még napokig eltartott, de fejfájásom nem volt.
Gyuri a műtét után két órával lehozta Szonját a csecsemőosztályról. Onnantól kezdve együtt voltunk. Aznap este (és minden este) egy ágyban aludtunk. A kerekes babatartó csak arra szolgált, hogy beletegyem amíg eszek vagy egyebek.
Üresedés lett a szülészeten így a 2. napon egy 3 ágyas szobába kerültem. (Bár felajánlotta a dokim, nem akartam 1 ágyasba kerülni.) Ott éldegéltünk és fogadtuk a látogatókat egészen addig még haza nem jöhettünk.

Lányok, én majd inkább telefonálok amikor odaértünk, mert nem tudom Szonja fog e aludni és meddig. És ha Ikeázunk akkor én ott parkolok majd és babakocsival inkább nem gurulnék le az Árkád bejáratához.

Vuka, nálunk is Concord vagy Römmer a választott :wink: Lassan bele kell húzni, mert egyrészt a mostanit odaígértük egy születendő bébinek. Másrészt meg Szonja ebből már nagyon kilóg :? Nem semmi, hogy Petra már ácsingózik! Én titokban azt remélem, hogy nekünk ez még nagyon odébb van :roll:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Jumam küldtem e-mailt benne telcsiszámokat.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok,

én még nem olvastam el a szüléstörténeteket, de pótolom :oops:

Matasa,
nem találkozunk kint a bejárat előtt?
Ott legálabb megismerjük egymást? :lol:
Nem mintha bent nem ismernénk meg... :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi a Maxi-Cosi -t néztük ki. (gyermekülés)
Van valamilyen tapasztalat vele kapcs-ban?

Gabi,
mi azt terveztük, hogy 18-dik szülinapján adjuk oda a baba naplót.
De lehet, hogy később kéne? vagy előbb? Nem is tudom, olyan bizonytalan vagyok doktor úr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na mennem kéne készülődni, ha még ebben az évszázadban oda szeretnénk érni :lol:

Gabi
küldök mailt :D

Kép

Kép
sajtine
 
 


Coolasa!
Boldog,boldog,boldog születésnapot.Kívánjuk,hogy legyen még sok ilyen szép napod! :lol: :lol:
Kép
Pussz.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sajtine, nekem a bejaárat előtt oksi! Maxi-Cosi-t nem ismerem :?

Coolasa, te sem leszel már fiatalabb???? Nagyon boldog szülinapot!
Mi nem derül még ki :D

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Magabiztosan azt hittem, sikerül megúsznom a mai napot anélkül, hogy vénségemre terelődjön a figyelem, erre Dia áthúzza a számításaimat! (köszönöm :oops: ) Ugye neked is mostanában lesz (vagy volt?) Úgy rémlik, mintha 2 nap lenne köztünk..

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa,
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Valaki kérte, hogy tegyek fel pocakos fényképet magamról, ígérem, ha sikerült rájönnöm, hogy hogyan kell megteszem. Addig is próbálkozom.

Nagyon szépek ezek a születéstörténetek, kivétel nélül mindegyik. Rettenetesen várom már, hogy az enyém vajon lesz-e ilyen szép. Remélem nem csak arra fogok emlélezni belőle, hogy fájt. Bár tudom, hogy ezzel jár egy kicsit azért félek tőle.
gelcsó
 
 


Coolasa,
boldog szülinapot! Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, köszi, most már rémálmaim lesznek... határozottan nem így képzelem a fűszoknyás fiúkat, a fenti úriembernek meg direkt jót tenne egy fűszoknya, lehetőleg egész alakos...

Kép Kép
coolasa
 
 


Helló!

Elolvastam a születéstörténeteket! Nagyon jó volt! Annyira szeretek sz.t-t olvasni :lol: Köszönöm.
Azért Gabuskáét is kihámoztam, bár néhány részek sötétek maradtek!

Lányok, akik átküldtétek Gabus történetét!!! Köszönöm, de lehet az én rendszeremben van a hiba, mert mindegyik olvashatatlan, úgyhogy beletörődtem :P

Coolasa!
Isten éltessen sokáig hajad érjen bokáig!:)

Kép

Jó talizást!!!

Na megyek, mert hármaska éhezik... szeegény, a többiek ovi-bölcsi...

Kép
sasha
 
 


Gelcsó!

Akkor azt hiszem egész jól állsz, ha csak kicsit félsz! Én rettenetesen féltem, aztán másodjára meg mégjobban :lol:

Kép
sasha
 
 


Sziasztok csajok,

az uram meglepett azzal, hogy tegnap és ma sem dolgozik, szóval ezért nem jöttem és visszaolvasni sincs időm.

Nem tudom, végül ma jön-e valaki az Ikeaba, mi megyünk, szóval remélem valakivel összefutunk. Azért nem tudok pontos időt mondani, mert nem tudom, mikor megyünk, de valamikor délelőtt.

Puszi
Vendég
 


Eszti, az a vmikor de az 11 körül lesz, ugye?

Gelcsó, tuti nem csak a fájdalomra emlékszel majd :wink:

N

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa! Énis kocsival megyek és az Ikeában parkolok. Reményeim szerint 11-körül érek oda. Talizzunk a mozgó lépcső fenti részénél. Ponosabban a főbejrattal szemben ok? Most, hogy szervezőnk délelőtt jön. :lol:

Kép
vanília
 
 


Natasa, Vanília, hát végülis az Árkádnál Eszti miatt találkoztunk volna, de neki így lesz családi társasága, és mivel úgy látom, mindenki ikeázni akar inkább, találkozhatunk ám ott is... na, 11-kor főbejáratnál belül? Alul oder fölül?

Kép Kép
coolasa
 
 


Akkor 11 Ikea. Főbejárat felül. Szép nagy üvegek parkra nézően.

Kép
vanília
 
 


Annyira képben vagyok :!: Én azt hittem az Ikea a fő célpont :D :D :D Sőt, még mindig azt hiszem :roll:
Lehet kívül, belül,..nekem mindegy csak lépcsőn ne kelljen lecipelnem meg fel a babakocsit. Tehát nekem csak az aluljáró a mumus :twisted:
Szonja jelenleg alszik, de mostanában ez dé. elég rövid ideig tart. Remélem nem ma dönt rekordot.
Akkor majd csörrenek,....babakocsis gócokat keresve :wink:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Akkor mi is megpróbálunk 11-re odaérni az IKEA főbejáratához, csak az a hülye aluljáró ne lenne ott. :(

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


De jó, hogy így összebeszéltetek és találkozót szerveztetek. Nem is gondoltam, hogy mi mindenre jó lehet egy ilyen fórum.
gelcsó
 
 


Natasa, nekem a mi kis ikeás küldöttségünkből csak a te számod van meg, úgyhogy ha végképp elvesznék, neked küldök füstjeleket, jó? Még Noki is alszik, de legkésőbb fél11kor elindulunk a buszmegállóba.

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa oké! Most tettem fel a telefonom töltődni nehogy megszakadjon eme köldökzsinór :D

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!!!

Coolasa,
boldog születésnapot kívánok, nőlj nagyra!!!!!

Sajtiné,
a hdsnetre küldtél? mert az még mindig nem működik. Írj az iwiw-re, okszi?

Sasha, neked is elküldöm iwiw-en az a nyomorult szüléstörténetemet. :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska, én is megkaphatom a születéstörténeted?
Az e-mail címem:
fervin@monornet.hu
gelcsó
 
 


Lányok, hahóóóóó, amint mondtam, NEM TUDOK EMAILT KÜLDENI, SEM FOGADNI!!!!!!!!
Bocsi.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó napot kívánok,

ha minden igaz, akkor én is cseréltem az Avataros képemet. Köszönjük néked Coolasa!!! (ui. az ő egyik talis fényképét tettem ki, mert az annyira jó volt. Igaz, egy kicsit h...lyos, de megmókoltam, úgy mint Mbá! :wink:)

Gelcsó,
nálunk ez igen jó bevett szokás, hogy talikat szervezünk, volt már egy pár! :wink:
Én írtam a fényképet.
A Profilodban, ott ahol megadtad a többi adatodat is (fenti menüsorban választhatod a segédletek közül, ha be vagy jelentkezve) van alul egy rész, ahol un. Avatar képet tehetsz fel. ez megkjelenik minden hsz-nál, és így szinte beszélgetünk, mert hogy látjuk, hogy hogy is nézel ki. És....nem utolsó sorban....talikon könnyebben megismerünk.

Én a szüléstől abszolút nem féltem. Igazából valahogy tudtam belül, hogy nem lesz baj. Persze a mi szülésünk nehéz is volt, és hát Marci egyperces APGAR száma 6-os volt csak, és az bizony nagyon kicsi (persze az 5 perces más 10-es volt!!! :D ) - de ennek ellenére nagyon nagy élmény. Te is meg fogod látni. Olyan amilyen az ember életében nagyon ritkán adódik. Mármint az érzés, amikor először (meg másodszor, meg azután mindig... :wink: :lol: ) a karodban tartod. Szóval nagyon jó, ne aggódj!
Ja és ha elfogadsz egy tanácsot (amit én sajna a nagy igyekezetemben nem tartottam be, és szerintem ez nagyban befolyásolta a nehézségeket): Beszélgess vajúdás alatt Annával! Sokat! Nagyon sokat, akár hangosan, akár némán, de beszélgess vele!! Leginkább egyfolytában. Hallja a hangodat, és nyugtasd meg, mert nekik is nagyon nehéz ám megszületni.

Vanília,
Ádusz is nagyon ügyi már!
MArci a játékainak a neveit ismeri fel elég jól. meg a repülőket is tudja már hol kell keresni az égen... :)

ááááááá, felébredt, majd még jövök

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek, köszönöm a jó tanácsokat, igyekszem megfogadni őket. Ezt a képet meg megpróbálom...

Bocsi Gabuska, de ha jó lesz az e-mail-od elküldöd... lécci lécci lécci. :lol:

Köszike
gelcsó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?