Új privát üzeneted érkezett!

Képzeljétek: Annának már nem kell az anyatej.:(

Próbálkozok folyamatosan, de nyelvharapás óta már nemakar.:(
Igyekeztem, de megváltozhatott az íze, kesernyés..biztos a terhesség miatt.:(
Ez olyan bosszaNtó.:(

Ma megyek 12-re genetikai UH-ra..pont ebéd időben, 2gyerekkel, s tudom, hogy maratoni lesz a várakozás...meglátjuk mi lesz.
Neme talán ma megmuatatkozik.

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Végre ithon vagyunk!
Gyerekek alszanak, én it fagyizom.:)
Ideális pillanat.

UH-on: Egy élő magzat, fejvégű fekvésben. A lepény a mellső falon tapad. A magzatvíz mennyisége átlagos.
A szakmai protokol szerint elvégzett vizsgálat során jelenleg dúrva eltérés nem ábrázolódott.

BPD:47mm, OFD:71mm, HC:184mm, AD1:57mm, AD2:46mm, AC:169mm, F1:31mm.
Magzati súly:380gramm(+-10%)

A biometriai adatok 20 hetes és 4napos terhességnek felelnek meg.
A szülés várható ideje: 2006.12.15.

Javaslat_:rendszeres terhesgondozás javasolt.

És mégegy hír.....
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


PORLASZTÁSRÓL!!!

Felhívtam a porlesztást végző dokit, aki közölte, ő ott volt a műtétkor..illetve 20-án és 12ig várt is...
Ekkor felhívtam a Heim Pál-t, ahol a főnővérrel sikerült beszélnem.
Ő egy nagyon jó indulatú nő.:)

Elmesélte mi volt ez az egész...Az altató orvost a Heim Pál adta volna a műtét viszont a Sote Urológiai kinikán lett volna.
Az altatós viszont elutasította az altatást!!!

Miértis? A körülmények miatt...
-raktár szerű helyiségben lett volna,
-ahol elavult volt az alatós gépük.
-nem volt sterilitás...

Szóval tényleg furcsa körülmények voltak, de nem tudtam, milyennek kell is lennie, de, ami nem tetszett, hogy a műtős doki vágta a bútorlapot Annának méretre, mert nincs semmijük.

2szobával arrébb takarítós cuccok, a folyosón járóbeteg ambulancia és az ajtó előtt is bútorok.
Bent egy gép, és egy pad elől..hátul tele mindennel.
Nem volt műtő helyiség csak egy vmilyen helyiségben egy gép az algsorban.,,,

Azt hiszem nemis bánom..a sors nem véletlen rendelte, így.
Kedden kell felhívnom a dokit, kiderül, mi lesz.
Ha azt mondja, nincs nagy gond, húzhatjuk, akkor várunk vele, amíg nagyobb lesz.


Mi a véleményetek?????

Sziszike.

Kép

Kép
sziszike1000
 
 

 
 

Sziasztok!

Sziszike!

Örülök, hogy a magzattal minden rendben van :)

Porlasztás :(
A rendes műtőben nem lehetett volna?

Eri
simones
 
 


Szia Eri!!

Olyanjuk nincsen..:(
Legalábbis, úgy tudom itt csinálják.
Nem ismerem a helyet...:(

A mégegy hírhez mit szóltok??

Sziszike.
sziszike1000
 
 


Sziszike, hát ilyen körülmények között, ha nem muszáj, én biztos nem sürgetném a porlasztást, hanem amíg lehet, elodáznám...
Még egy hír: jóóól megleptél! Pedig tuti biztos voltál a kislányban, ugye? Most aztán gondolkodjatok gyorsan jó fiúnéven is, vagy már megvan? Szonját már úgyis lefoglalták Dóriék! :) Nagy gratula a kisfiúhoz. :) Zsolti örül?
Anyatej elhagyása: nem baj, nagy már Anna, ő tudja, ha már nem ízlik a más íze miatt, ne erőltesd. :) A terhesség alatti szopinak úgyis van az arra hajlamosaknál kis vetélésre hajlamosító hatása, úgy rémlik. Így biztonságosabb. Örülök, hogy minden rendben az UH-n is. :)

Eri, csak azért kérdeztem, mert írtad, hogy nem kizárt augusztusban még némi bölcsi a fiúknak. De akkor mégsem. Én már beadnám őket az oviba, de sajnos Janka csak szeptembertől mehet, Gellértet egyedül meg minek... Gyerektelenül rengeteg mindent kéne csinálnom, de hogy 1 vagy 2 gyerek van itthon, az már nem változtat semmit, akkor nem tudok haladni a melókkal. Hát ez van.

Janka ma fejjel a kád oldalának ütközött (kívülről) a fürdőszobában (megcsúszott, fáradt volt...), van egy nagy púp a homlokán, kb ugyanott, ahol nemrég Gellértnek volt. Szegény gyerekeim állandóan összetörik magukat. :( Azért az ügyeletre nem vittem be, agyrázkódás nem volt... Szóval ilyenek történnek.

És ti hogy vagytok?

Klára
klara
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, sütit sütök, és most épp jó a gépünk. Hét végén egy nap alatt elromlott a szgépünk, az autónk (lemerült az aksi) plussz a garázsnyitónk. :evil:

Sziszike, ez azért nagyon durva szerintem. :(
Eddig azon töprengtem Klára miből jött rá a mégegy hírre, de már kitaláltam. Név? :D

Jövő héten megyünk biciklistáborba.

Dike

Dike
KépKép
KépKép
dike90
 
 


Sziasztok!

Klára!
Hétfőtől mennek bölcsibe a fiúk, már ők is várják. :)

A mégegyhírre én sem jöttem rá mi az?
Azért lehet, hogy elnézett valamit.;)
Nekem mondanom kellett 2 lánynevet is, a szülés előtt. Pedig a fiúk több dokinak is megmutatták mi van nekik :lol:

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Előkerültünk, igyekszem felvenni a ritmust.

Klára! A gép szerint június 13-án átment az anyag, a postázandóban nincsen, a mai napon ismét megkísérlem.

Puszi, Sztike
szti
 
 


Sziasztok!

Klára: ügyesen kitaláltad.:)

Igen fiú lesz, vissza is kérdeztem-ez biztos?? de tutti biztos azt mondta. Persze ZSoli kitörő örömmel fogadta, mert ő ezt szeretett volna.:)

Én csak a kicsik egyneműsége és a sok lány ruha miatt szerettem volna talán, hogy Szonja legyen.

Dóri:nincsenek foglalt nevek. :wink: Ha lány lesz mégis.:)

Amúgy semmi tünetem nem volt, mint Zsoltinál, Annánál volt hányinger szerű, de akkor sem hánytam, szóval, más, mint Annánál.
Mikor mondtuk páromnak, jól meglepődött, de fülig ért a szája.:)
Bence..azt mondta.
De a második neve még nincs meg. Eddig minden gyereknek két nevet adtunk. Zsolt Attila, Anna Kata. Bence??

Szóval még gondolkozunk.
A tudat fura, de nem hiszek a véletlenekben, ennek, így kellett történnie, bár beleéltem kicsit magam jó lene mégegy lány, de nagyon örülök a fiúnak és őket kevésbé is kell félteni.

Azt hiszem minden a lehető legjobban alakul.

A házunk alapozása készen, lehet holnap megint ránézünk hol tartanak..bár csak nov elejét igértek legkésőbbre, de olyan jó látni.:)
Mi csak baba után költöznénk és sztem 2 ünnepközt.:)

Dike: milyen a biciklistábor, gyerekek is tekernek??

A szoptatás nekem már nemis hiányzik..fura, de a vége felé már megerőltető volt..azt hiszem a babó miatt.

Pussssz mindenkinek...
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Hát a csíkocska színéből találtam ki a még egy hírt
:P Eddig rózsaszín volt, most meg kék lett! :wink: Növekedjél ügyesen, Kisbence! :)
Sziszike, hátha lesz még egy kislányotok is :P

Szti, nem kaptam meg azóta sem, elveszett az éterben... Kérlek, küldd el még egyszer, visszajelzem, ha megérkezett a levél... A technika örgöde! :twisted:

Dike, ez a három dolog nálunk is gyakram elromlik. :( Az aksi rendszerint úgy, hogy égve marad a kocsi lámpája. A múltkor az Auchannál betolt valaki, mert míg vásároltam, simán lemerült. :D (Tudom, hogy elvben nem szabad betolni katalizátoros autót, de nem maradhattam ott a parkolóban...)

Puszi, Klára
klara
 
 


Szia Klára!

Nem várok ikreket..s nemis tervezün több babát, sztem őket is elég lesz felnevelni, tanítani.:) :wink:

Amúgy sztem jó dolog, hogy fiú.:)

Sziszike.
sziszike1000
 
 


Klára!

Nem változod a e-mail címed? Melléklet nélküli üzit is visszautasította a gép, címzett hibával jelezve.

Szti
szti
 
 


[quote="szti"]K írta:sztilára!

Nem változod a e-mail címed? Melléklet nélküli üzit is visszautasította a gép, címzett hibával jelezve.

Szti


Szti, nem változott semmi. kisklarus kukac freemail pont hu És jönnek rá levelek, szóval él. Esetleg küldd át a szenice kukac freemail pont hu-ra, az is én vagyok! :)

Sziszike, tudom, hogy nem ikrek, csak vicc volt
:P

Klára
klara
 
 


Sziasztok!


Sziszike,

Gratula Kisbencéhez! :) Amikor olvastam, nekem is gondolkodnom kellett, hogy mi az a még egy hír! :) Azt hiszem 2 különnemű gyerek után már tényleg mindegy! Örülök, hogy az UH-n minden rendben!

Ami a porlasztást illeti, talán nem is baj, hogy elmaradt. Ez iszonyú, hogy milyen körülmények vaannak! És ez csak rosszabb lesz! Pont tegnap olvastam, hogy a gyerekellátásban egy csomó betegséget kivontak a kórházi ápolást igénylő betegségek közül, és ezentúl ambulánsan gyógyítják. Lassan eljutunk oda, hogy majd az otthoni konyhaasztalon műtik a gyerekeket! :evil:

Klára,

Zsolti egyátalán nem várja az ovit, sőt! :( Persze még nem tudja, csak sejti, hogy hogy is működik ez az oviba járás, de eléggé elutasítja: pl. van egy Kincskereső ovis pólója, amit a szülőin vettem neki, és hoztam lelkesen haza, egyszerűen utálja, és nem akarja felvenni!
Ezzel persze engem is elbizonytalanít, hogy mivel teszek jót. Végülis én is 5 évesen mentem oviba, amig az öcsémmel otthon volt anyukám, én is otthon maradtam. Persze azt is tudom, hogy az én bizonytalanságomat ő is megérzi, még ha sosem ejtek róla egyetlen szót sem, és ez egy oda-vissza ható dolog nyilván.
Vendég
 


Ja és tetztem fel nyaralásos képeket a www.kep.tar.hu/skalakope címen!

Kópé
Vendég
 


Szia Kópé!

Tetszenek a nyaralásos képek.:)

A lovacskától nem félt?

Köszi a gratulációt.
Énis örülök, hogy elmaradt, azt hiszem, amíg nem lesz nagyon fontos, nemis megyek bele.
Hogy nem lesz jobb körülmény?? Ezt elhiszem, de talán, ha Anna nagyobb lesz ipisilheti vagy, majd akkor...

Szóval várunk!

Pusssz mindenkinek és kellemes további 7végét.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a "nyaralásból". Velencén voltunk. No comment.

Dóri, kicsit utólag, de én is gratulálok Szonjához, egészséget és boldogságot kívánok Nektek!

Dzsú, üdv a csapatban, ha még nem oldódott meg a doki problémátok, én ajánlom Salamon doktornőt a Thököly úti rendelőből, bár nem tudom, hogy vállal-e még körzeten kívülit, kérdezzétek meg. Mi nagyon elégedettek vagyunk vele.

Sziszike, jó, hogy minden rendben van. Szerintem a genetikai UH-n olyan profi gép van, hogy aligha téved. :D

Kópé, ez a konyhaasztalos duma jó volt. Sajnos tényleg errefelé haladunk.

Na, hirtelen ennyi, majd még jövök.

Kyra
kyra
 
 


Sziasztok!

Sziszike : Gratulálok a picihez!
Műtét, hát nem semmmi, ilyen körülmények, húzós..............

Nálunk a "nagyfiúnak " 15-én orrmandula + fülfelszúrás :(
Remélem jobb körülmények és zökkenőmentes lebonyolítás lesz :)
Bár én nagyon tartok tőle :oops: Ricsi még nem fogja a dolgot, egyenlőre nyaral a mamánál. Hatalmas a csönd :lol: a lány nem veszi fel a versenyt vele a dumában még . :lol:

Most volt a szülinapja, így játékkal felkészülten mehetünk a kórházba.

Ildi

Kép
Kép
ildiko71
 
 



Klára!

Kérlek, hogy nézd meg az e-mailedet, egyik másik gépről elküldtem az anyagot, remélem így már átment.

Jelezzél vissza!

Szia, Szti
szti
 
 


Sziasztok!

Szti, köszi, így már megékezett a melléklet, rögtön két példányban! :D

Többiek, jó, hogy jelentkeztetek!

Most rohanok, pusz, Klára
klara
 
 


Sziasztok!

Szti:
Gratula a kislurkóhoz :wink:


Hát már nem is tom, hogy emlékeztek-e még ránk :D

Valahogy pörög az élet és olyan ritkán tudok csak úgy netezni (most épp nem vagyok nyakig munkában, nyaralnak a megrendelőink :))

Képzeljétek, Lackó még most sem beszél :( és ezért úgy döntöttünk a párommal, hogy szeptemberben elvisszük szakikhoz.
Hallott már valaki a BUDAPESTI HIDROTERÁPIÁS
REHABILITÁCIÓS GIMNASZTIKA ALAPÍTVÁNY-ról
(Mozgásfejlesztő 'Okosító' és Továbbképző Központ)

Mondjuk a család artistájának nem mozgásterápia kell, de állítólag kései beszédfejlesztéssel is foglalkoznak.

www.bhrg.hu a web oldaluk.

Klarissza és Lackó
klarissza
 
 


Sziasztok!!

Egy hete költöztünk zuglóba Kaposvárról. szeretnék csatlakozni hozzátok. Mi a telepes utcában lakunk.
A férjemet idehelyezték bp-re, mi meg jöttünk utána.
Flóra lányunk 2003 szeptember 2-án született.

Lenne egy pár kérdésem hozzátok :)

Tudtok nekem ajánlani nőgyógyászt és felnőtt háziorvost itt a közelben?? Ja és még jó kozmetikusra és fodrászra is szükségem lenne.

Köszönöm!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Évi!
Üdv a topikban földim! :lol: :) Ráadásul még közel is laktok hozzánk. Telepes melyik része? Öv utca vagy a Nagy Lajos?
Sajnos nem tudok ajánlani senkit, még én is keresek. De remélem a többiek tudnak.:)

Eri
simones
 
 


Klarissza!
Annakidején a kolléganőm férje sem beszélt. Aztán elvittek szakemberhez 3 éves kora körül, aki azt mondta, hogy nem akar beszélni a gyerek. Valahogy sikerült neki rábeszélnie, hogy beszéljen végre. ;) Mindjárt mondatokat mondott.

Eri
simones
 
 


Sziasztok!!

Eri:
Az Öv utca nagyon közel van, 77-ben lakunk.
Megnéztem az albumotokat nagyon aranyosak a gyerekek.Mennyi idősek?
Talán majd a többiek tudnak segíteni, orvos kérdésben legalább :wink:

Délután megyünk le a balcsira.


A kislányom Flóra:
Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi!
Mi meg a Huszt utcában lakunk. :) A fiaim októberben lesznek 4 évesek.
Flóra kész hölgy már. :)
Jó nektek, hogy mentek a Balcsira. Szép idő kívánok nektek!
Nekünk idén kimaradt a nyaralás, de talán jövőre. :)
Nemrég voltunk lent anyámnál Kaposváron, Zoli végig haza akart jönni.:( Viki meg elmenne világgá. :lol:

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Évi, üdv a csapatban!
Sajnos ajánlani én sem tudok Neked senkit. Más-más kerületbe járok, fodrászt meg én is most keresek. Flóra nagyon aranyos, tényleg igazi nagylány. Lehet, hogy hülye kérdés lesz: megy oviba most szeptembertől?

Többiek? Hol jártok?

Kyra
kyra
 
 


Sziasztok!

Mi ma még vagyunk, de holnap megint elmegyünk picit.

Évi, üdv itt! Sajnos én sem tudok ajánlani senkit, háziorvost mi is keresünk, még a régihez járunk, a 2. kerületbe... :(
Nagyon helyes kislány Flóra, jó lenne Jankának barátnőnek :) Tényleg, megy oviba szeptemberben? Ha igen, melyikbe?

Klarissza, azért még nem felejtettünk el :P Egy barátnőm hasonló probléma miatt fordult nemrég a korai fejlesztő központhoz, a kisfia nem beszél. Őket Ayres-terápiára irányították. Amúgy az én férjem is iszonyú későn kezdett beszélni, de mivel jól kommunikált, nem aggódtak nagyon. Azóta sem épp az a sokbeszédű típus. :D

Kópé, kíváncsi vagyok nagyon, mi lesz nálatok ovi-ügyben. Az biztos, hogy a saját bizonytalanságod kisugárzik Zsoltira ez ügyben... Ha inkább otthon tartanád még egy évig, sztem semmi akadálya nem lenne. Próbáljátok meg, aztán kiderül, mennyire jön be neki. :)

Sziszike, hogy vagytok?

Puszi, Klára
klara
 
 


Klára, Klarissza!

Nagyon boldog névnapot kívánok Nektek! :D

Évi!

Üdv Zuglóban! :D Mi is csak másfél éve lakunk itt, jó itt lenni! :D Barátnőm a Telepes utcában lakik, nagayon tetszik az a rész. Én találtam egy nagyon jó fodrászt (legalábbis szerintem nagyon jót), de ő itt van a mi környékünkön: az Egressy út elején, a Stefánia úthoz közel. Nem tudom, hogy ez Neked mennyire van messze.
Flóra nagyon szép kislány!

Dóri
KépKép
KépKép
lipi
 
 


Sziasztok!!

Köszi, hogy ilyen kedvesen fogadtatok!!

Eri:
Hát akkor ti itt laktok egy köpésre tőlünk :wink: :lol:
Nem volt jó idő a hétvégén :cry:
Mi pénteken megyünk Kaposvárra, mert esküvőre vagyunk hivatalosak.
Flóra is már kezdi megszokni, hogy itt lakunk.Azért még emlegedi a másik "otthont", de mindig megbeszéljük, hogy most itt lakunk, mert apa itt dolgozik.

Kyra:
Nem hülye kérdés :wink: fogalmam sincs, hogy flóra mehet-e oviba. Kaposvárin felvették a tavasszal, de azt lemondtam a költözés miatt. most meg minden ovi zárva van és nem tudom megkérezni, hogy van-e hely :cry: Jól jönne neki a gyerek társaság, mert borzasztóan hozzám van szokva Ami nem baj, de azért a saját korosztályával is kellene ismerkedni.


Klára:
Ovi kérdést leírtam. Amúgy az Ilosvai selymes utcai ovira gondoltam. Van még másik ovi is a közelben??
A háziorovost azt hiszem hanyagolom.
Most nézem Janka lánykád tényleg jó barátnő lenne :lol:


Dóri:
Megírnád a fodrász pontos címét?? és azt, hogy este meddig dolgozik? ja és, hogy férfi hajat is vág?
Neked van egy ici -pici babád is :P De jó :) mi most gyúrunk a tesóra :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Évi, a mi csoportunkban van egy kislány, aki szeptemberi és tavaly úgy kezdte el az ovit, hogy még nem volt 3 éves. Szerintem, ha a körzetiben van hely, akkor beveszik. Esetleg próbáld meg felhívni az ovit, hátha a vezető dolgozik, valakivel csak tudsz beszélni.
http://www.zpszk.hu
Itt megtalálod az ovikat, valahol annak is utána lehet nézni, hogy melyik a körzeti.

Hirtelen ennyi.

Szép napot mindnekinek!

Ui. hétvégén még nyár lesz!
K
kyra
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntést! :)

Szóval nekünk nagyon aranyos háziorvosnőnk van. Teljesen értelmes és normális, ami elég szokatlan a mai világban :lol:
(Mondjuk nem igazán járunk hozzá, de addig jó nekünk... :))

Dr. Ádám Ágnes és a Torontál utcában rendel, azt nem is tudom, hogy mikor.
Tel: 221-4646

Klarissza
klarissza
 
 


Sziasztok!


Na végre egyszerre pihennek, van egy kicsi időm írni. Várom, hogy újra meleg legyen, mert ez a korai ősz kissé betett a hangulatomnak! Én még nyarat akarok!!! Meg gondolom az is aki most megy nyaralni.

Klárák! Én is kivánok utólag is boldog névnapot! :)

Klarissza, én még nem hallottam erről az alapítványról, de ami a honlapjukon van, az szimpatikusnak tűnik! Semmit nem mond Lackó?
Bocs, hogy a múltkor nehezen ismertelek fel az utcán, de kontakt-lencse nélkül voltam, és olyankor fél-ember vagyok! :oops:

Ildikó, remélem holnap könnyen túlestek a mandulaműtéten, majd írd meg, hogy viselte a fiad!

Évi!

Üdv köztünk, mi a Bácskai utcánál lakunk, a Nagy Laajoshoz közel, (ez a Telepes "folytatása" a Nagy Lajoson túl)

Háziorvos: Dr. Ádám Ágnes szerintem jó, van rendelője a Bosnyákhoz közel, és az Öv utcában is. Kozmetikus nekem sem ártana, mert akihez járok az nem túl jó.

Klára, hát igen, én is ezt a politikát követem ovi ügyben, hogy megpróbáljuk, aztán majd meglátjuk... ? Más: esetleg egy táblázatot kaphatnánk újra, mert szerencsére bővültünk, és már néha nem bírom követni, hogy ki kicsoda. Előre is köszi! :D

Rólunk: még mindig lakás, illetve ház projekt: Most éppen sorház. Ha valamelyikőtök tud az alábbi sorházas részeken eladót, írjon lécci! Álmos vezér útja, Dorozsmai-Öv u. -Körvasút sor, Németpróna u, + Adrián is vannak sorházas részek. Köszi.
Vendég
 


Klarissza, ez egyszerre ment el... Háziorvos ügyben nagy az egyetértés köztünk! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Klára! Klarissza!
Utólag is Boldog Névnapot Kívánok Nektek!
:):):) :):):)
Kép

Kópé!
Az Öv utcában az új rendelőben rendel?

Eri
simones
 
 


Sziasztok!!

Klára:
Ti melyik oviba jártok??

Természetesen megpróbálok majd velük beszélni:) Az ovikat az óvóda.lap.hu-n néztem.Megpróbálok utána nézni, hogy melyik a körzeti ovink...

Kösz mindenkinek :wink: Háziorvos címét elmentettem :)

Eri:
Játszótér nincs itt a közelben??

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Évi!
Az Öv utca és a Kerékgyártó kereszteződésnél van egy, a buszmegállónál. A többi kicsit messzebb van. PL. Vezér úton, azt hiszem a gödöllői útnál, de ott mi még nem voltunk. Kassai tér, ez nagyon jó.

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dokis infókat.

Lehet, hogy totál hülyének néztek, de elképzelhető, hogy maradok a régi dokinál :oops:
Fehérváron voltunk nagyizni, a szájpenész egyre terjedt, így ott is elmentem egy dokihoz. Kérdezte, hogy mi történt, elmeséltem a kis történetem, és azt mondta, kizárt, hogy a dokitól kapta volna el, amjd hozzátette, hogy kollégára amúgysem mondana soha rosszat. Ezen kicsit elgondolkodtam. Amilyen kiskirályok, még lehet, hogy kiszúrnának velünk, nem venne át senki, a dokink meg tudomást szerezne róla, hogy váltani akartam. Szép kis összeesküvés-elméletet gyártottam :lol:
Ha mégsem megy az együttműködés, akkor elmegyünk tőle, de akkor messzire, amit nem szeretnék.

Flóra nagyon szép kislány :)

Sziszike!
Gratulálok a kisfiúhoz :)

Ildi!
Megy a drukk!!!!

Lipi!
Engem érdekelne a fodrász, az enyém ugyan nem pesti, de szabin van, a hajam meg már nagyon gáz. Szimpi volt a dokinő?

Kép
dzsú
 
 


Sziasztok!

Jó, hogy felmerült a háziorvos téma, lehet, hogy én is áthozom a kártyámat ide a Torontál utcába. Én még a régi doktornőhöz jártam a VI. kerületbe, de ő elment nyugdíjba. Az új doktornőnél még nem voltam, így mindegy, hogy kivel kezdem az ismerkedést. Viszont a Torontál utcai rendelő itt van a háztömb sarkán. :)

Dzsú, tényleg szép az elméleted. :D
Viszont én azt is el tudom képzelni, hogy pont a "mundér becsülete" miatt nem fogja a másik orvos megkérdezni, hogy miért akarsz váltani. Nem hiszem, hogy bárkivel is kiszúrnának. Nyilván minden orvos vett már át beteget máshonnan és mindenkitől mentek is el betegek. Esetleg adj neki még egy esélyt, hátha...

Ákost ma elvitte az apja a fütyidoktorhoz. Szegényke nagyon hősiesen tűrte, neki nem volt annyira letapadva, mint Bencének, így most a pisilés sem annyira gáz. Legalább túl vagyunk ezen is.

Jó éjszakát annak, aki még erre jár!


Kyra
kyra
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a biciklis táborból, nagyon jó volt. Igazából férjem volt kisérő tanár, mi meg mentünk vele. Rózát vitte mindenhova hátul, hegyre föl, 60 km-es túrára is, alig lehetett kiszedni az ülésből, annyira élvezte. Ezen felbuzdulva most kijöttünk biciklivel Szentendrére anyósomékhoz, hát én alig élek és holnap még haza is kell tekerni :shock: . És a gépünk megint rossz, azért is írok innen.

Klára, a mi autónk visít, ha égve marad a lámpa, úgyhogy nem ez volt a gond :) szimplán öreg volt az aksi, és tök száraz. És ha ez megnyugtat legutóbb mondta a szerelőnk, a katalizátor nem a betolástól megy tönkre, hanem a mahinált benzintől, pedig én is így tudtam.

Kópé, a bizonytalanságodat nagyon átérzem. Nekem is sokszor megfordul a fejemben, mi lenne, ha mégsem vinném. Főleg mikor tök édesen eljátszanak ketten. Mi elég sokat beszélünk az oviról, és azt látom egyre jobban elfogadja, hogy ott kell majd maradnia, de persze ki tudja mi lesz éles helyzetben. Minden esetre a héten megyünk a szüséges cuccokat (gyurma, festék, oviszsák stb.) beszerezni, ez teljesen lázba hozta.

Ildi, szegény "nagyfiad". Ennyire komoly lett a helyzet?

Szia Évi! Az én Rózám 2003 szept. 5.-ei :D A nőgyógyászommal én elégedett voltam, de a nyers stílusa miatt másnak nem merem igazán ajánlani. A gyerekorvosunkról épp itt írta már nem emlékszem ki, hogy nem vállal már körzten kívülről, fodrász lassan nekem is kéne, mert szaporodnak az ősz hajszálaim :( , viszont van egy nagyon jó kozmetikusom, csak éppen Újpesten, úgyhogy azt hiszem nem sokat tudtam segíteni.

Dike
KépKép
KépKép
dike90
 
 


Hova tűntek a centik? Vagy csak én nem látom?

Dike
KépKép
KépKép
dike90
 
 


Sziasztok!!

Eri:
POnt tegnap sétáltunk az Öv utcában :lol: Meg is találtuk a játszóteret.

Dike:
Akkor nálatok is hamarosan szülinapozás lesz :lol:
Róza alszik minden du?? Flórát nagyon nehezen teszem le délután.Pedig reggel 7-8 között kel.

Gyerekorvost találtunk.ráadasul a körzeti dokinőt.Dr.Balogh Zsuzsa. A Ráskay Lea utcában.
mikor ideköltözünk másnap Flóra beteg lett.Elvittük a Bethesdába mert azt hozta fel a net ügyeletesnek.a fiatal dokibácsi megvizsgálta és azt mondta, hogy semmi komoly baja nincs adjak neki vitamint, igyon sokat. flél éjszaka bömbölt, na itt már tudtam, hogy nem csak vitamint kéne neki adnom.Reggel gép bekapcsol, net indít és kerestem a legközelbbi gyerek rendelőt. Így jutottunk a dokinőhöz.Aki nagyon kedves és alapos volt.

Szép napot mindenkinek!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Dzsú!

Nem semmi elmélet.... :lol: De szerintem nem fogják megkérdezni, hogy miért akarsz váltani, örülnek az új kartonnak! Ha pedig megkérdezik, akkor ne ezt mondd, hanem azt, hogy mondjuk nem jöttetek ki, vagy ilyesmit! Szabad dokiválasztás van, vagy mi a szösz! :wink: :D

Képzeld, múlt héten voltunk tanácsadáson, a mi új dokink szabadságon volt (egy héttel kezdés után, tényleg kiskirályok :D ), és a Te dokinőd helyettesítette. Közölte az akkor két hetes babámmal, hogy lusta disznó :shock: , mert nem emelgette elég lelkesen a talpacskáit, amikor a reflexeit vizsgálta. Árgus szemekkel figyeltem, de hál az égnek, nem nyúlt a szájába, mert ugye kezet most sem mosott! :?
A mi új dokink egyébként férfi, szimpinek tűnik, bár elég elavult nézetei vannak, remélem nem lesz ebből konfliktusunk, mert akkor belépek a dokikeresők táborába! :D Közölte pl. hogy szigorúan tartsam be a napirendet, már most rendszert kell kialakítani, mert ha ilyen korban nem alakul ki, akkor már sosem fog (akkor volt a kislányom 1 hetes! :shock: ).

Évi!

Fodrász: Egressy út 8. Négy Évszak Szépségszalon
Telefonszám: 220-1990
Vass Gabriellát kell keresni!

Dóri
KépKép
KépKép
lipi
 
 


Évi!

Elfelejtettem írni, hogy hajrá (tesó-ügyben)! :wink: :D

Dóri
KépKép
KépKép
lipi
 
 


Eri: (és aki még aközelben lakik)

Szóljatok ám rám ha felismertek az Öv utcai játszón!!

Én még nem hiszem, hogy betudlak azonosítani benneteket :lol: :lol:

Ma neki kell állnom vasalni,pakolni, hogy holnapra mindennel elkészüljek.
Reggel megyünk Kaposvárra.

Dóri:
A fodrász infót nagyon köszi!!! Még egy kérdés, milyen árban dolgozik??

Dzsú:
Nem ismerem az előzményeket, hogy miért akarsz másik dokit :cry:
Ha másikat válsztasz nem fogja kérdezni miért.Örül, hogy odaviszed a kártyát és ezentúl ő kapja érte a pénzt.

Ha sok időm lesz visszaolvasok majd :wink:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Lipi!
Voltam ma a fodrászodnál, elégedett vagyok vele. Nem kellett várnom, és gyorsan dolgozott.

Évi!
Nekem vágás (+mosás, +szárítás) volt, ezért 3.400,-Ft-ot fizettem.
Dokit amiatt akartam váltani, mert szerintem megfertőzte a csemetém szájpenésszel.

Már három napja nyoma sincs a penésznek, nagyon remélem, hogy íg is marad.

Jó hétvégét!

Kép
dzsú
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a köszöntéseket!
Most jöttünk haza Nógrádból, végül is teljesen jó időnk volt, idén szerintem többet már nem utazunk. :)
Annyit írtatok, hogy alig győzöm olvasni!
Táblázatot felrakom, de kérek szépen pontos adatokat az újaktól!

Évi, mi is közel lakunk Eriékhez (eszerint hozzátok is :)), és szoktunk járni a Kerékgyártó-Öv utcai játszóra is.
Ovi: mi a Lengyel utcaiba járunk, ez tőletek csak autóval érhető el vagy biciklivel, BKV-val rettentő macerás. Az Adria lakótelepen van. Vegyes csoportos ovi és aranyosak az óvónénik, ha gondolod, kérdezz rá, van-e még hely véletlenül. Mi a zöld csoportba járunk. Ez az ovi nincs most zárva egyébként.
A körzetes nektek szerintem a Bóbita, Miskolci-Ilosvay sarok. De van ott még a Kerékgyártó utcai meg az Ilosvay téri a közelben. És van egy magánovi is a Kerékgyártóban, végső esetre. Zuglóban nagyon teli vannak az ovik is, bölcsik is sajnos, de hátha szerencsétek lesz. :)

Dzsú, én sajnos nem tartom hihetetlennek az elméletedet. Ha mégis dokit váltasz, akkor lehetőleg másik rendelőből kéne. Mert ha pl a régitek helyettesítené az újat valamikor, az igen kínos helyzetet eredményezne. :(

Lipi, ez a napirend-téma nem semmi :shock: Dehát legfeljebb bólogatsz a dokinak, aztán úgyis úgy csinálod, ahogy nektek jó. :)

Kópé, ha látok eladó sorházat, szólok. Nemsoká elkezdem én is hirdetni a mi lakásunkat. Amíg nincs biztos vevőnk, nem nézegetek komolyabban, mert nem akarok többet csalódni.

Keresem a táblázatot, és mindjárt felrakom. :)

Klára
klara
 
 


Kép
klara
 
 


Jó reggelt!

Dzsú: nagyon örülök, hogy elégedett vagy a fodrásszal. Az árak szerintem olyan felső-közép kategóriásak, voltam már olcsóbbnál és drágábbnál is. :D

Klára: gondoltam, hogy elutaztatok, Te egyébként mindig olyan lelkesen írsz! :D Igen, pont úgy csinálom, ahogy mondod, bólogatok bőszen 8) . De ehhez hozzátartozik az is, hogy ugye Szonja már a második babám, Gergőnél meg mindent elhittem és betartottam, amit az eü-sök mondtak, és a sok ellentétes tanács miatt rengeteg hülyeséget csináltam. :(
Kérlek, tedd be Szonját is a táblába (született 2006.07.25)
Köszi

Dóri
KépKép
KépKép
lipi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?