Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, szép estét!!!

Sonja! :)
Sajnálom, hogy megjött :( Legalább 2 percel hamarabb tette volna, és akkor maradt volna teszt a kövi hónapra! Nagyon tetszik a hozzáállásod!!! Csak így tovább!!!
NEm tudom még mennyi időre kell befeküdnöm, holnap eldől. Igazából pontosan én sem tudom mit jelent. A 2 órás eredményem (a cukros lötty megitala után) lett 8,3. Eddig akiket megkérdeztem azt mondják ez nem olyan vészes, de nem is olyan kevés. Holnap már okosabb leszek.

Vica! :)
Igen úgy van, ahogy írod, attól függ, hogy mit derítenek ki gonolom addig kell benn lenni. Néha nekem is úgy van (bár már egyre ritkábban) hogy a babó visszahúzódik a medence felé, máskor meg jól kidugja valamilyét. egyébként tök szép a pocid!!!!
Csütörtökön dokibá!! DEJÓ!!!!

Betti! :)
Egyszer majd jól azon kapod magad, hogy Bendi befalja a kezét :) :)

Zsu! :)
Gratulálok a párod eredményéhez, nagyon jó!!!!! Drukk a vérvételhez, és sajnálom a szabit :( :(

Móni! :)
Köszönöm szépen, hogy izgulsz értem, nagyon jól esik!!
Sajnálom a tágulást :( Hátha rendberak a gyenevac!
DRUKK!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


500. oldal!!!!!!!!! Kép

Holnap reggel korán indulunk, szerintem már nem lesz időm benézni, úgyhogy felteszem most a

KEDDI TÁBLÁT:

Kép

Pár nap most kimarad, bocsi, de sietek haza :D :D :D

Sziasztok!!!!
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Hallóóóóó!

Mindenki lustálkodik? :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

 
 


Beu!
Remélem nem kell sokáig maradnod! Sokat gondolok rátok!

Vica!
Én vagyok, csak fel kellett tennem az ebédet.

Lara!
Köszi a biztatást! Remélem minden fölös baci távozni fog a szervezetemből!

moni
 
 


Én is vagyok!!! Sajnos túl sokat is olvagatlak Benneteket. Mert nagyon kiváncsi vagyok kivel mi van. Nagyon szorítottam Móninak is.

És Vica, tényleg szép a pocid. Sajnos az enyém már alapból ilyen mostanában. Most el is kezdem a 90 napos diétát.
pihi
 
 


Halihó!
Én is vagyok néha néha, csak dolgozni kell :(

Bea!
Remélem hamar jössz megint és nem lesz semmi gond.

Móni!
Reszkessetek bacik :D

Pihi!
Én is csináltam a 90 naposat :) , sőt azóta is hét közben próbálom tartani, a gyüminapokat is, csak a hét végén bűnözök :)
Lement annyi kg, amennyi a hivatalos átlagsúlyomhoz kell és azóta se le, se fel :) pedig a hét végék elég zabálósra sikerednek :)
sonjus
 
 


Szia Sonjus!

Nekem is vanm a környezetemben egy pár ember, aki látványosan lefogyott ezzel a diétával. De 90 nap nagyon-nagyon sok!!!!Nem tudom, hogy kibírom-e. Te hány kilót fogytál le?


Kép
pihi
 
 


Ez nem jött össze. :(
pihi
 
 


Pihi!
küldök privit
sonjus
 
 


Sziasztok!

Pihi!
Kicsit meselhetnel magadrol!Hogy allsz most a baba temahoz???Varakozas van meg?
Tickert szeretnel csinalni?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Na, jól nézünk ki. Kereslek itt Titeket, erre lelépek. Bocsi. :oops:

Pihi!
Tudom, milyen nehéz totál itt hagyni a babanetet. Mikor 3 hónapig leálltam, akkor én is csak 2 hónapig nem olvastam egyáltalán. Az utolsó hónapban már be-be néztem. :P

Ancsa!
Te is olyan ritkán írsz. Mesélj, hogy vagy? Nyaralás lesz még a nyáron?

Móni!
Azt olvastam, hogy agynevacot érdemes beadni egyszerre Neked is meg Apának is. Úgy állítólag hatásosabb. Egy csomó olyat hallottam, hogy ekkor 1-2 hónap múlva jött a baba.

90 napos diéta????? Nem semmi. A gyümölcsnap egyébként konkrétan mit jelent? Meg van határozva, hogy milyen gyümit kell enni és mennyi vagy csak annyi, hogy nem ehetsz mást?

Most voltam a védőnőnél a véreredményemmel és vagy 10x elmondta, hogy ez nagyon-nagyon jó! Úgy örülök.
:D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!
Gratula a véreredményhez :)
a gyüminap azt jelenti, hogy csak gyümi, de ami belédfér + ehetsz egy kis sósat is, pl. mogyorót, mandulát.
sonjus
 
 


Sziasztok! :)

Beu,
sajnálom, hogy nem lett jó a cukrod :(
Remélem rendbe tudják rakni ezalatt a pár nap alatt!

Zsuzska,
párod eredménye: ejha! :lol:

Vica,
gratula a vérhez! :)

Sonjus: :cry:

Na én meg megérkeztem a Kaáliból! Minden rendben volt az UH-n! :D

Most még meg fog jönni, és pénteken kell kezdenem szúrni magam. Szar ügy, mert a tollszerű mellé kaptam rendes tűset is :shock: Fogalmam sincs, hogy lesz a beadás, de addig majd kiokoskodom. :roll: Van egy jó kis naptárszerű táblázat, amiben benne van, hogy miből mennyit kell, mettől meddig. Hááát, elsőször csak lestem, de lassan leülepszik bennem, és átlátom! :D

Köv. UH 11-én!

Ja, és nem vagyok se HIV pozitív, se Hepatitis B v C hordozó! :D
Nem árt tudni! :D
angel37
 
 


Sziasztok csajok!!!!

Beuról hírek:

Már bent van a kórházban,volt vérvétel,vizelet,egy nőgyógyász megvizsgálta,és ment egy dietetikus is.Elmondták neki nagyjából a diétét és kb 2-3 nap diéta után megnézik vérvétellel,hogyan alakul,ha megfelelő mehetnek haza.
Puszi mindenkinek!!!
csanita
 
 


Angel, Sonjus!
Köszi. :D

Angel!
Egyszer láttam már egy lombikos csajszi ilyen "naptárját", elég érdekes. Ők kottának hívták. Az a szép, hogy mire végigzongorázod, ott vár a szimfónia végén egy babóca. :D
Nem okoskodni akarok, de mégis lesz egy UTOLSÓ mensi. Aztán legalább egy évig semmi!!!!!! Ugye? :wink:
Mi az a "tollszerű"?

Anita!
Köszönjük a hírt! Drukk Beunak, hogy minden rendben legyen! :)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


[i]ANGEL!
Jajj en olyan tyukagyu vagyok! :oops:
NAGYON-NAGYON SOK BOLDOG SZULINAPOT!!!!(igy kicsit megkesve :oops: )
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Vica,
jaja, mégis lesz! :wink:
Nem okoskodsz, én gondoltam a múltkor rosszul, mert azt hittem, hogy már ma kezdődik a stimu! :oops:

Olyan a tű meg a fecskendő együtt, mint egy toll! Megnyomom a végét, és gyakorlatilag beadja magát! :D

Jó ez a zongora-szimfónia dolog! :lol:
Csak az a baj, basszus, hogy sose tudtam kottát olvasni! :roll:

Anita,
köszi a híreket! :)
angel37
 
 


Basszus, én is lemaradtam?!

Angyalom!
Utólag is Isten éltessen sokáig!!!!

Küldök egy vicces képet ajándékba!
Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Jaj, csajok,
Ancsa, Vica köszönöm! :oops: :) :)

És a képeket is! :D

De hát nem is kellett volna tudnotok! Most így hirtelen én sem tudom a tiéteket! :oops:
angel37
 
 


Vica gratula a véreredményhez!

Rólam: Jó volt a nyaralás Horvátországban. Amikor PÉ volt úgy voltunk együtt, hogy attól nem lehetek babás. (69 :) ), aztán két nap múlva rendesen. Úgyhogy nem aggódtam a babatémán. Azt sem tudtam hanyadik napon vagyok. PÉ-t is csak éreztem, de nem tudtam hanyadik nap. Aztán mostanában gondoltam, hogy meg kellene már jönnie. Megtaláltam egy mailt, amit a barátnőmnek írtam 5.-én. Abban pont írtam neki, hogy aznap megjött. Így kiszámoltam, hogy két napja meg kellett volna jönnie. És előtte a szokásos barni. Na most a 26. napon este kezdtem el pecsételgetni. Ma a 28. napon vagyok. Úgyhogy megfordult a fejemben és boldogsággal töltött volna el. De már most fáj a hasam is, úgyhogy lassan biztosan beindul. A sós levegő miatt késhetett 2 napot. Csak az a baj, hogy az NLC-n rákerestem terhesség alatti vérzés fórumra. És ott nagyon sok lány írta, hogy 2-3 hónapig is pecsételtek mensi időben babásan. Szóval kezdek nagyon belemélyedni a dolgokba.

Pedig nem kellene. :) Mert tudom azt is, hogy amikor kellett volna nem voltunk úgy együtt. De hát ezek a hülye nők még a lehetetlenben is tudnak reménykedni.

Szóval megint elindultak az anyai ösztönök és megint nagyon kezdek vágyni egy babára. De attól még nagyon távol vagyok, hogy tegyek is érte valamit. Mármint, hogy doki, inszem stb.., Egyenlőre ez szóba sem jöhet nálam.

Most elhiszem, hogy az, hogy jól vagyok és helyére kerültek a dolgok sokat segít.
pihi
 
 


Angel én is kívánok Neked SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!! :P

Szia Anita! Köszi a híreket!

Ancsa!
Fogyókúrás tickert akartam csinálni!:)
pihi
 
 


Olyan is van???????????? :shock:
Ha megcsinaltad akkor az url kodjat masold be a profilban az alairashoz!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Pihi!

Nem csinálsz egy tesztet? Csak megnyugtatásképpen. Aztán úgy jársz mint én. Pont így voltam, hogy 28. napon már nagyon ki voltam, és hogy nyugi legyen--->délután 3-kor teszt. Hát nem lett nyugi... :D
Kívánom, hogy Te is így járj!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


A teszt szerintem is jo otlet! :D

Vica!
Nincs mit meseljek magamrol! :( Ez a honapom egy kesz csod minden teren! :(
Eddig ugy nez ki hogy megyunk majd a Balcsira!Termeszetesen akkor amikor mensizni fogok!
Ti mentek valahova?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Pihi!
Ez izgi!

Angel!
Csatlakoznék a jókívánságokhoz!
sonjus
 
 


Teszt: de görcsölök és pecsétlegetek is. Ezért nem csinálok tesztet. Ha nem lenne pecsételgetés akkor csinálnék. Ha holnap nem jön meg rendesen akkor holnap veszek egy tesztet és holnapután reggel megcsinálom. Addig semmi esetre sem.

Vica, remélem egyszer tényleg úgy járok mint te. El sem tudom képzelni, milyen érzés lehet.:)
pihi
 
 


Hát nem tudom mi a fenét csinálok rosszul :roll:
pihi
 
 


Köszi, Sonjus, Pihi! :) :)

Pihi,
sztem is megérne egy tesztet a dolog :wink:
angel37
 
 


A főnököm az agyamra megy!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép

Olyan feszült vagyok mostanában.
Beígértek 2-3 hét szabit, merthogy télen nem engedtek el, erre a héten tuti hogy jönni kell, és utána sem biztos, hogy nem kell jönni

Bocsi csak már kivagyok
sonjus
 
 


Pihi!
URL kodot keress,azt masold be!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hello Csajok,

Angyal,
Boldog szülinapot! Mikor volt? Még mindig 32 vagy? (A tábla szerint.)
Szívesen beadom neked a cuccost, ha gondolod. Egyszer elmondom, meg is tanulod. Mindennap itthon vagyunk. Vagy menjek a buszhoz, amivel jársz a megállóban csak kidugod a farod? ...le se kell szállni. :D :D :D

Beu,
remélem, 2 nap múlva hazajöhetsz.

Vica,
óriási a hasad... :lol:
Nekem kb 24 évesen volt ekkora...pedig nem is voltam terhes.
Ne aggódj, legkésób a 20. héten látszani fog.
Jaj de jó volt terhesnek lenni! :D

Pihi,
üdv megint itt, és szotítszorít.

Ancsa,
hogyhogy minden téren vacak volt a hónap? :roll:


Zsuzska,
párod ejha! :wink:

Betti,
olvastam a privit...intézkedem.
Ha "Feneketlen Bendi" napközben nézelődik, mosolyog az tök jó...Peti nonstop sírt. Bár gondolom fárasztó még ez a nem teljesen kétoldali kommunikáció...vagymi.... :shock:
potter_76
 
 


SZia PotterÁgi! :)

Köszi! :D A tábla megvárja Beut! Nekem sem sürgős a javítás! :)

Hááát, bevallom, tényleg nagyon örülnék, ha be tudnád adni, az elsőt! :oops:

Úgyis mostanra ígértem Petike-nézést is! :lol:

A buszos megoldás is tetszik ám! :lol: Csak a hasamat kéne kidugnom!

Szóval péntek? :oops:

Írd meg SMS-ben, hova menjek! :)
angel37
 
 


Sajnos már nincs miért tesztet csináljak :x :x

De jövő hónapban lesz!!!!!!!! :D :D


Szia Ági!
Elhiszed már, hogy édesanya vagy???? :) :)
pihi
 
 


Ági!

Én is majdnem 24 vagyok már (novemberben leszek). :wink: És még terhes is vagyok... :D
Biztos, hogy látszódni fog, mert úgy akarom. :lol:

Sonjus!

Csúnya, gonosz főnök!!! :evil:
(Nagyon jó a macskás kép :) )

Ancsa!
Éppen azért gyere mesélni, hátha attól könnyebb lesz a lelekednek, ha kibeszéled.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Pihi!

Afffenébe! :evil:

A jövő hónapot nem úszod meg! :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 



Pihi!
Miközben olvastalak, reménykedtem... Rég volt már a Vica zebra! Angel most potty, de aztán zebra lesz, reméljük! Zsuzskának és majd Keditkének drukkolhatunk!

Lara!
Te hogy állsz?

Érdekes a természet. Tuti, hogy a hormonok dolgozhattak múlt héten, mikor megjött, és kiborultam. Akkor olyan más voltam. Elkeseredett. De most megint reményekkel teli, higgadt, nyugodt. Nem ismerek magamra. Teljesen másképp láttam akkor a helyzetet, mint most. Akkor totál reménytelennek tűnt minden. Most érzem, és tudom, hogyha ez a hónap nem jön össze, akkor nem fogok kiborulni. Sőt, legközelebb sem. Még ha inszem lesz akkor sem. Türelmes leszek, mert hiszem, tudom és érzem, hogy lesz még babám, és nemsokára be is fog költözni. Ha mégsem, akkor meg tévedtem, rosszak voltak a megérzéseim! :)

Bocs, hogy a gondolataimmal fárasztottalak titeket, de ez most ki akart jönni belőlem!

moni
 
 


Pihi,
sajnálom :(

Móni,
Nagyon jó, hogy így gondolkodsz, és hogy így érzed magad! :)

Mit jelent, hogy én potty? :lol:
angel37
 
 


Móni!

Voltam orvosnál eredmény holnap lesz. Kaptam gyógyszert (Metformin).

Kép
lara26
 
 



Lara!
És hányadik napon vagy?

Angel!
A tábláztban gondoltam. Hogy amikor megjön, akkor leesel alulra, és utána giga mega drukkokkok mennek majd neked!!!
Köszi, a dics-dics-t. Szeretném, ha már így is maradna! Majd mindig el kell ezeket a sorokat olvasnom, hogy erősítsem magam!

moni
 
 


Ez az Móni!!!! :wink:
Januárban azt mondtam, hogy biztos vagyok, hogy ez az év lesz az, úgyhogy bele kell húznunk!!! :)
pihi
 
 


Jaaa! :D OKés, így már értem! Azt hittem vmi elütés... :oops:

Tényleg próbálj így maradni! :wink:
angel37
 
 


Olyan hulla vagyok lányok, nehezemre esik minden mozdulat. Nem tudom, hogy hogyan jutok majd haza. Elalszok jártamban. És fáj a fejem is és a pocim is. Brrrrrrrrrrrrr :?
pihi
 
 


Kép

Kép

Amint látjátok lassan elkezdhetem elpakolni az lsó polcokról és fiókokból a uccokat.Hát idáig jutottunk és mindenki azzal vigasztal, hogy már csak rosszabb lesz a helyzet, de kibírjuk, ha törik, ha szakad. :oops: :lol: :oops:

Marcell, Inci és Apa

Kép
Kép
incike
 
 


Móni!

Nem tudom, hogy hányadik napon vagyok.
:oops:

A küret óta csak barnázgatok, de nem minden nap. Nem tudom, hogy a küret óta kellene számolnom a napokat vagy sem.

Kép
lara26
 
 


Jó reggelt Lányok!

Angel!

Kicsit megkésve, de NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok!!!! :)

Drukkolok nagyon, bár nem írigyellek a szurik miatt. :shock: Tegnap nem néztétek a Fókuszt?? Véletlenül láttam csak, egy magyar "gyerekcsináló" vakcináról volt szó benne.

Ági!

Köszi, majd várom a privis dolgot! :) Nekem az epidurálnál jutottál eszembe, hogy egy vadidegen doki helyett jöhettél volna te beadni nekem. :D

Beuka!

Remélem, hogy rövidre nyúlik a kórházi tartózkodásod.

Incike!

Anyukám mondotta a minap, hogy még visszasírom a "leteszed ott marad" állapotot! :lol:

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Újra itt!

Hát ez elég lehangoló, mármint az, hogy dolgozni kell. (Az Outlook-ot még meg sem mertem nyitni.)

Na mi a helyzet? Van valami jó hír?

A nyaralás szupi volt. Két hét teljes nyugi-pihi-és relax. Fényképeket akartam hozni, de reggel úgy rohantam, hogy nem volt időm átrakni valami adathordozóra. Majd talán holnap sikerül.

Anita! Dobj egy képet légyszi a bébiről, mert nem tudok annyit visszaolvasni. Így utólag is gratula és sok boldogságot. Milyen volt a szülés?

Angel. Az egész augusztust végig fogom izgulni érted!

Na kicsit azért megpróbálok visszaolvasni, de nem sok időm van. Majd még jövök.

Puszi!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szép hűvös reggelt!

Végre nem úgy kellett munkába jönnöm, hogy szakad rólam a víz. :)
Gonolom egy kicsit most mindenki fellélegzett.

Lara!
Mikortól szeded a Metformint? Úgy hallottam, hogy az előbb utóbb mindenkin segí aki PCO-s. Drukk, hogy neked is azonnal összejöjjön novemberben.

Inci!
Marci olyan nagy fiú már. És ez a pakolás...én is ettől félek a legjobban. Gonolom irtó sok türelem kell hozzá. Majd csak jobb lesz. Puszi Neki!

Kamilla!
De jó, hogy újra itthon vagy!!! Holnap feltétlenül hozzál képeket, nagyon kíváncsi vagyok!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Basszus annyira egy tuskó vagyok. Komolyan, most legszívesebben visszapörgetném az időt és előbb visszaolvasnék és utána írnék csak.

Anita. Tudom, hogy most nagyon nagy hülyeséget csináltam és biztos nagyon rosszul esett amit írtam. Ez egyszerűen hihetetlen! Nem térek magamhoz. Erre egyszerűen nincsenek szavak.
Ne haragudj rám kérlek szépen!!!

A francba, már bőgök is!
Na megyek. Asszem most szereztem egy pár rosszpontot itt a fórumon.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!

Neeeee máááááááááár! Nem tudhattad, senki se tudhatta, ilyenre nem lehet számítani. Anita is biztos megérti, hisz most jöttél haza.
Mindannyian megsirattuk szegényeket, ha visszaolvasol, majd látod.
Ez a "rosszpont" hülyeség meg eszedbe ne jusson mégegyszer! :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


sziasztok!!

Gyors bekuk mert alig van idöm!!

Kamilla!
De jó, hogy újra itthon vagy!!!Képeket nagyon várom!

Vica!
Nálunk már nem is esik,de legalább egy kicsit hüvöseb van :lol: !

Angel!

Kicsit megkésve, de BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok!!!! :) :)

Pihi :cry:

Drukk Beunak, hogy minden rendben legyen
:) :)
Bocsi mindenkinek nincs idöm irni!!
Sziasztok!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?