Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

megint köszönöm a jótanácsot, információkat...kicsit izgulok, de közületek szinte mindenki előrrébb jár, csak kapkodom a fejem miken mentetek már keresztül...
orsi, ne izgulj csütörtökön, kitartás!
bbilona, neked melyik doki csinálta? nekem valószínűleg Újváry fogja, annyira nem ismerem,de azt mondták ő már rutinos:)) és Ti most hol jártok ebben az egészben?
HSG után egyébként még hány hétig gyógyszereznek, hormonoznak?? és meddig néznek uh-on? semmit nem tudok, viszont annál inkább szaladnak a hetek, én meg türelmetlen vagyok, már értitek mire gondolok :wink:
hááát odry, pánik az nálam is van....

puszi mindenkinek, szép estét

numato
numato
 
 


Név Kor Lakhely Inszem Mióta? Gyerek?
Ági279 27.
Babszi 30. Bp. 5. 2004.dec.
Bbilona
KisBoris inj.
Legyekmami
Málna79 27.
Odry 3.
Sapé 1. Ágota
Wandera Beni
babszi
 
 


No, nekem egyelore nem megy a dolog..., majd holnap még megprobalom. Azt latom Kandi, hogy Excel-ben csinaltad...
Nem akarod a tablazatot vallalni, hogy neha beilleszted? Mondjuk heti egyszer. Vagy nem tudom hanyszor kellene.
En jol vagyok. Keszulunk a szept. 23-24-i vasarra. Ilyenkor a keruletben vasart tartanak - fozoversenyt, meg sportversenyt, meg kirakodo mindenseget, es az iskolank kepviselteti magat az ilyen rendezvenyeken, ahol a gyerekek (most a pedagogusok) altal keszitett aprosagokat aruljak. Ezzel is reklamozva iskolankat. Nagyon klassz egyebkent. Szuper klassz hutomagneseket szalvetatechnikaztam, meg keresztbe szemes kulcstartokat csinaltam, meg hasonlo dolgokat. Az iskolaban minden ok - csak kicsit hosszu, mert elvallaltam egy kisfiu korrepetalasat heti legalabb 3-szor 2 oarara, ami nagyon sok, de mit van mit tenni...a muszaj is nagyur, nemcsak a szukseg.
Puszi mindenkinek, holnap remelem gyakrabban be tudok nezni, mert kedd a "stabad" napom.
babszi
 
 

 
 

Jó estét!
Ha mindenki elküldi a változásokat.....ill. elötte a pontos adatokat pü-ben,akkor ha nem minden nap kell Nektek,az menne...
De ha gondolod elmondom pü-ben,hogy kell átformálni,hogy Neked is ,ilyen legyen Babszi!
na jó éjt

u.i.:WAndrea????
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


numato,
nekem is az Újváry csinálta. Vannak bizonyos napok, amikor előadást tartanak a BMC-ben a babásodás lehetőségeiről és a folyamatról amin itt mész keresztül. Még mi sem voltunk, de annyit tudok, hogy ha minden rendben van nálatok, akkor 6 inszemináció következik, majd utánna van 5 lombik amit az állam támogat. Milyen gyógyszereket kell szedned?
Miután nálunk minden ok, mi most kezdtük az inszeminációhoz a stimulációt, már 3 szurin túl vagyok, pénteken megyek ismét uh-ra, gondolom megnézi a tüszőket, petéket és megmondja mikor lesz az inszemináció. Már nagyon várom. De nekem nem kell gyógyszert szednem, az elevitet magamtól, hogy minden ok legyen (ha ezen múlna). Szerintem nincs okod a türelmetlenségre, itt egész jól haladnak a dolgok. Mi már 1,5évet "elpazaroltunk" a Szabolcs utcai andrológián, ez ahhoz képest egy idegszanatórium, hidd el.
Mióta szeretnétek babát?
Szép napot mindenkinek!
bbilona
bbilona
 
 


Sziasztok lányok!
Megjöttem. Odry látom hiányoltál nagyon. Aranyos vagy nincs semmi gond, csak tegnap este jöttünk haza Görögországból (Kos).
Minden szupi volt, idő is jó 35 fok körüli. Kicsit leégtem de már javulgat. Picuri is nagyon élvezte állandóan mocorgott.
Sapé gratulálok a petezsákocskádhoz. Vigyázz magatokra!!!
Ma még itthon vagyok mert mosnom kell a sok ruhát, de holnap már megyek dolgozni.
Puszi
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

bbilona, és mennyire fájt? ugye normális Újvry?:)azért túl lehet vészelni, tényleg csak kb.10 perc a vizsgálat? eléggé parázok...
még nem kell semmit szednem, mert ha megvan ez a hsg vizsg.és a férjem utolsó sp.vizsgálata, akkor konziltálunk egy dokival, és ő elmondja milyen lehetőségek akadnak...egyelőre itt tartunk...kiváncsian várom a pénteki eredményedet:) és írj,amikor tudsz

lányok, veletek mi a helyzet?


üdv.

numato
numato
 
 


numato, ne parázz tényleg 10perc, de akkor sokat mondtál ebben a levetkőzés, felöltözés is benne van, inkább 2-3percet mondanék. Még egy jótanács: vigyél magaddal egy pólót, amit átvehetsz a vizsgálat előtt. Újváry szimpatikus, rendkívül nyugodt, kedves. Nyugi :!:
bbilona
 
 


numato, tudom-érzem, hogy mitől félsz...én is tartottam a lapar előtt mindentől :cry: de aztán amikor túlestem rajta tök jó volt :!:
és ahogy a lányokat olvastam korában a hsg-ről, talán nem lesz vészes :roll:


gyöngyike, de jó, hogy jót nyaraltatok :lol: és hogy itt vagy újra :!:
kicsiboris
 
 


Sziasztok!
Kedves Málna, igazából fogalmam sincs, hogy ki fogja nálam csinálni az inszemet, erről nem volt szó.
Egyébként Wiegandt-hoz járok,eddig úgy hittem az végzi a beavatkozást, akihez tartozom, ezek szerint nem???
Bevallom én azért nem kérdeztem rá, mert teljesen biztos voltam abban, hogy W. csinálja.
Végül is mindegy, a siker a fontos... :lol:
Azért már izgulok ezerrel! De sok erőt adnak a tanácsok amiket itt kapok. Kérdésedre válaszolva, kb.1,5 éve próbálkozunk orvosi segítséggel. Decemberben kerültem ide a BMC-be.

Köszönöm a bátorítást, segítséget.

Orsi
orsika0
 
 


Babszi!
Írtam Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Ági!
ÉN is küldtem! Milyen kis ravasz :lol: Honnan szeded ezeket a jópofa dolgokat? ( kutyus, tigris....)

Babszi!
Én is emailben küldöm el az adatokat. :wink: Akkor lesz táblázatunk :lol: úgy örülök.
Jól vagy?


Gyöngyi!
Jaj,de jó hogy vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P
Szóval KOS :lol: el is hiszem,hogy a lány izgett-mozgott,kis ficánka :wink: Gondolom szép volt minden!? 3- an mentetek ?
Én meg már keztem aggódni,máskor tessék jelezni hogy eltünik,mert enye-benye... :lol:


Sapé!
Örülünk ennek a rövidke látogatásnak is,csak tedd sűrűbben :P
Hogy vagy? Átgondolta a dolgokat és ha velem így elsőre sikerült volna mint neked,el sem hinném :wink: TE!? :wink:
Örülök Neked is!!! Pusza!


Kicsiboris!
Magácska?



Lola!
Írj valamit!!!!

Numato!
Nyugi,bár mondhatjuk töbször is,mert tudom,hogy Te tudod :roll:
Érted :?: Na jó nem fárasztalak. Ha gondolod vegyél be fájdalomcsillapítot :shock: én vettem be és végül is amit a doki mondott,hogy fáj,az nem fájt :wink:


Orsi!
Mikor mész inszemre?


Zsazsóka!
Most,hogy itthon vagy, kérlek Te is írj nekünk!


Elfogytak a színek!!!! :lol:

Odry
odry
 
 


Sziasztok csajok!
Csak gyors helyzetjelentés, még nem tudtalak titeket visszaolvasni. Most jöttem haza Pécsről, rohanok mint a mérgezett egér. Úgy, de úgy utálom azt a tanévet! :twisted:
Barnáztam, csináltam tesztet is, nega lett. Le vagyok törve, mint a bili füle :cry: Azóta semmi, nem jött még meg, de gondolom, ez csak az utro "jótékony hatása". Úgy reménykedtem, olyan jó kis tüneteket produkáltam - aztán megint semmi...
Bocs a nyafkázásért :oops:
A nyomi hangulatom ellenére szorítok nektek! Csak legyen minél több babás :lol: Olyan jó olvasni, ha valakinek sikerült. Legalábbis ez nekem erőt ad :D Kövessük Sapét :wink: Minél előbb...
wandrea
 
 


Wandrea,

nagyon sajnálom........................ kitartás
málna79
 
 


Orsi,

neked mikor csinálják az inszemet? Ma voltam Koncnál és úgy döntött, hogy péntek 2. inszem. Addig nem kell már megjelenem nála.

Ha van dokid akkor ő csinálja, ha az véletlenül szabin van akkor kerülsz át valaki máshoz. Hogy hogy december óta a BMC-be jártok és még csak most lesz az inszem?
málna79
 
 


wandrea, oooo....hát én megkönnyeztelek, de olyan sokan szurkolunk neked,a másodiknak sikerülnie kell.
orsi, neked is szorítok ezerrel.
Szép napot Nektek!
bbilona
 
 


Sziasztok csajok!

wandrea, kitartás!na és türelem :) málna, szorítok pénteken, majd mesélj!
bbilona, kicsiboris,köszi az infot, és a bátorítást, már szívesen túl lennék rajta, és ezen a 2-3 napon is, mert ezek a piros napok kikészítenek :? a recepción is mondták, hogy vigyek hosszú pólót, vagy szoknyát....
babszi, ebbe a készülő táblázatba utólag is bele lehet írni majd adatokat?
Lányok, nagyon jó, hogy így bíztatjátok egymást, és tényleg örülük, hogy van egy ilyen oldal, ahol minden ezzel kapcsolatos dolgot meg lehet "beszélni",szép napot mindekinek

numato
numato
 
 


Odry!

Néha találok, de néha csak "lenyúlom" :oops:

Holnap találkozunk Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Nekem csütörtökön (holnap!) lesz az első inszemem, és mivel tényleg az első eléggé izgulok ez miatt.
Hát, kedves Málna tényleg nagyon elhúzódtak a dolgok december óta, én magam is elcsodálkoztam, hogy mennyire elment az idő!
Ez azért történt így, mert a páromnak volt egy kis "baktérium"-os problémája, és ez nagyon sok időt elvett tőlünk. De szerencsére ezen már túl vagyunk. Ezenkívül pedig volt 2 hónap szünetem, mert elutaztam. Most pedig itt tartunk, hát röviden ennyi.

Lányok! Holnap gondoljatok rám!
Köszi a drukkot mindenkinek.

Orsi
orsika0
 
 


Sziasztok!
Odry bocsika úgy emlékeztem, hogy írtam, hogy nem leszek, de most visszanéztem és mégsem. Ne haragudj.
Anyósékkal voltunk Koson.
Jövőhét hétfőtől nem dolgozom már, tegnap a dokibácsi azt mondta, hogy mostmár pihengessek otthon. A lábaim nagyon fájnak amire ő sem tudott igazán mit mondani.
Megadom az emil címemet, ha valaki esetleg akar írni vagy küldeni valamit inkább erre, mert a céges már nem fog élni:csgyongy@freemail.hu
Van otthon is net, de nem igérem, hogy mindig fenn leszek.
bgyöngyi
 
 


Orsi!
Holnap minden drukkom a Tiéd Kép Kép
Ne legyél ideges, símán fognak haladni a dolgok :wink:

Kép
Kép
Ági279
 
 


odry!
pénteken beültetés, ha ,minden igaz.ez a fizetős ciklus kicsit húzós!
82500 ft lesz kb
3500 ft/hormon/vérvétel,egy vérvétel 3 hormon,számolj,+ az uh 7500+beülti 50000.nagyon szeretném hogy sikerüljön!
ma kivették a maradék 4 fagyibabát,holnap kell telefonálni!utána jelentkezem.nektek is minden jót!
lola29
 
 


Sziasztok!

Ez nagyon nem az én napom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Wandera!
Mondhatnék bármit de ezt a csatát neked kell megnyerni :(
Azért tudhatod,hogy mi veledmszomorkodunk és örülünk!
Öleld át a kicsi fiad és majd minden rendben lesz!
Eljön az a nap amikor majd mondhatod neki,hogy Ő a nagy okos bátyus :wink:


Ági!
Már alig várom!!! :wink:


Babszi!
Soka dolog és nincs ídő netezni!? :lol: Azért ne strapáld le magad.


Legyekmami!
Hogy vagy? és a barátnéd? Mióta is szeretnétek babát?


Lola!
Ez rengeteg,de persze minden pénzt megér egy baba, csak bírja az ember :shock: Nagyon gondolok rád és gyere,mert izgulok érted!
Mennyit kapsz vissza? Pihi-pihi és szígorúan PIHI!
Amikor hazaérsz,gyújcsál meg 3 gyertyát,ha van fehéret,de a szines is jó.Ezt akár minden este is teheted. Puszi


Jó éjt!
odry
 
 


odry!sajna csak két embrike maradt meg.ez van.de ebből is lehet kettő!
miért kell a gyertya?
lola29
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok bíztatást és érdeklődést, aranyosak vagytok!
Ma ismét voltam ultrahangon, fejlődtünk, de még kell sokat. Most már a 13mm-ről megnőtt 16mm-re, és szikhólyagom is van. Jövő héten megint menni kell, hogy lássák az embriót is! Egyre fáradtabb vagyok, elszoktam ettől a sok hányingertől, de azt hiszem a java még ezután lesz, de majd meglátjuk.
Közben a netünk is rossz lett, így szolgáltatót váltottunk, most valamivel gyorsabb lett. Közben elkezdődött a suli, az ottani dolgokkal is haladni kell, vagy kéne?

Látom vannak új tagok is, üdvözlöm őket!
Sok puszika mindenkinek!
sapé
 
 


Szia sapé,
utánanéztem mi is az a szikhólyag, mert sajnos az én ismereteim háát...(A beágyazódás befejeződik. A magzatburok és a méhlepény kezdeményeinek szétválásával kialakul az amnionüreg, amely a baba lakhelye lesz. Az embrió belső sejtjei két csíralemezre oszlanak. Kialakul az elsődleges szikhólyag, a májnak megfelelő embrionális szerv. Bemélyedések, úgynevezett lacunák keletkeznek az embrión. A beágyazódás befejeződik, az embrió már szövettanilag kapcsolódott anyai szervezettel, a fogamzás teljessé vált. ) Ismered ezt itt a babanetről? Ultrahang hétről hétre.
Gratulálok, és persze mint mindenkinek neked is nagyon szurkolok.
bbilona
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Na milyen volt életed első inszeme? :shock:
Remélem jól vagy!


Babszi!
Nagyon el vagy veszve!!!!!!!!!! :(


Lola!
ÍGY VAN!!!!!! És így is lesz :!: :wink:
Izgulok érted !
A gyertya engem nagyon megnyugtat és állítólag pozítív energiával tölti fel a helyiséget. Én mindig a hálóban gyújtom,van egy kis részem a komodon és ott több gyertyám is van. A 3 azért kell,mert szentháromság.A sárga az Mihály angyalé,ezüst a Gábriel angyalé Ő az aki a lelkeket hozza és viszi..... :wink:
Szóval az égiek szeretik és segítenek ez álltal,ja és ne feledd mindenkinek van védőangyala. Amikor hazaérsz és gyertyát gyújtassz,akkor kérd meg,hogy vigyázzon rátok! :)
Nekem ezt nyújtja :oops:


Odry
odry
 
 


Sziasztok!
Most vagyok itt először, gondoltam felajánlok gyógyszereket. Mi túl vagyunk 9 inszemen,ennyi után sikerült. Ha az égiek úgy akarják, akkor nem lesz több. Gondoltam felajánlom a megmaradt Medrolomat és Bromocriptinemet ingyen, hátha jól jön valakinek. Szóljatok, ha kell, és elküldöm.
Kitartás mindenkinek!

Babszi! Látom itt is vagy. Mi újság?? Jól vagy???

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szia mindenki!
El vagyok veszve teljesen - annyira sokat vallaltam magamra hetrol hetre, hogy estere kivagyok, es beesek az agyba. Nekem ez nagyon tetszik, foleg mert nem gondolok annyit a babasodasra, de kozben lemaradok rolatok :) :( Egyebkent jol vagyok, csak egy bajom van - parommal a hetkoznapokban csak alszunk. :( Nem talaljuk meg a magunk ritmusat sajna - este mire vegzek, elalszik :( Kicsit megkergethetne, hiszen most erne a petecske...

Magnes!
Ez a topicom, megtalaltal :) :) :) Gyere be maskor is! En ilyen gyogyokat nem szedtem, remelem nem kell, de nagyon szep toled, hogy felajanlod! Meg arra sem volt idom, hogy bejelentkezzem a masik dokihoz, mert csak ugy lehetne oda, ha el tudok menni a papirjaimert. Es azt csak delelott lehet, kedden nem lehet (amikor esetleg delelott is el tudnek menni)...

Odry!
Emilket megkaptam, irtam valaszt! Nagyon orultem, hogy gondoltal ram!!!! Emilt a suliban is gyakran megnezem, csak BabaNetre nem akarok menni. Most kicsit korabban keltem, hogy benezzek mar zabrasokat keresve :)

KicsiBorcsam!
Lattam, te is el vagy veszve! Te mivel toltod napjaidat tolunk tavol? Ha van kis idod, irjal am!

Lanyok!
Nemtom mikor lesz tabla - talan hetvegen, de beszeljetek ra Kandit, hogy ketten csinaljuk, mert hasznotok belolem nem surun lesz egy darabig. De ha ketten csinaljuk, biztosan gyakrabban felkerul a netre. Nekem még babralnom kell vele, mert eddig nem sikerult beillesztenem ide semmi lenyegeset. Puszi nektek!!!!!!!
babszi
 
 


halihóóóó

sziasztok :!: :!:
ezer bocsánat, hogy eltűntem, de a páromnak most tartjuk a 35. szülinapját és ezerrel szervezem neki az remélem majd nagyon emlékezetes bulit :lol:

babszikatedrága szerintem kapd el a párocskádat egy jó kis 'vodkázós pásztorórán :lol: hátha nem alszik be...sőőőt :oops:
írok neked!

odryka, veled most mi a helyzet? oly rég írtál magadról :cry:

sapé, de jó neked :P irigyellek ám, már tutira fejlődik az ici-pici babácskád, és a hányingerrel kapcsolatban ezt találtam, hátha segít: Sertés hús helyett például pulyka vagy csirkehúst kell enni,
a csípős, nehéz fűszerek helyett használjunk zöldfűszereket, rozmaringot, borsikafűt, oreganót, tárkonyt, melyek az emésztést is segítik. Zsír helyett használjunk olajat, margarint, mert könnyebben emészthetők, nem tartalmaznak koleszterint.
Sok folyadék ivása is ajánlott pláne a jóminőségű ásványvizeké :lol:
kitartást, gondolj arra, hogy itt mindenki szívesen lenne a
helyedben, nem igaz lányok[/size]

orsika, mi volt az inszemen? írj nekünk :lol:

lola, de most ez azt jelenti, hogy két babád is :?: és hogy érzed most magad :roll:

mágnes, üdv itt nálunk és gratulálok a sikeredhez :!: és köszi a felajánlást!
....tényleg megcsináljuk az az új topikot, ha lebabásodtunk :P
igaz odry?
kicsiboris
 
 


Szia Mindenki!

Orsika hogy vagy? mi volt tegnap?remélem minde a legnagyobb rendben.

sapé, fáradságod ellenére, vagy mellett kitartást és erőt, sok optimizmust kívánok, ha szabad ilyet :wink:

szia mágnes, üdv itt, egy kérdésem lenne, hogy bírtál 9 inszemet erővel, idővel, türelemmel stb....??reméljük most már rendben megy minden, ugye?

odry, a szerdai rossz napod után, ugye mára jobb a helyzet?

részünkről semmi változást nem tudok most írni, nagy szeretettel "várom" a csütörtöki hsg vizsgálatot, és az azutáni konzultációt a még nem választott orvosunkkal....... :oops:

puszi

numato
numato
numato
 
 


Sziaszok!

Mindenkinek!

Akkor írok pár sort magamról. :wink:
Ma volta az Idegsebészeten,kedden meg megyek emerire :shock:
Ha meg lesz az eredmény többet tudok,de a doki szerint lumbágo.

Ma megjött és ennek örülök,mert készülök az inszemre, :P
2 hét múlva. :wink:
Féltem,hogy a hsg bekavar a ciklusba,de hála nem.
Az egész várost felkutattam clostyért,de itt nincs. :(
Hétfön megyek a dokihoz és ír fel másikat. Már megint dezsavű érzésem van,hogy nem olyan simán kezdödik,mint az elsőnél :?
Remélem a 3. inszem szerencsés lesz,hiszen a csillagok állása is épp jó lesz :lol:


Babszi!
Zebrásodunk :lol: csak éppen attól,hogy ' szét kaparom magam néha " - ez vicc


Estefele leszek!
odry
 
 


Numato!

Az írásodból azt veszem ki,hogy el vagy keseredve..... :(
Ne legyél! Nem kellemes és biztos,hogy fájni is fog,de túléled!
Én ma már azt mondom,hogy megéri,mert tisztába vagyok a dolgokkal és ez jó,mert nem képzelgetek össze-vissza dolgokat.
Ha jó az eredmény akkor nagyon fogsz örülni és minden kétséged elszáll. :P
Viszont ha van ici-pici össze tapadás,mint esetleg nállam is volt,akkor megint csak jó, mert ezzel ez a probléma is megszünik és szintén nagyobb az esélyed a babára. :wink:
Ha pedig valami nagy gáz van,akkor is csak ídőt nyersz,hiszen ha tudják mi a baj,akkor azt kezelni is lehet.
Egyszóval, akárhogy is van a te érdeked. Nem lesz semmi gond!
odry
 
 


szia odry!

mi ez a lumbágó dolog??
KÖSZÖNÖM a bíztatást, igazából tényleg nem túl jó passzban vagyok, de nem számít, majd elmúlik. Egy jaj szavam sem lehet hozzátok, és többiekhez képes (még :? , mert annyira az elején járok még... csak nem túl jó ez a "nem tudok igazából semmit" állapot, szóval érted.....az eddigi leleteim teljesen oké,de úgyis a doki mondja az "ámen"-t, mindenesetre még egyszer köszönöm, szeretnék már túlesni a csüt.ön...


szia mágnes és szia babszi! hogy vagytok?elolvastam egy másik oldalon a hozzászólásaitokat, hát lányok, minden elismerésem a tiétek,az erőért és a kitartásotokért! :wink:



numato
numato
 
 


Sziasztok!
ma volt a beültetés+fizettünk.
kicsiboris!
mikor összeengedték őket mondták hogy a hatból 4 megtermékenyült, a másik 2 nem,de azért lefagyasztották, hátha.de nem indultak meg.így maradt kettő mostanra,mert a múltkor is 2 lett beültetve.
két hét múlva kell tesztelni.
lola29
 
 


Sziasztok!
Üdv. az újaknak!
Lola akkor drukkolunk neked nagyon. Pihenj sokat és vigyázz magadra.
Sapé neked is gratula mégegyszer. Pici lányod Ágota tudja már, hogy lesz kistesó?
Odry hátad hogy van? Javulgat valamit?
Mi tegnap voltunk 4D UH-on minden OK. Tuti kislány megmutatta mi van neki a lába között. 1172 g. A pici arcáról nagynehezen lehetett képet csinálni, mert hátat fordított nekünk és nem volt hajlandó megfordulni. Ja és aludt.
Gyöngyi
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!!!!!
Csupa öröm,hogy olvaslak! :lol:
De jóó! :wink: Majd teszel fel képet a piciről? Ja tudod nyitjuk a sikeres inszemes baba fótós topikot :!:

Lola!
Pusz-pusz!!! :wink:


Numato!
Egy idegszál becsípődőtt :arrow: ez a lumbágo.
Nagyon rossz,sose tudd meg!!!!
odry
 
 


lányok köszi a drukkokat!nektek is puszi!
lola29
 
 


Sziasztok!
Numato: Nem volt egyszerű, de nem voltam hozzászokva, hogy valami, amit én annyira szeretnék, ne sikerüljön.... :lol: Volt pár mélypont, főleg a vetlélés utáni 3. inszemtől. Akkor már csak azért jártam, hogy elomndhassam, én mindent megtettem. A 6.-ra jöttem rá, hogy muszáj pozitívan hozzáállni, akkor sikerült.:)
A munkahelyemen tudtak mindenről, és hála az égnek szurkoltak, minden hónapban elengedtek egy hét táppénzre!
A férjem is segített sokat, amikor össze akartam törni, ő rázott fel, hogy ne erről szóljon az egész életünk.

A gyógyszerek nem kellenek senkinek???

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Orsi!

hogy vagy? milyen volt az első inszem? Most együtt izgulhatunk végig. Nekem tegnap csinálták meg. Nagyon kedves volt a BMC-ben a műtös csaj, sokat segített lelkileg. Most sokkal könnyebb volt, mert már tudtam, hogy milyen a beavatkozás.

Mágnes nagyon gratulálok, ügyes vagy. Köszönöm a gyógyszerfelajánlást, de én sem használom ezeket. Vigyázz nagyon a pocaklakóra. A plussz inszemekért fizetni kellett? Melyik intézetbe jártál?

Numato neked jövő hét csütörtökön lesz a HSG?

Odry, szerintem probálj meg piheni a következő két hétben, hogy ne fáradtan kerüljön sor az inszemre. És igyál sok folyadékot, hogy szép vasag legyen a nyálkahártyád. Hamar el fog telni ez a két hét, nagyon szurkolok neked.

Mindenkinek nagyon szép hétvégét.
málna79
 
 


Szia Mindenkinek!!

Mindenkinek ezer szurkolás megy erre a hétvégére is!!! :)

én jól állok, végre elindult a nyamvadt hőm fölfelé tán még kiderült hogy volt pém...:) ( az lh tezst szerint igen meg hát clostit is szedtem )

Odrykám!

Mi már kilenc hónapja várjuk a babót, ez az első clostis hónapom, túl vagyunk a kivizsgálások egy részén elvileg minden ok hormonilag nekem, papának meg kisfickóilag is 8)

barátnőmnek látták a 13 mmes petezsákot szikhólyaggal az 5. héten ugyhogy izgulunk jövő héten már eldől minden rendben van e igy az elején...:) de biztosan!

ha most megjön (ugye nem) akkor köv ciklus közepén jön a PCT, azaz a posztkoitális vizsgálat ... aztán hsg és igy tovább...haladunk...

Puszi és dru Kép kk mondenkinek
Vendég
 


Sziasztok!
Málna:
Én a Sote II. számúra járok, nem kellett egy inszemért sem fizetnem. Írtam feljebb, hogy úgy volt 9, hogy először a 3. sikerült, de a baba elment sajnos. Aztán a hatodikból lett Ficánka..:)
Ott egyébként az orvosom azt mondta, hogy elvileg hatot támogat a tb, de ő csinálja addig, amíg pszichikailag nem készülök fel a lombikra. Szerencsére erre nem került sor.:)
Babszi:
Lehet,hogy ez a sok munka fog segíteni! :wink:

Lola: pontosan hogy állsz???? Megvolt már a második?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Jó hajnalt csajszik!

Help!
Hol találok részletes ismertetőt az inszeminációról? Esetleg tudnátok nekem személyes tapasztalatokról - a menetét illetően - beszámolni? ...úgyis esik kint az eső, talán valaki ráér így szomorú vasárnapi semmittevés közepette.

Köszi!

nekem 2 hét múlva lenne az első

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!


Remélem, kellemesen, pihenősen telik, telt ez a hétvége mindannyiotoknak, és babásodást hoz majd:))

odry, sajnálom, és remélem derekad már sokkal jobban van, és ezáltal a kedved is sokkal jobb lett :)

mágnes, igen, csütörötökön lesz hsg vizsgálatom, eléggé félek tőle, de megnyugtatta(to)k, hogy igen, fájni fog, de nem tart túl sokáig és ki lehet bírni. Úgyhogy nem igyekszem nem felhúzni magam előre, ráérek majd 5 perccel a vizsgálat előtt kiborulni :oops: csak vicceltem :wink:

orsika, mi van veled, nem írtál, minden oké?

puszilok mindenkit

numato
numato
 
 


Sziasztok lanyok! Terdig ero osz van, en megis be vagyok havazva :) Egyszeruen nem erem utol magam - tegnap sem tudtam benezni hozzatok :( Most olvastam vissza a hozzaszolasokat, remelem nem hagyok ki semmit, amit irni akartam.

Magnes!
Nagyon szerencses vagy, hogy ilyen kornyezetben vagy! Nagyon jo, hogy a munkahelyeden is igy alltak a dologhoz, de legjobban azt irigylem, hogy a parod fel tud razni, ha melypontra zuhansz. Sajna az en parom olyan, hogy elvarna tolem a sajat magam felrazasat, es hogy sajnaljam ot, mert neki ezerszerszer rosszabb a helyzete nalam :) Persze mellettem van, es szeretem nagyon, csak neha "lazitanek", neha sajnaltatnam magam, es neha jol esne, ha kicsit tobbet vallalna az eletbol magara. Nem is az eletbol, hanem az elet iranyitasabol. Pentekre annyira belefaradtam mindenbe (helytallni a munkahelyen, a szuleimnek, a paromnak, a lakasban, a mindenben...), hogy elpityeredtem egy kicsit. :( Annyira porgok az iskolaban, hogy tulporgetem magam :) De ez tok jo, csak van hatulutoje, meghozza a pentek, amikor teljesen kifaradok.

Bocsi lanyok, megint sokat foglalkozom magammal, de nezzetek el nekem! :)

Odry!
Mit mond az orvos, mikor javulsz fel teljesen? Nem biztos, de ha lesz még fajdalmad, akkor nem kellene-e elhalasztani az inszemet? Mert akkor a fajdalommal egy negativ toltetet kapnal, es lehet jobban megviselne. Erted mit akarok ezzel mondani?

KicsiBorcsam!
2 napja megoldodott a szeplotelen fogantatassal kapcsolatos gondom :) Mar nem kell imadkoznod es tanacsokat keresni nekem :) Remelem jol vagy, irj majd nekem, hogy oruljek a hetfonek! Puszik!

Numato!
Remelem neked nem kell ilyen sok inszemen keresztulmenned, mint nekem, plane nem annyin, mint Magnes. En annyibol irigylem Magnest még, hogy a 3. inszem utan mar tudta, hogy teherbe eshet. En ezt a mai napig nem tudom, es nagyon bant. :(

Lola!
Nagyon gondolok rad, hogy sikeruljon! Nem adok semmi tanacsot, es nem okoskodok semmit. Ellenben drukk ezerrel, hogy MOST +++++++!!!!

Kepzeljetek, tegnap felhivott a baratnom, hogy megszuletett a babaja. 1700 grammal, 7 es fel honaposan :( Szegenykem. Annyira nem volt felkeszulve az egeszre, hogy alig vasarolgatott, nem volt még a korhazra sem osszekeszulve, otthon nincs babaagy sem, ruhak, kaja ... es ami kell - mind hianyzott nekik. Ugy ment be a korhazba, hogy majd megmondjak mit tegyen, vagy befektetik, erre pedig kozoltek vele, hogy szules lesz... Masfel ora alatt megszuletett a csoppseg. Az egesz csaladja trefanak vette a dolgot, annyira nem volt senki felkeszulve ra. Baratnomnek mar az eleje a terhessegnek is furcsa volt - azert ment el nogyogyaszhoz, mert nagyon fajt a hasa. Akartak gyereket, de a tuneteket masnak gondolta. Sokaig aggodott, mert a petezsakot eloszor nem lattak, aztan a petezsak szele nem olyan volt, mint kellett volna. Azt mondja, hogy kicsi hasa is volt... Egy hete kezdtek kerdezgetni tole, hogy tan csak nem terhes? Pedig 2 honap volt csak hatra, most meg mar a baba is megszuletett. Egyebkent az rovos nagyok biztatjak - minden rendben a picivel, es van szoporeflex is. Alakulnia kell a dolognak. Szoval az orombe nagy urom is vegyul nala sajnos.
Es ezek utan nekem eszembe jut a hulye sogornom, aki 7 es fel honaposan akar 100 fos lakodalmat ulni, meg tancikalni, meg mindent, mintha nem is varna gyereket. Nem hulye???????????

Remelem jol vagytok, es nem olvastok sokat :) Bocsi, hogy megint hosszu lettem, de ezek bennem voltak, es hat muszaj megirnom.
babszi
 
 


...hát senki sem ír Cocának? :cry:

Kép
zölddisznó
 
 


Coca! :)
Nem vagy hanyagolva, ne aggodj!
Az inszemtol nem kell "felni", olyasmi, mint mikor rakszuresen vagy. Nem is tart tovabb, mint 2-3 perc, aztan orvosa valogatja, hogy kinek meddig kell majd pihennie. Minden intezmeny maskent csinalja, szoval ilyen szempontbol nehez irni rola. Te hova is jarsz?
Visszaolvastal mar minket korabban?
babszi
 
 


Babszi!

Én a Schöpf-Méreibe megyek, oda tartozik a dokim.
Olvasgatok, olvasgatok.

Kép
zölddisznó
 
 


Latod, en azt nem ismerem. Csak azt tudom neked mondani, hogy minden intezet mashogy csinalja, de a lenyeg ugyanaz. Kateteren keresztul felkuldik a spermakat a mehuregbe, hogy utat sporoljanak nekik. Az eljaras nem faj, csak kicsit kellemetlen. 2-3 perc az egesz, es utana elvileg pihentetnek. Nalunk ez "csak" 20 perc, aztan irany haza, es ugy kell elni, mintha mar terhes lennel, csak veszelyeztetett. Van, aki kivesz napokat ilyenkor, es pihen, masok azt mondjak jobb, ha minden ugyanugy folyik tovabb. Vannak, akiknek elsore sikerul, mig masoknak 5.-re sem. :( Nem tudom megmondani a sikert, de az atlag szerint 3. vagy 4. inszem a sikeresebb. Persze ez csak statisztika - egyaltalan nem biztos. Mi most abbahygtuk az inszemeket, mert se anyagilag, se lelkileg nem konnyu nekunk :( Kb. marciusig adunk idot a termeszetnek, aztan irany egy maganintezet es lombik, ha kell. Addig masik dokit keresek fel, hatha jobban atnezi a papirokat, es mond valami biztatot.Csak sajna ez is csuszik, mert hetkoznap semmire nincs idom.
Olvasgass vissza minket, biztos irtunk még fontos infokat :)
babszi
 
 


Babszi!
Miért írod, hogy anyagilag nem bírjátok? A stimus gyógyszer a drága, vagy fizettek az inszemlért?

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?