Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Bocs, igazatok van nem homeopátiás!
Egyébként sikeresen elkaptam a kislányomtól a náthát,
úgyhogy a változatosság kedvéért most ezért nem tudok aludni!
Mindig van valami!



Jó hétvégét és
Minyu: Boldog Névnapot!

Kép
csucsu74
 
 


Sziasztok!

Minyu!
Utólag is Boldog Névnapot kívánunk!

Köszi mindenkinek a jókívánságokat!
Már sokkal jobban van tegnaptól nem volt lázas.Az orra még tele van de szívjuk rendszeresen(némi közelharc után) és az étvágya is kezd megjönni.
Olyan szépen kikerekedett az utóbbi pár hétben most pedig le is adta. :(

Csucsu!
Akkor Neked is jobbulást!

Mirtillnek is van olyan képe amin egyedül eszik!Persze mindent bal kézben.

Kép
Tejszelet
Kép
Túró Rudi
Kép
Tölcsér

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszönöm a köszöntést, olyan jól esik!

Betegecskéknek jobbulást!
Fül-orr-gégész is azt javasolta, hogy ha orrot szivunk, akkor sterimart fujjunk, aztán szivjunk. Én már kifejlesztettem a Nándi-lefogó tudományt, de nagyon gáz igy is, szerencsére mostanság nem volt orrszivás (kopp-kopp-kopp) :) Homeos orrcseppröl én sem hallottam, de jöhet az info 8)

Kéz: Nándi még nagyon kétkezes, hol igy-hol ugy nyúl érte, bár ha igy jobban belegondolok, régen figyeltem ezt :oops: Egyik barátosném kisfia most ment suliba, és eddig 2kezes volt (pl a kört is ugy rajzolta, hogy elkezdte az egyik kézzel, befejezte a másikkal :shock: ) nem tudom, ez mennyire normális, most mindenesetre küszködik az irástanulásal, bár jó fej tanitonénije van és azt nézi, hogy saját magához képest mennyire fejlödik, ugyhogy már hozott pirospontokat :P

evés: sajna még mi sem eszünk egyedül, bár már nagyon sokszor próbálkozik a kanállal, és ügyesedik, csak ált. még lefelé fordul és lecsuszik a cucc :lol: de a maradékot ügyesen lenyalogatja.

Kajla :)
Svábhegyi klinikán még nem jártunk (szerencsére) igy segiteni nem tudunk (sajnos)

Nemtom, mit hagytam ki. Majd irok még hsz-t :) ha kimaradt valami :)

Pusza

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 

 
 

Ildi,
Én megkokáztatom, hogy Mirtill balkezes :oops:


Homeós orrcsepp neve: Euphorbium comp. - Heel
Sajnos ma vennem kellett, Zalán egész éjjel szörcsögött, és jó kis taknyossá vált, szívom neki állandóan. Szerencsére most épp nem útálja, sőt, ha hívom, oda is jön :lol:
A férjuram meg nagyon szenved szegény, minden kijön belőle :(

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Floci, Ildi!
Jók a fotók. Szerintem is inkább balkezes lesz Mirtill, vagy csak véletlen, hogy az összes fotón balkézzel eszik? :shock:

Mi lett itt mindenkivel???Jobbulást kívánok: Csucsu,Mirtill,Zalán és Zalánapu! Bocs, ha valaki kimaradt! :wink:

Rita köszi az infót. Felírtam gyorsan a nevét, nehogy elfelejtsem. Egyébként ez mire jó pontosan? Olyan, mint a Stérimar?

Vanessza már elég jól van. Az orrát még szívni kell, és ACC-t is kap, de a közérzete sokkal jobb. Olyan jól türi az orrszívást. Ö fogja a kezem és dugja az orrába az orrszívót. Ül a kezemben és le se kell fogni. Az orrsprayt viszont nem csípi! :?
Tegnap itt volt a városban a Republic. Apa nagy kedvence. Nem mentünk, mert Vancsi tegnap még nem volt túl jól, apa meg nem akart egyedül. Mára már megbánta. :(
Délután viszont voltak ugrálóvárazni, én meg aludtam egy nagyot. Mire felkeltem elmúlt a náthám, a torkom se fáj azóta. :lol:
:?: Voltatok már gyerköccel cirkuszban? Hozzánk két hét múlva jön a Budapesti Nagycirkusz. Gondolkozom, hogy el kéne vinni, mert annyira szereti az állatokat, csak nem tudom, hogy a hosszú elöadást kibírja-e.
Jó éjt!!! :D

Kép
patrisa
 
 


Patrisa,
Köszi :lol:

Az orrspray jó az orrdugulásra is, és bár Zalánnak elég jól folyik a taknya, én azért fújom neki rendszeresen. Én más gyógyszertári orrspray helyett használom
Örülök, hogy jobban vagytok :lol:
Zalán éjjel belázasodott, úgy cseréltem neki pelust, és úgy tettem be neki a kúpot, hogy fel sem ébredt :? Most a porszívóval játszik :wink:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!
Jó rég jártam erre,nagy munkába voltunk.Kifestettük-mázoltuk a lakást,egy polc felfúrása még hátravan,azonkivül kész minden.
Betegeknek jobbulást,Minyu,utólag Boldog névnapot!
Nálunk mindenki jól van szerencsére,Viki oviba,már ott is alszik,igy nyugisak a napok.Máté még alszik.

Szerdán viszem szemészetre,mit fognak csinálni,hogy zajlik a vizsgálat?Kell vmit vinni,pl.textilpelus ilyesmi?

Ortopédiára is megyünk majd,csak mindig elfelejtem felhivni őket időpontért :oops:

Hétvégén befőztem,30 kiló paradicsomból lett ivólé+lecsó is .
még le kéne sikálnom a konyhát,kicsit dzsuvi lett,főleg a tűzhely :oops:

hmm...Máté felkelt,és a falon keresztül készül átjönni...
Megyek,megnézem mivel dörömböl.

Puszi.T.

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok!

JOGSI: szóval a rutin sztem elég jól megy, de az oktató mindig nyomkodja a pedált és nem hagy érvényesülni, ami bosszantó, mert nem érzem mit is hibázok, ha ő nyomkodja.:(
Szóltam is neki érte!
Megint vettünk pár új dolgot, de van, amit még nem vettünk vagy csak egyszer megmutatta, de nem engedte 2*ra is..furcsa...
szerdán megyek legközelebb, viszem megint a kicsilányt, mert, amúgy sosem lenne vége ennek, hisz heti 2alkalmat vehetnék csak. Így azért 3at is..vagy 4et.
Szerdán 12-2ig megyek, megint alvásidőben, így reméelm nyugisabb lesz a vezetés!
Azt mondta az okató, nem tudja mikor lesz még a vizsga, mert szte nem lesz elég a 9óra--eddig 5órát vettem, szerda 7 lesz még azonkívül 1rutin és 1 műszaki mondóka. Meglátjuk, mennyire lesz elég, remélem jhéten pénteken már vizsgázhatok belőle.
Csütörtökön EÜ.vizsgám lesz 3kor..még nem tanultam rá, holnap elkezdem.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Patrisa!
Nem tudom,hogy véletlen-e de legtöbbször a bal kezét használja viszont a labdát jobb kézzel dobja.Azt mondta a gyógytornász,hogy van már ilyenkor kedvenc oldaluk de még nem dől el,hogy milyen kezesek lesznek de mivel Apukám családjának zöme balkezes 90% hogy Mirtill is balkezes lesz.De majd kiderül!

Mirtillnek még mindig takis az orra.Mennyi idő amíg elmúlik vajon?Csütörtök óta szedi a gyógyszert cseppentek az orrába és szívjuk naponta többször is.

Már kb.1/2percig meg tud állni kapaszkodás nélkül!Ez már valami ugye? :)

Sziasztok!
Kép

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!

Köszönöm jó kívánságaitokat, hál'isten már jobban vagyok.
Remélem már semmi baj nem történik velünk.
Hétvégén kerti partyztunk. Rakok fel pár képet róla!
Olyan rossz ez a hülye idő, nem? Kép Kép

Kép
csucsu74
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam a barátnőmnek, hogy, áááh csak 4kilót szedtem fel, de rá kellett jönnöm, dehogy mikor ma reggel mérlegre álltam.(mostanság pedig nem szoktam) :) 7kilót híztam már, 1hónap alatt pedig 5kilót.
Mondjuk a pocim is nagyot nőtt, de a meglepetés erejével hatott rám ez... :wink:

Majd rakok fel 2 pocis képet, hogy lássátok mennyit nőtt egy hó alatt.
Csütörtökön megyek a dokihoz, már múltkor is azt mondta elég fennt van a baba-nagy baba lesz szte...meglátjuk most mit mond. :P

Amúgy jól vagyok, de már gondolkozom a gátizom erősítésen..már be is szereztem egy intimtornás dvd-t..szeretnék még egy olyan dvd is, amin labdagyakorlatok vannak, mert úgy néz ki szükségem lesz rá.. :lol:

Sok puszi mindenkinek, szép napot.

Bence:
[url=http://pregnancy.baby-gaga.com/][img]http://tickers.ba

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!
Betegek hogy vagytok? :shock: Remélem javulgat mindenki!
Mi már majdnem kigyógyultunk. Nem köhög és az orrát is alig kell már szívni. viszont szopi nincs továbbra se! :cry: :( :twisted:
Nagyon hiányzik, és nagyon szenvedek miatta. Próbálom feldolgozni és másra gondolni. Jelentkezek az októberi dúlatréningre, jó lesz egy kicsit elmenni itthonról.

Jók a fotók! :lol:
Mirtillnek gratula az álláshoz. Csak így tovább!

Sziszike várjuk a fotót! Nagyon kíváncsi vagyok!
A súlyod miatt meg ne aggódj. Szülés után majd leadod annyit fogsz rohangálni a 3 gyerekkel. :wink:
Melyik intim tornás dvd-d van meg? Én is akartam venni még Vanesszánál, de elmaradt. Mire dúla leszek, szeretnék venni egyet, hogy ebben is segíthessek a kismamáknak.

:?: Egy kérdés: jár nektek családinetes hírlevél? Nekem a múlt hetitöl elromlott az e-mail küldö rendszerem. Nem tudok fogadni. Akár hányszor belépek, mindig beadja a hírlevelet, mint egy új üzenetet. Már volt itt rendszergazda, de azt mondta nem nálunk van a hiba. És nem is vírus. Mi lehet ez? Már írtam a családinetnek is, de még nem válaszoltak. Nektek nem lett gond vele?
Most mennem kell, mert nyügös Vanessza. Peluscsere következik... :evil:

Kép
patrisa
 
 


Patrisa :)
családinetes hirlevél nem jár, de nekem is vannak problémáim a fórumos részen :( nagyon segitökészek voltak, és egy darabig sikerült is megoldani a dolgot, de aztán most megint csak expolrerrel tudok bejelentkezni, firefoxal nem :( De nálam valszeg a cookioek engedélyezésénél lesz a bibi.

pusza
minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Betegeknek jobbulást!
Vendég
 


Sziszike :)
fotókat várjuk :)

Én is teszek fel. no, nem pocakrol :P , hanem buborék-kapkodásról :) Imádja, nagyon jó móka, ajánlom mindenkinek, mert kevés befektetéssel (DM-ben pl 90 ft-ért vettünk bubifújót) le lehet kötni, legalábbis Nándit.
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!
Épp most buborékfújóztunk. Vanessza is nagyon szereti! Ma vettünk újat, mert az elözö kifogyott.
A Családinet még nem válaszolt az üzenetemre. Pedig pont most várok egy fontos e-mailt. Ez az én formám :twisted:

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok!

Nekem is jár a családinetes hírlevél, de nálam minden rendben.


Jók a fotók!
Nálunk is nagy csodának számítanak a buborékok, fürinél szoktunk játszani vele.

Kép
csucsu74
 
 


Ildi, Csucsu, Minyu,
Nagyon szuperek a képek :lol:

Voltunk orvosnál, a 15 hós oltásból mindenki már az újat kapja.
Tudja esetleg vki, hogy mi a kivezető szere az oltásnak?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!
Alig akart betölteni a gép!

Nagyon jók a fotók, most, hogy már engedi nézni.

Tegnap kaptunk 15 hós oltást-combiba. Nem volt gond, eddig legalábbis, sőt túl virgonc volt tőle Milán. 3 hónap múlva újra megyünk.

Kár, hogy ilyen rossz az idő! De minden nap ki kell menni, mégha csupa sárosan-vizesen jövünk is be utána. Imád Milán a vízben tocsogni, eső után minden edényből (macskaitató, játé, cserép, virágtányér) kiönti a vizet - többnyire persze magára.

Puszi!

bockbrigi
 
 


KISMAMIK!!!
Most találtam néhány doboz bontatlan B6 vitamint (rosszullétre irta annó a doki) Ferrograd Folic-ot (vas+folsav) és Maltofer fol-t (vas+folsav) Mind jó még, nem járt le a szavideje, és szivesen odaadom, eljuttatom aki kéri!

Brigi :)
Ti combiba kaptátok? Eddig mindenkitöl azt hallottam, hogy vállba vagy karba. Mi spec vállba kaptuk. Ezek szerint ez is változó :roll: :P

Hrk :)
Kivezetöt nem tudod, de Ledum mindig jó tüszúrásra.

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu,
Köszi :) És esemény előtti vagy utáni??? :wink:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hrk :)
:lol: mielött elindultok, adj neki 5 golyót feloldva (Ledum 9 CH) aztán még aznap 2x5 golyó mehet. De ez a tüszúrásra van, az oltásnak nem tudom, van-e valami konkrét bogyója.
pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!
Voltunk tegnap Miskolcon de nem járt nagy örömmel.Megnézte a dokinő és úgy gondolja,hogy addig járjunk tornára amíg önállóan nem jár.Szerinte időnként még"külbokára terhel."Ez akkor van amikor a cipőben van mert még szokatlan de a szandiban ill.mezítláb soha nem csinálja.Ezt a doki is látta és mondta is mert megnézte cipő nélkül is.Akkor minek járjunk?
A gyógytornász megmondta,hogy Ő több információt nem tud adni Neki teljsen rendben van és csak gyötötjük a gyereket.Úgy állapodtunk meg,hogy 2 hetente beviszem aztán majd ezt is megritkítjuk.Dec.6-án kell megint a rehabra menni.

Nem gyógyult meg visszavittem ma a dokihoz mert köhögcsél és még mindig taknyos.A torka elég csúnya így megint kap antibiotikumot.

Nálunk is vállba adják a 15 hónapos oltást.

A Stodal szirupot milyen idős kortól lehet adni?

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Minyu!
Honnan tudsz te ilyeneket?
Gyorsan felírtam, nehogy elfelejtsem, mert nemsokára nekünk is menni kell szurira! :(

Patrisa!
Megkaptad a privimet? Pár napja írtam, bár már nem aktuális! Erről az otthon végezhető munkáról kérdeztelek!

Puszi

Kép

Kép
kajla
 
 


Minyu,
Köszi :lol:

Ildi,
Szerintem már adhatod neki, de pontosan nem tudom, még nem használtuk. Viszont most 1-2 nap alatt helyrehozta az Euphrasia nevű szemcsepp a begyulladt szemét Zalánnak, így ezt nyugodtan ajánlom mindenkinek!!!

pusz

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Kajla!
Megkaptam, és vissza is írtam még aznap. Nem kaptad meg??? :shock:

Minyu!
Én is felírtam, nehogy elfelejtsem mire odakerülünk.

Ildikó!
Szerintem böven elég a kéthetente gyógytorna. Szerintem akkor is inkább csak megnézi hogy halad Mirtill a fejlödésben. Nem kell siettetni, nemsoká elindul magától. Az a légyeg, hogy legyen motiváció.
Vanesszával ma olyan helyen sétálgattunk amerre még nem volt. Annyira érdekelte minden, hogy észre se vette, hogy csak egy kezemet fogja és rohangál. Néha azt is majdnem elengedte.

Jó éjt mindenkinek!!!

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok!

Patrisa: Kriston Andrea félét kaptam meg.
Dúla leszel? jársz tanfolyamra is?
Egy másik topikon is levelezek egy dúlával, nem semmi, amit bevállaltok.

A tegnapom nagyon sűrű, de sikeres volt.:)

Napközben játék Annával, házimunka, tanulás, kis idő magamra...
Apu beugrott elvitt utánna páromig.:)
Voltam párom munkahelyén bent..ő vitt el mindenhova.:)
EÜ vizsgám sikerült.:)
Zsoltiért mentünk együtt az oviba.:)
Nőgyógyásznál is minden volt..2ét műlva mehetek UH-ra is.:) 3hét múlva vissza hozzá...sűrűbbek lettek a talik. Amíg bent voltam vizsgálaton megkajcsiztak.:)
Vezettem is és minden jól ment.:) Addig a kis családom játszóterezett.
Be is fizettem a vizsgát, de csak hétfőn tudom meg mennyi is az átfutási idő.

Az este is kellemes volt..:) Mindenre jutott tegnap időm, csak a főzizés maradt el.:( De ezt is elnézték nekem, sőt párom lement és hozott nekem csípős kínait..nagyon fini volt. :P

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Hahó hol vagytok?
Hogy telik a hétvégétek? Mi sokat vagyunk kinn, mert ki kell használni a jó idöt.

Sziszike!
Igen annak tanulok, októberben kell felutaznim Pestre 4 napra. Azt még nem tudom a család hogy bírja ki. :roll:
Mozgalmas napod volt. Örülök, hogy sikerült az eü. vizsgád! Gratula!

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok.

Most találtam rátok.Az én második kislányom 2005.07.07.-én született.Itt Szegeden.

Na megyek még szétnézek.

Kellemes napot mindenkinek. 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Kép


Xénia,Emese,Kriszta
mandasz kriszta
 
 


Sziasztok!
Tiszaújvárosban voltunk a hétvégén, szuper volt! Sokat sétálgattunk, játszótereztünk és Regi olyan jól érezte magát! Majd teszek fel képeket róla! Most csak ennyi voltam! :wink:

Kriszta!
Reginám is július 7-én született, csak ő Pesten!
Üdv közöttünk!

Kép

Kép
kajla
 
 


Patrisa!
Nem kaptam meg...hol lehet a hiba??? :roll:

Kép

Kép
kajla
 
 


Kajla!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat a hétvégén!
Küldtem privit próbaképpen, remélem ezt már megkapod!

Most megyek!
Sziasztok!

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok lányok!

Kriszta üdv itt! Mesélj a lányokról! Ugye jól értettem, hogy ketten vannak?

Sziszike!Gratula a vizsgához, menni fog a többi is.És ha már vezető pozicióban leszel jöhetnek a kirándulások.

Mi a hétvégén felcuppantunk arra a helyes kis piros siemens vonatra és elmentünk Esztergomba.Nagycsaládos lévén kemény 456,- fizettünk oda-vissza a jegyekért. Épp valami fesztivál volt a párkányi hídon,ezért egy halom programot sikerült megnézni. Nagyon élvezték a gyerekek is, másnap alig lehetett beléjük lelket verni, úgy elfáradtak.

Patrisa!Ha itt leszel pesten nagyon be leszel havazva? Beleférne egy pletykaparty? :P

Tominak suli megy, jönnek a pirospontok nyomdák és matricák.
Hiányjelünk szerencsére csak egy van ami egy hiányos lecke miatt csúszott be.Nem rajzolt házikót a drágám a feladathoz és nem tudta, hogy azt is itthon kell megycsinálni.Ja, és az egyik kisfiú Rómeónak hívja Vajon miért?? :roll:
Évnyitós kép az albumban:http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10387

Andris egy nagy zsivány.Még mindig nem akar aludni, éjszaka 2-3 szor ébred és csak cicin hajlandó viszaaludni.Próbáltam,hogy vizet adok neki, simogatom mire 50perces hiszti lett az eredmény, aztán ő nyert Szerintem már a szomszéd is a pokolba kívánt, nem volt ehez hozzászokva, mert az első piszre felvettem, hogy ne keltse fel a nagyokat.
:?: Van ötlet, hogy aludjon végre a család?
Amúgy nagyon édes pasi, már nem is megy hanem szalad. Alig tudom követni. Most kezdődik a fogyi :wink:

Mirtill!Meggyógyultál már? Küldöm a jó tündéreket, hogy minden kisbeteget felvidítsanak!
Kép

Kép
flocika
 
 


Szia Flocika.


Igen ketten vannak.A nagyobbik ő Xéni 1995.01.30.-án született ,a második Emese ő 2005.07.07.-én született.

Most épp a Mesike nagyon beteg ezért rohanunk az orvoshoz.Délután megpróbálok benézni.

Kajla:a te kislányod mikor született ,időben?Hány órakor?
Mesi:2005.07.07.-én 21 óra 45-perckor. :)

Kép


Xénia,Emese,Kriszta
mandasz kriszta
 
 


Kriszta!
A kiskönyvébe a 14óra 33perc van!
Puszi

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!
Nekünk vegyesen telt a hétvége: Nándi a mult héten nagyon rosszul aludt, ami kihatással volt a mi hangulatunkra is. :? :(
De vasárnap voltunk Gödön, Csabi cége családi napot szervezett. Szép volt az idö, bár ilyen pöttömöknek pont nem szerveztek semmi programot :( De mi beneveztünk apájával poing-pong versenyre. Engem rommá vertek 8) Apája derekasan küzdött, de kifogott egy nagyon profi ellenfele. Olyan csatákat vivtak, mint amit atvben látni. Nagyon klassz volt. Végül kikapott, de nagyon élvezte ö is. Focizott is egy kicsit.
Teszek fel 2 képet :)

Kép

Kép


Kriszta :)
Üdv itt köztünk. mesélj!

Pusz mindenkinek

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


upsz.

Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Flocika!

Igen Mirtill már meggyógyult szerencsére!Köszi a tündéreket!

Voltunk ma is tornázni de hazaküldtek minket mert annyira sírt,hogy a többi gyerek is nagy ordításba kezdett.
Szépen fejlődik így majd 2 hét múlva megyünk megint rontani a hangulatot.

Nagyon sok minden nem történik nálunk úgyhoyg ilyen rövid lettem!

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztpk!

Kriszta,üdv itt,enyémgyerek-Máté-is 2005.VII.7.én szül.15.30.kor.

Kajla,lemaradtam,mikor változtattál nicket?

Minyu,jók a képek:) -(én még mindig 28 éves vagyok a tábliba,köszi,hogy fiatalitasz :lol: )

Sziszike,mikorra is vagy kiirva?

Velünk minden ok,megvolt a szemészet,nem volt oda a vizsgálatért,trükközni kellett rendesen,szerencsére semi baj,tökéletes a szeme.

Még akartam irni,de át kell vinnem Mátét az ágyába.

Jóéjt mindenkinek!

ui.nem tudja valaki,laptopon hol van a hosszú i?szétidegel...

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Hello Mindenkinek!

Romokban vagyok, totál KO a költözéstől, pedig a nagy hurcolás csak csütörtökön lesz!

Jók a képek, betegeknek jobbulást!

Tündérke,
nekem magyar billentyűzet van a laptopon és az y mellett van továbbra is.

Most zuhanok ágyikómba, mert még vár rám néhány igen fárasztó nap.

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Sziasztok Lányok!

Szeretnék újra idejárni a babanetes "2005. nyári babások"-hoz. Anno itt kezdtem (Henci néven), aztán együttesen átköltöztünk a családinetre, de ott most a lányok csináltak egy zárt topicot.

Minyu
...rád emléxem :D
Hány cseppet adsz a grapefruitból gyerkőnek?

A családineten utánanéztem a homeós immunerősítésnek, e szerint én a következőt adom majd Mesónak:
Echinacea angusitolia: 1 héten keresztül napi 1x5 golyó. Ez után 1 hét szünet jön... és ez így megy egész télen.
Oscillococcinum: hetente 1 tubus.
És hát ezen kívül a grapefruit csepp.

Röviden rólunk:
Emese 2005.07.15-én született az István kh-ban. Most 10,65 kg és 76 cm. 12 foga van. Járni még egyedül nem tud, csak ha fogja egyik kezünket. Szókincse: baba, kaka, mama, papa, hoppá, mem (nem), gá-gá (igen). Evésnél a kanál a kezében, többnyire betalál a szájába, nem igazán maszatol. A pohárból nem igazán iszik, inkább rágja a pohár szélét. Sportkulacsból itatom. A varázsitató nem vált be, azt is csak rágta.

Egy hete voltunk betegek, az ügyeletet kellett kihívnom. Torok- és mandulagyulladása volt. Antibiot kapott sajnos, ennek nagyon nem örültem. Tegnap voltunk kontrollon, minden okés. Most adom neki a Protexint.

Betti
dundó
 
 


A megigért képek:Regi mellett a kisfiú az uncsitesója, Bence :D
Kép

Kép

Kép
kajla
 
 


Teszek még fel, ha nem baj :roll:

Kép

Kép

Kép
kajla
 
 


És akkor még velem is... :oops:

Kép

Kép
kajla
 
 


Tündérke!
Volt egy kis kavar egy másik topikon, de ez is én vagyok!!! :lol:

Minyu!
Nagyon jó a mezes kép, kicsit szűk Nándira, nemdebár??? :wink:

A táblit én is szeretem nézni, mert a nevem után 30-as van! Szuper!!! :roll:

Robi!
Kitartás, majdcsak vége lesz!!!

Lányok!
Tudjátok, hogy az újságárusoknál Az arany ember csak 100Ft? És szerintem szép kötésben van!

Szia Dundó!
MI az a zárt topik???? Nem lehet belenézni vagy írni nem lehet???
Örülök, hogy már nem vagytok betegek!

Grapefriut csepp milyen dobozban van és hol lehet szert tenni rá??

Patrisa!
Végülis csak meg priviztük a dolgot!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
kajla
 
 


Még valami!
Télre anorákot vesztek vagy kabátot, meg gatyókat????

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!

Smici,ezen sztem nem magyar a bill.,y mellett nekem shift van,másik oldalra meg x. Na mindegy,azért köszi.

Kajla,tudom,hogy te vagy,csak kimaradtam pár hétből,és azthittem,elveszett a régi reg.ed.
Szupik a képek,nagyon szépek vagytok! :wink:

Dundó/Henci,emlékszem rád! :)

Na megyek,befejezem a vacsi gyártását.

Kellemes estét!

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok!

Kicsit elvesztem :oops:
Szeptember eddig orvoshoz rohangálással telt... készülünk a kistesó-projektre... október végére kiderül, hogy lesz-e vagy Sasa egyedüli gyerek marad...
Közben Sasa esett egy nagyot az udvaron, felrepedt a szája, 3 öltéssel kellett összevarrni... :cry:

Dundó
:lol: :lol: :lol: :lol:
Én már régebben otthagytam azt a csapatot...

A Családineten a topikot már le is zárták a moderátorok a stílus miatt...

Tündérke az összes gyerek!
Vendég
 


Dundó/Henci :)
Üdv újra itt :)
Én napi 10 cseppet adok a grapefruitból, és Echinacea angusitolia is tervezek venni, adni.

Kajla :)
A zárt topicot sem olvasni sem irni nem tudod, csak ha meghivnak.
Grapefruit cseppet pl tegnap a DM-ben is láttam, de gondolom, gyógynövényboltban ill. patikában is van. Én Johitól (ide is irt régebben :) ) vettem a mienket, kb akkora üveg, mint a vigantol, de papirdobozban van az üvegcse. Én napi 10 cseppet adok.
Képek nagyonj ók :D
És mivel örököltünk kabátot, igy csak "sinacit" akarok neki venni. Tavaly tök jókat láttam az Örsön egy nagy kinaiban, remélem idén is lesznek jó áron.

pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Betsy :)
Épp tegnap este gondoltam rád, hogy vajon mikor kell izgulni értetek, a kistesóért :) Nagyon szoritunk :!: :!: :!:

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?