Új privát üzeneted érkezett!

Csanita :D

Köszi jól vagyok, vagyunk. Főleg, hogy el kezdtünk próbálkozni. Persze tudom, hogy elsőre úgysem sikerül, de mégis jó érzés, hogy esetleg mégiscsak hátha... :D

Munka?
Még mindig munkanélküli vagyok. :cry: :( :oops: :cry: :roll:
50km-re lenne betanított munka, persze folyamatos 12óra. Na, azt már nem! Főleg minimál bérért!
Pedig már 4szer adtam fel álláskeresési hírdetést, de semmi :cry: :cry: :cry:


Neked hogy telt az első nap?
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti :D Gratulálok!!! Végre egy zebra! Mióta is vártok már rá? Nagyon örülök és problémamentes , szép pocakosodást kívánok!

Bea :D Sajnálom a cukor-dolgot!!! :( Főleg, hogy tudom, hogy lelkiismeretesen diétáztál! Remélem ma vmi bíztatót mondtak!!! Picit én is megszeppentem, mert az utóbbi hetekben rengeteg édességet ettem és elterveztem, hogy csinálok egy terheléses cukor-nézést önszorgalomból. Csak kis segítség kellene, hogy hogy kell. Éhgyomorra egy mérés, utána egy zsömle , pohár tej, majd két óra múlva új vérvétel? Vmi ilyesmi rémlik. Javítsatok légyszi , ha tévedek!

Lara :D Tök jó, hogy már itt tartotok! Pedig biztos soknak tűnt közben!

Haga , Anita :D Nektek is úúúgy örülök, hogy már próbálkoztok, mintha újra mi is próbálkoznánk! :oops: Tök izgalmas volt az első pár hónap, már maga a tény, hogy lehetséges. Szorítok!!! :lol:

Editke :D Nagyon szép a keresztlányod! Bocs, de nem tudom rokonok is vagytok -e . De olyasmi a szemetek! Gyönyörű és fekete!
Mindig is a fekete szemű kisasszonykák tetszettek! Hát nálunk nem valószínű, de azért még lehet, nem? A férjem sötétkék, én barna :)

Vica :D Sajnálom, hogy megint szúrnak. Olyan érdekes, hogy amikor csak próbálkozós hormonvizsgálatnál vettek 3 -4 fiolányit, nem is fájt. Akkor alig vártam ,hgoy menjek. Most az AFP-nél a 4 fiolányi(toxo-ra is néztek) , rosszul esett, igen rosszul :?

Szorítsatok holnapra, légyszi!!! Holnap látom egy hónap elteltével újra Pöttömkémet! Ráadásul 20 hetes genetikai UH! Apropó! 20 hetes vagyok ! :D Izgulok , hogy minden OK legyen és picit reménykedek abban is ,hogy megmutatja Pöttömke, hogy kislány, vagy kisfiú. Sajnos csak 12.20-ra van időpontom. Addig még sokat izgulhatok. De már nagyon várom!

Szép estét mindenkinek!!!

Kép
nolina 25
 
 


Jó reggelt!

Az újrapróbálkozóknak nagyon örülök, és sok-sok drukkot küldök nekik +++++++++++++ íme egy pár belőle :)

Tudjátok (vagy lehet emlékeztek rá) én nem nagyon hiszek a véletlenekben. Ezt most csak azért hozom szóba, mert szombattól kellett volna 2x1 clostit szednem és állandóan kimegy a fejemből. Eddig 1 db-ot sikerült bevenni vasárnap, pedig eddig mindig mindent rendesen beszedtem. Na ezen csak úgy elgondolkodtam, hogy miért lehet!? Bocsi

Nolina!
Pöttömkéhez megy a drukk :)
sonjus
 
 

 
 

Jó reggelt mindenkinek!!!

Beuról hírek!!!!

Sajnos nem jöhet haza,holnap még vérvételek lesznek.De reméljük hamar kiengedik!!!!Innen is puszillak!!!
Nolina!!!
Úgy örülök,hogy írtál,holnapi uh-hoz drukkolok.És minden rendben lesz,és hátha meg mutatja magát!!!Aztán jelentkezzél majd!!!!

Haga!!

Sajnálom a munkát,nem lehet könnyű.Nekem jó volt tegnap,mindenki kedves volt,szóval jól éreztem magam.
csanita
 
 


SZiasztok!

Beu,
szegénykém :( :(
Az biztasson, hogy nemsoká megszületik a pici! :)
Sok puszi neked és kitartás!!! :)

Nolina,
DRUKK a holnap UH-hoz! :)
20 hetes! Gratulálok!

Sonjus,
ejnyebejnye! :roll: A gyogyit úgy kell szedni, ahogy felírták! :wink:
Néha én is úgy gondolom, hogy vmi véletlennek néz ki, de mégsem az! :idea:

Anita,
köszi, hogy tudósítasz Beuról!
Örülök, hogy jól telt az első munkanap! :)

Haga,
remélem sikerül munkát találnod! Szar ez így, tudom :roll:
Amit írtál, azt meg naná, hogy nem vállalod! :evil:
angel37
 
 


Hűha, lányok, de pörgünk :)

Ma megint elindult belőlem ez a rózsaszínes minimális, de mégis csak valami darabos izé, mikor pisilni megyek (bocsi)
Biztos emlékeztek, hogy az elmúlt 2 hónapban ilyenem volt, szivatott min 1 hétig, aztán megjött!
Ez most túl korán jött, a 8. napon!
Talán orvosoz kellene fordulnom vele? Tudom, ez hülye kérdés, talán nem is kellene akkora feneket keríteni neki, de azért csak zavar :?
sonjus
 
 


Angel!
Az e havi gyogyi szedés ugrott, majd a következőt igyekszem tartani!

Beu!
Remélem már tényleg csak 1 nap és kiengednek!
Otton mégiscsak más :)
sonjus
 
 


Hello lányok,

Nolina,
szereintem felesleges az önszorgalmi cukorterhelés. Ha jó, ha rossz, úgyis megcsináltatják protokoll szerint a 24-28. héten. Akkor mérvadó az értéke. Ha rossz, nem tudod kezelni egyedűl. Ha alapból nem vagy cukorbeteg, akkor nem attól lesz magas a cukrod, hogy sok édességet eszel.
Egyébként: éhgyomri cukorszint, utána 75 mg cukor (patikában van kimérve, kb 100HUF) vízben feloldva, citrom mehet bele, más nem, 2 óra múlva megint vcszint mérés. Legyen 7.7 alatt.
Mert ha rossz a zsömlés, utána ezt csinálják.
De én lebeszélnélek róla, nem sok értelmét látom, felesleges szurik.
Drukk az UHhoz, írd meg, mi volt!

Apa munkaügyben ment előadást tartani és hallgatni ment olyan messzire.
potter_76
 
 


Csanita, Haga!

Higyjetek benne, hogy elsőre is sikerülhet! Én nagyon bízom Bennetek! :wink:

Nolina!
Gratulálok a 20 héthez! Te már kifelé haladsz az erdőből. :)
Nem a szúrás miatt nincs kedvem menni, hanem a procedúra miatt.
Tök felesegesnek tartom. tudom, hogy értem, értünk van, meg minden, de könyörgöm, 23 éves vagyok, egészséges, semmi bajom, a baba úgyszintén kiválóan érzi magát, akkor minek? :roll: De felesleges ezen mérgelnem magam, még lesz 2 vagy 3 kötelező UH, és kész. Nem is értem, hogy sokan probléma mentes terhesség alatt is 2 hetente mennek dokihoz. Hogy találkozzanak a babával...Dehát itt van bennem!!! Kell ennél közelebbi kapcsolat? Az közelebbi és meghittebb, ha egy kivehetetlen szemcsés képen látom, fekete-fehérben és még átlásztszó is? :shock: :D Inkább simizem a pocakom, ő meg odabújik. Ennél földöntúlibb érzés nem kell. :D :D :D

Beu!
Te szegény! Remélem holnap már hazaengednek, és nem kínoznak tovább ezzel a cukorral.

Angel!
Hogy vagy?

Sonjus!
Biztos van valami jelentősége enneka Closty elfelejtésnek. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
ha ennyire zavar minden vizsgálat, akkor mondd meg a dokinak, hogy nem kérsz semmiféle vizsgálatból, és ne járj terhesgondozásra. A te tested, nem kötelező, azt csinálsz, amit akarsz.
potter_76
 
 


Sonjus,
citológián mikor voltál utoljára?

Vica,
köszi, vagyogatok! :)

Én szívesen járnék már mindenféle vizsgálatra egy babával! :oops:

PotterÁgi,
világ legjobb pasija mit csinál? :D
angel37
 
 


Ági!

Megharagudtál?
Tudom, hogy nem kötelező, de ha nem megyek el, akkor nem kapok anyaságit (vagy mit). Önző dolog, tudom.
Dehát nem a tényleg betegek elől veszem el a pénzt, amibe a vizsgálatok kerülnek? Ez bánt.
Megértem a Te szempontodat is, hisz Te a másik oldalon vagy. Hidd el, nem az orvossal van bajom, csak azzal, hogy kevés a logika a rendszerben.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ági!!!

Peti baba jól van????

Angel!!

MIkor jönnek a fagyiból a babák??Lehet már írtad,de bocsi nem emlékszem.
csanita
 
 


Angel!
Engem a lapar előtt össze meg vissza vizsgáltak, úgyhogy nemtom igazán volt-e olyan vizsgálat amit írsz :)
Arra emlékszem, hogy az év elején voltam dokinál, aki vett mintát odabentről és az is negatív volt. Meg azóta is mindenünk negatív, kivéve a hozzáállásunkat :)
Gondolod, hogy külön kérnem kéne a nődokit? Miért is jó egy ilyen vizsgálat?
sonjus
 
 


Sonjus,
nekem ez a vesszőparipám! :roll:
Ha vettek kenetet, akkor megvolt a citológia, és ha negatív, akkor OK! :) Rákszűrésre jó!

Anita,
ha minden igaz, akkor következő ciklusban olvasztunk, kb október elején! :)
angel37
 
 


Angel!
Na mostmár, ha hazamegyek megnézem azt a kenet leletet :)
mert csak arra emlékszem, hogy minden negatív volt, de hogy rákszűrés volt-e rajta, arra nem emlékszem!
sonjus
 
 


Ha vett mintát odabentről, akkor kell, hogy legyen! :wink:
angel37
 
 


Angyal,
Peti bömbözett, aztán betojt a háta közepéig, kakisan vigyorgott, aztán evett, aztán táncoltunk, most meg egy zörgös szatyorral küzd. Utána sétálni indulunk. :D
potter_76
 
 


Ez aztán a tuti program! :lol: Melyik volt a kedvenc részed? :lol:

Majd egyszer még az esős évszak előtt csatlakoznék hozzátok, ha szabad :) a híd alatt! :mrgreen:
angel37
 
 


Vica,
dehogy, nem sértődtem meg. Az anyasági nyomós érv. De Haga meg Beu is egészségesek, mégis kimutatta a bajságot a vizsgálat. Szerintem ilyenkor értelmes dolog ez a protokoll. Az angolszász gondolom neked jobban feküdne. Ott orvost szülés előtt egyszer lát az ember.

Anita,
Peti baba nagyon jól van, igen. Némi elkeseredést szokott okozni egy-egy keresztbe fordult puki, de ennél nagyobb baj nem nagyon akad. Bár még nem is sejti, hogy csütörtökön szurit kap...Köszi az érdeklődést.
Hogy döntöttetek, mikor vágtok bele a babaprojektbe? Bocs, nem találtam jobb szót.

Beu, kitartás!!!

Pihi hol vagy???????????
potter_76
 
 


Ági!!!

Édes lehet Peti baba és hajrá csütörtökre!!!Tudod,semmi jónak nem vagyunk elrontója..... :lol: :lol: Ha jönni akar szeretettel várjuk :) Jó sétálást,itt nagyon fúj a szél!!! :(

Abba teljesen egyet értek veled,hogy igen vannak vizsgálatok,amiket muszály megcsinálni,nem miattunk hanem a baba miatt!!!És amúgy sincs sok vizsgálat a terhesség alatt.Plusz 1-2 uh még simán belefér,attól senkinek sem lesz baja.
csanita
 
 


Angyal,
kedvenceim azok a séták, amikor útbaejtek egy-egy cukrászdát. :wink: Most Robbie Williams-szel énekel duettet. :lol:
Randizzunk, persze. Csak én nem mertem mondani, hogy most nem sikerült ez a lombik, azért... Persze. Csütörtök? Akkor még egyedül vagyok Petivel.
potter_76
 
 


Jaaa, hogy most csütörtök? Hű, nem biztos :( , ráér ha aznap mondom meg?

Az útbaejtés is tetszik! :D
angel37
 
 


Vica :)

Én is, és a párom is egészségesek voltunk, vagyunk és remélem leszünk is!!! A baba mégis... :cry:
Én nem azért jártam vizsgálatokra, hogy anyaságit kapjak...
Nekem a baba többet ért mindennél! És ezzel a mai napig így vagyok. Mert bár nincs munkahelyem, mégis újra próbálkozunk, és most is el fogok menni minden vizsgálatra ÖRÖMMEL, ha úgy adódik. Sőt, most többre kell majd mennem, az előzmények miatt.
Amúgy nálunk az AFP oké volt, csak később az uh során derült fény a bajra :cry:
Nem hiszem el, hogy olyan nehezedre esnének a vizsgálatok! Elvégre, a BABÁÉRT van minden!
Nem akartalak megbántani, de ez hüle egy felfogás!!!
Vendég
 


Ági!

Igen, Haga esete teljesen idevág, mert a modern technika nélkül nem vették volna észre a bajt, csak legfeljebb születéskor.
Persze nem én számítok, hanem a baba, mert ha Ő nincs, akkor ez egészségügy békénhagy. De ő Őt is "védem" ezzel, mert nem hiszem hogy örül, mikor morgok a váróteremben, meg lecsapolják a közös vérünket. Meg annyit lehet olvasni erről az AFP-ről, hogy már maguk az orvosok se tartják korszerűnek, inkább csak riogat, mint igazán szűr.
Az angolszász térségekben ha viszont baj van (gonolom a kismam jelzi, hogy baja van), akkor alaposan vizsgálnak? Vagy akkor is ennyire minimális?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Beukának kitartás!!!


CSak gondoltam megírom Nektek,hogy voltam ma UH-n.
3 mm-s petezsákszerű képlet a méhben.Ez van a papíron.Elég picurka még,hivatalosan még nem is mondták ki,hogy kismama vagyok. :oops:
Egy hét múlva kell mennem UH-ra addigra nőnie kell jó nagyot! :D (remélem fog is)

Mindenkit puszilok,de sajna nincs időm visszaolvasni,sem írni.Tegnep voltam beírtakozni a fősulira,meg szoktatom Adát a bölcsib,így aztán energiám 0! :lol:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nézd Haga, mindenki másként fogja fel. Nem vagyunk egyformák és senkitől nem vártam el, hogy megértse, hogy nem szeretek vizsgálatokra járni. Nem tudom, miért baj ez.
De nem akarok vitázni ezen. Mindenki úgy csinálja, ahogy jónak látja.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica én is csak a véleményemet írtam le...

Sokan örülnének annak, ha már vizsgálatokra járhatnának :!: :!: :!:
Vendég
 


Kriszta,
gratulálok a petezsákszerű képlethez! :D :D :D

Jövő hétre tuti szép nagy lesz! :D

Nekem már kismama vagy! :)
angel37
 
 


Angyal
Tündér vagy!Tényleg! :D :D

Vica
Khm-khm :oops: Én sem szeretek vizsgálatokra járni!

KépKép

KépKép
okr
 
 



Sziasztok!
Látom jó nagy port kavart Vica a "nem szeretek vizsgálatra járni" dologgal!

Sz.tem ebben az esetben ketté kell választani a dolgot. Mindenkinek igaza van.

Mert utál mindenki a rendelőben ücsörögni, várni meg pláne, aki szeret, annál v.mi baj van sz.tem.
Más dolog maga a vizsgálat. Ezt sem szereti senki, de ez a MI érdekünk, a sajátunk, és a babáé! Lehetne homokba dugni a fejünket, hogy mi aztán nem, meg stb., de sz.tem sokkal több előnye van mint hátránya. És nem hiába "találták ki". Én anno Martinnal csak 1 UH-n voltam, és alig párszor látott az orvosom. Még egy oldal sem telt be a kiskönyvemben. Vikinél meg már pótoldalt nyitott az orvosom hátul... És én egészségesnek mondom magam, de pl. Vikinél mégis gondok voltak.

Én személy szerint örülnék, ha vizsgálatra kellene mennem, mert akkor tudom, hogy valaki van a pocakomban, akire már oly régóta várok, és ÉRTE MINDENT!

moni
 
 


Vica,
hát, élattani tanulmányaim szerint a közös véretekből 5-10 ml levétele meg sem kottyan sem neked, pláne nem a babának. Ha morogsz a váróban az ártana a babának...ismersz már annyira, hogy én ilyenben egyáltalán nem hiszek.
Az egészségügy egy szolgáltatás ebben az esetben, amit te igénybeveszel, nem pedig az, hogy "nem hagy békén". Na, azt akarom mondani, hogy itt egyetlenegy érvedben sem látok semmi logikusat, csak azt értem, hogy szükséged van arra az 55000 HUFra, és ez rendben is van.
Angolszászéknál gondolom alapos vizsgálat van, ha bibire derül fény. A kismama nem mindig tudja, hogy baj van.... Az íreknél speciel nemtom, mert ott ugye tilos az abortusz, meg kell szülni... Majd megkérdem unokatesómat, ő most ott terhes.
potter_76
 
 


Jó reggelt!

Angel!
Menéztem, a következő van a leleteimre írva:
Chlamydia trachomatis PCR - Clamydia DNS negatív (ezt még értem)
Ureaplasma urealiyticum QPCR - Ureaplasma DNS negatív (itt már elveszítettem a fonalat :) )
Mycoplasma genitalium PCR - Mycroplasma genitalium DNS negatív

Ezekből a negatívot értem, gondoltam ennyi nekem elég is!
Te biztosan jobban tudod, akkor most volt rákszűrésem vagy nem?
sonjus
 
 


SZiasztok!

Móni,
bizony, az utolsó sorod! :wink: :)

Én amúgy majdhogynem szívesen járok vizsgálatokra (a Kaáliba meg kifejezett örömmel), lehet, hogy már meghülyültem! :shock:

Egy-egy jól eltalált matrica nagyon fel tudja ám dobni a dolgokat! :mrgreen:

Sonjus,
ezek között nincs cito eredmény! Az egy "P" érték lenne. Legtöbb esetben nem adják oda róla papírt, csak szólnak, ha gond van. Mivel neked nem szóltak, biztos nincs gond. Vagy le se vették...
angel37
 
 


Sziasztok lányok!

Kriszta nagyon örülök Neked!
A többieknek pedig negyon szorítok! Olvaslak azért elég gyakran Titeket.+++++++++++++++++++++++++++++

Most viszont amiért írtam: Láttátok, hogy Eliza itt van és persze nem babás!? Remélem nem rontom el a hangulatot, de nem bírtam ki, hogy ne írjak!

Puszi mindenkinek!
pihi
 
 


SZia Pihi! :)

Láttam én is, de vhogy megálltam, hogy idehozzam a témát! :roll: De semmi baj, hogy írtad! :wink:
angel37
 
 


Szia Angel!

Te nagyon ügyi vagy!:) Én nem bírtam!
Mikor lesz a következő beültetésed?
pihi
 
 


Sziasztok,

Sonjus,
szerintem ez hüvelykenet, nem a méhszáj területéről vett rákszűrés.
Ha van leleted, de nincs rajta P és utána egy szám, akkor tuti nem rákszűrés.

Pihi,
hello. Mi van veled???????? Írj már pár sort...és ne csak "régi barátnőnkról"! :wink:
potter_76
 
 


Szia Potter ANYUKA!!!!!
Hiányoztok ám nagyon!

Helyzetjelentés: 2-3 hónap szünet. Ugyanis ma mondok fel melóhelyen, mert sikerült másikat találnom! Nagyon örülök neki, olyan munka, amit szeretek és közelebb van sokkal a melóhelyhez!

Cs. Anita! Ez az a meló, amiről a múltkor beszéltünk, úgyhogy majd talizhatunk is.:)

Izgalmas ez az időszak és remélem a körynezetváltozás jót tesz.
Egyébként, boldog vagyok és elégedett már egy ideje.
Hosszú távon nem gonolkozok a munkában, még mindig nagyon vágyok babára, de most más célt tűztem ki rövidtávon.

Remélem ez a sikerhez vezető út.

És Ti hogy vagytok Potter ANYUKA? Milyen az anyaság, milyenek a hétköznapok? Olyan, mint amilyennek elképzelted? Olvastam, hogy férjed elutazik egy rövid időre. Nem félsz egyedül lenni éjszaka a picivel? Vagy hiányzik is már egy kis nyugalom, hogy a szerelmeddel lehess kettesben? :wink: :wink:
pihi
 
 


Szóval a munka nem a melóhelyhez, hanem az otthonunkhoz van közel. :oops: :oops:
pihi
 
 


Pihi,
Gratula az új munkához!!! :)
Igazad van, ez mindig izgalmas! :wink:

2-3 hó szünet mit jelent? Gumi?

Ha minden igaz október elején kapom a fagyis transzfert.

PotterÁgi,
a Petike-híradót én is mindig szívesen olvasom! :lol:
angel37
 
 


Hello Pihi,
Potter Anyuka :lol: :lol: :lol: Na, szép! :lol:
Nem félek Petitől éjszaka sem! Még nem tör ki a kiságyból. :D
A 7köznapok az első 6 7ben nagyon kemények voltak, nem olyan, mint amilyennek elképzeltem. Aztán csináltunk napirendet, és azóta tök rendben van. Csak ritkán sír, sokat mosolyog és így könnyű vele nagyokat "babázni". Jut időm olvasni is! Igaz a házimunka rovására, de hamar rájöttem, hogy ez így van jól. :wink:
Örülök, hogy találtál új melóhelyet. Szabad érdeklődni, hogy ott mivel foglalkozol? Apa nem hiányol a régi munkahelyről?
Babaügyben hajráhajrá. :wink:

Angyal,
a fagyibabák stimu nélkül kerülnek a pocakodba?
potter_76
 
 


Kamilla hol van??????? :roll:
potter_76
 
 


Tegnapelőt volt a tábla szerint a ciklus utolsó napja.

Petike híradó: alszik.
potter_76
 
 


Okriszti!!!!
Hatalmas gratula a petezsákhoz!!!! Mész UHra a jövő héten is?
potter_76
 
 


Pihiiiiiii!!!!!!!

Hú de jó,annyit gondoltam rád,de ugye meg bocsájtod,hogy nem kerestelek!!! :)

Valamelyik nap arra mentem és gondoltam rád,sikerült-e a munka???Ez igen ügyes vagy.

Akkor mikor is talizunk,egy ugrás és ott vagyok!!! :lol: Inkább kettő. :lol:
csanita
 
 


PotterÁgi,
alszik a kis drága! :D

Aha, stimu nélkül! :wink:
Gondolom némi mnyh rásegítést adnak, ha kell!
angel37
 
 


Sziasztok!!

Látom nem nagyon egyeznek a vélemények a "minek járjak vizsgálatokra" sztori miatt.

De hát különbözőek vagyunk,mindenki úgy és azt csinálja amit akar.Felnőtt emberek vagyunk mindenkinek szive joga menni és nem menni orvoshoz.Csak hát ugye nem csak rólunk van szó....
Nekem nem volt gond orvoshoz járni,sose mérgelődtem sose volt szívbajos ezáltal.Szerintem nincs olyan ember aki szeret orvoshoz járni.De van egy hősünk,ugye Angel??? :lol:
Na de a lényeg a babáért mindent és sajnos a vizsgálatok melett is vannak gondok,bajok... :cry:

Más!!!!

Beu még korházban!!!Holnap mennie kell a cukorgondozóba,kap tollat,otthon mérnie kell a cukrát és akkor kell inzulinozni ha átlép egy bizonyos határt.alán holnap délután hazamehet.Várunk!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nolina!!!

Miattad is jöttem most,tessék jelentkezni!!!!!!Mekkorát nőtt a bébike?????Meg mutadta magát???
csanita
 
 


alán=talán

siettem bocsi
csanita
 
 


Sziasztok!

Elolvastam az oldalt, de nem ért el a fejemig :oops: Tehát majd később írok. Most csak annyi, hogy minden OK! :lol: És KISFIÚNK lesz! :D Ha a doki nem szól én meg se kérdeztem volna. Izgultam nagyon, hogy minden rendben legyen és eszembe se jutott. Láttam a fütyijét :D Olyan jó, hogy megvolt ez a vizsgálat. Én sem szeretem a vizsgálatokat, főleg, hogy a dokim háromhetente nézi a méhszájat, de remélem segít megelőzni, hogy bármi gond legyen és emiatt inkább "várom" a vizsgálatokat, hogy "na ezen is túl vagyunk". Főleg , hogy én kicsit aggódós kismami vagyok :oops: Amúgy a doki kérdezte, hogy "ugye azt beszéltük, hogy most befekszik"? Mondtam, hogy az még a HSG után volt, a terh. elején azt mondta, hogy ha nincs baj(görcs, vérzés, méhszáj), akkor a 28-32. hétig kell befeküdni. Nem annyira szeretném :( De hát ha végig bent kéne lenni, akkor is "elfogadnám", hisz a Mini Manómat várom! Azt mondta, szigorú fekvés- közben persze mosolyoghatok. :)

Kép
nolina 25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?