Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

Csak egy képet rakok fel, mert itthon szoftverileg nagyon gyér a gépünk én nem tudok átalakítgatni.:(
Kép

csernusn
 
 


Sziasztok csajok!

Csernus! De jó, hogy már tudjátok a nevét! Én már 2 hónapja tutira tudom, hogy fiú, de egyszerűen nem tudunk névileg dönteni :D Szegényt addig öcsinek hívom :) Nagyon csini kismama vagy! Én már pont akkora vagyok, mint egy ház :? Igaz, csak 2 kg-t híztam, de bálnának érzem magam.

MArcsi! Tényleg elég sok a cukrod :? Szegény, de ez elmúlik szülés után, ugye? Nekem légzésfigyelmőm van, bébiőrös, és nagyon jó, én csak dicsérni tudom. Blanka nagyon nagyokat aludt már az első perctől (éjjel csak egyszer kelt fel) és így nagyobb biztonsággal aludtunk mi is. A szopizós párna állítólag jó, én is akartam venni, de nem volt tejem,így nem vettem később párnát sem.

Kriszti! Nagyon jók Domi képei, jó hamar eljött az idő, hogy suliba ment, mi? Meglesz a kecó? Szorítok nektek nagyon. A fogyit meg ne is említsd egy hízókúrán lévő bálnának :cry:

Egyébként jól vagyunk, Blanka meggyógyult, kijött még két foga is, szóval nyügisek vagyunk. Viszont nagyon sokat beszél mostanában és énekel és imádja a könyveket. A művészeti lexikon a kedvence :D Remélem egy kis zseni lesz :D

Többiek? Mizu?
Puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Most három éve hogy történt. HSZ !!!! nem lehet sajnos elfelejteni. De az égiek mellettünk voltak.
redna
 
 

 
 

redna.... szomorú....., de már nincs a mávkorházban -mint te is tudod-, ne az itteni kismamákat sokkold..
miért nem a HSz-es topikba írtad? vagy a schöpf-isbe? (bár ott sem örülnek neki!)
panka1971
 
 


Ezt az orvost örökké kísérteni fogja a múltja....
Annak idején én is ellentmondásos véleményen voltam,de egy igaz:hozzá fogható orvosom azóta sem volt egy sem,és azt hiszem nem is lesz.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


..ezzel én is pont így vagyok... :?
panka1971
 
 


Sziasztok!
Hú,de nagy csönd van.
Manó???????????????????
Ma megyünk az első bölcsis beszoktatós napra.Csak 9-10-ig lehetünk ott,de majd rájönnek,hogy Dorina hisztit csap,hogy el kell jönni,Ő tuti maradni szeretne majd még.Miért kell ezt ilyen mereven kezelni,miért nem lehet differenciálni,mikor a csapból is ez a szó csöpög.....mintha recept lenne minden gyerekre egyformán.Az én jányomat nem kell beszoktatni,a játszóházba is tologat el,úgy elvan nélkülem,és ha megyünk érte,nem akar hazajönni.Vagány :D
Flocika,suli hogy halad a nagyfiúnak?Nálunk gyűlnek a piros szirmok,becsúszott már két zöld is,de fekete még nincs.Nem egyszerű 24 lány mellett a 7 fiúnak :D

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Jaj,elfelejtettem.Nézte valaki tegnap reggel az RTL-t?Szandi volt a reggeli műsorban,9-10-ig pedig volt téma az ultrahang.Akit meghívtak szakértőnek,Ő volt az én kedves nődokibácsim :D

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok, csajszikák!!!

Már nagyon hiányoztok, de még mindíg nincs netünk :cry:
Egyenlőre van egy pár fontosabb kiadásunk, így még egy picit várat magára a dolog, de ahol tudok vagy gép közelébe kerülök, bekukkantok!Így van ez most is :wink:

Kriszti,
Édes vagy, hogy hiányolsz, a számod meg tényleg megadhatnád privibe, hogy néha tudjak rólatok valamit!
Akkor most rendesen benne vagytok az élet sűrűjébe a két gyerkőccel :)
A képek naon cukik voltak, Domi édes kis isis NAFFIÚ lett :D :D
Házzal mizu?Én is akartam kérdezni már!
Mi a következő sorrendbe nézzük a reggeli műsorokat:Mokka, aztán 9-től a Csak Csajok!Szerintem is jó, tök sok értdekes dolgot lehet megtudni, és Szandit is szeretem :wink: bár tudom minden héten más van.A dokit láttam, elég megnyerő, szimpi volt :wink:
De ez a mostanid?Az új?


Dóri,
2 Kg-al víziló vagy????? :shock:
Menj mááááá, az tök jó!
Blanka de cuki lehet :) Én is örülök, hogy Eszti is szeret "olvasni"már most, remélem így is marad!
Örülök, hogy jól vagytok a pocaklakóval együtt, azért a nevet közöld, ha már döntöttetek?!

Orsi,

Megvan a babó neme?De jóóóó, írdd meg légyszi, hogy mi,mert most annyira nem tudok visszaolvasni, de amikbe belekukkantottam nem találtam :cry: bocsi!
babaőrt már nemtom ki kérdezte, de én is csak támogatni tudom!
Mondjuk mi is házban lakunk, és valóban hasznos volt, illetve még az is, és használjuk szerintem egy darabig tuti!De van bainőm akik panelba is megvették, és azért csukott ajtónál jobban hallja ő is a picurt!Szóval hasznos egy találmány :)



Flocikám,

Mire legközelebb benézek jó lenne, ha raknál te is képet a kis sulisodról!Veletek mizu?Minden okés,remélem!Anriska, már ügyeske biztos!


Na, csajok most ennyi fért bele,mi amúgy jól vagyunk, Eszti is baromi nagyot nőtt ám!Most voltam neki rucikat venni a héten, de szerencse kaptam mindent, már "csak"cipő kell meg majd csizma!

Amúgy nem talizunk már egyet tényleg?????Mióta beszéljük, és sehol semmi :evil:
Mehetnénk játszóházba, vagy valami tuti kis játszótérre, olyan szép vénasszonyok nyara van!Gondolkozzatok, meg próbáljátok meg összeegyeztetni, én meg majd becsöppenek, és úgy intézem, hogy jó legyen! :D

pusszancs mindenkinek, kismamiknak kitartást!
manóci
 
 


Szia Manóóóóóóóóóóóóóó!
Na véééééégre :D Képzeld,lehet nem is Csömörre,hanem Szentendrére költözünk.És Dorina nem bölcsis,hanem miniovis :D ,ma voltunk az első napon,egész nap ott maradt,és alig akart eljönni,úgy élvezte!!!!!
Flocika,úgy sajnálom,hogy nem voltunk otthon.Nemrég értünk haza,napközben is épp csak hazaugrottunk bekapni egy falatot.Kocsit kellett ma vizsgáztatni,ahhoz szereltünk még egy keveset,aztán közjegyző,bank,suli,ovi,Dorinának ruhavásárlás az oviba,stb.Ilyenkor estére elegem van az egész napos rohanásból :(

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk a Brendonban 4D-n és az én drágám a 30. héten végre megmutatta, hogy kislány lesz, méghozzá Zsófi. (Így a sok kisszoknya nem fog sokat heverni a szekrényben.)
Olyan boldogok vagyunk. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Az eddigi ultrahangokon csak tippelni tudták, de most biztosra mondták. Azért hozta a kiscsaj a formáját, mert most megmozdulni nem volt hajlandó. Olyan volt, mint akit oda betonoztak. Hiába mozgattuk, hiába fordultam oldalra, semmi. Mondanom sem kell, hogy amint kijöttünk a rendelőből, rögtön elkezdett mocorogni. Az ultrahang alatt olyan szinten tapadt rám, hogy nem volt előtte semmi magzatvíz, így szinte csak az arcocskáját tudták megnézni a 4D-n, szinte minden mást csak sima uh-al. De már a hajacskája is látszódott. Apával olyan büszkén néztük őt. Utána persze rögtön rohantunk rózsaszín babanaplót venni.
Bocsánat, hogy itt csak ömlengek, de tényleg nagyon boldogok vagyunk.

Sok puszi mindenkinek:

Marcsi és Zsófi
murphy73
 
 


Sziasztok Lányok!Megint itt zavargok! :oops:
Most az lenne a kérdésem,hogy KI JÁRT a MÁVBA Kismama tornára!
Nagyon érdekelne a téma!! :shock:
Örülnék,ha informálna erről valaki!Mert a napokban én is szerernék bejelentkezni!
Válaszotokat előre is köszönöm!!
:lol: Bea

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!!!
Tudtok nekem ajánlani jó szülésznőt a MÁV kórházban??
3 hét múlva szülök, és eléggé tájékozatlan vagyok ahhoz képest :)
P
virag3
 
 


Hali!

Hova tűnt mindenki???? :shock:

Virag! NEkem nem volt szülésznőm, bocsi, így ajánlani sem tudok. Azt hiszem, hogy a régebbi hozzászólásoknál találsz neveket.

Bea! Én tornára nem jártam, nem is hallottam róla, hgoy van ott ilyen..
:? tájékoztalan vagyok... miért nem mész pl. a brendonba? Ott jó a torna

Murphy! Gratulálok a lányodhoz! Gondolom, hogy nagy a boldogság! Akkor vásárolhatod ezerrel a rózsaszín cuccokat :D

Kriszti! Hogyhogy Szentendre? Mesélj! Akkor itt leszel a szomszédban! Tök jó, majd összefutunk gyakrabban! Mikor költöztök? Mesélj, minden érdekel! Minkét gyerkőc megszokta már az ovit-isit?

Manó! Te is gyere gyakrabban, ha tudsz! Egyébként már 4 kg-nél tartok sajna. Neve még mindig nincs. a Botond és Bálint közt filózunk most. De ezek sem biztosak.

Tényleg csajok, nem megyünk pl. állatkertbe valamikor? Most olyan szép őszi idő van...
na puszi

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!

Nagy a pangás lányok! Mi újság van???? Mintha Flocika azt mondta vona h gyakrabban jön ha elkezdődik a suli.... És ti többiek? Miket csináltok?

Én ma kezdem a 35ik hetet :) Huhh érzem nagyon a végét, el is kezdtem parázni nagyon.....azt se tudom kérjek e EDÁt vagy ne?? Tapasztalt mamik mi a vélemény??? Elég jó fájdalomtűrő képességgel rendelkezem, de ezt a fájdalmat el se bírom képzelni.....
Kedden megyek dokihoz, és utána már hetente CTG, NST.... Remélem Balázsom nem akar a legeslegvégéig vagy még tovább bent maradni :wink:

Puszi mindenkinek ORSI

Kép
borso18
 
 


Sziasztok!
Szia Orsi!
Kitartááááááááás!!!!!!!!!!!!!!Nagyon sok anyukánál olvastam,hogy nem kértek fájdalomcsillapítót.Én sem kértem.Nem bántam meg,így nagyon éreztem legalább minden fájást.Nem egy leányálom,az tény.De szerintem nyíltan és nyugodtan beszéljétek meg a dokiddal,biztos közös nevezőre fogtok jutni.Mindkét véleményen vannak anyukák,igazán ezért nem nagyon lehet tanácsot adni.Mivel én egyik babómnál sem kértem,így nem is tudom leírni milyen.Én kaptam a dokimtól egy tüskés labdát a kezembe,azt markolásztam :lol: ,mert állítólag a tenyéren keresztül így a fájdalomérzet csökkenthető,vagy valami ilyesmi.Hát nekem inkább a figyelmemet terelte el,de tény,így legalább kicsit másra figyelsz.Sokat ugyan nem segített,mert a végén inkább már falhoz vágtam volna azt a labdát :D Nekem még a labdán sem volt jó ülni,ezért mondom,hogy embere válogatja.Azt tudom,nekem a férjemnél jobb fájdalomcsillapító nem kellett.Amit szerencsétlen akkor kapott mellettem,és egy hang nélkül tűrte....Sokat ráförmedtem,hogy másképp csinálja,szegény sosem szólt vissza,de tudta,meg én is,hogy ott aztán anyuka legyen a talpán,aki az udvarias szavakra figyelni tud :D A keze,ahogy masszírozott,pont ott a derekamon,ahol kell,ahogy megtartott,mikor már a vége felé voltunk,szóval a szülésnél részt vevő és segítő apukáknak nagyon sokat köszönhetünk,tény.Én mikor már úgy éreztem,hogy na elég,ide azzal a fájdalomcsillapítóval,na akkor mondták,hogy mostmár ne,mert már mindjárt megvagyunk.Nem könnyű eldönteni,az biztos.Viszont nekem annyira elfoglalta akkor a figyelmemet minden,mindkét esetben,hogy el is felejtettem,hogy kérhettem volna.Annyira a fájásokra figyeltem,meg minden másra,hogy ez csak tényleg a végén jutott eszembe.Kíváncsi vagyok,ha eldöntitek,kérsz-e,mi lesz végül,ott hogy fogsz dönteni,mert több anyucitól hallottam,hogy hiába tervezünk el bármit is,ott az aktuális helyzet dönti el majd úgyis.Mindent tudni kell róla,alaposan tájékozódni,és így képben vagyunk.Szerintem úgyis ott fogod eldönteni,és hidd el,olyan ösztöneid lesznek,hogy abban bízhatsz majd a legjobban!!!!!!Ügyes leszel nagyon!!!!!!! :wink:

Szia Dóri!!!!!!!!!!!!!!
Mégsem Szentendre,hanem Csömör.Addig addig nézelődtünk,hogy amellett maradtunk,beleszerettünk,tegnap megvolt este az adásvételi meg a foglaló.Innentől pár hét,és kiderül.Én hetek óta olyan idegben vagyok,nem egy hiteles átvert már minket nagyon csúnyán.Most egy nagyon kedves párosunk van,és 2nap alatt többet értünk el,mint az előzővel másfél hónap alatt.Ha sikerül,akkor nagyon fogom ajánlani mindenkinek!!!!!!Dorina pedig a rómaira jár minioviba.Mondták,Ő már nem bölcsis korú,hiába 2,5éves,olyan nagyjány,hogy az oviba tették be.sokkal kiegyensúlyozottabb,mint azon az egy napon a bölcsiben.Itt nagyon foglalkoznak vele,nagyon jó helyen van.Most van a beszoktatás,ez ingyenes,de első naptól egész nap ott van,nélkülünk.Már volt szüreti bál,ahol népviseletben táncoltak,megzabáltam:)Dominak is megy a suli,már a sokadik szerelem,és harcok a barátokkal.Zajlik az élet.Én már tiszta ideg vagyok,olyan gyomoridegem van a hitel meg minden miatt,hogy csak na.És képzeld,nemhogy fogynék,inkább hízom a rendszertelen kajától,nasitól....Olyan jó,hogy nektek Blankucival kertetek van,remélem nekünk is lesz,és akkor sokat tudtok jönni!!!!!!!Hallod,Manó???????????
Flocikám,Te meg hova tűntél??????????

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Itt vagyok!!! :P

Köszönöm mindenkinek hogy hiányoltatok.Olvasni szoktalak titeket, csak írni alig marad időm. Apa rengeteget dolgozik a gépen, és közelharc megy :wink:

A múlt héten dolgoztam is, babaruháztam megint.A maradékot egyben elvitte egy kereskedő lány akit a nyáriaknál ismertem meg.

Tominak suli megy, jönnek a pirospontok nyomdák és matricák. :)
Hiányjelünk szerencsére csak egy van ami egy hiányos lecke miatt csúszott be.Nem rajzolt házikót a drágám a feladathoz és nem tudta, hogy azt is itthon kell megycsinálni.Ja, és az egyik kisfiú Rómeónak hívja :P Vajon miért?? :lol: :wink:
Évnyitós kép az albumban:http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10387

Andris egy nagy zsivány.Még mindig nem akar aludni, éjszaka 2-3 szor ébred és csak cicin hajlandó viszaaludni.Próbáltam,hogy vizet adok neki, simogatom mire 50perces hiszti lett az eredmény, aztán ő nyert :? Szerintem már a szomszéd is a pokolba kívánt, nem volt ehez hozzászokva, mert az első piszre felvettem, hogy ne keltse fel a nagyokat. De bevallom elfáradtam. :( Több mint egy éve nem alszom folyamatosan kb 3 óránál többet. Olyan nagy kívánság ez?
Amúgy nagyon édes pasi, már nem is megy hanem szalad. Alig tudom követni. Most kezdődik a fogyi :lol:
Egy csomó mindent felismer és utánoz.Az állatkert már nekem is megfordult a fejemben,de inkább tavaszra halasztom.Még annyira nem "profi" az állatokban.Aztán lehet hogy épp most kellene.

Orsi!
No para! Minden úgy lesz jó, ahogy lesz. Én sem kaptam, nem is kértem soha érzéstelenítőt.
Jól olvasom minden héten a ligetnél leszel.?Egy sétára ha van kedved csatlakoznánk.Hányra mész kedden?

Kriszti!
Ház!!De jó!Én is úgy mennék innen a panelból.De mire oda jutunk szerintem jöhetünk is vissza mert a nyugdíjból nem tudjuk fenntartani :cry: :lol:

Bea!
Én sem jártam tornázni, sajna nem tudok segíteni.

Piroska!
Mire jutottál? Kaptál sok infót?

Dóri!
Én a Bálintra szavazok!! :P Nagyon szép fiús cuccokat nőttünk ám ki! :wink: :lol:
Őszi tali jöhet. Épp tegnap gondoltam rátok. Azzal a nagyon helyes kis piros siemens vonattal mentünk Esztergomba és Ürömnél eszembe jutott, hogy milyen gyorsan itt lehet lenni vonattal. Mint nagycsaládosok 457,- fizettünk oda-vissza a jegyért. Nagyon jó kis kirándulás volt. Apa most pihegi ki, azért ülhetek én a gép elött :lol: :lol:

Marcsi!
A Zsófi is nagyon jó név :D Már te is nagyon a vége felé jársz. Izgulsz? Olyan jók ezek a pillanatok. Irígy vagyok :lol: :oops: És igen is ömlengj sokat!!! Jó olvasni a boldogságod. Úgy is annyi rossz van a világban.

A család vacsit reklamál, mennem kell. Puszi mindenkinek!!!

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinál......kinyílt a belső méhszájam is, úgyhogy szigorú pihenésre ítélt...sőőőt lehet h be is fektet :( Mert jó lenne még 2hetet legalább kibírni......
Jövő héten megyek újra, akkor már lesz CTG meg újra megnézi a méhszájat..... Őszintén szólva kicsit hirtelen ért a dolog, úgyh most készítem magam lelkiekben, h lehet h egy hét múlva dajkálhatom Balázst :lol:

Remélem mindenki jól van!

Doktorkitti, igen azt hiszem én sem fogok kérni semmit, aztán majd menet közben meglátjuk...majd utólag elmesélem hogyan bírtam :lol:

Flocika, igen elvileg hetente megyek mostmár CTGre, de mivel még nem sikerült felköltöznöm itthonról járok fel!
Aztán ha azt halljátok h valaki megszült az M7esen akkor az én voltam :lol:

Sziasztok Lányok, próbálok azért majd helyzet jelenteni :)

Kép
borso18
 
 


Lányok! szégyenletes kérdés, de segíthetnétek: a pénzt az orvosnak mikor illik odaadni? azonnal a szülő ágynál, vagy elég a kórházban töltött napok alkalmával, mikor remélhetőleg a doki jön ránézni a friss anyukára és csemetére???
Köszi, P
virag3
 
 


Szia,

Szerintem a végén, mielőtt hazaenged és könnyes búcsút veszünk :lol: .... Végülis akkor derül ki h "megérdemli e" ....... Gyuri többször is rád fog nézni, szerintem, legalábbis bnőmre ránézett. Bár most szegény valami továbbképzésre megy és csak szülni meg ügyelni jön majd be.
Én a legvégén adom, hazajövetelnél!
Szia

Kép
borso18
 
 


Köszi Orsi!! :)

Azt nem tudom írtam-e priviben, hogy tegnap a vizsgálaton úgy megvizsgált a doki, hogy sikeresen eltávolította valószínűleg a kis védő dugómat ... :(
kicsit szorongtam mert elindult egy vérzés, de aztán felhívtam, hogy ez normális-e, mondta, hogy igen, és csak akkor hívjam majd, ha már fájásaim vannak.

a kis drágám kislány lesz: VIRÁG :)

azért hős vagy, hogy Siófokról vállalod ezt az utazgatást, pláne most, hogy feküdnöd kéne?!!!
P
virag3
 
 


Sziasztok!

Orsi! Ugye nem te vezeted végig az M7-est!!!

Virág! De izgi, akár most is érkezhet a kis Virágod. Egy egész kis virágos kert lesz itt :lol:
Kép

Pénz:Mivel én hamarabb mentem haza, nem találkoztam a dokimmal.Telefonon hívtam fel és amikor vissszamentem 6 hetes kontrolra akkor "fejeztem ki hálám". :wink:

Dóri!Kell még a testvér kocsi?Itt van egy eladó, nagyon szép. Fél évet használták, már kértem hogy küldjön róla képet.Majd továbbítom.

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Huhh P. Ne is mondd!! Én kedden voltam ugye, és én is véreztem utána, de még az elején adott egy tájékoztatót, amit ő írt, h ez normális, és csak akkor szóljunk ha 24óra után is meg van! Nekem elmúlt hál Istennek! Azt hiszem ez a vizsgálás a gyengéje :) Bnőmnek is kedden azt mondta h óóóó itt még nem lesz semmi, másnap megszült :lol:

Nem , már nem vezetek!! A párom szállít, vagy ha ő majd nem ér rá, akkor az apukám.

Gratulálok a kis Virághoz :lol:

Tényleg, lehet h már úton is van kifelé??? :wink:

Flocika! Ha előbb hazamentél ki vette ki a varratot? Vagy nem volt varrat? Vagy hogy van ez? És miért mehettél előbb haza? Kikönyörögted magad?? :D

Kép
borso18
 
 


Hali!

Floci! Igen még kell, attól függ, hogy mennyiért adja és milyen. Én abc design-t keresek és a német aprohirdetős oldalakon jókat találtam egész olcsón. De azért persze, hogy megnézem!

Borso, Virag! Kitartááááás! Már nincs sok és minden tutira rendben lesz!

Ja! Balázs lesz a neve! Végre eldőlt!
Sajna most nem dtudok írni, mert már régóta egyedül vagyok és nagyon kevés időm van! Anyut megműtötték, most pihizik.
Majd írok a jövő héten!
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Szia Dóri!
köszi, kitartunk!!! már alig várom, hogy túl legyek rajta... :) :)

szeretném kérdezni a már tapasztalt anyukákat, hogy mit javasoltok: mivel fertőtlenítsek egy kölcsön kapott kézi mellszívót, ha erre speciális folyadék nem áll rendelkezésemre?
ki szabad főzni az eszközöket? vagy mi a legjobb és legegyszerűbb megoldás ??? (remélem persze, nem lesz rá szükségem ... :) , de hátha a tejbelövelléshez elengedhetetlen lesz. )
előre is köszi: P
virag3
 
 


Kép

Sziasztok!
Hogy vagytok?, én pocsékul. Azt mondja a hírek frontmentes nap van, de szerintem ez nem igaz. Figyeljétek meg 1-2 napon belül olyan hideg lesz . Én már érzem, majd szétrobban a fejem.

Borso!
Jól mondod, nem volt varratom és harmadik gyerek lévén gondolták hogy tudok vele mit kezdeni otthon. :wink:
Nagyon nem tudtam pihenni, mert éber alvóként minden neszre figyelek. Főeg,ha az gyerektől származik.Szóval kikönyörögtem magam.Aláírtam egy papirt, hogy saját felelőségemre megyek haza. Aztán: husss :D
Ha lehet ne most szülj!! Az M7-en felrobbant vmi tartálykocsi, lezártak mindent.

Nem régiben, két hete mi is jártunk Siófokon.Egy baráti pár ( 3 gyerekkel szintén :lol: ) kitalálta hogy menjunk le az új élményfürdőbe.Nagyon jó volt.!!! :P A gyerekeim olyan fáradtak voltak, hogy másnap is csak kóvályogtak.Apa engem befizetett egy masszázsra. Háááát, az volt csak a mennyei érzés.Olyan izomlázam volt utánna két napig. :)

Virág!
A tejbelövéshez a legjobb dolog ami csak lehet az a babád!!! Jó gyakran tedd mellre, ne hallgass a csecsemősökre. Nekem még mindig a 3 óránkénti etetést reklámozták.De nekünk egy kis emberkénk van nem egy robotunk. Honnan a frászból tudná szegény, hány óra van.??? :shock: Ha látod, hogy nyűgös tedd cicire és kész. Nekem Andris míg be nem indult rendesen a tejem szinte non-stop ott volt, mert így maradt csöndben. Jól kiszopizta az előtejet és a gyakori inger miatt hamar be is inditotta a tejképződést.Akkor már jól meg tudta tömni a pocakját többet aludt.Nyugodt, kiegyensúlyozott baba, mert nem hagytam sírni.Meg is kaptam a családtól, hogy elkényeztetem, de nem érdekel.Hosszútávon nekem lesz igazam :lol:
Az üvegeket, cumit,mellszívót nyugodtan kifőzheted, bírják. Max az üvegek szine lesz homályosabb.

Dóri!
Jobbulást anyukádnak!
Kép
Babakocsi ügyben légyszives keresd meg Marycust az újpesti kórház szülészet -baba mama topikjában.( lap alján) Sajnos én nem tudok válaszolni a kérdéseidre.

Kriszti!
Megkaptam a képeket, nagyon jók! Mesélj! Olyan sokan dicsérik Alsópáhokot, de mi sajna még nem jutottunk el.

Niki! Marcsi! Manó!
Merre vagytok?

Kép
flocika
 
 


Kép

Kép
flocika
 
 


Flocikám,én nagyon együttérzek veled.Domi mellett nemhogy átaludt éjszakám nem volt,de ugyanez mint nálad,éber alvás,állandóan cicin,önkiszolgáló rendszerben :lol: ,így 2és fél évig húztuk,de ahogy a képeken is látni,nagyon stram kissrác lett :D .Neki is és Dorinának is igény szerint adtam,meg is látszik a nagyon közvetlen és nagyon érzelmes kapcsolat.Jóóóóól csinálod!!!!!!!!!! :lol: Alsópáhokról meg írok egy kisebb regényt akkor,és teszek föl képeket is :) .
A nagy házban,bioházban voltunk,ezek önálló,8 személyes parasztházakAz első nap 5ezerre jön ki egy főre,aztán a többi 3ezer.Az első azért több,mert ahhoz adódik hozzá a takarítás és az ágynemű.Szóval abszolút megéri,mert minden további szolgáltatás ingyenes.Kint már nem volt olyan hőség,így bementünk.Bent az élményfürdő mellé betettek egy melegebb kismedencét,ami pont Dorina mérete.Bár Dorinának még épp nem ért le a lába.De nem volt gond,mert volt egész pici medence is.Tele játékkal,járókával,úszós cuccokkal,minikapuval a vizilabdához.Bent termálvíz egy elkerített részen csak a felnőtteknek,gőz,szauna,aromaszauna,pihenőszoba nagy ágyakkal,stb.Nagyon szupi,és benne az árban minden.Öltözőben hajszárító,így még nekem sem volt gondom.Törülközőt is adnak nemcsak a szobákhoz hanem a fürdőben is.Gyerekeknek külön bili,gyerekszűkítő a wc-re,stb.Dorinát dobáltuk keresztül kasul,úgy kacagott,elvolt simán,Domi pedig talált egy kislányt,együtt pancsiztak végigAztán este bementünk Hévízre,olyan volt mint itt a Váci utca,tele külföldivel még ilyenkor is.Nagyot sétáltunk,fagyiztunk,otthon vacsiztunk a házban.Reggel meglátogattuk a gyerekrészleget,teszek aarról is föl képeket.Nagy dühöngő tombolda van mint a Kölyökparkban,olyan játszó.Aztán van egy miniovi,ami egy fullos magánovihoz hasonlít,minden korosztálynak,külön foglalkozásokkal,szülőknek bőrkanapékkal.A legminibbeknek is mini játszó,altatószobával,pelenkázókkal,teljesen felszerelt,legmodernebb konyhával,hogy ellásd őket.Mini mosdók és mini wc-k,mintha külföldön lennénk...Kint szuper játszótér a kisebbeknek,lent nagyobb a középsőknek,meg az egész nagyoknak egy harmadik,mindről küldök képet.Állatsimogató állatokkal,indián sátortábor,mellette kemence és tűzrakó.Nagy sakk,ahol a gyerekek jobban élvezik a sakkot,mert a bábuk hatalmasak.A csárdában gyerekmenük,játszósarkok,rajzlapok ceruzákkal,nagyon nyugati színvonal.A benti étterem szintén ilyen,még bébiételek,meg a szakács által készített bébipürék is ott vannak.Ha belegondolsz,hogy a 8 személyes ház egy éjjelre 24ezer,akkor 8 felé elosztva a 3ezer egy éjjelre nagyon jó ár ezekért a szolgáltatásokért.Most volt szőlőfestés,vízitorna,bébiúszás is ingyen.Ami fizetős az a gyermekmegőrző azt hiszem,de még az is lehet hogy ingyen van.A pónilovaglásért kellett csak fizetni.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
Ez volt a házunk.[/img]

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
Sátras indiántábor a tűzrakókkal és az állatsimogatóval.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
Domi a mászófalon.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
Kicsik játszótere,háttérben jobbra a miniovi a fedett játszóházakkal.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
Dühöngő :D

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
Miniovi.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Azért küldöm ilyen nagyban a képeket,hogy lehessen normálisan látni.Akit zavar,attól elnézést kérek :( .

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
Szülőváró :D

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
A játszóknál a minimosdók :)

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
Bébiknek játszóház.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
Domcsi sakkozik.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
Az étterem a főépületben,elől Anyukám.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


KépA strandon és a fedett fürdő előtt is meg lehet állni kicsit játszani :D

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
Előtérben a pici pancsoló,mögötte a pezsgőfürdő,Domi kedvenc csúszdája,élménymedence.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
A benti élménymedence.Apa Dorinával,és Domi.Itt mindenféle bugyodások,masszírozók,pezsgők vannak.Hátul zárt helyen felnőtteknek termálvíz,többféle szauna,gőz,aroma,pihenő,stb.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
Dorina és a benti picurkák medencéje.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
Bent a kicsik középső medencéje.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
Kint a gyermekmedence.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
A hotel csárdája a gyereksarokkal.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
Hercegnőm a nagyok játszóterén.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
Nagyok játszótere,háttal Dorina.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kép
Lovagom és a kincsei :D

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?