Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Brigi!

Annyira sajnálom, ami Veletek történt! Fogadd őszinte részvétemet. Most nem tudok mit írni, csak rakom egymás mellé a szavakat, és folynak a könnyeim, mert nagyon letaglózott a hír. Csodállak a lelki erődért, és ahogy ezt az egészet kezeled. Nagyszerű, erős nő vagy! Ha bármiben segíthetek keress nyugodtan!
Kívánom, hogy minél hamarabb jöjjön az a testvér, aki segít majd Rajtatok és a fájdalmatokon valamelyest!
Gyere gyakran közénk!

Szeretettel:
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok!

Brik!

Kép

Más......

Lányok!

Tegnap megmérettetett memóriailag a SOTE II. orvosainak színe-java. Gratulálok Nekik!

Üdv mindenkinek!

Kriszta

mohácska
 
 


Brik!

Őszinte részvétem!
Alig tudom felfogni mi történt Veletek, sok-sok erőt és kitartást, hogy eltudjátok viselni a fájdalmat.
Szerintem ne fogd vissza magad, ha sírni kell, sírj, könnyebb elviselni az elviselhetetlent.
Kívánom, hamar eljöjjön az a pillanat amikor egy kistesó bekopogtat Hozzátok, ahogy szeretnéd.

Márti

KépKépKépKép
aysegül37
 
 

 
 

Drága Brik!

Őszinte részvétem! Ekkora tragédiát. Nagyon sajnálom és hihetetlen a lelki erőd! Szerintem nem sokan lennénk képesek ezt a szörnyűséget ilyen méltósággal elfogadni. :cry:

Sok szerettel:
Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok!

Drága Brigi!

A szívem együtt sír veletek, fogadjátok öszinte részvétem.


Két gondolat jutott az eszembe:

Mikor a Földön kihuny egy lélek, új Csillag születik az égen

Ez a csillag mindig ott lesz és vigyázz rátok, bármikor láthatjátok ha felnéztek az égre.


A másik egy rövid kis történet :


A SZIGET


Volt egyszer nagyon régen egy sziget, ahol emberi érzések éltek: a
Vidámság, a Bánat, a Tudás és még sok más, így a Szeretet is. Egy napon
az érzések tudomására jutott, hogy a sziget süllyed. Ezért valamennyien
előkészítették hajóikat és elhagyták a szigetet. Egyedül a Szeretet
akart az utolsó pillanatig maradni. Mielőtt a sziget elsüllyedt, a
Szeretet segítségért imádkozott.

A Gazdagság egy luxushajón úszott el a szeretet mellett.
Ő megkérdezte: -Gazdagság, el tudnál vinni magaddal?
-Nem, nem tudlak! A hajómon sok aranyat, ezüstöt viszek, itt nincs már
hely számodra!

Így hát megkérdezte a Szeretet a Büszkeséget, aki egy
csodaszép hajóval közeledett:
-Büszkeség, kérlek! El tudnál engem is vinni?
-Nem Szeretet, nem tudlak elvinni! Válaszolt a Büszkeség,- itt minden tökéletes, és Te esetleg árthatnál a hajómnak!

Hát, a Szeretet megkérdezte a Bánatot is, aki éppen előtte hajózott el: -Bánat, kérlek,
vigyél el magaddal! -Oh, Szeretet! Mondta a Bánat: Én olyan szomorú vagyok, de egyedül kell maradnom a hajómon!

A Vidámság is elhúzott a Szeretet mellett, de olyan elégedett és boldog volt, hogy meg se hallotta a szeretet kérését.

Hirtelen megszólalt egy hang: -Gyere Szeretet, én elviszlek téged! Aki megszólalt, egy öregember volt.
Szeretet olyan hálás volt és olyan boldog, hogy elfelejtette megkérdezni az öreg nevét. Amikor földet értek, az öreg elment.

A Szeretet úgy érezte, sokkal tartozik neki, ezért megkérdezte a
Tudást:

-Tudás, meg tudod mondani, ki segített nekem?
-Az IDŐ volt, mondta a Tudás.
-Az IDŐ?- kérdezte a Szeretet. Miért segített rajtam az IDŐ?

A Tudás válaszolt:
-Mert csak az IDŐ érti meg, hogy milyen fontos az életben a SZERETET!


Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Brik,
itt bőgök, nem is tudom, mit mondhatnék. Fogadd őszinte részvétemet!
Egy nagyon jó barátunknál pont ugyanez történt idén tavasszal, nekik az adott óriási erőt, hogy ott volt már a nagyobb gyerekük, akivel foglalkozni kellett, aki miatt nem hagyhatták el magukat. Legyetek sokat együtt Lilivel, vigasztaljátok egymást. Kívánom, hogy nagyon hamar újra beköltözzön hozzátok az öröm és a boldogság! Itt vagyunk veled, szólj, ha bármiben tudunk segíteni!
PP
pöttöm_panna
 
 


Sziasztok! Jó estét mindenkinek!


Köszönöm mindenkinek a szép szavakat, az együttérzéseket, ne tudjátok meg hogy mennyi erőt adnak nekem. Nagyon jól esik és nagyon segítenek a szavak!

Ági neked külön köszönöm a segítséget, a lelkierőt és azt hogy általad megismerhettem Etát!!!

Képzeljétek ma elmentünk egy templomba megnéztük hogy van e mód elhelyezni urnát ott és kiderült, hogy van rá lehetőség. Kedden elmegyünk és beszélünk az illetékessel hogy ez hogyan müködik stb..
Aztán gyújtottunk Ákosért gyertyát!
Utána leutaztunk anyukámékhoz ahol húgomék laknak. Mert úgy éreztem muszáj babáznom. Ezt lehet hogy sokan nem értik, de ha hiszitek , ha nem nagyon jó volt igaz sokáig csak néztem, nem mertem megkérdezni, hogy megfoghatom e aztán mondta hogy eszik és megkérdeztem nagy nehezen, hogy megfoghatom e és etethetem e és képzeljétek olan nyugodt volt nálam, elaludt a kezembe, olyan szép kislány. Viszont amikor elmentek barátaikhoz és elvitték a kislányt elgyengültem és zokogtam, nagyon rossz volt, olyan volt mintha elszakították volna tölem. Pedig nem az én kislányom.

Szerintetek jól tettem hogy elmentünk és babáztam?

Puszi nektek!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Kedves PP!

Köszönjük! Mi is Lilivel foglalkozunk sokat, mert így tényleg könnyebb. Remélem hogy tényleg hamar beköltözik hozzánk az öröm, nagyon szeretjük egymást és nagyon sok támogatást adunk egymásnak. Úgy érezzük, hogy így könnyebb elviselni a fájdalmat a tragédiát.

Ja nehogy azt higyétek erős vagyok, nagyon nehéz, lelkileg nagyon meg vagyok törve, rengeteget sírok, de Lili miatt tartom magam. Próbálok akkor sírni, ha nem lát. De ma nagyon jó volt vele együtt sírni. Beszélni nagyon nehéz a történtekről, de ez hogy leírom és hogy mindig irok, sokat segít nekem, e olyan mintha egy terápia lenne. De az a lényeg hogy sokat segít:-)

Puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Kedves Brigi!

Szerintem, ha Te úgy érezted, hogy szükséged van rá, és jól esett, hogy babázhattál, akkor mindenképp jó döntés volt. Persze az elválás, bármilyen is, mindig fáj, és ez most természetesen Neked még rosszabb volt. De talán az előtte eltöltött idő megérte.
És olyan jó, hogy Lilikével megtudtátok beszélni a dolgokat. Most erre van szükség, hogy egymást támogassátok.
Sokat töprengtem, hogy berakjam-e, de ahogy olvastalak, úgy gondoltam, hogy mégis. Van egy honlap ahol a szeretteinkért lehet gyertyát gyújtani, ami két napig ég. Tegnap gyújtottam értetek kettőt, csak egy kicsit össze voltam zavarodva, és már nem emlékszem pontosan, hogy még délelőtt, vagy este. De holnap délelőttig még biztosan ég. Ha meg szeretnéd nézni, itt megteheted:

http://www.gratefulness.org/candles/mes ... id=1716384
http://www.gratefulness.org/candles/mes ... id=1716388

És kívánok a továbbiakban is sok erőt, kitartást és szeretetet.

Szeretettel
Kata

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Most látom, hogy írtál mégegyet.
Igen a sírás sokat segít, és sokkal jobb mintha magadba folytanád a bánatod. És gondolom írni könnyebb róla mint beszélni, úgyhogy gyere sűrűn, és próbálunk nem hülyeségeket összehordani. (legalábbis a magam részéről)

Puszi

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Brik,

Nagyon sokat gondolok Ratok és a lelkemben remélem, hogy ez is ad egy kis eröt.

Tényleg gyere barmikor, itt vagyunk Neked, segitünk, ha tudunk.

Puszi,

Sara
saara
 
 


Drága Brigi!

Privát levélben hosszasan írtam neked, de valószínűleg valamit elronthattam, mert nem jelenik meg az elküldöttek sorában...ezért most ezúton szeretném neked részvétemet nyílvánítani. Én is - ahogyan a többiek - csak a könnyeimet morzsolgatom és nem találok igazán szavakat. De hiszem és nagyon-nagyon bízom benne, hogy az a szeretet, összetartás ami most körbevesz titeket enyhít egy picit a fájdalmatokon. Természetesen engem is hívhatsz bármikor és elmegyek találkozni is veled, ha arra van szükséged.
Vigyázz nagyon magadra, mert nem szabad elfeledkezni arról, hogy egy nagy fizikai megpróbáltatáson is túlestél!!!!
gyöngyusz
gyöngyusz
 
 


Te atyaúristen !

Brik! - hát fogadd őszinte és mély részvétem, szerintem a történeten együtt sírtunk. Megrendített nagyon és kívánom, hogy nagyon- nagyon erősek legyetek!!!!

hát azt hiszem ennyi, mást nem tudok most írni. Ja és eszedbe ne jusson minket itthagyni!!!!

Mesa, Luca

Kép
mesa
 
 


Sziasztok!

Brik
Mindenben számíthatsz ránk. Sokat gondolok Rátok.
Sok-sok erőt küldök Nektek.

Cseragi
Szia! Örülök, hogy te is itt vagy. Hogy vagytok? Mesélj, milyenek az első hetek nálatok?
Gyere ahogy Panka enged.

Ági
Kezd használni az Infacol meg a bogyók. (kipp-kopp) Már ritkábban fáj a pocink. Holnap megyünk a doki nénihez megnézik, mennyit gyarapodtunk. Nagyon kiváncsi vagyok.

Puszi: Évi

KépKép
ranpo
 
 


Sziasztok!

Angyalka köszönjük! Nagyon jól esik! Esetleg elküldenéd privibe hogy mi hogy tudunk gyertyát gyújtani azon az oldalon. Köszönjük előre is!

Gyöngyusz sajnos nem kaptam meg a levelet. :-( Köszönjük az együttérzést. Remélem meggyógyultatok már. Sokat gondoltam rátok, hogy mi lehet veletek mert nagyon rég voltál a fórumon.

Saara kösönjük, tényleg nagyon sokat segít hogy itt lehetek és Norbinak is. Ő eddig nem olvasta a fórumot, de sok erőt ad neki az hogy itt vagytok velünk és segítetek.

Mesa, Ranpo köszönjük!
Mindenkinek köszönünk mindent.

És nagyon szeretnénk, hogyha babákat látnánk itt a fórumon, beszélnétek ti is magatokról, hogy a kicsik mit csinálnak, hogy vannak. Aztán talán nekünk is egy idő után enyhül a fájdalom és lesz babónk. Mi úgy tervezzük hogy olyan február körül elkezdünk próbálkozni aztán amikor összejön. Eröltetni semmiféleképp nem szeretnénk. Aztán majd meglátjuk. De babánk biztos lesz! Ezt eldöntöttük. Holnap megpróbálunk elrakni mindent. Úgy döntöttünk mindent elteszünk a következő babának, mert ez nagyon fontos nekem, hogy ez így legyen.

Puszi nektek!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Drága Brik,
Nem térek magamhoz és csak a könnyeimet dörgölöm. Annyira sajnálom, őszinte részvétem! Mindig ettől féltem és ez talán a legrosszabb, ami egy anyával megtörténhet, elveszíteni a gyermekét.
Kívánom, hogy legyen erőtök átlépni a történteken és hogy Isten mielőbb megajándékozzon egy újabb kis jövevénnyel. Hiszem, hogy van hozzá erőtök, mert erős és nagyszerű család vagytok.

Nem is tudom, hogyan lehet ezután írni, de Blanka még szerencsére alszik, így írok pár sort.

Angyalka,
Gratulálok a kistesó érkezéséhez, örömteli pocakosodát kívánok és egészséget! :)

Rita,
Az én apukám is pécsen született és gyerekkoromban nagyon sokat nyaraltam ott nagymamám húgáéknál. Imádom a várost és tavasszal remélem elmegyünk oda hármasban!

Jutka,
Tüneményesek a gyerekek, különösen Bence nyerte el a szívemet ezzel a képpel, amit feltettél. :P

Anid,
Hogy ez a Kata micsoda nő!!!! El sem hiszem, hogy sírni is tud. És ahogy a kis kezét tartja!
Blanka ahogy meglátja a fényképezőgépet, elkomolyodik, olyan mély érdeklődéssel szemléli azt a "fekete micsodát". Szóval róla nem készítünk könnyen mókás képeket.

Joe,
Ahogy Sara is írta, jógán 2 korosztály van. Lehet érdemes lenne beszélned az oktatóval és akár 7 hónaposan is mehetnétek a nagyobb csoportba, ha ilyen kis sajtkukac Boti. De amúgy a mi kisebb csoportunkban is vannak néha ilyen korú nagyobb gyerekek.
Az etetést illetően pedig hallgass az ösztöneidre, azok nem csalnak. :wink: A dokitok pasi?

Mindenkinek szép napot kívánok!

Prücsök

prucsok
 
 


Brik!

Sokszor eszembe juttok, egész nap. Tényleg hívj bármikor, ha úgy érzed, beszélned kell valakivel. És pihenj nagyon-nagyon sokat. Ahogy Gyöngyusz írta, nagy megpróbáltatáson estél túl, fizikailag is. Szerintem jó ötlet, ha utánajártok, hogyan lehet urnát elhelyezni abban a templomban. Jó, ha el tudtok búcsúzni Ákostól.

Tudod, nekem az jár az eszemben, hogy Ákos lelke megszületett, és az nem hal meg soha. Létrehoztátok őt, és ő egy egyedi teremtés, aki nagy boldogságban élt kilenc hónapig a pocakodban. Soha nem ismeri meg ennek a világnak a szépségeit, de a fájdalmait, nehézségeit sem. Kilenc hónapig tökéletes boldogságot adtál neki. És én hiszem, hogy a lelke örökké él.

R.
rita81
 
 


Sziasztok még egyszer!

Ahogy Prücsök is írja, nehéz most egyebet írni. De van egy közérdekű kérdésem:
Mi lesz a Millenárisal holnap? Illetve jön valaki a MOM Művházba? Egyedül nem akarunk menni.
Rita
rita81
 
 


Helló Brigi!

Csodálom és tisztelem az erőd. Nagyon sokat gondolok rátok! Mikor lombikoztunk és hónapról hónapra jöttek a sikertelen eredmények nekünk is csak a beszélgetés maradt! Én ekkor kezdtem úgy gondolni a gyerekvállalásra, hogy ez egy felsőbb erő akarata! A baba lelke választ minket és valószínűleg minket azért került el, mert még várnunk kellett. Isten próbára teszi azokat,akiket szeret! Nekem azóta is benne van a köszönet az esti imámban, hogy végül mégis csak sikerült 2,5 év után! Gondoljatok arra, hogy Ákos lelke mindig ott lesz veletek. Az ember csodás erővel van felruházva. Fel kell és lehet állni,...majd. Aki megjárta apoklot az tudja értékelni az életet igazán!

Sajna mi nem tudunk eljutni a Millenris parkba!
Kéményseprőket várok, és ki tudja mikorra érnek ide! :cry: Meg jó 1.5-2 óra az út odáig. Ha még sok taliról lemaradok apának kénytelen kellettlen be kell szereznie valami gépesítést nekem! Annyira szeretnélek már megismerni titeket!
Köszönöm az elismerő szavakat Katáról az apja fotózza állandóan!Képzelhetitek mekkpra a szerelem! :P

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Brik, Őszinte részvétem!
Nagyon sok erőt kívánok Nektek, hogy feltudjátok dolgozni a történteket!
Hiszek én is abban, hogy azért vannak jó és rossz dolgok, hogy tanuljunk belőlük.
Jó, hogy így fogod fel, hogy Ákos tanított Nektek valamit, mert sajnos ez biztos így van.
Lini is sok erőt ad majd neked, Nektek, hogy feldolgozzátok.
Ha tudok, én is szívesen segítek, hívhatsz is!

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Sziasztok!

Brik,
örülök,hogy itt maradtál köztünk,és,hogy ezek az emberek itt a topikban ilyen sok lelkisegítséget jelentenek a számodra!Ha tényleg szívesen olvasod a mi gyerekeink fejlődését és szívesen nézegeted a babáink képeit,biztosan ebben is a segítségedre leszünk mindannyian!Hiszen ez egy grafomán társaság,eddig is sokat írtunk ezután is biztosan sokat fogunk,főleg így,hogy tudjuk,hogy vki,már mint TE várod az írásainkat és képeinket!!!!
Én is biztos elpakolnám azokat a cuccokat,ami egy újszülöttre emlékeztet,talán ha nem látod a sok rá emlékesztető dolgot könnyebb lesz feldolgozni a történteket!És ahogy írod,majd a következő babátoknak jó lesz!Tényleg nagyon pozítiv érzést váltasz ki belőlem,hogy erős vagy és szeretnétek egy másik babát!
Nagyon drukkolok,hogy minnél előbb teljesüljön a vágyad és újból gyermekáldásról tudjál beszámolni nekünk!


Tényleg lányok,ugye lesz tali?
Mert végre én is el tudok menni,már írtam egy-kettőtöknek- priviben,hogy megyünk,remélem nem marad el és találkozhatok veletek személyesen is!Annyira jó társaságot ismertem meg itt,-hála nektek-hogy nagyon várom már a holnapi napot!
Addig is üdv,mindenkinek!

Brik,
akkor küldök képeket,ahogy kérted!
Kép
Rebi és Zsolti
Kép
Rebi itt tigris!
Kép
Hanna baba az unokatestvéremmel

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Ági ez nagyon szép volt!
Gratula Pepének az ülésért!
Megkaptátok már a tekit?
Hozzánk pénteken jutott el.

Mi ma vagyunk 6 hónaposak!
Fogunk még a polcon.
Nem akar kijönni. A fenekünk, golyeszunk tiszta piros.
A védőnő ajánlotta a Bepantent, utána kipróbáltam a Sudokremet, amit még adtak a kórházban és egy csoda.

Nálunk is beköszöntött a mikulás, de hál isten egyltalán nem fáj semmim, sőt alig jön valami.
Lehet a szoptatás után megváltozik?

Tegnap elkezdtünk valami ülés féle poziciót.
Félig előre dőlve, kiül a jobb lábára és tartja magát a jobb kezével.
Ja és fel is álltunk a járókába.Felhúzta magát a Norbi.
De szerintem ez még csak véletlenül sikerült.

Nembiztos, hogy tudunk holnap menni.

Angyalka: gratulálok a kistesóhoz!

Anid, a fiam csak nézte Kata fotóját.Szerelem első látásra?
Szépeket írtál Te is!

Brik: tényleg ne hagyj itt minket!

Puszi Mindenkinek!
Vigyázzatok Magatokra!

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Rita,
Gabek és én megyünk babamasszázsra! Gyertek ti is nyugodtan! :) Utána meg persze tali a Millenárison. Szűken fogunk beleférni a 3 órás etetésbe, de majd kisakkozom.

Timi,
Lesz tali holnap, gyertek! :wink:

Prücsök

prucsok
 
 


Íme néhány friss kép Blankáról.

Kép Repülünk :) Kép Anya mesét olvas

prucsok
 
 


Brik, nagyon sokat gondolok rátok! De tudom, hogy erős és szeretetteli család vagytok és együtt át fogjátok tudni segíteni egymást a bánaton.

Ági nagyon szépet írtál!

Dorka, nem biztos, hogy véletlenül állt fel a járókába pici fiad. Az enyim kissebke is így kezdte és ma már nem akar feküdni aludni is állva akar... mint egy paci.

Timi, mekkorát nőttetek! Mármint a "kicsik".

Sajna mi nem tudunk a talira menni, most voltunk nyaralni és Árpi nem tud szabit kivenni. A csajokkal eddig csak egyszer voltam egyedül tömegközlekedni... hát horror volt. Estére alig bírtam menni.
Lenne egy kérdésem. Livi már áll egy jó ideje, viszont lábujjhegyen.Tudom ez normális de mégis meddig? Úgyértem nem erőlteti meg nagyon a talpa első részét? Nem lesz baja?

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Rita köszönöm amit írtál, azt hogy üzentél. Nagyon köszönöm!!! Igen intézzük az urna elhelyezést és úgy gondoljuk templomba, mert az örök, amig a templom áll az urna ott marad ahova helyezem, oda bármikor betérhetek, ha Ákosra gondolok!

Köszönöm a képeket Timi, Prücsök. Nagyon édesek, gyönyörűű gyermekeitek vannak! Vigyázzatok nagyon rájuk, ők adják az élet értelmét, tölük kapjuk a legtöbb szeretetet:-)

Köszönöm, hogy velünk vagytok és ennyi szeretetet kapunk.

Angyalka köszi a leveled sikerült gyertyát gyújtanom. Nagyon köszönöm! Így jobban érzem magam, nekem ezek fontosak!

Prücsök neked is köszi! Még nem kaptam, de keresem!!

Puszi nektek!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Brigi: Nem győzlek csodálni Téged a lelkierődért! Gyertek gyakran a pároddal, olvassatok minket, szóljatok, ha segíthetünk. De nem akarom ismételni önmagam és másokat sem szajkózni. Hiszen tudod Te is, itt mindenki Veletek van.

Anid: Kata nagyon szép baba!

Angyalka: Szívből gratulálok Nektek a kistesóhoz!

A találkozóra mi sajnos nem tudunk menni. Bálint sajnos beteg, szombaton az ügyeletre kellett vele menni. Lázas, tele van az orra, piros a torka, sajnos úgy néz ki, hogy mégis elkapta Apától.
Érezzétek jól Magatokat!

Rita, Prücsök: Ha péntekre esetleg meggyógyulunk akkor egy jóga?

Puszi
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok!


Brigi!

Szeretnék elmondani valami fontos dolgot. Tavaly ilyenkor az egyik barátunk is elveszitette a babáját. Pár hónap eltelt, amig nem hallottunk felőlük és most mondta a párom, hogy IKREKET VÁRNAK!
Bizakodj a jövőben, biztos, hogy hamarosan lesz babád!

Prücsök!

Ne haragudj, hogy csak most válaszolok neked, nem felejtettem el, hogy még jó régen kérdezted a Suttogó könyvvel kapcsolatban, hogy a fix etetési időpontok nevezhetők-e napirendnek. A könyv szerint abszolúte, úgyhogy ha ez kialakult már nálatok, akkor minden oké, megvan a baba napi ritmusa. Ha ehhez az is társul, hogy nagyjából ugyanakkor és ugyanannyit alszik minden nap, akkor kerek a történet az irónő szerint.

Én egyébként nem lettem / még :) / fanatikus "suttogó-fan", de meg kell mondanom, hogy a nőci által javasolt altatási módszerrel Boti tiz perc alatt mély álomba merül hiszti és minden egyéb körités nélkül. Ez korábban fél óra volt, szóval meggyőző volt a tanács.


Tali: mi jövünk holnap és ha jól tudom, Joe és Sára is jön a babákkal.


Lányok! Nagyon édes fotókat raktatok fel, tök jó fejek ezek a kicsik!


Lilla!

Sajnálom, hogy Bálint beteg, jobbulást kivánok nektek! Szopizni tudtok azért?


Jó éjt mindenkinek!

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Brik,
Köszönöm, hogy érdeklődsz Babus iránt. A betegségéből legutóbb 3 napon belül kigyógyult, ahogy jött a láz, úgy el is ment....valami vírus okozta a doktornő szerint, de hogy mi, azt nem tudjuk. Most én vagyok lestrapálva, köhögőrohamaim vannak. Száraz köhögésnek indult, azt hittem allergia, de mostmár valami szakadozik fel.....egyenlőre nem voltam dokinál, "kezelem magam", de ha több kettőnél, elmegyek a fül-orr-gégészetre.
Tegnap jöttünk haza mamáéktól - picur kijátszhatta, kutyázhatta magát a nagyszülőkkel. Édes volt, mert ahányszor bementünk a házba, mindig az volt az első, hogy odament a konyhába a magnóhoz és mutogatta, hogy kapcsoljuk be (MAG!, MAG!). Nagyival ugyanis mindig lakodalmasra ropják...

Nem eltűntem egyébként, csak úgy gondolom, hogy lassan itt az ideje átadnom a helyemet az új anyukáknak a fórumon. Zozi már "nagy lány", elmúlt 14 hónapos én is átestem az anyává válás tűzkeresztségén és a problémáink is most már nagyon mások a kezdeti időszakhoz képest. Ráadásul nekem hamarosan vissza kell mennem dolgozni, ott az egyetem is - szóval egyre kevesebb időm jut arra, hogy jelentkezzek. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem olvaslak titeket, és azt is megígérem, hogy ha valami "okosat" tudok hozzászólni, ezután is megteszem. Nekem nagyon hasznos volt, hogy megtaláltam ezt a fórumot. Olyan dolgokról beszélhettünk, amit az ember sokszor nem mer elmondani az orvosának vagy a védőnéjének, sőt, olykor még a családtagjainak sem. Azokat a tanácsokat, amiket itt kaptam, mind-mind beválltak, hiába, a tapasztalt mamák tévedhetetlenül ráéreznek a legjobbra.
Őszintén remélem, hogy sok kismama látogat majd ide, leküzdve azt a tévképzetet, hogy az orvosok is olvassák ezeket az oldalakat és akkor "majd mit szólnak".....Szerintem a legkisebb dolguk is nagyobb annál, hogy fórumokat olvassanak, ha pedig igen, akkor itt semmi rosszat nem találhatnak.

kgiulia,

Ne aggódj amiatt, hogy Livike lábbujjhegyen mászkál. Zozi a mami napig azt csinálja. Bútorok mellett tökéletesen mászkál és kapaszkodás nélkül fel is áll, táncol egyhelyben, de lusti és ahelyett, hogy elindulna, rögtön négykézlábra ereszkedik a mai napig, ha akar valamit.....de nekem senki nem mondta, hogy ez probléma lenne.....Baj biztos nem származhat belőle, legfeljebb izmos lesz a vádlija!!!!

Az rtl-es vetélkedőn Radványi doktornő nyert és ha a beharangozóban jól láttam ma a fókuszban is szerepelt....Látta valaki???
gyöngyusz
 
 


Sziasztok!

Brik, sokat gondolunk ratok tovabbra is.
Hogy van Lili? Jar most iskolaba?
Ahogy a lanyok mar irtak, vigyazz magadra, pihenj sokat!
Küldünk majd képeket a talirol!

Annyira igaz, amit Gyöngyusz irt! Néhany honap alatt én is sokkal több infot gyüjtöttem össze itt, mint pl. a tanfolyamon. Bar az is nagyon hasznos volt.... Itt mégis olyan hasznalatra kész infokat kapok mindig :)!
Gyöngyusz, jobbulast kivanok!

Kinga, elég jol hangzik az a könyv, azt hiszem beszerzem. Kivancsi vagyok arra az altatos modszerre.

Lilla, ugy sajnalom, hogy nem jöttök holnap :(! Ti is gyogyuljatok szépen. Szegény Balint, reméljük hamar leküzdi a bacikat!

Mi még nem tartunk a MAG MAG-nal, nalunk most a MM a menö. De nagyon. Két napja csupa MM, MM, MMMMM minden!
Lassan én is MM, MM-kkel almodom :)! Pedig eddig sokkal bövebb szokincsünk volt :)!

Akkor holnap tali!

Jo éjt mindenkinek!

Sara
saara
 
 


Köszönjük a gratulációkat, aranyosak vagytok.

Brik, örülök, hogy sikerült, és annak is hogy jól esik.

De jó nektek, hogy holnap találkoztok, azért gondoljatok az itthon maradottakra is, és kérünk sok-sok fotót.

A gyerkőcök nagyon édik, nőnek mint a gomba.
Blankának nagyon tetszik az a mese. :D

Én még mindig küszködök a köhögéssel, de szerencsére a Jencike már jól van. Remélem jövőhétre azért meggyógyulunk.

Lilló, nektek is gyógyulást, Bálint biztos gyorsan meggyógyúl.

Kgiulia, köszi az üzenetet, ari vagy. Te is mesélhetnél már magatokról. A lábujjhegyezéstől bizti nem lesz semmi baja.

Pusz

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sziasztok :)

Mi is megyünk holnap a terveim szerint, csak még az nem tiszta hogy bkv nagy tengerével, vagy apától lenyúlt harci zsigánkkal:)

Lilla

Évi emlitette, hogy lebetegedtetek:( nagyon sajnálom, hogy végül elkapta a bacikat Bálintka. Küldöm a gyógymanókat ezerrel Nektek.

Gyöngyusz

Édes lehetett a lakodalmasra ropva Zozi:):)
Én láttam a műsort, azt is amikor nyert a doktornő, és a ma esti riportot is róla.

Azért néha néha meglephetsz minket Zoziról egy két szösszenettel, ha időd engedi.


Júlia

BKV horrort ne is emlegesd, két gyerekkel egyedül elég kacifántos, nekem mondjuk az már hatalmas segítség, hogy Dani már önállóan közlekedik. Lányokról már olyan régen irtál és tettél fel képeket, hiányoznák ám nagyon.
Ami meg a spiccet illeti ez tök megfelel az életkornak, idővel szépen lerakja a kicsi talpát és azon fog közlekedni, amugy is érdemes majd amikor önállóan megy már elvinni ujra csipőszürésre, hogy megnézzék a tartását és járását.

Prücsök

Csodaszép a lányod, nagyon édesek róla a képek. Holnap akkor ti is jöttök :)

Dorka

Wow gratula felálláshoz, és persze a fél évességhez is ám. Tuti nem véletlen az a felállás, Dani is anno igy kezdte, csak ő a kiságyban 5 és fél hónaposan, utána már nem volt megállás, az más tészta hogy azóta se:):) :P :P :P
A sudocram nagyon jó szolgálatot nekünk is mindig anno, szinte egy használat után már látható volt a javulás.

Remélem azért sikerül holnap nektek is eljönni, jó volna ujra találkozni.

Timi

Csini a lányod mint tigris:) Zsoltika és édes, és ne felejtsük ki Hanna babát se, szép gyereked vannak. Én is várom már a holnapi talit, hogy végre élőben is talizhassunk :)

Anid

Ilyen szép lányról el se hiszem hogy annyit sir mint amennyit mondtad :wink: :wink: :lol: :lol: , az a kéztartás csucs :)

SAjnálom hogy nem tudsz jönni holnap, de reméljük a következő már igen és megcsodálhatjuk élőben is Katát.

Évi
Örülök hogy hatnak a szerek és csökken a pocifájás. Hidd el hogy három hónapos kor után már nem is fogsz rá emlékezni hogy volt ilyen időszakotok is, sőt az első kacagások, igazi mosolyok mindent elfeledtetnek.

Brigi

Addig gondolkodtam a dolgon, mig végül annyira késő lett hogy már nem akartalak telefonon zavarni, igy itt irom le hogy ha esetleg van erőd és persze kedved hozzá, gyere el te is és akkor tudunk veled beszélgetni és mégis kimozdulsz egy kicsit.


Én most kicsit fáradt vagyok, kölkecek leamortizáltak, ma apátlanul vagyunk éjszakára, mert leltár van apamaciéknál, igy kicsit kacifántosabb volt a fektetés, de hála már alszanak mind a ketten.

Egy friss kép Pepéről :

Kép


Msot mennem kell mert Pepe felébredt és sir :( sok puszi

Ági és a fiúk

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Hellóka!
Tegnap megint volt valami a levegőben?

Ági
Kata pont ugyanekkor zendített rá a műsorra! Eddig ezt kihagyta! :twisted:
Tényleg elmúlik ez a sok sírás három hónapos kor után? :wink: (Ha igen meglátju ka kistesó projektet!)
Na jó, azért nem olyan rossz már a helyzet! Már néha játszik egyedül is, megtalálta a kezét is, és a fordulgatást próbálgatja, a játszószőnyegen tök jól elvan akár fél órát is! Meg már nincs állandóan a kezemben! A súlygyarapodás hiánya még megvan, pezsgőt bontok, ha eléri az 5kg! De tényleg!!!!!
:roll: :roll: Egy hét alatt 70g-ot hízott!
Egyébként miért várom, ennyire ezt az 5 kg-t? :wink: :wink: :wink: Megtudja ezt mondani valaki?

Lilló
Bálintnak jobbulást kívánok!

És mindenkinek küldök egy hatalams plussz energiát! Mennek a gyógymanók!!

Lányok tessék elkezdeni a vitaminok feltankolását a télre!!!!!! :P :P :P :P

Gyöngyusz
Szerintem nyugodtan maradj, a tapasztalataid jól fognak jönni!! :D :D Tudom, most önző voltam! :?

Brigi
Jó, hogy sikerül megtalálni az emlékhely helyét!
Nagyon sokat gondolok rátok! Azt hiszem ehhez is hatalmas erő kell.
Említetted a babázásod! Nekem míg nem volt pocaklakóm nem segített, mert csak a miérteket erősítették bennem! A vége felé már az utcán is bőgtem, ha megláttam egy picibabát! Szégyen, de mikor a tesóm bejelentette,h ogy terhes komoly depibe estem! De mikor már láttam a hasát kerekedni ez elmúlt, és vele együtt voltam terhes! Ez sem volt normális.
Szóval mi felnőttek ugyanúgy mások vagyunk, mint a gyerekek.Ezzel a sok zagyvasággal azt akarom mondani, hogy meg kell találnod azt az világból, ami átsegít ezen a szörnyű időszakokon!

Na bedugulok! Várom a kéményseprőket! Ilyenkor is hoznak szerencsét???? Veszek lottót! Hátha!
Szép napot mindenkinek!!!! :P :P :P :lol:

Kép
anid
 
 


Sziasztok,

Anid
Kár, hogy nem jöttök, pedig jól jönne a sok fiúnak egy-két jó csaj :-)
Nekünk is volt egy kis súly gondunk az elején, én is nagyon vártam az 5kg-ot, bár én a 4-et is nagyon, sőt a 3-at is. De az 5 után a cipelgetéstől nagyon elkezdett fájni a hátam, és gondolj bele utána egyre nehezebb lesz, jó kis karizom erősítés. Most már nem is mérjük. tegnap lementünk nálunk sétálni a parkba és a Gergő kb. akkora volt, mint egy másik 5 hónapos és egy 6 hónapos kislánynál sokkal nagyobb volt.
Ti is biztos hamar jó súlyban lesztek, ne aggódj tudja Kata mennyi kell neki :)

Gyöngyusz
Ne hagyj itt minket :!: , ha elmennek a nagyobb gyerekű anyukák, akkor kitől fogunk tanulni? Szívesen olvasgatnánk a ti hétköznapjaitokról, gondjaitokról is, hiszen így a kissebb babásoknak nyújtasz egy kis segítséget, hogy tudjuk mi vár ránk. Most ugyebár még csak babázgatunk, de utána jön a gyereknevelés, ami az egész életüket meghatározza, na az lesz a keméyn dió, és csak 20 év múlva dől el, hogy jól csináltuk-e.

Rita
A masszázs nem a MOM Parkban van, hanem a MOM Művelődési házban. Ha jössz a Moszkva felől az az Alkotás úton, akkor ha elhagyod a MOM bevásárlóközpontot (vagyis az oldalán) azon az utcán kell bemenni és ott lesz szemben az első sarkon. Akkor jössz Te is?
No a választ már úgysem látom :-(
Ott találkozunk és utána irány a Millenáris :lol:

Na lassan pakolok és indulunk,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok,

Anid
Kár, hogy nem jöttök, pedig jól jönne a sok fiúnak egy-két jó csaj :-)
Nekünk is volt egy kis súly gondunk az elején, én is nagyon vártam az 5kg-ot, bár én a 4-et is nagyon, sőt a 3-at is. De az 5 után a cipelgetéstől nagyon elkezdett fájni a hátam, és gondolj bele utána egyre nehezebb lesz, jó kis karizom erősítés. Most már nem is mérjük. tegnap lementünk nálunk sétálni a parkba és a Gergő kb. akkora volt, mint egy másik 5 hónapos és egy 6 hónapos kislánynál sokkal nagyobb volt.
Ti is biztos hamar jó súlyban lesztek, ne aggódj tudja Kata mennyi kell neki :)

Gyöngyusz
Ne hagyj itt minket :!: , ha elmennek a nagyobb gyerekű anyukák, akkor kitől fogunk tanulni? Szívesen olvasgatnánk a ti hétköznapjaitokról, gondjaitokról is, hiszen így a kissebb babásoknak nyújtasz egy kis segítséget, hogy tudjuk mi vár ránk. Most ugyebár még csak babázgatunk, de utána jön a gyereknevelés, ami az egész életüket meghatározza, na az lesz a keméyn dió, és csak 20 év múlva dől el, hogy jól csináltuk-e.

Rita
A masszázs nem a MOM Parkban van, hanem a MOM Művelődési házban. Ha jössz a Moszkva felől az az Alkotás úton, akkor ha elhagyod a MOM bevásárlóközpontot (vagyis az oldalán) azon az utcán kell bemenni és ott lesz szemben az első sarkon. Akkor jössz Te is?
No a választ már úgysem látom :-(
Ott találkozunk és utána irány a Millenáris :lol:

Na lassan pakolok és indulunk,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Először is, sok irigykedés a talira. Ilyenkor azért kicsit sajnálni szoktam, hogy nem korkülönbséggel lettek a csajok, mert akkor már én is könynebben ki tudnék mozdulni egyedül. Ez átlagban addig tart amíg rájuk nem nézek, és már nem bánom, hogy eggyütt jöttek. De bízom a jövő nyárban, addigra legalább már ide a játszóra le fogunk tudni menni. Majd pórázra kötöm őket.
Amúgy róluk kicsit:
Dorina, van két foga, be nem áll a szája. Integet, hogy pápá, most a kérem-et tanulja mutogatni, mondja, hogy háp, apa, ama=anya, baba. Imád énekelni és nagyon (számomra meglepően) gyorsan tanul. Ha kedve van akkor ül, feltérdel, feláll, kúszik, mászik, pakol. Ja és imádja a hugát. Na meg a küszöböt nyalogatni. :lol: Ezt ne kérdezzétek miért. Talán mert tiltólistás?
Livi, van két foga, régóta áll, de leülni még nem tud. Kb. két hónapja hihetetlen gyorsasággal mászik, aztán mindenhol feláll. Szereti a nővérét... leginkább megmászni. Rajta gyakorolta a felállást, az meg csak tűrte nyagytesósan ahogy a kis lökött a fején meg a hátán kapaszkodott fel. Náluk a szeretet még kapirgálásból nyomorgatásból és nyálas puszikból áll. Szóval mindig látható ha valamelyiknek szeretekitörése lenne. Önállóan esznek, isznak üvegből. Nem is engedik, hogy segítsünk.
Rólunk, én kivagyok mint a bili, egyszer jobbra rohanok egyszer balra ugrok. Megtanultam nagy mennyiségeket pár perc alatt ill. berohangálás közben elmosogatni. Egész jól megy a zöldséghámozás odanézés nélkül, vízforralás helyett vízelfőzés és láboségetés. Apjuk nagyon szerelmes, nem is tudja ki kényezteti leginkább a 3 csaj közül. Én néha veszekszem vele (az a fránya újság amit éppen lerak valahova sosem mászik a helyére) a csajok meg előszeretettel harapdálják. :lol: Hát ennyi a konfliktus ez még elviselhető.

Ági, Pepének gyönyörű szem van. Olyan igazi csajozós.

Ahogy elnézegettem a képeket rájöttem, hogy öregszem. Úgy megnőtt itt az összes apróság.

Kép Dorina


Kép Lívia

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a képeket!:-) Aranyosak vagytok!
Félig elrendeztük a temetéssel kapcsolatos ügyeket ma. Bent voltunk a klinikán, ahol dolgozom ott nagy szeretettel vártak minket, mindenki kedves volt. Utána elintéztük az sztk-t. Szóval ma ügyintézés volt. És képzeljétek a klinikára visszavárnak, olyan jól esett.

Ági szerettem volna elmenni a talira, de még annyira nem érzem erősnek magam. Remélem lesz még ilyen tali és azon már én is ott leszek:-)
Megígérem!!!!

Továbbra is köszönöm a sok segítséget!!!:-)

Puszi nektek!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk...
Nagyon jól éreztük magunkat és örülök,hogy végre találkoztam veletek!Tényleg nagyon szimpatikusak vagytok!A párom is el van tőletek ragadtatva.Jó,hogy megismerkedhettem ilyen fantasztikus emberekkel!A babákról nem is beszélve,nagyon édes mindenki gyermeke,és fantasztikus ügyesek!
Ezekután szeretnék még több talira eljutni,remélem meg tudom majd oldani!

Mindenkinek jó éjszakát!Azt hiszem minket sem kell "altatni"mert eléggé elfáradtunk!Különben háromnegyed nyolcra itthon voltunk,a vonatozás sem volt szörnyű,Zsoltika és Hanna Fehérvárig aludtak,Rebi meg talált magának egy barátot,egy hat éves kisfiú személyében :lol: jól el voltak egész úton!

Puszi

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!
Milyen volt a tali? Mi nem mentünk, Flóra éjjel lázas volt, és bár reggelre semmi baja nem volt és egész nap jókedvű volt, nem akartam babák közé vinni, nehogy valaki elkapjon tőle valamit. Meséljetek, mi volt! Babamasszázs hogy tetszett azoknak, akik végül mentek?
puszi
PP
pöttöm_panna
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jol éreztük magunkat a talin!
A nap végére ugy nézett ki a fiam, mint egy kéményseprö :lol:, szép dzsuvas volt!
Anid jartak nalatok, ne küldjem Vincét?

Agi, megint elmentetek hamar, bar megértem, hogy a parkoloora ketyegése arra buzditott, hogy hazainduljatok...

Rita, milyen volt a forgalom hazafele? Maté hogy birta a gyürödést?

Giulia, nagyon édik a csajok és nagyon ügyesek! Remélem el tudtok jönni legközelebb, mar ugy megnézném öket!
Megértem, hogy kivagy, én egytöl is kivagyok néha. De azért dupla munka, dupla öröm :)!
Es esznek rendesen legalabb? Megéri a sok pucolast?

Tapasztalat mamik, erröl jut eszembe: Ti egész napra elöre készititek a kajat?

PP, Lilla, kar, hogy nem tudtatok eljönni. Bar PP rendes töled, hogy megkiméltél minket az esetleges baciktol.

Kinga, Joe, akkor végül mikor mentek tücsözzenére??

Rita, Gabek, Joe, Timi, örülök, hogy megismerhettelek titeket személyesen is!
Brik, remélem eljössz hamarosan Te is :)!

Ritaval azt beszéltük, hogy ki kellene talani valami helyet, ahol télen is talalkozhatnank. Szoval mindenki dolgoztassa meg a szürkeallomanyat! Nem tudom ti hogy vagytok vele, nekem mindig sokkal jobb kedvem lesz a talik utan. Télen meg nem fog artani egy kis jokedv azt hiszem :P!
saara
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat a talin!! Bár Dorci átdurmolta a nagyrészét... Nagyon aranyosak a babák és Ti is persze!!! :):)
A képeket hamarosan felteszem, csak még meg kell küzdenem a mennyiséggel...

Brik, örülök, hogy intézed a dolgokat, szerintem példát vehetünk Rólad mindannyian! Tényleg nagyon jó ezt hallani!!

Most elmegyek aludni az első ébresztőig! Jó éjszakát!!

Ja, Giulia, nagyon szépek a kölkök!!!

Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Sziasztok!

Hat ezt a talit elbambultam, pedig meg el is tudtam volna ra menni, igaz csak tyuklepesben.. Meg egyben vagyok, de ugy erzem ezek mar tenyleg az utolso napok, a baba tegnap 'leszallt'.

Brik, le a kalappal elotted, fantasztikus lelkierod van! Nem tudom, en hogy birnam, ilyen meltosaggal biztos nem..

Drukkoljatok, kicsit be vagyok tojva..

Jo ejszakat mindenkinek:
P
panzej
 
 


Sziasztok!

Panzej drukkolok ezerrel!! Ne Ne izgulj, minden rendben lesz.

Az én kicsikém angyalka szeretet volna lenni, ő úgy gondolta hogy szeret minket, de mégis az Isteni vonzalom erősebb volt. Köszi továbbra is azt hogy lelket öntötök belém, belénk. Nagyon jól esik. Majd a szertartás és az urna elhelyezés lesz nehéz. Tegnap kiválasztottuk az urnát, szép amennyire ilyet lehet mondani. Az urna porcelán szerűség, ovális és egy galamb van a tetején, nem nagy. De pont a fiúnkhoz illő. És úgye a galamb a béke jelképe. A templomot is kiválasztottuk a Deák téri Evangélikus templomot választottuk.

Tegnap délután a kiságyat is elpakoltuk, meg a babakocsit is, de sajnos a ruhák elpakolásához még úgy érzem idő kell. Majd idővel.

Ja és képzeljétek megyek tanulni. Ez egy nagy álmom volt és most úgy néz ki sikerül. A páromnak tegnap sikerült a forgalom vizsgája, hát így próbálunk továbblépni, ami rettentően nehéz.
Föleg nekem amikor egyedül vagyok itthon, akkor csak zokogok:-(( De majd jobban megerősödöm:-)

Puszi nektek!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Helló

Brik
Mit fogsz tanulni? Mikortól mész újra dolgozni?
Apa hogy hogy csak most vizsgázik vezetésből? Neked van jogsid?
Csodálatos, hogy még te adsz erőt Panzejnak! Ne siettesd az időt, majd eljön annak is a sora, hogy a ruhákat eltedd! Én csak azt kívánom, hogy ne kelljen nagyon mélyre elpakolni! Adjatok/adj magadnak időt a gyászra! A hullámvasút jelenség sajnos még sokáig ott lesz veletek, és tényleg csak a türelem és a megértés ad lehetőséget Ákos elengedésére!

Lányok kérek egy kis segítséget!!!
Kata megtalálta a kezét!
:roll: :wink: elkezdte szopizni, különösen ha altatja magát! A cumit nem szereti! Most mit csináljak? Engedjem, ne engedjem?

Milyen volt a tali?
Képeket nem csináltatok?

Panzej
erős légy! Már nincs sok hátra!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Brik,
Tényleg ne siettesd az idöt! Ha mar tul nehéz otthon egyedül és ki szeretnél mozdulni kicsit, szolj! Talalkozhatunk, akar többen is szerintem. Szoval, ami jol esik. Es tényleg szolj, ha ugy érzed, hogy jot tenne!
Mit fogsz tanulni? Es mikorra varnak vissza a munkahelyeden?
Gratulalok a parodnak a vizsgahoz!

Anid, nem gond, ha Kata szopizza a kezét, ez teljesen természetes! Az én manom is csinalta egy idöben aztan leszokott rola.

Panzej, mikorra vagy kiirva pontosan? Drukkolok én is! Ne izgulj, rendben lesz minden!
Kar, hogy lemaradtal a tegnapi talirol!
saara
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat tegnap, bár sajnálom, hogy nem igazán tudtam elmélyülni egy beszélgetésben sem, mert Boti után kellett szaladgálnom.
Nagyon édesek a babák, igy élőben még szebbek, mint fotón!

Egyébként meddig maradtatok?

Nagyon támogatom az ötletet, hogy télen is kéne találkoznunk, gondolkodom, hogy hol lehetne. Sajnos a lakásunkat nem tudom felajánlani, mert nem túl nagy és kényelmes egy babazsúrhoz.

Rita!
A könyv cime: A suttogó mindent megold
Irta: Tracy Hogg és Melinda Blau
Kiadó: Európa

Remélem, nem érzed majd pénzkidobásnak és találsz benne hasznos tanácsokat.

Sára!
Neked hogy tetszik a könyv?

Tücsökzene: még nem sikerült elérnem a hölgyet, aki szervezi, de hagytam neki üzenetet, hogy át szeretném kérni magunkat másik napra. Több időpont is van, hétfő, kedd és péntek délelőtt és szerda délután tartják, de ezen belül is van több lehetőség.
Arra gondoltam, hogy pl. szerda délután 15-16 óra tájban nekünk jó lenne, ha van akkor foglalkozás.

Joe, Sára! Ti tudnátok aznap jönni?

Panzej!
Én is drukkolok neked, vigyázz magatokra!

Közérdekű info: most szombaton 8-12.00 óráig babaruha börze lesz a MOM Művházban.

Szép napot mindenkinek!


Kinga
kgk
 
 


Giulia,
Nem mi öregszünk, csak a gyerekek nőnek! :wink: Élmény olvasni az ikrek fejlődését. Mostanában sokszor eszembe jut, hogy jövő nyáron már minden manó jövő-menő lesz és tökre várom már azokat a talikat is. :roll:

Timi, Kinga,
Örülök, hogy megismerhettelek benneteket személyesen is. :)

Panna,
Jobbulást nektek! Mennek a gyógymanók. +++
A masszázs nagyon jó volt, csak az elején sok volt a duma (bemutatkozás stb...), aztán emiatt lassan elszállt a babák türelme és akkora lett a hangzavar... :shock: Talán kisebb csoportokban kéne csinálni, de a végén nem kell elrohanni és emiatt arra gondoltam, hogy legközelebb majd ráhúzok és átveszem az "anyagot" a nővel. Gabek, mit gondolsz?

Brik,
Napról napra jobban tisztellek a lelki erődért és ahogy a történteket viseled. Nagyszerű nő vagy!

Anid,
A kezét nem tudod eltenni Kata elől. :P Ő majd tudja miért és mennyi ideig kell neki és előbb-utóbb leszokik róla. Blanka is kb. 8-9 hetesen kapott rá, azóta azzal ébred (onnan tudom, hogy felébredt és éhes, hogy hangosan cuppog az ujján :D ), sokszor azzal alszik el napközben. Én is ujjszopós voltam, nem lett tőle semmi bajom. :)

Panzej,
Mennek a drukkok! :) :) :)

Amúgy mi még sikeresen elkerültük a délutáni csúcsforgalmat és itthon visszaállt a 3 órás evési rend, közben aludt is egy csöppet Blanka. Nagyon jó volt találkozni veletek - különösen, hogy az időt is ilyen jól kifogtuk. :) 8) Ma is olyan tuti jó kis meleg van.
A masszírozással is próbálkozunk, eddig felemás eredményekkel. :? Tegnap este élvezte Blanka fürdés előtt. Ma bepróbálkoztam nála 2 etetés között, akkor nem volt túl nyerő... :oops: Azt hiszem fáradt volt, mert be is aludt szopi közben, most alszik. Talán este jobb néven veszi majd. Nem adom fel! :wink: A tegnap esti séta közben már kölcsön is kaptam az egyik könyvet egy anyukától.

Na megyek, kihasználom az alvásidőt.
Szép napot!

Prücsök

prucsok
 
 


Sziasztok!

Nem sietettem az időt , mert az se jó. Lassan majd elpakolom a rucikat. Én is remélem Anid, hogy nem kell mélyre tennem a kis rucikat:-) Nagyon vágyom egy babára, ezért is nagyon nehéz, de majd jön amikor jönni akar. De azt már most látom magamon, hogy fogok félni a szüléstől, de mondjuk abban is bizom, hogy ezt most érzem csak így. Mert hála én egy optimista csaj vagyok!:-)

Anid enged, hogy Kata szopizza az ujját. Cumit örülök, hogy kiköpi, nem jó az a cumi:-)

Saara szólok, most egyenlőre jó így veletek:-) Jó veletek beszélgetni, leíni amit érzek és a sok erő amit adtok nekem. Igaz csak így ismerlek benneteket még személyesen nem, de nekem nagyon fontosak vagytok mindannyian!!!!!

Köszönöm átadom a gratulációkat Norbinak!!:-) Hát már elöbb lehetett volna, de mindig abbahagyta aztán most végre megcsinálja. Már csak eü van hátra és kész. Nekem sajnos nincs én félek a vezetéstől, nem tudom miért:-)

Én élelmezésvezetést szeretnék már régóta tanulni és utána főisire menni. De először a tanfolyamot kell megcsinálni, mert csak úgy vesznek fel dietetikusnak.

Hát a munkahelyre már most visszavárnak, de most hat hét itthon és utána ha még kell akkor beteg ácsi és utána visszamegyek én olyan novemberre terveztem.

Nem tudjátok véletlenül szülés után mikortól lehet tornázni?

Puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Szia Prücsök köszönöm!!!!!:-))

És nekem lemaradt, de én is jobbulást kivánok nektek Panna! Remélem gyorsan meggyógyultok! Sok puszi nektek!

Puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókívánságokat!

Nagyon irigy vagyok ám a találkozó miatt, de örülök, hogy jól éreztétek Magatokat. Pedig Timiék is ott voltak, és ezt nem lehetet volna kihagyni...

Reggel már elég jól volt Bálint, de semmiképp nem akarom kivinni Őt míg antibiotikumot szedünk, az nagy felelőtlenség lenne úgy érzem. Mostanában az erkélyen levegőzünk, kétszer egy órát kimegyünk délután és ott eljátszunk. Nem akarom gyerekek közé vinni le a parkba, nehogy valakit megfertőzzünk. Sajnos nem minden anyuka gondolkodik így, ezért voltunk ma a lakóparkból vagy 4-en dokinál a gyerekünkkel. :( De a dokibácsi szerint szépen javul. Már a torkinca sem olyan piros. Ráadásul már éjszaka is tud aludni, nem kell szívni az orrát óránként. Most ott alszik velünk, és egyik éjszaka is csak arra ébredtem, hogy dugdossa az orrát a mellemhez, hogy szopizni akar. Olyan édes volt! Jaj, nagyon szerelmes vagyok a fiamba! :lol:

Kinga: Szopizni tudunk, igaz nehezen, mert alig kap levegőt, de mindig szopi előtt cseppentek be neki anyatejet az orrába, és kiszívom orrszívóval a cuccot. Most többször szopizik, gondolom a kis lelke is sérült az orrszívózás miatt, meg a gyógyók miatt. :(

Anid: Bálint sem cumizik, ő is a kezét rágja, van hogy mindkettő bent van a szájában, én abban bízok, hogy előbb utóbb majd már nem fér be a két keez és akkor feladja :) Egyébként ne zavarjon sztem, semmi baja nem lesz tőle. Én örülök, hogy az enyém nem cumizik. A kezét meg megmosom többször is egy nap.

Giulia: Dönörűségesek az ikrek :) Két kis dáma. És olyan szeretettel írsz Róluk, annyira jól esik olvasni. Nagyon ügyesek, és olyan jó, hogy ilyen szeretetben éltek!

Brigi: Gratulálok a sulihoz! Jó is, hogy most kicsit lekötöd Magadat. Tanulj csak. A munka is jót fog tenni (ez így hülyén hangzik) de jobb lesz, ha társaságban leszel.

PP: Jobbulást Flórának!

Panzej: Kitartás, már nincs sok hátra! Mennek Neked a drukkok Tőlünk is!

Ági: Én szerelmes vagyok Pepébe! (is) :D Tündérséges ebben az ünnepi tündérkosztümben!

Puszi
Lilla és a Betegmanó

lilló
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?