Új privát üzeneted érkezett!

Kép 1148144923.98.jpg [/img]
amneris
 
 


Bocsánat!
Nem akartam háromszor elpanaszolni a sikertelen próbálkozást...
Én azt hiszem, nem szeretem az új formátumot itt a Babaneten.! :oops:

Később még próbálkozom...
amneris
 
 


Ggabszi!
Tiszta szívemből gratulálunk!
Nagyon köszönjük, hogy megosztottad velünk "Szélvészkisasszony" történetét. :D
Sok boldogságot kedves Kétgyermekes Anyuka :D !

Kedves Topiklakók, Talisok!
Köszönünk szépen mindent!
Olyan jó volt Veletek találkozni.
Sokat jelent Nekem a barátságotok. :cry:
Itt ülök és picsogok. Remélem hamarosan újra találkozhatunk.
Köszönjük a sok kedves szót, a sok mosolyt és szeretetet. :D
Úgy láttam az Apukák, Kispapák is jól érezték magukat, ennek külön örültünk.

A takarítónénik köszönik szépen a sütit és az üdítőt. Akik először mentek el :oops: , bocsánat, hogy akkor még nem csomagoltunk útravalót. A terembérlet összegyűlt és még maradt 2000Ft.
Robi ötlete alapján :idea: hétfőn befizetjük a gólyahír számlájára, jó? Először arra gondoltam, hogy odaadom az igazgatónéninek, de akkor lehet, hogy legközelebb, ha lesz legközelebb :wink: nem ad ekkora kedvezményt.
Itt maradt egy citromsárga tál, kié??????

Remélem mostanra már mindenki épségben hazaért.
Jó éjt mindenkinek! Süni Kép
renóca
 
 

 
 

Sziasztok!
Elmondhatatlanul szuperjól éreztük magunkat a mai talin!!! :lol:
Én úgy feltöltődtem, mint már nagyon rég! Köszönöm nektek!

Süni!
Nagyon köszönöm Neked, hogy összehoztad ezt a találkozót! :D A kisfiad nagyon aranyos, jó volt végre látni Őt is. Tudom ezt már sokan mondták és igazán nem is ez a lényeg, de nagyon hasonlít Rád! :D

Ildi!
Beleszerelmesedtem Vivienbe! :D Úgy láttam Marcinak is bejövős.. :oops: Beszéljünk a jövő héten, ha ráérsz!

Boszi!
Nagyon örülök, hogy Antóniának ízlett a sütim, elküldöm neked a receptet, ha van kedved kipróbálni. Nagyon egyszerű! :)
Azt kell mondanom Marci másik nagy szerelme a Te lányod lett.. :oops: Megnézegettük a képeket és még most is emlegeti... :D

Gabszi!
Háromszor is jó olvasni a történeteteket! Hiányoztatok a taliról, de gondoltunk rátok és megkaptátok a felmentést. :D Annnyyyira szeretném már megölelgetni Zsófit!!!

Kispepe!
Üdv itt! :) Mi is találkoztunk már, csak akkor még Andi73 álnéven írtam az Indexen. Közös barátosnénk Fruzsi, mondtam neki, hogy Ő is csatlakozhatna ehhez a szuper csapathoz. Várom nagyon! :)

Mindenkit jó volt látni a mai nap, örülök, hogy olyanokkal is találkoztam, akiknek a neve mellé még nem volt arc kapcsolva! Félek bárkit is kiemelni, mert nem szeretnék megbántani senkit, aki kimaradna. Olyan sokan vagyunk! Nagyon szuper ez a csapat és boldog vagyok, hogy közétek tartozhatok!!!!! :D :D :D
marci_anyu
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom a többiekhez, a tali szuper volt! Köszönjük Süni, hogy megszervezted és a rengeteg energiát amit belefektettél. A lelkemnek nagyon jót tett a mai babázós nap. Élőben még szebbek a gyerekek, mint a képeken. Jó ez a csapat és nagyon jó, hogy a tagja lehetek! Ezt is köszönöm nektek!

Napsugi küldöm a képeket!

Simineni a fiúk találkát beszéltek meg a hátunk mögött, de nekünk kell megszervezni!

Köszönöm a kedves szavakat és kellemes estét mindenkinek!
madri
 
 


Sziasztok!
Nagyon szuper volt a tali! Örülök, hogy megismerhettelek benneteket személyesen is. Olyan más így olvasni az üzeneteket, hogy tudom kiket rejtenek a niknevek. Mindenki nagyon-nagyon kedves, szimpatikus a gyerkőcök gyönyörűek, olyan kis kiegyensúlyozottak, mindegyiken látni, hogy boldog család veszi őt körül. Jó volt egy kicsit dajkálgatni őket.

Sajnálom, hogy nem mindenkivel tudtam beszélgetni, de majd a következő talin...

Gabszi!
Nagyon szépen megfogalmaztad a történeteteket. Tényleg erőt ad a várakozóknak.
mirosz
 
 


Lányok!

Nagyon köszönöm, a szíves fogadtatást, nem is gondoltam volna, hogy ennyi régi ismerőst találok itt :)

Naninga!

Én is verem a fejem a falba, hogy ezt a döntést nem 5 éve hoztuk meg, illetve csak magamat hibáztathatom, mert a férjem régebben pedzegette az örökbefogadást, de én annyira bíztam a lombikokban, hogy mást nem fogadtam el alternatívaként :( Azóta már lehet, hogy két örökbebabánk is lehetne.

Matibadruszám!

Elég gyors voltam a bejelentkezéssel, ugye? :wink: Puszi:)

Napsugaracska!

Kitalálhattam volna, hogy kit rejt ez a nick :) Annyira illik Hozzád :) Persze, hogy kaphatsz elefánit:
Kép

Marci_anyu!

Jaj, Istenem persze, hogy tudom, ki vagy :) Sőt, Fruzsi is szokott emlegetni, a gyönyörű kisfiad képét is elküldte, ugye nem baj?

Ggabszi!
Nagy-nagy gratula Zsófihoz :) Megkönnyeztem a történeteteket, annyira megható. Hiszek a sorszerűségben, ez a kislány Titeket választott. Beleolvastam anno a családi netes örökbebaba topikba, és annyira megragadott az a gondolat, amit ott írtál, az, hogy ez a ti utatok, hihetetlen gyorsan intéződtek a dolgok, és mint kiderült azért, mert Zsófi már megfogant, és mindenáron Hozzátok szeretett volna kerülni. Nem véletlenül alakultak így a dolgok. Ne legyenek kétségeid, nagyon jó kétgyermekes anyuka leszel, illetve vagy máris :)

A mi örökbefogadási procedúránk nagyon nehézkesen indult, akkor pont Te jutottál eszembe, hogy Nektek ez az utatok, mert minden nagyon simán ment. Nagyon elkeseredtem, hogy nekünk még ez sem megy egyszerűen, aztán nálunk is beindultak az események, még a tavaszi tanfolyamot is sikerült elcsípnünk, valamelyik pár lemondta a részvételt, így bekerülhettünk. Utána még gyorsabban zajlottak az események, mert a gyámhivatal két hét alatt meghozta a határozatot. Napra pontosan 4 hónap telt el a TEGYESZ-hez való bejelentkezés óta. Amilyen lassan indult a dolog, azt hittem, hogy ebben az évben nem sikerül papírhoz jutnunk, de aztán mégis. Kíváncsi vagyok, hányas sorszámról kezdődik a visszaszámlálás a Gólyahírnél.

Bocs, hogy hosszú voltam, de még nagyon új vagyok, tele lelkesedéssel :)

kispepe
 
 


Sziasztok!

Csodásan éreztük magunkat a találkozón, Süni, mi is köszönjük a sok szervezést.
Lányok, nagyon-nagyon köszönöm, hogy babázhattam!!! Annyira feltöltött, igaz, most így még üresebb itthon, de nem baj, mert tudom, hogy a mi picikénk is eljön egyszer!
MINDENKI annyira kedves, türelmes, nyugodt, szeretteljes volt a találkozón, olyan jó volt látni, és érezni!

Gabszi, gratulálok Zsófihoz, nagyon megható, ahogy leírtad a történeteteket, jó volt olvasni! Küldenél nekem is képet a "Szélvészkisasszony"-ról?

Puszil mindenkit: Réce
réce
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon szépen köszönjük a mai szuper napot! :lol:

Sünikém!

Nagyon jól éreztük magunkat! Nagy-nagy gratula Miklóskához!! Gyönyörű, édes kis pasi! :)

A többi topicos gyerkőcöt is olyan jó volt látni!!!! A nagyobbak játékát figyelni, a picikékkel babázni - felejthetetlen élmény volt!

Azt határozottan megerősíthetem, hogy az Apucik is élvezhették a dolgot: Árpim csak gyönyörködött és büszkélkedett és barátkozott meg majszolgatott - csupa kedvére való program... :lol:

Siminéni kis családjának át is kell adnom szivéjes üdvözletét: A Simigyerkőcök szó szerint levették a lábáról!
"Annyira szép ez a kislány, hogy... - szóval gyönyörű!" - Ezt hajtogatta hazafelé, meg hogy a nagyfiú is olyan klassz gyerek "Ugye ők édestesók?" :P
Azér Simiapu is csuda jófej, szóval: Üdvözlet a szuper kis családnak! :)

Dehát igazság szerint csak szaporítanám a szót, ha mindenkit megemlítenék, aki szimpatikus volt: JÓ KIS BANDA VAGYUNK, CSAJOK! :lol:
A babások boldogsága, a babára várók öröme, ahogy a cseppeket ölelhették - szuper volt!

Mi is csináltunk ám képeket - akkor majd Napsuginak küldöm.

Puszi Mindenkinek! - Amneris -
amneris
 
 


Úgy szeretnék én is az üzeneteim aljára egy kis Marcis "vonalzót", segítsetek légyszi!!
marci_anyu
 
 


Sziasztok!

Én is előkerültem! :)
A lányok nagyon jót aludtak a kocsiban, nagyon elfáradtak!
Nagyon jó volt találkozni veletek!!!
Köszi Süni! Mindent!!!
Én is annyira feltöltődtem, annyi energiát kaptam tőletek! De tényleg!
Úgy örültem neki, hogy Zsófim ilyen barátkozós volt. Féltem, hogy majd azt csinálja ott is, amit itthon, hogy én utánam fog járni, de nem.
Ha nem haragszotok én majd csak holnap küldöm el a képeket.
Ezekhez is írjunk szöveget?
Én búcsúzom mára, jó éjszakát mindenkinek!
kizsó
 
 


http://lilypie.com/

Ezen honlapon tudod megcsinálni, ha kell még segítség szóljál.

Kép
Kép
atan
 
 


Sikerült! :-) Köszi!!

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Sziasztok!

Mi is csatlakoznánk az előttünk szólókhoz: A TALI SZUPER VOLT!!!!

A gyermekek gyönyörűek, és nagyon szépen köszönjük a gyermekes családoknak, hogy babázhattunk. Felejthetetlen élmény volt, nagyon sokat jelentett számunkra.

Szerencsére este elhozták bátyámék a gyerekeket, a keresztfiam itt is lesz nálunk 1 hétig nyaralni ( nekik már vége van a sulinak, mert felújítják és szombatonként is jártak), tehát folytatódnak számunkra a gyermekes programok :lol:

Nagyon jó volt megismerni titeket és remélem, hogy még sok ilyen alkalom lesz!! :) Süni, köszönjük szépen a szervezést!!

Mi is készítettünk egy pár képet, küldöm Napsuginak.

Szép álmokat!
rvan
 
 


Sziasztok!

Jó volt olvasni az élménybeszámolókat a mai taliról. Tényleg nagyon szuper, hogy mindenki ilyen jól érezte magát! :)

Amneris! Köszi a képet! Tündéri a kicsi lány!

Kispepe! Igen nagyon gyorsan jelentkeztél, szupi vagy! :) Jó, hogy ilyen hamar. Amikor "beszélgettünk" a minap, mintha azt emlitetted volna, hogy kicsit vársz. De örülök, hogy meggondoltad magad! :)

Mindenkinek szép álmokat kivánunk! Az én kincseim és jómagam.
Vendég
 


Mindig meglep valamivel ez az új forma. Hol nem tudok belépni, hol a "következő" feliratnál - ha lapozni szándékozom - a pelenkás topicra visz át :?

Jók a képek, ti is, felnőttek, a gyerekek meg pláne :D :D

kispepe, üdv itt! (én "odaát" csataló valék, engem is ismersz :) )
mera
 
 


Sziasztok Talisok!

Annyira készültünk és annyira sajnálom, hogy mégsem tudtunk talizni veletek, de hát a technika ördöge közbeszólt!!!!!!!
Reggel becsomagolva puccban álltunk és a kocsi meg besztrájkolt.
Remélem a következő talin már mi is ott lehetünk!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, sokat gondoltam rátok!
Tényleg mikor lesz a következő tali? Mondjuk ősszel???

Képzeljétek pár napja beszélgettünk az "ikrekkel" a jövendő kistesóról ( Roli szobájában már várja a rácsos ágy , össze vannak készítve a kisruhák stb.). Mondtam Norbinak, hogy az a kisbaba lesz az ő hugicája. Ez nagyon tetszett neki, többször is ismételgette. Aztán ma délután minden átmenet nélkül odaállt elém, és megkérdezte, hogy :
- Anya mikor jön a kislányunk??
Olyan édes volt! Megbeszéltük, hogy még valószínüleg nem született meg, lehet, hogy még benn van a néni pocakjában , igazából még nem tudunk róla semmit, csak a nevét, és hogy már mindannyian nagyon várjuk.

Pár napja téma volt az ovi , erről lenne egy kis történetem:
Azt le kell szögeznem, hogy mi nagyon kifogtuk az ovit és az ovonéniket, nagyon szeretik a gyerekeket. Nyílt titok az öf. - megjegyzem elég nehéz lenne eltitkolni. De tényleg nagyon szeretik őket, nincs megkülönböztetés.
Egyik nap mentünk öltözni, és az egyik első szekrénynél egy kisfiú volt az apukájával. Mikor elmentünk mellettük megszólalt:
- Látod apa ő a Norbi, ő az aki olyan fekete.
Akkorát rötyögtem magamban. Az apuka rögtön lepisszegte a fiát, de nem rossz szándékkal.
Nyilván lesz még ennél nagyobb összetűzés is - már csak azért is, mert az enyéimen kívül még nem láttam az oviban roma gyerkőcöt. De ez nagyon tetszett, a többinek meg állunk elébe.
steiff
 
 


Irigykedek a talizokra!! Hogy tudom megnézni a képeket? Bocs, de 10 nap topicolás kimaradt az életemből. :roll:

Kispepe!A Ti babátok is ott vár Rátok az út végén. Írj sokat ide, mi mindenben segítünk.Egyszer már kaptam Tőled egy lila elefánit, emlékszel? De az a baba mégsem akart megszületni... :cry:
Most viszont küldenél nekem is, Zsófinak?
(Lányok, Kispepe régi lombikos-topictársunk, akit mindannyian nagyon szeretünk. Mindenkinek, aki babás lett lila elefántot küldött.
Napsival mi is úúúúgy szerettünk volna egyet. Most nekünk is van, lesz, bibi!)

Réce, én küldtem neked képet még az elején a 3 napos és 20 perces Zsófiról!Nem kaptad meg??? Ma próbálkozom újra, ha időm engedi.

Beszámoló első nap:
Teljesen simán ment minden. Borsószem úgy illeszkedik a családunkba, mint az a bizonyos borsó a hüvelyébe. Eszik, alszik, kakil, álmában mosolyog. Rendeltetésszerűen műxik.
Azt hittem végig ordítja majd a napot, mint Balázs tette anno, de nem. Hihetetlen békés. Az egész családot 5 perc alatt vette meg kilóra!!!! Hiába, aki tud, az tud. :wink:
Beszámoló első éjszaka:
Na, annyira ne örüljünk! Ébredés egy órakor, elalvás háromkor.
Apát felkeltettük, mi baja lehet ennek a gyereknek.???? Apa félálomban éhséget diagnosztizált. Kis vitatkozás: 1 órakor 80 ml evett, nem lehet éhes, gyerek Ő, nem haspók.Mondanom sem kell éhes volt. Azóta alszik békésen. Egy szobában mindkét gyerekem.
Bezzeg én, már 7 órakor kukorékolok ...
Fürdés= egyenlőre nem jön be kategória. Bár szerintem apa azt hitte a kislányunk fóka, olyan hideg vizet csinált. :lol: Remélem ma nem fagyasztja meg. Szerinte szakszerű volt, ez van a babakönyvben. Nem firtattam melyikben!!

Szép , békés vasárnapot nektek! Készül a vasárnapi tipikus ebéd? ( Rántott hús+ubi sali+ krumpli.)
ggabszi
 
 


Gabszi!

Örülök, hogy ilyen békés ez a kislány. Azért tudod, hogy még lesznek húzós éjszakák, de majd beleszoksz újra.
Szeretném majd megcsodálni élőben is azt a szélvészkisasszonyt, remélem szabad egy kicsit később.
Amneris!
Apa itt olvadozott a dicsérettől. Egyébként a gyerekeimnek, csak annyi közük van egymáshoz, hogy én vagyok az anyukájuk. Ha ránk nem is nagyon egymásra azért hasonlítanak egy kicsit.
Ma délután névnapi kerti parti lesz nálunk. Jön 15 gyerek, de ez a 8 éves korosztály. Este írom a beszámolót.
Szép napot mondenkinek!
simineni
 
 


Simikém!
Annnyyyira szégyen gyalázat, de szerintem én elfelejtettem felköszönteni a kislányod.. :oops:

Tehát:

[color=red]Drága Szandi!

Névnapod alkalmából nagyon sok boldogságot kívánok és rengeteg puszit küldünk!!! :D Jó bulizást!

puszi, Andi és a fiúk
[/color]

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Sziasztok!

Kicsit félve teszek fel fotókat, de mégis.Lassan megnyugszik a lelkivilágom és bízom benne, hogy ezt az örömtől és boldogságtól duzzadó topicot elkerülik az őrültek.

Apa elkezdte a naaaaaaaaagy horgász nevelését. vett neki egy csónakot. :) Már most kerülget a frász, mi lesz, ha majd használni is akarják...
A szobában persze nem veszélyes. :)És a kisfiam el volt ragadtatva. :)

Kép 1148200321.46.jpg

Kép 1148200341.11.jpg [/img]

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szép vasárnapot :)

Ggabszi!

Na jó, Neked utoljára küldök elefánit, de megmondom őszintén, már leszoktam róla, és nem is nagyon szeretném folytatni a hagyományokat :(
Kép

Mera!

Te vagy Csataló? Ismét egy ismerős :) Kicsi a világ :)

Nekem is van vonalzóm :)

kispepe
 
 


Sziasztok!

Napsugi! Küldtem a fotótárba egy rakás képet. Lehet, hogy nem jó helyre (a t-online-os cimedre), de lekicsinyitettem a méretet, hogy nehogy telenyomjam a postaládádat.

Kelimoni! Tüneményes Gergő baba ebben a csónakban! :D

Kispepe! Klassz a vonalzód! :)

Megyek, ebédelünk, igyekszem még jönni.

Szép vasárnapot Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudom hogy sikerül e belépnem és ezt elküldenem nektek. Nem nagyon értem én ezt az új rendszert. :( Próbálok visszaolvasni is, mert eddig azt hittem még mindig csinálják a rendszert. :oops:

Jövök még ma ha ezt sikerül elküldenem. :D

Kép
jiny
 
 


Sziasztok!

Sikerült végre megint belépnem. :D

Gabszi! Köszönjük a történetet! Végig potyoktak a könnyeim... :)

Lányok olyan jó volt végre látni titeket. Annyira gyönyörűek a gyerekek!!! Nagyon köszönöm hogy közétek tartozhatunk mi is!

Süni ha arra a sárga tálra gondolsz amiben pogi volt, akkor az a miénk. :) Nem akartunk ott pakolászni. Majd egyszer visszajut hozzánk. :D

Receptet én is kérnék!!! Nagy tálban csokis kockák voltak. Középtájban az asztalon. :D
A férjem zaklat vele, hogy kérdezzem meg mi volt az. Ez az ő leírása volt a sütiről. :) Ha valaki ráismer ez alapján elküldené?

Kép
jiny
 
 


Sziasztok!!

Ma többször feljöttem ide és próbáltam a profilom megváltoztatni.Huhh végre sikerült de szenvedtem ám vele.. :oops:

Kispepe! Üdv a csapatban!! Elég sokan vagyunk itt a régi fórumos társaságból.

Lányok! Örülök,hogy jól sikerült a találkozó. Sajnos mi a férjem munkája miatt nem tudtunk menni. Szomorkodtam is miatta. :?

Ggabszi!! Gratulálok!!!! :) Köszi,hogy leírtad a történeteteket.

Mi nem unatkozunk. :lol: Voltunk fülvizsgálaton Ádámkával. Minden ok. Voltunk a védőnéninél is.. Adamínó már 5 kg és 2 dkg. :)
Elég mozgalmas volt 2 babával ... Amíg Ádit öltöztettem Nikike belógott a védőnéni szobájába. El sem tudjátok képzelni mit csinált!! Az asztalon lévő telefon kagylója a fülén és telefonált :D

30-án mulva dupla oltás. Nikinek 15 hónapos ,Ádinak 2 hónapos szuri. Dupla dinamit mondhatni :P :oops:

Visszaolvasok mert csak gyorsan átfutottam a fórumot.

Pusz

Kép

Kép
töltike
 
 


Hahó!

Most értünk haza, ma még keresztelőn voltunk Bp-en,jó sűrű volt a hétvége.
Szóval: A TALI SZUPER VOLT! :D :D :D :D :D

Mindenkinek köszönet a kedvességért, azért is ,hogy babázhattam, ez nagyon sokat jelentett nekem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Külön öröm nekünk,hogy jelentkeztünk a Gólyahírhez! :D :D :D :D

ÉS EZT NEKTEK KÖSZÖNHETJÜK! Titeket nézve hihetetlen nyugalom szállt meg és bizakodva tekintek a jövőbe.

Szeretnénk máskor is találkozni veletek,jól éreztük magunkat!

Gabszi: Minden szépet és jót kívánok a picúrhoz, nagyon szép a történetetek!

Mindenkinek szép vasárnap estét! :D
csöpke
 
 


Sziasztok!!! :D

Látom, nagyon jól sikerült a tali!!! Ennek örülök! :!:

A receptek felrakása is jó ötlet! Bár én nem vagyok nagy szakács, de azért fogok próbálkozni!

Kelimoni!
Nagyon szép képeid vannak! A színek lenyűgöztek! És persze, aki rajtuk szerepel!!! :P

Tölti!
Nem irigyellek a dupla szuri miatt! :cry: Egyedül viszed a csemetéket???

Gabszi!
Én mindhármat végigolvastam! Megható nagyon...!
Micsoda egymásratalálás!!! Most már nekünk is illene új határozatot beszerezni!
Tényleg! Ehhez már csak környezettanulmány kell??? Nem rémlik most semmi, bár még alig ébredtem fel :?

Amneris!
Hogy tud ilyen porcelán lenni Zituska???És azok a figyelő szemek!!

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!

Gabszi! Nagyon örülök a boldogságotoknak, és köszönöm, hogy megosztottad a történeteteket, végig sírtam, a férjem pont akkor jött be, és kérdezte, hogy most meg már megint miért sírsz?! :)

Lányok! Nagyon jó volt veletek találkozni, és hogy babázhattunk, azt külön köszönjük, teljesen feltöltődtünk tőle. A családom is le volt nyűgözve a babáktól, gyerekektől, amikor mutattuk nekik a fényképeket. Napsugi, elküldenéd az elérhetőségedet, hogy hová küldjem, mert nekem még nincs meg a tábla. Beszélgettük mi is a férjemmel, hogy mennyire másmilyenek voltatok, (mint más családok, akiket ismerünk) a szeretet áradt mindenkiből. :)

Tirza
tirza
 
 


Tölti!
Hááát, én sem irigyellek, nem lehetett volna legalább 1 nappal eltolni? Szegénykéim! Bár, ahogy emlékszem, engem mindig jobban megviselt, mint Marcit... :lol:

Kelimoni!
Küldjél csak képeket, annyira édes Gergő!!!! :D

Matiba!
Jó, hogy írtál! Hiányoztatok a taliról, de majd 10-én találkozunk!! :D

Legyen szép napotok!!

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Tölti!
Hááát, én sem irigyellek, nem lehetett volna legalább 1 nappal eltolni? Szegénykéim! Bár, ahogy emlékszem, engem mindig jobban megviselt, mint Marcit... :lol:

Kelimoni!
Küldjél csak képeket, annyira édes Gergő!!!! :D

Matiba!
Jó, hogy írtál! Hiányoztatok a taliról, de majd 10-én találkozunk!! :D

Legyen szép napotok!!

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Sziasztok!!

Marci-anyu! Engem is nagyon megvisel. :(

rayo! A férjem is jön velem. Ő vállalta Ádámot. Én Nikit viszem be. DE lehet,hogy az lesz,hogy én viszem be mindkettőt váltva ő meg nyugtatja őket és öltözteti. Kicsit rosszul van a szuritól.. mármint a férjem.. nem igazán bírja a tűt nézni sem..

Kép

Kép
töltike
 
 


Sziasztok!!

Marci-anyu! Engem is nagyon megvisel. :(

rayo! A férjem is jön velem. Ő vállalta Ádámot. Én Nikit viszem be. DE lehet,hogy az lesz,hogy én viszem be mindkettőt váltva ő meg nyugtatja őket és öltözteti. Kicsit rosszul van a szuritól.. mármint a férjem.. nem igazán bírja a tűt nézni sem..

Kép

Kép
töltike
 
 


Sziasztok!

Hazaértem az orvostól és egyenlőre szépen lassan halad a baba a maga útján. Kezd tágulni a méhszáj, de a babó még fenn van. Mivel a drága csütörtökre van kiírva, így még van időnk. Ha szombatig nem történik meg a nagy esemény, akkor besegít az orvos. Az UH szerint 3300 gramm.

Töltike
szorítunk, hogy könnyen viseljék a gyerekek az oltást. :oops:

Gabszi
köszi a történetet, olyan jó olvasni a soraidat és már alig várom, hogy én is hasonlókat meséljek. :)


Simineni
hogy sikerült Szandi névnapi bulija? Nem volt kegyes hozzátok az időjárás :(

Szép napot mindenkinek!
madri
 
 


Sziasztok!!!:)

Tirza!
Te teljesen kimaradtál szombaton... Veled nem is beszéltem ugye??? Sajnálom :( :(
Küldj egy e-mail címet arra ami itt van cím, és megírom hová küldd a képeket!
Viszont minél hamarabb kerülj bele a táblába, mert csak úgy tudok küldeni elérhetőséget a képekhez!
Te voltál aki elsírta magát a bemutatkozásnál??? :)

Hát lányok, elég égő volt a bemutatkozásom...
Egész végig azon gondolkoztam, hogy mit is mondjak... Azt szerettem volna elmondani, hogy a mi életünk előtte is boldog volt, hisz a férjem Tamás mindent megtett ennek érdekében... (persze ez a boldogság nem volt teljes gyermek nélkül...) Nagyon sokat ápolta a lelkem, próbálta a gondolataimat elterelni, sőt a végén már minden este sírtam, és akkor ő mindig ott volt mellettem... Pedig ő is nagyon nehezen viselte a várakozás szomorúságát... De általában én szorultam az ő segítségére... Szóval szerettem volna ezt neki megköszönni, szerettem volna ha tudjátok, hogy mennyire boldog vagyok , hogy őt rendelte nekem a sors!!!! és most hogy legnagyobb vágyunk, álmunk teljesült, tényleg kerek az életünk... És nagyon köszönöm a sorsnak hogy Noriszt és a páromat is nekem rendelte :lol: :lol: :lol: Mindez nem lehetett véletlen!!!
Végülis teljesen mást hadartam el, mert már Süninél is majdnem potyogtak a könnyeim annyira érzelgős vagyok babavonalon:) Aztán mikor felálltam tudtam, hogy nem fogom tudni elmondani a mondanivalóm, megköszönni párjainknak a kitartást a türelmet és azt, hogy olyan erősek mikor nekik is fáj a várakozás....

Szeretném ha elmondanátok otthon nekik, hogy mit is akartam mondani, de már nem merek nyílvánosan beszélni a lelkemről, mert elsírom magam... :cry:
Köszönöm a férjemnek én is, és IMÁDOM, nélküle nem lennék ennyire boldog és sokkal rosszabb lett volna az egész herce-hurca...
Nagyon sok férj kinevetné otthon a párját, hogy miylen találkozóra is akarsz menni???
Ők pedig jöttek velünk és még jól is érezték magukat!!!
Ilyen férj pedig nem sok van!!! Ők a mieink:)))

Szeretlek Tamás, nagyon nagyon nagyon! :wink:
Kép

KépKép
napsugaracska
 
 


Sziasztok!!!:)

Tirza!
Te teljesen kimaradtál szombaton... Veled nem is beszéltem ugye??? Sajnálom :( :(
Küldj egy e-mail címet arra ami itt van cím, és megírom hová küldd a képeket!
Viszont minél hamarabb kerülj bele a táblába, mert csak úgy tudok küldeni elérhetőséget a képekhez!
Te voltál aki elsírta magát a bemutatkozásnál??? :)

Hát lányok, elég égő volt a bemutatkozásom...
Egész végig azon gondolkoztam, hogy mit is mondjak... Azt szerettem volna elmondani, hogy a mi életünk előtte is boldog volt, hisz a férjem Tamás mindent megtett ennek érdekében... (persze ez a boldogság nem volt teljes gyermek nélkül...) Nagyon sokat ápolta a lelkem, próbálta a gondolataimat elterelni, sőt a végén már minden este sírtam, és akkor ő mindig ott volt mellettem... Pedig ő is nagyon nehezen viselte a várakozás szomorúságát... De általában én szorultam az ő segítségére... Szóval szerettem volna ezt neki megköszönni, szerettem volna ha tudjátok, hogy mennyire boldog vagyok , hogy őt rendelte nekem a sors!!!! és most hogy legnagyobb vágyunk, álmunk teljesült, tényleg kerek az életünk... És nagyon köszönöm a sorsnak hogy Noriszt és a páromat is nekem rendelte :lol: :lol: :lol: Mindez nem lehetett véletlen!!!
Végülis teljesen mást hadartam el, mert már Süninél is majdnem potyogtak a könnyeim annyira érzelgős vagyok babavonalon:) Aztán mikor felálltam tudtam, hogy nem fogom tudni elmondani a mondanivalóm, megköszönni párjainknak a kitartást a türelmet és azt, hogy olyan erősek mikor nekik is fáj a várakozás....

Szeretném ha elmondanátok otthon nekik, hogy mit is akartam mondani, de már nem merek nyílvánosan beszélni a lelkemről, mert elsírom magam... :cry:
Köszönöm a férjemnek én is, és IMÁDOM, nélküle nem lennék ennyire boldog és sokkal rosszabb lett volna az egész herce-hurca...
Nagyon sok férj kinevetné otthon a párját, hogy miylen találkozóra is akarsz menni???
Ők pedig jöttek velünk és még jól is érezték magukat!!!
Ilyen férj pedig nem sok van!!! Ők a mieink:)))

Szeretlek Tamás, nagyon nagyon nagyon! :wink:
Kép

KépKép
napsugaracska
 
 


Sziasztok!!!:)

Tirza!
Te teljesen kimaradtál szombaton... Veled nem is beszéltem ugye??? Sajnálom :( :(
Küldj egy e-mail címet arra ami itt van cím, és megírom hová küldd a képeket!
Viszont minél hamarabb kerülj bele a táblába, mert csak úgy tudok küldeni elérhetőséget a képekhez!
Te voltál aki elsírta magát a bemutatkozásnál??? :)

Hát lányok, elég égő volt a bemutatkozásom...
Egész végig azon gondolkoztam, hogy mit is mondjak... Azt szerettem volna elmondani, hogy a mi életünk előtte is boldog volt, hisz a férjem Tamás mindent megtett ennek érdekében... (persze ez a boldogság nem volt teljes gyermek nélkül...) Nagyon sokat ápolta a lelkem, próbálta a gondolataimat elterelni, sőt a végén már minden este sírtam, és akkor ő mindig ott volt mellettem... Pedig ő is nagyon nehezen viselte a várakozás szomorúságát... De általában én szorultam az ő segítségére... Szóval szerettem volna ezt neki megköszönni, szerettem volna ha tudjátok, hogy mennyire boldog vagyok , hogy őt rendelte nekem a sors!!!! és most hogy legnagyobb vágyunk, álmunk teljesült, tényleg kerek az életünk... És nagyon köszönöm a sorsnak hogy Noriszt és a páromat is nekem rendelte :lol: :lol: :lol: Mindez nem lehetett véletlen!!!
Végülis teljesen mást hadartam el, mert már Süninél is majdnem potyogtak a könnyeim annyira érzelgős vagyok babavonalon:) Aztán mikor felálltam tudtam, hogy nem fogom tudni elmondani a mondanivalóm, megköszönni párjainknak a kitartást a türelmet és azt, hogy olyan erősek mikor nekik is fáj a várakozás....

Szeretném ha elmondanátok otthon nekik, hogy mit is akartam mondani, de már nem merek nyílvánosan beszélni a lelkemről, mert elsírom magam... :cry:
Köszönöm a férjemnek én is, és IMÁDOM, nélküle nem lennék ennyire boldog és sokkal rosszabb lett volna az egész herce-hurca...
Nagyon sok férj kinevetné otthon a párját, hogy miylen találkozóra is akarsz menni???
Ők pedig jöttek velünk és még jól is érezték magukat!!!
Ilyen férj pedig nem sok van!!! Ők a mieink:)))

Szeretlek Tamás, nagyon nagyon nagyon! :wink:
Kép

KépKép
napsugaracska
 
 


bocsi, többször elment...
napsugaracska
 
 


Sziasztok!

Beleőszülök, mire bejutok a topikra... :cry:

De nem adtam fel, mert Gabszi csodálatos történetéhez eszembe jutott egy másik. Nem 100%-ig ugyanez a helyzet, de szerintem amellett, hogy szintén gyönyörű történet, választ is adhat nekünk is és a gyerekeknek is, ha kistesó érkezik.

Ggabszi kérdéséről ("tudok-e annyit adni magamból, hogy én is maradjak magamnak") jutott eszembe egy régi hozzászólás az indexes örökbefogadós topikról. Valakihez a 3., vagy 4. gyerek volt érkezőben és a többiek aggódtak, hogy anya figyelméből, szeretetéből jut-e még nekik, ha megjön a tesó. Erre anyuka leültette a gyerekeket, meggyújtott egy gyetyát és azt mondta, ez én vagyok, a lángja pedig a szeretetem. Majd erről a gyertyáról meggyújtott annyi további gyertyát, ahány gyerek volt, plusz egyet az érkező kistestvérnek. És azt kérte, nézzék meg, kisebb lett-e a többi gyertyának a lángja. Mire az egyik gyerek azt felelte, hogy nem lett kisebb, sőt az "anya-gyertya" mintha még nagyobb és még fényesebb lánggal égne.

Szóval, lehet, hogy a mindennapos teendők miatt (mert a nap továbbra is 24 órából fog állni) eleinte úgy érzed majd (meg egyszer én is :) ), hogy nem tudod megosztani a figyelmedet, de a szeretetedből biztosan nem fog egyikük sem kevesebbet kapni a másiknál.

Puszi mindenkinek,
Kata
rkata
 
 


Napsugi, megint sikerült könnyeket csalni a szemembe, amikor olvastam a hozzászólásodat. :)

Én sajnos lemaradtam a bemutatkozások nagyrészéről, mert a kisfiamnak épp akkor akadt dolga a mosdóban. Próbáltam hallgatózni, de nem sok sikerrel, de majd begyűjtöm az infókat legközelebb (remélem lesz). :)

Madri szorítunk, reméljük most már tényleg csak napok kérdése.
Gondolom ilyenkor ólomlábakon jár az idő, aztán meglásd hipp-hopp óvodás lesz. Észre sem veszed úgy elrepül az idő. :D

Tirza teljesen egyetértek azzal a megfogalmazással, hogy:"a szeretet áradt mindenkiből". Én is ezért örülök, hogy ennek csapatnak a tagja lehetek, és bízom benne, hogy ezek a találkozások nem maradnak el, mert a mai világban ritkán talál az ember ilyen remek embereket, családokat, barátokat. :lol:

Kép
Kép
atan
 
 


Mosolygós, Rkata :cry: :D
Most már én is ilyen sírós leszek? Elkaptam a Kelimoni által oly sokat emlegetett anyaszindrómát? :lol: Mindenen képes vagyok sírni.

Úgy örülök, hogy jól éreztétek magatokat. :P
Valóban hálásak lehetünk párjainkért. Ennyi kedves, gyermekszerető, mosolygós, férjjel, apukával 9 éves óvdai munkám során sem találkoztam, mint szombaton.

Madri
Szép nagy a picúr :D
Már csak pár nap. Szorítunk nagyon!!!!

Sajnos nem sok időm maradt, mert a képeket nézegettem és Miklóska már ébredezik.:wink: Köszönjük Dolly :D !
Ölel mindenkit: Süni
renóca
 
 


Sziasztok!

Napsugi:maximálisan egyetértek veled abban, amit a "pasikról"(a mieinkről) írtál :D :D :D :D :D
Amúgy nagyon aranyos voltál a bemutatkozásnál!
Rkata:Köszönöm a gyertyás történetet,nagyon szép!
Madri: Értetek nagyon izgulok, küldök egy csomó drukkot,hogy minden a legnagyobb rendben legyen :D :D :D :D :D :
csöpke
 
 


Sziasztok!

Napsugi:maximálisan egyetértek veled abban, amit a "pasikról"(a mieinkről) írtál :D :D :D :D :D
Amúgy nagyon aranyos voltál a bemutatkozásnál!
Rkata:Köszönöm a gyertyás történetet,nagyon szép!
Madri: Értetek nagyon izgulok, küldök egy csomó drukkot,hogy minden a legnagyobb rendben legyen :D :D :D :D :D :
csöpke
 
 


Lányok!
Nagyon jók a talis képek!!!
Be kell valljam, nem mindenkit tudtam felismerni!!!

De a gyerekeket egyből tudtam :D

Gergő sokat nőtt a Gólyahíres tali óta! És milyen barátkozó! Bár lassan Regi is kinövi a félelmeit!

Madri!
Minden rendben lesz! Én is drukkolok!!!

Egyébként látszik a topikon, hogy itt a jóidő! Gondolom, mindenki a szabadban van!!Hurrá!
Vettünk úszópelust, mert jövő vasárnap szeretném elvinni babauszira! Remélem, élvezni fogja!
Puszi
Kép

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak most jövök és most is röviden. Vendégünk van (kicsit zűrös), aztán ugye az öf-hoz szükséges papírokat is intézzük ezerrel, úgyhogy ezen a héten nem leszek túl beszédes itt, bocsi érte!!!

Süni: Én is szeretném Nektek megköszönni a szombati találkozót, nagyon jól éreztük magunkat Viviennel, olyan jó volt Veletek találkozni, beszélgetni!

Marci_anyu: Nektek köszönöm, hogy segítettetek, hogy el tudjunk menni (no és hazajönni :) ) Marcit azóta is emlegeti Vivi, szerintem barátok lettek ;) Na meg persze én is emlegetem, most már a férjem kezdi megtanulni, ki a Marci :D Még nem tudom, melyik nap, de mindenképp hívni foglak!! (Persze Te is hívhatsz, ha úgy van rá időd.)

Rkata: Köszönöm ezt a gyertyás történetet, sok erőt adtál nekem ezáltal!!!

Napsugi: Olyan jó ez a fotóalbum, millió puszi még egyszer érte!!!

Simineni: Fiad jobban lett otthon? Remélem, hogy csak az unalom jött ki így rajta ;)

Puszi Nektek és igyekszem azért jönni rendszeresen!!!

Ui: Engem a kókuszkocka érdekelne! Nagyon finom volt! :)
ildi_ko
 
 


Sziasztok Lányok!

Képzeljétek, a kicsi lány, aki nálunk volt a múlt hétvégén, végre bekerült egy csecsemőotthonba. A dolgot úgy kellett forgatni, mintha az anya felelősségteljes döntése lett volna. És én most erősítem az anyát, hogy jól döntött. :)

Napsi: húúúúúúúúú, micsoda szerelmes levél. :)

Ma voltunk bölcsiben, megnézni, hogyan működik a játszócsoport. Itt van sóbarlang is. Nagyon aranyos mindenki, jövő héttől elkezdjük, délelőtti programként. Bár nem szeretném Gergőt bölcsibe adni, de nagyon szereti a gyerekeket és anyának is jót tesz a társaság. :)

Rayo: Mi is voltunk már megnézni a babaúszást. Alig tudtam Gergőt a kezemben tartani, mert imádja a vizet. Most szerezzük be a papírokat arról, hogy nincs fertőző betegségünk, aztán belevágunk. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Ildi!

Melyik fajta?
Az enyém omlósabb volt, mert teljes kiörlésű liszttel készítettem, és mézes-diós volt... Talán túl édes is lett... :?
Rvan-é nagyon finom volt, ő asszem a hagyományos módon készítette, majd annak én is szeretném elkérni a receptjét!
Ezt a receptet én a neten találtam, nagyon finom a tésztája, majd úgy is csinálom, hogy nem kókuszosnak, hanem tálkákba és az aljára pudingot teszek...
Mindezt próbálom cukor nélkül, szorbittal megvalósítani... (legalábbis az én részemet... :roll:

Majd este jövök reagálni, még le kell tennem Noriszt majd:)

Addig is puszi :)

KépKép
napsugaracska
 
 


Sziasztok!

Próbáltam tegnap is belépni, de nem sikerült... :(

Hétvégén, már a találkozó is eleve jókedvre derített, de aztán kaptam egy emailt a külföldi rokonaimtól, idézem: "tegnaptól hárman vagyunk. nagyon örülünk, hogy (xy) hozzánk jött, született december végén", és csatoltak egy fényképet. Ez a kislány is, csakúgy mint minden öribaba, egyszerűen gyönyörű, és - tudom hogy ez már unalmas, de - hasonlít a szüleire. Kimondhatatlanul örülök a boldogságuknak.
Még nem tudom a részleteket, csak azt, hogy náluk még szigorúbbak az öf szabályai és körülményei, ezért is olyan nagy dolog.

Siminéni, kislányodnak utólag is boldog névnapot! :D

Gabszi, remélem továbbra is szépen telnek a napjaitok, immár négyesben. Várom a fotókat Zsófiról. :D

Napsugi, ugyanúgy érzek, mint Te. Szivemből szóltál.
Egyébként én is végig azon gondolkodtam, hogy mit is mondjak el magunkról, mert egy perc kevés, mit lehet belesűríteni? De majd lassan-lassan egyre jobban megismerjük egymást, remélem lesz még sok alkalom.
Elküldenéd a konyhátok képeit, had' gyönyörködjek... :D

Engem is érdekelne annak a bizonyos habos mákosnak a receptje, amit Kelimoni is nagyon keres, elküldenétek nekem is?

Puszi, Réce
réce
 
 


Sziasztok!

Ha már a recepteknél tartunk engem a linzer karika érdekelne, és az, hogy milyen lekvár volt benne "percre pontosan" ! :lol:

Vicky!
Milyen volt a buli Érden? Sokáig maradtatok? :)

Rkata!
Köszi a gyertyás történetet, nagyon szívszorító és szép! :)

Adós vagyok még az ovis nappal, amin voltunk apával! Remélem érdekel titeket! :? Szóval nagyon jól éreztük magunkat ott is. Minden csoportban (4 csoport van) volt valamilyen kézműves tevékenység. Lehetett gyurmázni, ragasztani, katica bogarat készíteni dió héjjból, láncot fűzni. Kingus is majdnem mindent kipróbált. Nagyon élvezte, hogy ott voltunk vele! :) Alig akart elengedni minket, mikor vége lett. Sajnálom, hogy sok szülő nem lehetett ott, mert némelyik gyerek igen szomorú volt. Holnap is megyünk, akkor sportnap lesz. Remélem ledobok egy-két kilót! :lol:

kizsó
 
 


Sziasztok!
Olyan jó, hogy ilyen sok képet készítettetek a talin, míg nézegetem őket mindig kicsit visszavarázsolódok az ideális párok és családok közé a sződi tortanerembe...

NAPSUGI!
Nagyon igazad van! Én is nagyon hálás vagyok ,hogy ilyen aranyos, megértő férjecskét kaphattam, akivel nagyon-nagyon boldog vagyok.

RKATA!
Nagyon szép ez a gyertyás hasonlat! Köszi!
mirosz
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?