Új privát üzeneted érkezett!

Hellósztok,

Ancsa, tessék gyorsan kicsinyíteni!!!!

Na a borsó nagyon csúszott, tán eddig csak a sütőtök volt ennyire favorit. Ezután nyiszatolhatom a szűrőn. :wink: Mikortól eheti meg a héját is?

Ma meg én egyedül vagyok, az uram értekezleten van a Balcsin, csak holnap jön. Anyuék azért átjönnek segíteni, faja, hogy ilyen közel vannak. Holnap meg eldzsalnak Hollandiába két hétre barátokkal lazázni. Tudnak élni. :)

Serfike, a Puntom elkelt, örültem volna, ha ti megveszitek, mert tényleg faja kis kocsi volt. No de állj a sarkadra, aztán hajrá autócska. Akkor jöhetnél Pestre néha bandázni hétközben. :wink:

Dia, szerintem is mindegy, hol van az az ágy, csak aludjon. :wink:
A Honda Jazz nagyon-nagyon szupi, apu már 4 éve hajtja, és semmi baja. Szuper jó, vagány, sportos, jó vétel. :)
Amúgy is, a japán autókkal nagyon nem lehet befaragni.

Ma a Népligetben voltunk, István kórházas csajokkal.....háááát, ez a Népliget nekem nem annyira jött be, de lehet, hogy csak azért, mert sosem voltam, és így idegen volt nekem. A Városliget azért szerintem barátságosabb. Azért jó volt nagyon, meggyepálták egymást a gyerkők, mi anyukák meg csacsogtunk. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsa jó mulatás, és gratulállok! Képeket meg én is várom, olyan fajinokat szoktatok csinálni! :lol:

Ági, Julika szerintem is jó husiban van, és a béres nem hiszem, h megszeretteti vele, amit nem szeret. Hanem ahhoz csinál jobb étvágyat, ami egyébként is csúszik. Nálatok meg ilyen gond nem hiszem, h van, mármint, h Julika ropi lenne. :lol: (én személy szerint imádom a lányom hurkáit, és remélem még egy évig legalább megtartja :P ) Recés kés meg rulez. (nálunk is favorit, anya kérek nem veszélyes kést!! :roll: )

erről jut eszembe, gyerekem (olyan furi, ez nekem autómatikusan csak a Petit jelenti :P )szóval ő, meg ma este elment haza anyuékkal szolnokra!! :shock: Na kíváncsi vagyok mi lesz. Itt volt tesóm is, és megbeszélték, h tesóm vele fog aludni, ez volt a fő ok, h ment. Figyelem mikor hívnak, h na most induljon érte az apja, és próbálja meg megvígasztalni, mert nekik nem sikerül. :roll: :roll: :P

Diám, én is kíváncsi, meddig aludtak a kis drágák?
Most már nagyon tuti a szept végi költözés. :) Örülök az Adrinak én is nagyon. Meg remélem így mindenkit gyakrabban fogok látni, Serfikém te pedig majd autóba ülsz és jössz hozzánk. Nem is tudtam, h autót szeretnél. Szerintem inkább a peugeot kellene vezetned, hisz majdnem mindig otthon van :P

Orsi, nagyon eltűntél. Jól vagy, és minden rendben ugyi? Lehet mondtad már, bocsi, de én elfelejtettem melyikben is fogsz szülni?

Azt meg nem is tudtam, h Ancsa és Ági osztálytársak voltatok, és ráadásul jóban is. Serfi, te meg évfolyam társuk voltál, ugye?

még akartam valamit, de elfelejtettem

Edó??? Képeket tegyél fel az új házatokról légyszi :D

Kép

Kép
tikata
 
 


csokit eszek kefírrel, jajjj
tikata
 
 

 
 

Itt vagyok. Olvaslak titeket. Csak nincs mostanában olyan jó kedvem. Nincs oka.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


A MÁV-ban.
Örülök azért, hogy a közelben leszel,Kata.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Hi,persze a zuram is pont ezt mondja, némi feltételrendszerrel megspékelve.Tudom, h igaza(tok) van, csak ezt a monstrumot (P) félek vezetni (meg parkolni). Ezért szeretnék egy kicsit,ami az enyém, és nem egy 6millás kocsival trükközni,gyakorolni. Az egészet én csesztem el, anno,mikor a Bravo-t nem vezettem eleget, de ezen kár merengeni, mert a múlt. Ne is veszegessük, mert elromlik a kedvem.

Kata, na hogy bírta Pety?

Edó,annyira eltűntél!

Orsi, hát mosolyogj, az idő nem romlik el igazán, süt a Nap! Ne depizz, blue baby-nek nincs még itt az ideje :wink: !

Kép
seriff
 
 


Azért írhatna valaki!!!!! :lol:

Kép
seriff
 
 


Sziasztok,

na én akkor írok.
Én azért nem jöttem, mert csütörtök estére Benyó hót betaknyosodott - állítólag valami járvány. Persze mikor? Amikor Peti sincs itthon, szóval szegénykémnek szar éjszakája volt. Ott volt mellettem a nagy ágyon, és fél óránként kellett kiszívni az orrát, de olyan fáradt volt, hogy utána mindig visszaaludt - a karomban.
Én persze egy percet sem tudtam aludni, de örültem, hogy legalább a minikém pihenget.
Lázas nem volt szerencsére, de a taknya (bocs) annyira jött, hogy nem is hiszem, hogy egy kis emberben lehet ennyi.
Na, tegnap már jobb volt, és most éjszaka (talán a kúpocska is besegített) már nagyon jót aludt, már 8-kor letettük, és csak háromnegyed hétkor ébredt. Mondjuk nekem is jól esett a kimaradt éjszaka után.

Ma meg megyünk fodrászhoz, mert így betegen inkább nem mentünk Belecskára, majd jövő héten.

Amúgy minden ok, csak ez a hülye hol meleg, hol hideg idő már kezd az agyamra menni. :shock:

Most mennem is kell, írjatok ti is!
Vendég
 


Hi, Eszti sajnálom Benyót, de hátha meggyógyul gyorsan! Hanna is elég náthás, bár már korántsem olyan Dart Veder-es...

Na mi van az M2-n? A Plázs :lol: :lol: :lol: !

Kép
seriff
 
 


Halihó, mi is csatlakozunk a taknyosok, tüsszögők táborához. Hőemelkedése is volt.
agianyu
 
 


Dia, hát kit találtam az iwiwen???? :wink: :lol:
Kiderült, h a zuram meg látta a múltkor Bazsát a Híradóban!

Ági, jobbulást, remélem csak szimpla nátha,és semmi komoly!

Eszti, Benyó jobban van? Tesódnak nincs tuti orrcsepp receptje? A mi dokinknak van egy, amit készíttetni kell a patikában-tök jó.
Fodrászolás megvolt?

De durva hogy közeledik a szalagon a ketteshez Hanna! :shock:

Kép
seriff
 
 


Hi!
Kinek hogy telt a hétvége? Mi Szolnokon voltunk szüretelni, vagy már írtam? Bocs, kicsit szét vagyok esve agyilag. :?
Szép idő volt, sok lett a must, és végre 2 hónap után megint voltunk otthon. Nem megyünk túl sűrűn, ez má biztos. :(

Szegény bébik remélem, kikecmeregnek a takonykórból, ez még egy felnőttenk is olyan rossz, nem még egy gyereknek. Mindig sajnálom őket, de azért ők hamar javulnak.

Eszti, anyukádék nem semmik. Hollandia :) Meglátogatnak egy két Coffee Shopot, és minden tuti! Ez csak vicc volt, szerencsére ezen kívül még rengeteg látnivaló van arrafelé. Amszterdamban biztos fognak bicajozni, mert úgy a legegyszerűbb körbejárni a város. Jó hely :)

Mindenki autót vesz-elad? Mi is autóvásárlás közepén tartunk, nekem szeretnénk venni egy kisebb autót, de én meg nagyhoz vagyok szokva, és hát...nehéz átülni egy kisebbe. De parkolás miatt meg mindenképpen az kellene, meg persze a fenntartás is...
Kíváncsi vagyok, kinek mikor sikerül. Eszti, gonodlom Puntóra gyorsan ráugrottak! Cuki autó volt. ÉS jó állapotú. És ez nagyon fontos.

Bocs, megyek is, dolgozom, csak mondom bekukkantok egy pár percre.

A hét második felében szép idő lesz, én ennek nagggyon örülök, úgyhogy a rosszkedvet elkergetni!!!!!!!!!!!
anniecoe
 
 


Diácska! SOK BOLDOG NÉVNAPOT!
Jól vagytok? Gepárdkák kiélvezték a Nagyit?

Többiek merre?

Kata, dobozolsz? Egy búcsú vacsira, ebédre szeretnélek majd meghívni Titeket valamikor! De rosszul hangzik :cry: .

Eszti, köszi még1x az infót! Benyó nózi kidugult? Elemes vagy porszívós orrszívótok van Hogy tűrte?

Bogo, hogy vagytok Pocakkal? Balu alvása változik valamerre?(jó irányba gondoltam)

Edó, valamit írj már Magatokról! Hogy vagytok, hogy alszotok?

Ági, Julika nózija? Ahogy ismerem, Ő is utálja a porszívózást!

Ancsa, most nem kellett füvet nyírni(ne meéld be, ilyenkor már nem nől annyira), hol vagy? Képeket kicsinyítesz?

Orsi, javul a kedved? Hogy álltok a babaholmi beszerzésével?

A zuram komoly szakvizsgája annyi volt ma, h már félúton van hazafelé.......

Megyek, mert Hanna már beszélget!

Szép Napot mindenkinek, itt épp 100ágra süt! Szeretem ezt a kellemes őszt!

Kép
seriff
 
 


Ancsa, te nyertél!

Kép
seriff
 
 


Boldog Névnapot Dia! :)

Orsi, 2 perc az 2 perc :) De ha az üzenetek számát nézzük, bőven le vagyok maradva! :? Behozhatatlanul!
anniecoe
 
 


Hellósztok,

Dia, boldog névnapot! (mondtam már, hogy az uram azon volt, hogyha lányunk lenne, akkor legyen Dia?? :))

Na, végre Benyovszki alszik, kaját előkészítettem (tepsis csirke - nekünk, nem Bencének), szóval van időm. :)
Benyó jól van már, éjszaka már egyáltalán nem kellett szívni, napközben is már ritkábban. A nehezén túl vagyunk.
Porszívósunk van Serfi, nem szereti nagyon, sirdogál, de azért nem kell brutálul lefogni, szóval egyedül is meg tudom csinálni. De tudod, mi már újszülött kora óta porszívózzuk, mert mindig mohón evett és állandóan tele volt tejjel a nózija, aztán nem kapott levegőt. Szerintem hozzászokott, így nem gáz annyira.
Az étvágya szerencsére ugyanolyan, ma répás-almás-rizses-csirkehusit kap. :)

Ancsa, és újat vesztek neked vagy használtat? Puntovicsot egy hét alatt eladtuk, szóval gyorsan. Mondjuk jó autó volt, tényleg, jól jártak vele. :)

Többiek hogy vagytok?

Itt trágya az idő, irigyekedem a szép őszi időért. :)
Vendég
 


BOLDOG NÉVNAPOT DIA!

Julcsinak már semmi baja, de én olyan beteg vagyok. Taknyom nyálam egyben. Már azon gondolkodom, hogy én is orrszívó porszívózni fogok, mert az orrom már tiszta piros és fáj. Julcsi ordít a orr-porszívótól. Múltkor pedagógiailag közelítettem meg a dolgot. Bekapcsoltam, majd az összesj átékbaba orrát kiszívtuk, odatettük anyuciéhoz, és mire Julcsira került sor, a porszívó bekrepált. A férjem azt mondta azért, mert automatikusan kikapcsolt nehogy túlhevüljön, mert nem kapott levegőt. Mármint a porszívó. NA szóval most már kimarad az előjáték, és csak a durva tény marad.

Nekünk az éjszakánk is katasztrófa, az étkezésünk is katasztrófa. A többi az viszont felemelő. Olyan huncut és imádni való. Tiszta mókamester. Olyan poénjai vannak, na nem verbális.

Anikó, még a múltkor kérdezted, hogy mi van Marci kutyánkkal. Sajna már 7 éve nem él. 9 éves volt, amikor elhunyt. Mondhatom tragikus hirtelenséggel. Engedjétek meg ezt a szóhasználatot, de családtagnak számított. Szóval egy dög meleg nyári napon, bekajált és elkezdett futkosni, és megcsavarodott a bele. 1 órán belül meghalt, nem lehetett már rajta segíteni.
agianyu
 
 


Ági sajnálom Marci kutyát. :cry:
anniecoe
 
 


Isten éltessen Dia!

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Sziasztok csajok!

Jól vagytok?

Velünk minden okés, ez a trágya idő ugyan kissé lehangol. Na meg ezek az események...nemrég voltam a Szabadság téren, amit gyönyörűen megcsináltak, gondoltam végre európai szintű parkja van Budapestnek, erre tessék, az egészből csak egy nagy romhalmaz maradt. :evil:

Balival ma kézműves szakkörön voltunk, csináltunk kavicsból békát, meg gesztenyéből kipp-kopp-ot. Nagyon szeret rajzolgatni, festegetni, úgyhogy ez is bejött neki.
serifkém, alvásügyileg most teljesen jó hírekkel jövök, egy ébredés van, az is fél6 körül, akkor még visszatessékelem az ágyába, és alszik még egy órácskát. Nálatok? Gratula Győzőnek a vizsgához. Voltatok Szolnokon a hétvégén?

Hétvégén tartunk egy vászoly búcsúztatót, azt ígérik szép idő lesz. 8)

Serif, nektek van már helyetek a bölcsiben? szerintem lassan kezd el érdeklődni, mert itt katasztrofális a helyhiány minden tekintetben.

Kata, hogy vagytok? Képek esetleg???

Ági, ez a porszívos sztori nálunk ugyanígy megtörtént jópárszor. Most legalább tudom, hogy mért kapcsol ki a porszívó. :roll:

Orsikám, ugye már jobb kedved van? Hogy bírod a majdnem végét? Ti voltatok 4d ultrahangon?

Ancsa, várjuk ám továbbra is azokat a képeket.

Edó, ti meg elsüllyedtetek abban a Muskátli utcában? Hogy vagytok?

na pusz mindenkinek
babszy
 
 


Igaza van Boginak bölcsi ügyben. Bp-en kiröhögnek, hogy 1 év múlva akarom beadni és még csak most jelentkezem. Én Julcsit viszem magammal a 12. ker-be a Normafához. Én ott dolgozom. Első körben azt válaszolták, hogy 2008 szeptig várólista van és arra felirnak 84.nek. Kár hogy addigra már ovis lesz. Aztán szereztem protkót(nem müfogsort) és 2007 augtól állitólag lesz hely.
Vmi új billentyűzetünk van és bizonyos ékezetes betűket nem találok, mint pl a hosszú i. Talán majd meglelem egyszer.
agianyu
 
 


Jaja, protkónk nekünk is van,vagyis lesz.

Képzeljétek, csoda törttént, sütöttem tököt, mert még kb 2hete vettünk egyet, bár egyikünk sem szereti, tavaly Hanna sem ette meg. Gondoltam, mielőtt ránkrohad elkészítem, és megevett egy cikket belőle, nem azzal a határtalan örömmel,mint a májkrémes kenyeret, de elnyammogta!

Bogo, Nektek lesz 4D(ami amúgy igaziból csak 3)?

Ági, Marci kutyára én is emlékszem, sőt még Gy is úgy tud Téged beazonosítani(vagyis tudott), h "akinek az a nagy kutyája van".Sajnálom!
Eláztattad a régi billentyűzetet? :wink:

Porszívót, én a padláson végeztem ki, gondoltam jófej leszek, és kitakarítom,mert mióta ittlakunk nem volt...hát a felénél a porszi megunta. Ez az egy porszívónk van, és épp újat akartunk venni, ezt meg átvinni a rendelőbe :roll: ! Szerencsére némi pihenő után újraindult, de nem kockáztattam, padlás koszos maradt!

Kép
seriff
 
 


Csajok, jól van mindenki?

Itt akkora zuhé volt az előbb, h a kiteregettt ruháimat alig bírtam bekapkodni,persze most meg süt a Nap, szívat ezerrel.... :roll:

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!!!!

Nem süllyedtünk el a Muskátli utcában, ugyanis aszfaltos :P De amíg nem volt kész a térkő meg a garázs majnem elsüllyedtünk az udvarban ... :D Szóval megvagyunk és még mindig vannak dobozok...

Peti két nap bölcsibe szoktatás után megbetegedett :( és 38,2 volt a láza du. 4-kor :( azért remélem gyorsan meggyógyul. Nálunk is előkerült a porszivó :cry:

A képek nagyon tutik!! A gumicsizmás, husievős, hintás Hanna nagyon aranyos! Bence meg hihetetlenül ügyes még mindig!! Az ikrekről is olyan klasszak a képek,a fürdős meg a buborékos! CSúcs az úszószemüveges Peti is!! Blanka is tünemény!!! Szilvi pedig tényleg nagyon szép nagylány! Jucsiból meg csak nem zongorista lesz? Jó kis göndör haja van!

Bogi örülök hogy minden okés volt az uh-on!

Orsi! Jobb már a kedved?? Én sem kötöttem horgoltam a Petinek...

Mindenkinek gratula az új járgányhoz!!

Remélem lassan a lakhatási engedélyt is megkapjuk,azt mondták pénteken elpostázták :shock: Majd képet is csinálok, de az én gépem cuccai még nincsenek felrakva a számítógépre. JA majd elküldöm az új mail címemet mert az is megváltozott. Megyek vissza a munkahelyemre amíg jobbat nem találok, bár nem tudom ki vesz fel, egy hamarosan Petitesót tervező anyukát.... Egy csomó mindent akartam még írni, de menni kell PEtit fürdetni (hűteni :cry: ) szegény tök álmos..

Puszi mindenkinek

Kép
edó75
 
 


Helló-belló,

voltunk 4D-n egy hónapja kb, de nagyon megérte szerintem, mert van valami elképzelésem a kis arcocskájáról. Tudom szokni. Jobb napjaimon Ádámra hasonlít. (Rosszabbakon anyósomra :? )
Szóval örülök, hogy elmentünk, mert annyi új lesz biztos, amikor megszületik, legalább az arca egy picit ismerős lesz.

Már majdnem megvan minden Luca-cucc, de valahogy nincs igazán gyerek-szoba jellege a szobának. Nehezen tudom felvenni ezt a rózsaszín, fodros, királylányos lelkületet. Folyton kék dolgokat kívánok meg.
Ráadásul szerintem tök rondák ezek a most kapható például ágyneműk. Fantáziátlan macik, meg zsiráfok. Olyan képi kultúra, ami nem hiszem, hogy esztétikai élményt nyújt a kis vaksinak sem, de engem borzasztanak.

Szerintetek a pelenkázó táska szükséges?
És a hálós bugyi meg a steril bugyi? Egyáltalán mi a kettő közt a különbség?

Nincs valamelyikőtöknek lAngel Care légzésfigyelője? Szívesen megvenném. Döntöttem, kell nekem, asszem nyugodtabb lennék.

Nemsokára el kell kezdjem összerakni a kórházi tatyim, igaz? Kezdek lámpalázas lenni.

Puszi mindenkinek

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Edó, akkor hiába írtam Boldog Névnapot mailben? Akkor itt mégegyszer,talán még nem túl későn! SOK BOLDOG NÉVNAPOT!
Peti mit kap a 2. szülinapjára? Lázas még?
Amúgy tetszett a bölcsi?
Mikor mész vissza dolgozni?

Többiek? HÁLLÓ!

Ja, Varga Viktor puszant mindenkit! Váltottunk egy mailt.

Kép
seriff
 
 


Sziasztok,

Edó, de jó hogy jöttél! Képet is tolhatnál végre a szép lakásotokról! :)

Orsi, lassan bizony kéne csomagolni, bár én asszem vártam a 37. hétig. :)
Én nem is vettem ágyneműt, egy ideig még úgysem kell. Csak takarót vettem (ez volt az első, amit Bencének vettem), azóta is azzal alszik, meg egy frottír gumis lepedőt teszek a matracra.

4D tényleg nagy élmény, Bence annó végigásítozta :), de, hogy hasonlítana az akkori arca arra, amikor megszületett....háááát, nem, de azért tényleg van abban valami, hogy sokkal közelebb kerül az ember a babához, miután látta térben is. :)

Nekem tesómtól volt kölcsönbe légzésfigyelőm, de már visszaadtam neki, mert mi nem nagyon használtuk. Nekem több macera volt vele, mint amennyit nyugtatott.

Lámpaláz ismerős, de aztán majd a 38-39 hét felé átváltja a jajj, csak már mennék szülni érzés, és elmúlik a lámpaláz, mert már nagyon várod, hogy megszülessen végre. Legalább is nálam így volt. És az utolsó napok naaaaaaaaaagyon-naaaaaaaaaaaagyon lassan teltek. :)

Tegnap néztünk telkeket Mogyoródon - most épp effelé nézegetünk - nagyon szépek vannak, és nem is vészes áron. Illetve, dehogynem, drágák, de nem annyira, hogy lehetetlen legyen. Én amúgy is nagyon szeretem azt a környéket, nagyon szép. És még a közlekedés sem annyira durva, bár reggel az autópálya be van dugulva, de a 3-as út jól járható, és kb. 20 perc a városközpont, HÉV-vel hasonlóképp. Konkrétan meg is néztünk pár telket, még panorámája is van.....jó lenne. Mondjuk bírnám, ha jövő nyáron már tudnánk házat is építeni! :)

És mi van V.V.-vel??
Vendég
 


Csajok, itt az indian summer!!! 8) 8)

Köszi a névnapi köszöntést, aranyosak vagytok. Edó, neked is sok boldogat, így utólag!! Én is írtam neked mailt, akkor majd próbálom az iwiwet.
Bocsi, hogy eltűntem, de alig van időm. Esténként lenne, de most a hét úgy alakult, hogy eddig minden este barátok voltak nálunk, nálam. Kicsit hulla vagyok mert későn fekszem, de a gepárdok édik, mert most nincs gond az alvással. (biztos a szobaátrendezés :idea: ) Egyedül annyi, hogy a Panci csak-csak felkel fél 6, 6 körül szopizni, aztán köztünk szunyál még 7-8 ig -ezt kihagyhatná. Persze ha ide leírok valamit, azt rögtön elkiabálom és este már másképp lesz :cry: :cry: :D.
Annyira édik már, dumálnak ezerrel és hangosan. Persze egy-két kivehető szó van, a többi halandzsa, de nagyon vicces. A Panci már egyre stabilabb a járásban, tegnap már a játszón is kiengedtem a kocsiból és rohangált egy labda után. Persze nagyokat esik, de ügyes. Amúgy meg elkezdtek egymással komolyan veszekedni néha. Hajhúzások, harapások, stb. Máskor meg kacagva elvannak. Szóval nem unatkozunk.
Ma reggel voltam masszázson :wink: , a héten még barátnős löncsölés is belefért, szóval jó hetem van. Megkaptam az uramtól a Született feleségeket, megbeszéltük a csajokkal, hogy egyszer majd nyomunk egy maratont, ezt társaságban jobb nézni, jókat lehet röhögni :lol: :lol:
Már belenyugodtam, hogy a háztartással sehogy sem bírok. Egyszerűen nem jutok egyről a kettőre, akkor pakolok amikor valaki foglalkozik velük (pl a vendégek :oops: ). Főzni meg??? Nekik mindig, de magunknak már nem mindig van erőm. Vagyis magamnak, mert a Bazsa este már sosem kér meleget. Szóval én nem tudom, hogy csináljátok... :shock: :shock: , ügyik vagytok. És még netezni is tudtok!!!
Az alváshoz szokunk, most ebben eltökélt és következetes vagyok :) :), most kocsival is csak úgy megyünk, hogy az alvás 12 után itthon. Több kevesebb sikerrel. Tegnap jártunk először legközelebb a 2 órához, de ez már haladás. És egyszerre, de lerakni nagyon nehéz őket, ha egyedül vagyok. Még egyet sem egyszerű, kortól függően szopi, mese, rábeszélés - na de addig a másik meg ordít ha otthagyom mert holt fáradt és egyébként is. Szóval még kiforratlan a dolog. Már gondoltam, hogy írok valami ikres fórumba, hogy ezt hogy kell csinálni :? :? :?
Elkezdtem bratyizni a játszón, végülis hasznos infokat meg lehet tudni, de hát nem annyira vagyok ez a típus. Egyszerűen vannak anyukák akik irritálnak és sajnos a kis csemetéiket sem hívnám meg zsúrozni és ez látszik is rajtam (hihi). Szegény unokatesóm kisfiát tegnap egy ilyen úgy lepofozta, hogy öröm volt nézni. Na én már biztos beszóltam volna neki - ez nem jó, mi? mégiscsak egy kisgyerek!!! Mondjuk a végén már csak röhögtem, mert mikor a Szilvi odament rendet rakni szimpán "levízágyúzták" (3-4 éves gyerekek!). Nyílván anyuka szotyizott és cigizett 20 méterrel arrébb. Ha már durvul a helyzet, odaordít. Szánalmas.
Most egyébként is ki vagyok hegyezve, a tököm tele ezekkel a zavargásokkal. Most eltekintve politikai pártállástól, véleménytől, de ez a rongálás kritikán aluli. Mindent tönkreteszünk magunk körül. És tényleg, a Szabadság tér olyan gyönyörű lett végre... Meg egyébként is. Az embereknek hajnalban le kell menni az utcára vigyázni az autójukra, gyerekek nem tudnak aludni, stb. Sejtésem sincs mi lesz a vége...

Kép
diane
 
 


majd folytatom, csak most játszunk és befejezem az ebédet...
diane
 
 


Dia ebédre nem jut idő, de masszázsra igen :wink: ? Nekem nagyon bejött a thai masszázs. Közben majd megdöglök, de utána olyan könnyed vagyok hetekig.
Elkezdődött az egyetem, úgyhogy tegnap Pécsen voltam. Kezdődik megint a daráló, meg az éjszakázás. Tegnap Julcsi nagymamival volt, és mivel kiugrott az anyatejci igy csusszant némi szilárd kaja is immel ámmal. Volt is ma reggelre olyan kaki, hogy ihaj. :shock: Tulajdonképpen volt egy majdnem neonzöld szilárd mag (majd utánanézek, hogy megvan e az összes teniszlabda) és azt körülvette egy makaróniszószos örület. De aki már nevel gyereket az szerintem nem lepődik meg semmin, aki meg csak fog az jobb ha szokja :wink:
agianyu
 
 


Hállo, hállo!

Orsi, most nyugodtan parázhatsz, mert a végén annyira nyugodt leszel a hormonok miatt, hogy lelkesen mész majd szülni. :shock: :D Nekem hiányzott is az adrenalin, mert olyankor jobban teljesítek, meg könnyebben megy minden, na de végül is csak megoldottuk. :wink: Nekünk van légzésfigyelőnk, angel care, de azt most nem adnám el, ha nem baj. Mi addig használtuk amíg Balit a rácsosban tudtuk hagyni, engem is azért megnyugtatott. A minap megnéztem Bali 4, bocs 3d-s kpét, és annyira hasonlít rá, hogy hihetetlen. Jó ez a technika!

Edó, milyen a bölcsibe szoktatás, vagy épp jókor kérdezem,mi, nem nagyon tudtatok még beszokni. De szimpik a gondozók? Kaja milyen? Hány órát lesz bent Peti?

Mi holnap elhúzunk a Balcsira, jövő héten meg Ausztria 1 hétre, bjútiful környékre. 8) Addig remélem kihúzzuk a krupp és egyéb takonykóros jelenségeket. (bár rossz előérzetem van, mert minden 2. gyerek beteg).

Esztikém, képeket csináltál a telkekről? Hogyé adják?

Ser, Viktornak megvan még a Viktóriája? Kolléganőm volt anno...

Kata, ti pakoltok ezerrel? Ugye lesz netetek Telkiben is?

Pussykám, a legnagyobb ellenségeim egyike a: háztartás, utálom, állandóan kupi és kosz van. :twisted:
babszy
 
 


Sziasztok!

Háát nekem (is) elég szar napjaim vannak, és kivagyok, mint a kutya. :cry: Enyém háztartás is a romokban hever, mert vagy főzök és játszok, és szoptatok, vagy pakolok, vasalok, takarítok, szoptatok, játszok de minden együtt egyszerűen nem megy!!! Kész, csődöt mondtam. Mert egyébként meg zavar a dolog, h nincs rend és rohangálnak a porcicák. :x Most is mingyá bőgök, mert peti a tiszta kimosott ruhákat pakolja szanaszét a lakásban, ahelyett, hogy aludna. áhhh! és ez csak egy, ez megy hheti hét nap, tizenkét órán keresztül. és állandóan engem nyaggat, nem játszik el magában, max 2-3 perceket normálisan.
Még szerencse, h Banka egy édes jó gyerek és sokat alszik napközben, és kezd eljátszani magában is. És éjszaka is alszik.
jajj, gyerekek, isten bocsássa meg, de nagyon várom, h kezdődjön az ovi. Pedig imádom a kisfiamat. :o Lőjetek le, ha véletlen megfordul a fejemben egy harmadik gyerek gondolata! :roll:

Orsi, az én kislányom egyértelműen anyósomra hasonlított mikor megszületett. Ez számomra nagyon furcsa dolog volt (hogy hasonlíthat egy újszülött, egy 65 éves asszonyra :shock:, de így volt ), és egy kicsit idegen is. De azóta megváltozott, ( teljesen megszépült a gyerek :wink: )és most már csak az orrán látom, h az anyósomé, na de puff neki, ennyi belefér. :wink: :D Úgyhogy nyugi. :) És nem muszály(J?) habos babos fodros rózsaszínbe öltöztetni, csak azért mert kislány. A kék is nagyon jól tud állni egy kislánynak, és még annyi más szín van. Én mondjuk a sok kék, fiús után élvezem a rózsaszínezést, meg narancssárgázást. És mikor tetőtöl talpig rózsaszínben van, még akkor is sokszor megkérdezték, h fiú-vagy lán?! :roll: :roll: Szóval még emiatt sem számít, milyen színűbe öltözteted majd.
És nyugi, és hajrá. Ágyneműt meg szerintem se kell venned, csak gumis lepedőt a matracra, meg valami szép takarót. Párna nekik úgysem kell, és az a paplan amit árulnak, olyan nagy, h mi még a Petinek most sem használjuk. Majd tinédzser korában megkapja. :)

Ezt most elküldöm.

Kép

Kép
tikata
 
 


Bogica, jó pihenést kívánok neked, pihenj még most sokat, és töltődj fel előre a tavaszra. Szép lesz ott Ausztriában biztos. Hagyd Balut apázni sokat, te meg olvasgass, pihizzél.

Edó, drága, pont tegnap jutott este az ágyban eszembe, h elfelejtettem boldog névnapot kívánni! Ne haragudj, este még azt is kiszámoltam, beleférek a nyolc napba. Nagyon boldog névnapot hát!!! :P És előre szombatra pedig, nagyon-nagyon boldog szülinapot!!! :P :P
Olyan jó, h már az új házatokból jelentkezel, képeket én is nagyon várom. És az email címedet is, mert tudom adós vagyok még egy alaprajzzal. :roll: Küldöm mostmár tényleg, valamelyik nap már elkezdtem megkeresni a legvégsőbb változatot, h akkor már jót küldjek el.

Eszti, ti meg most mentek Peti szüleihez, ugye? Szép idő lesz hétvégén. Bőgnek még a szarvasok? És mennyire komoly ez a Mogyoród? Találtatok is valami konkrétat?

ahogy láttam már tévében, úgy gondolom, nem élnék túl egy thai masszázst. most a balcsin voltam én is sima masszázson, de kértem, a csajt, hogy csak finoman, én most nem akarok fájdalmat érezni. igazából rájöttem, én nem is masszázsra vágyom, hanem csak feküdni, fél álomba lenni, nyugis zenét hallgatni, közben valaki cirógassa a hátam a lábam, lábfejem. :P :P na ideje felébrednem!! :shock:

ezek a micimackós mesék olyan aranyosak! :shock:
tikata
 
 


Ági, a masszázs (ez nem thai, hanem energetikai, relax, meg ilyenek) havi egy alkalom és egy óra alatt talán kimasszírozzák belőlem a havi feszültséget :shock: :shock:
Az uram szinte kötelez, hogy menjek, de asszem nem ezen múlnak a dolgok, mármint háztarás beli gondok. Majd megtudjátok két gyerekkel!!! hihi :wink:

Katasztrófa délutáni alvásunk volt, a Panna még egy órát sem aludt. Na nekem ilyenkor van sírórohamom. Ötkor meg már nem lehet vele bírni, fú kivagyok... és tanácstalan sokszor. De mindenki nyugtat, hogy majd kialakul. Lehet, hogy egy hónap...és ha nem???

Fersike! Kit találtál az iwiw-en? Bár van egy tippem. Én nem sokat nézegetem, de amikor mondtad fel is mentem.
Ha a Győző is megengedi, szerintem vezesd a P-ot. Legfeljebb nem parkolsz, csak egyszerű helyen. Emlékszem anno a Katával is megtettünk pár kört mire leparkoltunk, mert csak kizárólagos helyek feleltek meg :lol: :lol: :lol: . De nincs is ezzel baj. A lagunával én sem állok be két autó közé. Már bocs, hogy megint felhoztam ezt a témát. Ha meg már biztonságosan vezeted, ezek után semmiség lesz egy kisebb autó. Győző meg nyugodtan rábólint, mert látja, hogy ügyi vagy. Hmm?? Hancika, hogy van? Olvastam, hogy a Stahl Hannája 9től fél 10-ig alszik :shock: :shock:

Pussykám, még beszéljünk. Te, figyi!!! Azt hittem okt. elején mentek Ausztriába :? :? :?: Kézműves Balitól szeretnék valamit a falra :wink:

Esztikém! Azt hittem Petra volt a tarsolyban, nem Dia!! :D :D Mi tegnap a Benyó Kft-től kaptunk levelet :D Ú, ti is építkeztek majd, hajrá!!

Katuska, kitartás!!! Mindjárt indul az ovi!!! Majd segítjük egymást :!: (MUSZÁJ :wink: )

Orsika, jobb a kedved??? Remélem!!! Vegyél fehér rucikat, abban is gyönyörű lesz!!! Nem jössz el a jövő héten? Vagy már nem nagyon utazgatsz??

na pussz
diane
 
 


Sziasztok csajok,

Na látom (és örülök, hogy nem csak én vagyok így) nálatok is néha sok, meg kiborul minden. Na jó, pedig nektek két gyerek is van, de ha ez megnyugtat, én eggyel is simán ki tudok borulni néha, főleg egy-egy nyűgibb napon.
A múltkor annyira ki voltam (ez még akkor volt, amikor ezerszer ébredt Bence), hogy este itthagytam csapot papot (azért Bence előtte szopizott, és persze Peti is itthon volt :wink: ) és elmentem autókázni. És az, hogy egy kicsit egyedül voltam, és ezerrel hallgattam zenét, valahogy megnyugtatott. Nagyon szükség van néha egy kis magányra is. :)

Kata, én még most azt sem tudom elképzelni, hogy második gyerek legyen. De azt már most mondom, hogy ha lesz második, akkor jöhet, ha Bence már ovis lesz. :)

Dia, nem lehet tényleg egyszerű az ikrekkel, megértem a nehézségeket, mert egy gyereket is nehéz elaltatni, nemhogy egyszerre kettőt. Nézz fel vmi. fórumra, biztosan kapsz néhány ötletet. :)

Igen, mi most megyünk vidékre, már várom, mert tényleg jó idő lesz, és ha minden igaz, most bőgnek csak igazán a szarvasok! :)

Két hét múlva megyünk egy hosszú hétvégére barátokkal (Peti barátaival - de most már talán az enyémek is :)) egy Kolping házba, ami az erdő közepén van, és bababarát is, szóval már nagyon várom.
És utána, hogy ne legyen vége a dőzsnek, megyünk Egerszalókra, a Shiraz hotelbe egy hétvégére, Terranova ajándék, kaja-pia-víz-masszázs. Már várom azt is. :)

Dia, jól teszed a masszázst, muszáj néha kényeztetni magunkat.

Én gyakorlatilag úgy tartom rendben a lakást, és főzök és miegymás, hogy egy gyerekem van, és naponta kétszer 1 órát alszik, szóval ezalatt lehet azért normalizálni helyzetet. :)

Most mennem is kell. Puszi
Vendég
 


Ja, és ma megjött... :roll: :roll: Furcsa, elég mélyről kellett az erre alkalmatos fehérneműket előkotorni.

Jaaaa :) Orsi, kérdezted még a bugyikat. Asszem itt mindannyian Tena betétet vittünk a kórházba, és hozzávaló Tena hálós bugyit. Nagyon szuper, én csak ajánlani tudom, mert jól tartja a betétet, de nem szorít, és ha kiöblíted, egy perc alatt megszárad. :)
Vendég
 


Dia, legelőször volt Dia a tarsolyban, Peti nagyon szerette volna, de nekem a Dia te vagy, így lett Petra. :)
Vendég
 


Eszti :) , én is így gondoltam. Majd a második lány talán :lol: :lol:

Kinek lesz a topikon három gyereke??? :shock: :shock: :shock:


Orsi, nekem is tena volt és nekem a csaszinál is szupi volt. Nem nyomta a sebem - ez is egy érv :)

Kocsiban maximumon zenét hallgatni :!: :!: Ez ma is megtörtént :D

Fú, ezek a Kolping hétvégék jól hangzanak. Benyónak kijött már a foga?

Gyerekeim alszanak negyed órája. Az esti lefektetés lett most a legkönnyebb.

na jó éjt
diane
 
 


Eszti szuper lesz a kolping mi is ott voltunk 5 hónaposan. Ha gondolkodsz babaúszásban jó, de ne nyomd a viz alá. Julcsinak akkor tele ment a füle vizzel, és fülgyulladás is lett belőle.
agianyu
 
 


Sziasztok Csajszik!

Hát minden elismerésem nektek, akik gyerek mellett is birkóztok a háztartással. Egy barátnőm 3 hete szült (hozzájuk takinéni jár+ az anyja) és lóg a nyelve. Látom, hogy ez egy 24 órás szolgálat és teljesen meddő, mert a rend az egyszerűen olyan hogy valahogy csak nagyon rövid ideig bír rend maradni. Nekem, aki még csak egy temperamentumos férjjel rendelkezem, aki szimultán szeret 100 dolgot csinálni és aztán annyiban hagyni, szintén fejtörést okoz hogy lehet ezt bírni nap mint nap.
Hagyd a fenébe Katám.
Két gyerekkel meg már nekem csoda kategória...

Dius szívesen meglátogatlak. Jövő héten talán nem, mert az lesz a záró hetem. Leteszem a lantot. Lezárom az utolsó terápiáimat is. :( Most egy kicsit sajnálom is. Főleg, hogy mondjátok, hogy az utolsó hetek már nagyon lassúak lesznek. Mivel fogom azt eltölteni?
Például, hogy megyek látogatóba. Telón egyeztessünk.

És Ági, mit tanulsz Pécsen?

Esztikém, de irigyellek az erdei turnétok miatt. Meg hogy kiköltözni terveztek a zöldbe. egyszer régen én is álmodoztam arrafelé egy kertesházról, de ez még egy másik pasi idején volt :oops:
Ádám egyszerűen városi és kész, neki rengeteg inger kell. :D
Az meg itt a belvárosban van bőven.

Bogikám akkor most bezár Vászoly? Mi is megyünk szombaton Balcsira, szívunk egy kis oxigént, de remélem még nem utoljára.

Horgolni nem fogok, az biztos, de megtermékenyítőleg hatottatok, mert most fejvédőt varrok a kiságyra. (Na jó, nem én varrom, én csak megtervezem, megveszem az anyagot, és nagyi megvalósítja. :oops: )

Puszi mindenkinek, szép hétvégét!

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi, épp javasolni akartam ezt a fejvédővarrást, nálunk is így vlt betervezve, h majd Anyukám megvarrja, végül mégis találtam egy egyszerűt,és csak ezt tartalmazó csomagot, baldachin paplan, párna nélkül. Tényleg csak gumis lepedő kell(vagy 3), meg egy pléd(vagy 2, vékony+vastagabb). Sztem pelenkázós táska sem kell, nekem legalábbis nincs,és 16 hónapja megvagyok, akármilyen erre a célra kinevezett táska megteszi.
És a hálós bugyi fun-ok táborához csatlakozom, viszont nekem a kb 20 cm hosszú, gézzel 1-2 rétegben körbehajtott vatta(handmade) jobban bejött,mint a tena, nem gyűrődött, nyomott sehol, puhább volt(mindkettőt próbáltam). bevallom a betéteket sosem csíptem,nekem örökké felgyűrődtek.

V.V jól van, épp Londonban, de hazavágyik, van egy 2éves fia, és egy pár hónaposlánya(vagy fordítva?), és a bankszakmában dolgozik. A feleségét az egyetemen ismerte meg.

Dia, tudom, h igazad van,, egy béna gyáva nyúl vagyok(talán Szilágyiné sem növelte az önbizalmam). De ígérem erőt veszek magamon! HAnci most kel, magától ébredezik...Éjjel is, 5x....utoljára 5kor(megint paráztam, h visszalaszik-e fél6-ig, amikor az apja kelt, mert ugye ma van a vizsga).Stahl nem tom, hog csinálja,meg bárki akinek ilyen alvókájú gyereke van...

Esztikém, de jó lenne az a telek, közel az Aquapark is :wink: :P ! Megjött :shock: , hát akkor csak Orsinak meg nekem nincs????? :roll:

Most mennem kell, még jövök majd, ha du H alszik!

puszkolás mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
seriff
 
 


Ági, hogy alszik Julika?

Kép
seriff
 
 


Serfike, szerintem a Boginak sincs :wink:
És egyenlőre engem is csak íjesztgetett a dolog. Két nap enyhe pecsételéssel :lol:

puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


Julcsika változatlanul kéri ami szerinte még jár neki éjszaka. Nem is egyszer. egyébként az tényleg nagyon érdekes, hogy az összes médiában dolgozónak csodajó alvó gyereke van. Már pár hetes koruktól lefektetik őket este, és reggelig néma csönd. Lásd: Marsi A, Holló M, Krizsó Sz, Rubint R, stb. Nem tud valaki a médiában valamilyen állást a számonra? hátha nálunk is beválna. :wink:

Orsi, lehet hogy furcsán hangzik, de én az utolsó időkben beültem egyedül a moziba délelöttös filmekre. Kinéztem, hogy még mi mindent szeretnék megnézni szülésig, és eljárogattam. A nyugdijasokkal üldögéltünk vagy 10-en egy teremben, de jól esett. Szerintem az utolsó hónapban többet jártam moziba, mint elötte.

Ma Julcsika egy 21 hónapos kisfiúval olyan gyöngéden összeölelkezett többször is a zenebölcsiben, hogy ihaj :oops: A kisfiú volt a kezdeményező, először csak figyelt a leányzó, állta némán az ölelést, aztán hevesen visszaölelt.
agianyu
 
 


Ági, ez tényleg igaz a médiacsemetékre!!! Ma láttam a Marsit a tv-ben, a Suttogós könyv hatására alszik a gyerek 6 hetes kora óta... Elég gázul nézett ki, valami kötött sapka volt rajta :?

Nekünk nem jön össze ez az ebéd utáni alvás. 1 óra 20, ill. 30 perc volt ma. Lesz több?? Egy ilyen picúrnak még sokkal többet kéne, nem??? Úgy szeretném ha ez megoldódna.

Mozizás jó ötlet.
Orsi, akkor beszéljünk a jövő héten, hogy mikor jönnél!!! :lol: :lol:

Nekünk van egy feles légzésfigyelőnk de sajna már elajándékoztam. (a másikat a Madarász adta kölcsön) Mi még nem adjuk el, ki tudja lesz e még tesó (valaha egyszer) :shock: :lol:

Katus, ilyen korán ne ijesztgessen!!! Peti, hogy viselkedik ma? Hogy állsz a pakolással? Mikor költöztök pontosan??? Tudunk segíteni valamiben??

Na pussz

Kép
diane
 
 


Te Dia, kin volt az a kötött sapka Marsin vagy a babán?
agianyu
 
 


A Marsin vot a kötött sapka :wink: .Milyen érdekes, h valaha együtt röplabdáztunk Vele :lol: ! Édes amúgy a Vilikéje!
Megjegyzem, a Suttogó nekem is megvan, nálunk sem az álometetés, sem a láncetetés nem jött be sosem....,meg egyebek sem abból a könyvből.
És a Csoda 3nap alatt sem---de lehet, h csak nem jól kezdtem hozzá, vagy nem voltam elég kitartó :oops: .
És egy csomó médiasztár 3hónapos kortól újra dolgozik, Liptai C., Onutha, stb...

Kata, tényleg Bogonak sincs, ez csak most esett le.

Orsi, és képzeld a 3hetes gyerek még nem is pakol :P :evil: !

Dia, ne stresszeld Magad a délutáni alváson, tudom, h nem vígasztal, de Hanna tegnap is csak félórányit aludt....de legalább éjjel csak 2x volt fent.

Kép
seriff
 
 


Kata, nem bírunk fürdeni,mert amióta elmentetek , Hanna még mindig eszik. :roll: :wink:

Kép
seriff
 
 


Persze a kaja(kolbász, szalonna és paradicsom szigorúan kenyér nélkül.... :shock: :oops: ) közben majd elaludt.

Kép
seriff
 
 


Orsi, két napja már eszik ebédet a drágám. B. makarónit fél üveggel. Sőt harapot apja szendvicséből is, meg minden nap eszik túró rudit. Szerinted nem durva a napi t. rudi? Holnap megyünk csiri - biri tornára.

Eszti ti most lazultok vmi hotelban?

Ancsa mi van már?

Edó és veled?

Kata ti miért is költöztök Telkibe? Mennyi időre jöttök? Volt búcsú vacsi Orsinál?

Bogi, végülis sikerült az az 50 nap szabi? Ez a két évi otthonlét alatt gyűlt össze? Majd én is ki akarom venni a szabimat mielőtt visszamegyek. A fiz. szabi már munkaidőnek számít, tehát akkor már gyesesnek számítanék, ha 2 év elött kérném?

Orsi, nekünk volt 3 baldachinunk is (mindet ajándékba kaptam). Szép volt, meg olyan ki romantikus, de igen praktikátlan. Volt amikor csak azért rendeztem át a szobát, mert úgy éreztem, hogy a baldachin miatt nem kap elég napfényt. Aztán amikor már elérte egy kicsit a végét, akkor rángatta. Amikor meg már fel is állt, akkor baldachinvasastúl berángatta a kiságyba. Na akkor végleg leszereltem. Ja és még valami kegyetlen szar vasalni. De közben meg olyabn szép! :oops:

Dia, azt az ágybemérő "szakembert" honnan szedtétek, ilyen kis vassal kereste az ideális helyet? Jobban alszanak azóta? És mennyibe kerül?
agianyu
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: