Új privát üzeneted érkezett!

Annának és Mirtillnek nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!
Remélem raktok fel majd fotókat! :wink:

Igen, jól van már Vanessza. Nem viselte meg nagyon a vérvétel. Csak olyan csúnya a kis karja. Az egyik ér szétdurrant, mert elrántotta a kezét. Olyan lila szegénykémnek. :cry:

Minyu!
Remélem Nándinak nem veszik ki egyböl az orrmanduláját. Nagyon kicsi még ahhoz. Nekem 7 évesen vették ki, de az se volt túl jó. Annyiféle homeopátia van, biztos jó erre is valamelyik. Majd szólj, hogy mit mondott a másik doki.

Most megyek altatni!

Kép
patrisa
 
 


elöször egy tábli :)
Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


És nagy pironkodva, mert totál kiment a tábli is a szülcsis csapat is :oops: :roll: :oops: :roll: :oops:

Anna és Mirtill !!!

Nagyon boldog szülinapot kivánunk! Isten éltessen titeket jó sokáig :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 

 
 

Sziasztok!
Csatlakozom az előttem szólókhoz!
Annának és Mirtillnek boldog szülinapot kívánunk!
Puszi!

bockbrigi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük, vasárnap tartjuk, úgyhogy hétvégén rakok fel képeket!
Majd később még bekukkolok!


Sziasztok

Kép
csucsu74
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen!

Nagyon gyorsan elszaladt ez az 1év!

Teszek fel pár képet igaz a torta nem olyan lett amilyet szerettünk volna de majd jövőre!

Sziasztok!

Kép

Kép
Apával
Kép
Anyával

Kép

Kép
ildikó74
 
 


Ildikó!
Szerintem tök jó lett a torta!

Mirtill nagyon hasonlít rád... :D De a mosolya az apjáé. :D
szilbee
 
 


Nem találom a köszöntős hsz-somat :roll:
Irgumburgum :twisted:

Akkor még egyszer:

ANNÁCSKÁNAK ÉS MIRTILLNEK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Szilbee!
Sokan azt mondják,hogy tiszta apja de a szeme és az orra az enyém.A mosolya valóban az apukájáé!

Hrk!
Neked is köszi a köszöntést!

Azt kérdezném,hogy a Ti gyerekeitek nem harapnak?Mert Mirtill erre szokott rá pár napja és nem tudom hogyan lehetne leszoktatni róla.Rászólok de csak néz és pár mp múlva megint harap.Az a baj,hogy úgy jön oda,hogy puszit ad és a puszi vége harapás.Ha rászólok erélyesebben nem lehet,hogy azt hiszi,hogy a puszi miatt szólok?Mindig mondom,hogy nem szabad harapni de nem tudom mennyit ért meg belőle.
Azt is észrevettem,hogy ha vmi olyat csinál amit nem szabad és szólok akkor csakazért is csinálja.Ha nem szólok rá akkor már nem is érdekli és abbahagyja.
Ilyenkor mi a teendő szerintetek?Jár valaki hasonló cipőben?

Vannak itt rólunk képek igaz újak nincsenek de majd frissítek ha lesz időm!
www.babanet.hu/album/main.php?album=9541&8=6353646

Kép
ildikó74
 
 


Szasztok!
Ma voltunk egy másik fül-orr-gégésznél a Bethesdában. Sokkal alaposabban megvizsgálta, vett torok-kenetet, kipuciolta a fülét (nemtom a másik doki hogy látta a fülét, ha ennyi trutyi volt benne :roll: vagy ez azóta termelödött???) Csütörtökön kell mennünk tympanometria vizsgálatra (a fülben lévö nyomást vizsgálják) és ha az a vizsgálat "B-görbés" (nem tudom, az milyen :oops: ) akkor javasolt az orrmandula kivétele :roll: Szóval csüt. döl el, hogymi lesz. A doki szerint nincs nagy gond, nincs középfül gyulladása.
De ma reggelre be is lázasodott :( Kicsit tartok az éjszakától :cry:

Ildikó :)
Sajna Nándi is harap. és én sem tudom, mit csináljak :roll: És persze legtöbbször mit semér, ha rászólok, hogy ezt vagy azt ne csináld, ugyanugy csinálja. :evil: Én mindenesetre, ha megharap, akkor elhuzodok töle, és mondom, hogy ez nagyon-nagyon fájt (legtöbbször fel is sikoltok, de azt nem akaratlagosan), erre ö persze megsértödik...
A torta szerintem nagyon klassz!!! Miért nem tetszett?

Na, megyek fülcseppenteni. (szegény móki már mindenhova cseppentünk: orr, fül, száj :( )

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu,
Örülök, hogy ilyen alapos dokival volt dolgotok! Jobbulást Nándinak!

Ildi,
Én is azt mondogatom neki, hogy ez fáj anyának, inkább puszit adjon, és megpuszilom. Szerintem hangulat kérdése, de mostanában nem harapós a kiskutyám :D Viszont pl. 3 hete a mellbimbó udvarom harapdálta, de egyszer annyira, hogy 1 hétig nyoma volt. Olyankor jól elvettem tőle a cicit, ezt nagyon hamar meg is tanulta, hogy nem szabad...Férfi a drága, a kaja a mindene :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


HALI!!!

Minyu!
Szurkolok nektek csütörtökön, hogy ne kelljen kivenni a manduláját.

Ildikó!
Vanessza csak ritkán harap, de mindig úgy megijedek. Odajön kedvesen, hogy megöleljen és megharap. Elég fájdalmas. Olyankor mindig mondom neki, hogy nagyon fáj. Általában abbahagyja.

Ma kibújt a 8. fogacskánk. Szerencsére nem viselte meg. Délután voltunk Lecsófözö fesztiválon. Itt voltak a Megasztárosok. Nem maradtunk sokáig, mert Vani sétálgatott volna, de ott akkora volt a tömeg, hogy inkább elmentünk a játszótérre. Pedig nekem olyan jó lett volna egy kicsit "bulizni" . Nem tudok töle kimozdulni.
Na, de majd holnap is elnézünk, mert lesznek gyerekprogramok is. :wink:

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok!

Lemaradtam Anna és Mirtill köszöntéséről, így utólag kívánok nekik nagyon sok boldog szülinapot.

Ildikó!
Mi baj a tortával? Engem mondjuk sokkal jobban rémíszt, hogy csokitortának néz ki, mint az amilyen. Szerintem a lányod nagyon élvezhette, h ilyen érdekes formája van.
Amúgy nagyon szép a kislányod. (Én nem látom ilyen egyértelműen a hasonlóságot, bár igaz, nekem az én gyerekeim sem hasonlítanak egyáltalán egymásra.)

Minyu!
Drukkhegyek mennek Nándinak, hogy ne kelljen kivenni a manduláját. Azért jó, hogy találtatok alaposabb orvost, mint az előző.

Patrisa!
Gratula a 8. fogacskához. Lassan teljes lesz a fogsor. Aztán meg azért aggódunk, hogy mindegyik kipergett-e :)

Harapásról azt hiszem, hogy már írtam, hogy főleg akkor volt, amikor elkezdtek bújni a fogak, de 6 hónaposan még messze nem volt semmi és már akkor is haraptak az ínyükkel. Én kitartóan, erőteljesen rájuk szóltam, aztán mostanában nem nagyon harapnak. Illetve Ádám néha, leginkább azért, hogy próbára tegye a türelmem. De én nem csináltam belőle nagy faxnit, így mostanában nem nagyon próbálkozik.

Enyémgyerekek mostanában nem akarják megenni a főztömet :( Azt hiszem, túl sokáig kényelmeskedtem a bébikajával. Bár igaz, hogy nem kaptak eddig sem minden nap bolti kaját.
De Gergő inkább nem is eszik, minthogy megegye. Na, remélem ki tudok találni valamit, bár az utóbbi napokban minden ötletemet latba vetettem. Tegnap már virsli szeleteket vágtam, és az alá dugtam a főzeléket. Néha még így is lelopták a virslit, a főzelék meg maradt.
Na mentem, mert nem akarnak aludni

Puszi:
Annamari

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Annamari!
Vanessza is kezd sumák lenni. Reggelire vajas kenyeret szokott enni sonkával. Napok óta kicselez, hogy csak a sonkacsíkok kellenek neki csemege uborkával. Kenyeret meg eldobálja. Én is vettem bébiételt, kicsit elkényelmesedtem. Azt megeszi. Bár tegnap lencsefözeléket csináltam és így ette, hogy mi is azt ettük. Holnap meg csinálok neki natúr szeletet rizi-bizivel. Azt nagyon szereti. Két szelet húst megeszik.
Na megyek, puszi!!! :D

Kép
patrisa
 
 


Annamari!

Mi olyan rémisztő a csokitortában?Mirtill nem evett belőle csak a piskótás részéből!

Én amióta elkezdtük a hozzátáplálást mindig bébiételt adok mai napig is.Mostanában eszik a mi kajánkból is de zömmel bébiételt eszik.Tudom az lenne jó ha én főzőcskéznék neki de amiket régebben is csináltam nem igazán ette.A bébiételt pedig szívesen eszi.Nálunk ez vált be!

Minyu!
Remélem minden rendben lesz veletek!

Mirtill is tudja,hogy nem szabad harapni mert miután megharapott rázza a fejét,hogy nem.De mégis megharap!

Pár napja ha a hóna alá nyúlok lépeget!Kedden már lesz gyógytornász és remélem elkezdjük gyakorolni a járást!

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy betörtem Hozzátok, de tanácsot szeretnék kérni Tőletek.. Én a 2006nyáriaktól vagyok, 2006 máj,17én született meg a kisfiam, Olivér. Mivel az 1. bébi, azt sem tudom, hogy milyen, és mennyi téli cuccot vegyek neki, főleg hogy mekkorát. Tudnátok tanácsot adni? Érdekes, mert Olivért most 61cmre mérték, és a 74es bady jó rá.. szóval tanácstalan vagyok, és nem szeretném, ha télre minden hónapban új overált kéne vennem Neki..
Egyébként, ha van eladó ruhátok, priviben megbeszéljük.
Gratulálok a szülinaposoknak, mi mégcsak a talán átfordulunk korszakot éljük..
Köszi, ha valami tanácsot tudtok adni, és azt meg is osztanám a topikunkban a csajokkal.

satuk
 
 


Sziasztok!


Köszönjük a köszöntéseket mégegyszer. Túl vagyunk a nagy napon
rakok fel pár képet!

Majd később még írok.

Sziasztok


Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 8061.8.jpg[/img]
Keresztanyuval:
Kép

Kép
csucsu74
 
 


Lehet, hogy béna voltam de a többit nem rakta fel! Kép Apa

Kép

Kép
csucsu74
 
 


Sziasztok!
Csucsu! Nagyon guszták ezek a torták. És egyszerre három!!!

Evés: én ugye kicsinek mindig főztem neki főziket. Már eszik régóta a mi kajánkból, de egyre válogatósabb. Sóskafőziről hallani sem akar. Csak husi! Pláne a danonino, túró rudi! (tiszta anyja!!!)

Próbálom oktatgatni, hogy mindent meg kéne enni, de szerintem ez a gyerek a bölcsiben jövőre éhen fog halni. Nálunk is az a menő, hogy a konkrétumot leeszi a kenyérről, a kenyér pedig repül az asztal alá.

Ildikó! Köszi a válaszodat!

Satuk! Én tavaly olyan overált vettem , ami nincsen méretezve és az eladó azt mondta, 2 éves korig jó lesz. Jó, tavaly hosszú volt az ujja, a nadrágszára, de legalább jól takarta a gyereket. Remélem igaza lesz, hogy idén még nem kell másikat vennem. De tartok tőle, hogy eztán minden évben új kell neki!

Puszi!

bockbrigi
 
 


Csucsu,
mennnyire jó katicás torta! Szépek vagytok :)

Annamari,
Én is szoktam még bébikaját adni neki, de nálunk a leves a kedvenc. gyakorlatilag moinden levest szeret, valószínű azért is, mert még csak 6 foga van :oops: , és annyira nem megy a rágás, a leves meg könnyebben lecsusszan :)

Satuk,
Először is gratulálok a babához!!! Az én kisfiam télre örökölt overállt, 80-as méretben, és kicsit nagy volt rá, de az nem volt baj. Lehet, hogy tél elején most is jó lesz rá :) Szerintem 80-asat vegyél, az egész télre elég lesz. Őszre szerintem érdemes venni polárból együttest, nekünk bevált. És nekem sikerült nagyon olcsón venni babakocsiba zsákot, azt mindenféleképpen ajánlom, mert praktikus és meleg. Ezeken kívül body kell még, én a rövidujjúakat jobban kihasználtam, mert a rugi vagy a póló alá inkább ezeket adtam. Éjjelre meleg hálózsákot vehetsz még, attól is függ, hogy milyen otthon a hőmérséklet. Ja, és én még harisnyát is adtam a nadrágok alá Zalánra, és nagyon szerettem, idén is fogok neki venni, tökjó kisfiúsak is vannak :P
Remélem tudtam segíteni, ha van még kérdés, csak írj :D

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Szia Satuk!
Egyáltalán nem zavarsz :) Nándi máj. 10-i, tehát kb 1 évvel idösebb Olivérnél, de ha jól emlékszem, ö 74-es rucikat hordott télen. 2 overálunk volt, egyiket örököltük, de vettem egy vastagabbat is. Az overálnál a lényeg, hogy végig zippes legyen, sokkal könnyebb fel-le adni. Én eleve nagyobbat vettem kicsit, igy az egész télen jó volt, bár az elején teljesen betakarta a lábát, aztán tél végére már kilógott rendesen, de annyit nem nött, hogy teljesen kinöje. persze lehet, hogy a te lurkód nagyobb ütemben növekszik majd.
Télen még rá tudtam adni a hálózsákot (vékony, alatta rugi+body) Mókikám ugyanis nem türi meg a takarót, és fütés sincs nála, a krupp miatt, igy inkább rétegesen felöltöztettük. Idén nem tudom mi lesz, mert a hálózsákot már nem türi meg, szerintem extra meleg rugit veszünk :P
Ahogy Rita is irta a polár rugi jó ötlet, és mi is vettünk harisnyát, a kinaiban nagyon jó minöségü, tartós, vastag, pasisat.
body: hosszú, rövidujjú. Itthon legtöbbször h.ujjú body+ mellény vagy póló volt rajta.
Babakocsiba lábzsák tényleg hasznos, mi csak tél közepére szereztünk be, de kellett volna hamarabb.
Nekünk vannak ruháink, majd irok privit, és Flocika szokott nagyon jó minöségű angol rucikat árulni otthon. Ezen kivül ajánlom még a babaszobát is, mert és a ruhák nagyrészét onnan szerzem be :P
remélem, tudtunk segiteni. 8)

Csucsu :)
Aztaaaaaa, 3 torta :) Jó dolga van a csajnak :D

Annamari :)
Szerencsére Nándi nem nagyon válogatós, eszi az én föztömet és a babakaját is. Eddig 2szer volt nagyobb konfliktusunk, de az sütizés miatt volt (rákapott a dédi féle sütire és csak azt akart enni. Ott állt a konyhaszekrénynél, tudja, hogy oda szoktam tenni, és visitott... :oops: nem is akart se fözit, se virslit, se husit, smmit enni. Végül 1 órás huzavona után gyümölcsös sinlacban kiegyeztünk. 8) Kitartást a pasikhoz!

Párom ma volt kontrollon, szokás szerint elkisértük, minden rendben volt, negativ az eredmény. Ez volt a 4 éves CT-s kontrollja. :) :) :) :)

Na, megyek postára :)
pusza

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu,
Örülünk a negatív kontrollnak!!!!! :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Minden szülinaposnak, névnaposnak nagyon sok boldogságot!

Betegeknek jobbulást!

Kismamáknak kellemes pocakosodást!

Sajnos letelt a szabadság... kezdődnek a dolgos hétköznapok... :cry:
Vendég
 


Sziasztok!


Most jöttünk az 1-éves vizsgálatról.
Súly:8440g
TH: 74cm
FK: 43cm
MK: 44cm

Hát, nem vagyunk valami nagy bébik!


Szép napot!

Kép
csucsu74
 
 


CSucsu!
Szerintem kiscsajsziknak ez a tökéletes!! :) :D
Nagyon tutik voltak a torták!! Anna mit szólt hozzájuk?

Minyu!
Örülök, hogy negatív lett az eredmény!! :D
szilbee
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszi a válaszokat, és már be is másoltam a mieinkhez. Szerintem sokan vesszük hasznát a tanácsaitoknak.
Köszönetképp bemutatom Olivért, a kedvenc képemet:

Kép

Mindenkinek szép napot!

satuk
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy újra itt lehetek! :D

Sajna történt velem egy kis baleset, "félreléptem" és a szalagom elmászott a helyéről a bokámon! De visszatették, ami elég fájdalmas volt! No, de ez már a múlt!!!
Úgy volt, hogy újra hazamegyünk anyuhoz, de Regivel mennem kellett oltásra, így maradunk!!!

Visszaolvasok és jövök!

Puszi

Kép
rayo
 
 


Lányok!

Megszűntettem a Rayo nevet és profilt, ezentúl, ha nem gond Kajla leszek!

Minyu!
Kérlek, javítsd ki a tábliban is , ha lesz időd és kedved :D

Puszi
kajla
 
 


Rayo :shock: izé ... KAJKLA :?: miért????
szilbee
 
 


Kajla :)
javitottam :)
Egyébkéntaz egyik nagyon kedves ismerösömet, mondhatni barátosnémat is Kajlának hivjuk :)

Csajok, még valamit javitanikellett volna a tábliban, de nemtom mit :oops: :oops: :oops: sikitson az, akinek problémája van vele!

Pusz Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Satuk,
Nagyon jó a kép!!!!

Kajla,
Miért is Kajla?

Csajok,
Tudnátok ajánlani vmi jó kis torna dvd-t? Olyan kéne, ami erősít, átmozgat, de nem brutál, nem tánci, nem ugribugri, és nem rubintréka? Szóval szeretnék elkezdeni kisit mozogni, mert minden este iszonyú hátfájással fekszem le, és ez már kicsit gáz :?

Hol vagytok szürke szamarak? Ana, Sziszi,Dora, és a többiek? Kérnénk egy bejelentkezést!
:wink:
pussz

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Csucsu!
Ezek a torták :wink: szuperek! A katicás nagyon tetszik. Nagyon jó dolga volt Annának. És ízlett is neki???

Minyu!
A táblival nekem egy kérdésem lenne. Lehet, hogy hülyeség, de mi miért vagyunk kékkel írva :?: Mert a többi lányos baba piros. :shock:

Kajla!
Jobbulást a bokádnak! :lol:

Megyek aludni, sziasztok!

Kép
patrisa
 
 


Patrisa :)
jujjjj. :oops: Ne hari, csak Floci sorát másoltam, és ugy maradtatok :oops: 8) Kijavitottam, este felteszem. Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Hát...az az igazság, hogy nem akartam egy másik fórumon történtek miatt többet oda írni, ide viszont igen, így nevet változtattam! De aludtam rá és úgy éreztem, nem volt jó döntés, hiszen szeretem őket, szóval mégiscsak írtam, de lezártam a Rayo-s korszakomat :D

A Kajla egyébként anyukám beceneve volt, mert nagyon szerette az akkor igen divatos "Kajla" nugátos csoki, ha valaki még emlékszik rá! És ez jutott eszembe!!

Egyébként az iwiw-ről is kitöröltem magam, "felégetek magam mögött mindent"! Az ok, több olyan ember is jelölt, akikkel nem szeretnék semmilyen formában kapcsolatot tartani! Ez van, manapság ilyen problémás vagyok!

Puszi: Kajla
kajla
 
 


Sziasztok!!

Mint régi új szeretnék csatlakozni, ha nem bánjátok. :)
Betsy, Annamari és Minyu miatt szoktam olvasni a topicot, szval képben vagyok mindenkivel. :))

Nagyon szépek a babák. :)
Vendég
 


Hrk!
Ha nem Réka, akkor Béres Alexandra: Új kihívás torna DVD. Jó és vannak rajta Extra gyakorlatok is, amikor már szupervumen leszel!!!!!!! :D
kajla
 
 


Hajni! :)

Szívesen látunk itt is, de szerintem nem kell kilépned a családiról sem. Annyi vita volt ott, és mindegyiken sikerült túllépni. Én is sokszor felhergeltem magam, de nem izgalmas. Az embereket úgysem tudod megváltoztatni, és nyilván nem is akarod.

Amúgy meg szívesen látunk itt is, én kifejezetten örülök, ha bővül itt a csapat. A családinak a felületét nem szeretem, bár ez is elég sz@r lett, amióta felújították.

Csucsu! :)
Nem semmi, hogy elhalmoztátok a nagylányt tortával! A torták nagyon szépek, irigy-irigy.

Rita!
Vállald be a fiaimat naponta egy fél órára, garantáltan nem lesz mozgáshiányod! :lol:

puszi

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Annamari:
Köszike!
Családira nem írok, nem a vita miatt! :oops:
Bírom én a kritikát, csak tudod elegem van , hogy az ember nem mondhat véleményt mert magukra veszik! :roll:
Azt meg had ne nézzem el, ha valaki beszél hülyeségeket , amivel akár 10 másik anyukát elbizonytalanít. A gyerek egész életéről szó lehet :evil:
Meg még van sok minden, pü-ben megírom ha gondolod!


Pussz
Vendég
 


Kukk :!:

Szio Hajni :)
Odas' neki, majdcsak lecsillapodik a másik fórum is. Ne add fel az irogatást oda se, mert aztán úgy jársz, mint én, hogy nem irtam jó darabig, aztán mostmeg tök kivülállónak érzem magam :oops:

Ma voltuunk elöször "ovis" tornánk a korai fejlesztöknél. 5 babóca volt, 3 fiú, 2 kislány. Hát, enyémgyerek csak azt preferálta, mikor szabadfoglalkozás volt :) A kötelezö gyakorlatokat (amikor ugyanazokon kellett játszani, mint a szabadfoglalkozáson, csak meghatározott sorrendben + mondokáztunk stb) azt nem preferálta :oops: Viszont ö volt a legbátrabb (anya büszkesége :D ) ö rögtön odament mindenkihez, a játékokhoz (naná, nagycsomo labdaaaaa.) stb. Végülis jó volt, csak ha korlátoztam egy kicsit is, akkor rögtön visitott :shock: és fetrengett :roll: Na, mindegy, majd beszámolok a (remélhetöleg) fejlödésröl :)
Aztán voltunk szájsebészeten is a vérhólyag miatt. megmetszették neki, de szerintem nem fájt, talán meg is könnyebbült, mert amint elengedtem a lefogásból hüppögött kettöt, aztán röhögött a lámpára (ami megvilágitotta a száját) :)

Holnap megyünk tympanometriára, tudjátok, ettöl függ, hogy mi lesz az orrmandulával. Nagyon izgulok. :oops:
Na, megyek, apájának vacsit csinálok.
pusza Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu:
köszi. :)
Holnapra megy a drukkkkkkk
És tényleg nem fogok oda írni. :) Besokaltam már. :evil:

Pussz
Vendég
 


Sziasztok!

Elhanyagoltam mindenkit, most meg alig győzök olvasgatni.:)

Tanulnom kellett. Kressz vizsgára, tegnap hajnalban volt és sikerült!!!! Annyira örültem.:)

Betöltött 26hetes vagyok, így nincs sok időm, ezért megmondtam az okatónak, hogy szeretnék sokat járni gyakorlatra, mert fontos nekem.

EÜ vizsga is mindjárt itt van..szóval tanulok, de mostantól többet tudok jönni.:)

Igyekszem mindent visszaolvasni, most csak ennyi, pussszi mindenkinek.

Sziszike.

Bence: Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike,
Jó hallani rólatok! Hogy megy az idő!!!! Már a 27. hétben vagy? És Anna hogy van? Műtét?

Minyu,
Mennek a drukkok holnap! Hááát, ti sem unatkoztok, állandóan dokihoz járni! A vérhólyag a fogbújásnál jött ki?

Annamari,
Zalán után is szaladgálok eleget, de azért köszi a lehetőséget :P

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Annának elhalasztottuk ezt az egészet, mivel a feltételek nem adottak és nála sincs látszólag gond.:)

Boldog születésnapot: Anna, Mirtill utólag is.:)

Annyira jól esne egy kis napsütés.:) Itt még semmi, hideg van és álmos vagyok!!!

Pussszi.

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Minyu!
Szurkolunk, hogy ne kelljen műteni!! Számolj be, hogy mi az ábra!!
szilbee
 
 


Sziasztok!

Sziszike!
Köszi a köszöntést!

Minyu!Remélem minden rendben ment ma!

Kajla!
Reginának boldog névnapot kívánunk!

Voltunk tornán és nagyon meg lett dicsérve Mirtill.Azt mondta a gyógytornász,hogy nagyon szépen áll fel,szépen ül le és szépen lépeget.Tegnap már egy fél játszótérnyit sétált úgy hogy fogtam a hóna alatt.Már csak heti 1*kell mennünk és 20-án kontroll a rehabilitáción.A gyógytornász szerint utána már nem is kell járnunk.Bár úgy lenne!

Tegnap megtörtént az első sérülésünk!Egy műanyag kosárban vannak a játékok és Ő abból kipakolt és a kosárra rátámaszkodott ami úgy szájba vágta,hogy kirepedt a szája belül is kívül is.Volt nagyordítás!Még egy kicsit fel van dagadva a felső ajka de jól van.

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Hahó!
Jó hir: nem kell müteni, elmúlt szépen a fülgyulladás. 1 hónap múlva kontroll, de most minden rendben. :) Vettünk új öszi sapit is, bár remélem, még jó sokáig szép idö lesz, biztos ami biztos felvérteztük Nándit :)

Sziszike :)
Tök jó, hogy jöttél! Van már pocis képed? Végülis jó meleg lett ma, sok napsütéssel :) Nagyon sokat játszóztunk, én is nagyon örülök a jó idönek.

Ildikó :)
Nagggyon ügyes a csajod, hogy igy megdicsérték! Tegnapi tornán volt egy 2 éves kisfiú, aki csak 1 hónapja kezdett el menni - szintén hipoton. Ilyenkor azért kicsit megnyugszok, hogy nincs is lemaradva annyira :) Csak még nagyon merev térddel tipeg Móki, ezt mondta legalábbis a korai fejlesztös óvónénink. (Tök jó, hogy még másfél éves sincs de már óvónénink van :P 8) )
Bibis szájra küldünk gyógypuszikat!

Hrk :)
vérhólyag igen a fogacskától volt, de kb 2-3 hónapja ott volt :shock: Mostmár nyomase! :)

Puszka!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu, Sziszike
Jó hír, hogy nem kell műteni a picurokat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajni
Én már egyes emberek miatt régen otthagytam azt a társaságot...
És azóta sem változott meg a véleményem...
Vendég
 


Kajla,
Boldog névnapot Reginek! :lol: :lol: :lol:

Minyu,
Örülök, hogy megúsztátok a műtétet!!!!

Sziszi,
Annak is örülök, hogy Annát sem kellett műteni!

Ildi,
Jobbulást Mirtill szájának! És nagyon ügyi :lol:

pussz mindenkinek

Ana,
Merre vagy :?:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Elöször is boldog névnapot Regi babának!!! :D

Minyu!
Még mindig kékek vagyunk :cry: :shock: :cry:
Amúgy örülök, hogy nem kell müteni a nagyfiút. Gondoltam ma nagyon rátok!!!

Kajla!
Az iwiw-röl nekem is ez a véleményem. Annyi ember használja hülyeségre, hogy már kezdem utálni. Versengenek, hogy kinek van több ismeröse, de soha nem is írnak egymásnak.

Hajni!
Üdv itt :wink:

Sziszi!
Már épp kérdezni akartam, hogy hol vannak a kismamáink. Örülök, hogy hírt adtál magatokról!!!
Én is gondolkozom, hogy meg kéne szerezni a jogsit. De a kressztöl nagyon félek. Egyébként mennyibe kerül most?
Ja, gyere hozzánk itt egész nap sütött a nap és nagyon meleg volt! :)

Ildi!
Mirtillnek gratula, nagyon jól halad! :lol:
És gyógypuszi a sebére.

Egy kérdés: hallottatok már a WellBiz-röl valamit :?: Nézegettem az otthonról végezhetö munkákat a neten és ott találtam ezt is. Szerintetek átverés? Vagy tudtok valamilyen gyeskiegészítö munkát itthonra? :roll:

Na, pusza!

Kép
patrisa
 
 


Köszönöm Regi nevében a köszöntéseket!

Patrisa!
Én még nem hallottam róla! De ezek az othon végezhető munkák elég lutrik!

Minyu!
Örülök, hogy nem kell műtét! Én is megvettem már a sapkát, sőt, hordtuk is, mikor olyan sz@r idő volt a múltkorában! Én nagyon féltem a fülét!

Ildikó!
Regi a szeme mellett ütötte meg a játszókosárral, és mióta megy folyton történik vele valami!

Sziszike!
Jó, hogy így alakultak a dolgok! Vigyázzatok magatokra!

Mindenkinek puszi

Kép

Kép
kajla
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?