Új privát üzeneted érkezett!

Szia Dorka!

Milyen ügyi Norbi! :lol:
Hanna még nem tud felállni!Már régóta feltérdel,de a felállás még nem megy!Pedig több,mint 2,5hónappal idősebbek vagyunk! :roll:
Azt mondják,hogy a lányok előbb csinálnak mindent,na mi ez alól kivételek vagyunk! :)
Igazán aranyos kisfiad van,ahogy áll a kiságyba kapaszkodva,egyáltalán nem egy fél éves babának tűnik!Helyes kissrác!

Pusz

Timi
timiban
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a megnyugtató tanácsokat, sokat segítenek!
Majd még érdeklődnék ez-az felől, de most futok aludni...

Cseragi

Képet is majd teszek fel, csak még nem mélyültem el benne...
cseragi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyusz, micsoda különbség! Az én Dorkámnak a nyúl tetszett a legjobban, rögtön becumizott vele (= ujjszopó, közben morzsolgat a másik kezével), ami nagy kitüntetést jelent. :) De sajnos elveszítettük az utcán. Nem lett meg, pedig sokszor végigmentem azon az útvonalon...
Ezt sosem értettem; lányok, Ti elvinnétek magatokkal egy plüss állatot, ami nyilvánvalóan egy kisgyereké???? :(

PP, igen, annyira rendesek voltak az oviban, hogy simán felvették Bencét, pedig amikor jelentkeztünk, akkor Dorka még meg sem született, és ráadásul én előre megmondtam, hogy csak félévkor fogom vinni a picibaba miatt. Azt mondták, "természetesen"!!! Úgy tartották fent a helyet, hogy semmit nem kellett kifizetnünk nekik, pedig ez az óvodának nyilván pénzbe kerül... Szóval nagyon jófejek voltak. Ja, és bár kerületiek vagyunk, nem is ez a körzetes ovink.

Dorka, tényleg nem semmi Norbi fejlődési üteme! És nagyon aranyos!

Lilló, micsoda felcsigázás!!! :):):)

Mi, úgy néz ki, családilag lerobbanunk. A két gyagyás meg van fázva, nekem most kezd fájni a torkom. Hogy örülök ilyenkor, hogy nem vehetek be komolyabb gyógyszert! Nade (van ilyen szó?) hátha nem lesz semmi...

Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 

 
 

Sziasztok!

Dorka nagyon ügyes kisfiad van:-) Nagyon jók a képek:-)

Jutka jobbulást nektek!

Mi mindent elintéztünk már csak a temetés van hátra. Utána majd meglátjuk, hogy hogyan tovább.

Prücsök elkezdtem a könyvet, nagyon tetszik. Érdekes, hogy mi mindent meg tud az embe, még az elején tartok, de már most sokat tanultam belőle. Köszönöm, hogy megosztottad velem a könyv címét:-)

A hetem igazából pihizéssel telik, mert a temetés 25.-én lesz ami jövő hét hétfőn lesz, még az lesz egy nehéz nap.

Tegnap kirándultunk, nagyon jó volt. Jó volt kikapcsolodni, ettem egy csomó palacsintát. És rájöttem, hogy az embert az ilyen apró dolgok is mennyire boldoggá tudják tenni:-)Mondjuk én minden pici dolognak nagyon tudok örülni:-)

Puszi mindenkinek!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy megint itt vagyok :oops:
Köszi a dicséretet!

Jutka: Jóbulást Nektek!

Brik: pihenj sokat!

Kérdés:ha a gyerek ordít, vörös a feje, de nem folyik a könnye, akkor hisztizik?
Vagy attól még fájhat valamilye?
Már komolyan nem tudom, hogy mi van! :twisted:
Ennyi ideig tartana míg kijön a foga?!
Amire kijön neki mind a 20, addigra megőszülök :lol:

Ti mit csináltok, amikor gyakorol a gyerek ülni, állni, menni és közben nagyokat esik?
Egy csomószor bevágja a fejét.
Gondoltam, hogy nem kellene valami fejvédő neki? :oops:

Találtam egy webcímet, ahol elvileg kismamáknak ingyen tanítanak angolt, de nem tudom megnyitni a lapot.
Lehet a gépem tropa.
www.kismamaweb.hu

Van egy Nivea body Q10-es kuponom, és 1 Nivea Sun.Nem érdekli valamelyikőtöket?
Szívesen elküldöm, ne vesszen kárba.Okt 31-ig jó.

Átkapcsolok olvasó üzemmódba :lol:

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Sziasztok!

Hu de milyen rossz idő van odakint, pedig nekem el kéne mennem a gyerkőccel az okmányirodába útlevelet csináltatni Neki, ha felébred :( Most rugaszkodunk neki harmadszor, mert eddig kétszer már próbálkoztunk, és mindig az előttünk levő várakozók száma meghaladta a 25-öt, és mire célbaértünk volna megéhezett, megszomjazott, elfáradt és el kellett jönni. :( :( Remélem ma sikerrel járunk, mert különben nem megyünk "nyaralni" októberben.

Gyöngyusz: A remény hal meg utoljára, így nem kezelem tényként, hogy nem tanulhatok. :) Még azt is ki kéne gondolnom, hogy mit tanuljak, mert vannak elképzeléseim, és azok igen sokfélék.

Dorka: Én részemről nagyon örülök, hogy ilyen aktív vagy és ennyit jössz mostanában! Norbihoz meg gratulálok, olyan ügyes, hogy ennyi mindent csinál már! Dehogy már áll is 6 hónaposan...
Remélem hamarosan kijön az a fogacska és nem szenvedtek már sokáig. Addigis háromszoros hallelujah, hogy nálunk ilyen gyorsan - és ezek szerint - problémentesen lezajlott az első fogacskák kijövetele.

Jutka: Jobbulást Nektek úgy családilag! :)

Brigi: Klassz, hogy kimozdultatok! Sok erőt Nektek a temetéshez!

Timi: További jobbulást Hannababának! Írok Neked mailt, csak a hétvégén nem voltam gépközelben.

Na puszi és szebb napot!
Lilla

lilló
 
 


Helló Mindenkinek!

Na lezajlott a hétvégi rokonlátogatás!Össze-visznya hurcoltuk Katát, volt amikor jól bírta, volt amikor nem! De az jó volt, hogy mindkét dédije meggyomrozhatta! Aranyosak voltak az öregek, annyira nem bírták a sírást, hogy nyaggattak mindenféle régi tanáccsal, hogy mit csináljunk!
Pl:Mártsam mézbe a cumit!
Adjak neki tejes taát?
Adjunk neki tejet! (Bociból egyenesen!)...stb. (Megjegyzem én is onnan ittam a tejet és semmi alergiám nincs!)

Az atózást nem bírta olyan jól mint vártuk, de az is lehet, hogy a2.5 órás autóút nem nyerő még neki!
Az alvás nagyon érdekes volt: itthon külön szobája van, és a légzésmonitor vigyáz rá, így nem is tudtuk, hogy milyen hangosan alszik:nyög, cuppog, forgolódik, vicces!

Mindenesetre a jól bevált napirendünk felborult! Most amjd próbálom helyrehozni! :?

Ma reggel megkártuk a csípőszűrést, mine okés, ez lehet annak köszönhető, hogy napközben csak hason alszik, ill. az apjával minden este tornáznak!Nem is kell mennünk vissza! Ez így rendben van?
voltunk ad okiné ninél is, újabb tápot próbálunk ki! Érdekes, hogy lassan 3 hónapja szültem és nekem most kezd úgy tejem lenni, hogy még este is tud 70 ml-t szopizni! Ez a mennyiség szinte egész nap megvan! Fordítva vagyok bekötve! Vajon, ha egy-egy alkalommal megpróbálnám mind a két cicit elhasználni nem lenne az elég neki?
Mit lehet neki inni adni ilyen idősen a forralt vizen kívül?

Jobbulást minden beteg babónak:Hanna, Bálint!

Brik
Neked sok erőt kívánok! A palacsinta a legfinomabb kaja!!!
:P

Dorka
Én is ezen töprengek, ha KAta eddig egyhuzamban sírt, akkor honnan fogom tudni ha beteg? :?
Van ötlete valakinek?
Norbi ügyese baba!

Homályosítsatok fel erről a pont- és vonalkódgyűjtésről!!!Nekünk eddig nem volt ilyenünk!!Léccííííí!
:roll:
Ha valakit kihagytam, bosi, de szalad a lakás! Majd pótolom! :oops: :lol:

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Kinga, mi még pénteken kaptunk idöpontot a szerdai tücsök zenére (16.40). Joe, Ti nem jöttök?
A könyvet végre megvettem, olvasgatom szépen, érdekes.
Az evésröl szolo fejezetnél sajnos nincs szo olyan gyerekröl, aki csak édeset hajlando enni és utalja a zöldséget... :( Mondjuk a védönö sem talakozott még ilyennel... Es a doki sem...
Ma ujra probalkoztam a patiszonnal, nem kellett...
Elkezdtem kiloszamra elrakni az öszibarackot a mélyhütöbe, de annyit nem tudok elrakni, hogy kihuzzuk a telet!

Balintnak és Hannanak jobbulast, szegénykék! :(

Jutka nektek is jobbulast!

Brik, jo, hogy jelentkeztél! Maszkaljatok sokat, ha tehetitek! Artani biztos nem art! A temetéshez sok-sok eröt kivanok én is!

Dorka, nalunk jobb volt, mikor kibujt az elsö 2 fogacska. A többinél is volt egy kis nyügi, de nem annyira. Lehet, nalatok 10 fog jön ki egyszerre és tullesztek a nehezén :wink:!
Norbi tényleg nagyon ügyes (és édes)!

Anid, nekünk sem kellett visszamennünk cipöszürésre.
Vince sem egy nagy autozos... 2 ora a max aztan felébred. Ejszaka is probaltunk, hatha tovabb birja, de az sem valt be igazan.

Lilla, én a helyedben siman leelöznék mindenkit az okmanyirodaban... Biztos meg lehet beszélni a sorbanallokkal! Szerintem természetes. Ne kelljen mar 20 szor sorba allnotok!
Vagy hivd fel az okmanyirodat és mondd meg nekik, hogy mi a helyzet, biztos megértöek lesznek a nénik!

Mi megvagyunk csak a tejjel szenvedünk még... Megprobaljuk a homeos bogyokat, hatha... Azért nem gondoltam volna, hogy ennyire radikalis lesz a valtozas... :(
A homeos kiskönyvemet viszont nem talalom.
Melyikböl mennyit kell tejszaporitasra???

Sziasztok, megyek barackot hamozni :lol:!
saara
 
 


Sziasztok!

Lilla!
Mi is csináltattunki Botinak útlevelet és mi direkt olyan helyre mentünk ahol lehet időpontra menni! Kb 3 percet várakoztunk. :)
A Fehérvári úton voltunk azt hiszem. Érdemes telefonon érdeklődni több helyen is.

Dorka!
Nagyon ügyes a kisfiad! :)
Az eséseket csak úgy lehet kivédeni ha a sarkában jársz és mindig elkapod. Legalábbis mi így csináltuk. Kb 2-3 hét és megtanulja hogyan tompítson, kapaszkodjon stb és a végén már nem fog olyan nagyokat esni. Botit én már merem "egyedül" is hagyni. Ez azt jelenti, hogy el merek Tőle távolodni 2-3-4 méterre vagy látótávolságon belülre. A tompítást meg úgy értem, hogy én mindig hagytam hogy érezze a mozdulatainak a következményét , szóval földet ért csak finomabban. :) (nehogy baja essen)

Saara!
Szerda 16:40 OK! :lol:
Nekem sem jut eszembe a neve, igyál sokat az segít!
3*5 bogyesz azt hiszem, aztán 3*4, 3*3, 3*2 aztán szünet. Mindenki mást mondd, legalábbis nekem.
Ági! Hogy is van ez? Te vagy a szakértőnk! :)


Megint ritkán jövök, alva járó vagyok.
Boti 1 hét kényeztetés után (csak 1x kelt éjszaka) megint visszaállt a fél óránkénti , óránkénti kelésekre. Már nem csinálok belőle nagy ügyet, külön alszunk apától 2-esben aztán csak magam mellé görgetem ha kell, de sokszor elég csak simizni a homlokát.

Holnap megyünk vérvételre, (Boti) kértem a doktornőnket vizsgáltassuk ki. Kb 2 hete már olyan ödémásak a szemei. Semmi más tünet. Kicsit parázok, biztos lesz nagy ordítás. Viszont másrészről meg talán megnyugodhatok hogy egészséges a gyermekem!

Brik!
Úgy örülök, hogy velünk maradtál!
Temetés után talán jobban megnyugszol.....de biztos nagyon nehéz lesz! Sok erőt kívánok Nektek én is!

Jobbulást kívánunk a beteg Babáknak és Anyuciknak!

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok!

Eltűnök egy hétre, muszáj tanulnom arra az interjúra, nagyon durva kérdésekre számítok. Úgyhogy átváltok olvasó üzemmódra. Viszont egy Münchenben élő barátnőmnek megadom ezt a fórum-címet, ha nem bánjátok. Két babája van, igaz, egyiket sem a II. nőin szülte, de talán azért csatlakozhatna hozzánk, nem?

Tanulás: ahova jártam szakfordító és tolmácsképzésre, oda a kismamák ingyen jártak. Ha már tudsz egy nyelvet középfokon, nyelvgyakorlásnak jó. Ráadásul esti, ha a család segít, be lehet vállalni.

Köszi a babaúszásos hsz-eket. Még megbeszélem a Mátéval, meg az apjával. :) Saara, anyukámat nem kérdezem, mert ő mindentől óvná a gyermeket, a víztől meg egyébként is fél.. :) De a saját gyerekorvosunk azt mondta, a kisfiukat nem kell annyira félteni (nem kapnak el olyan könnyen dolgokat anatómiai kialakításuknak köszönhetően :))
rita81
 
 


Sziasztok!

Anid!

Először is a vonalkód-, pont-gyűjtésről....

1, Libero-klub (www.libero.hu) regisztráció után küldenek kérdőívet bizonyos időszakonként, amit ha 10 libero-s figurával visszaküldessz, akkor különböző játékokat küldenek (teknőc, textilkönyv, nyuszi) Figurám van bőven, ha kell küldök neked!!!!

2, Pampers (www.pampers.hu) vonalkódot is lehet gyűjteni babajátékért, de csak meghatározott korú gyerekek esetében és csak midi és maxi pelenka jöhet szóba. Hosszú lenne leírni, de a fenti oldalon elolvashatod az akcióknál ha jól emlékszem.
Most egyébként hirdették, hogy teknőspárnát adnak jumbo csomag pelenka mellé, de azokban a boltokban, ahol én járrtam a környéken, nem is hallottak róla, én mutattam meg nekik a hirdetést...(???)

3, DM bababónusz program (www.dm-drogeriemarkt.hu) szintén regisztráció után küldenek kuponokat, amivel olcsóbban tudsz venni egy csomó babacuccot. 1 évesen pólót is kaptunk ajándékba (kivételesen jó minőségű!!!!) és újabb kedvezményeket - szerintem nagyon korrektek!!!! Nem is emlékszem ilyenre az utóbbi évekből!!!!
+ 10 pontos füzetecske itt is van (1000Ft vásárlása után jár pont), itt 15% a kedvezmény

4, Rossmann-nál ha 10 pontot összegyűjtesz (1000Ft vásárlása után jár pont) , 20%-os kedvezményt lehet szerezni. (www.rossmann.hu)

Másodszor....
A barátnőméknél kiderült, hogy a párja eü problémája miatt természeretesen nem tud baba foganni. El tudod mondani, hogy milyen lehetőségeik vannak (most a Szabolcs utcában próbálkoznak)? Inszeminációval kísérleznek....

Jutka,
Ha gondolod, nagyon szívesen nektek adom a mi nyuszinkat, mert nálunk csak porfogó a polcon!!!

Fogfájósokkal teljesen együtt érzek. Mi is álmatlan éjszakákon és úgy-ahogy átaludt nappalokon vagyunk túl. Zozinak 8 foga volt eddig, most nagy nehezen áttört egy rágófog és még küzd egy másikkal. Már finishben van, de ma éjszaka még biztos nem fogunk aludni!!!! Ráadásul köhécsel változatlanul, holnap megyünk mi is vissza a dokinéninkhez...
Nekem mindenféle antibiotikumot, kapszulát adtak ma a fül-orr gégészeten, remélem babusnál még nem kell ilyen drasztikusan beavatkozni, bár sem a panadol sem a rinothiol nem mutatkozik túl hathatósnak nála, pedig már egy hete szedi.....
gyöngyusz
 
 


Sziasztok!

Saara, Urtica urens 5CH. Napi 2 x 5 golyó az adagolás.

Gyöngyusz, köszi, aranyos vagy, de már találtunk helyette más kedvencet. Szerencsére elég kicsi még ahhoz, hogy hamar elfelejtse. :)

Rita, engem mindenképpen érdekelne, hogy melyik az a tolmácsképző, ahová jártál!

Bencét kikúráltam két nap alatt, úgyhogy már ment ma oviba. Én viszont nagyon kivagyok, teljesen kipurcantam, fáj a torkom és fejbe vagyok kólintva. :(

Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Jutka! :)

Jobbulást!
És köszönjük a képeket a taliról, nagyon jók lettek.
Olyan jó, hogy legalább egyvalaki fotózott. :)

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Gyöngyusz
Küldöm priviben, remélem átmegy!
Infokat köszi!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Joe: köszi!
Mindíg akkor esik, amikor kiteszem a lábam a szobából, vagy 2 lépéssel távolabb állok tőle.

Remélem mindenki jól van!

Kérdés: a doki nénink azt mondta, ha nagyon nyügi a gyerek adjak neki nyugodtan Panadolt is.
Apa tegnap már"lázadt",hogy tömöm a gyereket, pedig tényleg csak akkor adok neki, ha már itt a vég.
Mit tudok még neki adni a CH15-öt- ön kívül?
Mert ilyen sorrendben csinálom. CH, Dentinox, Panadol.

Tegnap kettőt mászott előre a Norbi!!!
Úgy látszik ez a 6 hónap egy vízválasztó nálunk.

Viszont kiderült, hogy hisztis a lelkem :lol:
Volt egy 10 és egy 11 hónapos kislány, és egyedül mi hisztiztünk, ők meg kinevették a fiamat. :cry:

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Sziasztok!

Hanna babának és Bálintkának jobbulást kivánok!

Köszönöm az erőt, igen a temetés nehéz lesz, de majd csak túl leszünk rajta. Utána biztos egy kicsit könnyebb lesz.

Vajon Panzej megszült már? Nem tudtok valamit?

Puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gyógymanókat!Egy kicsi jobb a helyzet.Biztos vírusunk van mert már az orra is folyik,meg köhécsel!A torka valószínüleg jobb,mert eszik rendesen,csak nagyon nyügi szegényem!A fogacskák is kínozzák!Miért kell négy fognak egyszerre jönni? :evil:Állandóan rág vmi keményet,de ha nem úgy harap rá akkor sír a drága,mert fáj neki!Olyan a felső foginye,mintha fogvédőt használna,úgy meg van duzzadva!

Rita,
jó tanulást!

Jutka,
akkor neked is mennek a gyógymanók!

Lányok,
már én is tudok homeós tanácsokat adni,mert tegnap kaptam füzeteket,mint eü.dolgozó!Postán jött a Kamarai újságommal együtt!Kismamáknak és babáknak,ill.mindenkinek egyaránt!Részletesen benne van sok minden,adagolás stb!
Sára,
a tejtermelés fokozására jó még a RICINUS COMMUNIS 5CH napi 2-4x5 golyócska!

Pusz

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


3 nap szünet után végre újra itt! Itt volta a nagyszülők és nem igazán értem rá. A program kerékpárverseny (apa) és bútor összerakás volt és így Blanka szobája már igazán otthonos lett. Plusz kiutaltam magamnak extrában egy masszírozást, ami nagyon szuuuuper volt! :) :P
Igyekszem gyors lenni, mert baba-mama klubba készülünk.

Cseragi,
Üdv köztünk :) és várjuk a képeket Pankáról.

Jutka,
A kavicsozók tündériek!!!! Tiszta idill. :wink:

Anid, Panna,
Hát az ágy ára nekem sem tetszett, de az asztalos otthon olcsóbban csinálta szerencsére. Plusz a nagyszülők állták, ehhez ragaszkodtak.

Lilló,
Az okmányirodába és anno interneten jelentkeztem be (valami ügyfélkapu névre hallgató alrendszeren keresztül),kaptam sorszámot + időt és tényleg fél óra alatt lezevarták a történetet útlevélügyben. Akkor én kb. a 8. hónapban voltam, győztem felugrálni a székről. :) Remélem ma sikerrel jártok.
Babaúszás ügyben állítólag Szigetszentmiklóson van egy jó. Az egyik jógás lány oda készül a kisfiával.
Remélem most pénteken összejön a jóga! Már nem szoktunk olyan sokan lenni.

Angyalka,
Jencike édes a képeken. Nekem főleg a pizsamás tetszik, olyan üzletemberes komoly férfias kiállása van, hogy meg kell zabálni! :D

Timi,
Milyen márkájú a bébiőrzőtök?
Hannának jobbulást! Sok-sok-sok gyógymanót!!! Sajnos jön az ősz, fenyegetnek a bacik. :( :roll: Megint jön a hogyan öltöztessem fel mizéria...

Dorka,
Norbi is nagyon ügyes a kis tudományaival! :)

Brik,
Örülök, ha tetszik a könyv és ha segít, annka pluszban még jobban. Puszillak.

Anid,
Csípőszűrést elvileg 6 hónapos korban ismételnek... Talán ezt is dokija válogatja???

Gabek, Rita,
Mi újság babamasszázs ügyben? Nekünk az esti nagyon bejött, a pillangót uygan nem nagyon szeretjük, de az arc maszi tuti nyerő! :D

Blanka legújabb tudománya, hogy ha fogom a kezét, felül! :P Már egymás után többször is próbálkozik és nagyon jól tartja magát. És ha felállítom is tökre tartja a kis lábacskáit és álldogál. Na és már a kézbe fogósdi is érdekes, a hétvége sztárja a nagyitól kapott rongybaba volt. Istenem, az első babája. :wink:
A rossz, hogy némileg allergia szerű tüneteket produkál, de szerintem nem folyamatosan. Napközben van, hogy köhécsel, prüsszög, bevörösödika szeme és folyik a könnye. És ez hol előjön napközben, hol eltűnik... Tanácstalan vagyok, max holnap elmegyünk a doktornénihez.

Szép napot mindenkinek az eső ellenére!
Prücsök

prucsok
 
 


Sziasztok!

Olvasó üzemmódban jelen vagyok én is, csak nincs időm írni.
Most megpróbálok, hátha addig még alszik a csöpp.

Mi is lebetegedtünk, Sanyika is és tegnaptól én is. Orrfolyás, torokfájás, gondolom tőle kaptam el. Remélem hamar elmúlik.

Dorka! Mi is szenvedünk még az első fogacskáktól, nekünk 3 fog helye duzzadt, de még egyik sem jött ki. Éjszaka négyszer, ötször fent van (pedig már csak egyszer volt) és nagyon nehezen lehet megnyugtatni. Napközben is legtöbbször csak úgy van el, ha a közelemben van. Pedig már a járókát is szerette. :( Chamomillát, Dentinoxot próbálok én is adni neki, de sokat nem segít. A Panadol nálatok bevált? Esetleg van valakinek ötlete, hogy mit lehetne még?
Ugye neked ígértem a pamperses kódokat? Gyűjtögetem őket :)

Lilla! Nekünk a földhivatalba kellene mennünk, de én csak húzom-halasztom, mert valószínűlet ott is ugyanaz a helyzet, mint az okmányirodában :x

Most mennem kell, sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok!
Tegnap éjjel írtam egy hosszú hsz-t, majd elszállt :evil: és már nem volt kedvem újra begépelni. Megpróbálom újra.

Gyöngyusz,
neked van valami japán kötődésed? Csak mert mintha az email címed is valami ilyesmi lenne, ugye?
Egyébként igazad van, a Pampers játékokat tényleg meg lehet venni nem túl drágán, na de pelust is kell amúgy is venni. :) Úgyhogy mi most gyűjtjük a Pampers pontokat (kivéve, ha valami másik márka akciós valahol :D ). Egyébként vízilovast Pamperst láttam az Árkádban és a Kőbánya Újhegyi sétányon lévő DM-ben is. Igaz, mindenütt csak 4-es méretben volt.

Jutka,
mi is vesztettünk már el plüssállatot úgy, hogy 10 perc múlva visszamentünk és nem volt ott. :( De a legdurvább, hogy múlt héten a homokozóból vitték el az összes homokozójátékunkat azalatt, amíg elmentünk a sarki kisboltba egy Túró Rudiért...

Prücsök,
nagyon szép ágy, na. :) Valamikor néztem a Stokke babakocsit is: 1000 euro! :shock: Azon gondolkodtam, kinek lehet ennyi pénze egy babakocsira?! De a minap láttam valakiket a belvárosban, akik olyannal mentek. És magyarok voltak, egy autóba szálltak be éppen.
Blankát azért ne ültesd túl sokat, amíg nem magától ül fel, túlságosan terheli a gerincét. (Bocs, hogy beledumálok, de nekem ezt anno nagyon mondta egy gyógytornász.)

Betegeskedőknek jobbulást!


puszi
PP
pöttöm_panna
 
 


Szia Prücsök!

Phillips az örzőm,használtan vettük,mert a másik nem tudom milyen márkájú még Zsoltika mellett elromlott,úgy hogy meg sem tudták csinálni!Ha jól tudom beszélgetni is lehet vele,igaz egy darab magyar leírást nem adtak hozzá!De legalább nem volt drága!

Puszi

Timi
timiban
 
 


Sziasztok!
Na, most lett elegem az EU-ból. (Úgy fogok járni, mint abban a bizonyos viccben a nyuszi, amikor el akarja kérni a vakond fűnyíróját... :)).

Jutka: BME Nyelvi Intézet (www.nyi.bme.hu) Szakfordító- és tolmácsképzés. Három év (!), esti, és megoszlanak a vélemények arról, hogy mennyire hasznos maga a képzés, illetve a papír, amit ad. Összességében én jó mókának tartottam, de mondjuk én nagyon jó társaságba csöppentem. Sára is járt oda, de a nappalira, ami drágább, viszont a mi tanáraink szerint nagyságrendekkel jobb képzést ad. Erről asszem Sára tudna mesélni..

Brik,
hogy vagy?

puszi mindenkinek, megyek, úgy érzem, Mátéra ráfér egy szag- és anyagtalanító ügykezelés altájon...
R
rita81
 
 


Hellóka!

Gyöngyusz
Megkaptad a privis üzenetem?

Nekünk is van légzésfigyelő monitorunk, de a frászt hozza rám! :twisted:
Már az első napunkon itthon beriasztott és úgy megijedtem, hogy a gyereket kikaptam a kiságyból (első nap itthon :wink: ami egyébként is stresszes), aki pedig békésen aludt!
Elkezdtem bőgni, hogy jajaja, mi volt ez, na ekkor toppant be a dokinőnk! :oops:
A doki azóta is kiemelt figyelemmel kisér minket! Parázás miatt! :oops:

Szóval nekünk néha beriaszt a készülék, igaz csak egyet-egyet sippant, de mikor éjszaka is bemegyek alszik békésena gyerek! Sokszor csak elmászik Kata az ágy végébe, vagy szélre csúszik és ezért jelez, vagy rosszul raktuk be egy ágyazás után!
Legalábbis én szeretném ezt hinni! Na mindegy, ezért voltunk a Madarász utcai klinika alváslaborjában, ajhol egy nap és éjszaka figyelték, perzse és hála az égnekk nem jelzett sem az ő,sem a mi készülékünk!

Ezért én nem tudom, hogy vegyünk e bébicsőszt?!

Prücsök
Kérdezzek rá a doknál az ellenőrzésre?
Holnap, ha minden jól megy megyünk babamasszázsra! Bár rám is rámférne már egy jó kis ilyen-olyan dögönyözés!!!!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Lilló,
Persze, hogy küldök neked libero-figurát. Írd meg priviben a címedet és postázom.

Anid,
Sajnos nem kaptam semmit....Ide írtad????

PP,
Az e-mail cím azért készült, mert a tanítványaim pályázatát erről a címről küldtük el.....és azóta ezt mindig megnézem, mert versenyeztetem őket minden felé.

Brik,
Minden nap eszembe vagy!

Légzésfigyelő monitorról, bébicsőszről nem tudok nyilatkozni, mert nekünk nem volt. Én szerettem volna, de a párom kijelentette, hogy még egy elektromos kütyü nem kell a baba szobájába, így nem vettünk. Ha jól emlékszem a dokibácsi a felkészítőn is arról beszélt, hogy a téves riasztások miatt az anyukák eléggé paráznak, de ezzel együtt senkit nem beszélt le róla!!!! Én is úgy gondolom, ha valakinek ez plussz megnyugtatást ad, akkor vegyen. Mélyebben mondjuk nem fog ezzel együtt sem aludni senki...a "nyúl-alvási" fokozat legalábbis nálam azóta tart, hogy Zozi megszületett.

Betegség fronton nálunk most az a helyzet, hogy a panadolt leállította a dokinéni és antibiotikumot írt fel, ha belázasodna a gyerek........Jobbulást a többi kis cserfesnek!!!
gy.
gyöngyusz
 
 


Sziasztok!

Rita ma nem igazán vagyok jól, beteg vagyok és szomorú, ma volt a hamvasztás. :-( Lassan meglesz a temetés, aztán remélem jobb lesz!!:-) Rita te ide nem szoktál képet feltenni, de én kiváncsi vagyok a kicsikédre, küldenél róla képet mailbe? Köszönöm előre is!!

Gyöngyusz köszönöm, nekem is sokszor eszembe juttok. Remélem jól vagytok:-)

Minden kisgyermeknek és felnöttnek jobbulást kivánok!!!!!:-)

Puszi nektek!!!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, de ma nem volt időm olvasni, csak gyorsan irok.

Remélem, jól vagytok, holnap igyekszem bepótolni mindent.

Az a helyzet, hogy Boti is megbetegedett, hőmelkedése volt tegnap és nagyon náthás. Étvágya is hol van, hol nincs.
A kedélyállapota is kicsit rosszabb, mint általában, úgyhogy valószinőleg elkapott valamit.

Sára, Joe!

A fentiek alapján sajnos nem tudunk holnap csatlakozni a tücsökzenéhez, de ha ti mentek, megtennétek, hogy bejelentetek minket a 16.40-es csoportba a jövő hétre, ha lehetséges? Én a múlt pénteki alkalom alapján úgy gondolom, hogy fogunk járni és ez az időpont megfelel.
Ha nem fogadják el fizetés nélkül a jelentkezést, nem baj, akkor majd én hivom a szervező csajt.

Remélem, hogy Boti jobban lesz hétvégére, és hogy a csütörtöki találkozóra el tudunk menni a Gesztenyéskertbe. Nem tudom biztosra igérni, mert a doktor néni azt mondta, úgy lehet levegőre menni, hogy babakocsiban ül a Boti, nem szaladozhat. Természetesen a többi gyerkőcöt sem akarnánk összefertőzni.

:(

Még egyszer bocsánat, hogy nem irok most bővebbet, remélem, holnap már több időm lesz erre járni.

Szép estét mindenkinek!

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok

Jobbulást kívánok minden betegeskedő babanák, mamának!

Brik
Nagyon sok erőt kívánok és jobbulást neked, nektek!

Gyögyusz
Privit írtam, de a férjem szerint szar a babanet szervere, mert ha josszab levelet vagy hozzászólást ír valaki a szerver lelöki! :twisted: Megírom wordben és átküldön! pedig olyan jól összeszedtem magam! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
anid
 
 


Egyre csak várom Lilló levelét, mint a Télapót, hogy milyen zárt helyet talált ki a talira és nem jön... Nem is tudom mikor furdalta ennyire az oldalamat a kíváncsiság. :roll: :) Már arra is gondoltam, hogy biztos anyuka-barát sarkokat alakíttat ki a szóba jöhető Mekikben. :P

Panna,
Én is imádom Blanka ágyát, ez is szerelem volt első látásra és szerencsére anyósom tudott egy asztalost otthon, aki már csinált ilyet elfogadható és megfizethető áron. Na a babakocsi tényleg nem ez a kategória, pedig az'szem itt Hhalmon is láttam már egy családnál... Pedig az még csúnya is, akármilyen jó, hogy magasabban van a baba.

Anid,
Hol voltatok csípőszűrésen? Ha jól emlékszem a többséget úgy informálták, hgy 6 hónapos korban újabb szűrés van. Mi a Karolina úton voltunk. Persze ha jól tudom, ez végül is nem kötelező szűrés...
Kérdezz rá a dokitoknál, abból baj nem lehet.

Kérdés: szokta valaki a baba haját hajszárítóval szárítani fürdés után? Blanka unokatesójának mindig szárítják + a hajaltokat is meg szokták szárítani (legalábbis régebben)... Nekem ez furcsa, de így a hideg közeledtével azért elgondolkodtatott... :roll:

Na, mivel a többi korábbi gondolatomat elfelejtettem, elteszem magam holnapra.
Jó éjt mindenkinek!

Prücsök

prucsok
 
 


Sziasztok!

Nahat, Prücsök, nekem is ugyanez jutott eszembe Lilla titokzatos zart helyéröl :lol:! Asszem én is kicsit kivancsi vagyok :P!

Csipöszürés: Nekünk nem mondtak, hogy 6 hosan vissza kell menni :(.

Minden betegeskedönek jobbulast kivanok! Elég sok baci lehet a levegöben, ha mindenki igy lebetegedett.
Nem tudom mennyire jo ötlet ilyenkor gyerekközösségbe menni (tücsök zene..). Na majd meglatjuk, bunkerben sem lehet élni..

Gyöngyusz, nekem is tudnal nyuszikat küldeni?? Par honappal ezelött lepasszoltam jo néhanyat Aginak, mert akkor nem volt kedvem levelezgetni Liberoékkal... :mrgreen:

Tényleg Agi, mi van veletek? Pakoltok azota is??

Jutka, köszi a homeos tippet! Beszereztem ma a csodabogyeszokat, be is vettem egy adagot és ugy néz ki, hasznal (kop-kop-kop).
Gyogyulj meg szépen te is!
A patikus szerint mar sehol nem lehet kapni homeos kiskönyvet, mert mindenki elkezdte magat kuralgatni a leirtak alapjan és az elmondasa szerint ez "nem igy müködik".... Szoval Timi vigyazz arra a 3 kötetre, amit kaptal!

PP, nem hiszem el, hogy elloptak az egész homokozoszettet :x :x :( ! Nagyon szomoru, hogy ilyen emberek is vannak...

Rita, jo tanulast! Hogy megy? Na de ezt nem is kellene olvasnod, hisz Te most tanuulsz :) !

Brik, sokat gondolok Rad, Ratok én is. Ma pont elmentem a Deak téri templom elött.

Toreau, mikor jössz mar haza a nyaralasbol??

Ma szabadnapos voltam, Zoli vigyazott Vincusra. A mano ma kezdett el allni kapaszkodas nélkül. Amikor legutobb elmentem akkor tanult meg felallni. Elképesztö, mennyire inspiralom ezt a kölköt :wink: :lol:!
Azt hiszem lelépek egy hétre hatha megtanul enni rendesen :)!
saara
 
 


Ja és Kinga, természetesen szolunk a nönek, hogy Ti is mennétek jövö szerdan 16.40-re! Botinak jobbulast nekem meg kitartast :) !
saara
 
 


T. Fórumozók!

Panzej ragaszkodott hozzá, hogy minél hamarabb közöljem a jó hírt: Micike ma (kedd) reggel 10-kor megszületett 3670 grammal, 59 centivel. Panzej és a baba is jól vannak :-)

Mindenkinek hasonlóan gyors éskönnyű szülést,

Panzejbá

Kép Micike és a Mama
panzej
 
 


Kedves Panzejbá és Panzej !:):)

Köszönjük ezt a csodálatos hírt. Gratulálunk Micikéhez, istenke hozta közöttünk. Neki sok sok tejcsit, az egész családnak meg boldogságot, örömöt és egészséget kívánunk.

Nagyon szép baba. Várjuk majd a további képeket és természetesen a szüléstörténetet.

puszi

Ági és a fiúk

Kép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Panzejbá,Panzej!
Ezúton szeretnék gratulálni kisbabátok érkezéséhez!Sok boldogságot,egészséget és tejcsit kívánok!

Kép


Ma ismét nagyon rossz idő van!
Kép

Sára,
vigyázok a könyvecskékre,de mégcsak az első kettőt kaptam meg!
Rá van írva:Kiadvány szakemberek részére!Na mit szóltok :roll:
Most már tényleg mélyebben elkezdek foglalkozni a homeos dolgokkal!Tényleg sok tanács van benne,remélem a bogyók is ilyen hatékonyak!

Brik,
én is sokat gondolok rád!Annyira megható,hogy ilyen méltósággal tudod intézni a szertartást!Jó dolog,hogy van olyan hely ahol ilyen esetekben is búcsút lehet venni szeretteinktől!

Ma a vasalás van soron :? Azt hiszem nem fogok unatkozni! :roll:

Pusz

Timi

Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

Panzejba és Panzejmama gratulalok én is a csöpséghez :D :D ! Sok tejcsit és jo egészséget kivanok!

Varjuk a szüléstörténetet! Addig is jo pihenést!
saara
 
 


Sziasztok,

Panzej,

Gratulálok a kisbabátokhoz, sok boldogságot és tejcsit kívánok.

puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Micsoda jó hírre jön az ember!
Hatalmas gratula Panzej családnak! Jó egészséget, sok tejcsit kívánok!

Lányok, lányok! De kiváncsiak vagytok! :) :wink: Kiküldtem a várva-várt e-mailt. Ne számítsatok nagy durranásra, csak azért titokzatoskodtam, mert nem akartam előre szólni, míg nincs leszervezve.

Okmányiroda: Köszi a tippeket. Többmillió elpusztult agysejtbe került, de végül szombaton megyünk a Lurdyba. Sajnos hétköznap a férjem dolgozik, így csak ez az egy nap jöhet szóba, meg a vasárnap, és ilyenkor csak a Lurdyban van "rendelés". Azt azért megjegyezném, hogy milyen baromi "kedves" és "segítőkész" ember dolgozik az ilyen helyeken. Ha én így végeztem volna a munkámat, nem sokáig dolgoztam volna ott. :( Leírtam tegnap a kálváriámat, de elszállt a h.sz., most így utólag jobb is, de legalább kiírtam magamból, mégha senki nem is olvasta. :wink:

Gyöngyusz: Hálám örökké üldözni fog! :)
Most Te végülis gyulai vagy, vagy most Pesten laktok?

Prücsök: én még ilyet nem is hallottam, hogy hajszárítóval szárítani a baba haját :shock: . Én nem hiszem, hogy fogom, bár Bíínek, amilyen kis pici hajacskája van azt áttörlöm és már száraz is.
A hajlatokat mi hintőporozzuk fürdés után.

Rita: miért lett eleged az EU-ból?

Lilla

lilló
 
 


Hellóka!

Helló PAnzej család!
Nagy gratula Micikéhez!!!! Sok boldogságot egészséget és tejcsit kívánok!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prücsök
A csípőszűrést a kerületi rendelőben végezték: kis taperolás, uh-s vizsgálet, uszkve 5 perc! A Karolina úton jobban megnézik? Oda beutaló kell? A 6 hós ellenőrzésre majd rákérdezek!

Ági
hogy haladtok a pakolással? Látod már a végét?
Gondolom a két fiú nagy segítség! :?

Rita
Tanulás megy?

Sára
Érdekes Vince reagálása arra, hogy elmész néha? :? :?
Én is tejszaporítással küzdök , mondhatni állandóan, mindig elfekjtem megfigyelni, hogy melyik kajától van sok,ill.kevés! Na mindegy!
Nekem is ez a véleményem, mármint nem bunkerban élünk!

Képzeljétek, ma voltunk masszázson Katával! Nagyon jól ment, egy cseppet sem sírtunk, sőt!!! :P :P :P Nézelődött (pasizott! erről majd később még beszélünk! :wink: ), beszélt! Mire végeztünk, aaddigra szépen elálmosodtt és a babkocsiban már aludt is! Szép csenben jhazasétáltunk! Olyan büszke voltam rá!!! :P
Azárt ne, már majdnem 12 hetesek vagyunk!!!! Ez már kor nem? :lol:

A betegeskedőknek jobbulást kívánok!!!!

Ja,hajszárítós téma! Van egy ismerősünk ,aki a csjszi punciját szárította így, illetve a hajlatokat! A mai napig szépen elalszik a hajszárító hangjára! :P Lehet, hogy később ez indítja be a libidóját? :wink:

Kép
anid
 
 


Gyögyüsz
Tegnap megint írtam, átment? :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
anid
 
 


Sziasztok,

Prücsök
Ez a hajszárítózás szerintem hülyeség, én biztos nem csinálnám :-( egyrészt mert szerintem a kisbabák nem szeretik a zúgó dolgokat, másrészt meg úgyis szépen végig törlöd a testét, nem? A testi kontaktust nem jó felcserélni egy zúgó masinával :x
A masszírozás nekünk is jól megy, mi fürdés után csináljuk.

Lilló
Micsoda véletlen, hogy épp egy étterem :wink:

Panzej
Nagy-nagy gratula, siessetek haza a kórházból :wink:

Anid
Nekünk 4 hónaposan kell visszamenni csípőszűrésre, tehát hamarosan ha a napokban rászánom magam.

Az én közérdekű kérdésem, az, hogy lehet baj, ha egy baba túl sokat alszik? Igazából arra fogom, hogy kicsit náthás azért, de a Bergő ma 10 körül ébredt, ettünk aztán azóta is alszik, és mindjárt 2 óra van, nem túlzás ez?

Üdv,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy sokat gondoltok ránk, nagyon jól esik.
Köszönjük!!!!:-)

Panzejbá és Panzej! Gratuálok én is Micikéhez!:-) Sok boldogságot! Sok tejcsit és jó egészséget kivánok nektek!

Lányok eddig nem akartam írni, de úgy néz ki hogy mi is elköltözünk és kb. 2-3 hét múlva nem azért nem fogok jönni mert nem akarok, hane azért mert nem biztos hogy lesz net ahova költözünk. De remélem hamar lesz, mert nagyon fogtok hiányozni nekem!

Addig is vagyok és most puszilok mindenkit!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Helló!

Gabek
Nálunk néha pótapuka címen a pórszívó működik! :? :? :? Szerintem a pocakban a babák a külvilágból valami hasonlót hallank! Én nagyon sokat BKV-ztam és ezért Kata szereti ezt a zajt! Ez van! Az apja felvette cd-re ezt és néha bekapcsolom, ha már semmi nem segít! Nekünk is furi, de ez van! :? :? :?

Alvásról meg annyit, hogy Kata is szokot, illetve tudna 4-5 órát egyben aludni, de én felklemtem kajálni! Igaz ez csak de. mükszik!

Lilló
Nekem okés, de csak hétvégén, mikor autó is van! :P

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Panzej! Gratuálok én is, sok tejcsit és jó egészséget kívánok!!!


Hát igen... Van akinek az a baja, hogy sokat alszik a gyerkőc, van akinek az ellenkezője. Mi óránként, másfél óránként voltunk fenn az éjjel. Plusz 11-től fél 2-ig végig ébren voltunk. NAGYON várom már, hogy kibújjanak azok a fogacskák...

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


sziasztok!

Moni, kitartas, nem tart örökké! Eszik is éjszaka Sanyika vagy csak felébred?

Brik, megkérdezhetem merre költöztök? Te is fogsz nekünk hianyozni! Ha nincs is gyors internet lehet probalkozni betarcsazos modemmel (ha van telefonvonal) :)!

Gabek, ne aggodj, Vince is alvobajnok volt hasonlo korban. Nekünk 9.45 volt a rekord. 10-ig aludni nem rossz, nem rossz! Ilyen éjszakak utan is birt aludni, mint a bunda, 6 orakat is lenyomott napközben :shock:. Szerintem hagyd aludni, ugyis szol, ha éhes!
Nalunk egyszercsak eltünt ez a jo szokas olyan 6-7 hos korban :(. Mostmar 5 és 7 között ébred reggel, szoval élvezzétek ezt az idöszakot 8)!

Kivancsi vagyok végigalusszuk-e ma is a tücsök zenét... :?
saara
 
 


Szia Rita,

Szerintem ne aggódj, nekünk is volt ilyen, és ez olyan dudor ami tulajdonléppen oldalt van?
pont akkor voltunk orvosnál, megmutattam, az én bőbeszédű dokim csak azt mondta, hogy ne aggódjak, az jó helyen van és hogy el fog múlni.

Saara
Akkor ezek szerint már Te is voltál hasonló helyzetben, köszi ez megnyugtat :lol: mert hát mindenki csak arról panaszkodik, hogy nem alszik a gyerkőc.

Úgy látom elromlott a vonalzónk :( kihagy 10 napot :roll:

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Tegnap jöttünk haza Horvátországból. Nagyon jól sikerült a nyaralás, és nagy élménybeszámolót akartam itt csapni, de elovastam Brik szívszorító történetetét, és nem visz rá a lélek.

Kedves Brigi! Én is már szinte veled együtt vártam a babádat, és nagyon megrendít, ami történt. Fogadd részvétemet, és adja Isten, hogy megnyugodjatok, tudd meggyászolni Ákoskát!

KépKép
toreau
 
 


Hát nagy gratula Micikéhez Panzejnak és Panzejbának! :) Sok tejcsit és jó egészséget az egész családnak.

Ma Balanka nem nagyon hagy kibontakozni (meg úgy általában a héten). Kicsit nyűgösebb, sírósabb, hát próbálok sokat beszélgetni és foglalkozni vele, de napközben nem az igazi. Szerencsére az éjszakák nyugisak. Fogakra gyanakszom, mert nagyon nyálzik,de az ínyén nem látom nyomát... :? :roll:
Most épp apa mentett ki, mert hajszárítás előtt vagyok. Hogy lesz ebből holnap takarítás??? :shock:

Na megyek is, aztán séta. Attól mindig megnyugszik.
Prücsök

prucsok
 
 


Sziasztok!

Toreau
Köszönjük szépen, remélem hogy lesz erőnk és kibírjuk ezt a fájdalmat. Mondjuk nem győzöm mondani de rengeteget segít az hogy meghallgatok és itt vagytok nekem!
Kérlek írd meg milyen volt Horvátország engem is és szerintem a többieket is érdkel! Sőt szerintem képeket is szívesen nézünk:-)

Saara

Ha minden jól megy Üllőre költözünk:-) De még nem szeretném elszólni:-) Csak az a baj hogy innen ki kell költöznünk és 1,5hónapig nincs hova mennünk. Nehéz mert az albérletbe nem mindenki fogadja el a kutyikat. Ez a szomorú oldala. Ugyanis a házat nov. végén adják át, de a szocpol miatt le kellett mondani a lakástulajdonról. Ez a törvény ami rossz, de sajnos nem mi hozzuk őket:-(

Puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok,

Prücsök,

Tetszett az a "vödrös" kép amit jómúltkor feltettél Blankáról. Lehetett látni, hogy élvezi az ázást. Gondoltam veszek én is egy ilyet Viktornak.

Ma megvettem, kipróbáltuk, talán ha 10 mp-et ült benne, mindig fel akart állni. Próbáltam szép nyugodtan visszanyomni, de újból felállt, illetve felrugdosta magát. Lehet, hogy már késön vettem neki?

Elejétöl fogva a nagykádban fürdik, hozzá van szokva a nagy helyhez, a kezei, lábai meg nem állnak fürdés közben. Ebben a vödörben mag csak korlátozva van a mozgása. Blankával nem volt ilyen gond?

Brik,

E-mail címed sem lesz, amit néha másnál megnézhetsz és ahol esetleg el lehet érni, addig is amíg nem lesz internet? Sokat gondolok rád.

Gabek,

Viktor is sokat alszik, sokszor csodálkozom is, hogy hogy tud a lányok ricsaja mellett aludni nappal. De ha elkülönítem egy másik szobába, ahol csend van, rögtön felébred, mintha semmiröl sem akarna lemaradni.

puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Csilla,
Blanka is fel-felnyomja magát a vödörben, de ő irtózatosan sírt a babakádban, amikor hazahoztuk a kórházból, így amint leszáradt a köldökcsonk, vedrezni kezdtünk. Ott megnyugodott és biztonságban érezte magát, de most már a nagy kádban sincs gond vele, ott főleg hason tud kibontakozni. :lol: Viszont amíg lehet dézsázni, addig nem szakad le a derekam és nem kell folyamatosan tartani, mert ebben azért nem dől el nagyon.

Anid,
Babamasszázs olajat kerestem és találtam közben egy tejserkentő kapszulát. Gyógynövény alapú, szóval tök bio és az ajánlások alapján nagyon jó, bár nem olcsó. Nézd meg a honlapot, hátha... http://www.boldogmama.hu/

Blanka úgy elaludt a babakocsiban séta közben, hogy azóta sem kelt fel. Fél 7 óta alszik kb., pedig egy szopi még esedékes lenne, ha a fürdsét ki is hagyjuk e késői órában...

Most még játszótér-ügyi piackutatást végzek. Aki esetleg családi házban lakik és van már játszótere, tudna adni tippeket?

Gabek,
Én is mindig hagyom aludni Blankát, ha nagyon belelendül. Ma is 10-kor kelt a hajnali fél 6-os szopi után. Van, hogy egész nap rendre elalszik szopi után és van, hogy összesen alszik talán 2 órát napközben fél órás felvonásokban. Én hagyom és kihasználom az időt. :)

Toreau,
Küldj képeket! Nap, homok, tengerpart, család... :)

Múltkor beszélgettünk a talin a szülésznői képzésről. Hát megnéztem a babamasszázs oktatóit, de az is csak eügyi végzettségűeknek van. :( Pedig ahhoz lenne kedvem. Szóval mást kell találni. :roll:

Mára befejezem. Jó pihit mindenkinek!
A még betegeskedőknek sok gyógymanót és jobbulást!

Prücsök

prucsok
 
 


Prücsök
Ennyire megtetszett a babamasszázs, hogy akár már oktató is lennél, ez aztán a lendület. :P
Én a gyógyszertárban vettem napraforgó olajat a masszázshoz, állítólag az nagyon jó a kisbabák bőrének. :D

Kép

Kép
gabek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?