Új privát üzeneted érkezett!

Ildiko!
El sem akartam hinni, mikor anyu mondta. Azt hittem csak viccel. Nagyon örülök nektek! Kép Emlékszem, mikor tavaly egymás mellett ültünk a padon a gyereknapos talin, mondtad, hogy szeretnétek majd még kistesót. És lám, kívánságotok teljesült. Kép

Madri!
Ezek a jó kis frontos idők nálatok is eredményez nemsokára valakit! Kép

KépKépKépKépKép

kizsó
 
 


Ildikó!

Micsoda hírek, gratulálok! Remélem kívánságod teljesül és az ügyintézésnél is minden olajozottan fog működniKép.

Gilice!
Örülök, hogy már otthon vagytok, remélem teljesen meggyógyultok és tudtok szombaton jönni.

Idusa!
Örülök, hogy a kis Lilivel is minden rendben van, most már legalább nem kell aggódnotok a hallása miatt.

Amneris!
Zitus gyönyörű kislány, és ettől a mosolytól szerintem a legkőszívűbb ember is elolvadna, nagyon boldogok lehettek..Kép

Kép
rvan
 
 


Ildikó!

Micsoda hírek, gratulálok! Remélem kívánságod teljesül és az ügyintézésnél is minden olajozottan fog működniKép.

Gilice!
Örülök, hogy már otthon vagytok, remélem teljesen meggyógyultok és tudtok szombaton jönni.

Idusa!
Örülök, hogy a kis Lilivel is minden rendben van, most már legalább nem kell aggódnotok a hallása miatt.

Amneris!
Zitus gyönyörű kislány, és ettől a mosolytól szerintem a legkőszívűbb ember is elolvadna, nagyon boldogok lehettek..Kép

Kép
rvan
 
 

 
 

Ildikó! Micsoda hírek! Gratulálok! Kép)))
alexa78
 
 


IldikóKép
Micsoda hírek!!!!!Kép
Szorítunk nagyon!

Gilice
De jó, hogy otthon vagytok. Örülök, hogy jöttök szombaton.

Amneris
Gyönyörű Zitus! Nem tudok betelni veleKép!

Mosolygós!
Norisz igazi kis kópéKép. Mi a neve annak, amiben a kádban ül??? Tegnap előtt Miklóska megcsúszott, azóta fél. Lehet, hogy jó lenne neki is ilyen kis ülőke, de az interneten nem tudtam rákeresni, mert nem tudom mi a neve. Előre is köszönöm.

Képzeljétek tegnap délután olyan aranyosak voltak az igazgatóhelyettes néniék. Tudják, hogy hárman vagyunk és még bele kell jönnöm, hogy mindent összeegyeztessek ezért átküldték a takarítónénit, hogy kérdezze meg mire lenne szükségünk szombaton. Kértem 50db széket, 10 padot. Szerintem tornaszőnyeget le tudunk majd tenni a babáknak, de azért plédet aki tud hozzon, mert nem tudom milyen sűrűn használják, mennyire tiszták. Fél 10-kor nyitják ki a termet.

Ölel mindenkit: Süni
süni_renóca
 
 


Jönnek tehátKép
Amneris 2+1
Ildikó 1+1
Tirza 2
Hildus 2+1
Réce 2
Mirosz 2
Vicki 2
Sünireni 2+1
Kizsó 2+2
Csöpke 2
Simineni 2+2
Boszi 3+2
Atan 2+1
Steiff 2+3
Rkata 2+1
Kelimoni 2+1
Madri 2
Rvan 2
Marci-anyu 2+1
Jinyék
Matibáék
Gyezsuék
Gilicéék

Annyi mesélnivalóm volnaKép, de sajnos a vasalnivaló napról napra többKép Ugye belejövök egyszerKép? Hétfőn levágtuk Miklóska haját. A szívünk hasadt meg olyan sírás volt. Még ma is igazítgattam játék közben, mert nem lett tökéletes.Kép Ma egyedül felmászott a relax székre. Egyre többet áll, kéri, hogy sétáljunk.
Minden nap valami új játékot kell kitalálnom. Gyors iramot diktál. Mintha egy nap alatt egy hónapot szeretne bepótolni. A papa imádja. Bevallom kicsit féltünk a reakciójától, de minden várakozást felülmúlt. Ha náluk vagyunk senkit nem enged Miklóska közelébe, szegény anyósom csak a háttérből figyeli őket.
Már nem sírva alszik el. A nevelőszülőknél volt, hogy tíz percig is mérgelődött. Kb egy prc és durmol. Mosolyog, ahogy leteszem az ágyba. Úgy kifárad, hogy van, hogy ő kéri tegyük be. Elalvás előtt altatós cd-t teszünk be neki és kicsit ringatjuk sétálva a szőnyegen. Olyan jó, hogy már tudja mi következik és mosolyogva nyújtózik az ágy felé. Kép
Megyek, mert lassan felébred. Ölel mindenkit: Süni
süni_renóca
 
 


IldikóKép
Köszönöm, hogy hívtál.Kép

Még annyit a talival kapcsolatban, hogy akkor a terembérlet 150 Ft/ felnőttre jön ki, ahogy megbeszéltük. Kb 40-45 felnőtt lesz ha jól számolom.Kép

A mikrót szívesen átvisszük, ha gondoljátok a bébiétel miatt. Ha már egy valaki kéri visszük, csak írjátok ideKép

Már nagyon várjuk!!!!!!

Süni

Előző üzenethezKép
És mosolyogva ébred. Otthon még sírt mikor felébredt. Többször észrevettem már, hogy megáll egy pillnatra körülnéz a szobában, elégedetten sóhajt egyet, majd rámmosolyog vagy Robira.
Most már tényleg megyek.
süni_renóca
 
 


Sziasztok!

Elkészült a fotótár, elküldtem e-mailben mindnekinek az elérhetőséget!!!
Ha valaki nem tud belépni akkor egymástól is kérjetek segítséget, mert én mostanában a vizsgaidőszak miatt elvagyok havazva, de igyekszem segíteni!
Vicki! Nkeed azóta sme sikerült???
És várom még mindig mindenkitől a képeket!!!

Ida!
Tagja vagy már a táblinak, mert csak akkor küldhetem neked is???? Illetve várom a képeket!

Süni!
Valószínű mi is megyünk szombaton, remélem kész leszek addigra a beadandókkal...
Megkeresem neked, de arra határozottan emlékszem, hogy 15 hónapos korig javasolják..
Viszont, ha nem olyan nehéz sulyú akkor kicsit továbbis jó lehet...
Ja, most akciós a Brendonban:
http://www.brendon.hu/kupon2.html
És az oldalon megtalálod a katalógusban a leírását is!

bocsi, mennem kell...
Puszi

KépKép
napsugaracska
 
 


Süni!
Légyszives írd meg mégegyszer a pontos címetKép
Sajna nem mentettem el legutóbbKép
szuperboszi
 
 


Napsugi!

Ez az album egyszerűen SZUPER!! Nagyon ügyes vagy! KépKépKép

Annyira jó, hogy "összecsomagoltad" családonként a képeket! Ott meg csak diavetítést kérek, vagy klikkelgetek - mint a moziban! Kép

Szuper látni a többieket - no meg a gyönyörű babócákat!
Nagyon köszi ezt a jó kis fényképgyüjteményt!! Nagyon-nagyon köszi! Kép


Ildikó!KépKépKépKépKép

Nagyon szorítunk értetek! Óriási gratula a kis jövevényhez!

Pusza mindenkinek! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Sünike!

Nekem is megírod a pontos címet? Én se tettem el, pedig most már tuti megyünk! Kép

Pusszancs! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Ma 05.17.-én délelőtt örökre a szívünkbe fogadtuk Zsófit.Kép

Pénteken már remélem haza is jöhet. Még a környezettanulmány hiányzik, de holnap megcsinálják délelőtt és elfaxolják az illetékes gyámhivatalba. Péntekben reménykedek!!!
(Mindenki olyan segítőkész!)

Szeretném megköszönni a Gólyahír Egyesület budapesti képviselőjének Annának a sok , önzetlen és azonnali segítséget! Ha találkoztatok emberrel ,akinek rendkivül jó spontán humora van: az Õ. Nagyon örülök, hogy megismerhettem!!! Kép
Természetesen Gabikának is köszönök mindent... és van mit, nekem elhihetitek!

Azt hiszem nem árulok el titkot, ha megírom: mi nem leszünk ott szombaton KépKép, hiányozni fogtok!! Érezzétek jól magatokat!
A családos találkozóra viszont elmegyünk, megmutatunk egymajdnem 7 éves Balázst és egy alig egy hónapos Zsófit.
Mikola Péter műsorát nagyon szereti Balázs,... Zsófit még nem kérdeztem.Kép

A történetünket, akinek még nem meséltem, leírom, ahogy időm engedi, ígérem.

Ildikó, reggel még amikor küldtél üzenetet, nem gondoltad a nagy meglepit, ugye? Még szerencse, hogy két nappal ezelőtt megbeszéltük, az élet milyen véletleneket produkál... hát, tényleg! Nagyon örülök! Kép

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Gabszi!
Gratulálok a zökkenőmentes ügyintézéshez. azért sajnálom, hogy nem lesztek ott a talin, de majd később bepótoljuk.
Ildikó!
Micsoda hírek, hát nagycsaládos leszel! de jó is az.
Napsugi!
Nagyon klassz az album. Köszönjük. Ügyes vagy.
Amneris!
Zita mosolya felvidított ezen a szomorkás, esős napon. Nagyon édes ez a pici lány.
Süni!
Én hozom a papírpoharakat és a húsgolyós falatkákat, meg pogit.
Már nagyon várom a talit. Olyan rég babáztam. Az enyimek már nem éppen babakorban vannak.
simineni
 
 


Sziasztok!

Eldöntöttük, viszünk azért 3kg kenyeret, ha valakinek kell, nálunk megtalálja majd. Kép

Nálunk jelenleg hétágra süt a nap, fáj is a fejem. Zsófi ma nagyon sokat sírt, valószínű az idő miatt. Ilyen bolondos időjárást!

Amneris!
Jó lesz talizni, és végre élőben is látni azt a mosolyt! Kép

kizsó
 
 


Napsugi! nagyon szuper lett az album és ötletes is! Biztosan nagyon sokat dolgoztál vele, köszönjük szépen! JÓ hogy végre arcokat tudok a nevekhez párosítani!
alexa78
 
 


Sziasztok!

Ide is felrakom a hírdetést, hátha valaki tud segíteni:

6 hetes dalmata kölyök sürgősen gazdit keres!!!
6 hetes, fajtiszta, süketen született dalmata kölyök sürgősen gazdit keres! Ha egy héten belül senki nem jelentkezik, el fogják altatni... A kutyus ingyen elvihető!
0620 95-83-018

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok Lányok!

Nálunk is őrült idő van. Elindultunk napsütésben és esőben értünk haza, nem is akár milyenben.

A kisfiam nagyon vidám, itt az anyukám és egész nap ölibaba. KépÍgy most nem gyötri meg az időjárásváltozás.

Ildikó: Nemrég beszéltünk a tesóról, hát ki gondolta, hogy a gólya már itt röpköd? Kép

Gabszi: Gratulálok nektek! Írj arról, ha időd van, mit szól Balázs a tesóhoz. Kép

Napsi: Köszi a fotótárat! Kép
Elég sokat nézegettem ma. Kép Jó volt látni azokat akit ismerek és akit nem. Kép

Süni: ne izgasd magad, mostantól kezdve semmi sem fontos, csak a kisfiad. Kép Hidd el, a vasalnivaló megvár! Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Gabszi
boldog vagyok, hogy nálatok minden rendben zajlott. Remélem a hétvégét már otthon töltheti Zsófika!

Napsugi
a fototár nagyon jól sikerült! Öröm nézni a gyerekeket!

Kizsó
a frontok jelenleg nekünk nem jelentenek semmit, ugyanis a fiatalúr nagyon jól érzi magát a védett helyen! Pedig mi már nagyon várjuk!

Reméljük, hogy szombaton szép napos idő lesz, addig is szép estét mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Megvan a fiú név is, bár kettő közül nem tudtunk választani, így valószínűleg mind a kettő marad: Botond Bendegúz. Ha lány, akkor Veronika. Bizonytalan, hogy mikor érkezik meg a pocakból, az orvos szerint június vége, az életet adónk szerint még e hó vége. Már tervezgetem, hogy hogy rendezzük át a szobát, hogy mikre van szükség, miket kell vennünk. Annyira izgalmas és örömteli! Kép Bálint mintha megérzett volna valamit, ma egész nap olyan édes volt, huncutkodott és sokat bújt! Még nem mondtuk el nekik, így arra kérnélek Benneteket, hogy a szombati talin Vivien előtt ne beszéljünk a leendő kistesóról! Köszi Kép

Amneris: Zitus nagyon édes, köszönjük a mosolyokat!

Matiba: De kár, hogy nem tudtok jönni! Kép A június 10-re már lehet, hogy mi nem tudunk menni Kép

Tirza: Milyen színű lesz a gyerekszoba? sikerült megvenni ma a festéket? Nálunk könnyen ment a várakozás, mert Vivienre mindössze 6 hónapot vártunk, Bálintnál pedig ugye itt volt a lánykám, aki mellett már nem volt olyan "üres" az élet Kép Most pedig... Kép
Az adatokat megkaptam, köszi, beírom a táblába!

Idusa: Jaj de jó, hogy végre megkönnyebbülhettek és kiderült, hogy Lilinek nincs semmi baja!!! Megkaptam az adatokat, köszi, beírom a táblázatba!

Mera: Nem tudok válaszolni a kérdésedre. Harmadik gyereket amúgy is terveztünk Kép

Kizsó: Hát igen, ültünk a padon és beszélgettünk a harmadikról Kép Nekem is annyira hihetetlen!!! Amikor anyukáddal beszéltem, hol elakadt a szavam, hol könnyeztem, hol meg vihogtam, mint egy kiskamasz... Kép

Süni: Olyan jó olvasni, hogy milyen szépen fejlődik a kisfiatok és hogy milyen klasszul összetartoztok már! Kép Nagyon várom a szombatot!!!

Napsugi: Nagyon jó lett a fotóalbum, köszönjük szépen!!!!

Gabszi: Együtt babázunk! KépKépKépKép Ígértem Neked bébijátékokat, de ha nem haragszol, mégis megtartanám őket....

Vasárnapig nem leszek, mert már holnap megyünk fel Bp-re és én Viviennel ott is maradok, csak a fiúk jönnek haza. Puszi nektek és akkor szombaton találkozunk!!!
ildi_ko
 
 


Ggabszi, örülök, hogy ilyen jól haladnak a dolgok. Remélem már hétvégén otthon lesz a pici lány. Szorkulok.KépKép

Amneris, nagyon édes Zitus mosolya, hétvégén remélem élőben is láthatom.KépKép

Lányok én miért nem tudok belépni a fotótárba, tud valaki segíteni?

Kép
Kép
atan
 
 


Sajnos én multkor se, és most se tudom nézni a képeket! Nem tudom mi lehet az oka?

Különben hirtelen 5-6 kismama jelentkezett, aki örökbeadást tervez, az ország minden részéről. Úgy néz ki nyáron is folytatódik a "babaeső". Nálunk nem lesz szabadság.
nikinozso
 
 


Drága Nikinozsó!!!

Nme mertelek hívni ilyen későn...
Ezért ide is írom:

Nagyon szeretnénk ha szombaton te is jönnél a Babanetes öribabás találkozóra!!!
Hiszen, te is oszlopos tagja vagy a fórumunknak!!!!!!
Reméljük időd engedi, hogy egy kicsit kimozdulj otthonról...Kép És hát az unokák is jönnekKép Kép Kép

Kizsóék is fennt vannak már az albumba!
Õ biztosan látta már...
De ha gondolod szívesen segítek!!!


Lányok! Nincs mit, nagyon szívesen!!!! Nem olyan nagy dolog az egészKép

KépKép
napsugaracska
 
 


NikinozsoKép

Nagyon örülünk a babaesőnek!!

Ildikó
Gratulálok!

Kép
petyaanya
 
 


Ildikó!
Hát ez szuper! Kirázott a hideg, mikor olvastam! Micsoda jó hír!!!KépKépKép
Nekem a Bendegúzról az Indul a bakterház film jut az eszembe, amit imádunk a férjemmelKép

Napsi!
Olyan aranyos vagy, hogy megcsináltad a fotótárat! Gyönyörű lett és nagyon élveztem a diavetítést!!!Kép

Ida!
Micsoda megnyugvás nektek! Néha én is tesztelem Regit, suttogok a fülébe, hogy adjon puszit és várom a hatást! Persze az én gyerekem szelektív süket, ha azt mondom, hogy " nem szabad", azt alig-alig halljaKép

Gilice!
Örülök, hogy megint itt vagytok!
Ha fáj a fogam, rád szoktam gondolni és sajnálom, hogy nem lakunk közelebb egymáshoz! Ez a cérna az agyamra megy, de holnap varratszedés lesz végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kép Még mindig meg van dagadva az arcom, elmehetnék hörcsögnek, vagy inkább félhörcsögnek, mert csak a bal oldalam olyan, mintha cukrot rejtegetnék a számban...


Gabszi!
Minden jót és szépet kívánok tektek!!! Szép, boldog családod van!!! Ez a legfontosabb!!!

Tirza!
Sikeres volt a festékvételi akció??? Tudtatok választani? Emlékszem, nekünk a díszcsík kiválasztása okozta a legnagyobb fejtörést!!!Kép

Amneris!
Apa nagyon mutatós azon a fényképen a fotótárban!!! Igazi úriember!Kép Kár, hogy nem hallhattam énekelniKép Gondolom, Zizi kisasszony mindennap más operából hall gyönyörű részleteket!!!Kép

Süni!
Csúszásgátló szőnyeget nem vettél a kádba??? Örülök, hogy jobban vagytok! Ugye milyen hirtelen jön az aggódás? Az ember szinte csak ösztönből cselekszik, mert megbénul belül, úgy félti a gyermekét!
Remélem, hogy jól sikerül majd a buli és csináljatok képeket!!!

Kelimoni!
Az én anyukám is szinte ki sem engedi a kezéből Regit, ha itt van. A gyerek meg szimulál, hogy "ezt sem tudom, mamikám, meg azt sem tudom.." Ilyenkor elfelejt mászni, állni, csipegetni a kalácsot, nem ül a babakocsiban...
Hát ilyen ez a nagymamaság! Kényeztetés felsőfokon! És ha rászólok valamiért a gyerekre, fel van anyukám háborodva, hogy mit képzelek, babácska még olyan kicsi!!! Na, ez van!KépKépKép

Mindenkinek sok puszi!

Kép

Kép
rayo
 
 


Süni!

Nagyon édes lehet Miklóska, azért az az elégedett sóhaj sokmindenről árulkodik... Kép

Ildikó!

Micsoda izgalmak!! Drukkolunk nagyon! Kép
rkata
 
 


RayoKép)))

Használjuk ki 22-ig minden időnketKép

Tényleg fantasztikus ez a BabaesőKép))
Ildikónak már gratuláltam is MSN-en, de itt is megteszem GRATULÁLOK!!!
Férjemmel nagyon felvillanyozódtunkKép Hátha nálunk is csörög a telefon majd egyszerKép) Mi s 3 gyerkőcöt szeretnénk, és a férjem kijelentette, hogy ő nem akar máshoz fordulni csak a Gólyahírhez...!!!! Szóval mi is imádkozunk a tesóért vagy az ikrekértKép

Nem tudom ki kérdezte Ildikótól, de ha több tesó jönne, nem tudom hogy hanyadik babánál mondanánk nemet... Múltkor koleszról beszélgettünk a párommalKép)) Hogy azt kéne venni a ygerekeknekKép
Imádjuk Noriszt!!! Még akkor is ha a Bendegúzról nekem Norisz jut eszembe és fordítvaKép

KépKép
napsugaracska
 
 


Van már ismét FÓRUMMMMMMMMM :P :P :P

Hiányoztok csajok :o :lol:

KépKép
napsugaracska
 
 


Szia napsugi, itt vagyok. Ma ismét nagyot alakítottam. Negyedórája szenvedek, hogy belépjek. Most az volt a gond, hogy a nicknevem első betűjét mindig nagybetűvel írtam be. Eddig automatikusra volt állítva. :lol:
atan
 
 


DRÁÁÁÁÁÁÁGA APA!!!!!

Egy régebbi kérésemnak tettetek most eleget az új fórummal!!!
Nagyon nagyon köszönöm :lol: :lol: :lol:

Rettentő nagy boldogság, hogy az aláírásomban a kisfiam és a kora szerepelhet:)

Biztos sokat dolgoztatok rajta, nekünk is szokni kell még... Pl. a nicknevem kisbetűsre változott, de feltaláltam magam:)

És nagyon örülök annak is, hogy a többiek gyermekeinek növekedését is követhetjük, ill. családdá válásának hátralévő napjait számolgathatjuk...!
Sünikém a te vonalzód már le is cserélheted, el is dobhatod a régit :P Hisz már egy nagyon másik vonalzóval dicsekedhetsz:)))

Kívánom minden várakozó "kismami"nak, hoyg legyen részese hasonló cserében minél hamarabb!!!! :wink:

Puszi mindenkinek!!!!

Ja, most már nem a gépről tölthetitek fel a képeket, hanem a netről, ez egy másik program... Ha valakinek segítség kell, szívesen segítek!!!

KépKép
napsugaracska
 
 


Szia Atan:)))

Már nem merek írni, mert csak az én vonalzómmal lesz tele a fórum:) :oops: :oops: :oops:

KépKép
napsugaracska
 
 


napsugi, hogy kell a vonalzót feltenni? :roll:
atan
 
 


Jaj de szép ez az új fórum! Végre van megint babanet, nem tudtam elképzelni miért nem tudtam elérni olyan sokáig! :wink:

Kellemes éjszakát és szép álmokat mindenkinek!
alexa78
 
 


Már itt bőgök rendesen...
Az új fórumnak köszönhetően visszakerestem magam időben...

NAGYON BOLDOG vagyok, hoyg az álmunk beteljesült!!!!!:)
Nme lehet szavakkal leírni a boldogságunk, bárcsak mindneki ilyen boldog lehetne...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszönjük Gabika, KÖSZÖNJÜK!!!!
A dobogó szívecskénk az ágyában pihen:)))


Atan!
Van olyan, hogy "Get code" a lilypie oldalán, mikor elkészült a vonalzó...
Onnan a 2. ablakból (PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode
) másold ki az aláírásodhoz a kódot... És utána megjelenik a hozzászólásaid végén.
Remélem érthető voltam...
Puszi :!:

KépKép
napsugaracska
 
 


Nekem is nagyon tetszik a megújult fórum. :)

Köszi, napsugi, jó éjszakát neked, én már megyek aludni, holnap vár a munka. :wink:
Megcsináltam remélem sikerült.
Na nézzük

Kép
Kép
atan
 
 


Most már tényleg alig marad várakozó a topicon, hihetetlen, milyen gyorsan jönnek a babócák:) :) :)

A nagy örömök mellett megoszthatom veletek a bánatomat?

Ma este kicsit meghaltam... én, akit bölcsnek tituláltatok, padlót fogtam, amikor a kislányom azt mondta: Anya, nem te vagy az anyukám, te a nagymamám vagy. Az anyukám meghalt és eltemették...
Az oviban mondták neki a gyerekek. Én nem akarom őt becsapni, de még csak 3,5 éves, mit mondhatnék neki? Csak azt tudtam nyökögni, hogy én vagyok az anyukád, a gyerekek butaságokat mondtak. És folyt a könnyem,... és most is. Tudom, hogy mennyire ragaszkodik hozzám, nagyon szeret, de csak hajtogatta a magáét.
A vége persze hozzámbújás lett, meg az, hogy te vagy az anyukám, de a kétségbeesésem nem múlt el... Milyen kegyetlenek is tudnak lenni a gyerekek:(
mera
 
 


Mera!
Ne keseredj el! Az én 8 éves nagylányom is időnként fogalomzavarban szenved. A nem a te hasadban voltam egyszerűen nem fér a fejébe. a jó multkor odaült az ölembe és rákérdezett mint egy nagylány.-anya, most konkrétan magyarázd már el hogy, hogy is van ez a hasas dolog.
Én ekkor 120x elmondtam, hogy Egy másik néni hasában voltál, de amikor megszülettél nagyott dobbant a szivem és tudtam, hogy megszületett a kislányom. Mert anya nem a hasában, hanem a szivében hordott téged.
A néni amikor kibújtál a hasából elment a kórházból én pedig boldogan öleltelek magamhoz és hazahoztalak.
Következő kérdés-Anya neked fájt a szülés? Gondoltam nem fogom újra elmondani, csak annyit mondtam neki, hogy nekem nem, mert én nagyon boldog voltam.
Érdekes a fiamnak néhányszor elmeséltem ezt és ő nem igazán agyalt rajta. Szerintem ő annyi természettudományi könyvet filmet látott pici kora óta, hogy tökéletesen megértette az összefüggéseket.
Ő csak annyit tett, hozzá- nekem akkor is te vagy az anyukám és nagyon nem izgat ki szült meg.

Jó ez az új fórum csak nem nagyon engedett belépni.
simineni
 
 


Sziasztok!

Nekem nagyon bejön az új fórum, nagyon gyors a belépés. :) Köszi Apa a munkádat ! :)

Most csak olvasni jötttem, később írok is . :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


sziasztok!

Tegnap már írtam, de amikor el akartam küldeni, azt írta ki, hogy még nem lehet.
Mera! Teljesen megértem bánatodat. Nagyon félek az ilyen szituációktól, bár még nincs gyerekünk, és még nem tudom, hogy reagálnék ilyenre, de azt hiszem egy kicsit meghasadna a szívem. A gyerekek tényleg gonoszak tudnak lenni, főleg ha összefognak, de hidd el nem tudják mit tesznek vagy mondanak. Sajnos nagyon szokszor nem rakják helyre a kicsi fejükben a dolgokat, ha nem beszélgetnek el velük, hogy mit tettek és mi a tettük következménye. Az ovónénivel beszéltetek erről? Vagy nem akarod bevonni?

Még jövök
Tirza
tirza
 
 


Sziasztok!

Már én is nagyon vártam, hogy mikor lesz végre net! Már szinte elvonási tüneteim voltak! :lol:

Csajok! Holnap ugye jó idő lesz?! :roll:
Hihetetlen, hogy már ez a nap is eljön, amikor végre találkozunk. Milyen messzinek is tűnt, amikor kitaláltuk.

Ma megyünk a Kingussal az oviba, és mi is ott maradunk apával, mert játszódélelőtt lesz. Kiváncsi vagyok miket fogunk csinálni. Majd jövök és beszámolok.
kizsó
 
 


Kedves várakozók!
Azóta, hogy nem tudtunk írni, született egy kisfiunk, tegnap már láttuk is, és a hét elején vihetik haza.
nikinozso
 
 


Sziasztok!

Olyan jó, hogy végre van fórum! Tegnap nekem is elvonási tüneteim voltak!

Kizsó
holnap nagyon szép idő lesz Sződön! Ott sütni fog a nap! :)

Mera
sajnos nemcsak a gyerekek tudnak gonoszak lenni, hanem a felnőttek is. Nem tudunk felkészülni erre, de el kell tudnunk viselni. Az a legrosszabb, amikor a gyereked szájából hallod.

Nálunk egyenlőre a frontok nem hoznak változást. Remélem a holnapi talin találkozunk!

Esőmentes napot mindenkinek!
madri
 
 


Sziasztok!

Holnapra mindannyiotoknak nagyon kellemes talizást kívánok!

Este még igyekszem jönni.
Vendég
 


Micsoda változások!!!

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!

Kizsó: De irigyellek a játszódélelőtt miatt! :) Én úgy szerettem, amikor oviban dolgoztam. :)
Kíváncsi vagyok, hogy fogjátok érezni magatokat. :)

Mera: Megértem a szívfájdalmadat, de hidd el, pici lánykád még nem érti ezt az egészet, tanúskodik erről az, hogy ragaszkodik saját elképzeléséhez, na meg az ovistársak véleményéhez.

Tudom, hogy nehéz, de ha a szeretetedet sugárzod felé, nem fog makacsul ragaszkodni a mostani kis nézeteihez. Szerintem ilyenkor egy kívülálló, nagymami vagy esetleg egy nagyon jó ovónéni is sokat segíthet. Hisz a gyermekben valami "összetörik". És kezd képet ölteni, hogy Ő picit más, mint a többi gyerek. Ennek megértésében és leküzdésében is Te vagy neki. :) Egy szerető szív, aki érte dobog. :) Egy ember, aki kitart mellette, bármit is gondol.

Remélem, nem bántottalak meg a véleményemmel. :)


Mi is nagyon várjuk a talit. :) A fotótár segítségével próbáltam a kicsit félénk apánkat felhomályosítani, hogy ki kicsoda. Szegény attól tart, hogy elveszett lesz ennyi ember közt. De majd én fogom a kezecskéjét. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok Csajok!

Nekem is nagyon hiányzott a forum, nagyon szép és jó lett, csak még meg kell szoknom a kezelését.

Mindenki nyugodjon meg, holnap nagyon szép idő lesz.

Nikinozso
Örülök az új jövevénynek, gratulálok a családnak.

Holnapra nagyon jó szórakozást kívánok nektek, sajnálom, hogy nem leszek veletek (csak lélekben).

Mindenkit puszilok.

Viki.
tviky
 
 


Lányok!
Én is visszolvastam magam! Hát...köszi mindent az akkori oszlopos tagoknak :D
Mennyit gondoktatok ránk és hogy örültetek nekünk!!!
Én is elkezdtem sírni a hozzászólásaimon! Alig volt 10és1/2hónapja mikor még teljes letargiában voltam, mert a Tegyesz nem méltóztatott nyáron dolgozni, szabira mentek! Emlékszem, mennyire felháborított a dolog! És akkor Nikinozsó írta, hogy a "civilek" nem mennek szabira, ne izguljak. Mintha sejtette volna, pedig akkor még nem is volt meg Regi baba!
Micsoda jó sztori! Csináltam egy könyvtárat és elmentettem a hozzászólásokat, reagálásokat, majd lemezre írom és beleteszem a dobozba, amibe gyűjtöm Reginek az emlékeket!
Ma jó napom van!!!!!!!:)
KÖSZI CSAJOK!!!!!!!
Sajna holnap mi nem megyünk, de gondolok rátok!!! :!:
Ez én vagyok egy pár evvel ezelőtt Portugáliában, az Atlanti óceánnál: Kép 1148024142.22.jpg

Kép
rayo
 
 


Sziasztok Lányok!

Izgi ez az új fórum - remélem, nem rontok el semmit! :shock:


Kizsó!

A talival kapcsolatban változott a véleményem, és mégse sütit viszünk, hanem petrezselymes pipifasirtot sütök, azzal állítunk majd be.
Akkor viszont lehet, hogy miattunk is kell majd egy kis kenyér. Szóval, ha gondolnál miránk is 1-2 kilócskával... :oops:


Rayo!

Meséltem Árpinak, milyen kedves véleménnyel kényeztetted a topicos albumban lévő képét!
Hát: eléggé örült neki! :lol:

Azóta annyi a változás, hogy búcsút mondott a szakállnak.
Régebben már a színházban is kérték, hogy egyik-másik szerep miatt nem lehetne-e levágni? Ő meg szikla szilárdan: "Nincs az az Isten! A szakáll marad!"
Aztán mikor hazahoztuk Zituskát, jó kis fintort vágott Apu puszijának - szuris lehetett, vagy mi... 5 perc múlva csupasz volt Apu képe! Csupasz és puha, mint a vaj. Szóval nincs az az Isten - de a lányáért :P !

Pusszancs Mindenkinek! Várom a holnapot!

- Amneris -
amneris
 
 


Köszi a tanácsokat, vigaszokat. Tudtam én jól az eszemmel. hogy ez be fog következni, de érzelmileg mégsem vagyok elég felkészült ezekre a helyzetekre. :oops:
A másik dolog, hogy az is fáj, ha a gyerekem bántják valamilyen módon, s ezt én annak veszem. S a forrása a dolognak az, hogy jár az oviba 2 kolléganő gyereke, tehát tudható, honnan indulhatott el a dolog. Megint a meggondolatlan felnőttek...!

Amneris, nagyon jó a a szakállas történet :D
mera
 
 


Sziasztok!

Hát engem nagyon nem akart beengedni ez az új fórum, ráadásul alig találtam meg a topikot (eddig a kedvenceim között volt, most fogalmam nem volt, hol keressem a "kályhától" indulva :? ).
Tudna vki segíteni, hogy tudom ismét elmenteni a kedvencek közé? Mert most az URL-ben a /tarsalgo/-ig jelenik csak meg, és a tartalomjegyzékhez irányít, ha ezt mentem el és nyitom meg újra. :cry:

Egyébként az új dizájn nagyon tetszik, meg az emotikonok is!

Amneris! Látod, létezik az az Isten! :lol:

Szebb napot mindenkinek!

Kata
rkata
 
 


Sziasztok lányok, nálunk már süt a nap, biztos jó idő lesz holnap:)

Mera, nem csodálom, hogy fáj a szived.
Próbálj meg beszélni az ovónénikkel, ha ők ilyen szöveg esetén rögtön ügyesen közbelépnek, hamar el is felejtődik az ügy.
Sajnos "kedves" felnőttek mindig lesznek, akik a gyerekük felé továbbítják az "okos" ötleteket.
Lánykád azonban okos, talpraesett kiscsajszi, majd feldolgozza ezt is, csak idő kell neki, és még jó pár beszélgetés, hogy megerősítsétek.
szuperboszi
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?