Új privát üzeneted érkezett!

És most meg sikerült!!!Na ezt nem értem.
csanita
 
 


Sziasztok!

Anita!

DRUKK-DRUKK!!!!!

Móni!

Küldök sok babatapit:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D

Beu!
Anyunak azt mondtam, hogy az utolsó trimesztert már othon akarom tölteni, de ha hamarabb dőlök ki, arra is fel van készülve. Mellesleg árulják a boltot (ezt, ahol dolgozom), és ha eladják, akkor megyek haza. Már enm fogok új munkahelyet keresni. :wink:
Igen, a gmail-es címemet használom. Meg is kaptam a képet, tök nagy már a pocód. Nem akadályoz a mozgásban még? És másban?:oops: :wink: (A másik topikot nem nagyon használjuk, tessék írni oda is. :wink: )

Ancsa!
Nagyon-nagyon-nagyon édes a kislány. Nevét elárulod. Tök jó lehettt neked,hogy babáztál. Biztos rossz volt, hogy hazamentek. De majd látjátok őket hamarosan megint. :)
Úgy látom Beu tickerjét féreértetted. Az vissza felé számol. Tehát 15 hét és 3 nap van hátra a szülésig. Az AFP már megvolt és jó lett az eredmény, ugye Beu? Ma már 24+4 hetes a pocakos kisasszony.
:D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Beuka!
Még meg sem köszöntem, hogy táblázati tag lettem :)
büszke vagyok rá :)
Köszi szépen

Reni!
Húzd még ki egy kicsit, aztán csinálj olyan 2 vonalast, nem nagy cucc :lol:
Jól emlékszem, hogy volt már neked ilyen hosszú? Hátha most ...

Ilyenkor hogy lehet kibírni, hogy az ember nem csinál tesztet?
Mi az az időpont, ameddig lehet várni? Már úgy értem ki mennyire türelmes?
Nekem mikor először nem jött meg időben, talán 2 napot vártam, vagy még annyit sem :) vettem tesztet, aztán persze délután megjött
sonjus
 
 

 
 

SONJUS!
de sajnos nagy cucc,pozitív tesztet csinálni.
igen volt már ilyen hosszú,vagyis nekem ez lenne a normális,de a múltkor is 46 napra jött meg pedig 32-34 nap között meg szokott.Most várok szerintem a 40.napig.
breni
 
 


Én is tudom, hogy nem egyszerű, csak gondoltam kicsit könnyedebre veszem a figurát, de nem akartalak bántani ezzel, véletlenül se!
Kitartást a 40. napig!
sonjus
 
 


Reni!!!!

Jött tőled email,de nincs benne semmi!!!!!Mi akar lenni????
csanita
 
 


Képzeljétek rendeltem szoptatóspárnát és amit kiválasztottam színt van is,és ma elhozhatjuk.Nem volt drága,4990.ft.

Kép
csanita
 
 


Szép meleg napot minekinek!

Hogy bírjátok kismamik a meleget??

Anita!

Még mindig itt?? :) Már csak napok kérdése és meglesz Regina. DRUKKKK!

Lara!

:( Várjuk az újabb híreket. Holnap lesz a köv.vizsgálat?

Móni!

DRUKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!

Ági!

Megértem a védekezni/nem védekezni dilemmádat. Szeretnék én is második babát, de közöltem a családdal, hogy ezzel egyelőre ne zaklassanak, szeretném, ha a testem helyre állna, azon kívül még egy esküvőt is szeretnénk jövő tavasszal. Nekem két hét múlva esedékes a kontroll, szerintem mi egyelőre védekezni fogunk. Hormonális módszert soha többet nem akarok, majd valami mást.

Vica!

Nem is mesélted, hogyan mondtad el a szüleidnek az örömhírt!!!!

Tegnap horror napunk volt, apa hányós-hasmenéses volt, Bendi egész nap sírt és egyfolytában éhes volt. Felváltva főztem a teát apának és etettem a gyerkőcöt, közben állandó kézmosás, nehogy a bébi összeszedjen valamit apától. Szerencsére apa délutánra jobban lett és Bendinek sincs semmi baja.

Betti és a 4 hetes Bendi
betti73
 
 


SZiasztok!

Nálunk ma van horror itt benn a cégnél. Őrület. Már ott tartok, hogy ha most nem jön össze a kétcsíkos teszt a nyáron, én felkötöm magam. Minden nap egy rémálom és szerintem azért is van bennem ez a görcsös akarás, hogy jól itt hagyjam az egész céget a pácban. Tök gáz, dehát ez van. Persze, amúgy is akarnék gyereket, ha jó lenne a munkahelyem, csak akkor nem így mindenáron.
Bocsi, nem kell velem törődni, de ma ilyen napom van és muszáj volt leírnom.

Csanita!!! Drukk-drukk drukkkk!

Banyával mi lehet? úgy eltűnt.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Betti!

Én elég nehezen viselem, főleg így, hogy meg vagyok fázva. Mindenki hülyének néz itt a boltban, hogy hogy lehet 50 fokban megfázni.
Én meg csak tüsszentek rá egyet... :lol:
Szegény Apa, remélem már teljesen kigyógyult. Jó lehetett Neked is, hgy ide-oda ugráltál. Bendi is lehet hogy azért sírt, mert érezte, hogy feszültebb vagy mint máskor.
Basszus annyira szeretném már szoptatni, meg öltöztetni meg babusgatni a kis Mákszemet. De addig még van 222nap. Sokat kell még aludni...
Anyunak nem kellett elmondani, mert ő volt itt a boltban, mikor teszteltem. Apuhoz meg másnap mentem el reggel, hogy februárban nagypapi lesz. :P
Esküvő? Tökjótökjótökjó!

Kamilla!

Akkor külön jó lesz most a nyaralás. Hagyd itthon a cégnek még a gondolatát is, és csak a pihenésre meg az Görögországi látnivalókra, ínyencségekre koncentrálj. Na meg persze az újdonsült férjecskédre. :wink: :P

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 



Sziasztok!
Zsuzska!
Itt is köszi, hogy megírtad atöbbieknek!
Megvagyok, semmi extra, este még ráakcióztunk :D
És mindenkinek köszönöm a drukkokat!
Előre szólok, hogy tesztelést ne várjatok tőlem. Majd csak UH-ra megyek. És hiába 28 napos a ciklusom, múltkor is, és előtte is 33. napon jött meg, úgyhogy sz.tem kivárom a 35 napot. És a hőm sem olyan giga mega, csak 36.7...
moni
 
 


Vica!
Akkor ezt tenyleg jol elneztem :oops: :oops: :oops:
Meg csodalkoztam is hogy csak 15hetes?!BOCSANAT!!!!!!!!!
Alitta Pannanak hivjak a kislanyt!
Kuldtem neked meg a multheten kepet,megkaptad?

Teljes legyen a mai napi kedvem:
Meg reggel beszelgettem a baratnommel(aki mar a 2.varta azota amiota mi probalkozunk)es mondta hogy hajnal ota fajasai vannak!Erre elaludtam Marcival es latom hogy Apa keresett telefonon!Szolni akart hogy a baratnom ferje elsietett(kollegak)!Hivom a nagymamat hogy mi ujsag,erre mondja hogy mar megis szult egy ora alatt!Nagyon sietett a baba kifele! :D Annyibol sajnalom oket hogy vegig kislanyt mondtak nekik es kisfiu lett!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sONJUS!dEHOGY BÁNTOTTÁL MEG. :)
breni
 
 


Móni!

Akkor ahhoz drukkolok, hogy ne tüsző-néző UH-ta menjetek legközelebb, hanem másmilyenre. :D

Ancsa!

Ne csinálj ebből gondot, én is hetekig azt hittem, hogy ez mutatja a hetek számát Beunál. Aztán az tünt fel, hogy a tábliban más van.:wink:
Egy óra alatt megvolt a barátnőd babája? Én is ilyen szülést szeretnék!!!
Szép nevet választottak a nővéredék. Igen, megkaptam a korábbi képet, asszem írtam is itt a topikon, de nem biztos.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ma voltunk Petivel kontroll UH vizsgálaton, majdnem minden okés. Kétoldali vesemedence tágulata van, ami nem komoly, és remélhetőleg elmúlik 6 hónapos korára. Ennek örömére összepisilte magát a kis pucér. :D

Kamilla,
én is így voltam a munkahellyel, ha nem lett volna olyan gáz, megvártam volna a szakvizsgát. És el kellett mennem nyaralni, hogy terhes legyek. Tehát ez a kombináció nekem bejött. Remlem neked is+

Móni,
akkor izgatottan várjuk az uh-t.
:!:

Betti,
Peti is "farkasszomjas" ebben a punnyadt melegben. De amúgy nem nagyon zavarja. Használod még a bimbóvédőt? Te elég gyorsan teherbe estél, lazábban veszed talán, mint én. Mondjuk pár hónap múlva egy ikerpártól nekem is elmenne a hajam.

Csanita,
ne aggódj a nagy meleg miatt. Mivel benned is 37 fokon van a baba, észre sem fogja venni! Lehet, hogy árnyékban kicsit vacog majd. :D
A szopispárna nekem nagyon hasznos...és az enyimé dupla ennyi volt.
Hát...már mindjárt vége a 7nek!!!!!!!! :D

Sonjus,
tudom, hogy vékony az lh teszt, de ha egy éles ollóval hosszában elvágod, igaz, hogy 2 nagyon vékony csík papírt kapsz, de a 2 csík (mármint a kontroll, meg az lh) fog látszani. Most is írt róla Tiza a megint megjöttben.

Ancsa,
én is titkon kislányt szerettem volna, de egy fiúcska is olyan jó!!!!!!!!! :D Nem semmi az 1 órás szülés! :)
Tesód kislánya nagyon aranyos!!!!!! Elhiszem, hogy hiányzik.
Jó sok clostys ciklusod volt...Remélem a váláts meghozza az eredményt...vagy ez az uccsó clostys hónap.

Angyal,
hun vagy? Régen írtál vagy csak felületesen olvasok?
potter_76
 
 



Halihóó!!!

Ancsa! :)
Nagyon cuki a kiscsaj!!

Vica! :)
Tényleg említetted már, hogy a 3. harmadot már otthon szeretnéd tölteni, bocsi, hogy nem emlkeztem :oops:
No el akarjátok adni a boltot?!?! Ez már komoly, vagy csak felmerült. Egyébként a bolt ugye benn van Cserkeszőlőn, és valami villamossági kütyüs?
Köszönöm, a felvilágosítást a tickeremről, igen valóban kicsit megtévesztő!
NO AKKOR MINDENKINEK A TICKEREK VISSZAFELÉ SZÁMOLJA A HETEKET :) :) :)
Ezek szerint nem volt olyan egyértelmű.
Köszönöm a poci bókot :) Nehéz már lehajolniom, esténként a lábam megtakarítása jelenti a legnagyobb gondot, meg érzem, hogy nincs már olyan jó erőnlétem, mint régen. Könnyen elfáradok. No meg egyre nehezebben viselem a meleget.
De nem panaszkodni akarok, hisz ezt vártam már régóta.
A "másik" témáról, majd nyilatkozom "amott" :)
Nálad mia helyzet? Már biztos nem megy föl minden nadrág!
Védőnőnél voltál már?

Szonja! :)
Nem kell megköszönni, aki szeretné, és a topicot látogatja bekerül a tábliba :) olyan jó volt olvasni, hoyg "büszke vagy" a táblázati tgságra :)
Én nagyon drukkolok a zöld régióban lévőknek, hogy átkerüljenek a rózsaszínbe!!!!!!!

Btti! :)
Szegény Te! NEm lehetett könnyű két férfit így ellátni! NAgyon ügyes vagy!!!

KAmilla! :)
Abszolút megértelek a munkahelyeddel kapcsolatban. Nálunk is bolondok háza van. Én helyettesítem az egyik kolléganőnket, és úgy látom a másik két kolléganőmet nem igazán hatja meg, hogy nemsokára elmegyek, és talán bele kellene tanulni a helyembe.
NA mindegy, eszem ágában sincs magamat Veled áösszehasonlítani, hisz nekem már nincs hátra egy hónapom se, csak azt akartam mondani, hogy együttérzek Velek, megértelek, tarts ki, már csak pár nap és GÖRÖGORSZÁG!!!!!!!!!!!!!
NAgyon jó lesz NEktek!!! A szárazföldre mentek, vagy vvalamelyik szigetre?

Anita! :)
MA is CTG? Gondolom milyen nehéz lehetett az a fél óra!! Kitartás!!!
Lehet, hogy Regi éppen július idusán szeretne megszületni :) Az meg mindjárt itt van :)
Olyan béna vagyok, mire jó pontosan a szopis párna?

Ági! :)
Asszem szegény Anygyal nem Netezhet annyit, mert ellenőrzik :(
Remélem azért benéz ma!
Örülök, hogy a kis pisis Petinél "majdnem" minden rendben van. Bizti, hogy elmúlik az a tágulat? Egyáltalán okozhat ez problémát?
Szegény, próbálja magát hűteni pisivel, csak még nem tudja, hogy az meleg :) :wink:

Na indulok dolgozni. Olyan idegesítő, hogy már tudnék Netezni a m.helyemet, mert a kolléganőm gépén van Net (persze, csak akkor tenné ha nincs ott, hisz még a végén meglátná, hogy mit csinálok) de egyszerűen nincs időm rá. No de....
NEm is folytatom, megyek.
JA igen!

LARA!!!! :)
MA mész megint UH-ra, igaz? GONDOLOK RÁD EZERREL!!!! DRUKKKKK++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szép napot!!!


Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 



Lara!
Annyit, de annyit jársz az eszembe! Nagyon nagyon szorítok, hogy jó hírekkel gyere!!!!

Vica!
Köszi! Jó lenne, ha így lenne, de nem merek ennyire előre gondolkodni! Hőm még mindig 36.7, pedig napi 300mg Utrot szdek, ami uyge progi. Nme értem...

Beu!
Kitartás! Már tényleg nem sok van hátra a melóból! Úgy szeretnék már én is hasonlókról "panaszkodni". Ismerős érzés, de boldogsággal eltöltő!!!

Kamilla!
Nektek meg hajrá nyaralás!

Anita!
Mizujs??????????

Reni!
És veled???

Velem semmi extra... Vagyok mint abefőtt.
moni
 
 


Helló Csajok!

Beu!
És te medddig dolgozol? Egy hónap pontosan, ahogy írtad? Tényleg nehéz lehet a lábmosás ekkora pocóval.
A nadrágjaimmal még elég jól boldogulok, bár kissé szűkek már az elejétől fogva. Vagyis nem a hasam nőtt, hanem az eddig is szűk nacikat már nem tolerálom. A pocim viszont sokat szurkál, meg valahogy érzem, hogy feszít meg nyúlik, ahogy nő a méhem. Sztem még 1-1,5 hónap és látszani fog.

Ági!
Örülök, hogy Petivel végül is nagyjából minden okés. Azt a tágulatot meg majd biztos kinövi. A kis pisis mindig csinálja a fesztivált? :D

Móni!
Nem értek ehhez az Utro-dologhoz, de lehet hogy jobb volna, ha nem idegesítenéd magad a hőmérővel. Az a baba hőmérő nélkül is ott marad. :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 



Vica!
Igazából 36.8-nál nem nagyon megy fejjebb a hőm, úgyhogy nem idegesítem magam. Csak azt gondoltam több progi=magasabb hő. De ezek szerint nem így van. Meg azért is mérem, hogy képben legyek. Mert ha leesik, remélem nem fog :wink: , akkor legalább nem reménykedem tovább. Mert tesztelni nem fogok.
moni
 
 


Hello Lányok!
Szia Kamilla! Látom hiányoltál, aranyos vagy, jól esett... :oops:
Szóval tényleg megint eltűntem, de most sajnos nyomósabb okaim voltak rá.
1 hónappal ezelőtt, 32 hetesen elkezdtem vérezni, és be kellett mennem a kórházba. Én csak keményedéseket éreztem, de csináltak ctg vizsgálatot, ami kimutatta, hogy egész komoly fájásaim vannak. Nem is engedtek haza, bent kellett maradnom, majdnem 1 hétig ott voltam, kaptam infúziót, meg gyógyszereket. Szerencsére sikerült is a szülést visszatartani, a kis Kamilla meggondolta magát. A doki nagyon nehezen engedett csak haza, bent akart tartani továbbra is, de nagyon rosszul éreztem magam ott, ezért kikönyörögtem, hogy hazajöhessek.
Már 3 hete itthon vagyok, de szigorú fekvésre vagyok ítélve, csak wc-re és zuhanyra kelhetek fel, és tulajdonképpen az sem esik jól, rögtön begörcsöl a hasam. A számítógép sajna messze van az ágytól, bonyolult lenne átrendezni a szobát, úgyhogy marad a könyv, és a tévé. Viszont tegnap voltam orvosnál, és úgy tűnik lassan engedélyt kapok a felkelésre. :) Bár most még kicsit illegálisan ülök itt, de tulajdonképpen holnap betöltöm a 36-ot, és akkor már nem lesz koraszülött a kiscsaj. :lol:
Szóval velünk ez a helyzet, de talán most már megússzuk komplikációk nélkül. A babanetes dolgokból sajnos teljesen kiestem, szinte semmit nem tudtam átolvasni. El vagyok maradva itthon is mindennel, szegény férjecském meg megszakad... :(
Remélem azért jól vagytok, és minden rendben...
Pussz

Kép
Kép
banya1
 
 


Reni!
Örülök, hogy nem értettél félre :)

Lara!
Nagyon izgulok, hogy milyen hírekkel jössz!
Kezem, lábam, mindenem keresztben, annyira drukkolok :)

Beuka!
Én ma rózsaszínben jöttem, hogy hamarabb abban a sávban lehessek :)

Móni!
Hajrá, hajrá!!! :)

Párom annyira tündéri volt a múltkor, a kórházban nézte, hogy a szülni készülő kismamák mászkálnak le-fel, aztán megkérdezte, hogy a filmeken ami van, az akkor nem igaz, hogy fájás, üvöltés, rohanás, szülés és kész is? :) Mondtam neki, hogy ez azért szerintem nem ilyen egyszerű és gyors, de Ancsát olvasva (1 órás szülés) és az unokahúgom példáját nézve, aki úgy szült, hogy gátmetszés sem volt, mert már jött is a bébi :) , látom lehetséges!
Ő most várja a 2-at, szeptemberre és megbeszélte a dokijával, hogy most sem vágnak.

Ági!
Lehet majd mégis rászánom magam az LH tesztre, főleg hogy ma voltam UH-n és 15 mm :) Sosem volt még ekkora!!! :)
Én nagyon bizakodom, látom a fejlődésem, hogy mindig minden hónappal előrébb vagyunk!
Azt mondta a dokibácsi, hogy 3-4 nap múlva szerinte ez jó lesz és hajrá! Aranyos volt nagyon, mert mosolygott és mondta, hogy hátha legközelebb már csak akkor megyek, ha bébi van :) Kacsintott és azt is mondta, hogy jól nyaraljunk ám! :)

Kamilla!
Ne idegesítsd magad a cég miatt, nem éri meg!
Én is voltam úgy, hogy nagyon elegem volt, de aztán rájöttem, hogy én sokkal fontosabb vagyok, mint a cég, így le is tudtam nyugodni! Haza sem viszem nagyon az ottani (itteni, mert benntről írok :) ) gondokat.
Nyugi kell annak a leendő báránykának!!! :)

Szép napot mindenkinek
sonjus
 
 


Sziasztok!

Köszi a bíztatásokat. Tegnap tényleg nagyon ki voltam bukva. Ma valahogy jobb, pedig semmi nem változott. Sajnos hétvégén is dolgoznom kell, mert keddig mindent be kell fejeznem és a fejemre szakadt a cég. Még az a szerencse, hogy apa úgyse lesz otthon mert "kan buli" lesz a kollégákkal, úgyhogy ráérek.

Jó lenne, ha még a hét elején megjönne, mert akkor a pé-t még elkapjuk Krétán. (31-én jövünk haza)

Lara, nagyon nagyon szorítok érted!!!!!!!!!!!
Csanita! A legjobbakat.....Mire visszajövök már külön lesztek. Sőt! Hát még hétfőn kedden is itt leszek, úgyhogy addig biztos megszületik a pici.

Banya, jó hogy írtál. Örülök, hogy nem lett baj a végén. Most már akár mikor megindulhat a szülés, nem lesz gond. A névválasztás meg egyenesen zseniális!

Móni! Neked is drukkolok. Remélem jó hírekre jövök haza!

Vica, várom már nagyon a pocis fotóidat!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Megjött!Nem vagyok szomorú,vagyis attól nem, hogy megjött,attól inkább hogy miért nem sikerül már 9 hónapja.Szeptember-október doki.
Beuka!Írd át légyszi.Ma 1 cn.
breni
 
 


Banya,
milyen jó, hogy már a 36. héten vagy ezek után. Biztos kemény időszak volt. Drukkolok, hogy Kamilla ezek után könnyen megtalálja a kifelé vezető utat ha itt az idő. :)

Beu,
nem okozott eddig problémát ez a veseeltérés, vidáman pisilt eddig is, mint a "Pisilő kisfiú" Velencében. (Ott van, ugye?)
Nem aggódom túl a 6. hónapig. Hisz annyi anatómiai eltérés van, ami semmit sem okoz.

Móni,
mindig olyan jól tűröd az eseményeket! Le a kalappal!

Betti,
ma már jobb a srácoknak? És neked?

Lara,
nagyon szurkolok!!!!!!!!!!!!!!!!

Vica,
hát, nekünk ez a rugalmas napirend nem akar bejönni. Folyton elcsúszunk, és asszem ez nem csak nekem rossz. Szal mától szigor van, gyerekgyógyász rokonunk szerint 1 hétig több bömbi, és utána okés. Én is olyan rendszertelen vagyok, hogy rámfér! Szoríts, hogy bírjam, ha Peti sír!!!!!
potter_76
 
 


Ági!

Azt hallottam (én is imádom az ilyen kezetű szövegeket, dehát tapasztalatom még nincs), hogy ha van is bömbi, egy kicsit ott hagyhatod a babát magában. Mert neked csinálja a műsort. DE! gyakran be kell menni hozzá, hogy tudja, hogy nincs egyedül, csak anyának dolga van. Érezze, hogy vele vagy, de nem állandóan. Biztos k*rva nehéz, sztem nálam is gyakan el fog törni amécses, de kitartás, küldök sok-sok türelmet és drukkot, hogy menjen. És szetem nem is kel egy hét. 3 nap és beletanul a kis pöckös. :wink:

Reni!
Basszus...sajnálom. :( Legalább nem szívatott 40 napig.

Kamilla!
Csak Neked, csak most, csak itt, küldök egy 0. pocifotót. Hogy legyen mihez hasonlítani. :D

Banya!
Hú, izgultam, mire végig olvastam a történeted, hogy nehogy megint valami rossz hír legyen, de hálistennek jól alakul a vége. Akkor hamarosan babázol? Küldjél majd minél hamarabb képet a kis Kamilláról. :)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 



Potter!
Köszi a dics-dics-t! Nem tudom meddig tűröm ilyen jól. kezdek belefáradni. ma reggel is elpityeredtem magam.

Banya!
DE jó, hogy jelentkeztél!
Én akár az egész terhességet végig feküdném, csak jönne már a baba!

Reni!
:cry:

Lara!
Nagyon szorítok!

Kamilla!
Jó, hogy iylen rövid ciklusaid vannak!
moni
 
 



Vica!
Én is kérek 0. pocifotót! :lol:
Monjuk az enyém már most olyan mint másnak a 3. hó. :cry:
De most nem érdekel, cél a baba! Majd utána tonázom, addig nem merek.
moni
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy csak így bepofátlankodom! Csak egy kérdésem lenne.
Elég erős a gyanúm, hogy egy baba landolt a pocakomban...ma vagyok a 32. ciklusnapon. Januártól így alakultak a ciklusaim, 31, 31, 29, 29, és a legutóbbi pedig 26. Szerintetek, ha ma tesztelek egyet, akkor kimutatja már a pozitívat? És ha negatív lesz, akkor elhiggyem? Vagy várjak pár napot, és csináljak másikat? Úgy emlékszem a 32. napon már kiderül az igazság. Semmi mensire utaló jelet nem érzek. Szerintetek? A hőm tegnap este 37.8 volt, ma reggel 37.3, mind2 hüvelyben mérve. Igaz nem szabályosan csináltam, mert este a városból való hazatéréskor mértem meg, mikor ki voltam melegedve, reggel pedig elfelejtettem ágyban maradva megmérni, így csak azután mértem, mikor kikísértem a párom, és elmentem wc-re.
Előre is ezer köszönet a segítségért, és mégegyszer bocsánat a zavarásért, de ennél nem tudtam job helyet, kitalálni, ahol kérdezősködhetnék.
Minden jót nektek!
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Megvolta z újabb ctg,és csak ismételni tudom magam:Semmi változás,Regi nagyon jól érzi magát odabenn!!!!Pedig milyen jó dolga lenne itt kinnt,azt a sok puszit amivel elárasztanánk!!!!Ilyenekbe nem is gondol bele a Drágám. :lol: Maradt már valakibe gyerek???? :lol: :lol: Lehet Én megdöntöm!!! :lol:

Mesélni akartam,hogy Apa hangját nagyon szereti.Mikor hazajön,puszi a pocakra,kicsi simogatás,beszélget vele,és olyanokat rudos neki,válaszol.Hát gondolhatjátok!!!Apa a fellegekbe jár azilyenektől.Ma is megállt a kiságynál,és csak nézte.Imádom. :D

Lara!!!

Nagyon sokat gondolok rád!!!!Drukkolok,hogy minden rendben legyen.

Reni!! :cry:

Ma mikor ctg-n voltam volt egy szülés a mellettem levő szobába!!!!Jaj szegény csajszi,már éjjelóta vajúdottDe mire végeztem meglett a baba.És láttam,tündéri volt.

Beu :D

Elfelejtettem írni,hogy 12 kg-t híztam.Szopispárna nagyon jó,drekamat is tartja,meg szoptatáshoz is segítség.

www.szoptatosparna.hu
itt meg tudod nézni mira lehet használni.Nagyon jók a képek rólad,csini vagy!!!!
csanita
 
 


Kisördög!
Én nem tudom mikor derül ki az igazság, de gondolom minél tovább húzod, annál biztosabb :) /de okos vagyok mi :) /
Ha mégsem bírod ki, szerintem vegyél egyből 2 tesztet, csinálj egyet most, ha negatív, akkor 1 hét múlva a másikat.
Én azt hiszem így csinálnám
sonjus
 
 


Móni!
Küldtem 2-t is. :wink:

Kisördög!
Sztem ha van baba, akkor már tuti, hogy kimutatja. Nem tudod véletlenül, hgy mikor volt PÉ-d? Mert onnantól 14 nap a mensi.
A hőd biztató, drukkolok. Reggel csinálj egy tesztet.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Helló Csajok!

Tegnap már nyugis napunk volt, apa ment dolgozni is. Azért délután volt egy kis "állandóan éhes vagyok, állandóan cicin lógnék" nyekergés, de aztán szinte egész éjjel nyugalom volt. Nem akarom elkiabálni, de az utóbbi 1 hétben 5 órákat alszik éjjel a kis Pocok. Persze cserébe napközben kevesebbet. Egész nap zabál, aztán éjjel meg elraktározza a zsírpárnákba a tejcit. :D

Anita!

Én is így álltam egy hónapja.... :o

Kamilla!

Ne bosszankodj a munkahely miatt, gondolj Krétára meg a pihenésre.

Ági!

Mi is megkaptuk a UH beutalót, ti hol voltatok? Már előre félek, hogy megy majd a sírás-rívás. :shock:

Igazad van, hogy én lazábban veszem a köv.gyerek témát. Élemedett korom ellenére hamar teherbe estem, nekem most éppen ez a "gondom". Azért ne kövezzetek meg emiatt. Egyébként nálunk is lány készült, mindenki lányt jósolt, de nem csérélném el ezt a kis rosszaságot már. :D Még mindig bimbóvédőzünk, bár néha sikerül anélkül a bal oldalon, de a jobb cicim majdnem reménytelen. Lehet, hogy mire elfogy a tejem, addigra lesz használható mellbimbóm??? :lol:

Banya!

Megnyugtató, hogy nincs baj, most már tényleg nem lesz koraszültött, mekkorára becsülik most a bébit?? Azért még maradjon bent egy kicsit.
betti73
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy csak így bepofátlankodom! Csak egy kérdésem lenne.
Elég erős a gyanúm, hogy egy baba landolt a pocakomban...ma vagyok a 32. ciklusnapon. Januártól így alakultak a ciklusaim, 31, 31, 29, 29, és a legutóbbi pedig 26. Szerintetek, ha ma tesztelek egyet, akkor kimutatja már a pozitívat? És ha negatív lesz, akkor elhiggyem? Vagy várjak pár napot, és csináljak másikat? Úgy emlékszem a 32. napon már kiderül az igazság. Semmi mensire utaló jelet nem érzek. Szerintetek? A hőm tegnap este 37.8 volt, ma reggel 37.3, mind2 hüvelyben mérve. Igaz nem szabályosan csináltam, mert este a városból való hazatéréskor mértem meg, mikor ki voltam melegedve, reggel pedig elfelejtettem ágyban maradva megmérni, így csak azután mértem, mikor kikísértem a párom, és elmentem wc-re.
Előre is ezer köszönet a segítségért, és mégegyszer bocsánat a zavarásért, de ennél nem tudtam job helyet, kitalálni, ahol kérdezősködhetnék.
Minden jót nektek!
Vendég
 


Jujj, bocsi hogy itt bénázok, és elküldtem ugyanazt mégegyszer! Most bemásolom, amit eredetileg akartam...

Köszi szépen a segítséget! Tudom, hogy nem érdemes méregetni, csak reggel, ágyban, mielőtt még egy centit is mozdulnék, és lehetőleg mindig ugyanakkor. Csak már kínomban méregettem, hogy leesett-e esetleg, és akkor biztos megjön...de hát 37.8 nem éppen mondható alacsonynak. A reggeli 37.3 sem mond ugyan most semmit, bár nekem a normál hőm 36.5 körül van, tehát, ha le lenne esve, akkor kis mozgás után sem mutatna ennyit. Na mind1.
A ciklusom februárban volt utoljára 31-es, utána 2x 29-es, és legutóbb 26, tehát ha úgy nézükk, most beszélhetünk akár 6 napos késéről is.
Sajnos ez most nem az örömteli, izgatott várakozás, mert én még fiatal vagyok (21 múltam) és nem szeretnék még babát. Ha útban van, akkor csak becsúszott. Kiszámoltam, és ha megfogant, akkor csak 26 napos ciklus szerint lehetett, mert a 12. napon voltunk úgy együtt utoljára, hogy nem védekeztünk. Sajnos a párom rettentően ódzkodik a dologtól, és inkább nem írnám le, miket gondol arról, hogy most gyereke szülessen. Én odavagyok a babákért, és szeretnék már ott tartani, hogy bátran vállalhassam, de sajnos ez még nem az az idő. Természetesen az abortusz ki van zárva részemről, de szerintem el tudjátok képezlni, hogy ez így mégsem tökéletes boldogság, hogy most érkezzen egy baba, ha az apukája nem akarja őt. Így nem tudok felhőtlenül örülni neki, nem beszélve arról, hogy most készültünk kiköltözni Angliába dolgozni, és lediplomázni. Persze ez már a legkisebb probléma.
Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú lettem, de valahogy kibukott belőlem, pedig nem terveztem, hogy ennyire kitárulkozom, mivel nem tartozom a topikotokba, és csak egy kérdésem lett volna.
Vendég
 


Kisördög!

sztem Te terhes vagy... 26 napos ciklusnál a 12. nap a Pé kb.

Holnap csinálj egy tesztet és okvetlenül írd meg mi lett az eredmény.
A párod hány éves??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Kisördög,
nem baj, hogy leírtad, még ha "nem is tartozol ide", ahogy te fogalmaztál. Néha jobb leírni idegeneknek...
Sztem vegyél ma egy tesztet, és csináld meg holnap reggel az első vizeletből. Ha negatív, és nem jön meg, csinálj egyet 4-5 nap múlva. Ha poz, vagy akkor sem jön meg, akkor menj el orvoshoz.
Sztem Anglia nem gáz, ott is felnőnek gyerekek. Ha stabil a kapcsolat, akkor valszeg a párod ha nem is rögtön, de fog örülni az esetleges babónak.
Ha nem vagy terhes, akkor fellélegezhettek. Amikor én is ilyen fiatalka voltam nekem is volt pár ilyen húzós pillanat. :shock:
Írd le majd, bármi is lett, ok?!

Vica,
tudom, én is olvastam ilyeneket. De már folyton beugráltunk hozzá, sosem aludt, de mindig fáradt volt. Nem hiszem, hogy lesz neki ennél rosszabb. Ha mi nem lettünk volna olyan buzgók, talán sokkal hamarabb elaludt volna. :wink:

Betti,
nekem mindig totál lapos mellbimbóm volt, de Peti tök jót csinált belőle...meg gondolom a mellszívó. Komolyan, most már totál bababarát formája van. :D Azt olvastam, hogy a lapos mellbimbót a környező kötőszövet húzza be. De a szopizás megoldja, hogy ez a kszövet lazuljon, elszakadozzon, és a cickó aztán úgy marad! :D Hegyesen! :D :D :D Talán ha te is megpróbálnád, lehet, hogy nem csak az elválasztásra lenne formatervezett. :D

Csajok, jó téma, mi??? :D :D

Anita,
az én bababennmaradási rekordom +11 nap! :D De neked már ezt a hetet jósolta a doki, szal ne parázz. Engem sose bíztatott az enyém. :wink:

Móni,
nem baj, nem is a sírásra gondoltam. Régebben az volt az érzésem, hogy mindig új teóriákba kapaszkodtál egy rövid ideig, aztán következő ciklusban egy másikba. Kapkodva. Tudom, mert én is voltam ilyen (igaz nem babatémában), és sose lett eredménye. Most már nyugodtabban írsz, valahogy tök máshogy, ami nekem működőképesnek tűnik.
Bevallom aggódtam érted, és azt akartam tanácsolni emilben, hogy keress fel egy pszichológust. Nem akartam beleszólni. Most meg örülök, mert sokat változtál az írásod alapján. Mi segített?
potter_76
 
 


Én most úgy gondolom, persze ennyi idős fejjel (31), hogy egy bébi akkor is egy bébi, függetlenül attól, hogy apukája akarja vagy sem! Ha te semmiféleképpen nem vetednéd el, akkor próbáld boldogsággal és szeretettel várni, mert ő az, aki nem tehet semmiről és olyan boldogságot visz majd az életedbe, amit elképzelni sem tudsz!
Ez de szép volt :)
Na én jól ellíráztam itt :)
Azért tényleg kíváncsi vagyok én is, írd meg mi lett a teszt eredménye!
sonjus
 
 


Jajj, Zsuzska, ne ijesztgess! Akkorát dobbant a szivem, ahogyan elolvastam ezt a kijelentést, hogy el sem hiszed! De tényleg! Igen, tudom, hogy a 12. nap lehetett a PÉ, ha 26 nappal számolunk, később viszont védekeztünk. :(
A párom 29 lesz szeptemberben. Tudom...én is elfintorodnék, ha ezt látnám kívülállóként. Ő Dj, és kicsit más az életstílusa és életfelfogása, mint másoknak. Ő még élni akar, és szabadságra vágyik. Ez mellett még az apa-ösztön sem fejlődött ki nála egyáltalán. Ilyeneket mond, hogy neki a gyerek egyelőre egy pénznyelő automata, aki nem csinál mást csak bömböl, pisil és kakil (persze kicsit csúnyább szavakkal kifejezve az utóbbi 2-t). Azt mondta, hogy ez majd lehet, hogy változni fog, de most még bármilyen szomorú, akkor is ennyit jelent neki egy gyerek, és nem akarja sem az ő, sem a gyerek életét elrontani ezzel. És persze én vagyok nagyobb százalékban, aki hibás a történtekért, mert hogy szünetet tartok a gyógyszerrel (ő ezt tudja is december óta), az óvszert pedig nem szeretem, és "látnom kéne az arcomat az óvszer hallatán". A döntésben persze már fifti-fifti az állás, ami nála úgy néz ki, hogy vetessem el! Az én életem viszont akkor menne tönkre, ha megölném a babát...ha egyáltalán létezik. :(
A fenébe, már megint dől belőlem, pedig nem akartam. Gondolom páran elszörnyedtek a párom kijelentésein, de higgyétek el, nekem a legroszabb ezt leírni, és tudomásul venni. Nem tudom, hogy hogyan tudnám kicsit puhítani, ha tényleg baj van. Attól pedig egyenesen rettegek, hogy egyedül kell felnevelnem, a szüleim előtt ez hatalmas szégyen lenne. Mindketten 2, ill. 3 diplomások, nekem meg csak egy érettségim van, és most akartam Angliában diplomát szerezni. Áhhh, totális elkeseredés! :(
Vendég
 


Kisördög!!

Ne haragudj nem akartalak megbántani!! meg hát 100%-ra én sem tudom...most nem tudsz egy tesztet csinálni, sztem ha terhes vagy most is kimutatná.
a párod véleménye tuti változna...de azért egy két diplom a tarsolyban nem hátrány....gondold át még egyszer.
ja és mi itt vagyunk ha valami van nyugodtan beszélj!!!! :wink:

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska! Dehogyis, nem bántottál meg, csak tényleg megállt bennem az ütő egy pillanatra, és majdnem kiugrott a szivem a torkomból, ahogyan szembesültem azzal a 3 szóval ("Te terhes vagy") :) Na de hát ez van, ha az ember lánya ilyen figyelmetlen, és hulla ideg ez miatt. De semmi gond, nyugi, nem tudhattad! Az a baj, hogy hiába nem mondod 100-ra, én akkor sem tudom már elhinni, hogy még megjöhet, hiába bíztatom magam ezzel. :(
A párom meg sajnos olyan ember, aki először robban, nagyon gyorsan, és nagyon intenzíven felhúzza magát apró dolgokon is. Majd később lehiggad, és emberien áll a dolgokhoz, megértőbb. Na és legtöbbször egy ilyen eset után hetek/hónapok múlva már az is kiderül, hogy az is lehet, hogy nekem volt igazam, és legtöbbször csak mosolygunk rajta. :) Most a baba kérdés persze ennyire nem poénos, de ha gáz van, akkor nagyon bízom benne, hogy a kezdeti robbanás, szitkozódás, és vádlás után (amire már előre készülök), pár nap múlva emberien is el lehet majd vele beszélgetni, és megérti az én érzéseimet is. Persze a véleménye nem hiszem, hogy változik, mert ilyen gyorsan biztosan nem akar majd apa lenni, de talán el tudja fogadni a helyzetet. Őt az sem hatja meg, hogy az ő vére, és félig belőle is van, nem kell neki...a mostani tényállás szerint. Talán majd ha az orra alá dugom az első UH képet, vagy először látja a monitoron...jajj, azért ne rohanjunk ennyire előre, most magamat is megijesztettem, még egy pici remény van, hogy a miki megkésve bár, de ellátogat. :shock:
Vendég
 


Kisördög!

Arra kérlek ha csináltál tesztet mindeképp szólj nekünk...

egyébként nem szokott késni??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Persze, jövök, amint van vm hírem! Hát az a nagy b. helyzet, hogy soha nem késik, max hamarabb jön meg. Ezt a ciklusaim is mutatják...január óta 31, 31, 29, 29, 26...és ma ez a 32. nap. :(
Vendég
 



Potter!
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Ennyire elpirultam a dícsérteden. Köszönöm nagyon! Sokat segít az önbízalmamnak! Tényleg "gázos" voltam sokszor, és jó, hogy más is látja a pozitív változást, nemcsak én érzem így, jó, hogy átérződik az írásaimon is. Tényleg nagyon sokat változott a gondolkodásom. AZ első, és llegfontosabb, hogy már a lombikra nem is gondolok. Ha nem lehet több inszem nem megyünk sehovasem tovább, éljük a további életünket, és ha beköszönt valaki/kik, akkor szeretettel várjuk, és örülünk neki/k. A lombikra költendő pénzt a gyerekekre költöm inkább.
És nem görcsölök azon sem, hogy sikerül-e az inszem, vagy nem, és azon sem fogok agyalni, ha nem sikerül, miért nem sikerül. Persze azért el-elpityeredem magam, de közel sem úgy és annyiszor mint régebben.
moni
 
 



Kisördög!
Nem akarlak elkeseríteni, de sz.tem is baba van a dologban...
moni
 
 


Szia Kisördög!

Most nem tudom, hogy miért drukkoljak, hogy megjöjjön vagy hogy ne. Na mindegy. Holnap kiderül. Reméljük, hogy ha +, akkor a párod is megbarátkozik a gondolattal. Végülis van rá 9 hónapja.

Vica! Köszi a fejnélküli képet!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!!!!

Kisördög!!!!

Nem értem,hogy akkor most szeretnétek babát vagy nem???Egyetértek Monival,szerintem is baba van,de ha csinálsz egy tesztet,akkor nem is kell sokáig várnod,hogy kiderűljön.Párod nem örülne a babának???Mióta is "próbálkoztok"??Kicsit szomorúan olvastam a soraidat,először gondolkodtam írjak-e??
Tudod,itt nagyon sokan vannak akik hónapok,évekóta szeretnének egy pocaklakót,és sok-sok küzdelem van a hátuk/hátunk mögött.Ezt értem mint érzelmi,mint orvostól-orvoshoz járás.Vica,Beu nekik is sok-sok hónapba telett mire beköltözött valaki a pocakjukba,mi is 20 hónapot vártunk.rá.És akkor a többieket akik még a sorban várakoznak még nem is említettem.Csak kicsit furcsa,hogy tőlünk kérsz tanácsot,aztán meg kiderül nem is örülnél neki.De ezzel nem megbántani szeretnélek csak a véleményemet írtam le.Kicsit összeszorul ilyenkor a szívem,hogy vannak akiknek nem adatik meg ez a csoda és vannak akik nem tudnak mit kezdeni a gondolattal.
csanita
 
 


Sziasztok!

Nincs jó hírem. :(
Hétfőn kell mennem küretre.
Már csak a petezsák látszott.
Anyai részről nem volt baj.
lara26
 
 


Drága Lara!!!!!

nagyon nagyon sajnálom!!Nem tudok mit írni..... :cry: :cry: Ilyenkor nem is lehet mit írni.Legyetek nagyon erősek,sírd ki magad az jót tesz.Hát ezt nem hiszem el,igazságtalan az élet,de nagyon. :oops: :cry: Hogy az a... :oops:

Milló puszi és ölelés!!!!
csanita
 
 


Nem lehetett mit tenni.
gyenge volt.
lara26
 
 


Komolyan mondom nem találok szavakat.
csanita
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?