Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Meg volt a 3. szuri.Fájt!:(
Angel!Nagyon szurkolok!!!!!!!!!!
Sonjus!30.héten van Beuka!Képek vannak?Tessék feltenni.
breni
 
 


Szia Vica, Reni!
Közbe rájöttem ám, hogy nem a kora, hanem a hetek száma! :shock: de azért köszi :)
Kicsit korán keltem, így 2 hét szabi után. :)

Vica!
Szép pocak! :D Hatalmas!

Reni!
Sajnálom, hogy fájt a szuri! Mennyi van még? 2?
Tarts ki, a cél érdekében! Nekem is fájt múlthét pénteken a Choragon, de azért nem volt vészes!
sonjus
 
 


na nézd már, nem is pénteken adták be, hanem hétfőn!
kicsit mintha meg lennék zavarodva! :lol:
sonjus
 
 

 
 

Sziasztok!

Remélem mindenki épségben megúszta a tüzijáték nézést.

Vica!
Cuki a pocak. Ruhában látszik már rajtad valami, vagy még nem vették észre mások?

Szia Sonjus.
Welcome back.

Megvolt a kádfelavatás. Hát az a helyzet, hogy ha hosszában fekszem benne, akkor nagyon rossz, mert túl picike vagyok és nem érek végig benne, szóval nem tudom megtámasztani magam a lábammal és elsüllyedek. Ha keresztbe fekszem, az úgy jó, csak akkor meg nincs benne a vízben az egész testem. Hát ez van. Ha ketten vagyunk benne, akkor jó, mert megtart a párom én meg tudok lazulni. :)
Gyerekünk nem hiszem, hogy lesz (most), mert apa kinyírta az összes spermáját a forró fürdőben. Bár azért direkt úgy csináltuk, hogy ne legyen annyira forró, de szerintem azért több volt mint 37 és az már baj.

Hogy repül az idő. Beuka már a 30. héten van!!!!!

Angel!
++++++++++++++++++++++++++++++ :)
Ezt mindennap le fogom írni, ameddig csak kell!!!!!!!!!!

Üdv
Kamilla

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Beuka!Írd át légyszíves ma a 6.napon vagyok.Köszike :)
Sonjus!Igen 2 van még.:( De kibirom,muszáj!!!!!!!!
Kamilla!Jól hangzik ez a kádas téma.Sajnos az én párom akkora hogy egyedül sem fér bele a kádunkba.
breni
 
 


Kamilla!

Nekem is ez a bajom a nagy kádunkkal de van rá egy jó megoldás. Illetve 2. Az egyik, hogy minig apával fürdesz. :D
A másik, hogy lehet kapni ilyen tapadókorondos szivacsos, (de vízálló) fejtámaszt pár száz forintért.
Itt egy kép a mieinkről. Erre rátszed a fejed, és nem csúszol le.
Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


OK. Hol lehet kapni? Rossmann vagy ilyesmi? Vagy fürdőszoba felszerelés?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Látom Vica, nálatok is két személyes a kád :) !
Két fejtámasz, hmmm
sonjus
 
 


Most megpróbálom leírni, de csak címszavakban, ami elszállt.

Angel!
Küldök millió babatapit:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Tudod, pihi ezerrel és borocska! :wink:

Betti!
Édes lehet Bendi, ahogy mondogatja azokat a hangokat.


Ági!
Ti mit játszotok Petivel?

Beu!
Újra itthon! Hiányoztál ám!
Jó lehet nagyon, ahogy kinyomja a cicidet Boti. :lol: Új pocakkép?
és nyaralásos képek?

Sonjus!
Örülök, hogy jól telt a nyaralás. A szabadságból meg sosem elég. :P

Editke!
Sajnálom, de megértem, hogy eleged lett a témából. Hiszen olyan régóta küzdötök már. De igazad vana bban, hogy ha egy gyereket szeretnétek, akkor az várhat egy két évet. Én 3-at szeretnék 30 előtt, ezért volt "sürgős". :)

Kamilla!
Már írtam mélbn, de itt is írom, hogy csak ámulok és bámulok, nagyon jók lettek a szobák. Majd berendezve is kérünk képeket!

Köszi mindenkineka poci dics-dicst. :oops:

Tegnap felvonultattam a pocakomat a 20.-ai rendezvényen is, mert egy olyan szoknya volt rajtam, ami tökre kiemeli, és egy nyári fölsőm se éri be a hasam, mind felcsúszik rajta, tehát csak az nem látta, aki nem nézett oda. :oops: :P :lol:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kamilla!

Anyósom szerezte nekünk, nem tudom honnan. Fürdőszobás boltban biztos lehet kapni, de az is lehet hogy jobb 100FT-osban is.

Sonja!

Igen, ha fürdünk, akkor mindig ketten vagyunk. :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!
Küldtem még képet a mail-edre. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 



Kamilla!
Nagyon szép a házatok! Irigy-irigy!!! Úgy szeretnék már én is itt tartani, csak senki nem akarja megvenni a lakásunkat... :cry: Hol is van, jöhet priviba, vagy mailben! Meg képek is jöhetnek még! :lol:

Vica!
Nagyon helyes kis pocakod van! Nekem is ekkora sajnos... Híztam 3 kg-t... :lol: :lol: :lol: De apától engedélyezve van (amíg meg nem szülök addig), csak engem irtóra zavar... Szerinte készül a babaház, azért ekkora... :lol: :lol: Fogyókúrázni meg nem enged... Majd azért stikában megpróbálok fogyózni...

Nekünk is jó nagy kádunk van, mi is mindig ketten fürdünk, sőt együtt is zuhayozunk!

Angel!
Nagyon sokat jársz az eszemben! És szorítok, hogy mind2 baba megtapadjon! Iylen előzmáyekkel szerintem nem lesz gond! Szuper a 8 fagyibaba!!!

Reni!
2. cn... :cry:

moni
 
 


Hellosztok,

Vica,
vékony csajoknál már ilyen hamar meglátszik!!! :lol: Nekem a 20. héten kezdett csak látszani. Szép pocak! Jó lehetett a családi felvonul(tat)ás. :wink: Nálatok nem volt veszett nagy vihar?
A képen kismamagatyóban vagy?
Petihez az elején csak beszéltem, símogattam. Meg mondókák, énekek, ilyesmi. Az elején nem volt nagy szám, csak én bohóckodtam, ő meg csak lesett...ha megunta sírni kezdett. Aztán elkezdte formálni a "szavakat", majd gügyögni, mosolyogni kezdett. Azóta azért már nem egyoldalú. Most a kezeivel játszik sokat, bokszolja a tárgyakat, kezdi fogdosni, rázogatni a csörgőket. A nagytükörben pedig egyfolytában mosolyog, sikongat a visszanéző vidám kisfiúra. :D
Múlt héten pedig már hangosan kacagott is egy szökőkútra. :lol:

Angyal,
drukkdrukk.

Kamilla,
ne parázz azon, hogy apa melegben fürdik. Hites uram mindennap fürdik, olvasgat a kádban. Fogd föl úgy, hogy apa kisfickói túl izgágák, ezért nem tudtak még befutni a célba, csak körbe-körbe rohangáltak. :wink: VAgy túlszaladtak a petesejten. :roll:
Mi is szoktunk együtt fürdeni....csak nálunk nem ekkora a kád...hát szóval speciális technikát igényel... :wink:

Betti,
apa útja :( .
Hogy vagy? Bendi nem sír sokat? Kedved? Depi elővesz még?

Móni,
babaház. :D Ikreknek készül? :lol: Na, nem szemtelenkedem, mert én meg egy csomót falok, mióta szoptatok. Még szerencse, hogy lepukkantaqk az elemek a mérlegben. :wink:
Sátrazásért irígyirígy. :D

Keditke,
kedved miatt :(
Tényleg, nem akarsz munkahelyet váltani?

Beu,
üdv itthon. Már csak 10 hét. :wink:

Breni,
már nem lesz több szuri, igaz? Érzel vmit...a szúrás helyén kívül?

Sonjus,
nem egészen értem...most akkor jött valami cucc, vagy nem? :roll:

Mi dögrováson vagyunk. Mindhárman. Sztem influenza. Peti is punnyadt, köhécsel, szörcsög az orra ezerrel. Szopi közben néha el kellett rántania a kis pofiját, mert nem kapott az orrán elég levegőt szegénykém. De állja a sarat. Ma viszem doktornénihez.

Ági
potter_76
 
 


Beu,
Peti is azokat mondogatja pont, mint Bendi. Akkor biztos jelentenek vmit.
:D
potter_76
 
 


Bocs...Betti, neked írtam persze...
Agyamra ment a takony... :roll:
potter_76
 
 


Moni!Miért rajzoltál a nevem mellé egy síró arcot és írtad hogy 2 cn?Nem értem.A 6.-on tartok.
Potter!Szegénykék.Jól elkaptátok egymástól.:(
breni
 
 


Ági!
Na pont ez volt múlt hónapban is, hogy egy héttel a rendes időpont előtt elkezdett jönni valami minimális rózsaszínű izé.
Nem tudom jobban kifejezni. És most is ez van. :(
Nem tudom mi ez, de annyira azért nem tetszik. Igazából csak akkor veszem észre, ha pisilni megyek, a tisztaságin nem látszik semmi!?
sonjus
 
 


És mostmár néha még bele is nyilalgat. Dejófej! :evil:
sonjus
 
 


Ági!

Hát totál el vagyok olvadva Petitől, ahogy mesélsz róla. Tök jó lehetett ahogy megkacagta a szökőkutat! :lol: :lol: :lol:
Ifulenza: :evil: Remélem hamar kikevergőztök belőle. Főleg szegény Peti, ő többször tömi tele a száját úgy, hogy az orrán vesz levegőt. :)
A képen félig kismamagatyóban vagyok, mert hivatalosan nem az, de én annak vettem. Egy sima butikban vettem, ahol az S-es gatyó lett volna pont jó, de direkt M-eset vettem, hogy ne szorítsa a hasam. Úgy áll rajtam (a pocim kivételével, mert azon feszül már ez is), mint tehénen a gatya. Szeptember 2-án esküvőre megyek, akkor beruházok egy elegáns és egy szaladgálós "igazi" kismami naciba. :)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Tegnap este mi is megjottunk a Balcsirol!
Kép

Vica!
Koszi hogy hianyolsz,elfelejetettem megirni hogy nem leszek :oops: :oops: :oops:
Milyen szep formas mar a pocakod! :D

Angel!
Olyan sokat gondoltam rad!Orulok hogy ilyen sokan lettetek,es hogy minden jol alakul!Vigyazz nagyon magadra es pihenj sokat!

Kamilla!
Tenyleg nagyon szep a hazatok!

Reni!
Mar nagyon izgulsz??

Betti!
En is megkaptam a kepet(koszi Vica)!!Annyira kis edes Bendi!!!!!!!!!! :D

Beuka!
Mar csak 10het!Vasarlassal hogy alltok?
Kijavitanal a tablaban?A 9.cn-on vagyok,a HSG meg 25-en lesz!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Ancsa!

Milyen volt a Balcsi!Írj jó sokat.Képeket is kérünk.
Sajnálom hogy megjött :(
Nem izgulok még,szerintem majd azon a héten,még van egy hónap.Már leszerveztünk mindent.Orchidea csokrom lesz,zöld.:)
breni
 
 


Sziasztok!

Látom legtöbben a Balcsin voltak. Mi is ott voltunk.

Vica!

Az igazi kismami naci az igazi ám!!! De jó!!!

Egyébként nekem az a véleményem az öltözködésről, hogy aki terhes és megteheti vegyen fel kismamaruhát mert az annyira szép!!!
Ez nekem olyan, mint a menyasszonyi ruha szimbóluma.

Kép
lara26
 
 


Beu!

Tudok már ciklusnapot is mondani!!
6.cn-n vagyok ma. :lol:

Kép
lara26
 
 


Jó estét Lányok!

Gyermek már alszik, magányos vagyok apa nélkül. :( Tegnap itt is vihar volt, majd levitte a tetőt és nem volt kb. 2 órán keresztül áram. Kicsit fostam egyedül.

Vica!

Gratulálok a szép pocihoz. :) Nagyon kis édes.

Ancsa!

Köszi a Bendi dícséretet! Drukk 25-ére!!!!!

Beuka!

Már csak 10 hét?? Húú, de telik az idő. Mindjárt itt lesz Botond. :)

Szülinapom: 07.26, ja és küldök neked is fotót.
Ági!

Sajnálom a takonykórt!! :(

2 napja Bendi is hangosabban nevet. :) Olyan érdekes, hogy egyik napról a másikra jönnek elő új dolgok. Annyira élvezem!!! A sírás is sokkal kevesebb. Ő még nem nevet magán a tükörben, de már nagyon nézi a tükörképét. Kezét még csak a szájába tömködi, mindjárt szopja az ujját. Emiatt aggódom egy kicsit. Mit tegyek ellene???

Zabálok én is, totál kitikkaszt a szoptatás, alig van erőm egy kiadós etetés után. Hasam már szinte olyan, mint új korában, de még lenne mit fogyni, bár most nem szabad fogyózni. Cicim persze sokkal nagyobb. :lol: Persze néha van egy kis depi, de lehet, hogy csak fáradtság.

Betti
betti73
 
 


Jó reggelt!
Úgy látszik ez a rózsaszínezés délelőtti program nálam, mert délután már nem volt semmi!?
Azt el is felejtettem mondani, hogy tegnap azt álmodtam, szültem egy fiút és egy lányt. Minden egyéb körítés nélkül ennyire emlékszem. Tegnap este a kádban jutott eszembe. Úgy bevillant, hogy ezt álmodtam.
A fényképezőt megint otthon hagytam :( ez a korán kelés miatt lehet. Nehéz visszaállni! Majd holnap :) újrapróbálom.

Ancsa!
Jó volt a Balcsi? Hogy vagy?
Nekem azt mondta a doki, hogy a HSG után nagy esély van rá, hogy összejön, mert nemcsak vizsgál, hanem, ha van bármi kis elzáródás, akkor azt meg is gyógyítja! Hátha nálatok csak ez a bibi!
Én drukkolok!

Beu!
Ez a 10 hét tényleg annyira kevésnek tűnik :) Kibicnek semmi sem drága, igaz? :lol: Vagy lehet, hogy inkább irigy vagyok? :wink:

Lara!
6. cn! Ez jó, akkor újból lehet munkálkodni, vagy még várni kell?

Vica!
Néha én is szeretném azt érezni, hogy az M-es nadrág nagy rám :lol: de ilyenre, mióta élek, nem emlékszem! :)
Bár az utóbbi időben, inkább azon csodálkoztam volna, ennyi hormon plussz után, ha nem hízom meg! Próbáltam odafigyelni, így legalább nem jött fel sok.

Betti!
Nem lehetett semmi áram nélkül, egyedül! Húúú, kirázott a hideg!
Édes lehet a picifiad, ahogy teletömi a kezével a száját :)
Ez a kinézet miatti depi, tuti mindenkinél megvan! Én csak sóvárogva nézem azokat, akik olyan alkatúak, hogy a 3. gyerek sem látszik meg rajtuk. Rajtam egy alma is meglátszik :(

Móni!
Szerintem egy kis odafigyelés kaja ügyben kevesebbet árthat mint a fogyi, bár azt monda a barátnőm apukája, (nőgyógyász) hogy nincs az előírva, hogy egy kismamának nem koroghat a gyomra (ez azért érdekes) és az baromság, hogy kettő helyett kell enni!
Hááát nem tudom!?
Szerintem, ha mindenféle tápanyagot bevisz az ember, persze mértékkel, akkor nem lesz olyan durva hízás. Ez a 90 napos szétválasztós fogyi erre jónak tűnik, persze én kihagynám a víznapokat és azt, amikor egész nap csak gyümit lehet enni.
Na a nagy bölcselkedésem után, én tuti 20 kg-t fog hízni, ha terhes leszek :lol:
Már most is nehéz megállni, ha valamit megkívánok, hogy ne egyem meg!

Hű, de bő lére sikeredett a ma reggel :)

Szép napot!
sonjus
 
 



Sziasztok, Jó reggelt!!!!

Móni! :)
Nagyon ettszik a hozzáállásod! Biztos meglesz a gyümölcse! Nemsokára kezdődik a suli :( Úgy sajnállak!
Mézespálinkakúra, nos egy ideig ittam minden nap 1-2 cl-t, de mindig lekísértem valamivel, mert utálom az ízét. Próbáld ki! :wink:
Tök jó, hoyg együtt zuhanyoztok!!!

Sonja! :)
Lehet, hogy a rózsaszín teljesen más miatt van! Drukkolok, hogy ne az legyen!!!

Kata! :)
A mi fürdőnkben is van sarokkád, és sarokzuhany is egy falon, közte csak egy radiátornyi hely van, de bőven elég, majd lemérem hogy pontosan mekkora!

Vica! :)
Nagyon szép a pocakod! Tök nagy már! Nekem sem volt ekkora akkor még! Nálunk is így van, ha fürdünk, akkor biztos, hogy ketten. Én anno vettem két kismama nacit egy "igazi" kismama boltban, na arra ráment egy pár ezresem :evil: De az egyik ott vett naci, igazán elegáns.
Aztán találtam egy kismama bizományi boltot, igaz, hogy használt ruci, de erre a pár hónapra megteszik ezek a ruhák is. Most pedig nyaralás előtt bementem egy kínaiba, és legnagyobb meglepetésemre olyan nacikat találtam, amik konkrétan nem kismama nacik, de annyira széles (állítható madzaggal) a derekuk, hogy tökéletesen tudom most azokat hordani.
A lagzira biztos nagyon csinos leszel!!!!

Reni! :)
Részvétem a szuri miatt :(. A cn.odért, meg bocsi, átírtam.
MÁR CSAK 1 HÓNAP!!!!!! (na jó, meg egy nap :))

Kamilla! :)
KÁdavatás :wink: . A kádunk hosszúságával én is épp úgy vagyok, mint Te :)

Ági! :)
Olyan éde, amit Petiről írsz! NIncs még mindig képetek róla, na nem akarok tolakodó lenni, bocsánat. tényleg ,hogy sikerült "visszanyerni" a súlyodat? Sajnálom az influt! Mielőbi jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!
Tükör story :lol: :lol:

Ancsa! :)
Sajnálom, hogy időközben megjött, ráadásul a Balcsin. De azért gondolom ennek ellenére jól éreztétek magatokat :) már a héten lesz HSG!!! Tök jó! Drukkolok nagyon!!!!
BEvallom őszintén, még semmit sem vettünk :oops:
Augusztuas utolsó hetében még megpróbálom elcsípni azt a csjszit, aki kifestené mesefigurákkal a szobát, és utána beindulunk, és megveszünk, amit lehet. Már nagyon várom :)

Lara! :)
Na akkor fura ezt mondani, de örülök, hogy megjött! :) DRUKK!!!!
Teljesen igazad van a kismamaruhákkal kapcsolatban!

Betti! :)
Nem csodálom, hogy féltéltél "egyedül".
Köszönöm a képet, Bendi baba hihetetlenül édes!!!!! Tényleg nagyon csini a szempillája!!! Annyira nagy már!!! kész kisfiú!!Olyan cuki lehet, ahogy nevetgél!

Na mindjárt hozok egy táblát.

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Most, hogy Beu írt a sulikedésről, belém is villant, hogy szakdolgozatot kellene írnom! Hűha! Nem tud valaki valakit, aki megírna helyettem egy történelmi témájút? :?
sonjus
 
 


Kép


No, mától nem dolgozom :) :roll: :)
Most még olyan, mintha csak szabin lennék, holnap + holnapután még el is megyek suliba, de picit azért már furcsa volt felkelni.
Tudom jól, hogy ez a legjobb, amit tehettem, és nagyon jó lesz így, de azért lesz bennem valami kis üresség. De már nagyon vártam ezt.
Most aztán nekiugorhatok lassan az "utolsó" (legalábbis egy darabig) nagytakarításnak idehaza :) Gondolom eltart majd egy pár héteg, de fő az alaposság :lol:


Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!
Akkor jó pihit, illetve lassú takarítást! Meg ne erőltesd magad!!!!

Angel!
Mizu? Hogy vagy?

Haga, merre jársz? Én nem olvastam figyelmesen, hogy nem láttalak mostanában?
sonjus
 
 


SZiasztok! :)

Tegnap bem volt se telefon, se net, se tv - majd megőrültem :twisted: De ma ezzek kezdem a napot! :D

Beu,
üdv újra itthon! :) Jesszus, már 30. hét! :shock: Pedig még csak most tetted fel csíkos tesztet a netre...

Igen, csak kettőt kértünk, főleg hogy első alkalom... majd legközelebb talán hármat, de én a duplázástól is kissé be vgyok tojva! :oops:

Ohó, szóval mézespálinka! :lol:

Kamilla,
köszi a drukkot, jól jön minden nap! :D

Úgy látszik kettesben kell áztatnotok magatokat, csak párodra való tekintettel ne túl meleg vízben! :wink:

Móni,
neked is köszi a drukkot! :)
Sajnálom, hogy 2 cn :( Köv. inszem mikorra várható?

PotterÁgi,
takonykór :roll: Petike egyre ügyesebb! :D
Reméljük ő nem lesz taknyos! :wink:

Betti,
köszi a drukkot! Puszi Bendinek! :)

Ancsa,
köszi neked is! :)
9 cn :( Viszont végre sor kerül erre a HSG-re! Nagyondrukk hozzá! :) Hű, már most péntek!

Sonjus,
köszi neked is! :) :)
Jól vagyok, nem érzek semmi érdekeset... néha feszül v. kicsit fáj a hasam, de fogalmam sincs, mit kellene érzenem, de biztos egyéni... Majd a teszt! :wink:
angel37
 
 


sziasztok!

azt hiszem nagyon jól tudunk egymásra figyelni, és nagyon jól olvasni...

tegnap a Móni írta hogy Breni :( , de sztem azt Keditkének szánta, ma meg Angel írta hogy Moni 2 cn :(

De Moninak még nem jött meg....

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Beu! De jó neked, hogy nem kell dolgoznod! Azért csak óvatosan a takarítással!

Angel! Akkor most két hétig szabin vagy?

Sonjus! Sajnos töriből nem vagyok túl jó, de szakdolgozat írásban nagyon profi vagyok. Már alig várom, hogy írhassam a páromét! Asszem jövőre lesz esedések neki. Vagy idén? Nem is tudom. Tök ciki. (Eddig minden házidoliját én írtam meg. :), de pszt!)

Ancsa! Drukkolok a HSG-hez!

Potter-Ági! Jobbulást az egész családnak!

Én is valami extra nagy baromságot álmodtam.
Mentem egy csecsemővel vásárolni (A karomon volt) és mondta a biztonsági őr a bejáratnál, hogy ültessem bele a bevásárló kocsiba a gyereket. Én meg mondtam neki, hogy milyen hülye, nem látja, hogy ez a gyerek olyan pici, hogy még nem tud ülni? Aztán valahogy mégis a kocsiban kötött ki a gyerek, de már nem emlékszem pontosan a többire. Tisztára bekattantam, mi?

Rám még jó az s-es nadrág. (Sajnos :( ) (Meg a 70 b-s melltartó is :( )

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Zsuzska,
örülök, hogy így csendőrködsz az irományok felett! :wink:
Igenis próbálom követni, hogy kivel mi van, de bizony becsúszik figyelmetlenség!

Azért remélem nem leszek elüldözve 3 hiba után! :shock:

Móni,
bocs, valóban nem 2cn, akkor nincs :( sem! :)
angel37
 
 


Kamilla,
csütörtökig írtam ki magam! :)

És most tényleg mentem!
angel37
 
 


Sziasztok!
Lara!Egyetértek veled a kismamák igenis vegyenek fel szép kismama ruhát,olyan szépek benne(persze akinek van pénze rá),már én is alig várom.:) Egy napon vagyunk.
Betti!Meddig lesztek egyedül?
Beuka!Semmi baj.Igen mindjárt itt szeptember 23.:)
breni
 
 



Sziasztok!

Zsuzska!
Angel sajna jól írta, hogy 2. cn, mert dél körül megjött... :( Csak előbb a profilomat írtam át, utána olvasta, aminke most értem a végére, de gondolom Angel visszaolvasott, és a h.sz.-om alatt már frissítve volt...

Breni!
Bocs, elnéztem. De akkor is :(, hogy megjött.

Beuka!
Légyszi pottyants le a tábliban...

Amúgy büszke vagyok nagyon magamra, mert tök jól viselem, talán soha ennyire jól mint most! Abszolút nem vagyok szomorú! Tegnap volt pár kósza gondolatom, hogy lehet, hogy mégsem lehet már babám, de sikerült elhessegetnem! Most Beuka tanácsára mézespálinka kúrára fogom magam. Mert ugye a fül-orr-gégész megállapította, hogy krónikus mandulagyulladásom van, és ki kellene venni. Én persze akkor tiltakoztam. Most hogy hullik ezerrel ahajam már nem annyira, de férjem szerint egy kis mézespálesz kúra jót fog tenni. Mert az orvosom szerint is lehet hogy ez a bibi, azért nem sikerül. Mesélte, hogy volt egy betege, aki 3 sikertelen lombikon volt túl, kivették a manduláját, és spontán kismama lett. Na én most mégnem szeretnék a manduláimtól megszabadulni, így egyenlőre mindenféle alternatív dolgokat megpróbálok a siker érdekében!

moni
 
 


Angel, neked most minden el van nézve!!!! :D :D :D :D

( meg másnak is)

zsuzska80
Szombathely
 
 


Angel, nem is én vagyok a boszi hanem Te!!!! :o

zsuzska80
Szombathely
 
 


Moni!:(

milyen volt a Balcsin??

zsuzska80
Szombathely
 
 



Na jó nagy kavarodás lett itt a topicban! :):):):)

MA ÉN TÉNYLEG A "2 CN.-ON VAGYOK! :lol: :lol: :lol:

moni
 
 


Most gyorsan visszakerestem, és Móni hsz-ében a 2cn-t Reninek írta, azt hittem azt néztem félre :shock:

Móni,
akkor mégiscsak sajnálom :(
De az nagyon jó, hogy ennyire jól viseled! :) Gratuláció! :D
Mandulákat rendberázod, és jön a 3.! :wink:
Szóval következő menet?

Zsuzska,
:D :D :D
Köszi, ezek szerint már a híguló agyú kismamál közé sorolsz! :lol:

Na most már tényleg elhúzok egy időre! :wink:
angel37
 
 


Moni!Nagyon sajnálom!:(
breni
 
 



Zsuzska!
Nagyon szupi volt! Lehetett volna jobb időnk is, de azért így is tudtunk fürödni! Martin alig lehetett kiszedni a vízből. Nekem hideg volt, nem is angyon voltam benn, inkább csak a térdig érő részen. Pénteken volt szuper, akkor hatalmas hullámok voltak! Akkor csónakkal mentem be. Robi vigyázott rám. :lol: Voltunk bobozni is, csak oylan szemétség, hogy Vikinek is kellett fizetni, pedig velem ült egy bobban. Sopronban nem kellett... Ki van írva, hogy 8 éven aluliak nem mehetnek egyedül, cak felnőttel, akkor kérdem én miért kell mégis fizeni... Na mindegy, pénzrablás! GRilleztünk is, nőtt is a pocakom sajna... Most megpróbálok nagyon odafiygelni a kajázásra, és a bűnőzéseim miatt felszedett kilóimtól megszabadulni. Mondjuk tegnap ebéd után mérgemben (merthogy megjött) "leettem" magam 2 nagy rétessel. :lol: De vacsira csak szilvát ettem.

moni
 
 


Angel, ne kötekedj, én nem soroltalak oda...csak most minden el van nézve Neked....és kész... :D :D :D

zsuzska80
Szombathely
 
 



Angel!
Most 2 hét alatt valami csodaszerrel rendbe kellene tennem a manuláim, mert inszemezünk megint! :lol:

moni
 
 


Moni, mikor lesz a köv inszem? ebben a cikusban?vagy egy kimarad?

zsuzska80
Szombathely
 
 


Móni!
Sajnálom :(
Én lehetségesnek tartom, hogy a mandulád lehet az akadály!
Annyiszor hallottam már, hogyha valami gyulladás van az ember szervezetében, akkor az komolyabb gond lehet, mint azt hinné. Mert ugye ki hinné, hogy a fogaktól és mandulától hullik az ember haja stb.
A gynevac, csak női gyulladásra jó?
sonjus
 
 


Naösszenevesszetekmánna!

De mér van két tickered, Móni? (Bocsi, nem kötexem, csak kérdezem.):)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Most nézem,hogy már mindenkinek van tickere.Nekem nincs :(
De mit írjak be,hány napos a ciklusom?Mindig máskor jön meg.:(
breni
 
 



Zsuzska!
Az aug. maradt ki, most meg megpróbáljuk megint.

Kamilla!
Azért, mert az alsó majd kiírja azt is hányadik dpo-n vagyok. A felsőhöz meg lehet csinálni "címet".

Reni!
Én 28 napot írok be, aztán majd a hőgörbém alapján átállítom. :lol: Mert a 14 dpo az nálam általában pontos. Szóval tuti, hogy a gyulladással lesz a gond!

moni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?