Új privát üzeneted érkezett!

PotterÁgi! :)

Nehéz szülés volt, nem mondom, de a vége tényleg nagyon szép! :D
Szóljál légyszi ha megint mentek sétálniii! :)

Haga,
nagyon sajnálom :cry: :cry: Remélem túllesztek idővel ezen az egészen, és nemsokára lesz egy pici babád!

Anyukám ment át egy ilyen tortúrán, mielőtt még én összejöttem volna :( Nem is akarta tudni, hogy fiú volt v. lány...
Ráadásul egy 5 hós terhes szülésznő volt ott, aki végigbőgte az egészet :cry:

Bocs a szomorú sztoriért, de kijött belőlem.

Csanita,
ezek a ruhácskák nagyon :) :) :)
angel37
 
 


Vica!

A mai "napirendet" megzavarta a védőnő. Megállapította, hogy kisfiam szépen kikerekedett az elmúlt héten, megnyugodtam, hogy termelek neki elég kaját. :D

Haga! :( :(

Ági!

Nagyon megható volt a történet, pedig már másodszorra hallottam. Sajnálom, hogy nekem nem volt meg a kitolás érzése, de ez van. Azért nagyon nagy élmény volt, amikor éreztem, hogy nyomják ki a hasamból a gyermeket a műtőben és a doki mondja, hogy kisfiú, aztán már oldalt láttam, amint a gyerekorvos hajol fölé és utána a szülésnő odatette a kis ordító pofiját az arcomhoz én meg elkezdtem bőgni és puszilgatni a kis arcát, aztán vitték ki a műtőből, az egész család ott várta kint (1 apuci, 4 nagyszülő, 1 nagynéni és 1 nagybácsi), apuci anyukám vállán bőgött, anyukám is bőgött, anyósom is bőgött, mindenki bőgött. Aztán kitoltak a műtőből, mindenki ott volt körülöttem. Nagyon jó érzés volt, hogy én adhattam meg a családomnak ezt. Aztán 6 óra múlva kötelező volt felkelni, hozták is a kis bébimet, hogy megpróbáljon szopizni. Fájt mindenem, de megpróbáltuk. Azóta eltelt 11 nap, de már ismerem minden kis porcikáját, tudom, hogy sír, amikor éhes... stb.

Anita!

Biztatóak a fájások, lehet, hogy rád nagyobb hatással lesz a front. :)

Vica, Lara!

Én a 10. héten voltam védőnőnél, addigra már volt "szívhangos" uh-s papírom.

Vica!

Sajnálom, hogy kezdesz rosszul lenni, de ne aggódj, kb. még két hónapig kell kibírnod. Emléxel, hogy nekem is milyen volt az első 3 hónap? :D

Bocsi, hogy egy kicsit hosszú lettem. Most éppen durmol a gyerkőc.
betti73
 
 


Sziasztok!

Nem volt semmi vizsgálat, mert még korainak tartotta , de viszont teszteltem még egyet és az is + lett. :)
2 hét múlva UH. Ez már tuti!! :)
Kaptam még duphaston-t mert azt kötelező nekem szedni.
Már nem kell mérnem a hőmet! Be kell vallanom már én is untam.

Kép
lara26
 
 

 
 

Sziasztok!!!!

MÓNI!!! :)
Eléggé bíztató a görbéd!!! Nagyon drukkolok!!!!!

Betti! :)
Nagyon cuki lehet a baba!! AZt mondod, hoyg meg tudod különböztetni az éhes és a "hisztis" sírást!! Én nagyon bízom benne, hogy meg fogom tudni :)

Anita! :)
Hogy lehet muknát kapni egy ilyen nagykerben? :lol: nagyon cukik a ruhák.
Jó ötlet a redőny!!! Nyákdugó!!! :) :) :)
Remélem még itthon leszünk amikor küldöd az SMS-t :) Sajnálom a derekad. Mi volt a CTG-n?

Vica! :)
NEm akarok beleszólni, de szerintem a védőnőhöz mindenképpen menj el előtte. Kell majd menni vérvételre is, és Ő majd ad beutalót.

Ági! :)
NAgyon tetszett, ahogy leírtad a szülésedet, én is megkönnyeztem!!! Nagyon ügyes voltál azért!

Kata! :)
Köszi a híreket Hajniról!!!!

Haga! :(
Nem tudok mit mondani :( nagyon sajnálom! :(

Lara! :)
Progihiámy miatt kell szedned? Jó hogy nem kell már hőmérőzni!!!!

Kamilla! :)
:?: :?:

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Igen nagyon alacsony a progeszteron szintem.
Az LH szintem pedig 91,3 volt tavaj novemberben, most pedig 7,3! Úgy örülök neki!

Kép
lara26
 
 


JÓ REGGELT!!!

Lara! :)
Én is szedtem a duphastont, amikor picit barnáztam. NEm csoda, hogy örülsz az LH Szintnek! Ügyes voltál!!! :)

Kép

Jó munkát / napot mindenkinek!!!

BEA

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy tegnap nem jöttem. Ma vagyok 4. napon. Nem kell sajnálkozni, mert most kivételesen erre számítottam. Várom a jövő hetet. Remélem most jó lesz a röntgengép!

Móni! Mennek a drukkok!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 



Sziasztok!
Köszi a drukkokat. Helyzet egyenlőre változatlan.
moni
 
 


Sziasztok!

Már nem dolgozhatok. Reggel rosszul lettem a munkahelyemen. Szédülés stb..
Most majd kell kérnem igazolást a veszélyeztetett terhességre.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok csajszik!!!! :D

Voltam ctg-n,ok minden!!!Méhszáj zárt,kicsit fel puhult.De amugy semmi.Drágám nagyon nehezen akart mozogni,de aztán csak rá jött,jobb így anyának is. :lol: Szóval doki jöhet bármikor a nagy nap,de akár rá is huzhatunk.Nyákdugó elmenetele nem jelent semmit,meg azóta semmi sincs.Semmi görcs,semi fájás,csak a derekam.

Lara!!!
Ez nem jó hír!!!! :cry: Mi a gond????Mit dolgozól???Hú Én áldom magam,hogy tudtam dolgozni jó sokáig!!Nem is tudom,hogy lehet bírni olyan sokáig otthon??Jó perzse neked muszály,és inkább otthon pihizzál mint hogy baj legyen.De aztán tényleg tessék sokat-sokat pihizni.

Beu!!!

Nagyker??? :lol: :lol:
Bírod ezt a meleget????Vigyázz magatokra nagyon!!!!Én is várom,hogy írhassak neked!!! :lol:

Hú csajok annyira jó,hogy így aggodunk egymásért!!!Egy jó,nagy család vagyunk!!

Én szoktam Apának mesélni kivel mi van,már lassan tudja,ha csak nevet mondok!!!Beu!! :lol:

Na megyek ebédelek!!!De semmihez sincs kedvem.
csanita
 
 


Betti,
nagyon tetszett ez a mindenki bőgött sztori. :D
Férjem arcán Peti érkezése óta van egy apukás kifejezés, amit azóta mindig visel. :lol: Kitolás élmény nekem sem nagyon volt...

Lara,
vigyázz magatokra.

Vica,
sztem védőnőhöz bármikor lehet menni. Én a 10. héten mentem, amikor már Peti látszott, mint kis pötty. :D Doki azt mondta, a 12. hét előtt menjek.

Angyal,
ha lehet, mindennap megyünk sétálni, ha összejön, még reggel is. Sztem ma 6 után kint leszünk. Persze ez annyira nem tutifix. Hívlak előtte...vagyis igyexem.

Kamilla,
Ráday is oké, csak az a feltétel, hogy guruljon a babakocsi, mert Peti felébred, ha megállok, és akkor durci van.
Csekkold le beöntés előtt a rtg gépet.

Móni,
:?: :?: :?:
potter_76
 
 



Semmi, helyzet változatlan.
moni
 
 


Csanita!

Küldtem privit.

Vigyázok magunkra!


Móni!

Drukk! De csak halkan!!

Kép
lara26
 
 


PotterÁgi.

Ó, kb egy órája ígértem el magam ma estére :shock:

Vagyis drágám szólt, hogy fordulónk van (vagyis holnap) én meg foskedvű vagyok, így ma megünnepeljük magunkat! :mrgreen:

Ma szembesültem a hormonjaimmal, és sajna a nyomorult prolaktinom kétszerese, mint szabadna. :( Tudom, nem tragédia, de gondolom ezzel minden csúszik, mert nyilván ki kell kezelni, mielőtt felturbóznak :roll:

Szóval nem kihúzni akarom magam a program alól! Mi lenne, ha egyik nap küldenék rád egy SMS-t, hogy akkor ma jó-e? :)

Lara,
vigyázzatok magatokra, tényleg, bár tudom nem kell mondani, amúgy is vigyázol! :)
angel37
 
 


Sziasztok! :)

Kamilla! :)
Holnap javítalak :(

Lara! :)
Ez nem jó hír :( sajnálom a rosszullétet. Sok sok pihenés! MIelőbbi jobbulást kívánok!! Úgy néz ki a bébi nem akarja, hogy dolgozz!

Anita! :)
Akkor még lehet, hogy ha hazaérünk, akkor kapok csak SMS-t Tőled :) nehezen bírom a meleget, de még megy a munka. MÁr a nyaralás lebeg a szemem előtt. Ma viszont belléptem egy méhbe, és majd megpusztulok úgy fáj a lábam :(
Te hogy bírod a meleget! Egy "cseppet" nagyobb a pocid mint nekem :) Sokat gondolok rád, ebben a melegben :)
Tényleg olyan mint, egy nagy család! :)
Jaj olvastam ám az e-mailedet, és igyekszem válaszolni is, de nagyon jó ötlet amit írtál! Én benne vagyok!!!!!!!!! Tök jó lenne!

Angel! :)
Sajnálom a prolit :( de hátha lemegy!!
Miféle forduló?

na jó eldugulok!

Jó éjt!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


MÓNI!!!!!

Mit érzel? NEm kell válaszolni, ha nem akarsz róla beszélni az "elkiabálás" miatt!
Nagyon nagyon nagyon drukkolok!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Betti,
Nekem is tetszett a bőgős történet! :)
A családomat ismerve sztem majd nálunk is ez lesz! :lol:

Ági,
Nagyon aranyos lehet az 'apukás' kifejezés! :D

Ja, azt elfelejtettem írni Hajniról, hogy sajna netük egyelőre sehol... :(

Móni,
Nagyon drukkolok Neked! +++++++++++++++++++

CsAnita,
Rátok is gondolok folyamatosan! Nem lehet könnyű ezt az időjárást bírni nagy pocakkal! :?
Én is kaphatok friss pocakos képet? :D

Vica nem volt ma?! :shock:
Vica baby! Írogassál azért! :D

Beuka,
Küldessz Te is pocakos képet? :D Köszi!

Pussz:
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Kata! :)
Örömmel látom, hogy voltál!!!
Igyexem küldeni fotót :)

Kép

Alig bírok ráállni a lábamra. Érdekes lesz becammogni a mh.re. MÉg jó, hogy kocsival járok.

Zsuzska! :)
Készülődtök már?

Editke! :)
Pé??? Megvolt?

PIHI!!! :)
Mi újság??? Miért nem jössz?

Szép napot mindenkinek!

BEA

Kép
Kép
beuka
 
 


Azt hittem Móni írt már a mai helyzetről. Úgy izgulok érte!!!!!!

Vica jelentkezz! ugye nem vagy megint rosszul?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


sziasztok!

Hogyne készülnék Beuka, már tűkön ülök:-)

Móni megy a drukk ezerrel.

Nekem elég sok a melom, mivel jövő héten nem leszek...

puszi mindekinek

zsuzska80
Szombathely
 
 


Jaaaaj, de jó nektek! Nekünk még egy hónap!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást! Vagyok ám, csak nem tudok mit írni. Meg sokan vannak a vevők, így egész nap ugrálok, mint egy bolha. Nem tudom meddig birom. Anyunak azt mondtam, hogy az utolsó trimesztert szeretném már otthon tölteni, így kb dec.1-ig fogok dolgozni. Maximum.

Nem vagyok rosszul azóta sem, néha rámtör egy kis émelygés, de semmi. Inkább ez a meleg, ami nagyon megvisel. Éjjel nem alszom rendesen, nappal is meleg van itt a boltban is, egész nap melegem van és ettől ingerült vagyok. De majd csak túlleszünk ezen is. :)

Csanita!
Hírek???

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!!!!

Még itt vagyok,minden változatlan!!!!Jól érzem magam,csak ez a meleg ne lenne.Éjjel olyan vihar volt,azt hittem kitöri a fákat de eső persze semmi. :(

Egész éjjel folyt rólam a víz,de ugy látom ma se fogunk fázni.

Beu!!! :lol:

Jaj,szegény lábad!!!Bekented valamivel???Nekem egyszer az ujjamat csípte meg és Én bolond nem is gondolkodtam,nem huztam le egyűrümet és lekellett vágni.(a gyűrűt) :lol: Nyaralás??? :lol: De jó,jövőre mi is megyünk!!!Próbállak megvárni,de nem igérhetek semmit!!!Örülök,hogy tetszik az ötlet ,majd privibe meg beszéljük.

Vica-baby!!!! :lol:

Te szegény,Téged se irigyellek ebbe a melegbe!!!Nekem se jó semmi.Ventilátorod van??? :roll: Na nem mintha azzal sokra
mennél!!!

Kata!!!

Örülök,hogy jöttél!!Küldök friss pocak képet!!!Csak nem tudom a címed!! :cry:

Valaki meg tudná adni :?: :?: :?: Régen megvolt,nem tudom hová sikerült el kevernem??

Zsuzska!!!

Neked jó nyaralást!!!
csanita
 
 



Sziasztok!
Helyzet változatlan, de a hőm egy kicsit lejebb ment, 36.6-ra. Így egy jó nagy hancurral kezdtük ma a napot, hogy ha meg akar jönni, ne szórakozzon már. De semmi. Pedig mikor wc-re megyek, akkor is erőlködök (Beti te jutsz eszembe róla mindig, mert mikor kismama lettél akkor az elején rózsaszíneztél, és úgy voltál mint most én,ha meg akar jönni, akkor jöjjön meg :lol: :lol: ) Bosszús vagyok, hogy miért szórakozik a természet velem, ha időre megjött volna, jövő héten már lehetne az inszem. Így meg... Na mind1. Semmit nem érzek egyébként.
moni
 
 


Móni!

Nem tudom nálad hogy szokott lenni, de ha nekem késett a mensim, akkor a köv. hónapban hamarabb volt PÉm (kb annyiva, mint amennyit késett). Mint a legutolsó hónapban is.
Akkor most nem is tudom, hogy mihez drukkoljak.
Nem a 32. napon vagy már? :wink:

Beu!
Csúnya-csúnya méh. :? Ilyenkor már lehet hogy késő, de úgy tudom ecettel kell bekenni a csípést és akkor nem dagad fel.
Amúgy pénteken elnézek a védőnőhöz, nem akarok még vérvételt se meg semmit, csak megismerkedni, hogy feltehessem a dilis kérdéseimet. :P

Csanita!
Én is kérek friss pocifotót! :)
Amúgy van ventillátorom, de ha az megy, akkor meg tüsszögök, meg folyik az orrom az allergiám miatt, úgyhogy választhatok: vagy a meleg készít ki, vagy a tüsszögés.:D

Lara!
Sajnálom a rosszullétet. Milyen mhelyed van amúgy? Nem lesz unalmas otthon? Én is néha szivesebben lennék inkább ott, de tudom, hogy jobb itt nekem. Egyelőre. :wink:

Kamilla!
Pontosan mikor lesz a "rögönyözés"? (Szegény mamám mondta mindig, hogy megy "rögönyre"--röntgenre)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Pihi írt nekem, és üzeni hogy ne haragudjunk,hogy nem ír,
de most mellőzi a babatémát, először a fejében tesz rendet, és utána indul a projekt!
(Most védekeznek)

sok-sok erőt kitartást kívánok neki! :) :)

zsuzska80
Szombathely
 
 


Hát hogy pontosan mikor lesz, azt az előzmények után már nem tudom megmondani, mindenesetre szerdán teszek egy kísérletet. Talán még a gép is működni fog. :) Majd írok utána valami internetkávézóból.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Vica,
Ventillátort mindenképpen szerezz be legalább a munkaidőre! :)

CsAnita,
pkata1977@freemail.hu
:D
kata1977
Hatvan
 
 


Vica!

Nem tudom szétunni az agyam. Járok angol tanfolyamra heti 2 alkalommal.
Reggel friss kaját készítek ebédre. Szóval mindig van valami teendőm.

Kép
lara26
 
 


Lara!

Bocsi, nem úgy gondoltam ám. :) Persze, mindig lehet otthon mit csinálni, csak én még sosem voltam így. Mikor odaköltöztünk, fősulira jártam, júniusban diplomáztam, de már márciustól itt dolgoztam a boltban, szóval fogalmam sincs milyen az, hogy reggel felkelek, meg főzök, takarítok, mosok, stb. Pedig sokszor vágytam rá, hogy igazi háziasszony legyek, ne csak hazaessek 5 után, gyors főzés másnapra, ha van kedvem meg erőm. Majd lesz benne részem nekem is. :)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!!

Beuka!!
eddig még nem volt pé-m vagy holnap v holnapután(remélem)!!

Anita!!

Én is kapok fotot :?: :?:
eda_@freemail.hu

Móni !!
Megy a drukk ezerrel.++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!

Vica!!

Nálunk a boltba legalább 40 fok van :( :( egész nap

Na megyek mert sok dolgom van!!
Sziasztok!!

Dobok egy görbét!!


Kép
Vendég
 


Sziasztok!!

Beuka!!
eddig még nem volt pé-m vagy holnap v holnapután(remélem)!!

Anita!!

Én is kapok fotot :?: :?:
eda_@freemail.hu

Móni !!
Megy a drukk ezerrel.++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!

Vica!!

Nálunk a boltba legalább 40 fok van :( :( egész nap

Na megyek mert sok dolgom van!!
Sziasztok!!

Dobok egy görbét!!


Kép
Vendég
 


Editke!

Meleg: :shock: :shock: :shock:
Hogy birjátok? Gonolom a sok hűtő még nyomja is a hőt. De szar lehet. Akkor még kint majdnem hűvösebb van? :shock:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!!

Tiszta hülye a b.net ez lemaradt a végéröl: egész nap ásványvizet iszom!!Nagyon nehezen birom ezt a hösséget!!Ne tudd meg a csokoládék miilyenek de ha a pécsiek leszarják engem nem érdekel!!
Na tényleg megyek

puszika!!
Vendég
 


Csajok!!!!

Küldtem képet :!: :!:

Iszonyat meleg van,remélem most aztán már jön a jobb idő!!!Holnap terveztem egy fodrászt!!! :lol:

Voltam védőnőnél,halgattunk szívhangot,csuda jó volt!!!Mára el is fáradtam.Kicsit ledőlök pihenni!!
csanita
 
 


Anita!

Köszi a képet! Jó nagy már a pocód, ideje már Reginának megismernie Téged kívülről is. :D

Mára megszűnök, csók:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


CsAnita,

Amúgy én azt hittem, h sokkal nagyobb a pocakod! :)
És szerintem még teljesen fent van. (Már amennyire én értek hozzá... :oops: )

Pussz:
kata1977
Hatvan
 
 


Szia Kata!!!

Köszi a poci dicséretet!!! :lol: Hála isten nem olyan hatalmas,de ezt is épp elég cipelni!!!De elég nagy ahhoz,hogy a cipő bekötés,zokni felhúzás akadály legyen.Még jó,hogy papucs időszak van. :lol: És szerencsére nem is híztam sokat!!! :wink: Igen és még nagyon fent van.
csanita
 
 


Sziasztok!!!

Móni!! :)
Továbbra is nagyon drukkolok! Jól tettétek reggel!!! :wink: :wink:

Zsu! :)
Én is tűkön ülök már. Ma bevásároltunk, holnap becuccolok. Pénteken már csak kozmetikázni, és kajátcsinálni akarok, ileltve lesz időm munka után.

Anita! :)
Holnap uraink napja lesz :lol: :lol: :lol:

Vica! :)
Kitartás!

Akkor asszem kiveszem pihit a táblából :( sajnálom, hogy nem jön, de igaza van!

Jaj nekem ma haza kellett jönnöm a munkahelyemről. A lábam totál bedagadt, hiába ittam kálciumot, fenistillel nem kenhetem, csak borogatni tudtam, és ma rosszul lettem, volt rókakoma is, meg minden. Úgyhoyg úgy döntöttem délutánra hazajövök. aludtram egy jót, és már jól vagyok! :)

Most megyek picit vízszintesbe, mert a kis Bobo máskor nem hajlandó rugdosni, és olyan jó amikor érzem :)

Na eldugulok, mindenkinek szép estét, és kitartás, már talán nicns sok a melegből!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


JÓ REGGELT!!! :D

Kép

Editke! :)
Jó ám az a görbe!! MÉg ezek szerint most fog lemenni! :) HAJRÁ!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!
Ma 1. cn. De ne sajnáljatok, örülök, hogy végre megjött(ma reggel), és indulhat a köv. inszem! :lol:
Beu légyszi írd át a ciklushosszt 28-32-re, köszi. Nem tudom miért késett, már nem is izgat, reménykedve várom az inszemet!
moni
 
 


Móni!

Akkor nem mndom, hgy sajnálom. Drukk a köv. inszemhez. Mikor lesz pontosan?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hello Csajok,

Móni,
akkor kína összest a következőhöz. Sajnálom, hogy nem sajnálhatlak. :roll:
Ne haragudj, de hanyadik inszemed lesz? Mostanában nem vagyok napra kész.. (Vagy naprakész?)

Vica,
mikor mész uhra? Már biztos látszik Máxem dobogó szívvel. :D
A petezsákban 2 pötty lesz, az egyik a szíkhólyag, az elején nagyobb, mint a baba, sztem ez volt az a homály az uhn, azért nem írta le a doki, hogy az a gyerök. Persze ha ikrek, akkor több pötty lesz...8)
Olvastam a sztoridat, csak tegnap volt rá érkezésem . Végül vissza mentél kontroll vizeletvizsgálatra?
Erős csaj vagy, én biztos azon paráztam volna, hogy megmarad-e a babó.

Anita,
egyszer kérdeztél a mellszívóról, és azt mondtam, hogy ráérsz utána is beszerezni. Na, helyesbítenék, sztem jó, ha már van egy, amit majd a párod bevisz, ha kell. Én nem vettem, de emlékeztem, hogy a sok babacucc közt, amit kaptam asszem van egy. Mivel csaszi volt, csak az 5. napon indult meg a tejem, de teljesen be volt durranva akkor reggel, és mivel a babám akkor még nem tudott szopizni életmentő volt. Valszeg már tejem sem lenne, ha nem fejtem volna az elején szorgosan. Az enyém Medela elektromos. Nemtom milyen a kézi, mert nekem ez bejött, nem vettem másikat. Sokan esküsznek az Avent ISISre. Ha lesz tejed, akkor sem árt az elején, ha fejsz, több lesz a tejed attól.
Volt akkor egy császáros csaj, aki szedte az Urtica Urens homeós tejcsinálós bogyókat, már másnap fejnie kellett, annyi teje lett!

Kismamik,
sztem ha szoptatni akartok tájékozódjatok a szoptatás minden csínjáról meg bínáról, mert én megszenvedtem az első 2 hétben, pedig ha tudtam volna,m amit most, nem paráztam volna.
Ajánlom a www.breastfeedingonline.com -ot.

Betti,
a fentit neked is ajánlom, mert azt hittem, hogy az én mellem is selejtes e téren, pedig csak nem jól helyeztem mellre. Nekem ez a cikk segített:
http://www.breastfeedingonline.com/31.html

Angyal,
ok, majd szólj, ha neked oké. Hogyan ünnepeltétek a fordulót? Csak a nem korhatáros részeket írd le. :wink:

Peti nagyon jó fej, tegnap éjszaka elbóbiskoltam büfiztetés közben, gondolom érzékelte, hogy vmi nem okés, arra ébredtem, hogy a bal vállamról hirtelen oldalra ugorva bekapja az orrom, és erőteljesen szopizni kezdi hangos Donald kacsás krákogás mellett. :D
potter_76
 
 


Ági!

Csak a 11. héten (aug 1-én esedékes) megyek Máxem-nézőbe (utánad szabadon x-szel :wink: ) Akkor már rendes baba-forma lesz csak kicsiben, nem?
A doki is jól "beijesztett", azt mondta 2 hét múlva menjek megint (nem fogok), és akkor már azt is meg tudja mondani, hogy egy vagy 2 van. Mondom, mi van???? Egyről vot szó!
:D

Donald kacsa: :D :D :D :D :D
Mindig megnevettetsz valami jó szöveggel/sztorival.

Mi az amit nem tudtál eddig, és most hogy tudod, jobb?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!!

Gyors bekuk ,mert alig van idöm!


Beuka!!

A méhnyak vizsgálata alapján ma van pém(van egy kis nyilás)bocsi,
:oops: viszont a höm ma kicsit felkuszott!!Én kiváncsi leszek ,apukát elkaptam ma délután :D :D !!

Kép


Bocsi megyek mert már megint döröd,villámlik :( :( :( :(



Sziasztok!!
Vendég
 


Móni!

Akkor nem mndom, hgy sajnálom. Drukk a köv. inszemhez


Anita!

Köszi a képet!Szép a pocid!!

Szombaton megyünk a Balcsira remélem nem szándékozik esni!!
Vendég
 


SZÉP JÓ REGGELT!!

Kép

Délután "szövegelek" is, de most mennem kell :)

Szép napot!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!! :D

Beu!!!

Drága férjecskédnek nagyon boldog névnapot!!!!Tegnap nem volt kedvem jönni,de még ma belefér!!!

Ági!! :D

Köszi a tanácsokat,elraktároztam,hátha..!!Mellszívót vettünk,Avent Isist,nekem is azt ajálották,reméelm beis válik.Úgy gondoltam beviszem a kórhátba,de akkor ezt Te csak megerősítetted!!Kaptam szoptatós könyvet azt már ki is olvastam,nagyon hasznos dolgok vannak benne.Remélem működni fog a dolog,és ügyesek leszünk.

Donald Kacsás sztori nagyon aranyos!! :lol: Itt nevettem a gép előtt,el tudom képzelni milyen édes lehetett!!! :D

Végre jobb idő van,nagyon jól aludtam éjjel,teljesen elviselhető az idő a lakásba is.Tegnap voltam fodrásznál,kicsit levágattam a hajam.De aztán olyan fáradság volt rajtam csak pihngettem egész nap.
De ma friss idő van és megyek is vásárólni,meg főzök valamit!!

Nolina!!!!

Jól vagytok???TEssék jelentkezni!!!
csanita
 
 


Sziasztok Lányok!

na én könnyes búcsút veszek, holnap reggel megyünk nyaralni...ezer még a dolgom....

remélem ott jó idő van....ugye Beuka?? :) :) :)

Mindenki vigyázzon magára, főleg a kismamik.

Anita neked megy a drukk, sztem mire hazaérünk már meglesz Regina.

Puszi mindenkinek!

Zsu :) :)

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok! :)

Vica! :)

Azért mert kérdezel nem haragszok meg!! :)
Ugye ez az időjárás neked is jobban klaffol?
Csak az a fránya eső ne esne.
Olyan izgi ez a folyamat amin végig megyünk most. Nem?


Móni!

Drukk a köv. inszemre!! XXXXX

Kép
lara26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?