Új privát üzeneted érkezett!

Beu!!!!

Írtam mélt!!!
csanita
 
 



Na elköszönök, mert elég sok dolgom van!

moni
 
 


Lányok, én nem akarom elkiabálni, de a rózsaszínezésem a mai napra úgy néz ki, hogy feladta :)
sonjus
 
 

 
 

Az jó, akkor reménykedjük, hogy beágyazódás miatt volt. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ki akartam ülni egy kicsit a napra, de hideg van! :shock:

Zsuzska,
jaj, nem kötekedésnek szántam! :)
Ennek csak örülni tudnék! :D

Na, minden OK! :D

Móni,
az a két hét múlva mindjárt itt van!
Nem a mézespálinka a csodaszer? :D

Egyébként egy nyomorult gyulladás, amit esetleg az ember észre se vesz, úgy be tud kavarni! :? Bőrgyógyásznál, hajhulláskor is rögtön vérkép, füllorrgégész és fogorvos, ahogy Sonjus is mondja!

Reni,
nekem sincs tickerem! :)
angel37
 
 


Kamilla!
Kb 1000-el reménykedek csupán :D az nem sok! :)
sonjus
 
 


Vica hol vagy?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Lányok!
Olvasgattam a Jónás módszer topicban, meg is tudtam csinálni a táblázatot, de a piros vonalacskám akkor van, amikor meg kellene jönnie! Erről tud valaki valamit bővebben?
(Azért kérdezem itt, mert abban a topicbam rég nem jártak)
sonjus
 
 


Menet közben meglett a megoldás!
Ha megjönne, akkor is meg kellene próbálni együtt lenni! Háát ez érdekes!
sonjus
 
 


Hello Csajok,

Betti,
én örülök, hogy Peti szopizza az ujjait. Akkor nyugtatja meg magát, amikor csak akarja. Elalszik vele. Szuri után putty, bedugta a szájába, és már meg is nyugodott.
Kérdezd Mónit, hátha van valami trükkje erre.

Vica, Beu, Sonjus,
örülök, hogy bejön nektek a fiam stílusa. :wink:
potter_76
 
 


Ezt a megint megjöttbe írta egy lány. Sonjus neked szúrom be. Azért azt hozzáteszem, hogy nekem vannak fenntartásaim ezzel a módszerrel kapcs, de ki tudja.......


"Sziasztok Csajszik!

Ágota vagyok, a párommal a próbálkozás időszakában.
Tanulok asztrológiát, és a 'jónás-módszerrel kapcsolatban voltam egy asztrológiai előadáson. A lényege az, hogy valóban akkor vagy a legtermékenyebb egész életed során, amikor az aktuális Hold és Nap állás (illetve az egymástól mért távolságuk) megegyezik a születésedkor fennálló Nap-Hold távolsággal, DE emellett ennek egybe kell esnie a középidőddel (az ovulációval)! Ez kb. 2-3 évente jön össze!!!! Tehát ha a mensid alatt van a megfelelő állás, és nem akkor van a peteérésed, akkor kizárt dolog a teherbeesés.

A lényeg, hogy az ovulációdat figyeld, ne a Nap-Hold távolságot!!! Ha nem vagy asztrológus, és nem tudod folyamatosan figyelni a Nap-Hold állásokat, felejtsd el a Jónás-módszert.
Ovuláció a kulcsszó, és ha szerencséd van, még a bolygóállások is támogatnak, de semmi több.
TEHÁT EZ NEM azt jelenti, hogy máskor nem eshetsz teherbe, csak 2-3 évente, csak ekkor van a legnagyobb esély rá. Ezt azoknak érdemes kiszámoltatni, akiknek naon nem jön össze a bébi! Sok sikeres együttműködésről hallottam ezzel kapcsolatban!"

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Asszem nekem ma van peteérésem. Nem azért mert a ticker azt írja, hanem tényleg úgy érzem. Remélem Apa este nem lesz fáradt...... :) Karnist akart felfúrni, de majd lebeszélem róla. Úgysincs még meg a függöny.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


KAMILLA!EZT ÉN IS OLVASTAM.
TI HISZTEK EBBEN?
breni
 
 


KAMILLA!
HŰ AKKOR KAPD EL APÁT,MINDENT BELE.
DRUKKOLOK NEKTEK,HOGY FELEJTHETETLEN ESTÉT TÖLTSETEK EGYÜTT.

MI MA VAGYUNK 5 ÉV 5 HÓNAPOSAK.
breni
 
 


Nana! Azért az nem elég, hogy felejthetetlen legyen! Az sokféle képpen lehet!

Angel! Asszem a mai napi drukkjaimat még nem küldtem el.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Breni! Gratula az 5 év 5 hónaphoz. Mi elfelejtettük megünnepelni a 4 évet. Július 31-én volt. :( Aznap jöttünk haza Görögországból.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Breni! :D

Tényleg 1 napon haladunk, de én még nem "versenyzek" :lol: .
Még egy picit várok: a tickerem számlálja a napokat. Szeptembert biztos kihagyjuk, mert nem tudom mennyire sértettek meg a műtét folyamán.

Kép
lara26
 
 


Kamilla,
köszi, gyűjtöm ám egy zsákba! :wink:
És ha mégse járnék sikerrel, akkor visszaborítom rád mindet! :D

SZtem apa ma este ne a karnist fúrja! :lol:

Reni,
én speciel nem, de ez senki kedvét ne vegye el! :)

Gratula az 5 év 5 hónaphoz! :)
angel37
 
 


PotterÁgi,
én olyan hülye vagyok! :( Zsuzska, igazad volt! :(

Nem esett le, hogy Petike is takonykóros lett :( Szegény kis drága! :( De igazi pasi, állja a sarat! :)

Mi volt a doktornéninél?

Jobbulást Mindhármatoknak!
angel37
 
 


Sziasztok!

Koszonom szepen a sok drukkot!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Reni!
Gratulalok az 5ev 5honaphoz!
Igazabol nem nagyon tudok meselni mert semmi erdekeset nem csinaltunk!Egy dolog volt viszont,fellepet a TNT-es Akos!Igaz hogy az utolso kb.3szamra ertunk oda,de nagyon jo volt!Siofokon meg pont kezdodott a Caramel-Bartok Eszter koncert!Ezt sajnos nem nezhettem mert apa nem szereti! :( Viszont jol elaztunk a setalo utcan!Vegre ket ev utan atmentunk nezelodni erre elkezdett esni :x Meg teszek fel egy kepet:
Kép

Beuka!
Majd kerunk am kepet ha kesz lesz a baba szoba!!!
Elfelejtettem kerni :oops: hogy a Clostyt es Choragont vedd ki nekem legy szives,ebben a honapban nem kell szednem!

Kamilla!
Neked mit mondtak a HSG utan?Kell vedekezni?

Sonjus!
Drukkolok nagyon!!!Remelem en is hogy csak attoro verzes volt!

Lara!
Ti melyik reszen voltatok a Balcsin?

Angel!
Anyukadeknak elmondat hogy mi a helyzet???PIHENJEL AM SOKAT!!!!!!!!!!!!!!!!

Agi!
Jobbulast nektek!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!!

Betti!
Megkaptam a mailt :D olyan édes a kis drága!!!!

Szia Beu!!

Gratulla a 30 héthez,mindjárt itt lesz a 40 is :lol: :lol: !!

Angel!!
Tegnap elkezdtem a v.bort .na de nem csak azért iszom :wink: hanem mert szeretem!
Jaa és megy a sok-sok drukk+++++++++++++++++++!!

Moni!!

Csodállak a kitartásodért,én néha igy is kibukok( ere a Szombat a példa) de már jobban vagyok!!

Vica!
szép a pocid
:wink: !!

Nekem az 5 cn re irja kb a Jonás,ebbe én nem hiszek!!
Tegnap ota érzem h "nyom" fáj a hasam ,ilyen korán lenne pém :roll: !!

Az idöpontot félreirták jövö héten lesz az áfaárazás (szerda csütörtök 12 óra) ,elöirt tullora :evil: :evil: !!A héten mégis be tudok nézni hozzátok :D

Puszi!
Sziasztok!!
Vendég
 


Szia Ancsa! :D :D

Jaj de szép a kép!!

Mi is a "magyar tengernél " voltunk!!
Nagyon jo volt a viz :D !!


Most rohanom kell gulyásért anyu azt fözött ma ,én meg csavarnyárba voltam nemrég értem haza(babáztam a sogornömnél)Olyan édes a kis Barbi!!Alig várom hogy nekünk is legyen :D !!Az a "30 éves korig" csak lelki megnyugatás volt,már most babáznák a szivem szerint de a sors vmiért még nem akartja!! :cry:
Vendég
 


Ancsa,
Nem mondtuk még mindig... a szülők majd csak akkor fognak tudni róla, ha biztos sikert tudunk felmutatni! :)

Látom Marcinak tetszik a víz! :lol:

A hsg utáni dolgokról nem minden doki mondja u.azt, kérdezz majd rá!

Editke,
Hú, nem lenne semmi ha ez a trükk válna be! :wink: :D

És persze én se küszködve iszom! :lol:
angel37
 
 



Sziasztok!

Na most, hoyg itthon vagyok, nem is tudtam ma benézni, annyi teendőm lett hirtelen.

Angel! :)
Nem csodálom, hogy kicsit tartasz az ikrektől :roll:
DRUKK, már csak 1 hét, és 2 nap!

Kamilla! :)
Nekem tavasszal kellene diplomadolgozatot írnom, de UTÁLOK ilyeneket csinálni. MAjd lehet, hogy megkereslek :wink: :wink: :)
NA jó, csak vicceltem, nehogy megijedj :)
MA pé!!!! Akkor DRUKKKK!!!!!!!!!!!!!

Móni! :)
Úgy sajnálom :( :( de örömmel látom, hogy viszonlag jól viseled! Ügyes vagy! Drukkolok nagyon, hoyg bejöjjön a pálinkakúra!!! Megint inszem lesz? akkor még több DRUKK!!!!!

Sonja! :)
Én megnéztem ezt a jónás naptárt, kb egy évvel az előtt, hogy összejött a babó, kinyomtattam, és igen, előfordult nekem is, hogy a mensi napjával egybe rakta. De érdekes módon a sikeres ciklusban a jónás szerinti termékeny nap, és a ciklus szerinti "középidő" egybe esett. LEeht, hogy ez teljesen véletlen, én nem is állítom, hogy annyira hinnék benne, de elgondolkodtató...

na jó megyek, mert korán kell kelnem.

Jó éjt mindenkinek!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Jó reggelt!

Fényképek persze otthon maradtak megint :D már meg sem ígérem, hogy hozom őket holnap :)

Jónás ügyileg ott tartok, hogy letesztelem az unokahúgomon, mert náluk most jön a 2. bébi és az elsőnél ő is choragont kapott. Gondolta megnézem, hogy nála egybe estek-e az időpontok, vagy az injekció tényleg segített, vagy mit tudom én, talán csak magamat akarom megnyugtatni, hogy nem kell ez a naptár :)
Megnéztem egyébként, nekem az elkövetkezendő egy évben, a naptár szerint semmi esélyem az egybeesésre :(, DE ez ugyebár nem jelent semmi!!!!!!!!

Úgy néz ki, hogy a rózsaszínes pecsételősöm feladta, de helyette van belenyilalós, enyhe mensigörcsös valami! Na most ez mi?
sonjus
 
 


A múlt hónapban is valahogy így volt, hogy rózsaszínes izé, aztán kis görcsölés és megjött!
Lehet, jobban tenném, ha arra készülnék, hogy megjöt vasárnap!
:(
sonjus
 
 


Na ez is valami tudatalatti elírás lesz, hogy azt írtam megjöt és nem azt, hogy megjön?
Mondjuk egy t-vel írtam, akkor az még nem is az igazi, ugye?
Azt hiszem egy kicsit már most előre el vagyok keseredve, de nem értem miért!
Bocsi, hogy így elvagyok magammal!
sonjus
 
 


Sziasztok!

Sonjus! Csak pozitívan! NEM FOG MEGJÖNNI ÉS KÉSZ PASZ!

Ma reggelre szépen felkúszott a higanyszál, úgyhogy jók voltak a megérzéseim.

Angel, akkor mától én is vörösborozok! (pedig utálom!) Miért is kell? Bár lehet, hogy inkább a palástfűnél kéne maradnom. Mondjuk annak ezerszer szarabb íze van mint a vörösbornak.
Küldöm a mai napi drukkokat. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ancsa! Nekem nagyon keményen megtiltotta a doki, hogy teherbe essek a HSG-s ciklusban. Viszont olvastam az inszemes topicban, hogy valamelyik elvetemült doki HSG-s ciklusban csinált inszemet, mert a nagytakarítás után nagyobb az esélye a sikernek. Na ezt add össze!

Most megyek, majd még jövök napközben.

Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
Szép ez a görbe, remélem megtettétek, amit meg kellett :) !
Én próbálok pozitív lenni, csak ez ma nem nagyon sikrül!

A párom reggel a hátam mögé állt és átölelt, nem szokta megfogni a hasam, de ma rátette a kezét. Fura volt kicsit, megkérdeztem tőle, hogy mit érez, de azt mondta nem tudja!
Azért én ezt egy jelnek veszem :) hogy jobb legyen a kedvem! :)
sonjus
 
 


Hello Lányok!

kamilla, neked is jók a megérzéseid! remélem a tettek mezejére léptél, és Apa nem volt álmos/fáradt!
A másik topicb kérjük a beszámolót!! :lol: :lol: :lol: (ez csak vicc volt)

Sonjus! még semmi nincs veszve!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


SZIASZTOK!

KAMILLA!EZT MI SEM ÜNNEPEL(T)JÜK MEG,MAJD AZ 5 ÉS FÉLÉVET AKKOR LESZ AZ ESKÜVŐ.:)

LARA!ÉN SEM "VERSENYZEK",MIVEL ANTIBIOTIKUMOT SZEDEK.NO SZEX!VÉDEKEZNÜNK KELL.DE NEM IS BÁNOM,LEGALÁBB NEM A BABÁRA FOGOK GONDOLNI,HANEM AZ ESKÜVŐRE.

SONJUS!SZERINTEM EZ EGY JEL :wink:
breni
 
 


Na leteszteltem a Jónást az unokahúgomon!
Az első bébi gyógyszeres segítséggel sületett, májusban készült, de úgy emlékszik nem akkor mikor mikor a naptár írja, hanem később, de fiú lett, a naptár is ezt írja. Második baba spontán jött, nagyjából az időpont stimmel, de lányt ír, ő viszont látta az ultrahangon egyértelműen, hogy fiú fog születni szeptemberben.

Na ebből az a tanulság, hogy neki legalább az időpontok saccra stimmeltek!

Befejeztem a Jónásozásos gondolkodást :)
sonjus
 
 


Sziasztok!

Lara!
örülök, hogy végre megjött normálisan aztán szorítok, hogy már csak egyszer jöjjön meg, utána legalább egy évig ne. :wink:
Fürödtél a Balatonban?

Betti!
De rossz lehetett a viharban egyedül. Én még akkor is félek, ha Apa otthon van. :oops: persze akkor nem annyira. :D

Ancsa!
Jó lehetett a kikapcsolódás a Balcsin, sajnálom az esőt.
A HSG-re pedig küldöm a DRUKKokat!!!!!!!! Nem félsz tőle?

Sonjus!
Elég fura ez a rózsaszínezés. Mert ha barnázás lenne, az oké, de rózsaszín?? :shock: Bízzunk benne erősen, hogy csak beágyazódási vérzés. :wink:

Reni!
Én is gratulálok az 5 év 5 hónaphoz. Mi múlt héten voltunk 2500 naposak. :D (Segítek: 6 év, 10 hónap ja vagyunk együtt :) )

Móni!
Sajnálom, hogy megjött, de jó, hogy nem vagy szomorú. A rétes jó ötlet volt, a kárpótlás jár! :D

Beu!
Szóval furcsa, hogy otthon vagy? Én már előre parázok, hogy mi lesz velem otthon egyedül, míg nem jön a Pici. Mert oké, hogy takarítok, meg főzök mosok, de ezt eddig is csináltam munka mellett, aztán ott marad a munkaidő helye. Vagy másként lesz?

Tegnap tiszta hülye voltam. Apával voltunk fát vágni, de már régebben mondtam neki (mikor még nem nőtt a pocim se), hogy nekem ez lesz az utolsó, mert nem fogom birni. Persze, persze, mondta. Elhívuk öcsémet, hogy segítsen nekem, mert úgy szokott lenni, hogy Apa fent van alpinnal a fán, vágja a gallyakat, ágakat, én meg szedem össze alul, hordom el máshova, és biztosítom őt alulról kötéllel. És öcsém azért volt ott, hogy ő hordja majd a nagyja ágakat én meg a kicsiket csinálom, meg a biztosítást. Nyomtuk is egész délelőtt, és én se kíméltem magam nagyon. Gondoltam úgyis elfáradok, ha már nehéz nekem és akkor nem csinálom. Hát nem fáradtam el. Délig. Akkor viszont úgy elkezdett fájni a hasam, hogy csak ülni tudtam. És még ülve is nyilallt. Mérges is voltam magamra, hogy hogy lehetek ilyen hülye, hogy nem tudok vigyázni magamra és főleg erre a Kisnyuszira itt a hasamban, akire olyan nagyon vártunk.
Aztán délután már nem csináltam semmit. Csak biztosítani kellett, de azt se mindig. Azt meg lehetett ülve is. Nagyon megijedtem és Atis is lebaszott, hogy ne hősködjek. És teljesen igaza van.
Én tényleg az hittem, hogy hamarabb jelez a szervezetem, hogy elég volt, de úgy látszik nem. Hát most megtanultam. Mostntól hímestojás-szindrómás leszek. És sz@rok a világra! Csak Nyuszi számít!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


SZiasztok!

Beu,
köszi! :)
Ha esetleg elfelejteném, hol is tartok, hozzád fordulok! :D

Kamilla,
mivel beültetés utánra írták elő, segíthet a tapadásban! :)
Tényleg, te nem szereted! :? Az almaecetnél pedig jobb! :D

Sonjus,
drukk, hogy a rózsaszín ne forduljon pirosba! :)

Most lehet, hogy félreértettem vmit, de sztem egy gyógyszeres ciklus és Jónás nemigen férnek össze! :?

Vica,
Atinak valóban igaza van! Méghogy favágásban segíteni 14 hét+1 naposan! :shock:
Vigyázz magatokra! Ha vki megerőltetőt kérne tőled, csak fogd rá a nyuszira! :lol:
angel37
 
 


Vica!
Ne mááár! Légyszíves vigyázz magatokra! Ne vágj fát, inkább jópofát :) (hű de gyenge, mi?)

Na a rózsaszíneskedő megint előbújt, de csak egy csepp erejéig :(
Azért írom, hogy rózsaszín, mert egyáltalán nem olyan vér színű, hanem mintha vízbe cseppentenének vért.

Angel!
Szerintem sem stimmel a gyógyszeres ciklus a Jónással,de mégiscsak a közelében volt az időpont. Ebben bízom most én is :)

Érdekes, hogy eddig előfordult, hogy elfogott a pánik.
Úgy voltam vele, hogy jó, hogy babát szeretnénk, de atyagatya, aztán mi lesz, ha összejön? :)
Mostanában pedig semmi kétségem nincs, sőt pánik sincs.
Lehet, hogy most értem meg erre a dologra, úgy igazán?
Remélem :)
sonjus
 
 


Sonjus,
Ha megértél, akkor gratulálok! :D

Júj, ezt a pánikot ismerem! :D Gondolhatod, most is van bennem némi, pláne a duplázástól! :shock:
angel37
 
 


Sziasztok!

Hú, de dolgozik mindenki. Alig írtok.

Vica! Sürgősen hagyd abba a hősködést! Tegnap aggódtam ám, hogy hol vagy. Ezek szerint nem ok nélkül. Remélem már nem fáj semmi. Máxemből Nyuszi lett?

Egyébként most dolgozol, vagy hol vagy? Csak azért mert nem válaszoltál a levelemre. Tulajdonképpen semmi különös nem volt benne csak az, hogy "köszi megkaptam". Ezzel kapcs. van egy két gondolatom. Majd priviben leírom.

Éhes vagyok. Megyek enni.

Pusszantás!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!

Írtam mélt! Bocsi, hogy nem reggel, de most csináltam meg a képeket és gonoltam addig nem írok, míg nem lesznek kész.

Sonjus!

Zavard el Dr. Rózsaszínt, jó? És mond meg neki, hogy a kedves nejét, Miss Piroskát is hagyja otthon. :lol:

Angel!

Megvallom őszintén, hogy mikor kiderült, hogy babát várok, akkor én is marhára betojtam, hogy mi van, ha ikrek? Nagyon nem voltam rá felkészülve, hogy 2 is lehet. De szerencsére egy van. Elég az is, csak jó legyen minden.
Ez a pánik egyébként nyugodjatok meg, csak fokozódni fog. :D
Úgy be vagyok tojva, hogy nem igaz...

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ja igen, Mákszemből Nyuszi, majd ma déltől Kismacs lett. Nem tudom holnap mi lesz a neve.
Asszem átírom a tickert is, mert már nagyon nem Mákszem. :)
A Lucattila jó lenne? :P

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
na azt sejtem, hogy csak fokozódni fog! :wink:

Csak itten most valóban nagyobb az esély a kettőre, az én méhemnek meg tán még az egy is sok... :?

Fura ez a Lucatilla... még megzavarod vele szegényt a nemi fejlődésében... Nem lehetne Nyuszi? Az olyan aranyos! :D
angel37
 
 


Angel!

Csak a Te kedvedért. :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Meg egy kicsit a gyerek kedvéért! :wink: :)
De köszi, mondom, hogy tündér vagy! :D

Na megyek felrakom a progigolyóimat és vízszintbe teszem magam egy kicsit!
angel37
 
 


Vica!
Dr. Rózsaszínt szabira akartam küldeni, de úgy dönöttem, hogy inkább egy világkörüli útra küldöm, nyugdíjba kedves Piroska feleségével együtt!
Ez azért mégiscsak jobb, mint bennem lenni, nem? :)
Meg engem szivatni! :)

Na jó, mentem, holnap jövök!!!

Pusz mindenkinek

Angel!
Jó vízszintest! PIHENS és SOKASODJ! :)
sonjus
 
 


Vica!!

Nekem a nyuszi tetszik a legjobban :wink: !!

Angel!!

Pihizz és vigyázz magatokra!!!!
Ez parancs!!

Sonjus!!

Drukk +++ hogy ne jöjjön meg 9 hónapig :wink: :wink: :wink: !!!

Ugye nem zavar az aláirásomnál a videofelvétel,csak reklámozni akarom a barátnöm cégét!!Ami ma lesz a fokuszba "roma lagzi"azt is ök videozták a csajnak 5 mft-os koronája volt,nagyon szép !!A férjem is náluk dolgozik minden szombaton ö az egyik kamerás:wink:

Puszi!!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Keditke!Megkaptad múltkor a képeket?
breni
 
 


Reni!!

Nem kaptam töled képed
eda_@freemail.hu ra küldted,mert nem kaptam!!
Vendég
 


Ancsa!

Fonyódligeten voltunk. Onnan mászkáltunk erre-arra. Zalaegyerszegre mentünk az aqua parkba. Nagyon jó volt. Badacsonyt megmásztuk.

Vicus!

Csak gumicsónakkal mentünk be a tóba.

Kép
lara26
 
 


jÓESTÉT :lol:

Csak gyors bekukk, még nem tudtam visszaolvasni a tényállást. Holnap bepótolom.

Nekem napra pontosan (28nap) megjött. Úgyhogy ha elmúlik, ezennel hivatalosan nekiállunk próbálkozni :oops: :lol: :lol:
Hátha...
Bár nem szabad gyors sikerre, azaz Babucira számítani, de .... hátha mégis. Azt számolgattam, ha mégis elsőre sikerülne, akkor kb akkortájt születne, amikor Kisrudit elvesztettük :cry: :?

Hú, most nem tudok többet írni, mert a férjem itt szundít mellettem, és neki korán lesz reggel, mingyá kel.

Jóéjt Mindenkinek :lol:
Vendég
 


Sziasztok, szép jó reggelt!!!!

Kép

Angel! :D
Én is küldöm a mai tapasztó DRUKK-jaimat!!!!+++++++++++++++++

Vica! :D
Irgumm burgumm!!!! :evil: :evil:
Nem szabad ilyet csinálni!!!!!!!!!!!!

Haga! :D
Akkor hajrá, nagyon nagyon drukkolok!

Szonja! :)
Nem tudtam eldönteni, hogy végül Neked megjött vagy sem (nem írtad, de a tickered mást mutat) így egyenlőre ott hagytalak.

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Jó reggelt!
2. cn. no comment (bár jobban viselem mint gondoltam)

Azért azt leírom, hogy szinte órára pontosan 14 napra rá jött meg, ahogy beadták a szurit. Dr. Rózsaszín elhozta egész Mészárszék családját is magával :)
A dokibácsi mondta, hogy repedés után 14 napra meg kellene jönni, illetve, ha baba van, akkor persze nem.
Ez éjjel azért mégis bekövetkezett. Átgondoltam a dolgokat, nem sokat aludtam, de arra a következtetésre jutottam, hogy szemptemberben se dokit, se gyógyszert nem szeretnék látni :)
Ez egy ilyen nyugis hónap lesz! Párom is pont ezt mondta reggel, mikor mondtam neki, hogy megjött, hogy most egy kicsit álljunk le a mesterséges dolgokkal.
A vörösboros kúra annyira tetszett a páromnak, hogy tegnap belekezdtünk a ivászatba :)
Nem hiszek a véletlenekben, ezért úgy gondolom, ez sem volt az. Tegnap még az volt a bajom, hogy Jónás szerint nekem a köv. 1 évben mindig a mensi környékén van J. nap, erre most, hogy előbb megjött, már nem is aggódom annyira :) lehet, hogy magától is összejön a dolog!!!!

Szép napot!

Ja, hoztam képet a 2 napos nyaralásról :)

Kép
sonjus
 
 



Vica! :)
Én biztos vagyok benne, hogy ha hazamész el fogod tudni foglalni magad valamivel.
Én konkrétan attól félek, hoyg kifutok az időből. Szeptemberben tanulnom kell, meg kórház, plusz el kellene kezdeni vásárolgatni, és az nem csak úgy hipp hopp megy, van egy csomó családi pprogram, elhatároztam, hogy minden nap főzök falamit, ahhoz be kell vásárolni, elő kell készülni, nemsokára itt a szüret, hatalmas udvarunk van, azt is rendbe kellene tenni + a pince, na jó nem sorolom tovább, szóval azt hiszem nem fogok unatkozni, és szerintem Te is tök jól feltalálod majd magad!
HA tél lesz, akkor majd minden nap építessz egy hóembert :lol:
Na jó ne haragudj ám, ha hülyeségeket írok így korán reggel :)

Tegnap nagyon aktív volt a bébink. Rengeteget mocorgott, átkuszott innen-oda, onnan-ide, feldugdosta a fenekét, kibiggyesztette a sarkát, vagy a térdét.. sőt néha érzem azt is hogy csuklik :) :)

B.

Kép
Kép
beuka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?