Új privát üzeneted érkezett!

Eszto, nekem van vagy 3 fele hajam, mind europai, anno meg jo sok penzert csinaltattam........ az egyik 60e korul volt, a masik 90e, a harmadik a ketto kozott,de az gondor :lol: szoval ezek megvannak,csak egy sort felvarratok, vagyis dupla sort, h szepen fel lehessen majd tuzni.... mert ugye most nem olyan hosszu, meg tokre tepett stb, de imadom mikor ugy emg van csinalva! minden heten fodraszhoz kene jarnom, jo moka lenne :D

mozza, le a kalappal, h egyaltalan a kupot be tudod adni, nekem total nem megy...... :shock: tudom bena vagyok, de nem is erdekes, a nurofen nagyon jol bevallt! :)
Lilit ugylatszik megviselik a szurik elegge.. szegenykem :(

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Jaj, mire bejelentkeztem, a felét már el is felejtettem annak, amit akartam... :roll:

Annus,
Iza nagyon édes azzal a fakanállal!!! Jövőre már ő is főzni fog... :lol: :lol:

Kutyafüle,
Rikinek óriási haja van (volt)... :shock: :shock: Nagyon tündérbéb!

Esztó,
ti már két kajcsit is kiváltotok? Profi! Lelassult amúgy Álmi hízása, ezért kezdtétek el a hozzátápit? Ja, mostanában azon gondolkodom, h anyósommal összefogva csinálni kéne egy turit itt Pesten (neki elég jó áruja van, de csak Almádiban van boltja). Csak az a baj, hogy nagyon sok idő-energia lenne beindítani...

Zili,
még most is a hideg futkos a hátamon attól, amit írtál... :shock: :shock: :shock:

Csilla,
üdv, tök jó, h még mindig bukkannak fel új arcok! Belelapoztam ma a 2010 májusi topicba, ott is gyűlnek a kismamik... :lol: :lol:

Betegeknek jobbulást!!!

Csibe hol kel éjjel, hol nem. Egyelőre nem találom a közös pontot a felkelős napokban, most a gyümileveket gyanúsítom, szóval mi most szüneteltetjük a kóstolgatást... :roll: :roll:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Netti,
biztos szuper lesz. és mennyiért rakják fel? már én is agyaltam ezen, mert most meguntam a rövid hajamat, és gyorsangyorsan akarom vissza a hosszút :) de lemondtam róla..

Mozza,
remélem Lilinek nem megy feljebb. Valaki mondta múltkor nekem, amikor Álmosnak beadtam én is a 37,5-re a kúpot, hogy az a piciknél még nem vészes, akkor még nem kell :roll: mindegy, én beadtam :) jobb a békesség :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

 
 

Zsüci,
tudod Álmi full tápszeres, és ezért is ajánlotta a védőnő és adoki hogy kezdjem és váltsam ki a tápikat. Egyébként lelassult a hízása. Persze nem mindíg van kedve kanalazni, olyankor tápszerezünk.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszto, a felteves nem sok! 2500ft/sor ha azota volt aremeles akkor se tobb 3000ftnal.
miert mondtal le a hosszuroool?

Netti
Kép
maumau
 
 


Bocsi Esztó, nem nyüzsizni akartam. Csak olyan szívesen kutyázom,még elméletben is!!!!
Szegény Lilkó, de megviselik őt az oltások.Rikit is megviselte a 4 hós. Szegény kis érzékeny manókád!!!!!De ne agódj, gyorsan le fog az menni!!Jó dumál... :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki,
ne viccelj, köszi tényleg. engem érdekelne hogy hogyan lehet megvédeni a kertet is :)

Netti,
mert most elég volt a sulit befizetni, ezért :) 184 ezer/félév...
de egyébként gyorsan nő azért :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


No mi nemrég érkeztünk haza itt a nem messze lakó kisbabás lánytól. Hát jó keveset tudunk beszélni... :D

A férjem most hívott, hogy holnap valszeg nem tud hazajönni. Most keríthetek valami ittalvós fürdetőembert... :evil: :(

Hello Évi, gyere gyakrabban!

Dóri, most nézem, hogy abba a templomba megyünk esküvőre 2 hét múlva, ahová ti is jártok! És a Trixiék filmrendezőjének a bátyja mond igent, viszont mi ezt a lányt még nem is láttuk; olyan gyorsan jöttek az események. :D

Pumukli, én is úúúútálok beteg lenni. Olyankor minden bajom van. De Normaflore, vitamin és sok folyadék, húsleves nem jöhet rosszul. 2 gyerekkel nem irígyellek! Gyógyulj meg gyorsan! Zili, te is! :wink:

Kép

Kép
adraci
 
 


Ezt szereztem most :)
ilyen szettünk már van, két részes, meg a hálózsákunk is ilyen. nagyon szeretem
Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Adri, én szombaton fürdettem másodjára egyedül :) irtó büszke voltam magamra :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Éédes ez a mackós cucc!

Niki, én még meg sem dícsértem Riki séróját! Nagyon teccik! Úúúgy szeretném már ha AndrisMarcinak hosszú lenne. Én kedvelem a hosszabb fazonú focista frizurát :oops:

Mozza, remélem nem emelkedik tovább Lili hőmérséklete. Csütörtökön én 1x mértem AM-nak (útálom a hőmérőt a fenekébe dugni :evil: ), utána a tenyeremmel vizslattam a kis pofiját, mert az általában hűvös neki. Szerencsére az is maradt. De jól megnyugtattatok a Nurofen használhatóságával, mert ez a kúp nem az én műfajom. Hiába jó gondolat az a homeós kúp is pl. fogzásra; én egyszerűen képtelen vagyok beadni neki :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adriaci, köszi.

Kúp és Nurofen.

Gondolom, mindenki a Noraminasophen kúpra gondol, ill. a Nurofen szirupra.Lázat csillapítani mindkét hatóanyag megfelelő(aminasophen, ibuprofen), kinél melyik válik be jobban. A gyógyszerforma szinte mindegy( Nurophenből is van már kúp)
Igazából a testsúly határozta meg a kúp v. szirup kérdést(5 kg alatt a szirup nem adható) illetve hányó gyereknek is kúp adandó, hasmenősnek meg szirup.Hányós-hasmenősnek lázasan sajna inj., infúzió...

Kép
Kép
zili
 
 


Adraci akart lenni:)

Kép
Kép
zili
 
 


Zili, nekünk oltás utáni láz-reakcióra Germicid(C)-t írt fel a dokker. :D

A Panadol baby és a Nurofen eltér esetleg valamiben? :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Akit érdekel a teljes iromány, elküldöm, kicsit hosszú, ez a vége:


Lássuk: az Ön esélye 1:1 arra, hogy egy teszteletlen vakcinával oltják
be, miközben 1:200000 az esélye annak, hogy Ön lenne az a szerencsétlen,
aki belehal egy sertésinfluenza fertőzésbe. Amennyiben ezt szeretné más
megközelítésbe helyezni, ennek több nagyságrenddel kisebb az esélye,
mint annak, hogy Önt villámcsapás végzi ki az élete során (1:5000).
Forrás: NOAA
Matematikailag kifejezve: abban reménykedni, hogy a védőoltás védi meg a
sertésinfluenza okozta haláltól kisebb, mint annak, hogy telitalálata
lesz a lottón. És mellesleg a lottózásnak nincsenek várható
idegrendszeri károsodást okozó mellékhatásai. A lottóra szokták mondani,
hogy az egy adófajta azon emberekre kivetve akik nem tudnak számolni. A
védőoltás pedig most egy olyan adónemmé lépett elő, amit azok az emberek
fizetnek meg, akik nem értenek az egészséges élethez. Az influenza
védőoltás nélkül is túlélhető. Rendszeres kézmosás, napi fél óra mozgás
a szabad levegőn, D-vitamin, C-vitamin és cink, szelén és egyéb
ásványi-anyagok bőséges mennyiségben, este egy hideg vizes zuhany
tökéletes védelmet biztosít. És a mellékhatásai is kellemesek. Például a
férfiak potenciája, a nők életkedve egyaránt visszatér tőle. Ez mind nem
mondható el a vakcináról.
pumuklii
 
 


A Germicid c-ben egy kis nyugtató is van egy esetleges görcsroham kibvédésére. A Panadol paracetamolt tartalamaz, a Nurofen pedig Ibuprofent.
Paracetamol tartalmúak:Panadol, Efferalgan, Paracetamol, Rubophen, Mexalen, Ben-u-ron, Coldrex és Neo citran is.

Úgyhogy Coldrexre egy kis Panadol, mert fáj a fejem. Lázas vagyok, be egy Rubophent- szép kis paracetamol-mérgezést lehet összehozni...

Ibuprofen: Nurofen, Advil, SAlgoflex

Kép
Kép
zili
 
 


Algoflex

Kép
Kép
zili
 
 


Eszto, az en egyik hajam oda adom semmiert ha szeretned, varrasd fel, van egy ami nem olyan hosszu, 30centi,de felvarrva kisebb azert :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


És arról mit gondolsz, hogy az én fejfájásomon egyetlen paracetamol hatóanyagú szer sem segít, viszont egy fél tabletta ibuprofen tartalmú megold mindent :?:

Kép

Kép
adraci
 
 


Üdv mindenkinek!

Látom betegeskednek a gyerkőcök.Jobbulást.
Nálunk minden rendben.Nekem gyulladt be most a mellem, úgyhogy holnap orvos.

Na megyek etetni, igyekszem gyakrabban jönni.
Puszi

KépKép
harhaj
 
 


De édes vagy Netti :) de nem fogadhatom el :)

A macis szett Álmoson :)
Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Harhaj,
jó h jöttél.
Gábris? sajnálom a mellgyuszit :cry:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


na neeeee, megzabalom :D ilyen nekem is kell! vagyis rozsazsinbe vagy ilyesmi! honnan szervaltad Eszto?? :D megzabalom...... :D

Netti
Kép
maumau
 
 


cherokee, de teszveszen :) teljesen új, nem használt :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Adraci, azt, hogy ez így van rendjén. Nem mindenkinél hatnak ugyanazok a szerek. Ez genetika is... Pl az Algopyrin nálunk nem okoz annyi galibát, mint nyugaton- ez is genetika. Sőt. Azonos hatóanyag, mégis a fejfájásra inkább a Panadol, lázra inkább a Rubophen. A vivőanyag más, így a hatás is..

Kép
Kép
zili
 
 


Pumukli: hehe, én nem azért akarok védőoltást, hogy ne haljak bele, hanem hogy ne kapjam el! Nem szeretnék 39 fokos lázban fetrengeni napokig. És csakis azért jön szóba, mert hogy ennyire fertőző. Én eddig sose kaptam el az influt, de ha ez fertőzőbb, mint a normál, akkor nagyobb az esélye. Ezért már talán megéri. Arról nem beszélve, hogy a vitaminok és ásványi anyagok is ugyanolyan drágák, mint a védőoltások. Az is nagy biznisz! Nem hinném, hogy a védőoltással többre jönnék ki.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Kúpot először én sem tudtam beadni,de másodjára már simán ment. Biztos azért,mert először tiszta ideg voltam és ezért nem ment.

Én már párszor fürdettem Hannát egyedül. Múlt héten is kétszer pancsiztunk napközben. Már egész belejöttem. Hanncsi is élvezte! :D

Álmos nagyon tündérmackó! :lol:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Helló!

Evemama, végre valahára! Már nagyon vártunk ám vissza! :wink: Kérünk képeket is!!!

Öhm, hát tényleg nem nézem a hiradót. Mindig csak ideges vagyok tőle, jobb meg nem lesz semmi. Nem valami szociálisan és társadalmi felelősségvállalás szempontjából érett hozzáállás, de nekem rövid az életem, hogy ezeket hallgassam! (A férjem, az anyukám és Ti úgyis elmondjátok a lényeget!) :lol:

Csaninak OCSMÁNY a bcg-je. Nemtom megyünk-e így babaúszni... :cry:

Betegeknek jobbulást!

Taliszervezésre nem vállalkozik valaki?

Na pusza!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Azt rühellem ebben a védőoltásos sztoriban is (akárcsak a hozzátáplálásban), hogy persze nem lehet tudni, hogy mi a jó! Én ettől hülyét kapok. Egyszer voltam egy AC-n, és ott kijött, hogy "nagy igényem van arra, hogy a döntéseimet rendszerben hozzam meg". Én bekattanok, ha nincs rendszer...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ma Tücit üvöltve kellett kihozni ölben a bölcsiből, mert nem akart hazajönni. :mrgreen:

Kép
Kép
tinu
 
 


Trixi! Bocsi, én is csak továbbítottam a kutyás infót. Amúgy totál igazad van. Miért azt írja, hogy szegény kutyusokat segítsen v.ki felnevelni, mikor szó sincs erről!?! Sorry! Legközelebb először lenyomozom, és utána lépek csak...

Kép
szkitty
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beköszönök, mert viszem manót sétálni, végre elaludt...

Köszönöm a köszöntéseket, nagyon kedvesek vagytok!

Már tennék képeket, de a gépünk éppen hárdverszakiknál, ez egy kölcsönlaptop mára.
Viszont esélyem sincs ilyen gyorsan mindent visszaolvasni :cry:
Általában este altatás után tudok jönni, és akkor jól elolvaslak és reagálok is.

Szép délutánt! :)

KépKép

Kép
hase
 
 


Tinu: én inkább maradok a vitaminoknál :-) És rendessel is beoltatod magad, vagy csak a sertéssel?

Lehet én azért nem parázok ettől, mert ezer éve nem voltam influenzás...

"Az elmúlt hónapokban millió szám fertőződtek meg emberek a H1N1 vírussal és gyógyultak meg anélkül, hogy bármi kezelést kaptak volna. A legtöbben észre sem vették, hogy influenzások voltak, mert a H1N1 fertőzés lefolyása enyhébb a korábban megszokott influenzákhoz képest. Az egészségügyi dolgozók mindössze 30%-a adatná be magának vakcinát, miközben a 70%-uk nem, vagy még gondolkodik. A legtöbben (60%) a várható mellékhatások miatt aggódik. Ez derül ki 1500 egészségügyben dolgozó angol nővér körében végzett felmérésből."
pumuklii
 
 


Hali!

Lili alukál....szegénykémnek kicsit meggyötört a pofikája...de vidámkodik azért, ha játszunk.
Kis hősnőm!
Drukkoljatok, hogy tudjon éjjel is alukálni!
Remélem nem megy 38 fölé a láza...este mérem megint popóban....
Én a kezén érzem ha magasabb a hőmérséklete. Meg olyankor csillog picit a szeme.
Na, lépek, próbálok most a házimunkával is haladni. Meg főznöm is kell(ene). :roll:

Kép
mozza
 
 


Pumukli: nem, a rendessel nem oltatom be magam, most is csak azért, mert ennyire gyorsan fertőz a H1N1. Azért nem semmi, hogy egyik napról a másikra megfertőzött egy iskolányi gyereket Csepelen! Szóval azért egy sima influ nem csinál ilyet. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Naén is itt!

Huu, a felét elfelejtetem amit akartam...

Mozza!
Lili remélem nem lesz lázas!Szerencsére mi eddig mindig megúsztukA dokinő meg tök szépen adja be a szurikat!

A kúppal sincs gondom,a viburcolt adom neki néha,de sose jött vissza 8)

Adraci!
Mért nem tudod egyedül fürdetni? :shock: Én mindig egyedül fürdetek,vagyis ha apa itthon van akkor abban segít h hozza a vizet,elviszi a vizet,törölközőt stb,meg a sampont a fejére önti.Ennyi :lol: Ha egyedül vagyok akkor megcsinálom a vizet,beviszem a szobába az ágyra(mi itt szoktuk).Aztán gyerek ki akiságyból,vetkőzés,ha tudom akkor megmérem,majd be a vízbe.Sampont előre odakészítem meg a törcsiket is!Aztán ki a vízből,törölközés,öltözés,be az ágyba,anya el a vízzel és aztán vissza etetni :lol: :lol: Tök egyszerŰ :wink:

Betegeknek jobbulástz!Apa is beteg...szerintem csak megfázott,láza nincs ,csak az orra folyik!Már kezelésbe vettem :wink:


Évi!
Szia!!!Jaj remélem tudsz jönni!!!És mesélsz egy picikét! :wink: Az összes gyerkőcről akarok hallani!!!És vmi képet is dobj!!!!

Álmi szerkója csúcs!


Netti!
Huha :shock: Én sose csinálnék ilyen hajvarrást...Igaz az esküvőre én is növesztetem,olyan hosszú volt amekkorára megnőtt! :wink: :lol: :lol: Erről majd dobj azért képet!!!!


Mozza!
Szerintem csinálj fufrut!Hiszen úgyis megnő!Én meg imádom a változatosságot!Ki se bírnám h cak 2 évig is ugyan olyan lenne a hajam...megunom hamar!Kb fél évente jártam anno fodrászhoz,de akkor mindig máshogy vágattam!Pl ha olyan hosszú hajam lenne mint neked,már lhet h berohantam volna a fodrászhoz h akkor most egy nullás géppel rohanjon már át rajta :wink: Na meg ha mindig ugyan olyan,honnan tudod h nem e lenne egy másik ami még jobban bejön neked :wink: Na ezzel nem azt mondom h nullás legyen :lol: :lol:

Eu a turi biznisz engem is vonz amúgy!Imádok turizni! :oops:

Na megyek,lejárt a mosás!

annus11
 
 


Hát az én gyerekem is ordított az oviban amikor érte mentem, csak nem azért, mert nem akart hazajönni. :? Negyed 4-kor mentem érte, állítólag 1 óra óta ordított. Ráadásul már megint beteg!!!! :evil: :evil: :evil: 38,3 volt a láza amikor hazahoztam, és azt mondja, hogy nem tud beszélni, mert fáj a füle! 2 hete van ovi, ebből a felét már betegen töltöttük itthon. Holnap megint :arrow: orvoshoz. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!! :evil:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Tinu!
Szólj ha kellenek aplédek amiket itt hagytál!Mert akkor megoldjuk és odaadom vmikor.
Nem tom tényleg h lesz e vhol tali???!!!

annus11
 
 


Reny! :(
Sajnálom. Írj majd mit mondott a doki!

Annus!
Én elég betoji vagyok ilyen dolgokban. Valahogy így szoktam meg magam, mindig ilyen voltam..csak néha-néha elfog a vágy, hogy újítsak...egyszer kb. 12 évesen levágattam fülig...úgy néztem ki mint kleopátra....sírtam, hogy nem érzem a nyakamban a hajam....úgy látszi ez is a nyünyükém.
De azért keresek valami netes frizkó csekkoló site-ot és megnézem hogy állna a frufru.
Gyöngyi! ha találok, majd leírom neked is...még mielőtt döntenél! :roll:

Kép
mozza
 
 


Reny :?

annus11
 
 


Mozza!
:lol: :lol: Na én meg ebben tök laza vagyok!Majd megyek nov elején és tetetek vöröset is a szőke melír mellé,meg a formát még nem találtam ki,de növesztem,szóval vmi olyan kell majd :wink: És imádom ha új a frizurám!!!

annus11
 
 


Sziasztok!
Mozza, szeirntem is jó, hogy beadtad Lilinek a lázcsillapítót... ez fájdalomcsillapító is.. egyébként még érdemes vizes borogatást tenni a kis combijára, Marcinak bedagadtm és még mindíg érezni, és fájt is neki napokig, amikor masszírozni próbáltam... és már 2 hete, hogymegkapta a 2 szurit, plusz rotát...

Szofi, de jó, na majd egyeztethetünk film ügyben! Vannak közös kedvencek:) Nekem még pl a Az élet szép, Kóristák, SZerleme hálójában....

Tali: pénteken lehetne nálunk, ha van érdeklődő:)
kaja: közösen rendelhetnénk pizzát, 3 percre van tőlünk a Don Pepe.. úgy kb 500ft lenne per fő, akit érdekel... nagyon fincsi....
hát, a hétre esőt mondtak, olyan 6 babát-mamát tudok fogadni héten is, pénteken....rájöttem, hogy klassz kanapénk van, nem kell a földre temnni a babákat.. (Most pont nincs szőnyeg, kiszuperáltuk, most keresünk másikat, és habtapit....
Szóval pénteken 10-től tali A Margit hídhoz közel? Kisbusz jön fel a nyugatitól, onnan 3-4 perc séta, (Tinu, a következő megálló közelebb van, kipróbáltuk, és úgy nem olyan gáz... szóval inkább kengurus, vagy autós tali lehet, avyg egyezetni kellene olyannal aki autóval jön...

Szofi, megtennéd, hogy írsz nekem rivit, ha esélyes a péntek, és jönnétek... mert ma nem tudok jönni már, vendégünk van Franciaországból, nem nálunk lakik, de többször vagyunk vele... h

Barbapapa,
nagyon köszönöm a tanácsod járóka ügyben! :)

Anita, Neked a babakocsi ügyben! :)

Rohanok

Pszi mindekinek

Vanni
vanni
 
 


Csak nagyon halkan kérdezem meg: nincs kedvetek Szigetszentmiklósra kijönni? Ha Csepelen keresztül jöttök, akkor ki se kell menni M0-ra (ha esetleg valaki tart tőle), csak egyenesen átvágtázni. Végülis Szigetmiki sincs messzebb Dunakeszinél. Na?Mit szóltok? Abszolút elvetendő ötlet?

Ma olyan szuper testélményem volt. Mivel apa csak későn ért haza, Marcival kettesben mentünk Ergós sétára. Szerencséra gyorsan bealudt, MP3 fülbe bedug (mármint az enyémbe :-)), Norah Jones benyomat és sétasétaséta. Olyan volt, mint amikor a hősnők zenei aláfestés mellett sétálnak egy őszi délutánon, te meg kérdezed..."és hol a zenekar?" :lol: Nagyon jó kis egy óra volt. Feltöltődtem :-)

Álmos szerkója édes, macifiú :-)

Lilinek nyugodalmas éjszakát kívánok, remélem csillapodik a hője addigra.

Annus, embörnek is jobbulást.

És hát Aminának is. Ez az ovi kész ráfizetés eddig. Szegényem :-(

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Hehe, Vanni beelőzött. És az azutáni héten?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Mozza,
nekem sokáig volt frufrum, és hát, nem sok fodrász tudja jól levágni.. és ahogy nő, nem túl szép... és nem egyszerű beszárítani sem... én nem tenném... :roll:
vanni
 
 



Mozza, sztem a frufru nagyon gyorsan megno, nekem bejooon tokre!! :roll:

Reny :? :?

Annus, hat hozok olyan kepet este, nem nehez talalni, nekem 2-3 evig siman volt! eszre se vette senki kb...... :lol: nem olyan hosszu volt ami feltuno lenne.
Tolem azt kerdezik inkabb mostanaban h h ilyen rovid, hova lett levagattam? őőőőőőőő nem :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Kép

Na én egy ilyesmire befizetnék...na majd meglátom novemberben :wink:

annus11
 
 


frufru: en amugyis vasalom a hajam kb,szoval nekem mindegy h mennyit kell kb vele foglalkozni,de csak hajmosas utan kell normalisan az egeszet es akkor nincs vele gond a kovi hajmosasig :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus
Királylindás a kép. Nem rossz.
Én nem vágatnék magamnak, de tényleg jól áll sokmindenkinek. Pl Nettinek :-)

Jobbulást minden sorstársamnak!
Én eszegetem a héjában sült krumplit meg az étcsokit.
pumuklii
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: