Új privát üzeneted érkezett!

Sapeee!
Tessek mar jelentkezni!

Gyongyi!
Mi lesz a neve a pici lanynak?

Odry!
Irj, mi volt ma!
babszi
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy nem írtam tegnap, de a suliból hazaérve nagyon elfáradtam és lepihiztem.
Tegnap reggel tesztet csináltam és 2 csíkos lett!!!! :lol: Jövő héten kell ultrahangra mennem és akkor lesz biztos, hogy sikerült.
Iserőseim jártak már úgy hogy pozitív tesztjük volt, és kiderült, hogy a gyógyszer hatása volt. De azt hiszem nálam más a helyzet,mert 1 hét szünetet tartottam a gyógyszerszedés között. Szerintem ennyi idő elég ahhoz, hogy a gyógyszer ne befolyásolja az eredményt. Duphastont és folsavat ill. Elevitet szedek. Jövő héten kiderül!
Most mennem kell mert Ágota nagyon hiányol! Képzeljétek pár napja simogatja a hasamat és mondja hogy jó lenne a tesó! Remélem tudjuk az ő kis vágyát is teljesíteni!

Sok puszi mindenkinek!Remélem mindenki jól van!
sapé
 
 


Sapé
SZUPEER!!!
Akkor nagyon halkan de GRATULÁLOK!!!!!
Biztos minden rendben lesz az UH-on is.
Pici lánykád már biztos érzi, hogy uton van a kistesó.
Vigyázz magatokra!!
Babszi
Anna Elizabet lesz a neve.
bgyöngyi
 
 

 
 

Sape!
Hurraaaaa! Annyira orulok, hogy megtorod a jeget itt nalunk. Izgulok meg, hogy rendben legyen minden, de kozben biztos is vagyok benne, hogy ok minden :) Most nem mondok semmit, nehogy elkiabaljam a szerencseteket. Azt is csak halkan sugom, hogy - melysegesen irigyellek :) De ez igy van rendjen :) Hurra! Millio puszi nektek ezert a johirert!!!!
babszi
 
 


sapé!gratulálok!!!!!!
ez szuper!!!végre javítod a statisztikát!!!!!!
ja a párom szerint a babanettel vírusolom a gépünket!!!!
lesz*rom!!!!
lola29
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm,hogy bíztattok!
Ma az egész de. ráment arra,hogy felvegyenek :twisted:
Holnap reggel 7 re megyek és kb. 13 óra körül csinálja az orvos. :(
Megkértem,hogy Ő mondja már el mi is vár rám holnap.Azt felelte,hogy az a szar,amikor megfoja a méhszájat és felhejezi azt a bigyot ami elzárja a folyadékot,visszafele.Aztán ha engedi az anyagot,amikor is a méhedet tölti fel.A többit állítolag nem érzem majd :shock: Hát nekem ez is elég lesz :cry:
De be vagyok szarva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops:

Sapé!
Komolyan mondom,hogy az útobbi 2 hétben ez az első olyan hír,aminek örülök és mosolyt varázsoltál az arcomra!!!! :P
Szívből kívánom,hogy inden rendben legyen a köv.9 hónapban és útánna is! PUSSSSZZZZ

Akkor holnap jövök,bár lefekvés elött még benézek!
Odry
odry
 
 


odry :D de jó, hogy még tudok írni neked, reménykedem, hogy megnézed még lefekvés előtt :roll:
szóval nagyon féltem, hogy már nem olavasol mielőtt bemész..
de most örül a szívem mert tudok neked bíztató gondolatokat írni!
arra gondoltam amikor a műtét előtt altattak, hogy úgy ébredek majd mint akivel nem történt semmi sem..aztán mielőtt elaludtam megkérdeztem az altató orvost, hogy már nem lehet hazamenni?
és aztán azt is mondtam, hogy csak vicceltem :P
erre mindenki körülöttem elnevette magát én meg mély álomba merültem....ezzel csak azt szerettem volna veled átéreztetni, hogy előtte (tudom téged nem altatnak) valami humoros dolgon járasd a fejecskéd, hátha segít neked is, mint ahohyan nekem átlebdített a stresszelésen :wink:
mindent bele, légy bátor, holnap, vagy pénteken remélem már nagyon jól érzed magad, légy túl rajta :D :shock: :P

sapé, de jó is ez most nekünk itt a topikban, legyen nagyon-nagy örömöd, és sikerüljön minden amire most vágysz, ezt kívánom neked :lol:
kicsiboris
 
 


Sapé!
Nagyon gratulálok!Vigyázz nagyon Magatokra!
pusza
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


kandi, de rég hallottam felőled, írj, mi van veled :!: :!:
halihó
kicsiboris
 
 


Szia Kisboris!

Köszike aranyos vagy!
Lehet,hogy holnap meg szégyellem magam,hogy így túl lihegtem a dolgot :oops:
De az igaz,hogy az ember tart az ismeretlen dolgoktól,pláne ha az nem kellemes élmény.

Akkor lefekszem és csakis vicces dolgokon fogok agyalni :lol:
Ma is volt egy élményem.Jött a dokim 10.40 lehetett és még mindig kint ültünk,mert a felvevős orvos kicsit lassú volt.
Erre kérdi:- felvételre vársz? Nem -mondom - csak ráérek.Erre mindenki elkezdett nevetni.Behívott és Ő fel vett 2 perc alatt,majd kávéztunk és a vicces ebben is az,hogy nem ehetek-ihatok,mert útánna volt a vérvétel,erre a doki legyint és nem számít-mondja.
Szóval elég laza az orvosom,bíztos holnapra is ki talál valamit

Jó éjt!
odry
 
 


Szia Kicsiboris!
Csupa rossz (ha jó történne,már megírtam volna!)...lelkileg defektes vagyok...így a babaprojekt is bizonytalan ideig felfüggesztve!A PCO-ba rendszeressen írok,írtam!
Köszi az érdeklődést!
Sok sikert Nektek!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


kandika, benézek akkor majd a pco-s topicba is :lol:


odry, remélem hamarosan otthonpihizgetsz már, és én is nagyon bírom a jó humorérzékkel megáldott dokikat, te jót fogtál ki :P
és tuti-biztos, hogy a hsg előtt is megviccel, írd ám le majdan :D
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Odry!
Mostanra mar biztos tul is vagy rajta!Remelem hogy minden rendben volt!Drukkoltam nagyon!!!! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek, aranyosak vagytok!
Bízom benne, hogy a jövő heti ultrahangomon rendben lesz minden!
Mindenkinek szorítok!Mennem kell Ágota rombol!!!!
sapé
 
 


Sziasztok!

Háttt!!!?????
Az első,hogy minden Oké :wink: Bár a vizsgálat,úgy néz ki,hogy jót is tett.Átjárható mindkét oldal,viszont a petevezetőim olyan vékonyak,mondja a doki,hogy nem igazán látott még ilyet :shock:
Jővő hónapban,a szülinapom körül inszem.Azért is mert,most ettől egy kicsit kitágultam és talán nagyobb eséllyel indulunk neki.
Viszont ez lesz az útolsó,amit a TB támogat :cry:
Azt beszéltük,hogy most minden képpen meg kell tenni.
A jobb oldalamnál előfordulhat,hogy volt valami kis össze tapadás,mert a kontrasztanyag másképp szívárgott ki,de maga a végeredmény JÓ!! :lol:

Igazából nekem az volt a nagyon rossz,hogy szét idegeltem magam - elöször.Vettem be két flector fájdalom csillapítot és képzeljétek nem lett jobb. Fájt a fejem és marhára ideges lettem.
Amikor lementünk a dokval,még előkészültek,így jó 20 percet vártunk és volt poén!Néha úgy éreztem felállok és haza megyek,de a doki gyözött és maradtam :oops:
A legszarabb az volt,amikor már nyomták az anyagot és nézték,illetve csinálták a fótót.Ebből gondolja a doki,hogy lehetett a jobb oldalnál valami :roll:
Mikor felvittek hívtam a párom és kicsit picsogtam,de túl vagyok és az a lényeg,hogy rendben van minden!!!


Most el kell mennem,mert viszem ki a kedvesemet az állomásra,de 20.30 fele itt vagyok és folyt,köv! :wink:

Pusza
odry
 
 


Odry!
Mondjam vagy ne? Mondom: Na ugye! Persze, nem a legjobb erzes, de tulestel rajta.
Ellenben megtudtad, hogyha baj nincs, azert minden nincs rendben - ez a vekonysag nem jo, es az egyiknel volt is valami tapadasfele - remeljuk nem komoly.
Amit nagyon nem ertek, az a 3. inszem. Nem is igaz, hogy csak ennyit tamogat a TB!!! 6-ot tamogat. Ezt miert mondta?????????
babszi
 
 


Babszi!
Írom máris!!!
odry
 
 


Sziasztok!

A Tb 6-ot támogat,csak itt egymás követő napokon 2-szer csinálja meg :arrow: nekem már volt 2azaz4 és most lesz a 3.azaz6.
Érti :?: Na ezen én is kiakadtam,mert útánna lombik :(
Amitől végül nem tartok,csak nem érzem szükségét.
Viszont nekünk tényleg kell a segítség,hogy a Pct vizsgálat nem lett jó.Na most vagyok kicsit nehéz hejzetben,mert mi van ha még jó lenne 1 alkalom.Viszont most a hsg miatt,meg nagyobb a lehetőség,aztán... :?:
Szóval jobb,de újjabb kérdések vannak :oops:
Mindegy,probálok kikapcsolni,rendbe tenni az agyamat és a szülinapomra koncentrálni.
A vékonyságra rákérdeztem,erre mondta-hogy most a következőnél jobb lesz a helyzet,ezért sem kell kihagyni.
Viszont ez nem akkora bibi,de ez is neheziti!? :shock:
Eleve a bejutás problémás,aztán így azért csak könnyebb lesz :roll:


Igen Babszi túl vagyok rajta,de.... :oops:
Kérdezi a dokim:-nagyon fájt? Gondolom a szülés fájdalmassab-felelte. Igen és ráadásul több óráig tart-felelte. Édi nem!?
Mondtam neki,hogy mindenki tart az ismeretlen dolgoktól,pálne ha az rossz.
Az első ' berugásomnál " nem paráztam ennyit :oops:

ANCSA!
Nagyon kedves vagy hogy írtál nekem ide!
Bocsika,de annyira a magam bajával voltam elfoglalva,hogy nem nagyon tájékozódtam róllad :oops:
Írnál pár sort? Köszönöm !!!
odry
 
 


nagyon örülök, végre itthon vagy!
odry, nem tudom, hogy az irinyó-pirinyó srácoknak miért gond a feljutás (nem értek hozzá), de szerintem a spermiumoknak a te vékonyka petevezetőd is biztosan jó 'országút' a 'napocskához, a tapadást meg ezek szerint megszüntették ugye..?, hajráááá :lol: :lol: :lol:

nagyon örülök, hogy 'gyorsan túllettél rajta :!: és szerintem is a spontán együttléteteknek sok esélye van most, úgyhogy szurkolok nagyon, hogy tiszta szívből-simán-tutin menjenek a dolgok :lol:
és a pocikád nem fáj odry? remélem már otthon csicsizol :roll:
kicsiboris
 
 


Odry!
Ne hagyd magad atvagni! Bocsi, hogy ezt mondom, de az en dokim kihangsulyozta, hogy ha egy honapban egymas utan 2 inszemet csinal, az is csak egynek szamit!!!!! Nekem az elsot es az otodiket ismetelte, tehat tudom mit beszelek!!! Ha a duplat is veszem, akkor most en mar a hetediknel tartanek, viszont csak otnek szamit!Szoval még van egy lehetosegem. Ebben a kerdesben a dokik nem mondhatnak ellent egymasnak szerintem, es szoljon mindenki hozza, aki jartas ebben, mert az egesz eljarast akkor hulyesegnek tartom. Marmint hogy hsg nelkul beleugrassza a pacienst, utana meg kozli csak 1 lehetosege lehet. Vajon akkor maskent beszelt volna, ha a hsg tobb helyen is letapadast mutatott volna????? Akkor rogton visszatancol? Nem tetszik ez nekem!
Azert orulok, hogy tulelted, 2 nap mulva el is felejted, es legkozelebb mar te osztod az okossagot az "ujaknak", hogy no para. :) :twisted: :twisted: :twisted:

Velem az a helyzet, hogy sajna ugy nez ki nincs helyzet. Ma ejszaka felebredtem arra, hogy menzisen faj a hasam, pedig csak a 27. nap. Mas jele is van, hogy elmaradhatatlan atkom ismet jelentkezni akar. Az is elkeserito, hogy mar a 27. napon, mikor annyi dolgom lenne meg, es a francnak van kedve agynak esni miatta. En nagyon gorcsolos vagyok, de miota van algoflex M, egeszen jol kihuzom, csak elso nap az elethez sincs kedvem. Ez most nem jon ki jol, mert kepzeljetek mi tortent:
Tavaly angolt is taniottam harmadikosoknak, negyedikben pedig napkoziztem. (eletem masik kersztje) Iden csak angolt kell tanitanom, azt mar mondtam, es a tavalyi kolleganom masik napkozist kapott. No, ez a masik eleg megbizhatatlan, nagyon nem akart elsobe kerulni...stb. Hogy emiatt e, vagy valos okbol, de tegnap - egy nappal az ev kezdete elott - korhazba kerult. (meg delelott lattuk) Es most ki tudja meddig viszem helyette a napkozit. Delelott megtartom az angolorakat, delutan pedig napkozizek. Ki leszek facsarva rendesen. Szoval ma este meg szuloire kell mennem, hogy a napkozis tajekoztatot en tartsam meg- vegulis a szulonek tudnia kell, hogy kitol veszi at a gyereket, es miert. Szoval ha ma lever a labamrol ez a szornyuseg, akkor szornyusegesen merges leszek ra.
Ja, egyebkent azt hiszem jol viselem ezt a sikertelen honapot - en mar 90%-ra mondom, hogy nem sikerult. A menzis jeleket es tuneteket gond nelkul felismerem.
Ellenben ajanlottak egy masik dokit, akihez elmegyek. Aki ajanlotta 5 inszem utan ment hozza, es a doki igencsak csodalkozott, hogy minek az inszem - es terhes lett, es gyonyoru lanya van most spontan terhesseggel. Azt hiszem a munka lekot majd rendesen, az inszemre elfogyott a penzem most kb. 2-3 honapra - megyek ujat tanulni uj dokitol, es proba beavatkozas nelkul. Lehet le is csillapodok. Az is lehet, hogy holnap bogok egy sort. Holnap ugyis raerek :)

KicsiBoris! Nem feledtelek, ezek a sorok neked is szolnak am! Hetvegen beszeljunk, akkor te is kicsit talan jobban raersz.

Sok puszit nektek, este jovok!!!!!
babszi
 
 


:?: Sziasztok!
Összeszedtem minden bátorságomat és írok nektek, bár néha összezavar a sok info a netről.
Mi 3 éve próbálkozunk. Kb. 1,5 éve elkezdtük a Baross utcában, ahol nekem megvoltak a hormonvizsgálatok, ezzel párhuzamosan került a férjem a Szabolcs utcai andrológiára, ahol 1évig kezelték őt gyulladással, engem baktériumokkal (ezidő alatt tilos volt a házasélet, azaz kiesett 1 év), meguntuk elmentünk természetgyógyászhoz aki megmondta semmi bajunk. És valóban, most a BMC-ba járunk és a leleteink teljesen negatívak. Ez persze szuper. Bár futószalagon megy minden és úgy érzem nem túl személyreszabott, de az alapvizsgálatokat 1-1,5 hónap alatt letudtuk és most talán a tettek mezejére léphetünk.
Talán a jövő hét lesz amikor megkaphatom az inszeminációhoz az első szurit. Kicsit félek tőle, mert bár a hormonjaim rendben vannak, a havim 30-33 napra jön és 8-14 napig tart, nehéz igazából kitalálni mikor kezdődik és mikor fejeződik be hiszen ha nem figyelek akkor a kis foltot észre sem veszem. Így most elég tanácstalan vagyok, mi is az első nap. Sajnos amikor az orvossal beszéltünk ez a kérdés nem jutott eszembe.
Bár sok hozzászólást elolvastam, de nemtudom mennyire viselik meg az embert a szurik, ill az inszemináció, szabad-e továbbra is füvet nyírni, sportolni stb.
Mit gondoltok?
Ennyi a mi kis történetünk röviden, mindenesetre érdekes benneteket olvasni, tetszik hogy így bátorítjátok egymást. Mindenkinek kitartást és sok türelmet kívánok!
Szép napot és kellemes hétvégét!
Ilona
bbilona
 
 


Sziasztok!
Odry szuper, hogy minden rendben van és átjárható mindkét oldalad. Azzal, hogy vékonyabb a p.vezetőd szerintem még nincs nagy gond. Szerintem próbálkozzatok spontán is. Tudom, hogy a szervezeted megöli a kiskatonákat, de mi lenne (lehet, hogy így csináltátok már), ha védekeznétek és a közép időben mindent bele. Ehhez még a hőmérőzés is segítség lenne. Azt hiszem anno a sógoroméknál is ez volt a gond.
Olyat még nem hallottam, hogy 2-szeri egymás utáni inszem kettőt jelent. Egyszer fizetsz nem? Miért kell kétszer megcsinálni egymás után? Az nem kötelező. Otthon ugyis rádolgozik az ember. Nálunk is igy volt mindig.
Babszi is jól megfogalmazta. Szerintem beszélj másik dokival is.
Babszi nekem is fájt a hasam megjövősen, úgyhogy még ha lehet ne add fel. Hányadik napon vagy az inszem után?
Ilona
Üdv. itt.
Nem feltétlen szurit kap mindenki inszem előtt. Én Clostival kezdtem. Majd a 3. inszemnél kaptam szurikat. Engem nem viselt meg. Az inszemtől pedig ne félj, olyan mint a rákszűrés pár percig tart. Utána elvileg bármit lehet ugyanugy csinálni mint előtte, de óvatosabban. De a doki ugyis elmondja.
Gyöngyi
bgyöngyi
 
 


ilona, szióka közöttünk :!:
azt gondolom, hogy a vérzés akkor kezdődik amikor már erős és egyértelműen észrevehető és talán akkor van vége amikor 'csak minimális barna foltok vannak és szinte már nem kell 'segédeszköz.
talán tudtam segíteni...az inszemről csak annyit tapasztaltam itt a topikban, hogy mindenkinél kicsit máshogy zajlott, tehát nálad sem biztos, hogy injekció lesz, vagy több egymás után..

babszi, akkor te tanárnénike vagy? :lol: tök jó, bár ahogy leírtad van ott a suliban elég gondod.. és az, hogy du. is ott kell lenned biztos kifáraszt, de talán most jó is, hogy ez eltereli kicsit a figyelmedet magadról :roll: nagyon örülök a hírednek viszont...szerintem az nem baj, ha az ember lánya más orvosokra is figyel, ki tudja, lehet, hogy pont ő fog a legtöbbet segíteni neked :!:
ja és a menzis érzések...én is előre sejteni vélem mindig, hogy kb mikor jön meg, de szerintem nálad ez most nem biztos, hogy menzesz lesz, voltam már terhes kétszer (az elsőt elvetettük, 19 éves voltam, a második spontán vetélés lett) és teljesen ugyanazok a tünetek voltak mint amikor megjött, sőt vérzésem is volt egy kicsi mindkét esetben..szóval ne mondj le ilyen gyorsan :shock:

odry, szerintem is babszinak igaza van, az inszemet egymás utáni napokban megismételhetik, de szerintem az az adott ciklushoz tartozása miatt csak egynek számolandó, a következő ciklusban levő 1 vagy több inszem pedig a 2.-nak...onnan gondolom, hogy a kórházban (a laparom alatt) volt egy csaj akinek egymás utáni napokon kellett inszemeznie, de azt mondta, hogy ezek az első inszemei :lol:
tényleg ne hagyd magad odry :!:
kicsiboris
 
 


Szusszanasnyi idom van, gyors irok par dolgot.

Ilona!
Jo, hogy osszeszedted a batorsagodat, es irtal. Barmikor maskor is, es csatlakozz nyugodtan! Az inszem "semmi", 2-3 perces beavatkozas - kateteren keresztul feljuttatjak a spermiumokat a mehurgebe, onnan kell egyedul tovabbmenniuk es talalkozni a petevel. Az, hogy melyik orvos mit ad tuszoerlelesnek, azt ok dontik el; mindenkinek maskeppen csinaljak. Az en dokim azt mondta, hogy az inszem utan ugy kell elnem, mintha veszelyeztetett terhes lennek (mert nem spontan egyuttlet miatt estem teherbe), vagyis nem lehet emelni, nem lehet lepcsozni (gondolom sportosan lepcsozni, mert mi van, ha az ember lanya a harmadikon lakik lift nelkuli hazban), nem lehet ugrabugralni es erolkodni. Nem lehet forro vizben furdeni, napozni, szolizni...es ami még eszedbe juthat. :) Egyebkent mindent akkor, azalatt a ket het alatt szeretnel csinalni - de ne tedd. Ezzel te mindent megtettel, amit megtehetsz a sikerert. Es még igy sem biztos a siker :(
Barmi kerdesed van, irj nyugodtan!

KisBoris!
Erdekes amit irtal a menzivel kapcsolatban. En 90%-ban eleve azert elkonyveltem a sikertelenseget, mert olyan hulye lelkiallapotban voltam, hogy ha sikerulne, isteni csoda lenne. A masik, hogy egyertelmuen fajt menzisen a hasam, es a wc-papiron illetve a beteten en mar talaltam biz. jeleket :( Mostanaban akar felborulni a ciklusom - eddig napra pontosan tudtam, hogy mikor fog megjonni - most hetfore vartam. Ma reggel nem vettem be a gyogyomat (duphastont), mert ahogy Sape is irta - ha terhes vagyok, nem a duphastonon fog mulni a dolog, akkor meg minek huzzam el az idot par napig. Eleg zur van bent nalunk; hatha megjon, akkor legalabb hetvegen tegye. De azert lefaragtal a szazalekaimbol - egye fene, csak 88%-ra mondom, hogy meg fog jonni :) :twisted: Ebbe belefer a "hatha", a "barcsak2, es az "istenem de jo lenne ha" kifejezesek :)

Gyongyi!
Most vagyok inszem utan a 14. vagy 15. napon - attol fugg melyik inszem lett volna a sikeres (88%-ban) :) Tudsz erre biztatot mondani? :)
babszi
 
 


hát babszika akkor most a 3. verzióra szugerálom a sorsot :lol:

...istenem de jó lenne ha....... :lol: ...ha kezdenéd a sort :roll:
egyébként mi az a duphaston? mire kell?



gyöngyi írtad nekem, hogy a pároddal MacaVibet szedettél az is
gyógynövényes valamicsoda? leírnád nekem? köszi!
és hogy vagy? picúrka?

lola, legyekmami, sapé, zsazsa hol leledzetek mostanság... :cry:
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Most jutottam csak ide :(
Oké rákérdezek,de mondtam a dokinak,hogy nem szeretnék lobikra menni,de ezt írtam tegnap.
Erre azt felelte,hogy 1-2 még eg tud magyarázni.Ergo :arrow:
akkor mehet a 6. :shock:
Lehet,hogy sztárolni akarja magát :oop
s:

Jó Hír:- nagyon jó a kedvem!!!! :lol:
A hasam tegnap fájdogált,de mára semmi fájdalma nincs. :oops:
Szóval tényleg igazad volt Babszi,de be vallom, komolyan frászba voltam.Persze mint írtam is sokkolnak bizonyos dolgok. :wink:
DE FEL A FEJJEL :)


Babszi!
Nagyon sajnálom és ne haragudj,de nem tudom felfogni,hogy miért nem jön a baba neked. :( ű
Kezdem azt hinni,hogy erőlködhetünk mi,úgyis akkor jön,amikor Ő akarja.Vagy szerinted ez hülyeség :?:
Természetessen mi törekszünk,hogy megadjuk az esélyét. :?


Igen LÁNYOK, nekem is megfordult az agyamban,hogy most megprobáljuk,hátha a szülinapomra elmondhatnám,hogy babát várok :oops:
Ciki,nem ciki,de már a párommal sem tudtunk együtt lenni ( ebben a ciklusban ) és pont most vagyok közép időszakban.
Tehát a hétvégén itthon lesz és ki se szállok az ágyból :oops:
Na ennyit a magánéletemről :lol:


Zsazsa nyaral a párjával és Ági éppen a napokban jött haza.

Puszi
odry
 
 


Sziasztok!

Odry,
:oops: tényleg nem is írtam ide a beülti óta.
Szóval... volt egy stimulációt követő beültink, hármat kértünk vissza, de sajnos nem sikerült. Pedig olyan jól ment minden: a méhnyálkahártya 16-os, két embrió már blasztocita volt, nagyon reménykedtünk. Hiperstimum volt, majd' a falat kapartam a görcsöktől, de ez is elmúlt három-négy nap múlva. Két hétig pihengettem, amikor is megjött napra pontosan :( Voltam előtte uh-n, láttak is egy kis 2 mm-es pontocskát, de hát nem tudott megmaradni. Most voltam a következő beültin, tegnap és visszakaptam a két fagyibabánkat :lol: Egyáltalán nem görcsölök, mnyh megint olyan vastag, embriók szép soksejtesek, lelkileg is sokkal jobban bírom mint a múltkor. Nagyon reménykedem :D Olyan jó lenne, ha sikerülne. Ha nem jön össze, három hónap múlva mehetünk megint - ha lesz rá pénzünk. A stimu ugyanis nagyon hosszú és még drágább volt :evil:
Te már túl vagy néhány inszemen, jól olvastam? Láttam, hogy nem akarsz lombikot. Meg is értem, én se ezzel kezdtem volna, ha lett volna lehetőségünk inszemre. Kizárt, hogy nálatok simán összejöjjön?
wandrea
 
 


Wandera!
Nalatok miert kellett rogton lombikra menned? Olyan regen irtal mar, hogy erre nem emlekszem :( Viszont nagyon biztato a lombikos dolog - szerintem most azert sikerulhet, mert csak egy hajszal valasztott el az elozotol. Bar en ehhez a reszehez annyira nem ertek, de nagyon jo volt olvasni ahogy leirtad. Nagyon fogok drukkolni nektek!! Irj majd még magadrol!!!
babszi
 
 


Helló

a segítségeteket szeretném kérni! 15 napja volt az első inszeminációm. Pár napja nagyon nagy a hasam és irtó kemény. De nem görcsöl és nem fáj. Amúgy egy 52 kg-os lány vagyok, tehát most már olyan a hasam, hogy másoknak is feltűnik. Hétfőn megyek vérvételre. Az inszem óta szedem az utrogestan kúpot. Van valakinek ötlete, hogy mitől ilyen a hasam napok óta folyamatosan?

Málna
málna79
 
 


Szia Malna!
Nagy otletem nincs - elvileg nem lehet koze (nem vagyok orvos!) az inszemhez. Nekem legalabbis ilyen tunetem nem volt. A terhesseg meg ugyebar nem igy kezdodik. Hasfajas, mellfeszules nincs? Mikor tesztelsz?
babszi
 
 


Helló Babszi

Hasfájás, mensis tünet nincs, mellfeszülés szintén nincs. Nem tesztelek, megpróbálom kibirni hétfőig, akkor megyek a BMC-be vissza, és talán ott tuti eredményt kapok. Félek, hogy ha tesztelek, akkor esetleg az utro miatt nehogy akkor is pozítiv eredényt legyen ha nincs is semmi. De nagyon bízok benne hogy igen.
12. napon voltam uh akkor volt 2 tűszöm a baloldalon (20 mm) és 10 mm nyálkahártyám. A jobb oldali petevezeték el van záródva. Ott is volt 3 tűszöm szépek 20 mm-es. Te tesztelnél a helyemben?

Nálad mi újság? Most mi következik nálad?
málna79
 
 


malna, szia, szerintem a hasad azért nagyobb mert ahha jól számoltam akkor kb 5 nagy tüsződ van ami nem igazán természetes dolog, de hát nyilván ez kell most nálad 'elérnie az orvostudománynak! szóval valszeg egy -kettő megrepedt és a tüszőkben lévő 'víz' okoz nagyobbodást, remélem segíthettem és légy üdvözölve köreinkeben :!:

wandrea, nagyon rossz lehetett neked...egyébként meg egyáltalán nem értem azt, hogy miért kell túlstimulálni valakit is...az a véleményem, hogy sokkal 'szerényebben kéne bánni
a petesejt-stimulálással, szerintem az orvosok túlzásba esnek, hogy tutira legyenek érett tüszők...ami egyeseknél akárn10-15
tüszőt is jelenthet (barátnőmnél annyira túlstimuztak, hogy 21 tűszője volt ami érett és aztán amikor megrepedt akkor 3 liter folyadékot produkált-amit műtéttel kellett eltávolítani......)


szóval TILTAKOZOM a túlzások ellen :!: :!:
bocsi, fel a fejjel :lol:

odry, remélem akkor a két napban nem is 'találkozunk itt a topikban :lol: :lol: :lol:
kapd el a párocskád és légy továbbra is vidám!!! :roll:
kicsiboris
 
 


Kisboris

Remélem, hogy minden renben lesz, hétfőn minden kiderül. Te neked mikor lesz az inszemed? Nálatok mi a probléma?
málna79
 
 


Bocsi,hogy belekotyogok....
Málna:-az utro az progeszteron pótlására van,nem tartalmaz Hcg-t!
Ami téves álpozítivitást csinál,az a tüszőrepesztő szuri...ami a terhesség támogatására is szolgál....de ez is kiürül 8-10 nap alatt!
Szóval inszem után a 11.napon ,már tesztelhetsz....ha kaptál tüszőrepit!
A puffadás jó jel is lehet,terhességnél is nagyon sokszor előfordul...majd késöbb elmúlik!
Remélem +lesz az eredményed!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kicsiboris!
Küldtem pü-t,tegnapelött!
pusza
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Helló Kandi!

Köszi a biztatást, nagyon szeretném ha sikerülne. Már 15 hónapja probálkozunk, és nagy vágyunk már egy babára. Te hogy vagy, lesz a közeljövőben beavatkozásod?
málna79
 
 


Málna,
Kandi már írta, az utro nem befolyásolja a teszt eredményét. Szerintem ha még bírod, ne tesztelj. Most már úgyis meg kellene jönie, nem?! Várj néhány napot :D de azt is tudom, hogy ezt mondani könnyű... én azért megfogadtam, hogy most nem tesztelek és nagyon remélem, hogy kibírom :roll:

Babszi,
nálunk férjemnél volt kicsit kevés katona (18 mio), ezért indult inszem gyanúsan, de aztán laparon észrevették, hogy mindkét oldalon el vagyok záródva. Pontosabban, hogy nem egyértelmű az átjárhatóság. Így kerültünk át lombikra. Egyébként a megtermékenyítésnél már csak 1-2 mio katonát találtak, azok sem voltak a legjobb minőségűek, úgyhogy ICSI-t csináltak. Tehát így utólag nem is bánom, hogy mindjárt belevágtunk mert spontán nem sok esélyünk lenne.
Nálatok mi a helyzet? Én sem emlékszem, tényleg nagyon régen voltam itt :roll:

Kicsiboris,
a hiperstimu a betegségemből adódik, PCO-m van, így nagyon nehezen érnek a petesejtek. Csak a 20. napra lettek nagyok a tüszők és a 9 tüszőből 6 érett petesejtet szívtak le. Nem hiszem, hogy a doki hibája. Ha kevesebb a hormon, még ennyi sem érik meg. A leszívás után még tovább dolgoztak a petefészkek, ezért görcsöltem. Hasűri folyadékot nem kellett leszívni, kiürültem beavatkozás nélkül is... De! Ami jó, hogy ilyenkor megnyílhatnak a petevezetékek és ez nem lenne rossz :lol: Na meg, hogy ebben a hónapban egyetlen egy tüszőm sem kezdett el érni - erre nagy szükség van a fagyibabás beültihez (különben arra is hormont kaptam volna, hogy ez ne kavarjon be).
Láttam, hogy kérdezted a MACA VIBE-ot. Az apának van, hogy több legyen a katona és javuljon a minőség. Mi is elhatároztuk, ha nem jön össze (de most össze fog! :lol: :lol: ), elkezdjük szedni, Gynevaccal együtt meg hasonló finomságokkal. Mert ugye sosem adjuk fel! :D
wandrea
 
 


Odry,
nem tudom ,azóta rákérdeztél-e, de itt Pécsen is azt mondták, a TB által támogatott inszem az hat ciklust jelent, nem hat transzfert. Elvileg minden inszemet kétszer csinálnak egymnás után, javítandó az eredményt. Ne hagyd magad :twisted: :D
wandrea
 
 


babszika, hogy vagy? írj nekem szépeket :lol: :D :P

köszike wandrea, hogy leírtál mindent :lol:
de azért szurkolok nekedt/nektek, és a pco -s baj valóban nehezíti nálad a dolgokat, de kitartást!
és köszi a 'katonás tippet!

málna, nélunk az egyik gond az én endometriózisom, a másik a párom srácainak kicsi motivitása....+ amiről még nem tudunk... :evil:
engem laparral 'műtöttek, leégették az enós csomókat és most 3 hónapos 'hormon-kikapcs-kezelést' kapok, amitől remélem minden apró csomó eltűnik és úúúúsgyi a babaprojekt!!!
és hétfőn szurkolok, írj, hogy mi volt :!: :lol:
kicsiboris
 
 


kandika, hova küldtél üzit? vagy nem vagyok elág fürge :?:
lehet,....
kicsiboris
 
 


[b]Sziasztok![/b]


Nagyon aktív a csapat!!!!! Hurrá :lol:
Annyira örülök,hogy írtál WANDERA,ezek szerintnem volt hiába az a pár sor. :wink:
Sokat pihenj és minden mozdulatot gondolj meg.Nekem volt 1 ism...bla-bla,már annyiszor írtam :oops:
Azért ismétlem,mert hiszem hogy jól tette a dolgokat :oops:
Szóval csak a nagyon fontos dolgokat csinálta és első lombikja sikeres lett :P
Igen én nem szeretnék lombikra menni,mert végül is csak a Pct negatív eredménye miatt kell az inszem :roll:
Nagyon jó lenne,ha így sikerülne.


Tényleg lányok!!!
A PCT rossz eredmény változhat :?: Szerintetek elképzelhetetlen,hogy spontán megfoganjon a baba!?
Mi van,ha 1 mégis átmegy :?: :oops:


Málna!
Szia Nállunk! :wink: Kívánom,hogy elsőre sikert arathass magatoknak. Én sem tudok okosat mondani a puffadásra :shock:
Lehet,hogy Te így reagálsz a szúrira,gyógyszerre,vagy valamire.Bíztos elmúlik! A jobb oldalad el van zárodva? jól olvastam ?
Csak azért furcsálom,mert én azt hallodtam,hogy akkor lombikra küldenek. Nekem is azt mondta a doki,hogy bármi ici-pici problémánál lombikra küld. Vagy csak nem akar dolgozni :lol:


Nem hagyom magam,de nem lesz szükségem több inszemre!
Szebb ajándékot nem is kérhetnék,mint egy kisbabát :oops:
És Én azt kérek!!!


Babszi!
Tudsz valamit? Nagyon veled vagyok!!!


Odry
odry
 
 


KicsiBoris!
Nincs semmi velem - sajna csak uldogelek, es keresztbe szemezek - keszulunk szept. vegere egy iskolai programmal a keruletben, amin arulni szoktunk az iskolasok es a pedagogusok altal keszitett dolgokat. Most ebben mukodok eppen - ahelyett, hogy a magam dolgat csinalnam mar. Holnap oda vetem bele magam - atnezem a jovo hetemet, megcsinalom amivel tanitani akarok majd... lesz dolgom. Még nem jott meg, talan holnap vagy hetfon. Most valahogy nem erdekel. Biztos azert, mert uj orvoshoz akarok menni. :) Nem tudom. Azert meg vigyazok magamra, hiszen ha a 88%-rol beszelunk, akkor abbol 12% az en javamra van :) :twisted:

Malna!
En nem tudtam volna ilyen okosakat irni, mint itt a lanyok :) En csak a tesztelesrol mondhatnek neked tanacsot. Amikor elso inszem utan voltam viszketett a tenyerem a csomagon, annyira akartam tesztelni. Mar a 12. napon csinaltam tesztet - negativ. Utana mar kivartam a 14 napot, de sokszor az is keves. Most ugyebar mar penteken tesztelhettem volna, de tojok ra :) Ha meg akar jonni, megjon. Ha nem, akkor ugyis terhes vagy :) En nem tesztelnek a helyedben, de lehet rosszat kerdeztel, mert en mar belefaradtam. :) Nekem ez az otodik. Ja, es jelek arra mutattak, hogy ez sem sikerult. Ettol fuggetlenul nagyon bizok abban, hogy veled mas a helyzet - nagyon sok lanynak sikerult elsore a dolog. Vard meg a hetfot, es ha van lehetoseg, akkor az inszemes intezmenyeddel csinaltasd a tesztet. Az talan biztosabb. :) Majd irj mi volt!

Wandera!
Igy mar emlekszem am! En 5. inszemen tul vagyok, es most vegre elszantam magam a dokivaltasra - ha minden igaz, es fogad a masik doki. Lombikra nincs penz, de mivel szervi baj nincs, nem is nagyon szeretnek meg. Es sajna ugy kellene arra is keszulni, hogy sikertelenseg eseten lehessen folytatni. Még nem vagyunk arra keszen. Ja, es nemreg rajottem, hogy nyertem magamnak egy evet - még egy evig 30 leszk :) Szoval adtam még idot magamnak, de csak szukre szabva. Remelem lenyugszom es akkor vegre jon a siker. Nem tudom.

Odryka?
babszi
 
 


Hopp, te kis csalafinta Odry! Hat nem megeloztel gepelesben?!!! En itt torom magam, te meg beelozol engem :) Nem tudok semmit. Jelek azt mutattak azt hiszem penteken, hogy megjon. Most azt "varom". Masik dokihoz megyek. Ez van velem. Neked javult a hangulatod, ennek orulok nagyon! Fel a fejjel! Es irj gyakran!
Puszik!

KisBorisnak is puszik!
babszi
 
 


Kisboris,

Ez azt jelenti, hogy 3 hónapig nem lehet semmi és utána lesz a hajrá?

Wandera,
én is úgy döntöttem, hogy nem tesztelek majd hétfőn a vizsgálatok eldöntik, hogy mi a helyzet, de sikerülnie kell. Nagyon szorítok neked! Neked mikor derül ki a jó hír?

Odry,
1 petevezeték a doki szerint elég az inszemhez, de 3 után a lombik lesz. Most így gondolja.

Babszi,
eddig hova járták dokihoz? Most hová fogsz? Ha meg lehet kérdezni! Hátha sikerül még ne add fel!!!! Milyen erdeményekkel csinálták meg az inszemet? Itt a tűszökre gondolok...

Mindenkinek nagyon szorítok én is, és nagyon köszönöm a biztatást.
málna79
 
 


Málna!Most bizti nem lesz semmi,idegileg nem vagyok 100-as mostanában!De nem lesz inszem,mert amióta szedem a PCO-ra a gyogyit....azóta még a clostyra is reagálok...na meg nálunk,minden játszott inszem alatt ami kell....
Kicsiboris!Ide küldtem pü-t!Felül nézd meg,hogy írja az üzijeidet?Mail-es üzit nem kapsz róla?????
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


babszi! légy nagyon erős!!!! és tökre irigyellek a munkád miatt :!:
de kitartást én is pusszantlak!!!sőt azt kívánom légy nagyon erős!!!
nagyon együtt vagyok veled :!: :!: :!: :lol: :lol:

írtam egy verset és szeretnék egy
verseskötetet egyszer kiadni...
így szól a vakker, kérlek titeket írjatok valamit, hogy érdemes-e nekem írni :?: :!:

a vers:

szeretem ha sírnak a hegedűk
és a tubák kitolják a mély hangokat
megszólal egy mély női hang
és mi édes fonjuk össze a kart
a takaró alatt.

szeretném ha mindenki írna valamit az irományomról.......................



málna nagyon köszi az érdeklődést :lol: sajna még kb 2 hónap és ússssgyi :lol:
és jól döntöttél, szerintem, majd a doki kideríti és mindent bele :!: :shock: :lol: :P
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Kisboris!
Nem értek annyira a vers íráshoz,de én az ' és-eket " kihagynám az elején. :oops: Ahogy olvastam,nekem így versessebb.
Mióta ragadsz tollat :?:
Úgy látom Te is többet írsz hétvégén,mint hétköznap. Sok a meló,meg a hétköznapi teendők. :wink:


Babszi!
Le a kalappal elötted! Azért mert én neke,hogy a 2. inszem ne úgí alakult,ahogy azt azerettem volna,így kihatott a körülötte lévő dolgok és emberekre is :oops: Te meg készülsz és az írásodból,úgy érzem teljes lelki bedobással. Bizti,hogy meg akar jönni? :shock: Annyira jó lenne ha Te lennél a következő :wink:
A másik doki akihez mész,arról tudsz valamit? Az nem Sapé dokia ?
Beszéltél már vele? A Te orvosod szabin lesz? Nincs több kérdésem, egyenlőre :oops: pusza


Sapé!
Remélem szépen telnek a napjaitok! Mire jön a kistesó,már Ágota is kész nagylány és tud segíteni :wink: De jó!!!
A család minden tagja tudj,vagy csak a párod,meg mi? :shock:
Éreztél valamit,amig nem teszteltél? :oops: tudom hülye a kérdés,de ....


Málna!
Neked mikor telik le a 2 hét ? Drukk 1000 -el!
Valamit lehet rólad többet tudni? Hol laksz? Mit dolgozol? Mikor volt az esküvötök ( ha volt ),mert ma már nem 'divat"!? Stb... :lol:

LÁNYOK!
Bocsika,de tegnap volt 1 kérdésem :( lennétek olyan kedvesek és hozzá szólnátok!? Pct eredmény változhat.... Köszike!!!
Megyünk anyósomékhoz ebédre,aztán ki tudja mikor érünk haza,de jövök :!:


Odry
odry
 
 


Lanyok!
Sajna ma ugy dontott a ciklusom, hogy megallithatatlan lesz - meg fog jonni. Ez 99%, csak az a kerdes, hogy elhuzza-e holnapig. (remelem nem, mert holnap 4-ig leszek a suliban)
Amugy jol vagyok, talan nem visel meg annyira a dolog - biztosan az orvosvaltas miatt. Most azon izgulok, hogy fogadjon a doki, es holnap ne legyen nagyon beteg. Mert engem minden honap egy napja vagy ketto iszonyat meg tud viselni.
KisBoris!
En nem hajraznek a kozepidoben amig tart ez a kura - muszaj lesz kibirni a vegeig, mert biztos oka van annak, hogy ezt szenvedni kell. Ha tonkre teszitek, akkor lehet ujra kell majd kezdeni :(
A versed nekem nagyon tetszik, de a rovidsege miatt hianyerzetem van. Ugye ez csak reszlet? Majd kerem a tobbit is, hogy kerek egesz legyen! Es majd masikat is, hiszen egyrol nem lehet "itelkezni". Eddig nagyon tetszett nekem, csak olyan, mintha kiragadtad volna valaminek a kozepebol. Erted? :)
Malna!
Te hova jarsz? En a Szabolcsba jarok, innen szeretnek masfele nezegetni, mert futoszalagon megy a dolog. Az uj dokit a Neten ajanlottak nekem, ha gondolod - es nekem tetszik - akkor esetleg ajanlom neked is. Sokat meg nem tudok rola, csak azt, hogy volt egy lany, aki szinten 5 inszemen volt tul a Szabolcs utcaban amikor otthagyta oket. Ez a doki pedig inszem nelkul is tudott rajta segiteni. Ezert megyek hozza, es mert elfogyott a penz, a turelem es a bizalom.
Kandi!
Olyan sok idore "eltuntel", miert? Most spontan probalkoztok, vagy mit csinaltok eppen? Gyere surubben, ha tudsz!
babszi
 
 


TUDTAM Odry, hogy ma is beelozol, ezert direkt visszajottem, hogy megnezzelek :) Gyorsabban gepelsz, vagy mi a csuda? :)
A kerdesedre (Pct) nem tudok abszolut semmit mondani. Nem is tudom az mit jelol... ilyen tudatlan vagyok még.
Dodo dokija a masik doki; nem hiszem, hogy Sape hozza jarna. En csak annyit tudok rola, amit leirtam korabban, es nagyon izgulok, hogy majd ha bejelentkezem hozza mit fog mondani - elvallal vagy nem. Megjott sajnos, de most nem vagyok bili fule, mert annyira klassz es izgalmas most a munkam. Lehet beleunok 1 honap mulva, de most még nem. Es ebbol meg az uj dokibol szeretnek erot meriteni. Es ma fogok inni Vodkat (hogy ne fajjon a hasam, mert nem vagyok am pias!!!) es este forro furdot fogok venni, es oktoberben 2 lagziban fogok bulizni (egyiket mar most utalom am) es jovo heten csutortok vegre megint roplabdazok, es nem erdekel mas. Igy es ilyeneket tervezek most. Leallunk azt hiszem az inszemekkel, es spontan megy tovabb a dolog.
Kepzeljetek, mult heten beszeltem egy olyan ismerosommel, aki 6 inszemet csinalt vegig, majd 3 lombikot. A 3. lombik sikerult neki, ami ugye nagy boldogsag. De! Sajnos a hazaselet nagyon nagyon rament. Szinte nincsenek is egyutt. A vedekezesre igy nincs dolog, de hiaba akarnak kistesot. Erre majd ti is vigyazzatok! Hiaba nagy a boldogsag, ha a hazassag meg rosszul alakul.
babszi
 
 


Babszi!

Én még szét néztem máshol is.
Én is most amikor bent voltam,volt egy bp-i nő genetikán és mondja,hogy az Ő barátnőjénél a 7. inszem volt sikeres és intézményt is váltott akkor .
Mennem kell,mert az úram vár rám.
Du vagyok!

Odry
odry
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?