Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!

Angel!!!

Jaj,de nagyon sajnálom,de nem feladni,gyerünk tovább!!!Ugyis a 2.lesz a bEfutó.Továbbra is mennek a drukkok!!!

Beu!!!

Nem adtam fel a csomagot,de nyomós okom van rá,nem tudom örülni fogsz-e neki??? :lol: :lol:

Voltam 6 hetes kontrollon,minden ok,jól vagyok :) .Aztán majd meglátjuk..... :roll: Jöhet Regina tesója. :D
csanita
 
 


Anita!

Ez azt jelenti, hogy indulhat a próbálkozás?
De jó lenne! Minél hamarabb ott csücsülne egy kismanó a hasadban, és semmi baj nem lesz, mert Regina vigyáz majd Rá(tok).

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


CSANITA!
DE JÓ EZT HALLANI.ÖRÜLÖK,HOGY NAPRÓL NAPRA JOBBAN VAGY(TOK).
breni
 
 

 
 

Előbb írtam,de hová lett????? :oops: :oops: Hú de mérges vagyok.

Vica!!

Igen,jöhet Regina tesója.Tudom,hogy Regi vigyáz majd rá és semmi baj nem lesz.Apa szerint kis tökös lesz,na akkor leszünk bajban,lehet rózsszín nadrágba fog aludni?? :lol:
csanita
 
 


Csanita :)

Olyan jó ezt hallani :D
Örülök, hogy jól vagy!!!
Ha itt lesz az ideje, mennek a drukkjaim :D
Vendég
 


Anita!

Szerintem nem lesz attól identitás zavara a kis tökösnek, ha pár hétig, hónapig rózsaszínben pompázik. :D

Betti!

Boldog névnapot!
Ha ma tartod. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a tájékoztatást!!!!

Ancsa!
Sajnálom,hogy mütenek,de remélem minden rendben lesz útánna!
Én holnap reggel megyek a klinikára vérvételre,majd ha jó az eredmény,akkor másnap hsg.
Ezen kiakadtam,-csövel a l......n sétáltatnak :x
Bocsi,de ez nagyon szörnyű lehet!?Nem értem miért nem ott teszik be :shock:
Na majd jövök a hírekkel.

Mindenkinek szép estét!

Odry
odry
 
 


Beu,
olvasd el azt a cikket is, amire az emilben hivatkoztam. Ezek az emberek foglalkoznak az egyik legtöbbet Magyarországon ezzel a témával.
De ha biztonságot nyújt, azért vágjatok csak bele.
potter_76
 
 


Tudom ajánlani azt a kft-t, akinél mi is voltunk. Profik, korrektek, kedvesek és előre elküldik az írásos anyagot.
potter_76
 
 


Jó reggelt!
A mai okoskodásom: miért is kattannék le a baba témáról, ha babát szeretnénk? Vagy nem jól gondolom? Tudom, néha jó lehet, ha pihen az ember, de valahogy nem tudom feladni, egy hónapra sem :)
Tegnap beadattuk az első Gynevac-ot. Kicsit mókás volt, hogy én magyaráztam a dokinak, hogy mi is ez és hogy kell beadni stb :)
Még jó, hogy vittem a netről kinyomtatott anyagot, kérték is, hogy hagyjam ott!
Remélem nekünk bejön és ajánlják majd másnak is!

Vica!
Hogy is van az az almaecetes dolog? Az egy kúra? Mikor, mennyit stb?

Anita!
Örülök, hogy rendben vagytok, és hajrá a kis tökösért :)

Angel!
Mikor lehet menned újra?
sonjus
 
 



Sziasztok!!!!

ANGEL!!!
Annyira sajnálom!!! :( Kép :cry: Pedig nagyon nagyon bíztam Benned!! Jaj nem tudok mit mondani! Kitartás! Tudom, hoyg a 2.-ra "gyúrtál", de gondolom nagyon rossz, most Nektek!! Drukkolok nagyon!!!
Egyből mehetnek a fagyibabák?

Anita! :)
NAgyon örültem az e-mailnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jóhet a "kistesó"!!!!!!!!!! HA nem álmodik vele, szerintem sem gáz a rózsaszín naci éjjelre :) :)

Ancsa! :)
Hú nem lehetett semmi a HSG-s hurcibálás :(.
De most, hoyg oviba megy a MArci, napközben el tudnál menni a műtétre nem? Este meg egy kicsit apa lenne Vele? Na jó, én nem akarok itt okoskodni, csak jó lenne, ha lenne valami megoldás, hogy megnyíljon az út a kistesóhoz!

Sonja! :)
Sajnálom, hogy végül csak megjött :(

Kamilla! :)
Azért csak marad itt pár gólya!!!! A 37,15 szerintem nagyon jó! Csak így tovább, még egy jópár hónapig :)

Vica! :)
Köszönöm :) :oops: :oops: milyen nacit vettél? Bővített a dereka?

Ági! :)
Köszi, el fogom olvasni!!!

Betti! :)
Én is csatlakozom, ha most tartod, bár lekéstem egy picit,
BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 



Tegnap nagyon jó napunk volt :) :
Vettünk babkocsit, hordozót, kiságyat pelenkázóval, és ami a lényeg, voltunk 4D-n.
Ezt a képet úgy fényképeztem le, nem lett túl jó minőségű, majd bescannlem a tesómnál, és akkor hátha jobb lesz.

Kép

MInden rendben van a kis manónál, 31 hetes kornak megfelelő (nem túlfejlett, a cukor miatt fontos ez), és 1582 g. Azt nem tudom, hogy kb mekkora lehet centire. A buksija van lefelé.

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!
Nagyon jó, ez a kép!!!!!!!!!!!
Feldobja a napom :)
Jó, hogy a cukor probléma nincs rá hatással!

Nekem megjött, hát megjött, no problem, majd szeptemberben nem fog :)
sonjus
 
 



No még a mai tábla, aztán eldugulok, mert itthon van mit tennem :)

Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Anita! :)
Nagyon örülök, hogy jöhet a kistesó, biztosan minden rendben lesz!

Beu! :D
Nagyon jóképű a kislegény!

Mindenkinek mennek a drukkok!

Sziasztok
Buboskemence
buboskemence
 
 


Beu!

Nagyon tetszik a kép!!! Édes pofa Boti-baba! :D
Küldjél képet a kiságyról meg a többiről is! Oké? :wink:
Igen bővített naci, küldök képet róla mélben. Te is küldd el a címed, mert anélklül nem tudom feladni a könyvet.

Sonjus!
Ez a jó hozzáállás! Szeptember a te hónapod!
Az almaecetet minden nap min. 2x kell inni, de én a végén minden iváskor azt ittam, mert nagyon kívántam. Kb 2 hónapig legalább érdemes inni. De ha tovább iszod, az csak jobb lehet. A lényeg, hogy hallgassa megérzésedre. Ha már úgy érzed, hogy nem kell (nem az íze miatt!!!) akkor ne idd tovább, viszont, ha kell, akkor ne tarson vissza az íze. Meg lehet szeretni. :wink:
Drukk a gynevachoz!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Beuka!Nagyon jó ez a kép.
Nem tudom mit tegyünk,vagy tegyél le légyszives legalulra,vagy csak a megjegyzésembe írd be hogy 3 hónapig fogamzásgátlót kapok.
Tegnap voltam bőrgyógyászaton,sajnos annyira csúnya az arcom,hogy azt ajánlotta a doki hogy szedjek be 3 havi Diana 35-öt és rendbe hoz hormonálisan,hajhullásilag,pattanásra is nagyon jó és ahogy abbahagyom egyből teherbe fogok esni a következő ciklusba,legalábbis a doki ezt mondta.
Nem vagyok szomorú lesz 3 hónapom hogy feltöltödjek és sak a párommal foglalkozzak,ránk fér.

bocsi egy kicsit hosszú voltam
breni
 
 


Reni!

Biztos vagy ebben a Diane-ban? Én is szedtem, arcra tényleg nagyon jó volt, november végén kezdtem el szedni és Karácsonykor már szép volt az arcom. De csak addig. Abba kellett hagynom a gyogyit, mert a végén már alig menstruáltam, pár csepp volt csak, kaptam Novinettet, és mikor azt is letettem a próbálkozás miatt, akkor újra éltem és élem azóta is kamasz éveimet. Most is szörnyű az állam, és sztem az azért van, mert akkor nem tudta kidolgozni magából, amit ki kellett. De nem rémisztgetni akarlak, csak félek, nehogy összezavarja a ciklusodat.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy megint eltűntem! A hétből kb 4 napon anyuéknál vagyok, amíg a férjuram dolgozik. A gépünk újratelepítés ellenére sem jó. Vmi nagy baj van vele, valszeg gyári hibás. Másfél éves és rossz vmi alaplap, meg még vmi benne. De azért néha jó, ha jó napja van :) Talán meggyógyul magától, most pl. egy órája nem dobott le a netről.

Olvasni pár naponta szoktalak benneteket, ha bemegyek a patikába. De sok hiányos infóm van. Ezért bocs! :oops:

Anita :D Örülök, hogy "jobban " vagy! Nagyon büszke vagyok ám Rád! Jó, hogy ok lett a kontroll. A munka meg biztos jót fog tenni!

Sonja :D Sajnálom ,hogy végül megjött, én reménykedtem hátha csak megtréfált :( De annak örülök, hogy Te is , Reni is és Editke is beadatja a Gynevacot. Ill. Editke, ha jól emlékszem neked kellene recept? Miért nem írják fel?

Reni :D Én is Vicával értek egyet, muszáj a diane? A patikában aki csak pár hónapig szedte és abbahagyta, uúgy vjöttek neki a pattanások, sőt. Nem próbáltad a biovanne-t? Nekem pár hónapra rá, hgoy abbahagytam a gyogyit, rengeteg lett és elég volt pár hétig szedni és helyrejött. Más kérdés, hogy most nem szedhetem és meg is van az eredménye :(

Vica :D Örülök, hogy a Te babád is ilyen hamar kidomborította magát a kezed alatt. Nekem olyan hihetetlen volt, hogy ilyen hamar ilyen aktív. És nem fáj, ill. nem olyan , mintha szétrepedne a pocakod? NEkem valószínű nagyot nőtt a 15. héten és egy hétig görcsöltem, szerintem a méhnek hirtelen sok volt, hogy egy cm- magasan kidudorította magát. De szerencsére, nem lett belőle kórház és már remélem nem lesz több görcs. Bea kérdése engem is érdekel: nem mész AFP-re? Tök jó, hogy már tudod, hogy ok az érték. Az otthonléttel kapcsolatban tuti nem fogsz unatkozni. Mi még festés előtt állunk, de nagytakarítok egy-két dolgot. A szekrényekben a felesleges ruhákat kipakolom, kell a hely. Meg babás könyveket olvasok.

Bea :D Tudom, hogy gond volt a cukroddal, de most emiatt kell befeküdni? Le vagyok maradva :oops: Nagyon gyönyörű a kis pofija :lol: Hol voltatok 4D-n? Tök jó, hogy nincs felesleged! Mennyit híztál? Én már sokat, bár talán nem látszik. Szép nagy baba már! Milyen babakocsit vettetek? És hol? Képeket szeretnék!!! Van vmi listád,mit kell venni?

Ági :D Remélem már mindketten jobban vagytok! Nappal mennyit alszik a kis lurkó? És éjjel?A házimunkát meg tudod csinálni mellette?

Betti :D Boldog névnapot! Utólag is :oops: Nektek hogy alakulnak a napjaitok? Mennyi időd marad a baba mellett másra?

Angel :) Sajnálom!!! Úgy szorítottam, és elámultam, milyen jól sikerült a "kezelés". Úgy érzem, hogy hamarosan babás leszel,a fagyibabák lesznek a befutók! Addig is drukkolok!

Haga :D Nektek ez a hónap már "élesben " megy? Láttam a másik topikos táblát, nagyon klassz!

Bocs, hogy ha kihagytam vkit és hogy ilyen hosszú voltam :oops:

Kép
nolina 25
 
 


A doki azt mondta ez a legjobb lehetőség és ő pont azt mondta rendezi a ciklusomat,lehet neked ez nem volt a legmegfelelőbb.Én bízok a dokiba.
breni
 
 


Szia Nolina!!!

De jó, hogy jöttél! Jöhetsz ám sűrűbben, is ha időd engedi! Szeretnék hallani felőled. :wink:
Engem is meglepett, hogy ilyen hamar érzem, hogy mászkál Nyuszi. És a kidomborodás tényleg olyan mintha mindjárt kibújna. No, meg napközben is majd' szétreped a hasam. Tegnap este nagyon húzódott, sokat nőtt mostanában. Apa el is nevezett Pocak-Bercinek.:D
Biztos sokat nőtt a méhed, ha annyira görcsölt. Néha engem is megijeszt, mert totál olyan mintha menstruálnék, de aztán elmúlik gyorsan.
AFP-re azért elmegyek, de semmi értelmét nem látom már. Még régen oké, míg nem volt ez a kombinált protokoll, de most?! Tök felesleges, dehát kell a pecsét a kiskönyvbe, nem tudok mit tenni.
Sokat mosorog a baba? Bocsi, ha írtd már, de tudjátok már, hogy milyen nemű lesz? te mit szeretnél? Vagy mindegy?

Halló! Mindenki elveszett?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a névnapi jókívánságokat mindenkinek! Most tartom igen. :) Hétfőn voltunk apával vacsorázni, nagyon jó volt kettesben. :) A lábam is szinte gyógyult.

Beu!

Szuper a kép Botiról. Tényleg teljesen normális a testsúlya. Nekem dagi volt Bendi, 31 hetesen 2 kilós volt, pedig nem volt cukor-problémám, kétszer is nézték pont amiatt, mert ilyen nagy baba volt.

Anita!

Örülök, hogy minden rendben, kezdődhet a "gyakorlás". :oops: Szerintem sem gond, ha esetleg rózsaszínben altatod majd. :) Nekünk a fal színe rózsaszín-kék csíkos a gyerekszobában.

Nolina!

Vannak jobb és vannak rosszabb napok. :) Ha Bendi nyűgös, akkor keveset alszik napközben, ha jó napja van, akkor több időm jut mellette másra. Most már egyébként is többet van ébren és igényli, hogy foglalkozzak vele. Jókat szoktunk játszani.

Betti
betti73
 
 


Szia Vica!

Úgy megörültem, hogy jó a gép, hogy fel sem állok! :D Mindig elámulok, hogy már a 16. hétben jársz, pedig tudom, hogy pont 1 hónap van köztünk. Ti a quartett, vagy milyen tesztet csináltattátok? Azt pesten csinálják, én meg messze vagyok onnan. Az AFP-m 80 ng/ml lett. Anyukák ez határon túli? A MOM érték 1,95. A dokim meg a védőnő azt mondták a mom-ra , hogy ok, 2,5ig jó, de az afp határértékét nem tudom, a neten találtam 50-et is 100-at is max.nak. Picit aggódom. És még olyan sok idő van keddig :lol:
A mozgásról annyit, hogy elámultam, mint Te is, mikor 13+5-nél kisdudort éreztem a méhemnél, de 14+4-nél, mikor simogattam és kidudorodott a kezem alatt, még ugrottam is egyet. Már 15 hetesen játszottunk bújócskát. Fél perc alatt keresztből hosszába dugta ki magát, de egész hosszában, amit nem tudom hogy csinált :D Aztán néha csak -sztem a fejét dugta ki- kisebb dudort csinált. Én az elején is görcsöltem 3 hétig , de nem is számítottam rá. Voltunk dokinál előtte és utána is és a méhszáj zárt :lol: De nagyon rossz volt, mert a 7-ből 2 nap is fájt nagyon sokszor és doki 8/nap fájás fölött mondta,hogy kórház, de hálistennek elmúlt.kopp-kopp

Kb a 15. hét óta minden nap játszunk kidudorodósat naponta vagy 5ször észre is veszem. Rúgdosott az én Mini Manóm már 15-16 hetesen is, csak egyet és picit, aztán nem voltam biztos benne, hogy ő volt. A 17. héttől minden nap, sőt, a kidudor is megmaradt. Észrevettem, hogy később kel és hajnalban is fent van. Nem engedi a hason alvást :( Múlt hét elejétől már kopogósat játszunk. Minden du, Lost alatt rúg egy nagyot, akkor én is bekopogok és még rúg 3-4-et. Tök jó. Ami vicces, hogy 9 éves keresztfiam múlt pénteken tankcsapda-eminem-50 cent-et hallgatott. Hát akkorákat rúgott, mint még sose, azóta se. Én meg ugráltam az ágyon, tök meglepő volt az ereje. Utána a vasárnapi f1-en is eljátszotta, hogy karatebajnok lesz, de csak addig, míg Schumi hátra nem csúszott. Amit kérdezni akartam, hogy szeretkezés közben nem dudorodik ki? Nekem mindig, akkor is ha előtte lapított és annyira nagy puklit csinál, hogy egy-két póz feledésbe merül. Sőt miután vége van, ott ahol Ő van, nagyon érzékeny a hasam. Ez baj? És szted azért rúgdos, mert tetszik neki vmi, vagy mert nem?
Bocs ,hogy ennyit írtam, :oops: de úúúgy örülök, hogy ilyen kis Rugólábú Manókám van :lol:

Kép
nolina 25
 
 


Sziasztok!!!

Sonjus! :)
Örülök, hogy feldobtam a napodat :) Igazad is van! Szeptemberben, (és még utána vagy egy évig) nem fog megjönni!!!!

Búboskemence! :)
Köszönjük a bókot :) :oops: MIért nem látogatsz bennünket sűrűbben?

Vica! :)
Köszönjük :) :oops: Úgy látom nem lesz gondod majd a mondókagyártással a bébinek :wink: :wink:
Köszönöm az e-mailt, válaszoltam :)
Neked miután összejött a bébi, nem múltak el a pacik? Nekem nagyon sokat segített :) előtte nagyon csúnya volt.

Reni! :)
BEírom a 3 hónapot a táblába, remélem meghozza Neked a kívánt eredményt! Igazad is van, jót tesz majd egy kicsit a feltöltődés! Köszönjük a dicséretet :)

NOLINA!!!! :D
Annyira örülök, hoyg jelentkeztél, már akartam Neked e-mailt írni, hogy mi van Veletek!!!
Most akkor dolgozol még? Engem is érdekelne, hogy tudjátok-e már a nemét? Igen, a acukor miatt kell befeküdnöm,megint, de szerencsére megúszom (legalábis remélem) 1 nappal. MEgnézik, hogy helyreállt-e a diétával.
Köszönjük Neked is bókot :) Szekszárdon voltunk, tudom van Kecskeméten is, de ez volt most a szimpatikusabb. eddig 7 kg-ot híztam. Küldök Neked egy e-mailt, képekkel, meg egy listával.
Jaj olyan rég voltál már, és anyni mindent nem tudunk rólatok, mesélj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Betti! :)
Milyen volt kicsit kettesben lenni apával? No én meg azt hittem milyen kis husos a mi kisfiunk :lol: 2 kg, már 31 hetesen! Nem semmi!
Megkérdezhetem, hogy Ti vettetek-e hordozót?

Kép
Kép
beuka
 
 



Nolina! :)

Írtam e-mailt.
Miben vannak megadva Neked ezek az AFP értékek? Nekem IU/ml- ben és a következő referenciaértékek vannak mellé írva: Alfafoetoprotein: 16-80
Alfafoetoprotein (MoM) 0,5-2,5
De biztos lehet a Neten találni még referenciértékeket.

Kép
Kép
beuka
 
 


Szia Beuka! :)

Nagyon örültem a hozzámszólásodnak. Minden nap olvaslak benneteket, teljesen képben vagyok ám, csak ritkán írok (egyenlőre nincs sok történés velünk, gyúrunk a babára :D ).

Szia
Buboskemence
buboskemence
 
 



Búboskemence!!!
Ez a topic éppen azért született, mert mindenki a babára gyúr(t), úgyhoyg tessék hozzászólni :)
Szeretnél táblalakó lenni?

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok,

Betti,
boldog névnapot kívánok! :D

Nolina,
Peti alszik, mint a bunda nappal, éjjel. A házimunkára már a terhesség előtt sem fordítottam túl sok időt, így Peti egyáltalán nem "zavart be".
:lol:

Vica,
mikor Petitől elkoboztuk a cumit, akkor a nyelvét kezdte el szopizni, aztán pár nap múlva meglelte az ujjait. Szerencsére olyan rövid a csöppségek emlékezete, hogy hamar elfelejtik a dolgokat, amiket nem látnak mindennap.
Petit kb 17-18hetesen kezdtem el keresgélni, mert akkor éreztem először a motozását. Ilyen kidudorodások nem voltak még, így bevetettem a fonendoszkópomat. Rányomtam a hasamra, pont ott volt, és beleboxolt. :D Felengedtem egy kicsit, és utána hallottam, hogy pont a mebrán alatt kaparászik...tök jól felerősödtek ezek a pici zajok. :lol:

Beu,
Botond bébi helyes bébi! :D

Képzeljétek, most épp levelet írok. Papírra tollal!!! Ezer éve nem csináltam ilyet. Keresztanyámnak válaszolok, Kanadában él, és nem használ netet. :shock: :D

Ági
potter_76
 
 


Szia Beuka! :D
Köszönöm a szíves invitálást, örömmel felkerülnék a táblába. Egy másik topikban is éppen mostanában jelentkeztem a táblába.
Adataim:
29 éves vagyok, első babára hajtunk, Budapesten lakunk, 9. cn-en vagyok, ciklushossz: 25-27 nap.
Igyekszem aktivizálódni. :)

Szia
Buboskemence
buboskemence
 
 


Vica :)
Szeretném megkérdezni Tőled, hogy az almaecet kúra pontosan mire jó? Egyszerűen csak segíti a babásodást vagy valami probléma esetén érdemes csinálni?
A cickafarkfű teát iszogatom szorgalmasan (igaz, hogy csak napi egy bögrével reggel) általában a ciklusom első felében.

Beuka :D
A szülinapom okt. 26-án van, akkor leszek 30 éves.

Sziasztok
Buboskemence
buboskemence
 
 


Kemence!

Van valami rövidebb neved is? Mondjuk a keresztneved, mert jobb volna azt tudnom, mint ezt bepötyögni mindig.
Hétfőn ezt írtam Larának az ecetről:
"Lara!
Az almaecetet úgy ajánlotta az ismerősöm, hogy egy kanál almaecet+1 kanál méz egy pohár vízbe. De mivel hideg vízben marha "jól" oldódik a méz, így hamar leszoktam róla, és csak natúr vízzel ittam. Lehet hogy elsőre borzalmas az íze, de én annyira megszerettem 1-2 hét alatt, hogy utána szomjoltásra is azt használtam. Azon kívül, amit írtál, még arra jó, hogy rendberak valami finom folyamatokat a női szerveteben és nemcsak segí teherbeesni, de azt is elősegíti, hogy megmaradjon a baba. Sztem nekem ez is közrejátszott. "


Ági!
Már én is tanakodtam, hogy veszek egy fonendoszkópot e célból, de biztos tök drága. Ráadásul nekem elég élvezetes a "dudor" simogatása és a vele való játék is. Úgyhogy nem költök. :D
Érdekes lehetett, ahogy Peti a nyelvét szopizta. :lol:

Beu!
Írtam!
A patik nem akarnak elmúlni, pedig már nagyon várom az anno Betti által emlegetett bársonyos bőrt. :D

Nolina!
Én nem akartam ezt a hiper szuper vérvételes Down-kór szűrést. Azt hittem, hogy csak simán elmegyek a 12. héten a dokihoz, UH, nyakiredő és kész. Hát el is kerekedett a szemem, mikor mondja, hogy pénteken vár a kórházban egy újabb UH-ra, meg vérvételre. Mondom, mi a fenének??? Aztán mondja, hogy ott lesz anyakiredő mérés meg ez az új protokoll, hogy vérvétellel is nézik. Hát marhára örültem. Nem beteg az én gyerekem, hogy agyon vizsgálják! Ez nagyon zavar a a terhesgonozásban, hogy eleve feltételezik, hogy beteg a gyerek is meg az anya is és ezért kell minden sz@rság miatt kivizsgálni. Komolyan mondom, a legjobban akkor örülnék, ha azt mondanák, hogy legközelebb már csak szülni menjek. Hiszen nincs semmi bajom!!! Tudom, hogy rengeteg nőt az nyugtat meg, ha állandóan nézik, de engem már nem. Megvolt a 12. heti UH, tankönyvi paraméterekkel, jól vagyok, Nyuszi motoszkál, nő a hasam, nem hízok, de étvágyam az van,mi kell még?

Az nagyon teteszett nekem is a kidudorodások alkalmával, hogy egyik percben totál lent volt, másikban meg fent a köldökömnél. És a két helyzet közt van vagy 10 cm. Szóval úszóbajnok lesz, az már biztos.
Na eldugulok, sok voltam mára.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia Vica! :)
Köszi a választ, a hétfői üzenetet olvastam (ez keltette fel az érdeklődésemet az almaecettel kapcsolatban), csak nem kapcsoltam össze Lara koleszetrin szint beállítási és fogyókurás hozzászólásával. Lehet, hogy kipróbálom én is.
Ha gondolod hívhatsz Áginak is.

Már nagyon szeretnék én is így játszani a pocaklakómmal (elvileg még nincs senki odabent, de remélem már hamarosan lesz)

Szia
Buboskemence - Ági
buboskemence
 
 


Mivel már van egy Ágink így jó lesz ha B. Áginak hívlak? :D (Mármint Búbosmenence Ági.) :)

Amúgy fogyásra is van az almaecet, a Zuram issza is rendületlenül, hogy lemenjen a pocakja, de én nem látok változást. :roll: :)
De azért biztatom... :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Búbosmenence= Búboskemence. :oops:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Nekem jó lesz a B. Ági, köszönöm a keresztelést :lol:
Szerencsére fogynom nem kell, de a baba kedvéért lehet, hogy rászánom magam.
Mintha azt írtad volna, hogy néhány hónapig kell inni, kúraszerűen. Ez már a kúra elején is hatásos vagy kell egy kis idő neki, míg kifejti a hatását?
Az íze milyen? (Azon kívül, hogy borzasztó). Bár a legjobb, ha megkostolom.
A párod biztosan nem szeretne lemaradni pocakban, így egy kicsit előre gyúrt. Azt szokták mondani, hogy a kispapák pocakján is meglátszik a baba :) - ők is felszednek néhány kilónyi felesleget.

Szia
B. Ági
buboskemence
 
 


Sziasztok! Köszönöm a vigasztalást Mindenkinek! És rengeteg drukkot is, de sajnos nem rajtatok múlt :cry: :roll:

Igen, majd talán a fagyibabák, talán októberben...

Betti,
Boldog Névnapot!
angel37
 
 


Sziasztok!!

Csak bekuk,mert kiváncsi voltam hogy mi van Angelel !!
A francba,ez nem lehet igaz.Nagyon sajnálom. :cry: :cry: :cry:
Ott vannak a fagyibabák és rátok várnak!!!!!!

Vica!

Ari vagy h irtál nekem ,végülis egy nagyon cuki együttest választottunk keresztelöre, :D :D olyan szép!!


Beu!:)


Nagyon jó, ez a kép!
:!:

Sonjus!

Sajnálom! :cry: :cry:

CSANITA!
De jo ezt hallani :D :D

Betti!

Boldog névnapot!

Reni!!

Annyira aranyos vagy .hogy gondoltál rám a másik topicba ,teljessen meghatodtam
:oops: !!Megy a drukk ,hogy szép legyen a böröd++ tényleg muszáj azt a gyogyit szedned ::? Én megörülnék ha 3 hónapig nem próbálkozhatnák a babával!!Irigyellek a kitartásodért :D !!

Jaaa képet még nem kaptam meg:(!



Bocsi de rohanom kell hulla fáradt vagyok áfaárazás van ma-holnap a boltba :cry: :cry:

De pénteken lesz a kerszrtelö :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: alig várom ,hogy láthassam a keresztlányomat :lol: ,video is készül, azt is ajándékba kapják tölünk ,a nosoft csinálja(a férjem legjobb barátja) jön kamerázni!!Pár napig nem leszek,ha csak esténként nem jövök ,mint pl ma :D !Bár + tesztet akartam látni azért is néztem be , sokat gondoltam Angelre!!

Puszi!!

Sziasztok!!
Vendég
 



Angel!
Látom, hogy nagyon magad alatt vagy, nem csodálom :(
Gondolok Rád, hogy mielőbb sikerüljön kicsit jobb kedvre derülni!

Ági! :)
De jó lehetett azzal a műszerrel!!
LÁtom Te is ott vagy mondókában :lol: .
Ő te jó ég, nem tudom, hogy tudnék-e még kézzel levelet írni... Peti hogy "engedte" aludt éppen?

B.Ági! :)
Holnap benne leszel a táblában.

Tényleg lányok!
Legyen ez a "jelmondat! "Benne leszek a táblában!!!" (méghozzá a rózsaszín részben!!!!) húú de pihent vagyok :lol:

Editke! :)
Jó, hogy jelentkeztél!!! Sajnálom ezt a húzós időszakot!!! Lassan csak elmúlik!!! Kitartás!!!
Már kérdeztem, nem túl gázos a munkahelyed? Mármitn a stressz, meg a túl sok meló miatt??


Kép
Kép
beuka
 
 



Szép jó reggelt!!

szinte itt az ősz, fújj

Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Jó reggelt Csajok!

Angel, Ági, Editke!

Köszi a névnapi köszöntést! :)


Beu!

Nagyon jó volt kettesben lenni apával egy kicsit. :) Mi vettünk hordozót, autóba azt szabad csak használni. Nem vettünk túl drágát, majd, ha kinövi kap egy szuper autósülést.

Vica!

Hamarosan bársonyos lesz a bőröd. :) Nekem még most is bársonyos, bár előtte sem voltam az a pattanásos típus, de huszonévesen nekem is volt még néhány apró. Egyébként még a ráncaim is eltűntek. :D Ennek nagyon örülök, remélem, hogy sokáig így marad. (Lehet, hogy csak a kikerekedés miatt tűntek el??? :roll: )

Egyébként én 18 hetesen éreztem először Bendit. Egy hatalmasat rúgott a hasamba. Meg is ilyedtem, olyan volt, mintha egy lufi durrant volna szét bent. :D Aztán az UH-n is látszott utána, hogy egyfolytában mozog, rugdos, bokszol, igaz ezeknek jó részét én nem is éreztem. Azóta is rengeteget jár a keze és a lába.

Ági!

Gratulálok a kézíráshoz, megy még?? :lol:

Neked nem szokott reggelre szétdurranni a cicid??

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!
nem tudom, hogy emlékesztek-e rám..most rendkívüli hírrel jöttem. Mégis megtartottuk a babát! Tegnap kellett volna befeküdnöm, és ma műtét, de tegnap reggel még csináltak egy vizsgálatot, és a dokinőm közölte, hogy ez már kockázatos, és egy másik dokinak is meg kell vizsgálnia, mert nem dönthet egyedül. Dokibácsi is megvizsgált, ő sokkal vészjóslóbbnak tűnt, így megkértem, hogy mondja el az igazat. Ekkor azt mondta, hogy "Megmodnom őszintén magának, hogy inkább tartsa meg, mert ez már veszélyes!Feljlettségi szerint betölötte a 12hetet." Ekkor teljesen kétségbeesés, rohantam az apjához a hírrel...illetve előtte megírtam neki sms-ben, hogy gáz van. És már úgy fogadott, hogy most belátja, hogy tényleg nem piskóta a dolog, úh elfogadja, ha nem vállalom a műtétet. Ezutaán nagy sírások, vigasztalások, agyalások, és végülis megszületett a döntés: MÉGIS MEGTARTJUK A BABÁT! Ekkor uzsgyi vissza a kórházba, lemondtunk mindent, a nővérke majd kiugrott a bőréből örömében, és azt hiszem a doktornőm is örült. :) Itthon is bejelentettük, egyelőre nagy a káosz, ma elvisznek egy 3. dokihoz is, hogy hallgassam meg a véleményét, és utána döntsek....de ma reggel megmondtam anyámnak, hogy én már semmiképp nem változtatom meg a döntésemet.
Tudom, hogy nem így kellene egy babának elindulni, de én hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek, és most örülök azért, hogy úgy alakultak a dolgok, ahogy a lelekem mélyén szerettem volna...bármekkora is most az ijedtség.
Csak ennyit szerettem volna írni! Remélem mihamarabb mindenki pocakos lesz közűletek! Őszintén szurkolok!
Vendég
 


Kisördög!

Nagyon örülök, hogy végül mégis az élet mellett döntöttél!
Most nagyon erősnek kell lenned, és minden bepótolni, amit a baba eddig nélkülözött. Szeresd annyira, amennyire csak tudod, és törődj vele nagyon sokat!
Sok erőt kívánok, és kitartást!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia Kisördög!

Remélem, hogy a hányadtatott kezdet után most már minden rendben lesz a babátokkal. Állj ki mellette 100%-osan (ne csak a lelked mélyén), ne hagyd magad befolyásolni. Itt mindenki ilyen kis csodára vár, becsüld meg Őt.

Buboskemence
buboskemence
 
 


Beuka!

Most látom, hogy lemaradt az adatokból a próbálkozásunk kezdeti dátuma: 2006. június

Köszi
Buboskemence
buboskemence
 
 


Kisördög!
Ez fantasztikus! :) Remélem minden rendben lesz a pocakodon belül és kívül is!
B.Áginak igaza van, itt mindeki erre a csodára vár, ami neked megadatott! Tarts ki mellette!

Az én csodámat nem látta valaki? :)
sonjus
 
 


Sziasztok!!!

Jó lassú ez a net,nem tudom már megint mi van vele.

Kisördög!!!

B.Ági szívemből szólt!!!

Sonjus!!!

Utána néztem a "csodádnak",úton van már!!!!! :)

Betti!!!

Utólag is nagyon boldog névnapot kívánok!!!!Sok puszi Bendikének.

Nolina!!!

Annyira jó,hogy írtál,annyit jártál az eszembe,nem tudtam mi lehet veled!!!De örömmel olvastam,hogy jól vagytok és minden ok!!!Rugólábú Manónak poci simi!!!

Vica!!!

Nem kaptam pocak képet még,pedig kiváncsi vagyok ám rátok!!!Hogy mennek a hetek!!!!

Reni :cry: :cry:

Bocsi akit kihagytam ,de nem vagyok valami jól. Kép

Puszi mindenkinek.
csanita
 
 


Beu,
FELTÉTLENŰL VEGYETEK BABAÜLÉST!!!!!!!!!!!!!!!!

Olvashattad a mailemből, hogy melyik kórházban dolgozom. Sajnos láttam szomorú dolgokat. 12 éves korig gyerekülésben van csak biztonságban!
Ezt a mondókás dolgot nem nagyon értem... :roll:
Peti engedett levelet írni, igen.

Betti,
tudok még írni...de csak nyomtatott betűkkel. :lol: :lol: :lol:
Nem durran szét a cicim reggelre. Ez kb 2 hete van, addig igen. De most már csak annyi tejem van, amennyit megiszik. Nem fejek már régen. És te?

Vica,
ne vegyél fonit, nagyon drága, és utána én is hiába hallgatóztam, sosem hallottam semmit. (De, egyszer egy iszonyú sikolyszerűt...az elég félelmetes volt... :roll: )

Szia Bági, druszám. Légy üdvözölve. :wink:

Angyal,
hogy vagytok?
Csak azért hívtalak, mert láttam, hogy volt egy nem fogadott hívásom tőled, és véletlenűl kitöröltem, mielőtt kiírta volna a hívás idejét. Szóval lehet, hogy már régi volt... :?:

Ági
potter_76
 
 


Sziasztok!

Beuka!
Nagyon aranyos a kisfiatok! :D
Holnap mesz be,igaz?Szoritok hogy rendben legyen a cukrod!

Csanita!
Mi a baj?
Akkor maris a tettek mezejere leptek?Vagy vartok meg?

Betti!
En is igy utolag :oops: :SOK BOLDOG NEVNAPOT!!!!!

Kisordog!
Nagyon orulok hogy sikerult megtartani a babat!Sok boldogsagot kivanok nektek!

Angyal!
Olyan sokat gondolok rad!Elmondani nem tudom hogy mennyire sajnalom hogy nem sikerult!DE NEM FELADNI!!!!!!!!A fagyi babak mar varjak hogy bekoltozhessenek a pocidba!Sok-sok drukkot kuldok hozzajuk!++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bocsanat hogy nem irtam mindenkinek,de gondolok ratok is! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!
Időnként bekukkantok hozzátok,és ma,ahogy megnyitottam az oldalt,pont Csanita hsz volt az első.


Csanita
Mindenképp le akartam írni,hogy nagyon csodálom az erődet.Nem is tudom honnan van,nekem assszem nem lenne.Szívből kívánom,hogy mielőbb sikerüljön az álmod!!!

Puszilok minden kismamit,babát,és pocakosodni vágyót!!A legjobbakat kívánom Nektek!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszti!!!

Meglestelek ám a másik fórumon!!!Most akkor lehet gratulálni????? :) :)

Köszi,aranyos vagy!!Muszály előre nézni,vissza nem tekintünk.Van egy drága Férjecském és egy csodálatos családom akiknek nagyon sokat köszönhetek.És a Barátok.
csanita
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?