Új privát üzeneted érkezett!

Sasha, múltkor te emlegetted Ré istent, most meg a barátnőd gyermeke Ámon..... próbálom keresni az összefüggéseket. Az egész életedet az egyiptomi vallás köré építed? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa!

Mint olyan, az okkultizmus nem ál tőlem távol, de az egyiptomi kúltúra igen...

cuppp
sasha
 
 


jaa, egyébként már többen vetettek volna máglyára is boszorkányság miatt. De ezt a ténykedésemet felváltotta az anyaság... majd később lehet mélyebben belevetem magam az átkok világába... :twisted:
sasha
 
 

 
 

Rend van és fegyelem! Apa fogta a két gyereket (miután meglátta a füstölgő fejemet) és az irányítása alatt rendet raktak a szobában, de mindent a helyére raktak! (jó, a tiszta ruhák azért rám vártak...) Utána meg kimentek a kertbe és ott is elpakolták a játékokat.
Nekem már csak a takarítás maradt, de hát egy olyan szobában ahol már nem kell semmiért lehajolni csak pórszívózni, az már semmiség. Apa megcsinálta a gyerkőcök ágyait, vagyis megvetette, a mienkre már nem futotta neki, de ne akarjak sokat ugye. Úgyhogy már csak a konyha van, mint olyan ahol kupi leledzik. Igaz, a padlón ott nincs semmi, csak mindenhol máshol.
Apa tüzet is rakott, már ideje volt, sok volt az égetni való. Sütünk szalonnát is, ha már így alakult.
Ja igen, miközben pakolásztak berakott jó kis RMB zenéket. Esküszöm jól esett. Nyugiban rendezgettem a ruhákat, utána pórszívóztam és közben szinte fülsértően ment a zene. Felidéződtek a jó kis bulizós éjszakák, elkapott a nosztalgia és közben folyamatosan borsódzott a gerincem egészen a fejem búbjáig... hehe.

na megyek romeltakarítni a konyhába

pusz
ja milyen a szeptemberfeszt! remélem csináltok jó sok képet róla!

Kép
sasha
 
 


Hahó!

Akkor itten fesztes képek:
Petike:
Kép Kép

Beni még sehol! :( De itt van Kisponty! :D
Kép Kép

De jól érzem magam! :D
Kép

Jucus! Ezt Neked! :lol:
Kép

Naháááááát!
Kép Kép

Kukucs! :wink:
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Most szabad vagyok, a nagyok szomszédolnak, a kicsim alszik.

Ilba, nagyon szép a pillangód, szép álma lehetett tőle Beninek!
Nekem is nagyon tetszik ez a kendő, most találtam meg (persze nem nyár elején!), ezt még Zsozsó is örökölte vkitől annak idején!
Nézd, ilyen hátulról!
Kép


Nagyon jók a babaszemek. Mennyire tiszták és őszinték még!

Natasa, meglett Szonja bölcsességfoga? Nagyon aaranyos, még kétségbe is van esve, hogy nem találja!

Julcsi meg fütyülni tanul: Kép

Mancs, az egyszervolton az animációk dalai cd-n is megvannak. Gryllus Vilmosnak a Dalok óvodásoknak és kisiskolásoknak c. 1. vagy 2. lemezén. Ezt pedig én tudom felajánlani átmásolásra. És Kalákát (felnőttet is) minden mennyiségben és Kolompost.
A nagylányommal annak idején jártunk a gyerekkoncertekre, most pedig már a felnőtt koncertekre járunk (jártunk) együtt!
Helyesbítés. Most nézem, ahol írtam aa majdnemiskolábanhagyós történetet, nem jól mentek át az időpontok, mert háromnegyed 12 re kellett volna menni és 12kor jött a telefon. Így már érthető is lesz. Bocs

Coolasa, szívesen máskor is, ha tudok segítek. Ez sem volt nagy feladat, csak a páromat kellett kérdeznem.+ egy kis internet.

Lassan a fesztesek és a kirándulók ( ha volt ilyen) is fáradtan hazatérnek hajlékukba (és pihenésképp egyből rohannak a géphez!!!)

Gabus, az a moflymaci írogat neked? Honnan tudja a címedet? És mivel boldogít?

Mamacka, Áronbaba sztem tisztára az aptya, ennek ellenére :lol: te és az öcséd nagyon hasonlítotok! Látom Ikea ágyneműkben nyomjátok. A piros-narancssárga kockás nekünk is megvan! Ezek a képek megint nagyon szépek… Érdekes, ezek a fények mindig megvannak, csak nem vesszük észre. Apukádnak olyan jó fotóznivaló arca van. Szerintem. Szakáll, ráncok, bölcsesség. Milyen gép(ekk)el csináljátok a mostaniakat?
Hát, a „múltbéli” képeken sem vagytok sokkal fiatalabbak mint most!!!
Tudod, hogy a kifolyt kaka mosással nem, de 2 nap napozással kijön? Legalábbis az anyatejes.

Na mire úgy tűnik mindenre írtam, biztos ha felteszem, ott lesz már +100 hsz.
jumam
 
 


Itten is fesztes képek, később jövök még, csak most fürdés. Pussz!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


még, még fesztes képeket!!
jumam
 
 


A nap fotója:

Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóók!!! Mindegyik, nem tudok választani. (ugye nem is kell?)
Kár, h mi nem tud(t)unk kimenni. Más a program. Néztem a műsorokat, pedig volna is ami érdekelne a sszínpadokon is.
jumam
 
 


Sziasztok!

Szilvi még csak most aludt el,délután fél 2 óta,pedig hazafelé a fesztről már nagyon nyüglődött.

Sajnos mi nem vittünk gépet,igy tőlem most ne várjatok képeket!

Mancsok:

Veletek nem találkoztunk már sajnos,most látom a képeken,hogy Ti is ott voltatok!Petikén nagyon klassz ez a kalap!

Vanilia:

Ádi nagyon hasonlit az apukájára!Vettetek vásárfiát?

Ilba:

Benit sikerült megetetni a kocsiban?

Dia:
Ti merre voltatok?

Hát a feszten jó nagy volt a tömeg,drága a kaja és semmi érdekes műsor nem volt amikor éppen ott voltunk,de én annyira elfáradtam mintha órákat gyalogoltam volna.Vettünk kókusztekercset amit rögtön fel is faltunk ott helyben,és grillázstekercset ami jó kemény volt,de Tibikém azért megbirkózott vele.Szilvit nem zavarta a hangos zene még csápolt is ahogy toltuk a kocsiban.Hát ennyi!

Mamacka:

Nagyon édes Áron képeken,jó kis husija van ,olyan dögönyözni való!

Na gyorsan megfürdöm amig nyugi van!

Kép

Kép
novum
 
 


Sasha, nocsak, r&b?? Azt hittem amúgy, az lesz a sztori vége, hogy előkerült még néhány 1000 cumi Gabi legnagyobb örömére..

Ilba, Benin ez a légiós sapka nagyon kiváló, Ivan Lendl-t láttam annó hasonlóban, csak úgy emlékszem, azon kevesebb volt a virág..

Natasa, meg többiek, nekem is van Kalákám, sajna csak régivágású kazettán, de ha létezik még egyáltalán ez az adathordozó, szívesen kölcsönadom. A Nálatok laknak-e állatok c. album, kifejezetten állatos gyerekversek megzenésítése. Emlékszem, Kalákát először a Parlamentben láttam egy protekciós karácsonyi ünnepségen, előadtak, és közben valamelyikük egy táblára rajzolta az elhangzottakat…

Ilba, a nap fotója tényleg az!

Kép Kép
coolasa
 
 


Szeretnék feldobni egy témát.
Ma voltunk bevásárolni, és 1-2 árucikkről eszembe ötlöttek régi emlékek: mikor a 80-as években először voltam a naagy nyugaton, mégpedig NSZK-ban egy kórusfesztiválon. Tudom, hogy sokaknak a Toblerone volt a minden, nekem az nem ízlett, bár erről akkor még nem tudtam élmény hiányában, viszont a gumicukor az valami óriási státusszimbólumként él bennem. Akkor még nálunk nem lehetett ilyet kapni, ott meg naná, ráadásul az ára rá volt nyomtatva a csomagolásra a többi szöveg közé, míg nálunk mindenen fehér öntapadós cimkéken jelezték az összeget, hogy könnyen cserélhető/ felülírható legyen.
Nektek mik voltak az idealizált nyugati luxust megtestesítő termékek?

Kép Kép
coolasa
 
 


Jumam,
kérésed parancs!

Szilvi, Livi most nem lát minket, ráérsz este?
Kép

Anya, hozdd már a pelenkát, libás a fenekem!
Kép

Akkor ahogy megbeszéltük, odamész, felkapod a vödrét és elszaladsz vele!
Kép

Mancs-család
Kép

Livi, szólj, ha elbújtál, akkor abbahagyom a számolást és kinyitom a szemem!
Kép

Mancsbácsi, inkább azokat a meztelen néniket fotózd ott balra!
Kép

Hi-hi, András bácsi nem vette észre, hogy elengedtem az ujját! Vagy csak olyan erősen szorítottam, hogy begörcsölt neki?
Kép

Kép


Petike és Livicsek kézfogása
Kép

Vonulunk
Kép

Még mindig vonulunk
Kép

Nagyon vonulunk!
Kép

Gyere Szilvike, kiveszlek, vonuljál Te is!
Kép

Beni, Te nem vonulsz?
Kép

Gyere, megmutatom hogy kell vonulni!
Kép

Beni, én is megmutatom hogy kell vonulni!
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Kispestiek!Most legyek megsértődve mert mi kimaradtunk ebből a jó kis társaságból? :twisted: :twisted:

Mi is voltunk fesztezni.Tényleg minden nagyon drága volt. :evil: De azért Domi kapott egy lufit és egy faliórát. :wink: Kicsit melegebben öltöztettem a kelleténél Domit :oops: de bentről nem láttam,hogy milyen jó idő van kint. :roll: De azt mondta nincs melege. :lol:

Csináltattam aura vizsgálatot.Kapásból megmondta,hogy a gyomor,petefészek környékén túlzott működés van(ez igaz)és hogy fejfájós vagyok.Amivel még gubac van az a bal bokám és a fülem de ezek nem fájnak.Mindenesetre érdekes volt.....
Ettünk lángost,gyrost,fagyit,somlóit,sültkrumplit.Mind,mind csuda light-os kaja :lol: :lol: Megutaztattam Mancsék suvenírjét is. :twisted:

Végül pár kép.....Cupp.Dia
Kép Kép Kép
Óriás somlói.
Kép
Domi újabban azt játsza,hogy eteti,itatja a macijait és ma be kellett pelenkáznom és úgy tologatta a kocsijában. :lol:
Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Timi,
kezet foghatunk, Livi fél egykor ébredt és negyed kilenckor aludt el...

Coolasa,
toblerone-t utáltam, nekem (tudom, ez nem kajaféleség) a nagy vágyam mindig egy olyan baba volt, amit csak nyugaton lehetett kapni, és tök élethűen nézett ki. Sosem kaptam olyat a nyugati rokonoktól, ma viszont tele van velük az összes játékbolt, mindig elszomorodok, mikor látom, hogy miért nem születtem 30 évvel később.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Dia,
mi Ilbáékat leszámítva tök véletlenül botlottunk bele a többiekbe, sajnálom, hogy veletek nem találkoztunk! :cry:

Domi nagyon arany, szép a faliórája is! Ő választotta?

Én még mindig nem tudom abbafejezni a képfelrakást, ne hari! :oops:

Jééééé, te ki vagy? És miért nem jössz ki a zuhanyból?
Kép

15 perc múlva...
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok,

jujjjjjjjjjjjj, de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóók a képek
most sárga vagyok :lol: :lol:

Mi Sajti bácsival nagytakarítottunk. Inkább csak közepes.
Megnéztük, hogy működik -e a fűtés.

na sikerült kiskori fényképeket kreálnom. Bocsi a minőségért, de csak lefényképeztem őket.

Sajtine

Kép

Kép

Kép

Kép

Sajti bácsi spenótot eszik

Kép

NAGYTESTVÉR IV.

Kép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Csak gyorsan földobom a képeket, visszaolvasni nem volt idő, de a fesztes képeket megnéztem, tök jók!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Úgy látom, Dömének kevesebbet kéne a sörözőben időznie... 0-4 :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sajtine, neked tényleg ilyen kék volt a szemed és szőke a hajad, mint amilyennek a képen látszik???

Gabus,
Livi a zuhannyal, naaaaaaaaaaaagyon mókás!!!!!!!!!!!
Ezt a bújást annyira szeretem, ahogy ő is bújik hozzád!

Ez már majdnem nem is minitali volt, annyian voltatok!!

Coolasa,
nekem a tik-tak cukor volt ilyen. A nagyszüleimnek B.földváron van egy házikójuk és nyaranta az emeleten zimmer feri volt. Rengeteg némettel találkoztunk (azóta is utálom a német nyelvet, lehet azért, mert mindig ránkszóltak, hogy csendesebben legyünk, mert zavarjuk a vendégeket. Az, hogy némelyik hajnalig dajdajozott, nem volt érdekes). De volt hogy adtak egy-egy márkát nekünk. Volt egy bolt az állomásnál, ahol csak valutáért lehetett vásárolni, az micsoda élmény volt, oda bemenni.! Én mindig tik-tak cukorkát kértem (a tobleronét én sem szeretem. Viszont már van jégkrémben- carte d'or, az nagyon fini :wink: !!!)

Julcsi kb 6 óta alszik.1x kicsit felsírt, akkor kicsit szopizott, aztán vissza. Azt gondoltam az elején, hogy csak egy fél órácska lesz belőle. Ő meg úgytűnik úgy, hogy már éjszaka van. Se fürdés, se tiszta pelus.
Azt majd éjjel :cry:
jumam
 
 


Az új bodyban:
Kép Kép

15 perc múlva :) :
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hűűűűűűűűűűűűűűűű de jóóóóóóóóóóóóóóóóóók a képek!

Jumam,
akkor úgy néz ki, Julcsi éjjel dáridózni fog? Vagy tud aludni reggelig ilyenkor is?

Felhívom a kedves topiktársaim figyelmét, hogy számítsanak rá, hogy rejtélyes telefonhívásokat kapnak. Először leteszi, mielőtt odaérnétek a telefonhoz, aztán megint hív. Felveszitek, nem szól bele senki, csak a háttérből hallatszik beszélgetés, aztán megint leteszi. NA, AZ BENI LESZ! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


közben elaludt Szófia :lol:

Apjukom tejfakasztó bulin van.
Biztos nem lesz szomjas mikor hazajön :lol: :lol: :lol: :lol:

Jumam,
igen kék szemem, tejföl szőke hajam volt.
A szemem az mardt kék :lol: , de a hajam szürke seszinű lett :cry:
Mondjuk napjainkban be van festve :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


gabuska,
nem tudom, még nem csinált ilyet. majd reggel elmondom.

A többi gyerekem viszont még nem alszik :(
jumam
 
 


Gabi,
beni nem tudja a számom, akkor is fog hívni? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Bocsánat
Beni :oops:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Látom, hogy Ti jól éreztétek magatokat :lol:

de a fesztivál milyen volt? :D

Kép

Kép
sajtine
 
 


Érdemes volt egyébként hazasietnünk a vendégekhez :evil: ISMÉTELTEN megkaptam, hogy hülye vagyok hogy csak szoptatom Petikét, mert éjjel igenis teát KELL neki adnom, mert rászokik a cicire :shock: :evil: Annyira, de annyira elegem van már ebből az egészből. Fel is álltam az asztaltól (pont kapóra jött, hogy Mbá akkor jött oda Petiékvel) és mentem pár kört a gyerkőccel az udvaron. Közben dhogtam és anyáztam magamban rendesen, sőt még el is bőgtem magam. Gyűlölöm, hogy mindenki beleszól, hogy mit hogy csináljak a gyerekkel, és mindig az én cicim a téma :evil: Qrvára elegem van belőle!!!!! :evil: :evil:

Feszt:
fentieken kívül extrán sajnálom, hogy eljöttünk, látván, hogy Timiék és Vaníliáék is csatlakoztak a társulathoz... :evil: :cry: A zöld kókusztekercs a legsirályabb, van benne marcipán-beütés! :P A gyros isteni kint, és az nem is vészes, 600 ft volt. Meg is volt pakolva rendesen mindennel.
Mi holnap is megyünk, jó lenne már délelőtt kijutni, a hastáncosokra nagyon kíváncsi vagyok, tavaly volt köztük fiú is, engem az érdekel nagyon! :lol: Még sose láttam fiút hastáncolni, pláne nem élőben 8)
Még szerencse, hogy az óriás somlóit nem láttuk, mert vissza kellett volna tartania Mbának, hogy fejest nem ugorjak bele :lol:
Az autónk mellett (pont az egyik bejáratnál álltunk meg -mázli) strázsált 2 rendőrcsaj. Egyik odajött hozzánk, mert Mbá régi ismerőse volt. Jött vele a másik csaj is. Nézem, nézegetm a másikat, aztán megszólítottam. Kiderült, hogy a szakmai suliban Miskolcon évfolyamtársak voltunk, sőt egy ideig egy helyen is dolgoztunk :lol: Úgyhogy kicsit még beszélgettünk velük (utólag kiderült, kár volt hazasietni) sőt az ismerősöm át is vette Petikét, ott babázott egyenruhában. Kár, hogy ezt elfelejtettük lefényképezni :cry:

Mostmár megyek, remélem, most jobb éjszakánk lesz, mint előzőleg. Brrrr!

Coolasa,
Ti melyik bográcsos sátornál lesztek? Akarom mondani melyik cég meghívottjaként? Csak hogy kicsit be tudjam pontosítani, merrefelé keressünk Benneteket.

Jó éjt!

Kép
mancs
 
 


megint sláger a pihenő szék :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Még vmi:
Ilba, Gabi
kérem szépen e-mailben a képeket! :wink: Köszke :)

Sajtiné,
Mbá is hivatalos vmikor tán a jövőhéten egy tejfakasztóra. Nem tudom, milyen ürüggyel mennének el piázni ezek a pasik, ha mi nem szülnénk? :twisted:

Pussz!

Kép
mancs
 
 


Mancs,
azt én is utálom mikor osszák az észt :?
annak van gyereke egyáltalán aki ezt mondta?

Kép

Kép
sajtine
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓ, hát az agyuknak ez a része teljesen kivan fejlődve mikor meg kell magyarázni valamit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Mancsi,
én azt nem értem az okos rokonokban, hogy hogy veszik a bátorságot az ilyesmihez. Én ha elmennék babalátogatóba eszembe sem jutna megmondani az anyukának, hogy mit csináljon, mit csinál rosszul meg hasonlók. Ez bunkóság. (Elnézést Mbá rokonaitól, ezt általánosságban írom.) Mert ha Te kérdezed, hogy szerintük, mi a véleményük vagy valami, de kérés nélkül kritizálni. Mindegy, ezt sosem fogom megérteni.
A másik, ami nem tiszta, hogy miért pont tea?
Petike legalább jól lebüfizte őket? :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jujj, tök jók a képek! :wink:

Dia,
Ti mikor, hol voltatok???? Mi vonultunk sokat. :lol:
Domi Papát csak félig láthatjuk? :roll:

Jumam,
Hű, majdnem megkönnyeztem, nekem is ilyen kendőm volt!
Hogy mi van a kifolyt kakával? Napra kell tenni??? :shock:
Tudod mi vagyok én!!!??? :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Timi,
Inkább jöttünk egyből haza, nagyon nyűglődött, de evett.

Coolasa,
Dobozos Coca-Cola és Bounty! :wink:

Gabi,
Milyen nagy pocija van Livinek!
Vödörlopó: :D :D :D

Sajti jány,
Szuper édi voltál, Zsófi tiszta Apukája!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


De jók a képek a fesztről! Érdekes módon Livi a főszereplő... valami van ebben a kiscsajban :lol:
Cuki a kézfogó Petikével...

Coolasa!

Nem R&B, hanem RMB. Kicsit durva, a techno egyik változata... tuc-tuc zene, avagy ricsaj, kinek hogy.
Nekem a Milka csoki volt a nyugat, meg úgy a csokik. Valahogy sokkal finomabbak voltak, mint az itthoniak. Ha valaki nem hozott Bécsből, vagy valahonnan, akkor én nem is ettem nagyon csokit, csak Túró Rudit. Egyébként a Milka az mai napig is a kedvenc csokoládém.
Mire ez a közvélemény kutatás, ha szabad érdeklődni?!

Megvolt a szalonnasütés, degeszre ettük magunkat, volt jó hangulat, pedig csak a gyerkőcök keresztapja volt itt. Na megyek bedugom a kölköket a kádba, mert merő szutyok mindkettő.

pusza

Kép
sasha
 
 


ezt nézzétek meg! nekünk ez a kedvencünk :lol:

http://www.freegames.hu/flash/malacpolka.html

Ilba,
köszike :P
a füleit sajnos tőlem örökölte.
Ahogy Jucus férje mondaná, én is állom a plasztikai műtét árát :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Ilba,
a ruhát kell kitenni 2 napra a napra :lol:
(télen meg gyűjtögetni a kakás holmit, hogy majd kitehesd nyáron???!!! :roll: ) talán ezért van néha olyan ruha is a kapott csomagokban ami foltos.
Ezt nem értem:
Tudod mi vagyok én!!!??? :twisted: :twisted: :lol: :lol:

Mancs, szegény milyen rokonokkal vagy megáldva :( . Nem lehet kiosztani őket? Akkor lehet, hogy többet nemhogy nem magyaráznának de még nem is jönnének :lol: !!
jumam
 
 


Jajj de tudtam, hogy valami lemaradt!

MANCS!
Tessék lehiggadni és átgondolni a dolgot. Ha már ennyire megsértettek és szeretnéd elkerülni legközelebb ezt a szitut, fel kell készülni rá. Pl gondolj ki egy frappáns választ, miszerint a legújabb kutatások és az azóta tapasztaltak alapján az a módszer (mármint a teáztatás) elavult és megalapozatlan volt. Ma már az orvosok tudják, hogy egy csecsemőnek nincs szüksége másra, csak anyatejre és az orvosod és védőnőd is ezt ajánlja, nincs jogod megkérdőjelezni őket, hiszen annó ők is vakon követték a saját orvosuk és védőnőjük tanácsait... ahogy most te is.

Vagy valamit utána kell nézni, hogy ne érjen váratlanul és ne lehessen belekötni és ráadásul még az illető érezze magát kellemetlenül... hihi :twisted:

Kép
sasha
 
 


Ilba,
és ez még a vacsi előtti állapot! :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus: a "vonulás" szót nem akarom többé hallani. Az életben. :wink:

Mancs, minket a matocsáv (vagy mi) nevű együttes "csáv" tagja hívott meg, de amúgy hogy ezen a fedőnéven nyomulnak-e majd, kituggya. De majd én is pisloglak benneteket intenzíven.
Ja, még valamit. Én már láttam férfi hastáncost, a tévében ált. ugyanazt a nagyinvékony srácot mutatják enyhe (úgy értem "totál") nőies beütéssel, hááááát..... és az a mozgássor is egy pasinak, háááát. Pedig még toleráns is vagyok.
Mancs, a rokonságért őszinte részvétem. És még tekintettel is vagy rájuk. Valami epés megjegyzést nem lehet megeregetni ilyenkor? Nehogy te sírj miattuk, és főleg hogy kitárgyalják a testrészeidet, ez megint olyan "háááát" kategória.

Képzeljétek, világrengető infó: az egyik lábamon kis piros csípések keletkeztek reggel egyik pillanatról a másikra. És csak azon. De lehet, hogy kiütések. Elképzeltem, amint orvoshoz megyek, aki lemondóan legyint, hogy "hölgyem, önnek allergiás a bal lába. A jobbra." Ez pl érdekes és feloldhatatlan ellentét volna, tekintve hogy a probléma forrása valószínűleg jó sokáig fennáll még... na mindegy, csak úgy eszembe jutott.

Off:
Meghalt Faludi György.

Kép Kép
coolasa
 
 


Sasha,
ennek három oka van:
1. Mancsék már elmentek, mikor a többiek jöttek, így róluk nem csinálhattak képet.
2. Asszem én tettem fel a legtöbb képet, így Livi sokszor szerepel rajtuk.
3. Ilbáék csak tapintatból fényképezték ennyit Livit, mégiscsak rokon vagy mi. :lol: :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancs,
Rokonyok: :evil:
És Mbá nem tud velük beszélni? Hogy hagyják már a témát? Hány évesek?
Majd jól fotózzátok le Győzőt holnap, ok? :D

Sajti,
Zsófi hogy kiszőkült! Beni már egyáltalán nem fér bele a székbe.
Egy kis malac nálunk is a sláger!

Jumam,
Ha nem kismamáskodom … :lol:

Fesztes képek átmentek, Mancs Tőled 1et kaptam, ha van még jöhet, mert töröltem!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sasha, jaaaaa, én már rutinból r&b-t látok.
Hogyhogy bedugod a kádba a KETTŐ gyerekedet??? Nincs valami hiányérzeted? menj csak vissza a kertbe, és nézz körül, nem hagytál-e el valakit... :wink:
A közvéleménykutatás csak kiskori meghatározó élményeimre visszaemlékezésből adódott.

Mancs, Sasha ötlete kíváló, valamit ki kell gondolni előtte, de nem hiszem, hgoy a "legújabb tudományos kutatások" szöveg masnit kötne az ügyre. Én az ilyen élethalál kérdésekben, mikor az ember intimszférájának tiszteletben tartatása a tét, visszakérdezést alkalmaznék: "És marika néni, hogy van a fekélye? Ica néni, szomorúan hallom, megint elfertőződött az a csúnya sebe ami ott van a..... "....

Kép Kép
coolasa
 
 


Akkor még néhány kép (Livi :D ):

Gondterhelt Lívia:
Kép

Lányom! Biztos vagy benne? Jól gondold meg, most még válogathatsz!
Kép

Cool Livi:
Kép

Lányom! Tényleg őt????
Kép

Kiváncsi Livi :lol:
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
tudom, hogy gyorsan eltelt ez az egy hét, de emlékszel, én még új vagyok. így hát nem tudom, hogy :
Mi vagy amikor nem kismamáskodsz???
jumam
 
 


Jumam,
német tanár. :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
én ennyit tudok németül
ejne klejne szexi mellem :lol: :lol: :lol: (by Hofi)
azt se tudom mit jelent :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Jumam,
segítek kicsit: én is utálom a német nyelvet! :twisted: :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?