Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Először is gartula minden új babás családnak! :lol:
Pár napig Rómában voltam a barátnőmmel, ahogy hazaértem, első dolgom a fórum megtekintése volt, alig hittem a szememnek :shock:
Lám, ideért a gólya és meglehetősen aktív!
Mi még mindig várakozónak tekinthetőek vagyunk :( Nem nagyon jövögetnek a babók erre felé, de már a következő biztos ide érkezik :P
Kép 1148028047.21.jpg
pirinyocska
 
 


Sziasztok!

Ma jártunk a Váci úton és kivezető sávon még dolgoznak! Aki arra közelíti meg Süniéket hosszabb utazásra készüljön. Sajnos még tart a felújítás :oops: !

Már nálunk is süt a nap :D Remélem felétek is kisüt a napocska!

Simineni
Szandinak Boldog Névnapot!

Kép

Puszi mindenkinek!
madri
 
 


Sziasztok

Szerintem is jó idő lesz holnap, más nem is lehet. :D

Mera, szerintem is az óvónéniknek kellene közbelépni és elmagyarázni a gyerekeknek, hogy butaságot mondanak.
A lányod pedig van annyira okos, hogy hamar megérti. Ne szomorkodj, a szeretet sokat segít és abban nálatok nincs hiány. :)

Mi ott tartunk, hogy mesélem neki a "Nekem két születésnapom van" mesét, de nem kérdez semmit, maximum annyit, a kislány pucér rajzánál, hogy: anya mi van itt a kislánynak?(nem érti, hogy miért van más pisilője, mint neki. :D )

Kelimoni, az én férjuram, csak annyit tud, hogy megyünk a talira, de nem igazán ismeri a fórum életét. Szerintem a sok apuka majd jól egymásra talál, megkeresik a közös témát. :lol:

Kép
Kép
atan
 
 

 
 

Sziasztok :P :P

Többiek merre vagytok????

Megyünk holnap mi is...
Reggel 7ig készítettem a dolgozataim, ill. a szemléltető tárgyakat...
Nagyon álmos vagyok :shock:

Nemsokára sütöm a meggyes-fahéjas-mézes muffinokat :P
és ha lesz még erőm a kókuszoskockákat is...

Várjuk már a holnapot:)
Kár , hogy nem lesz ott mindenki, hiányozni fogotk!!!

Süni! Vigyünk még valamit???
Nálunk esik az eső... Remélem, holnap sütni fog a napocska:)))
Én viszem a sugaracskáit :wink: :lol:

Mera!
Remélem már nem szomorkodsz, sokan hasonlót írtak, mint én neked az este...
Azt hiszem az óvónéni beszélgethetne a gyerekekkel erről a témáról... (Sokat számít az is!!)
De sajnos mindig lesznek gyerekek aki nem tudják, hogy amit beszélnek fájhat is.... (Ez gyerek-mivoltukból adódik...)
És hidd el, a csodálatosanszépséges Dorcinak te vagy az anyukája, és ezt ő is tudja, pont ott ahol ő is született: a kicsi szívében!!!!
És ez a lényeg, nem? :wink:

KépKép
napsugaracska
 
 


Sziasztok!

HOLNAP TALÁLKOZUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napsugi: én is muffint sütöttem :)

Sünike: ugye, a sulit meg fogjuk találni könnyen?

Lányok! Járok egy gyors napocska táncot,hogy holnap jó idő legyen! :D

Messziről megyünk,de igyekszünk időben odaérni!Mindenkinek jó pihenést mára,puszi
csöpke
 
 


Lányok!
JÓ talizást holnap!!! :)
Kép 1148061490.62.gif

Kép
rayo
 
 


Kaja ügyben miben maradtunk?
Azt is kitesszük, vagy mindenki magának gondoskodik ennivalóról???

Írjátok meg, sürgős! :P

KépKép
napsugaracska
 
 


Napsugi! Elkérhetem azt a megges muffin receptet? Feltéve ha nem 150 éve a nagyi hatodik alsószoknyájának a ráncában őrizgetett családi titokról van szó. :wink: Előre is köszönöm! E-mail címem a táblában.
alexa78
 
 


Sziasztok!

Látom, nagyon lázban vagytok a tali miatt! :D Ennek egyébként egyrészről örülök, mert én is igy vártam, másrészről viszont szomorú vagyok, mert nem leszünk ott. :( De bepótoljuk. A jún. 10-eire nagyon szeretnénk menni. Bár akkor van anyukám névnapja, de hát azt lehet másnap, máskor is megtartani.

Napsugi! Én még nem köszöntem meg, hogy ilyen sokat dolgoztál a fényképes albummal. Ezúton nagyon köszönöm Neked. Megnéztem nagyon szuper lett, és igérem én is fogok képet küldeni.

Lányok! Olyan ügyesek vagytok, a vonalzó kapcsán lenne kérdésem: teljesen meg tudom szerkeszteni, sőt az oldalon ahol csinálni kell, a fényképet is be tudom illeszteni. Az előnézetben ott a fénykép és a kis évszalag, tehát úgy mint Napsugié, vagy Atané vagy Rayoé, de amikor beteszem az aláirásba (a BBC kódost) akkor mégse olyan lesz. Mit rontottam el, hogy kell csinálni?
Előre is köszönöm a segitséget!

Még vmi: Amikor bárki ir közérdekű e-mailt, és arra válaszoltok, és a válaszaitokat én is megkapom kör e-mailben, akkor én is szoktam ám válaszolni. Csak annyira ügyetlen vagyok, hogy nem tudom a freemailben beállitani a kör e-mail küldést, igy mindig csak az érintettnek válaszolok. Bár ritkán vagyok, de azért remélem gondoljátok, hogy kivonom magam.

Más: Napsugi nemrég elküldte nekem azt a kazettát, ami már többeteknél volt. Sajna én nem tudtam eddig megnézni a filmet, mert nagyon régi videónk van - még gyerek voltam mikor a szüleim Bécsben vették, bevásárlóturizmuskor. :) Sajna csak LP módban felvett filmet tudja lejátszani. Váltógombot nem találtunk rajta. Nincs vmi ötletetek, hogyan tudnám mégis megnézni. Ha nincs, kérek jeletkezőt, kinek küldjem tovább.

Pirinyocska mesélj Rómáról.

Megyek lassan, mert még van dolog és holnap korán kell kelnünk.

Napos szép időt és nagyon jó talizást kivánok Mindenkinek!
Vendég
 


Napsugi, ha jól értettem viszünk ezt-azt (mi sütit, leveles tésztába bújtatott virslit és salátákat) meg persze italt, és kirakjuk, aztán mindenki vesz, amit szeretne. (Ez olyan, hogy mindenki a másét kívánja meg, nem?) A gyerekek meg részben mást esznek, részben meg össze-vissza fognak majszolgatni:)
szuperboszi
 
 


Szerintem is klassz az új fórum, de mivel én is a kedvencekből szoktam hozzájutni, most fél órát kellett keresgetnem.

Napsugi, jó, hogy jössz holnap, mert így bizti napsugaras tali lesz.

A talis kajával kapcsolatban szerintem nem maradtunk semmi konkrétban, csak felvetések voltak: csomagoljon mindenki a saját családjának valamit- ezután valaki írta, hogy ő hoz grillezett pipihusit, más valaki kőrözöttet, kizsóék kenyeret....stb.Ezekből a hozzászólásokból én arra következtettem, hogy mégiscsak a közösbe rakjuk a kaját is .

Szóval mi mindent a közösbe viszünk: sütit, itókákat meg kis falatkákat.

Nagyon várom a holnapi talit! De nagyon izgulok, mert nem ismerek még közületek senkit személyesen.
mirosz
 
 


Sziasztok!

sajnos ma nem volt lehetőségem sütni, ezért gondoltam ha jó idő lesz viszek fagyit! Gondoskodtam már tányérról és kiskanálról! :D Ezért szép napos időnk lesz! :)

Holnap találkozunk!

Kellemes estét mindenkinek!
madri
 
 


Alexa, küldöm mindjárt:)

Boszi: Köszi:)
Nme figyeltem erre a dologra...
Én sütit készítek: 2félét...
De akkor szendvicset is viszünk, csak akkor nem zsemlébe tesszük... vagy lesz olyan is, meg kenyeres is...
Bár kicsit félek, hogy a kocsiba összerázkodik...
Na, majd megoldom... Most már nehéz készülni mással...

Matiba!
Köszi!
Várom a képeiteket!!! Kíváncsi vagyok Dancsira és Mátéra:)

na megyek sütök tovább!!! :P

KépKép
napsugaracska
 
 


Sziasztok!

Érdemes megnézni, szorakoztató:

www.youtube.com/watch?v=dMH0bHeiRNg
madri
 
 


Sziasztok Lányok!


Napsugi!

Végül úgy alakultt, hogy mondenki hoz holnapra valamit, amit közös terített asztalon tálalunk. Így mindenki abból majszolgathat, ami a legszimpatikusabb. :) Szerintem ez így pont szuper lesz!!

Megyek is, mert még sütögetni valóm van...

Pusszancs holnapig! - Amneris -
amneris
 
 


Sziasztok!

A sünirenis jelszavammal valami nem stimmel :? Sebaj, ha lesz kis időm utána nézek.
:P A lényeg, hogy HOLNAP TALI :!: :!: :!:
Várunk mindenkit nagyon sok szeretettel!!!
Az úton vigyázzatok magatokra!

Ölel mindenkit!
Süni! :lol:
renóca
 
 


Napsugi! Szerintem ebből nem kell problémát csinálni, elég a süti is. Valaki pl. írta, hogy nincs ideje sütni, ezért csak valami kajcsit hoz.

Jó éjt mindenkinek!
mirosz
 
 


Mirosz!

Te csak azt hiszed, hoyg nem ismersz senkit:)))
Majd fülig érő szájjal köszönt mindenki téged is :P :lol:

KépKép
napsugaracska
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, sajnos mostanában nagyon kevés időm volt, nem nagyon vagyok képben, bár próbáltam átfutni a hozzászólásokon.
Már nagyon várom a holnapi talit!! :D
Lehet, hogy uncsi leszek, de én is sütök muffint(csokis-meggyes-barackos), :D és lekváros sütit, azt legálább még senki nem írta.. :D

Süni! Irtam emilt, de itt is kérem: elküldenéd a címet?? Elkutyultam. :cry:
marci_anyu
 
 


Marci- anyu küldtem, nem kaptad meg? Küldöm mégegyszer.
renóca
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit én is küzdöttem a belépéssel,de megoldottam. Nagyon várom a talit és reménykedem, hogy jó idő lesz!

Jó éjt mindenkinek! Gilice és a csajok
KépKép
gilice
 
 


Kellemes utat, jó beszélgetéseket, szép napot kívánok holnapra!
legközelebb mi is ott leszünk... :) :) :)

A gyerkőcökre azért figyeljetek... Kép 1148071142.96.jpg
mera
 
 


Alexa!
Nme ment át a mail... nincs tele a postafiókod?

Mera :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak nehogy az anyucik legyenek így kiütve holnap a sok főzéstől sütéstől... :P
Azt számolgatom, ha mindenki csak kicsit többet vsiz amit megeszik, akkor mennyi kaja is lesz ott holnap??? :wink:

Na megyek befejezem a sütit...
Nagyon friss lesz :)


Renóca!
Mindent nagybetűvel...!
Valamit hagysz otthon is???
Várom már a büszke anyucis arcocskádat:)))

Puszi!

KépKép
napsugaracska
 
 


Bocsi, már nagyon fáradt vagyok:)
Szóval Reni! Mindent kisbetűvel írj, ne naggyal, úgy nem tudsz belépni a régi nickneveden???
napsugaracska
 
 


Most végeztem én is a sütéssel: kókuszkocka és lekváros piskóta, remélem ízleni fog :)

Nekem is még elég furcsa használni az új fórumot, de tetszik nagyon. Férjem már előkészítette a focit, már várjuk nagyon, hogy találkozzunk.

Szép álmokat!
rvan
 
 


Sziasztok!

Nekem is kedvencek között volt ez a topic, és ott még mindig a szerda esti üzenet az utolsó! Nagyon meglepődtem, hogy ennyire kihalt minden, aztán ma reggelre gyanút fogtam, hogy hátha...
És megtaláltalak Titeket!

Ildikó, gratulálok én is a testvérkéhez!!! :D

Én ma reggel (4:30-tól!!!) sütöttem áfonyás muffint, amit afeletti eufóriám közepette, hogy újra megtaláltam a forumot, jól elégettem. Egyszerűen nem hallottam meg a sütő csörgését... :cry: :cry: :cry:

Így most valószínű útközben veszünk majd valami finomságot, hogy azért üres kézzel ne érkezzünk. Kérlek nézzétek el nekem, hogy nem házi sütit viszek :( .

Már nagyon várom a talit, ugy engedtek babázni??? :D :D :D

Puszi mindenkinek, Réce
réce
 
 


Réce! Nanááá :lol: :lol: :lol:

Rvan!
Én is kókuszkockát sütöttem és muffint :P
A kókuszkocka az mézes-diós... remélem ízlik majd!!!

Puszi!!!

KépKép
napsugaracska
 
 


Napsugi! Sajnos igazad volt, teli volt a postafiókom, valaki telelőtte többmegás mókavideókkal. Mérges is voltam. :twisted: Ha szépen megkérlek elküldöd újra a receptet? Ha valamilyen oknál fogva megint nem sikerül, akkor van ott egy alternatív e-mail címem, ott mindig van bőséges tárhely! :D Köszönöm!

Lányok, nagyon jó talit nektek, érezzétek jól magatokat. Én sajnos itt vagyok a munkahelyen, pedig nagyon szívesen mentem volna. Mindenkinek köszönöm aki invitált! :D

Szép 7végét!
alexa78
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt, jöhetek?

Régóta olvasgatlak Benneteket, és mivel mi is érintettek vagyunk a témában, úgy gondoltam, bejelelentkezem. Hosszú, küzdelmes évek, jó néhány lombik után döntöttünk úgy a férjemmel, hogy örökbefogadással próbálkozunk. Január közepén jelentkeztünk a TEGYESZ-be, és pont négy hónappal később, csütörtökön megkaptuk a gyámhatósági végzést. Első dolgom volt felhívni a Gólyahírt, ahol Gabika nagyon kedvesen elmondta, hogy mi a teendő a jelentkezéssel kapcsolatban. Talán a jövő héten már sorszámunk is lesz :)

Több ismerős nevet találtam itt a fórumon, olyanokét, akikkel korábban más topikokon (Index, Családinet) szinte napi kapcsolatban voltam: Matiba, DI_TI, Naninga, Töltike, Ggabszi, Moncsi, bocs, ha valakit kihagytam :oops:

Örömmel látom, hogy babaeső van, remélem, mindenki hamarosan megkapja azt a babát, akit a sors neki rendelt.
Kép

kispepe
 
 


Szia Kispepe

De jó látni már itt is téged , örülök hogy igy döntöttetek :) Én már csak azt bánom nem hoztam meg előbb ezt a döntést , és hagytam magam áltatni :(
Ma a csajok taliznak, szerintem nem lesz nagy a forgalom, majd csak este ha elmesélik milyen volt :):):):):)


Naninga
naninga
 
 


Sziasztok :)

Mindenki talizik? Este várom a beszámolókat, és a fotókat.
:D
petyaanya
 
 


Sziasztok!
Kispepe!
Nagyon ügyes vagy! Én biztosan nem tudnék ilyen szép dolgokat csinálni!!! :D

Csajok!
Remélem, nagyon jól sikerült a tali! Annyira kíváncsi vagyok, de tutira fáradtak lesztek írni este! Azért bekukkantok majd!

Muffinok finomak voltak????? :?:

Puszi
Kép 1148129603.37.gif

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!

Mi már itthon, Csenge totál kidőlt, hazafelé már a száját sem tudta mozdítani, hogy válaszoljon :), csak nézett üveges tekintettel...
Nagyon-nagyon jól éreztük magunkat, MINDENKI, felnőttek, gyerekek egyaránt nagyon aranyos volt, a csöppségek gyönyörűek!!!

Süni, köszönjük mi is a meghívást is és a szervezést is mégegyszer!

Puszi mindenkinek,
Kata
rkata
 
 


Ígértem egy történetet.
Már napokkal ezelőtt leírtam, de az átalakítás miatt nem tudtam jönni! Most, míg Ti taliztok, én írok...

Azon a napon , amikor megcsörrent a telefon nálunk, délelőtt Marcianyuval beszélgettem sokat-sokat. Mondtam neki, hogy én annyira elégedett vagyok az életemmel, minden olyan kerek és minden nagyon jó, ahogy van. Biztos ismeritek azt az érzést, amikor a világon minden a helyén van... ezt úgy hívják:boldogság.
Hiszem, hogy ennek az érzésnek, hogy elmúlt belőlem minden türelmetlenség és csak békés babaváró érzéseim voltak köze van a telefonhoz.
Meg kellett tanulnom, hogy az életben nem minden alakul mindig úgy, ahogy szeretnénk, de mindig meg kell találnunk azt az utat, ami..., hogy is fogalmazzam... a legegyszerűbben talán a SÁRGA ÚTHOZ hasonlítanám az Ózból. Szóval én elindultam a sárga úton! :lol:

Délután ( egy nagyon nyugodt hétköznapi délután, meseolvasás közben) megszólalt a telefon. Tudom, sokszor faggattalak Titeket, milyen is az, amikor Gabika majd hív, mi vár rám. Ám a telefonban nem Gabika volt, hanem a doktorom, akinél Balázs született. Az egyik betegének az ismerőse szólt neki, hogy van itt egy kismama , aki anyukát keres a babájának.
Hirtelen, amikor meghallottam a hangját, azt hittem valami komoly betegségem van, hogy személyesen telefonál! :o
Ő elvállalta a kismama szülését ingyen, a kisbaba jöhet-e hozzánk, egy kislány. Amikor meghallottam, hogy kislány, azonnal tudtam, Ő a mi babánk. Nem nagyon tudtam kinyögni semmi értelmeset. Sírtam és nevettem egyszerre... nagyon váratlanul ért. Aztán másnap jött a hidegzuhany, ne éljem bele magam, nem hívta vissza az orvosomat ...jó, persze, nem élem bele magam.
Következő nap reggel felébredtem, és tudtam, hogy itt minden rendben lesz, éreztem, hogy jön majd egy telefon, ami ezt igazolja. Így is lett, pont Balázs Anyáknapi ünnepsége alatt.
Az események nagyon felgyorsultak, mert a baba május közepén már megszületik... (így is lett)és már másnap találkozni kéne az életetadóval.

A találkozás előtti éjszaka egy hunyást sem aludtam, annyira izgultam. Próbáltam arra gondolni, Ti miket irtatok erről...de ez nem nyugtatott meg.
A kórház előtt vártam a férjemre, aki most is elkésett ( :):) azt hiszem lassan nem kell bemutatni), de a sors rendezte ezt most így, mert így ott álldogálva láttam bemenni az életetadót. Aki egyáltalán nem úgy nézett ki, ahogy rémálmaimban megjelent...
A beszélgetés pedig nagyon jól sikerült, a kínos kezdettől eltekintve, amikor méregettük egymást, majd mindannyian elnevettük magunkat:hát, nem ez a világ legklasszabb szituációja, de valahogy majd csak lesz!
Az orvos szerint ( aki egyébként maga is nyílt örökbefogadó, így nagyon sok segítséget kaptam tőle és kapok is...)kb. 2 hét múlva biztosan megszületik a baba.
Két hét, te jó ég! Teljesen bepánikoltam. Semmi papírunk nincs beszerezve, semmi babacucc...
Ráadásul itt volt még a kérdés:biztosan így akarja-e, tényleg nincs más választása? Olyan helyes, lehet , hogy mégis hazaviszi... most biztos azt gondoljátok elment az eszem, de annyira szurkoltam neki, hátha...

A férjemmel arra a megállapításra jutottunk, hogy a Gólyahír segítségét kérjük. Szerettük volna, ha valaki elmondja, milyen lehetőségek vannak még az örökbeadáson kivül, és kivülállóként érdek nélküli segítséget ajánl fel neki. Azt mondtuk, ha így hazaviszi, akkor nem a mi babánk. ( Én a szívem mélyén tudtam, hogy az! :roll: )
Félve hívtam fel Gabikát, hátha a soronkövetkező kapja a babát, de Ő rögtön biztosított, ez a baba megtalált minket, Ő nagyon hisz ebben, Ő a mi babánk. Az életetadót megkértem hívja fel a Gólyahírt, beszélgetett Gabikával sokat és találkozott Annával másnap, de a szándékát nem másította meg.

Hétvégén már küldött nekem SMS-t, hogy ne izguljunk, tessék várni a babót! ( Na ekkor sírtam el magam.)
Hétfőn pedig már be kellett feküdnie a kórházba, kopogtatott a baba.( Aki valószínűleg megérezte, megnyugodott a mami, így lassan kibújhat!)

Pánik 2. Papír semmi, cucc semmi, közben Gabika nyugtatgatott, nem lesz baj!
Végül mikor mindent megvettünk és mindent papírt beszereztünk 4 nap múlva megszületett a kislányunk. Aki mindent gyorsan csinál életében, gyorsan és váratlanul robbant be az életünkbe, felforgatva mindent, és olyan gyorsan született, hogy lekéstük a nagy eseményt. 20 percesen láttuk és fogtuk a kezünkbe először a gyönyörű, tökéletes kislányunkat, aki nekünk született és ránk talált.
Szélvész kisasszony!Nagyon szeretem, nagyon kedves a szívemnek...

Amikor megszületett, megkérdeztem Tőle: hát, te ki vagy, kis Borsószem Királykisasszony?
Első nap nagyon sokat voltam vele a kórházban, nagyon aktív volt, nézegetett, figyelt.
A harmadik napig arra gondoltam, minden babázás után: bár hazamehetnél, bár így lenne kicsim!
A következő nap délután azonban történt valami a szívemben, ami örökre és megmagyarázhatatlan gyorsasággal kötötte hozzám Borsószemet.Nem tudom mi ez, nem tudom hogy lett, egyszerre elfogott az aggódás, mostmár nem adnám a világ kincséért sem...annyira szeretem.

Hát, ez a mi történetünk. Hozzátartozik, hogy az orvos először nem is minket hívott, mivel én nem kértem Őt arra, hogy segítsen nekünk , tudjátok, mindig a civilszervezetes örökbefogadás mellett voltam-ez biztonságot ad!Akit először hívott annak nem volt alkalmas, és az aszisztensével beszélgettem még fél évvel ezelőtt, hogy belevágunk az örökbefogadásba-így az asszisztensnek jutottunk eszébe! Köszönöm, köszönöm...

Nagyon nagy öröm nekem, hogy mindkét gyermekem ugyanannál az orvosnál született, mindkettőt élete első perceiben tartotta a kezében.Sok köszönettel tartozom neki is, de a legjobb, hogy ismerhetem. Nagyon jó ember!

Amikor az egész örökbefogadási procedurát elindítottuk november 11.-én Zsófi már pocakban volt. A papírokat extra gyorsan, tudjátok 6 hét, alatt szereztük meg, és az első TEGYESZ meghallgatásunk után 6 hónappal és egy nappal megszületett a kislányunk. Mintha Ő irányította volna az összes cselekedetünket: siessetek, siessetek, bár nem tudtok róla: JÖVÖK!
A csoda velünk is megtörtént.....


Köszönettel tartozom az orvosomnak, az asszisztensének, a Gólyahír Egyesületnek ( Annának , akit nagyon megszerettem, és Gabikának, akit mindig is szerettem)és a kórházban dolgozó összes csecsemősnek, akik olyan szeretettel veszik körül Szélvész Kisaszonyt és engem, annyira törödnek a sorsunkkal és aggódnak és féltenek.. megható ennyi emberrel találkozni, akiknak igazán, érdek nélkül fontos a másik boldogsága!

Balázs örül és fél egyszerre! Szeretném biztosítani Őt, ketten is elférnek a szívemben, de tudom, ezt majd éreznie kell, és ehhez kell egy kis idő!
Nem tudom, hogy kétgyerekesnek jó anyuka leszek-e. Tudok-e majd figyelni mindkét gyerekemre, tudok-e annyit adni magamból, hogy én is maradjak magamnak?... kérdések, amire az idő adja meg a választ.

Szeretettel irtam le minden várakozónak a történetünket, mert tudom, erőt ad, és igenis a csodák bárkivel megtörténhetnek! :o :o
ggabszi
 
 


Ígértem egy történetet.
Már napokkal ezelőtt leírtam, de az átalakítás miatt nem tudtam jönni! Most, míg Ti taliztok, én írok...

Azon a napon , amikor megcsörrent a telefon nálunk, délelőtt Marcianyuval beszélgettem sokat-sokat. Mondtam neki, hogy én annyira elégedett vagyok az életemmel, minden olyan kerek és minden nagyon jó, ahogy van. Biztos ismeritek azt az érzést, amikor a világon minden a helyén van... ezt úgy hívják:boldogság.
Hiszem, hogy ennek az érzésnek, hogy elmúlt belőlem minden türelmetlenség és csak békés babaváró érzéseim voltak köze van a telefonhoz.
Meg kellett tanulnom, hogy az életben nem minden alakul mindig úgy, ahogy szeretnénk, de mindig meg kell találnunk azt az utat, ami..., hogy is fogalmazzam... a legegyszerűbben talán a SÁRGA ÚTHOZ hasonlítanám az Ózból. Szóval én elindultam a sárga úton! :lol:

Délután ( egy nagyon nyugodt hétköznapi délután, meseolvasás közben) megszólalt a telefon. Tudom, sokszor faggattalak Titeket, milyen is az, amikor Gabika majd hív, mi vár rám. Ám a telefonban nem Gabika volt, hanem a doktorom, akinél Balázs született. Az egyik betegének az ismerőse szólt neki, hogy van itt egy kismama , aki anyukát keres a babájának.
Hirtelen, amikor meghallottam a hangját, azt hittem valami komoly betegségem van, hogy személyesen telefonál! :o
Ő elvállalta a kismama szülését ingyen, a kisbaba jöhet-e hozzánk, egy kislány. Amikor meghallottam, hogy kislány, azonnal tudtam, Ő a mi babánk. Nem nagyon tudtam kinyögni semmi értelmeset. Sírtam és nevettem egyszerre... nagyon váratlanul ért. Aztán másnap jött a hidegzuhany, ne éljem bele magam, nem hívta vissza az orvosomat ...jó, persze, nem élem bele magam.
Következő nap reggel felébredtem, és tudtam, hogy itt minden rendben lesz, éreztem, hogy jön majd egy telefon, ami ezt igazolja. Így is lett, pont Balázs Anyáknapi ünnepsége alatt.
Az események nagyon felgyorsultak, mert a baba május közepén már megszületik... (így is lett)és már másnap találkozni kéne az életetadóval.

A találkozás előtti éjszaka egy hunyást sem aludtam, annyira izgultam. Próbáltam arra gondolni, Ti miket irtatok erről...de ez nem nyugtatott meg.
A kórház előtt vártam a férjemre, aki most is elkésett ( :):) azt hiszem lassan nem kell bemutatni), de a sors rendezte ezt most így, mert így ott álldogálva láttam bemenni az életetadót. Aki egyáltalán nem úgy nézett ki, ahogy rémálmaimban megjelent...
A beszélgetés pedig nagyon jól sikerült, a kínos kezdettől eltekintve, amikor méregettük egymást, majd mindannyian elnevettük magunkat:hát, nem ez a világ legklasszabb szituációja, de valahogy majd csak lesz!
Az orvos szerint ( aki egyébként maga is nyílt örökbefogadó, így nagyon sok segítséget kaptam tőle és kapok is...)kb. 2 hét múlva biztosan megszületik a baba.
Két hét, te jó ég! Teljesen bepánikoltam. Semmi papírunk nincs beszerezve, semmi babacucc...
Ráadásul itt volt még a kérdés:biztosan így akarja-e, tényleg nincs más választása? Olyan helyes, lehet , hogy mégis hazaviszi... most biztos azt gondoljátok elment az eszem, de annyira szurkoltam neki, hátha...

A férjemmel arra a megállapításra jutottunk, hogy a Gólyahír segítségét kérjük. Szerettük volna, ha valaki elmondja, milyen lehetőségek vannak még az örökbeadáson kivül, és kivülállóként érdek nélküli segítséget ajánl fel neki. Azt mondtuk, ha így hazaviszi, akkor nem a mi babánk. ( Én a szívem mélyén tudtam, hogy az! :roll: )
Félve hívtam fel Gabikát, hátha a soronkövetkező kapja a babát, de Ő rögtön biztosított, ez a baba megtalált minket, Ő nagyon hisz ebben, Ő a mi babánk. Az életetadót megkértem hívja fel a Gólyahírt, beszélgetett Gabikával sokat és találkozott Annával másnap, de a szándékát nem másította meg.

Hétvégén már küldött nekem SMS-t, hogy ne izguljunk, tessék várni a babót! ( Na ekkor sírtam el magam.)
Hétfőn pedig már be kellett feküdnie a kórházba, kopogtatott a baba.( Aki valószínűleg megérezte, megnyugodott a mami, így lassan kibújhat!)

Pánik 2. Papír semmi, cucc semmi, közben Gabika nyugtatgatott, nem lesz baj!
Végül mikor mindent megvettünk és mindent papírt beszereztünk 4 nap múlva megszületett a kislányunk. Aki mindent gyorsan csinál életében, gyorsan és váratlanul robbant be az életünkbe, felforgatva mindent, és olyan gyorsan született, hogy lekéstük a nagy eseményt. 20 percesen láttuk és fogtuk a kezünkbe először a gyönyörű, tökéletes kislányunkat, aki nekünk született és ránk talált.
Szélvész kisasszony!Nagyon szeretem, nagyon kedves a szívemnek...

Amikor megszületett, megkérdeztem Tőle: hát, te ki vagy, kis Borsószem Királykisasszony?
Első nap nagyon sokat voltam vele a kórházban, nagyon aktív volt, nézegetett, figyelt.
A harmadik napig arra gondoltam, minden babázás után: bár hazamehetnél, bár így lenne kicsim!
A következő nap délután azonban történt valami a szívemben, ami örökre és megmagyarázhatatlan gyorsasággal kötötte hozzám Borsószemet.Nem tudom mi ez, nem tudom hogy lett, egyszerre elfogott az aggódás, mostmár nem adnám a világ kincséért sem...annyira szeretem.

Hát, ez a mi történetünk. Hozzátartozik, hogy az orvos először nem is minket hívott, mivel én nem kértem Őt arra, hogy segítsen nekünk , tudjátok, mindig a civilszervezetes örökbefogadás mellett voltam-ez biztonságot ad!Akit először hívott annak nem volt alkalmas, és az aszisztensével beszélgettem még fél évvel ezelőtt, hogy belevágunk az örökbefogadásba-így az asszisztensnek jutottunk eszébe! Köszönöm, köszönöm...

Nagyon nagy öröm nekem, hogy mindkét gyermekem ugyanannál az orvosnál született, mindkettőt élete első perceiben tartotta a kezében.Sok köszönettel tartozom neki is, de a legjobb, hogy ismerhetem. Nagyon jó ember!

Amikor az egész örökbefogadási procedurát elindítottuk november 11.-én Zsófi már pocakban volt. A papírokat extra gyorsan, tudjátok 6 hét, alatt szereztük meg, és az első TEGYESZ meghallgatásunk után 6 hónappal és egy nappal megszületett a kislányunk. Mintha Ő irányította volna az összes cselekedetünket: siessetek, siessetek, bár nem tudtok róla: JÖVÖK!
A csoda velünk is megtörtént.....


Köszönettel tartozom az orvosomnak, az asszisztensének, a Gólyahír Egyesületnek ( Annának , akit nagyon megszerettem, és Gabikának, akit mindig is szerettem)és a kórházban dolgozó összes csecsemősnek, akik olyan szeretettel veszik körül Szélvész Kisaszonyt és engem, annyira törödnek a sorsunkkal és aggódnak és féltenek.. megható ennyi emberrel találkozni, akiknak igazán, érdek nélkül fontos a másik boldogsága!

Balázs örül és fél egyszerre! Szeretném biztosítani Őt, ketten is elférnek a szívemben, de tudom, ezt majd éreznie kell, és ehhez kell egy kis idő!
Nem tudom, hogy kétgyerekesnek jó anyuka leszek-e. Tudok-e majd figyelni mindkét gyerekemre, tudok-e annyit adni magamból, hogy én is maradjak magamnak?... kérdések, amire az idő adja meg a választ.

Szeretettel irtam le minden várakozónak a történetünket, mert tudom, erőt ad, és igenis a csodák bárkivel megtörténhetnek! :o :o
ggabszi
 
 


Ígértem egy történetet.
Már napokkal ezelőtt leírtam, de az átalakítás miatt nem tudtam jönni! Most, míg Ti taliztok, én írok...

Azon a napon , amikor megcsörrent a telefon nálunk, délelőtt Marcianyuval beszélgettem sokat-sokat. Mondtam neki, hogy én annyira elégedett vagyok az életemmel, minden olyan kerek és minden nagyon jó, ahogy van. Biztos ismeritek azt az érzést, amikor a világon minden a helyén van... ezt úgy hívják:boldogság.
Hiszem, hogy ennek az érzésnek, hogy elmúlt belőlem minden türelmetlenség és csak békés babaváró érzéseim voltak köze van a telefonhoz.
Meg kellett tanulnom, hogy az életben nem minden alakul mindig úgy, ahogy szeretnénk, de mindig meg kell találnunk azt az utat, ami..., hogy is fogalmazzam... a legegyszerűbben talán a SÁRGA ÚTHOZ hasonlítanám az Ózból. Szóval én elindultam a sárga úton! :lol:

Délután ( egy nagyon nyugodt hétköznapi délután, meseolvasás közben) megszólalt a telefon. Tudom, sokszor faggattalak Titeket, milyen is az, amikor Gabika majd hív, mi vár rám. Ám a telefonban nem Gabika volt, hanem a doktorom, akinél Balázs született. Az egyik betegének az ismerőse szólt neki, hogy van itt egy kismama , aki anyukát keres a babájának.
Hirtelen, amikor meghallottam a hangját, azt hittem valami komoly betegségem van, hogy személyesen telefonál! :o
Ő elvállalta a kismama szülését ingyen, a kisbaba jöhet-e hozzánk, egy kislány. Amikor meghallottam, hogy kislány, azonnal tudtam, Ő a mi babánk. Nem nagyon tudtam kinyögni semmi értelmeset. Sírtam és nevettem egyszerre... nagyon váratlanul ért. Aztán másnap jött a hidegzuhany, ne éljem bele magam, nem hívta vissza az orvosomat ...jó, persze, nem élem bele magam.
Következő nap reggel felébredtem, és tudtam, hogy itt minden rendben lesz, éreztem, hogy jön majd egy telefon, ami ezt igazolja. Így is lett, pont Balázs Anyáknapi ünnepsége alatt.
Az események nagyon felgyorsultak, mert a baba május közepén már megszületik... (így is lett)és már másnap találkozni kéne az életetadóval.

A találkozás előtti éjszaka egy hunyást sem aludtam, annyira izgultam. Próbáltam arra gondolni, Ti miket irtatok erről...de ez nem nyugtatott meg.
A kórház előtt vártam a férjemre, aki most is elkésett ( :):) azt hiszem lassan nem kell bemutatni), de a sors rendezte ezt most így, mert így ott álldogálva láttam bemenni az életetadót. Aki egyáltalán nem úgy nézett ki, ahogy rémálmaimban megjelent...
A beszélgetés pedig nagyon jól sikerült, a kínos kezdettől eltekintve, amikor méregettük egymást, majd mindannyian elnevettük magunkat:hát, nem ez a világ legklasszabb szituációja, de valahogy majd csak lesz!
Az orvos szerint ( aki egyébként maga is nyílt örökbefogadó, így nagyon sok segítséget kaptam tőle és kapok is...)kb. 2 hét múlva biztosan megszületik a baba.
Két hét, te jó ég! Teljesen bepánikoltam. Semmi papírunk nincs beszerezve, semmi babacucc...
Ráadásul itt volt még a kérdés:biztosan így akarja-e, tényleg nincs más választása? Olyan helyes, lehet , hogy mégis hazaviszi... most biztos azt gondoljátok elment az eszem, de annyira szurkoltam neki, hátha...

A férjemmel arra a megállapításra jutottunk, hogy a Gólyahír segítségét kérjük. Szerettük volna, ha valaki elmondja, milyen lehetőségek vannak még az örökbeadáson kivül, és kivülállóként érdek nélküli segítséget ajánl fel neki. Azt mondtuk, ha így hazaviszi, akkor nem a mi babánk. ( Én a szívem mélyén tudtam, hogy az! :roll: )
Félve hívtam fel Gabikát, hátha a soronkövetkező kapja a babát, de Ő rögtön biztosított, ez a baba megtalált minket, Ő nagyon hisz ebben, Ő a mi babánk. Az életetadót megkértem hívja fel a Gólyahírt, beszélgetett Gabikával sokat és találkozott Annával másnap, de a szándékát nem másította meg.

Hétvégén már küldött nekem SMS-t, hogy ne izguljunk, tessék várni a babót! ( Na ekkor sírtam el magam.)
Hétfőn pedig már be kellett feküdnie a kórházba, kopogtatott a baba.( Aki valószínűleg megérezte, megnyugodott a mami, így lassan kibújhat!)

Pánik 2. Papír semmi, cucc semmi, közben Gabika nyugtatgatott, nem lesz baj!
Végül mikor mindent megvettünk és mindent papírt beszereztünk 4 nap múlva megszületett a kislányunk. Aki mindent gyorsan csinál életében, gyorsan és váratlanul robbant be az életünkbe, felforgatva mindent, és olyan gyorsan született, hogy lekéstük a nagy eseményt. 20 percesen láttuk és fogtuk a kezünkbe először a gyönyörű, tökéletes kislányunkat, aki nekünk született és ránk talált.
Szélvész kisasszony!Nagyon szeretem, nagyon kedves a szívemnek...

Amikor megszületett, megkérdeztem Tőle: hát, te ki vagy, kis Borsószem Királykisasszony?
Első nap nagyon sokat voltam vele a kórházban, nagyon aktív volt, nézegetett, figyelt.
A harmadik napig arra gondoltam, minden babázás után: bár hazamehetnél, bár így lenne kicsim!
A következő nap délután azonban történt valami a szívemben, ami örökre és megmagyarázhatatlan gyorsasággal kötötte hozzám Borsószemet.Nem tudom mi ez, nem tudom hogy lett, egyszerre elfogott az aggódás, mostmár nem adnám a világ kincséért sem...annyira szeretem.

Hát, ez a mi történetünk. Hozzátartozik, hogy az orvos először nem is minket hívott, mivel én nem kértem Őt arra, hogy segítsen nekünk , tudjátok, mindig a civilszervezetes örökbefogadás mellett voltam-ez biztonságot ad!Akit először hívott annak nem volt alkalmas, és az aszisztensével beszélgettem még fél évvel ezelőtt, hogy belevágunk az örökbefogadásba-így az asszisztensnek jutottunk eszébe! Köszönöm, köszönöm...

Nagyon nagy öröm nekem, hogy mindkét gyermekem ugyanannál az orvosnál született, mindkettőt élete első perceiben tartotta a kezében.Sok köszönettel tartozom neki is, de a legjobb, hogy ismerhetem. Nagyon jó ember!

Amikor az egész örökbefogadási procedurát elindítottuk november 11.-én Zsófi már pocakban volt. A papírokat extra gyorsan, tudjátok 6 hét, alatt szereztük meg, és az első TEGYESZ meghallgatásunk után 6 hónappal és egy nappal megszületett a kislányunk. Mintha Ő irányította volna az összes cselekedetünket: siessetek, siessetek, bár nem tudtok róla: JÖVÖK!
A csoda velünk is megtörtént.....


Köszönettel tartozom az orvosomnak, az asszisztensének, a Gólyahír Egyesületnek ( Annának , akit nagyon megszerettem, és Gabikának, akit mindig is szerettem)és a kórházban dolgozó összes csecsemősnek, akik olyan szeretettel veszik körül Szélvész Kisaszonyt és engem, annyira törödnek a sorsunkkal és aggódnak és féltenek.. megható ennyi emberrel találkozni, akiknak igazán, érdek nélkül fontos a másik boldogsága!

Balázs örül és fél egyszerre! Szeretném biztosítani Őt, ketten is elférnek a szívemben, de tudom, ezt majd éreznie kell, és ehhez kell egy kis idő!
Nem tudom, hogy kétgyerekesnek jó anyuka leszek-e. Tudok-e majd figyelni mindkét gyerekemre, tudok-e annyit adni magamból, hogy én is maradjak magamnak?... kérdések, amire az idő adja meg a választ.

Szeretettel irtam le minden várakozónak a történetünket, mert tudom, erőt ad, és igenis a csodák bárkivel megtörténhetnek! :o :o
ggabszi
 
 


Azóta hazajöttünk!!! :lol: :lol: :lol: Egy gyönyörű kislány és egy nagyon klassz kisfiú mamija vagyok!
Bocs, lányok a történetet nem akartam 3x elküldeni, de ez a családinetes formátum nem jön be nekem...bocs, bocs!!!

Kispepe! Szia!!!

Taliról kérek beszámolót!!

Puszi:
Gabszi
ggabszi
 
 


Sziasztok!

Mi is hazaérkeztünk anyukáméktól. Jól éreztük magunkat, de nagyon sokat gondoltam rátok!

Kispepe druszám! Teljes szivemből örülök, hogy itt látlak! :D

RKata! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat Csengével!

Naninga, Petyaanya, Rayo! Puszi Nektek!

Ggabszi! Elszorult a torkom, nagyon bensőségen ez a történet! Gratulálok, sok boldogságot kivánok, és köszi, hogy megosztottad velünk!

Ildikó! Azt hiszem én még nem tettem meg: ezúton gratulálok a testvérkéhez! :)

Lányok! Ildikó, Gabszi és mások történetét megismerve egyre inkább azt gondolom, hogy hiszek a sorsszerűségben. Tudjátok, a külföldi rokonok, akik ma anyuéknál voltak, - egyébként beszélnek magyarul - sok éve jártak már itt. Az egyikük legutóbb az édesanyjuk temetésén volt itt 2001 novemberében. Akkor én már várandós voltam Dancsival - igaz, még nagyon korai idős -, és Dancsi pont azon a napon született meg, amikor az elhunyt anyukának a születésnapja lett volna, csak pont 70 évvel később. :)
A fia tudta, hogy vannak gyerekek, de azt nem, hogy a kisebb pont aznap született, mint az anyukája. Ma amikor megtudta, könnybe lábadt, a szeme, azt mondta, tudja, elhiszi, hogy az anyukája küldte Dancsit.
Lehet, hogy igaza van, de egy biztos, én nem hiszek a véletlenekben. Bocsi, h ezt leirtam, de sokunk története alátámasztja ezt a sorszerűség dolgot.

Kérnék majd a taliról beszámolót és képeket, köszönöm!

Szép 7végét mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak a taliról :)

Süni, köszi a szervezést. :) Gyönyörű kisfiad van és csodálatos látni a boldogságotokat.

Messziről jövők! Remélem, épségben haza értek, értetek.

Olyan jó volt találkozni, remélem, ez nem az első és utolsó tali, hanem lesz még jó sok. :)
És abban is bízok, hogy akik most nem tudtak eljönni, azok ott lesznek.

És lenne egy kérésem:)
Úgy az asztal közepén volt egyfajta mákos süti, aminek kókuszos-habos volt a teteje. Nem tudom, ki sütötte, de mióta haza jöttünk a férjem arról áradozik. Megkérhetem azt, aki készítette, hogy küldje el nekem a receptet?
Mégsem maradhatok le! :D Köszönöm! :)

Gabszi: én háromszor is szívesen olvasom a történeteteket. :)

Kispepe: Isten hozott! Remélem, gyakran fogsz írni. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok

Mi is hazaértünk kb egy órája. Nagyon jó volt a tali. Annyit vártunk rá, és most olyan gyorsan elrepült az idő. Mikor már majdnem mindenki elment, már kint beszélgettünk az udvaron, Peti bement a tornaterembe és szomorúan jött ki, és az mondta: Anya már nincs itt senki? :)

Rkata, nem csodálom, hogy Csenge így elfáradt, nagyon sokat játszott, mozgékony kis csajszi, nem egyhelyben ülős. :lol:

Nagyon szépek a gyerkőcök, én nem győztem őket csodálni. Babáztam is egy kicsit, nagyon élveztem. Jó volt látni titeket. :)

Süni, mégegyszer nagyon köszönjük a szervezést, reméljük, hogy még lesz több ilyen találkozás. :)

Ggabszi, nagyon megható a történetetek, olyan jó olvasni. Micsoda boldogság lehet most a családban. Majd mesélj nekünk a kicsi lánykáról. :)

Kép
Kép
atan
 
 


Lányok!
A tali tényleg nagyon jó volt. Olyan jó volt látni benneteket. Nem győztem kapkodni a fejem, annyi gyönyörű kisgyermek volt ott.
Süni!
Nagyon köszönjük ezt a klassz napot! Miklóska nagyon aranyos kisfiú.
Gabszi!
Köszönöjük a történeteteket. Sokat gondoltam rád.
Madri!
Babás éjszakát kívánok! A fiúk egesz jól elbeszélgettek.
Steiff!
Hiányoztak a csimotáid, sajnálom, hogy lerobbant a kocsi. A tűzhelyvédő meg valahogy majd eljut hozzád.
simineni
 
 


Sziasztok Örökbemamák itt a megújult fórumon is :)

CSak beugrottam, hgoy megnézzem, hgoy sikerült a talitok, klassz, hogy így örültök gymásnak :)

GGABSZI :) Nagyon köszönöm Neked, hogy elolvashattam a kislányod történetét! Az én kisfiam itt alszik mellettem a nagy ágyban és ahogy el-elnézem és hallgatom a szuszogását, arra gondolok, hogy hány embernek adatik meg ez a boldogság... de jó, hogy Te is köztük vagy :) Hiába, a türelmed és szereteted meghozta a Gyümölcsöt. Minden szépet és jót kívánok az egész nagy családodnak:)

Remélem, mindannyian jól vagytok és hamarosan újból híreket hoz a Gólya :)
indianyo
 
 


hahóóóóó!

Gergőt letettem aludni, már enni sem volt ereje, úgy kifáradt.

A férjemmel még mindig a taliról beszélgetünk.
Megállapítottuk, hogy ennyi nagyon jó szülő egy helyen... :) Hihetetlen szeretet és türelem árad mindenkiből és számomra szívet melengető érzés volt látni a várakozókat, akik óriási szeretettel fogták kezükbe gyermekeinket.

Nekem is jó érzés volt a pici Jankát vagy Gyezsu Misijét ölbe venni. :) És Jinyék aprósága egy külön élmény. :)

Szóval szép volt ez a mai nap. :)

Gabszi: Megkönnyeztem a történeteteket. :) Neked könyvet kellene írnod. :)

Mi csak egyetlen képet csináltunk, Vicki férje van rajta a kisfiammal.
Napsi: Neked küldjem, hogy felkerülhessen a fotótárba vagy mindenkinek?

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Gabszi! Nagyon szép a történet, örülök nektek és köszi, hogy elmesélted nekünk! :D

Mindenki: boldog vagyok hogy jól sikerült a tali! A következőre megpróbálunk mi is elmenni! :D

További szép napot!
alexa78
 
 


Sziasztok lányok!

Mi is hazaértünk:)
Süni, köszönjük a lehetőséget:):)
Nagyon jól éreztük magunkat, és olyan jó a nevekhez arcokat is csatolni. És a sok szép csöppség... :D


Csatlakoznék a receptes kéréshez, Antóniának a barackos megyes csokis muffin nagyon ízlett. Meg még egy csomó minden!
Szerintem nem lesz offtopic, ha ide felkerülnek a sütireceptek, és akkor sorban sütögethetjük őket:)
(Én is sok incsi-fincsit láttam, sajna most csak nézegethettem, de majd októberben megsütöm az összeset, és jól meghízok:)

Ggabszi, nagy örömmel olvastam a történetet, és hallottuk, hogy már otthon is vagytok:)

Boszi
szuperboszi
 
 


Sziasztok!!! :lol:

Süni!
KÖSZÖNJÜK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most értünk haza nemrég...
Most egyenlőre csak annyit, hogy akinek van képe nekem küldje el a t-online-os címemre! És azonnal felteszem a képtárba...
AKkor nem telítjük mindenki postafiókját...
Jó ez így???

Nekem is van pár képem, hamarosna felkerülnek azok is...

Kispepe!!! :lol: :lol: :lol:
Én a mosolygós vagyok, megismersz uyge??
SAjnálom, hogy mint öreg motoros ezen az úton megint találkozunk... Remélem érted hogy gondolom?!!!
Jobb lett volna másképp máshogyan... DE a cél mindenesetre már látható!!!! Szorítok nagyon nagyon!!!!
És Kispepe, ha már itt vagy...
Kérhetek rózsaszín ugráló elefánit?? Azt mindig irigyeltem a többi lombikostól :oops: :oops: :oops:

Puszi!!!

KépKép
napsugaracska
 
 


Várjuk már a Megasztárt, nagyon szeretjük a Rúzsa Magdi hangját:)))
Szurkolunk neki, Norisz meg táncizni is szokott rá, persze csak a kezével meg a fejével :lol:

KépKép
napsugaracska
 
 


Megőrülök! :twisted:

Fél órája írok Nektek, és mikor a képet akarom mellé illszteni kitörlődik az egész!! Mit csinálok rosszul?
Vagy eztán külön írok, és másik hozzászólásban illesztek be képet?
Valaki okosabb segítene?

Sajnos még egyszer nincs most időm begépelni az irományt, de majd este pótolom!!

Azért a kélpet ezután a hozzászólás után felteszem valahogy... Zituska nagy szemekkel figyeli a tali forgatagát:
amneris
 
 


Megőrülök! :twisted:

Fél órája írok Nektek, és mikor a képet akarom mellé illszteni kitörlődik az egész!! Mit csinálok rosszul?
Vagy eztán külön írok, és másik hozzászólásban illesztek be képet?
Valaki okosabb segítene?

Sajnos még egyszer nincs most időm begépelni az irományt, de majd este pótolom!!

Azért a képet ezután a hozzászólás után felteszem valahogy... Zituska nagy szemekkel figyeli a tali forgatagát:
amneris
 
 


Megőrülök! :twisted:

Fél órája írok Nektek, és mikor a képet akarom mellé illszteni kitörlődik az egész!! Mit csinálok rosszul?
Vagy eztán külön írok, és másik hozzászólásban illesztek be képet?
Valaki okosabb segítene?

Sajnos még egyszer nincs most időm begépelni az irományt, de majd este pótolom!!

Azért a képet ezután a hozzászólás után felteszem valahogy... Zituska nagy szemekkel figyeli a tali forgatagát:
amneris
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?