Új privát üzeneted érkezett!

Sonjus!:(
Többiek hol vannak?
breni
 
 


Reni!
Nem tudom ki merre jár, én kicsit dolgoztam.
Lehet, hogy ők is!
Vagy nyaralnak, vagy babát csinálnak :wink: !
Vagy mostanság nem történik semmi érdekes velük, nincs kérdés, felvetés, probléma megoldás stb. nem olyan szószátyárok mint én :lol:
Ennyi variációm van csak :D
sonjus
 
 


Nekem sincs semmi mondanivalóm egyébként,néha feljövök olvasok és ennyi.De nem is baj,mert legalább nem loholom bele magam a babatémába.
Bár rólad nem sokat tudok. :)
breni
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Csak élet jelet adok magunkról,megvagyunk,még egyben. :lol: Csak nehezn tudok ülni,fáj nagyon a derekam.És inkább pihenek,gyűjtöm az erőm.Legkésőb pénteken szülünk.

Mindenkinem mennek a drukkjaim,kismamik vigyázzatok magatokra.

Lara!!!

Rád különösen sokat gondolok!!!!


Majd Beu vagy Vica jön a hírekkel.

Pussz mindenkinek.
csanita
 
 


Én még kicsit vagyok ha beszélgetni akartok!!!!!!!
csanita
 
 


Azt hiszem a szokásos sztorim van:
16. hónapja próbálkozunk a bébivel.
Azt hittem, hogy csak abbahagyom a gyógyszert, 3 hónapig még védekezünk, aztán elsőre összejön. Na nem így lett. Eltelt egy év és úgy gondoltam, dokihoz megyek. Kaptam clostit, csináltak lapart PCO miatt, nemrég átjárhatóságit. Minden ok, a párommal is, és most várunk :) . Várjuk a minimanót, hogy kiválasszon minket. Én csak aznap vagyok szomorú kicsit mikor megjön, a többit próbálom újult erővel átélni. Hol azt várom, hogy PÉ legyen, hol pedig azt, hogy ne jöjjön meg :) Nem mindig könnyű, de már látom, hogy fejlődés van, változik valami, mert ugye a tüszőim is egyre nagyobbak és így nő az esély is :)
Nem is szabad belelovalnod magad a témába, mert direkt, ha megfeszülsz sem sikerül, mert ugye ez nem így működik. :)
Mi tervezünk és valaki más elrendezi a dolgainkat.
Bocs, ha túl bölcselkedős lett :shock:
sonjus
 
 


Csanita!
Sok sok drukk neked péntekre!
Már holnap bemész, igaz?
Nagyon várom a híreket majd!!!
sonjus
 
 


Csanita!Helló.Szegénykém elég lehet most kibírni ezt a meleget.

Sonjus!Igazad van.Nekem is amikor megjön akkor van rossz napom,de a többit én is átvészelem,próbálok nem gondolni a babára.Nekünk ez lesz a 10.hónapunk,én is azt hittem egyből összejön,de nem így lett.Mi még nem voltunk dokinál,majd az esküvő után,ha addig nem jön össze a kis manó.Az az igazság a párom még igazán most jött rá hogy jöhet a baba,nem is voltunk sokat együtt a cél érdekében,de most megpróbálunk 3-4 naponta és nem kelek fel egyáltalán utána hanem alvás,de hát így mindig este kellene együtt lenni.Majd alakul.:)
Drukkolok nektek.
breni
 
 


Szia Sonjus!!!!

Köszi a drukkot péntekre,elraktározom.Eddig úgy volt,hogy bekell feküdnöm holnap,de ma sikerült a doki bácsival megbeszélni,hogy pénteken reggel találkozunk reggel 7-kor.Inkább itthon pihenek mint bent.Meg úgy se csinálnának velem semmit holnap,szóval marad a péntek.A szokásáos szülés előtti teendőket ugyis pénteken csinálják. :lol:

Ági!!!!

Te mint egészségügyes ha esetleg olvasol,nem kötelező a beöntés,szerinted kérjek???
csanita
 
 


Köszi, én drukkolok nektek és mindenkinek aki itt tart, ahol mi!
Jön az a baba, csak győzzük kivárni , igaz? :D
sonjus
 
 


Iszonyat meleg van.És állítólag 35-37 fokot mondanak péntekig.Bár most bírható a lakásba,fúj a szél egész jól jár a levegő.
csanita
 
 


Anita!
Ez jó tényleg, hogy nem kell már holnap menni!
Az ember mégiscsak otthon érzi jól magát, akármilyen jó is az a kórház!
sonjus
 
 


Csajok!!!!!!

Ezt olvassátok el.



www.gynevac.hu

Én csak jókat hallottam róla.Zafírék is beadatták.
csanita
 
 


A mai blikkbe is van róla szó,hogy segített sok meddő házaspáron,és egy anyuka akinek ikrei születtek ennek a segítségével.Olvassátok el.
csanita
 
 


Csanita,
én kaptam beöntést, a dokim és a szülésznő is ajánlotta. Azt mondta, azért jó, mivel kitolásnál sokan nem mernek eléggé nyomni, nehogy odacsináljanak az ágyba. Nekem is ez volt a legnagyobb félelmem egyébként... :roll: Kicsit volt csak kellemetlen, de utána letusolhattam...hááát rendesen kitisztított. Én kérném legközelebb is.
Nem semmi, hogy még mindig egyben vagytok! Egyik ismerősömnek aznap reggel folyt el a magzatvize, mikor be kellett mennie indításra. Szóval még sokminden megeshet! :wink:
Ha indítják, akkor hogyan?

Csajok,
Peti annyit mosolyog, majd kiesik a száján!!! Annyira szeretem, vááááááááá.
potter_76
 
 


ÉN ELOLVASTAM.CSAK ÉN NEM SZERETEM AZ INJEKCIÓT,FŐLEG HOGY FENÉKBE ÉS TÖVIG BENYOMJÁK.
ETTŐL TARTOK EGY KICSIT.DE JÓ LEHET.
breni
 
 


Anita!

Én is kértem beöntést, féltem tőle, hogy kellemetlen lesz, de nem volt az, de mindenképpen vigyél papírból készült WC ülőkét. :) Drukkolok péntekre nagyon. Igazad van,hogy nem mész be hamarabb a kórházba, nekem az agyamra ment a két nap a szülésig. Úúúútálom a kórházakat.


Ági!

Mi várjuk nagyon a mosolyt, most éppen nyelvnyújtogatás-utánzás játék van, olyan édes, ahogy kinyújtja a pici nyelvecskéjét. :)

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok újra.
Kaptunk 3 hónap türelmi időt.
Nagyon várjuk a novembert!!
Köszönöm mindenkinek, hogy olyan sokat gondoltatok rám (ránk).
Most egy kicsit még zavarodott vagyok a történtek miatt.
Azt mondta az orvosom, hogy már simán is összejöhet a baba csak ki kell várni a 3 hónapot.
lara26
 
 


Vica! :)

Szerencséd van, hogy visszaraktad a nagy visszaszámlálót!!! :)
lara26
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Én nem tudom mi van velem, reggel olyan kis rózsaszínes valami jött belőlem, de alig valami. Most meg akar jönni 21 napra?

Hét közben minden reggel iszom egy kis tejeskávét, amiben több a tej mint a kávé :) , de ma az sem esett olyan jól.
A párom sajnos még dohányzik, de csak a munkahelyen (egy helyen dolgozunk) és reggel a füst szaga egy kicsit megmozdította a gyomrom is.
Nem akarok paranoiásnak tűnni, de lehet, hogy lehet, hogy?
Vagy inkább ne is gondolkodjak ilyeneken ugye!?
Ha megjön, megjön, ha nem nem!

Bocsi, csak el kellett mondanom valakinek, hogy mi történt :) és mire gondolok.
A páromnak most még nem mondhatok el ilyeneket, mert mostanság érzékenyebb mint én, és nem akarom hitegetni.
A múltkor is jobban magába zuhant mint én, mikor megjött.
sonjus
 
 


JÓ REGGELT!

SONJUS!SZERINTEM IGENIS REMÉNYKEDHETSZ,CSAK NAGYON NE ÉLD BELE MAGAD,ANNÁL NAGYOBB LESZ AZ ÖRÖM,HA SIKERÜLT.ÉN NAGYON SZURKOLOK NEKED.AZ A RÓZSASZÍNŰ VMI LEHET ÁGYAZÓDÁS IS. :)
breni
 
 


Szia Reni!
Tényleg nem tudom mi lehet ez, olyan fura, mintha meg akarna jönni, de mégsem. Legalább is remélem :)
Érzésre is olyan szúrkál is meg nem is.... ????

Te most hol tartasz? Mármint ciklusilag :) ?
Azt írtad, hogy még semmi doki, és vártok vele az esküvőig!
Mikor lesz a nagy nap?
sonjus
 
 


Sonjus!
Ilyenkor az ember mindig beképzel mindent és nem tudja mit is érez igazából.
Nekem amúgy is mióta nem szedem a gyógyszert mindig vmi bajom,szédülök,fáj a hasam...stb.
Én ma vagyok a 8.napon.Még van egy csomó időnk :wink: .
Szeptember 23.-án lesz a nagy nap.Akkor lesz egy éve hogy nem védekezünk.De még most leszünk úgy együtt hogy minden anyait-apait beleadunk.Bízok ebbe a hónapba.
breni
 
 


7.napon vagyok,elírtam.
breni
 
 


Reni!
Én pedig bennetek bízom :)
Hajrá, hajrá :)
Beraktam egy tampont, hogy ne érjen kellemetlen meglepetés itt a melóhelyen, de nem merem megnézni mi van valójában :?
sonjus
 
 


Semmi nincsen,hidd el.De nem azt mondtad hogy csak egy pici rózsaszínű vmi van?Akkor elég egy tiszt.betét is.Nem?
breni
 
 


Én a te helyedben megnézném és nem dugdosnám tele magam feleslegesen. :lol:
breni
 
 


igazad van, de én nem tudok betéttel létezni :(
sonjus
 
 


Drága Lara!

Nagyon sokat gondoltam Rád, remélem hamar felépülsz, és jön novemberben az a baba. Biztos vagyok benne, hogy akkor azonnal beköltözik, és ki se mozdul onnan 9 hónapig. :wink:

Sonjus!

A helyedben én is inkább kivenném azt a tampont. Úgy is érezni fogod, ha megindul. amúgy meg elképzelhető, hogy tegnap volt PÉ-d, a szurkálások alapján, és ma meg ilyen "ovulációs-maszatolás" van. Hallottunk már ilyenről. Ha baba volna, ilyen hamar nem hiszem, hogy jelek volnának, de sose lehet tudni. :wink:

Betti és Ági!

Olyan jó lehet nézegetni és gyönyörködni a csemetéitekben, ahogy mosolyognak, meg nyújtogatják a nyelvüket. Tündérek lehetnek. :D

Anita!

De jó neked, már holnap babázol! Sok-sok drukk és várom nagyon az sms-t. Ha tud képet küldeni a telód, annak nagyon örülnék, ha küldenél egyet.!!!!!

Velem semmi különös, kezdek nagyon fáradt lenni. Tegnap este is csak 2 részletben tudtam kiterigetni, mert le kellett feküdnöm közben. Reggel felkelés után meg azonnal vissza tudnék aludni, még vagy 10 órát. :? Örülök, hogy itt a boltban helyt tudok állni, bár a "kedves" vevők egyre gyakraban mennek az agyamra. És sokan még büdösek is... :shock: :? Ezt pedig most nehezen tolerálom.
Kb 5 napja volt egy icipici barna, de tényleg nagyon nagyon kevés (mint a kisujjam körme), és csak a bugyin vettem észre este. Meg volt tegnap is. De lehet hogy nem is barna, szóval nem izgatom magam rajta, de jobb volna ha nem lenne. Úgy döntöttem, ha mégegyszer lesz, és nagyobb mennyiségű, akkor elmegyek a dokihoz. De tudom, hogy minden rendben van, csak jobb volna, ha ez se volna. :)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!
Csináltam az elmúlt 3 napban ovulációs teszteket, több félét is, hátha az egyik majd mást mutat mint a másik :) , de azt mutatták, hogy sehol semmi! Én is furcsállanám, ha ilyen hamar jelei lennének a babának.
Közben kiszedtem a tampont és nagyon úgy néz ki, hogy meg szeretne jönni :( ? De miért ilyen korán? 21 napra?
No mindegy majd lesz valami!
sonjus
 
 


Sonjus!Ne már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De akkor mikor lehetett péd?Lehet csak közti vérzés,ne add fel a reményt.
breni
 
 


Sonjus!

Végül is a HSG is bezavarhatott nálad. Hány napja is volt?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!
A HSG 10-én volt!
Kamillának is pont valami ilyesmilye volt, ha jól emlékszem, hogy előbb jött meg a HSG után nem?

Reni!
Nagyon tüdér vagy, hogy így állsz hozzám, de nincs semmi gond, ha mégis megjönne!!!! Komolyan!
Nem tudom mikor lehetett valami is nálam, lehet még meg sem tud érni szegényke rendesen! A doki HSG után megnézett 14-én és akkor még csak 15 mm volt a tüszőm, mondta, hogy ez még kevéskének bizonyul.
Sebaj, a következő hónapra produkálok egy 19 mm minimum :D
sonjus
 
 



Vica!
Már a 9. hetedet taposod! Hihetetlen! Lassan a negyedénél tartasz!

Sunjus!
Ne stresszeld magad ezzel! Vedd ki atampont, tegyél fel a egy vékony betétet inkább.

Lara!
Őszinte együtérzésem! Kívánom, hogy lelkileg mihamarbb felépülj. Nkeem van egy Lara ismerősöm, akivel együtt voltunk kismamik, és neki is element az első babája (azóta két szép gyerkőce van), itt olvashatsz róla, az ami a szülés előtt van topicban, 2000-es őszi archívban, de ők nem vártak 3 hónapot, csak egyet, és jan.-ban már össze is jött nekik a babó.

Velem semmi extra.
moni
 
 


Móni!
Nincs nálam betét :( és nem is tudok vele létezni :(
Arra gondoltam, hogy esetleg egy pizzafutárral azért hozatok :lol: na jó, csak vicceltem!
sonjus
 
 


Az a gáz, hogy most túrtam fel a táskám és tamponom sincs több :) arra az esetre, ha mégis megjönne.
Na ez nem az én napom! :roll:
Ki kell mennem vásárolni! :arrow:
sonjus
 
 


Sonjus!Van valami változás?
Örülök hogy így állsz hozzá.:)
breni
 
 


Reni!
Semmi változás, legalább is hüvelyen kívül semmi jele a mensinek :)
Nagy lelkesen ma nap közben kellett postára mennem :wink: és vettem tisztaságit, olyat ami tangára is jó!
Nem is olyan veszélyes rosszabbra emlékeztem.

Vica!
Szerinted a 10 nappal ezelőtti HSG bekeverhet?
sonjus
 
 


megnyugodtam :)
breni
 
 


Sonjus!

Tuti, hogy amiatt van, hisz Te is emlékszel, hogy Kamillának is hamarabb jött meg. Hát ha mostantól nem lennének olyan hosszúak a ciklusok. Vagy legyen nagyon hosszú, legalább 9 hónapos. :wink:

Móni!

Hát, ja, én is pont számoltam, hogy jövő keddre meglesz a negyede.
nagyon szeretnék már babázni, tegnap is azt álmodtam, hogy megszületett, hatalmas fekete haja volt (mindketten barnák vagyunk, úgyhogy csak a postásé lehetett :D ) és megszoptattam és oooolyan jó volt. Rossz volt felébredni. De majd eljön ez is. :wink:
Hogy vagy? Gyerkőcök?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!Én is rengetegszer álmodtam már hogy terhes vagyok,szülök,szoptatok.De még várat magára sajnos.De viszont az olyan jó hogy nektek sikerült ennyi idő után.:)
breni
 
 


Reni!

Nekem is ez adott erőt, mikro el voltam keseredve, vagy csak egyszerűen vártam a babát. Pl. a lombikos topikot is rendszeresen olvasom, és mindig új reményt adott, hogy 1-2-4-14 év után is sikerülhet. Mert van példa mindenre. Tudom, nagyon nehéz várni, de szerintem a nehezebbik részén már túlvagy. Nekem az első 6 hónap volt a legrosszabb. Bele voltam őrülve. Aztán már könnyebben telnek a hónapok, és közben érik az ember lelke is. Aztán el fog jönni mindenki ideje. Higyjétek el, hogy én is azt hittem, hogy ha meglesz a + teszt, akkor minden megváltozik, de nem. Minden megy tovább, csak egy picit másként kell a jövőbe tekinteni. Számolni kell a babával.
De amúgy a napi körforgás ugyanaz. Olyasmi lehet ez (anélkül mondom ezt, hogy degradánám ezt a szép érzést), mint mikor gyűjtesz egy szép kabátra, és azt gondolod, hogy mikor megveszed, majd "Hű, milyen f@sza lesz!", aztán eljön az idő, megveszed, és ugyanúgy megy tovább az életed, igazából nem változik semmi, csak van egy szép kabátod, aminek örülsz. De nem vagy extázisban tőle, csak jó.
Perzse a babával annyiban más, hogy ha majd megszületik, az is természetes átment lesz, csak éppen ott lesz a SAJÁT gyereked. Ami biztosan csodálatos érzés. Na innentől változik meg gyökeresen az életed. Szerintem.
Úgy látszik ma szómenésem van. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!Olyan jó volt olvasni a soraid.Megnyugtató. :)
breni
 
 


na megyek haza

sziasztok
breni
 
 


Jó reggelt!
A helyzet nálam változatlan, kevéske rózsaszínes valami?!

Hű, Anita lassan beér a kórházba, de lehet már tegnap bement, mert nem jelentkezett!!! Ha minden úgy alakul, ahogy mondta, akkor ma megszületik Regi!!!! Ez izgi!
sonjus
 
 


Sziasztok Lányok!

Ismét fájdalmas búcsút veszek Tőletek, mert jövő héttől előreláthatólag 2 hétig nem leszek(de ez még nem bizti, mert lehet jönni kell előbb dolgozni :( ).

Vica, rettegj, hétfőn megyek Hozzád:-)

Anita, Te biztos megszülsz addig, nagyon sok örörmet leld a kicsiben.

A Többieknek kitartás, babásodjatok, mire visszaérek!

Puszi mindekinek!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!!

Hát nem vagytok elég termékenyek(na nem félreérteni),nem sokat irtatok!

Szia Zsuzska!
Kár,hogy nem leszel 2 héttig!!

Vica!
Te mindig olyan szépeket irsz,olyan megnyugtato
:) !!

Sonjus!!
Szerintem a csajoknak igaza lehet, HSG is bezavarhatott nálad.
még mindig "kevés rózsaszin"van?

Betti!Potter!
Nem tudtok baba képet feltenni, a kis mosolygosokról,,??

Beuka!
??? téged rég olvastalak !!

Hajnyival mi lehet?Tud rola vki?


Csanita!
Várjuk majd a hireket jajj de izgi :D
Már biztos ott babázol a korházba :D :D !!

Bocsi,ha valakit kihagytam!!
Vendég
 


Sziasztok!

Editke, Reni!

Köszi. :oops:

Írtam Anitának, hogy mizujs velük, ha ír, rögtön szólok. De izgi!!!

Zsu!

Várlak nagyon. :D

Sonjus!

Mi lehet ez a rózsaszín???

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica, Keditke!

Nem tudom mi ez a szín :) ez a divat nem? :lol:
Mostmár eldőlhetne, hogy megjön vagy sem!!!
22. napom van. Az is gond, hogy nem tudom mire készüljek, most megint 26 napra jön, vagy előbb vagy később??????
Már nem is tudom mit állítsak be a tickeren :)
Talán jobb, ha semmit

Anita híreit nagyon várom én is!

Zsuzska! Jó pihenést!
sonjus
 
 


Lányok!
Remélem Kisördög nem haragszik meg érte, de olyan jó híreket írt, hogy megosztom veletek!
Látta a bébit és a szivecskéjét is és enyhül a párja is :) most elment pihenni a Balcsira, gondolom majd ír!
sonjus
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?