Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!

Csak egy pillanatra jöttem,hogy eldicsekedjek. :wink: Andris szerdán elindult!! :P Már egy hete próbálkozott elengedni a bútorokat és most ment 4-5 lépést egyedül.
Ma esküvőre és lagziba megyünk,készülődnöm kell,holnap írok.
Szép hétvégét mindenkinek.!

Vanessza!
Nagyon boldog szülinapot!!!

Kép

Kép
flocika
 
 


Tábli:
Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


A tábli még nincs teljesen javitva :oops:

Ma viszont

Vanesszának és a lépegetö Andrisnak
Kép


Bili téma: jól van, akkor megerösitettetek. Múltkor a szomszédasszony mondta, hogy bezzeg az (naja, ezek alegfrankóbb mondatok...) ö gyerekei már 1 évesen szobatiszták voltak. Ugyhogy beszereztünk egy bilit, de egyelöre csakismerkedünk vele. Ráülni sem akar, de nem is eröltetem :)

Na, megyek...
Pusza

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 

 
 

Vanesszának és Andrisnak Boldog ELSŐ Szülinapot!!!
Kép
szilbee
 
 


Sziasztok!

Csak beugrom, mert nincs sok időm.

Vanesszának és Andrisnak nagyon boldog születésnapot!

Minyu!
Ezer hálám a pontokért! Nem is gondoltam, hogy ilyen sokat küldesz! Millió puszi érte!

Akit érint:
A dm-ben a Laktoherb most csak 259 Ft. A múltkor vettem a Herbária szakboltban (ugye ez az ő termékük, és ott kellene ocsóbbnak lennie) és 485 forint volt:( A patikában is 465. Csak mondtam, hogy ha valakit érint.

Bilitémában azokkal értek egyet, akik várnak még, míg a gyerek elég érett lesz hozzá. Egyértelműen kell tudni jelezniük, hogy mire készülnek, és szabályozni is kell tudni a záróizmokat. Így mi jövő nyárig egész biztosan várunk.

puszi mindenkinek, hétfőig nm vagyunk itthon, de majd jövök és írok bővebben.

Annamari

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Annamari :)
Levásároltam a kuponokat, amiket küldtél, gondoltam ezzel is meghálálom :)

Na, megyek takaritani amig gyermek alszik, holnap vendégeink lesznek.
Pusza

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Vanesszának és Andriskának boldog-boldog szülinapot kívánunk!!!

Ildikó! Nálunk nem kötelező az 1 éves szemszűrés. Szerintem tényleg hasznos lenne. Egyébként Milán nem sírt. Ma már biztosan joban tiltakozna a vizsgálat ellen!
Az a nő meg hülye! Hogy lehetne Mirtill egy hapsi neve??? Ilyen trillázó név?! Na jó, tudod, én elfogult vagyok!
Én kb. 1 hónapja tudom, hogy az Özséb egy férfinév. A tv-ben dumált egy hapsi, ki volt írva a neve! Csak lestem, de megint tanultam valamit. Most remélem nem néztek nagyon hülyének!

Minyu! Ez a "bezzeg az én gyerekem!" mondatoktól én is hülyét kapok. Ne foglalkozz a szomszéddal. Azt pedig nehezen hiszem el, hogy egy gyerek 1 évesen szobatiszta.

Puszi!

bockbrigi
 
 


sziasztok! Megjöttünk a nyaralásból :P

Először is BOLDOG SZÜLINAPOT ANNÁCSKÁNAK, NÓRIKÁNAK, VANESSZÁNAK ÉS ANDRISNAK!!!

Ildi,
Üdv :)

Nagyjából átfutottam, amit írtatok, elég sok...

Sziszi,
Szörnyű amit írtál, végülis mikor elsz az új időpont?

Regi, Minyu,
Gratula az elinduláshoz!

Mi jól éreztük magunkat, Zalán is persze, hiszen volt kutya, cica, tyúk, meg udvar saját kis homokozóval (apósom leleményesen egy traktorgumit öntött tele homokkal 8) ), és csodák csodája jó időnk volt, kivéve az odautat.

Mostcsak ennyire van időm,
pusz mindenkinek

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


No mi is elkezdtünk járni! :lol:

Már bútortól bútorig önállóan megy! Tök magától érzett a dologra. :)

...és vérge kimondta az első szavát!! Pontosabban az apja képébe vágta fürdetés közben hogy ... ÁPPÁ ÁPPÁ. Közben pedig mutogatott az apja felé.... :shock: :lol:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Gratula minden most elindulónak!Remélem mi is hamarosan erősítjük ezt a tábort!
Nagyon aggódom Mirtill lába miatt de bízom benne,hogy hoz eredményt a gyógytorna és az elektroterápia!!!

Minden születésnaposnak kívánunk Boldog Szülinapot!

Jó,hogy itt kötelező a szemészeti szűrés.
Az a baj,hogy az itteni gyemekszemész már az én időmben sem volt "lángelme"és azóta öregedett 20-25 évet így nem szívesen viszem hozzá a gyereket.Hátha sikerül találnom vhol egy szemészt.Miskolcon van magánrendelés de ott annyi a vizsgálat,hogy belevilágít a szemébe kb.2 perc az egész.
Na majd lesz valahogy.

Brigi!
Örülök,hogy Neked tetszik a Mirtill név nem sokan vannak ezzel így.
Az Özsébre kapásból azt mondtam volna,hogy női név.Én a Villőről gondoltam,hogy férfi név.A Jóban rosszban-ban volt egy nő és Villőnek hívták azóta tudom,hogy női név.

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Itt egy link a kismama újságból a BILIZÉSRŐL! A 2006. júliusi számból! Szerintem érdemes elolvasni! :)

http://www.kismama.hu/cikk.php?id=61&cid=22560
szilbee
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket és azt, hogy még emlékeztek ránk! :)

Sajna visszaolvasni nincs időm, remélem szépen telnek a napok mindenkinél!

Gyorsan megragadom az alkalmat, hogy mi is sok boldog szülinapot kívánjunk utólag Annácskának, ma pedig Vanesszának és Andrisnak! :) Elinduló babuknak külön gratula! :)

Szülinap nagyon jól sikerült. Hát pironkodva bevallom Doubnerből hoztunk nagyon fini gyümölcsös túrótortát. :oops: Alul piskóta, Mancinak nagyon ízlett, csak a zselé miatt nem tudott olyan igazán jót belecsapni. Kellett pár perc, mire rájött, hogy a túrós résznél kell próbálkoznia. :) A fellufizott lakásnak is nagy sikere volt.

Jövő héten megyek dokihoz, addigra lesz meg az AFP eredmény. Remélem kistesó kitárulkozik majd az UH-on! :lol:

Jelentem lakás eladva, ház felújítása folyamatban, 31-ig kell kiköltöznünk. Addig nem hiszem, hogy sűrűn tudok jönni, úgyhogy addig is nehogy elfelejtsetek minket! :)

KépKép
KépKép
jdora
 
 


Boldog szülinapot Vanesszának és Andráskának!

Később még jelentkezem!

Kép
csucsu74
 
 


Köszönjük a köszöntéseket :D :D :D
A kisebbik bulin túl vagyunk. Ma csak a szük családdal ünnepeltük meg a nagy eseményt, de már ez is jól sikerült. Nagyon tetszett neki a tüzijáték, meg a sok ajándék.
Teszek is fel néhány fotót!

ébredés után: Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

a torta: Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

megkóstolom!!! Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

ajándék: Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

zenélös telefon: Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok!
Köszönjük szépen a szülinapi köszöntéseket.
Mi vasárnap köszöntjük a kisembert,akkor jön a család. Majd teszek fel tortás képeket.

A lagzi fantasztikusan jó volt.Jó idő, - nem mint ma - finom kaja,szuper zenekar. A Fókuszból a Gönczi Gábor Smile együttese nagyon jó hangulatot csinált.Nem is tudtam,hogy ilyen jó hangja van.
Kép
A húgom :lol: és a gyerekeim.

Bili:Már nálunk is elöl van,néha játszunk vele. Nagyon helyesen rácsücsül,de abban a pillanatban fel is áll.Nem eröltetem.Ha látom,hogy nyomja mindig mondom neki"kaki" "bili" Már rámutat,ha kérdezem tőle,hogy hol van. Remélem hamar összeköti a két szót és másfél-két évesen szobatiszta lesz mint a nagyok.

Kép
flocika
 
 


Hahó!
Mi most szombaton megyünk majd esküvöre+lagziba. :)

Floci :)
Nagyon csinik voltak a 'köcök.

Patrisa :)
aranyosak a képek. :)

pusza

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!
Újra itt vagyok!

Bili: szerintem szerencsénk van, mert épp jövő nyáron lesznek olyan idősek a csemetéink, hogy bilire lehessen őket szoktatni! Nyáron pedig könnyebb, ezt hallottam!

Vanessza, Nórika, Andris, Anna!
Boldog szülinapot!!!!

Szilbee!
Remélem, összejön ez a bérlési dolog! Jó elgondolás!!! :D

Milán, Andris!
Jó járkálást! Anyukátokat azért kíméljétek!!! :lol:

Patrisa!
Nagyon jók a képek!!! Megnéztem vagy 3x őket! :D

Flocika!
Utólag boldog házassági évfordulót!
Volt meglepi??????

Ildikó!
Hajmosásnál nálunk is nagy a sírás, mert a leöblítést utálja. Addig nincs gond, csak mikor már tudja, hogy az következik, feláll és a ruhámba fúrja a fejét! Csurom víz vagyok utána! :D Majdcsak megszokják ezt is!

Szemészet: nálunk nem kötelező, én nem is vittem még, de most beleültettétek a bogarat a fülembe...

Hrk!
örülök, hogy nektek is jó volt a nyaralás!

Ildikó!
Szerintem a Mirtill név tiszta lányos! Hogy lehet azt fiúnak gondolni, mert még az Özsébet vagy a Kevét vagy ilyesmit megértem, hogy hirtelen nem tudja az ember, na de a Mirtillt...

Majd teszek fel én is képeket!
Puszi

Kép
rayo
 
 


Ha megkérdezem, hogy kell nevetni, ez a válasz:
Kép

Szarvason az Arborétumban:
Kép

Játék közben:
Kép

Kapott egy kendőt, de nem nagyon tűri a fején:
Kép

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!

Rayo!

Nagyon jók a képek nagyon szép a kislányod!Azt néztem,hogy elég nagy.Mirtill is ilyen Ő 11 hónaposan volt 79cm,volt olyan amikor 4 hét alatt 6 centit nőtt.A hízás már nem ilyen nagy iramban megy 8030gr.

Én eddig a Beba H.A startot adtam neki de pár napja a Beba aktívot kapja ez sokkal sűrűbb és gondolom laktatóbb is.Abban bízom,hogy ettől hátha hízna egy kicsit.Ti milyen tápit adtok ha adtok egyáltalán?

Szombaton Mirtill már kapaszkodva lépett párat úgy hogy kapaszkodott az ágyba.Úgy látom azért használ a kezelés majd jövő héten megnézi a gyógytornász és kiderül mennyit javult.

Mi sajna sehol nem voltunk nyaralni de remélem jövőre már eltudunk menni!

Sziasztok!

Kép
Ez az első felállás

Kép

Kép
ildikó74
 
 


Egy ideig lehet, hogy nem jelentkezem, a szgpünk kezd teljesen kidőlni, ill. a lakásunkat eladtuk, de még másikat nem találtunk és lassan ki kell költöznünk. Építkezés egyenlőre sztornó :cry:

Képek nagyon jók, én nem merem megnyitni a képnézegetőt sem a gépen, mert a videokártya az egyik dolog, ami kidőlni készül...
(így aztán várnotok kell a szülinapos képekre).

Körkérdés: kutacs mekkora a gyerkőcöknél? Nekünk viszonylag nagy még, erre a dokinőnk megjegyezte, hogy nem baj, legalább okos lesz (biztos vmi népi bölcsesség :lol: )

Bocsi, de hulla vagyok..

Roberta

Kép
smici_robi
 
 


Betsy!
Egy napot kicsit megkésve,de nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Kép
flocika
 
 


Betsy,
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!


Jók a képek!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Bocs az eltünésért, de beteg volt Vanessza. A bulija után belázasodott szombaton. De már jól van. Közbe kibújt a 7. foga is. Kicsit nyügös még.
A szülinapozás végül jól sikerült, még a nap is kisütött egy kicsit. Az ajándékoknak és a tortának nagyon örült.
Most megyek, mert féltékeny a gépre, de teszek fel egy tortás képet.

Puszi

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Kép
patrisa
 
 


Gyors bekukk!
Ma voltam kistesóval dokinál, minden rendben és úgy tűűűnik ő is kislány lesz!
Szuperek a képek, én is dobok pár szülinaposat!

A fini és nehezen megdolgozható torta:

Kép

Ajándékbontogatás:
Kép

Copfikat nagyon ritkán hagyok magamnak készíteni:
Kép

Séta az unokatesóimmal:

Kép

KépKép
KépKép
jdora
 
 


Sziasztok lányok!

Vasárnap ,mi is megtartottuk a fiúk szülinapját. Volt sok meglepi és fini torták.Nagyon édesek voltak.Tomival ma - mert épp ma 7 éves - meg kellett nézni a régi videókat a születéséről. Hihetetlen mennyire hasonlít rá Andris.
Kép

Roberta!
A mi kutacsunk,azaz Andrisé :D már zárt,állítólag.De szerintem ebben a korban még nem gáz ha nem.Majd megkérdezem a mi dokinéninket is.

Patrisa!
Nem a foga miatt volt Vanessza lázas? Jól van már teljesen?

Rayo!
Nagyon jók a képek!
Az évfordulónkon nem volt különösebb meglepi :? Elmentünk kettesben vacsorázni a kedvenc görög éttermünkbe.Ezt a helyet már több évfordulon meglátogattuk.Volt belőle már 14. :lol:

Dóri!
Még egy kislány. De jó! Nálunk is Anna készült,de Andris lett :wink:
Ha kell szép őszi motyó jövő héten várlak!!!

:!: Extra minőségű,elvileg használt,gyakorlatilag új angol márkás rucik vására jövő héten nálam. Akit érdekel írjon pü-t.

Kép
flocika
 
 


Hali!

Jaj, ezek a torták...mindjárt megéhezek a látványtól. Nagyon jól néznek ki. Biztos finomak voltak :wink:

Dóri!
Nagyon aranyos Nórika ezzel a frizurával. Ilyenkor bánom, hogy nekünk csak 2 centis hajunk van.
Csajszitok lesz?! Akkor nöuralom lesz nálatok.

Floci!
Boldog 7. szülinapot Tominak.
Nem tudom miért volt lázas. A hetedik foga kibújt, két napja nincs láz, teljesen jól van. Én is erre gondoltam. De makiütéseket találtam a testén. Fogalmam sincs, hogy mitöl. Nem váltottunk mosóport, öblítöt, nem kapott újfajta ételt. Remélem csak a meleg okozta. A törzsén és a nyakán van és elég halvány. Szerintetek mi lehet. A himlö nem így néz ki. Remélem nem az! :?
:?: Tényleg, volt már valaki babája himlös???

Roberta!
Vanessza kutacsát szük 2 ujjnyinak érzem. A Vigantolt már egy ideje nem adom neki, mert mindig kiköpte. De nekem azt mondta a dokinéni, hogy csak 18 hónapos korára kell záródnia.

Hú, és egy jó hír: beszéltem a gyógytornásszal. Már két hónapja nem voltunk, mert szabin volt. Azt mondta, hogy eztán se kell mennünk, mert behozta a lemaradást.
És Vani ma már egy percig állt kapaszkodás nélkül :lol:

Jó éjt mindenkinek!!!!

Kép
patrisa
 
 


Hü,. micsoda jóképü torták. nyami-nyami. És persze édes gyerköcképek :)

Patrisa :)
Láz+kiütés lehet a 3 napos láz nevü betegség, amit virus okoz. 2-4 napig tartó lázas állapot után jönnek elö a pötyik. Baris egyébként Tündérke kisfia+nagylánya volt nemrégiben. Nándi egyébként eddig mindig belázasodott és torokgyulladása lett, ha kibujt 1-1 fogacska, most adok neki mmunerösitöt és azóta nem volt gond, (kopp-kopp-kopp) pedig most egyszerre 3 jött ki néhány napos különbséggel. Védönéni szerint ilyenkor legyengül az immunrendszerük.
Örülök, hogy már nem kell menni gyógytornászhoz!

Kutacs: Nándinak bezáródott, legalábbis mult héten ezt mondta Kati és hogy 18 hó körül szinte mindenkinek bezáródik, de nem kötelezöen.

Jdóra :)
Grat a kiscsajhoz. Reszkess apuci :lol:

megyek, mert Nűándi is irni akar :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Raktam új képeket a http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10387 oldalra.

Emlékeztek a fókuszban látott kislányra aki 460g-al született? A Janka nevű képen láthatjátok Andris mellett. 5 hónap,10 cm és 5 kg a különbség közöttük.

Vanessza!
Gratula az álláshoz!! Kép

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a babák, a torták pedig nyamm-nyamm.

Milán kutacsa már eltűnt. Megyeget a drága 4-5 lépést, azután elesik. A babakocsit viszont simán eltolja az utca végéig,legalább 100 m. Közben megállunk minden kerítésnél, kutyánál, el akar kapni minden macskát. Úgyhogy megyünk vagy 20 percet.
Legújabb divat: a műanyag kutyaitatóba belepakolni a tengerpartról hozott köveket, megmosni , estleg nyalogatni, kipakolni, kiönteni a vizet. Délutánra megígértem neki a fürcsit, így ha felébred, irány a medence. Olyan szép nap van ma!

Puszi!

bockbrigi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy bekukkantok így ismeretlenül.
Én a családineten írogatok, szintén 2005. nyári babánk van, egy kisfiú.

Néha benézek hozzátok és bele bele olvasgatok a fórumba, de ami miatt ma írok is, az Flocika.

Flocika
Néztem a képeiteket, és ne haragudj, hogy ezt kérdezem, de ti nem jártatok véletlenül a Honvédba (Tüzér utca) úszni? Mert a gyerekeidet rögtön megismertem. Tomi az én Virágommal (8 éves) úszott egy ideig a Csillánál, és emlékszem, nagy volt a szerelem közöttük. Állandóan együtt nyalták a nyalókát. :) A Brigi pedig úszott az Elemérnél is, ugye? Nekem az Áron fiam (11 éves) úszott ott. Teljesen meglepődtem. De ha esetleg mégis mellé beszélnék itt, akkor ezer bocs, és ne haragudjatok, hogy beledumáltam itt a fórum életbe.

További szép napot mindenkinek!
banett
 
 


Gabuska! :D

Lívinek nagyon Boldog Szülinapot kívánunk!!

Remélem jól vagytok!!!:)
szilbee
 
 


Dora,
Gratula :) Lécci okíts egy kicsit ki, hogyan kell kislányt csinálni :roll:

Flci,
BOLDOG SZÜLINAPOT TOMINAK!!!

Patrisa,
"makiütés" :P bocs, de nem bírtam ki :lol:
Gratula az álláshoz!!!

Zalánnak van még egy icipici kutacsa, ami azért is furi, mert neki alapból kicsi volt.Lehet, hogy semmi összefüggés nincs...

Holnap megyek hormonvizsgálatra...Elmentem a dokibácsihoz, hogy még mindig nincs mensi. uh-n minden oké, szerinte csak a szopi miatt, de azért biztos ami alapon elküldött. Remélem télleg semmi.

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok

Bocsi csak egy kis kukkra jöttem, nem is nagyon tudtalak visszaolvasni titeket :oops:

Minden szülinaposnak sok bolodogságot kívánunk, és minden izgő-mozgó babának is nagy gratula.

Sajna nem sok időm van, most anyósom háztartását is én vezetem, úgy kell főznöm is hogy a sógoromnak és neki is jusson, de a legrosszabb a rengeteg takarítás és vasalás. Na nem is akarom itt rontani ezzel a hangulatot.

Kutacs: Olivérnek 8 hósan csontosodott. MOndjuk eleve nagyon pici volt neki.

Bili: MIlcsi ösztönzi Olivért, mert Oli már kakilt is a bilibe, na nem szólt, hanem mikor láttam hogy nyom ráültettem és egy kis küzdelem és játék után belekakilt. Pisi már többször volt a bilibe. Milcsi 20 hónaposan lett szobatiszta 1 hét leforgása alatt.

Most mennem kell, Oli már fel is ébredt.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Banett!
Igazad van,mi jártunk a Honvédba.Kicsi a világ :lol:
Brigi nagyon szerette,de jött Andris és nem tudtam bkv-val odahordani és 2 órát ott tölteni egy csecsemővel.Most karatéra jár.Az épp ott van a sulija épületében,így tanítás után csak lemegy a tornaterembe.
Ti jártok még?Jól olvasom? Neked is van egy 2005 nyári pasikád? Mesélj róla! Gyere irogass ide is,várunk.

Rita!
Még nekem sincs. Kezdjek izgulni,hogy vmi nincs rendben. Andris mostanában inkább éjjel :twisted: szeret szopizni. Ha csak egyszer kel fel az már jó éjszakaKép .A 3-4 a normája. :(
Lehet,hogy ezért nem jön meg. Nem mintha hiányozna :P

Ana!
Nem lehet egyszerű két gyerek mellett még egy másik háztartást is vezetni.Én is állandó lemaradásban vagyok.Főleg amióta Andrisnak pakolhatnékja van.Én elteszem, ő előszedi.De már megfigyeletm,hogy csak addig érdekes amíg kirámolja.Ha 5ször teszem el,5 ször kirámolja ki. Ha ott hagyom,nem játszik vele többet.

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Mirtill már nagyon szépen áll és lépeget is párat kapaszkodva igaz ezt csak ritkán teszi.Most azt élvezi,hogy fel tud állni.Én is nagyon örülök mert nagyon meg voltam ijedve,hogy valami gond lesz.Igazán akkor nyugszom meg ha elindul és szépen fog járni nem fog sántítani.Mielőtt kengyelt kapott 1,5cm-vel volt rövidebb a bal lába most nézte a gyógytornász már"csak"3mm van a két lába között annyi meg szerintem másnál is van.

Kutacs:Én úgy éreztem,hogy be van záródva de majd az 1 éves vizsgálaton biztos megnézik.Június közepén voltunk neurológusnál akkor azt mondták,hogy záródóban van.

Ti hogyan mossátok a gyerek fogát?Én vettem kis fogkefét és csak úgy vízzel átsikálom a fogait.

Nektek megháromszorozta 1 éves korára a születési súlyát a gyerkőc?Mi van akkor ha nem?Mert Mirtill nem fogja az biztos.

Jó éjszakát!
Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


http://www.b-17.hu/ Érdemes elolvasni, a RÁKRÓL szól!!!

Kép
rayo
 
 


Minyu
Igazad lehet, nekem ez nem is jutott az eszembe. Szerencsére eltüntek a kiütések is, és a láz se jött azóta elö.

Flocika
Megnéztem a képeket, nagyon aranyosak a gyerekeid :lol:

Brigi
Gratula Milánnak a hosszú sétákhoz. Vanessza is mindig mutatja, hogy fogjam a kezét és sétáljunk. Az összes falevelet és botokat fel akarja venni és megenni. Csak bírja a derekam.

Rita :D
Nem ér piszkálni, nagyon késö volt már :cry:

Egyébként nekem egyszer már megjött, de azóta semmi. A nyaralás elött férjecskémmel vetettem is egy tesztet, de negatív lett. Biztos a szopi miatt nem állt még be rendesen. Persze nem is baj!

Ildikó
Gratulálok Mirtillnek, hogy már lépeget! Szerintem ez nagyon nagy dolog. Hiszen még nincs 1 éves és kengyelt viselt. Szerintem nem sok kell neki és magától elindul :wink:
Fogkefénk már régóta van. Ahogy kibújtak az 1. fogacskák, vettem egy újra húzható szilikonos fogkefét. Azóta már rendes kisméretü fogkeféje van és magának mossa vele a fogát. Naponta kb. 5-ször. Fogkrémet ritkán teszünk rá. Egyre jobban érdekli a mi fogkefénk. Nekünk elektromos van. De olyat még nem merek neki venni, nehogy felsértse az ínyét.
A pontos súlyát majd csak kedden tudom meg Vanesszának, mert akkor megyünk tanácsadásra, de kb. a születési súlyának a háromszorosa lehet most. Ahogy számolgatom, talán fél kilóval lesz kevesebb. Most nagyon belehúzott az evésbe.

:?: Volna nekem is egy körkérdésem: Ti adtok már a csemetéknek paprikás, rántásos leveseket? Vanessza megmakacsolta magát, és csak azt hajlandó megenni, amit mi. És csak a mi tányérunkból és kézzel. Az már nem jó neki, ha külön tányérba teszem, és én adom a szájába. Mennyire esznek önállóan a Kicsinyeitek?

Rayo
Elolvastam. Majd továbbítom a rákos ismeröseimnek. Reméljük sokaknak beválik, és meggyógyulnak töle!!!

Na, eldugulok, megyek tejbegrízt csinálni. Napok óta azt akarok enni, csak nem jutottam oda. hogy megcsináljam. De most itt a kis férjecském, és azt mondta csináljuk meg együtt. :lol: :lol: :lol:

Sziasztok!

Kép
patrisa
 
 


Patrisa!
Megnézném a képeket,de csak a főoldalt adja be :cry:

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Flocika
Köszi a szíves fogadtatást!
Tényleg milyen kicsi a világ! Hihetetlen, hogy itt "találkozunk"! Mi sem járunk már úszni, mert az Áron kiöregedett az Elemértől és az eredményei sem voltak szuperek, így otthagytuk és elmentünk a KSI-be öttusázni. Ez tetszik neki és a gyenge úszást kompenzálja a szuper futással. A Virág nagyon ügyes volt, viszont ő meg nem akart úszni, csak tornázni. Így vele is abbamaradt az úszás, és most ő is a KSI-be jár, csak szertornára. Imádja és most látjuk igazán, milyen fontos, hogy a gyerek egy idő után maga válassza ki a sportágat. Nem jelent akkora gondot így megoldani, mert a Népstadion mellett lakunk nem messze (XIV. kerület - Pillangó park) és így közel van. Az edzésekre itt bemenni nem lehet, ami még jó is, mert így nem kell sem a kicsivel szenvedni, sem a nagyoknak magyarázni, miért hagyjuk ki az edzés nézését. Hát ennyi az úszáskarrierünkről. :lol:

Babák képeit nézegetve, nagyon aranyos kismanóitok vannak. Egyébként nekünk is született 2005. augusztusában egy kisfiú, augusztus 3-án. Őt Ábelnek hívják! Szóval, annyit már tudtok rólunk, hogy nekem is három gyerekem van, egy 11 éves - Áron, egy 8 éves - Virág és Ábel a picúrka. Ő 3,90-nel és 57 cm-rel született kemény 13 nap túlhordással. Mi Zuglóban lakunk, mint már írtam. Én az Uzsokiban szültem, látom van itt egy pár uzsokis kismama. :lol: Pár anyukát ismerek a családinetről közületek.

Minden szülinapos babának sok boldogságot!

Ha időm engedi, szívesen bekukkantok máskor is hozzátok, és ha nem probléma, még írok is!

Ildikó
Mi elektromos fogkefével próbálkozunk, nagyon bevált. Eleinte babafogkefét használtunk, de mióta nagyfiú :lol: , azóta neki is a miénk kellett. Így vettünk neki is egyet. Azzal engedi és nem is sérti fel. Egy ötlet volt.

Szép napot mindenkinek!
Banett
banett
 
 


Lányok!

Még egy kérdés! Próbáltam a tickerem feltölteni, de nem tudom, itt miért nem jeleníti meg?

Tudtok segíteni ebben?

Köszi előre is!
Banett

Kép
banett
 
 


Na tessék, ezt a lebőgést! :oops:
Most meg itt van és látszik minden. Akkor bocsi és stornó az előbbi hozzászólásom! :wink:

Banett

Kép
banett
 
 


Banett! Üdv itt nálunk! Édes a babád.

Ildikó! Ne aggódj! Biztosan behozza lemaradását a pici, már ha egyáltalán van neki lemaradása. A 3 mm különbség pedig szerintem bárkinél előfordulhat. Türelem és nyugi! Milán meg3szorozta simán a súlyát, de ugye ő kisfiú és ráadásul zabagép is volt. Nem kell kétségbeesni, ha Mirtill nem teszi ugyanezt. Nem szentírás a 3szoros testsúly.

Patrícia! Nálunk is a falevelek az egyik sláger. Nézegeti nagyon őket, morzsolgatja, tapasztalgat. Milán általában már azt eszi, amit mi, így nem főzök csípősen, pedig apa korábban azt szerette. No, lecsót azért még nem adtam neki, azt úgy készítem el, ahogy korábban szoktam. Tegnap gulyást evett, sok krumplival, répával, husival. A túrós tésztát viszont kiköpte.

Ana! Nem irigyellek, de sok erőt és kitartást kívánok neked.

bockbrigi
 
 


Sziasztok!
A kutacskérdéshez nem tudok hozzászólni, mert nekünk senki nem nézte meg! Én már nem érzem, de hogy mikor nőtt össze??? Ezt mikor és ki nézte nálatok?? Dokinéni vagy védőnő???
Puszi

Kép

Kép
rayo
 
 


Rayo!
Kutacs:nekünk a doki néne minden hónapban megtapogatja.
megnézi a fütyköst is,megnyomogatja a hasát és egy halom kérdést tesz fel nekem,hogy miket csinál,mit eszik.Aztán ő mond egy halom dolgot. Pedig én nem is kérdeztem :lol: :lol:

Banett!
Nagyon édes Ábel.Majd kérünk beszámolókat miket csinál. És utólag is boldog szülinapot. Kép

Patrisa!
Andris még nem nagyon eszik magától,csak amiket szét tud nyammogni. Főt répa,banán,stb.. Még mindig csak 4 foggal rendelkezik a drágám és metszőfoggal elég nehéz rágni :mrgreen:

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!
Ismét egy gyors bekukk,aztán megyek tovább.Lányom kölcsönbe van a nagyszülőknél,Máté meg az apját macerálja,aki épp a nagyszobát festi(festené).

Banett szia,visszajössz ide?

Patrisa,enyimgyerek már régóta a mi kajánkat eszi,mindent.
Elbújva se lehetett tőle enni,követelte,hogy a mienkből kaphasson.Sőt,nemegyszer előfordult,hogy direkt az alvásidejére időzitettük az evést,ő meg mintha érezte volna mi készül,felkelt.
Idejét se tudom mikor ettem meg egy tányér kaját együltő helyembe.

Bannamari,remélem megkaptad a teát!Hétfőn adtam fel.

Ja,kutacs még van,én elég nagynak érzem,doki nem mondta,hogy baj lenne vele.

Súlyát bőven háromszorozta,majd 1 kilóval lett több a háromszorosánál.

Na megyek,körmére nézek a pasinak.

Ja,kérdés:fiús mamik,ti kispasitok is kukacozik?Enyimgyerek állandóan.Nem lehet egy szál pelenkába hagyni nadrág nélkül,mert lehúzza,kukac kipakol,és csak azt veszem észre,hogy áll a tócsa valahol.

Na mentem,további kellemes hétvégét!

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat!Mi a Mam fogkefét használjuk csak simán vízzel.Megengedi mosni és azt is nagyon szereti amikor mi mosunk fogat.

Brigi!
Én is úgy gondolom,hogy nincs nagyon lemaradva de rosszul vagyok amikor az utcán örökké megszólítanak,hogy ugye szalad már?És amikor mondom,hogy nem teljesen elszörnyülködnek.Valamelyik nap azt mondta egy néni,hogy milyen kár ezért a gyerekért mert olyan szép és beteg.Hát ilyenkor kinyílik a bicska a zsebembe de nem szólok semmit.
A súlyával sem idegesítem magam már.3 hete volt 8kg végülis nem kevés csak elég magas 79cm.

Flocika!
Jó Nektek,hogy ilyen doktornénitek van amiénk semmit sem csinál csak ha én megkérem.Legtöbbször ha kérdezek vmit csak néz.

Rayo!
Elvlieg a dokinak kellene nézni de nálunk sem nézte még sosem remélem az 1 éves vizsgálaton azért megtapogatja!

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a köszöntést!

Tündérke
Te is itt vagy?! :lol: Húúú, a betyárját, de rég hallottam rólad, rólatok. Ahogy olvasom, gyerekek már jó nagyok. Kis képet nézegtve Máté pedig egy igazi nagy fiú! De jó volt olvasn rólatok!
Nyugi, Ábel is állandóan kukacozik. Mindig mondom is neki, hogy addig nyújta, hogy a pelusból lassan már kilóg. :oops: Meg persze fürdésnél is ez a téma megy. Meg pelenkázásnál is mindig játszik vele, alig tudom bepelenkázni, mert a keze rendszerint bent akar maradni. :lol:
Megpróbálok jönni rendszeresen, de a héten még utazunk nyaralni, így egy két hétre eltűnök, viszont után benézek majd hozzátok újra, és megpróbálok lépést tartani veletek.

Flocika
Ja, igen, ezek lemaradtak még: Ábel 9 hónapos kora óta megy önállóan. Egy igazi kis örökmozgó, zsivány manócska. Imádja a hasát, nagyon jó evő kisbaba. Vannak favorit kajái, de lényegében tök mindegy, mit kap, mert megeszi. Ennek ellenére ő nem tudta megháromszorozni a születési súllyát, pár dekával elmaradt tőle, 11,30 kg. Igazából ezen nem csodálkozom, hisz annyit mozog. A kedvence a labda, amit folyamatosan képes felváltva rúgni vagy dobálni. Még mindig szoptatom, egyelőre nem is látszik, hogy abba szeretné hagyni, igazi nagy cicimaesztró! :D Az éjszakáink nagyon jól telnek, szépen alszik este fél 10-től reggel 9-fél 10-ig. Nagyon jó dolgom van mellett, mert napközben is alszik rendesen 2-3 órát, igaz, most már ezt egyben, egyszer teszi meg, ebéd után. Fogunk elég ritka, még csak 6 van, de azok is nemrég bújtak csak ki. Kilenc hónapos koráig azt hittük, már sosem lesz foga, mire az egyik kibújt. :) Összegezve, Ábel egy igazi ajándék baba nekünk. A két naggyal nagyon sok probléma volt kicsinek, így kiböjtöltük, hogy most egy igazi kis tündér manónk legyen.
Akartam még írni a múltkor, hogy Tominak is boldog névnapot, bár kissé lekésve! Csak nem egy napon születtek a fiúk?
Nekem Ábel volt szülinapi ajándék, félig meddig. Ő 3-ai én pedig 16-án születtem. :wink:

Ildikó
Az ilyeneknek én jól be tudok szólni. Ne is foglalkozz ilyen kedves beszólásokkal, mert csak magadat húzod fel. Valószínűleg, ezekkel az emberekkel nem vagy közeli kapcsolatban, így a véleményük sem lehet fontos számodra. Említésre sem méltóak az ilyen jelleggű "kedves dicséretek".

Kép
banett
 
 


Banett :D
Üdv, és gyere gyakrabban! Milyen elektromos fogkefét vettetek? Én is tervezem, de nem gondoltam, hogy már lehet :roll:

Ildi,
Zalán nem háromszorozta még meg a súlyát. Kb. fél-egy kiló hiányzik még hozzá, most úgy 9,5 kiló körül jár, és 3560-al született. Nem foglalkozom vele, és ő is hosszú baba, nemrég 78 centinek mértem, de lehet, hogy rosszul :oops:
És szerintem se fgolalkozz a hülye banyákkal :twisted:

Zalán nem a falevelekkel játszik, hanem a botokkal. Igazi kispasi 8)

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Szasztok csajok!

fogmosi: gyerekfogkefével, sima vizzel. aszerei. van egy "játszós" fogkefe is, ezt szgta rágcsálni ha olyanja van.

kuki: igen, Nándi is pasiból van, fürcsi után ül az ágyon meztelenül és mutat a kukacra, és nagyon örül neki: "Öh, ööööö" És persze jól elbibelödik vele :) :P

kaja: Nándi szinte teljesen azt eszi, amit mi, hosszáteszem: ritkán eszik paprikás, csipös ételeket, természetesen olyat nem adok neki. Sajnos a paradicsom is kiüti, igy az is mellözöm, pedig rengeteg bio paradicsomom termett 8)

Banett :)
Jó, hogy ide is irogatsz és tényleg milyen kicsi a világ! Mi a családineten Vandával csodálkoztunk össze, hogy a párom unokatestvérével osztálytársak voltak :)

Tegnap meg lagziban voltunk, jól elfáradtunk, sokat táncoltunk (még kánkánoztunk is a menyecskével :lol: )

Na, megyek, majd még mesélek, csak most kicsit fáradt vagyok :)

pusza

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


ja ez lemaradt:
Nándi sem 3szorozta meg a sulyát, söt, még most 15 hósan közeliti meg :roll: Viszont gyarapodik (mikor betegecske volt, akkor visszaesett) és én is elég gizda vagyok, valszeg az én génjeimet örökölte.

Ildiko :)
ez nagyon durva! Én sem szeretem, ha rácsodálkozak hogy 15 hó ÉS MÉG NEM JÁR?????? :evil: :evil: :oops: :? Jó, mostmár járogat, de ha sietni kell, inkább mászik :)

na, tényleg megyek!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?