Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok drága Lányok!

Bocsássátok meg nekem, hogy ilyen ritkán jeletkezem, és főleg ilyen későn.

Sünike! Nagyon megható a történetetek, teljesen átéltem, és magam előtt láttam mindent, amit leirtál. Kérhetnék majd Miklóskáról képet, ha van egy pici időd? Előre is köszönöm, és nagyon sok boldogságot kivánok Nektek! Kép

Gilice! Kivánom, hogy a lányok mihamarabb meggyógyuljanak, és minél előbb otthon legyen a család!

Napsugi! Szép a konyhátok, és Norisz is aranyos! Kép

Rayo! Tüneményes ez a Regi lány! Kép Kis huncutka! KépÜgyesen épitőkockázik! Kép

Kelimoni! Hát csúcs Gergő baba mosolya! Kép Imádom látni!

Gabszi! Csendes drukk, drukk, drukk!

Amneris! Porcelán Babátok nagyon nagyot nőtt, és milyen csini, egymással összhangban lévő ruhácskái vannak! Kép

Madri! Nagyon szoritok Neked! Kitartás!

Töltike! Csúcs ez a telefon történet. Kép Milyet kértél helyette Apától? Kép Kép Kép (Az utolsó kérdésem vicc volt, remélem nem értetted félre)

Ildikó! Örülök, hogy újra itt vagy, és hogy kellemesen telt a pihenés! Azért majd irjál légyszi róla.

Atan! Nagyon tetszett a gyerekszáj! Kép Nem semmi Peti, igazi férfi!

Diti! Merre vagy? Ha olvasol, jelentkezz légyszi - én nem merlek csörgetni, nehogy felzavarjam Mátét -, mi legyen az ügyintézéssel. Kb. tudnom kéne, hogy mikor tudtok jönni, hogy időpontot kérjek, és ne kelljen várni.

Idusa! Ha szükségetek van gyerek fülészre még, keressetek meg, szivesen adok elérhetőséget. Nagyon jó dokinénink van! A profilodban nem találtam e-mail cimet.

Lányok, ha tudtok, segitsetek légyszi. Nem tudom, hogy szó volt-e róla, de hány órakor kezdődik a tali 20-án?
Azért kérdezem, mert az oviban most áttették a családi gyereknapot - pedig előzőleg más dátum volt - 20-ra, és úgy szeretném megoldani, hogy mindkét helyre el tudjunk menni. Remélem sikerül.

Sünike! Ezzel kapcsolatban kérdezném: ha nem autóval - távolsági busszal - megyünk, meddig kell menni? Köszönöm!

Atan, Boszi! Tőletek kérdezném: (Bocsi a többiektől, hisz nem ehhez a topichoz tartozik) mit lehet tudni az Indexes taliról. Dondanielnek irtam sms-t, hogy mennénk, de nem kaptam választ. Szerintetek keressem még? Csak annyit irtam, hogy mennénk, mert valszeg meg tudjuk oldani busszal a lemenetelt.

Elnézést, hogy ma ilyen kérdezős estém van.

Velünk semmi újság, jól vagyunk! Kép Hacsak az nem, hogy Dancsi nagyon házias lett. Szinte majdnem követeli, hogy mosogathasson - persze felügyelettel, és nem akármit - és porszivózzon. Kép A múltkor is kitakaritotta az előszobát, meg a nagyobbik szobát, persze nem egyszerre.
Ma meg elővette a fiókból az egyik portörlő rongyot, és letörölte a tévét. Kép Nem kislánynak készült szerintetek ez a gyerek? Kép


Mostmár eldugulok, mert egy egész regényt irtam.

Mindenkinek jó éjszakát!

Kép
Vendég
 


Matiba, ha minden igaz, július 7-9-ig lenne a tali, de még fixálják az időpontot.
szuperboszi
 
 


Sziasztok!

Süni!! Nagyon meghatódtam a történeteteken. Nagyon sok boldogságot kívánok!!

Matiba! Dehogy értettem félre:-) Épp azon gondolkodtam teljesen felesleges most uj telcsit venni. Előfordulhat,hogy ujabb baleset éri.. :-)) Ugyhogy elég egy akármilyen csak telcsizni tudjak..Talán anyu régi telója.. végülis mindegy..

Dancsi tündéri lehet:-)))

Nikie mostanában babázik. Utánoz:-) Tegnap a babájára megpróbálta ráhúzni Ádám rugiját és közösen be is pelenkáztuk. Egyem meg csak ugy törölte a baba fenekét ahogyan én szoktam az Ádiét és persze az övét.
Ringatja és közben mondja:ááá ááá

Ildikó! Örülök,hogy jól telt a pihenés.

Gilice! Jobbulást a lányoknak!!

Ma szorítsatok!! Van egy kedves fodrásznéni aki kijön házhoz. Nikikét is megnyírta a multkor.. közben énekelt így Õ hagyta magát. Remélem ez ma is így lesz. :-)))))

Pusz Tölti

Kép

Kép
töltike
 
 

 
 

Sziasztok!

Süni
köszönjük, hogy megosztottad velünk az egymásra találásotok történetét. Magam előtt láttam az eseményeket és pár könnycseppet el is morzsoltam.Kép

Simineni
ha igazad lesz, akkor igazi "boszorkány" vagy! Remélem igazad lesz!Kép

Ma megint feszültem keltem, remélem ez az állapot nem tart sokáigKép Köszi lányok a bíztató szavakat!Kép

Szép napot mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Sziasztok!

Süni, olyan megható volt olvasni a történeteteket!!! Köszönjük, hogy megosztottad velünk! Innen is (mégegyszer) nagyon-nagyon sok boldogságot és örömöt kívánok a CSALÁD-otoknak, mert már CSALÁD-dá váltatok!!! KépKépKép
És jobbulást kívánunk Miklóskának, reméljük mihamarabb nyomtalanul eltűnik az a fránya fertőzés!

Rayo, Regi nagyon édes, ahogy ül és építőkockázik, úgy megdögönyözném... Kép Meglepődve olvasom, hogy nem jöttök a talira??? Hiányozni fogtok!

Gilice, jobbulást a kis tündéreknek, mennek a gyógypuszik, remélem hamarosan otthon lehettek!

Napsugi, Norisz nagyon édes, látszik, hogy komolyodik. Tegnap megmutattam a páromnak is a képeket, azt mondta: "De gyönyörű kislány!" KépKépKép
Hát ennyit a férfiszemekről... KépKép
Írtam neked e-mailt, Süni mondta, hogy Tőled kérjek még fotót az áprilisi találkozóról, de nem jött válasz Kép.

Gabszi, már nagyon kíváncsiak vagyunk ám... KépKépKép

Madri, kitartás, már a célnál vagy, ne türelmetlenkedj KépKép Vagy a végén már mindenki így van ezzel? Az utolsó pár nap a legrosszabb?

Ildikó, várjuk a beszámolódat! Reggel gyorsan elküldtem az adataimat a táblázatba, remélem megkaptad. Képet mekkorát kell küldeni? Vagy Te lekicsinyíted, amikor beszúrod a táblázatba?

Puszi Mindenkinek,

Réce

KépKép
réce
 
 


Madri! Nagyon gondolok Rátok is! Kép Remélem, hamarosan anyuci leszel és tarthattok gyorsan egy pótanyáknapiünnepséget otthon! Kép

Gabszi! Ha olvasol.. Kép Kép

Matiba! Édes lehet Dani! Marci is szeret porszívózni, de ez most még nem akkora segítség... Kép

Tölti! Szorítok! Kép Nem akarod növeszteni még Niki haját?

Tegnap este már nem nagyon volt erőm írni, de most összeszedem magam. Szupi napunk volt, nagyot csavarogtunk Marcival! Kép Van egy ismerősöm, aki fehérneműket varr (ha valakit érdekel adok infot), vele találkoztunk, utána pedig elmentünk Marci egyik barátnőjéhez. Ahhoz a kislányhoz, akivel a szülinapi képeken csókolózik. Kép Érden laknak, úgyhogy mindig nagyon bátornak érzem magam, ha kimegyek hozzájuk. Kép
A gyerekek tündériek voltak, olyan jó Õket együtt látni! Kép Mindig annyira büszke vagyok a fiamra!!! Kép

Tegnap azért jót nevettünk, mert Marcim igazi városi gyerek. A barátnőm próbálta elcsalni labdázni a kertbe, de a teraszról nem nagyon akart lemenni. Mondtam, hogy ez azért van, mert Marcit kicsit zavarja a FÛ. Kép Homokozni is úgy szokott, hogy áll a homokozó mellett (nem megy bele) és úgy lapátol. Ha pedig homokos lesz a keze, jön oda hozzám és mondja, hogy töröljem le, mert piszkos lett a keze. Kép Nem tudom mi lesz, ha kertes házba költözünk (remélem), össze kell barátkoznia a természettel. Kép
Aztán történt egy kis baleset, harc volt egy motorért és Maci leesett a lépcsőről (első lépcsőfok), de beütötte a fejét. Kép Annyira sírt és mikor odabújt és mondta, hogy menjünk haza.. na, akkor elkezdtem én is sírni... Marci egyébként nagyon ritkán sír, néha hetek is eltelnek, hogy semmi. Ha eltörik a mécses, akkor tényleg baj van. Aztán attól sikerült megnyugodnia, hogy Õ kapta meg a motort és mehetett vele pár kört.
Utána és egész este nem bírtam levakarni magamról, nem mintha akartam volna... Kép Az esti fürdés mindig Apával történik, nekem akkor van egy kis "szabadságom", ami azt jelenti, hogy elpakolhatok a szobájában, és hasonlók... Kép Most nélkülem nem akart menni, szorította a nyakam és folyamatosan mondta: Anyával megyek! Apa kicsit szomorú volt, de nekem ragyogott a szívem (tudom, nem szép dolog!). Este együtt aludtunk el az ágyán, mert ott is kettesben akart velem lenni, pedig az utóbbi hónapokban inkább a nappaliban alszik el a kanapén, utána visszük be a helyére.

Bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredtem, de így is nagyon visszafogtam magam. (még, ha ez nem is látszik Kép)

Legyen szép napotok!! Kép

Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Még egy kép a Mindenemről!! Kép
Persze amelyiket szerettem volna azt kicsinyíteni kell, ahhoz meg nem értek.. Kép (Azért még próbálkozom.)

Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Sziasztok!
A tali 10 órától 16-ig lesz. Aki nem tudja hol, vagy még új és szeretne jönni küldjön mail-t és válaszolok.

Sajnos itt elvesztettem a fonalatKép:
Réce 2
Mirosz 2
Vicki 2
Sünireni 2+1
Kizsó 2+2
Csöpke 2
Simineni 2+2
Gabszi 1+1
Boszi 3+2
Atan 2+1
Steiff 2+3
Rkata 2+1
Kelimoni 2+1
Madri 2
Rvan 2
Marci-anyu 2+1

Talán:
Jiny

Gyezsuék is jönnek úgy tudom.
GilicéékKép, GgabsziékKép így nem biztos.

Matiba
Busszal Sződligetig. Vonattal a Nyugatiból Sződ-Sződligetig. Megbeszéljük mikor értek oda és elmegy értetek valaki autóval, mert sajnos délelőtt nincs onnan buszjárat hozzánk.

A focit valaki átvállalná Ggabszitól ha nem tudnak jönni? A szalvétát én viszem.

<!--attachment: Ki_mit_hoz-429291.doc*mime_msword.gif*application/msword*28.7**Ki+mit+hoz%2edoc --><center><pre>
Kép
Ki mit hoz.doc (28.7 k)</pre></center><!--/attachment-->

Szép napot mindenkinek.
Üdv: Süni
süni_renóca
 
 


Süni!

Mi szívesen viszünk focit, férjem nagy focista, ezért van otthon egy párKép.

Süni, nagyon örülök, hogy leírtad a történeteteket. Tehát ti már szombaton sejtettétek, hogy nem kell már sokáig várnotokKép.

Kép
rvan
 
 


Süni

a talira mi annak a fügvényében tudunk menni, ha a baba nem születik meg. A talán kategóriába tartsál számon minket a Ggabszival együtt!Kép Szeretnék menni a talira, de remélem, hogy nem várat olyan sokáig a babó!Kép

Puszi mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Süni, én azért viszek műanyag tányért hátha szükség lesz rá.Kép

Matiba, szerintem Dondaniel a SMS alapján hozzáírt a jelentkezőkhöz, és ha körvonalazódik az időpont biztos pontosítja a létszámot.Kép

Kép
Kép
atan
 
 


Sünike!
Nagyon örülök a boldogságotoknak.
Annyira megható a történetetek, hogy olvasása közben pityeregtem.

20-án majd sokat gondolok a kis csipet-csapatra. Mi éppen lagziban leszünk.
Jó nektek, hogy már be tudjátok mutatni a szemetek fényét.

Timi
latimi
 
 


Sünikém! Kép

De jó, hogy meséltél!! Mi is megyünk ám a talira!! Soká ugyan nem maradhatunk, de néhány órát biztosan Veletek tölthetünk!

Na megyek, mert indulunk a tejtesóhoz tejcsiért. (Zizike szerencsére imádja az anyatejcsit, az internet segítségével meg van is neki egy szuper "lelőhelye" Kép)

Egy képet azért felteszek gyorsan: Apa és az Õ újdonsült szerelme...

Kép

Pusszancs! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Amneris!

Gyönyörű a kislányotok. Ez tényleg egy nagy Szerelem.

Hogy szerezted az anyatejet? Ha mi is sorrakerülünk, lesz kisbabánk, akkor én is szeretnék begyűjteni neki egy kis anyatejet.
Bár ez még nekünk "messze" van, de azért szeretek előre tájékozódni.
Ha nem titok, megírnád hogy sikerült rátalálni a tejcsi forrásra?

Még nincs is kisbabánk, de már most rettegek, nehogy túletessem majd a tápszerrel.

Puszi a Babának.

Timi
latimi
 
 


Süni! Én vállalom a szalvétát, meg a kockacukrot. És mostmár tuti hogy megyünk. Kép

Jiny

KépKép
jiny
 
 


Sziasztok!

Süni! Olyan jó volt olvasni, hogy mennyi jó is történt veletek. Nagyon aranyos kis kópé Miklóska, olyan kis helyes! Kép
Akkor mi most mit vigyünk a talira a kenyér helyett? Vagy vegyünk még hozzá zsírt, meg hagymát is? Kép

Latimi! Azt hogy érted, hogy nem akarod "túletetni" a tápszerrel? Egy gyerek úgyis csak annyit eszik amennyit kér! Kép

Amneris! Úgy örülök, hogy ti is jöttök!!! Kép

Marci anyu! Olyan aranyos Marci! Látszik rajta, hogy olyan kis bújós fajta! Kép

Teszek fel egy képet a csajokról, hogy sétálgatnak együtt!
Kép

kizsó
 
 


Kizsó!
Tudom, hogy nem lehet túletetni a gyereket. Ettől függetlenül mégis izgulok emiatt.
Ez pont olyan, mikor amiatt is izgul az ember lánya, hogy megfelelően látja-el a babát, pedig tudja, hogy jól csinálja.
Bocs, hogy a bugyuta dolgaimmal zaklatlak.

Timi
latimi
 
 


Marci_anyu: De jók ezek a képek! Annnnnnyira helyes Marci! Tiszta anyja! Kép

Amneris: Tündériek így együtt a Te szerelmeid! Kép
Szeretnélek megkérni rá, hogy küldd el nekem az új adatokat a táblázatba, hadd tegyelek át a várakozóktól a babásokhoz Kép Meg képet is várok, amit szeretnéd, ha bekerülne a táblázatba! Köszi Kép

Kizsó: Ejha, már Zsófi így totyog??? Ez igen! Kép Kingus nem szokta "tolni" a húgát? Mert Vivien gyakran húzza-vonja-tolja Bálintot Kép

Süni: Ha úgy gondolod, hogy beírhatom Miklóskát a táblázatba, szóljál légyszi! És én is kérek szépen fényképet a Kismanótokról!!! Köszi Kép

Előbb írtam Ggabszinak sms-t: "Az egész csapat sokat gondol Rád! Kép Puszi: Ildikó"
Kaptam választ is: "Köszi lányok! Jólesik, és rám is fér!! Kép"

Jó hírem van: Kezdem magam utolérni idehaza! Ma egész nap megy a mosógép, szerencsére ragyogó idő van odakint, úgyhogy száradnak is a ruhák! Kezdi visszanyerni eredeti formáját a lakásunk Kép (Vagyis: Nincs kosz, túl nagy káosz, a kicsomagolt cuccaink a helyükön pihennek, el van mosogatva, stb. jó érzés Kép)
A beszámoló készül ám! :D

Egyre jobban irigykedem azokra, akik ott tudnak lenni a talin jövő hét szombaton. Töröm a fejem, hogy tudnám én is megoldani, hogy legalább Viviennel ott legyek. Ha sikerül, akkor mehetek, ugye?
ildi_ko
 
 


Hát perszeKépKépKépKépKépKép
szuperboszi
 
 


Annnnyyyira szuper lenne!!!! Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Latimi!
Félre ne érts, nem zaklatsz, én meg nem szeretnék okoskának tűnni. Szerintem nem vagy egyedül ezekkel a gondolatokkal. Én is ilyeneken törtem a fejemet, amíg még nem voltak gyerekeim. Kép Bármiről írhatsz, kérdezhetsz, hátha már előre tudunk neked (is) segíteni. Kép

Ildiko!
De jó lenne, ha el tudnátok jönni mégis!!! Kép Kép Kép

Madri!
Megkaptad az emilemet? Kép

kizsó
 
 


Sziasztok!
Nagyon édesek a gyerekek, nem hiába mondja mindenki, hogy gyönyörűek az örökbebabák. Kép Hát igaz is. Kép

Kizsó:A Te gyerekeid anélkül is gyönyörűek. KépKingus igazi nagytesó. Kép

Marci anyu: Ez az értelmes kis pofika. Kép Tündéri kisfiad van. Kép

Gabszi: Már lyuk van az oldalamban. Kép Történjen már valami, amiről írni is lehet. Kép

Boszika és Marci anyu: Kimaradtam valamiből? Nem igazán vagyok képben a kis "egysorosaitokkal" kapcsolatban.

Amneris: Na, Te is kiestél a kosárból. Kép Apának új szerelme van .Kép
Zita kis tündér. Kép

Süni: Bizony megkönnyeztem a történeteteket. Kép Nagyon szép kisfiatok van, mégegyszer boldog mindennapokat kívánok Nektek. Kép

Gilice: Nagyon szorítok a lányoknak, remélem, hamar otthon lesztek. Kép

Kép

Lennének kérdéseim:
Mit szóltok a bárányhimlő elleni oltáshoz? És az agyhártyagyulladás ellenihez?

Nikonozsó: légyszives - mint védőnéni - válaszolj már te is. Kép
Olyan jó lenne tudni, hogy érdemes e megszúratni a kisfiamat.

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kelimoni! Ildi lehet, hogy tud jönni a talira, ennek örülünk!!! Kép
A fiad egy tündér és már olvas is.. Kép

Mesélek vmit. Marcival ma átmentünk anyuékhoz ebédre. Mikor megérkeztünk kint voltak a kertben (nem füves rész... Kép) a szomszéd kisfiúval és az anyukájával. Marci nagyon barátkozós és rögtön el is kezdett beszélgetni, de szerencsére nem mindenki érti elsőre, hogy mit mond. Kép Motoroztak a kisfiúval, akit Bercinek hívnak. Marci folyamatosan beszélt hozzá, de mindig azt mondta: Béta deje (gyere), Béta, az az én motorom, stb. Senki nem értette, hogy mi az a Béta. Én rögtön vettem az adást, de persze mondtam, hogy ezt most én sem értem és közben próbáltam nem megfulladni a nevetéstől. Miután nem szűnt a Bétázás és Berci anyukája sem értette, hogy mit mond, de már nagyon meg akarta fejteni, bementünk a házba, mondván, hogy most már ennünk kell. Kérdeztem anyutól, hogy Õ értette-e, hogy mit mond Marci, de Õ sem. Akkor felfedem a "titkot". Kép
Anyuéknak van egy teknőse, akit Bercinek hívnak. Marci összekapcsolta, hogy a béka (béta) az Berci és ezért hívta Bétának (békának) Bercit, a kisfiút. Kép Kép Imádom az okos fejecskéjét! Kép

Madri! Szorítok nagyon!! Kép

Gabszi! KépUgye nem mentem ma az agyadra?? Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Hogy én milyen egy liba vagyok! Kép Elfelejtettem a legfontosabbat!

Az én okos kicsikém végig aludta az előző éjszakát!KépKépKépKép

Marci anyu: Kicsi zseni Kép

Ildikó: Milyen jó lenne, ha jönnétek a talira! Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!
Eddig bírtam nélkületek. Hannát megetettem, elaltattam és otthagytam Apucival. Én pedig egy internet-kávézó "magányában" sírdogálok most. Nem tudok visszaolvasni, csak a heti termést olvastam, és amit Süni "tollából" olvastam, az több volt, mint megható. Tiszta szívemből gratulálok és gyönyörű Miklóska! Rosszul látom, vagy valóban hasonlít Rád? Bár még csak a táblis képen láttalak.
Gilice: Mielőbbi gyors gyógyulást a lányoknak!
Madri: Sokat gondolok Rád!
Jiny: Holnap megyek a tejcsivel.
Egy gyors beszámoló: Élünk, vagy inkább túlélünk. Az első hét első felében sírva ébredtem és feküdtem. Számolom a heteket, hogy mennyit kell még egy idegen lakásban töltenünk. Semmit nem találtam az első napokban, pedig minden dobozt feliratoztunk. Ideiglnes otthonunkat próbálom otthonossá tenni, de számomra olyan idegen. Hanna szobáját ugyanúgy rendeztük be mint otthon volt, de igazából ő volt az egyetlen akit egyáltalán nem érdekelt a változás. A lényeg, hogy apa és anya ott van, a többi nem számít! Kinőtt 2 fogacskája persze nem úgy, ahogy a nagy könyvben meg van írva, hogy a két alsónak kellene először kibújnia, hanem a bal alsó egyes és bal felső egyes nőtt. És most kedvenc szórakozása, hogy csikorgatja.
Hétfőn és szerdán is vizsgázok, szorítsatok értem!
És csak nagyon halkan merem egyelőre kérdezni, mit szólnátok 20-án 3 plusz vendéghez? Sünike, ha nem haragszol meg, felhívnálak a hétvégén ez ügyben, mert nem tudom, hogy mikor jutok megint net közelbe.
Mennem kell! Ölellek mindannyiótokat!
Hildus
Vendég
 


Sziasztok Lányok! Kép

Szia Latimi!

Én amondó vagyok, hogy a mostani modern tápszerekkel már semmi gondunk nem adódhat! Kép

Gondolom a "túletetéskor" arra a régebben tapasztalt dologra gondolhattál, mikor annak idején olyan kis "felfújódott" ábrázata lett a tápszeres csöppségeknek... (Anyukám mesélte, hogy az ő korában megesett, de később azért kirúgták magukat a tápis babák isKép)

Szóval a mai tápszerek már tényleg szuperek - szinte tökéletesen utánozzák a tejcsi összetételét! Kép
A babák meg egyikből is, másikból is annyit esznek, amennyit kívánnak - nem okozhat semmi gondot, ha végül tápszert majszol a Cseppke.
Az egyetlen, amit nem képesek pótolni, azok az anyatejben lévő immunogének, melyeket az anya szervezete ad a babusnak.
Egészséges csemete esetén ez a hiány az "Ez legyen a legnagyobb bajunk!" Kép kategóriába esik.
Zita Baba viszont három hetes antibiotikum-kúrával kezdte az életét, ezért igyekeztünk anyatejet (amit hivatalosan "női tejnek" hívnak) szerezni a számára.
Ha kicsiny plusszt ad is csupán, neki jól jöhet még ez is.

Marikára - a mi tejanyucinkra - pedig egy kedves topic-olvasónk hívta fel a figyelmemet. Kép
Eszébe jutott, hogy a házukban egy kisbabás anyuka épp bevizsgáltatja magát (mert csak hatóságilag kivizsgált foprrásból adható át a tejcsi 100 %-os TB támogatással) - mi meg kaptunk az alkalmon! Kép

Hát: így alakult, hogy Zizike napi 4x anyatejcsit, este pedig további 2x tápszert eszik. (Igazság szerint mindkettőt imádja, bár a tejcsi valószínűleg jobb ízű lehet... Kép)

A gyomrocskájával is szerencsénk van: nem hasfájós, jó étvágyú. Kép
Bizonyos esetekben bizony a tápszernél semmi gond a baba emésztésével, míg a tejcsi hasfájást, allergiás reakciót (kiütéseket), emésztési panaszokat okozhat. Túl "ütős" kaja lehet a számukra - ilyenkor szerintem nincs is mért erőltetni.

Szóval összességében: bízz a tápszerekben!
Annyi féle van, megtalálhatod majd az igazit - és anyatejcsit is szerezhettek mellé.
Háztól, vagy gyűjtőből, privát, vagy védő néni által - ezer módot találsz majd, ha eljön az ideje! KépKépKép

Mindenkinek szép estét! Most megyek, mert hegyekben áll a mosogatnivaló. Ilyenkor merre járnak a jótündérek? Erre lennék én kíváncsi... (Lehet, hogy ők se szeretnek mosogatni! Kép)

Pusza! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Sziasztok!

Amneris! Jó tündért nem tudok küldeni..., de Dancsi jó lesz? Kép Kéred kölcsönbe? Imád mosogatni! Kép Azt a pár kést, meg éles dolgot már sity-suty Te is be tudod fejezni.
Mikor küldjem a kis segédet? : ) Ma már nem tudom, mert alszik.
Párocskád új szerelme tündéri! Kép De tudom, úgy sem vagy féltékeny, mert a Te szived csücske is a pici lány! Kép


Kelimoni! Gratula a fiatalúrnak az éjszakai átalváshoz! Ismételten tüneményes a képen! Kép

Marcianyu! Kicsi fiad nagyon, de nagyon okos! Kép

Kizsó! Édesek a lányok, ahogy sétálnak EGYÜTT! Kép

Hildus! Kitartás és drukk a vizsgára!

Sünike! Mi akkor csak dél, 1 óra körül érünk oda szserintem, mert délelőtt ovis nap. A fiúk meg készülnek a közös napra az ovival, és nem szeretnék nekik csalódást okozni. Nem baj?
Egyébként: Matiba 2+2

Sziasztok, megyek, mert még egy két hivatalos papirt meg kell keresnem holnapra, és múlt éjjel is csak kb. 6 órát tudtam aludni.

Szép álmokat mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma kiderül, hogy Simineni nyithat-e jósdát!

Kelimoni
Gergő baba nagyon édes, imádom nézniKép Olyan édes a mosolyaKép

Kizsó
tegnap színházba voltam, így otthon nem töltöttem le az emailokat. Este megnézem.

Mégegyszer köszi lányok, hogy gondoltok, szorítottok nekem!

Szép napot mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Sziasztok!!

Latimi! Nekem mindkét babám tápszeres baba. Sem az arcuk nincs felpuffadva sem nem betegesek. Gyönyörűek. Egészégesek. Hasfájósak sem voltak.

Mikor Nikike érkezett akkor megpróbáltam anyatejet szerezni de nem sikerült. Az utcában még 2 vele egyidős baba van akiknek szintén szükségük lett volna tejcsire de nekik sem sikerült. Õk is nagyon szép és egészséges babák..
Túletetni nem lehet. Ne félj ettől. Ha nem kell a tápszer a babának ugy kinyomja a nyelvecskéjével a cumit a szájáből mint a szél..
A mostani tápszerek nagyon megbízhatóak szerintem.. Amneris jól írta.

Van ám egy nagy hírem!! Az öcsémék babát várnak!! Anyukámmal épp nevettük,hogy minden évben egy unoka. Mint az orgonasíp. Ráadásul januárra van kiírva a sógornőm. Nekem februári és márciusi a két csemetém:-)
Így január, február, március az unokák sorrendje.. :-)))

Végre hívott a Gyámhívatalból a szépnevű ügyintézőnk.:.-))Megérkezett a gyermekvédelmis vélemény. Hurrá!!!!!!!!
23-án megyünk és meglesz a határozat... nevünkön lesz Ádámka!!!!

Marci-anyu! Csuda okos a kisfiad:-) Nikikének nem növesztjük a séróját. Akartuk de a fodrásznő azt tanácsolta még vágjuk.. majd pár év mulva. Erősödnie kell a hajának. Tegnap nagyon jól viselkedett. Csuda csínos lett!!!!

Kép

Kép
töltike
 
 


Sziasztok!

Süni! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek! Köszönöm, hogy leírtad az egymásratalálásotokat, nagyon meghatódtam, itt a munkahelyemen nem tudták elképzelni, hogy miért pityergek. Kép
A talival kapcsolatosan küldök mailt.

Jiny, Kelimoni ! Köszönöm a fotókat, gyönyörűszépek a gyerekek, a férjemnek is nagyon tetszettek. Szerdán hivatalosan is a különleges sor tagjai lettünk! Annyira boldog vagyok. Már ezerrel tervezgetünk, meg vásárolunk. Olyan jó! A babakocsinál teljesen elbizonytalanodtunk, illetve kinéztem egyet, szerintetek érdemes lenne már most megvenni? Bergon márkájú, van valakinek infója az ilyen típusú kocsikról?

Töltike! Az én öcsémék is babát várnak! Kép Tegnap mozdult meg először a baba! Ha mi is hamarosan sorra kerülünk, akkor lehet, hogy együtt babázhatnánk az öcsémékkel. Nagyon jó lenne.

Jiny! A fotóitokon láttam, hogy van egy westitek, hogy fogadta Dóri érkezését?

Sziasztok: Tirza

A finisben levőkért nagyon szorítok!

Kép
tirza
 
 


Sziasztok!

Tirza! Jól láttad, tényleg van egy egyéves westi kutyusunk. Az első két nap nagyon izgatott volt. Látszott rajta hogy azt várja mikor visszük már el Dórit, mint a többi gyereket aki eddig nálunk volt a családból. Aztán rájött hogy marad, meg hogy jobb lesz jóban lenniük. Azóta imádja, és féltékenyen őrzi is. Kép Rajtunk kívül csak kevesen nyúlhatnak Dorkához, mert elkezd nyüszíteni meg ugatni. Kép Lennének még kedves történeteim róluk... Kép Hogy később mi lesz azt nem tudom, mindenesetre arra nagyon figyelünk hogy bármennyire is megbízunk a kutyusban, soha ne maradjanak egyedül.
Bergon kocsiról nem tudok nyilatkozni, nekünk Peg-perego van.

Madri, Gabszi! Mennek a drukkok!!! Sokat gondolok rátok.

KépKép
jiny
 
 


Süni!

Nagyon-nagyon jó volt olvasni a történeteteket, örülök, hogy ilyen zökkenőmentesen és gyorsan egymásra találtatok Miklóskával!

Kata
rkata
 
 


Lányok!

Óriási hírt kell tudatnom Veletek!! Kép

Gabszitól ma 3/4 3kor kaptam egy sms-t : "Megszületett és gyönyörű."

Később megkért, hogy legyek a magyarhangja, íme:

Örömmel tudatom Veletek, hogy ma megszületett a kislányunk! Kép Este megpróbálok írni és képet küldeni. Köszönöm, hogy mindenki gondolt rám!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Marci_anyu: Köszönjük a jó hírt!! Ggabszi, ez a hétvége is a legboldogabbak közé tartozik Nektek KépKépKép
Zsófihoz szívből gratulálok és jó egészséget, sok örömöt, boldogságot, szeretetet kívánok mindkét gyermekedhez!!!
ildi_ko
 
 


Ggabszi, jaj de jó, mindig ilyen híreket szeretek olvasniKépKépKép
Sok boldogságot a kicsi lánykához, és várjuk a beszámolódat!!!!!
szuperboszi
 
 


Sziasztok, na most aztán történt " valami" amiről irni lehet! ...És mert nem voltam túl rendes veletek, hogy ennyit titkolóztam, este bármilyen későn is jövök haza leírom Nektek, hogy is talált ránk a kislányunk.

Addig is Süni gyűjtötte vers, amiben minden benne van..., azt hittem ez a nagy kedvenc vers még sokat várat magára... és teljesen meghatódtam... na, de erről este.

MOLNOS LAJOS
HAZATÉRÉS

Megérkeztél, gyermek. Rég
vártunk már.
Felgyűltek szavaink,
melyeket napról napra,
évről évre raktunk félre,
hogy átadhassuk neked, ha egyszer
megérkezel.
Sokan elmentek már a rád várók közül.
Vissza a földbe. A gyökerekbe.
De mindig maradt valaki. Mert
meg kellett várnunk téged, hogy
megőrzött szavainkat
átadhassuk egyszer majd neked.

Vegyed hát őket:
az egyik darab kő -
legyen fegyvered is,
másik darab föld -
legyen menedéked is valahol,
harmadik csillag -
legyen a sorsod,
a negyedik fűszál, az ötödik szellő,
a hatodik forrás,
és mi vagyunk a hetedik -
Te, ki végre megérkeztél,
örökségként ennyit adunk neked.
Ne tékozold el,
gyermek!

Potyognak a könnyeim...bocs! Készíthetem a 100-as pzs.-t! Kép

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Gabszi! Ilyen jó híreket!!! Nagyon sok boldogságot kívánunk Zsófi babához! És nagyon várjuk a beszámolót!!!

Madri! Mi újság? Nagyon sokat gondolok rátok!!!

KépKép
jiny
 
 


Gabszi!

Reggel még nem gondoltuk volna, hogy délutánra ilyen híreket hallunk. Nagyon sok boldogságot a pici lányhoz.
Képet majd kérünk arról a gyönyörűről.
Töltike!
Nikike, ha rövíd, ha hosszú a haja akkor is gyönyörű kislány.
Marci-anyu!
Kis barátom megint nagyot alakított. 10 percig ezen röhögtem.
Madri!
Mostmár csak érted kell szorítanom. Megy a drukk.
Ha beszélgetni akarsz, mert rossz kedved van vagy magad alatt vagy akár éjjel is hívhatsz.
De nagyon úgy érzem, hogy hamarosan nagyon jó kedved lesz.
simineni
 
 


miért hiszi mindenki azt hogy aki örökbe adja a babáját rendes?
hair
 
 


Hair! Ne haragudj, de pár hónapja már volt itt egy hozzád hasonló hozzászóló. Úgy gondolom, hogy nem kell hogy bármiről is egyezzen a véleményed a miénkkel. Mi ezt el is fogadjuk. Ezért kérlek, mivel nem kötelező senki számára se, ezért ne írj nekünk többet. Én is sokmindennel nem értek egyet, ezért nem is írok olyan topikokba. Ha olvastad láthattad, hogy mostanában milyen boldog események történtek ezen topik életében. Kérlek ne tedd ezt tönkre! Köszi

Kedves mindenki! Ha nem akarjuk hogy megismétlődjön a Szokesz féle történet, kérlek Titeket, hogy ne reagáljon senki Hair hozzászólására. Inkább örüljünk Gabsziéknak és szorítsunk továbbra is Madriéknak.

Puszi
Dóri anya

KépKép
jiny
 
 


Én is most írtam valami hasonlót, de megelőztél.
Tökéletesen egyetértek.
simineni
 
 


Sziasztok!

Gabszi
ilyen jó hírek! Már alíg várom, hogy én is ilyennel szolgáljak! Nálunk egyenlőre még nem csörgött a telefonKép

Szép estét mindenkinek!

Kép
madri
 
 


Sziasztok!
Gabszi: Ez csodálatos! Szóval Zsófia a legkisebb topic baby. Kép Sok boldogságot, egészséget, türelmet és mérhetetlen szeretete kívánok ! Kép

Marci anyu: Ezt a bétázást elolvastam már többször. És olyan jókat vigyorgok a dolgon. Kép Tényleg zseni a fiad. Két évesen ilyen asszociáció! Kép

Madri: A Te kisfiaddal mi újság? Lassan meg kellene mutatnia magát az Õt váró anyucikájának és apucikájának. Kép

Gilice: Mi van veletek? Hogy van a két gyönyörű?

Jiny, Simineni: okos ötlet Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


aki örökbe adta idusamojának a babáját,otthagyta a férjét,a 8éves kislányát,a tiz éves fiát.a volt férje bányász,3szak mellett becsületesen neveli a gyerekeit.a kedves hölgyike azóta tul van 5 kapcsolaton,elvált miatta 2 házaspár.akitől van az örökbeadott babája öngyilkos lett miatta.most megint együtt él valakivel,tojik akét gyerekére januárban látta őket utoljára.mi ez a nő ?egy utolso szemét,ugyhogy nem kell agyon dicsérni!minden tiszteletem a volt férjé mert ő legalább felneveli őket.ennyit akartam elmondani mert ismerem őt,és itt a környezetében mindenkinek hányingere van tőle,hogy még fimet is engedett csinálni a gyereke eldobásából!
hair
 
 


Gabszi! Csodálatos hírekkel jöttél, gratulálok és sok sok boldogdságot kívánok az új kis jövevényhez! :-))) Ja és gyönyörű a vers!

Madri! Türelem, hamarosan megcsörren az a telefon, addig is adjon neked sok erőt Gabsziék boldogsága! :-))))))))))) Kívánom, hogy ti is legyetek nagyon boldogok!

Szép estét!
alexa78
 
 


Sziasztok!

Bocsi, nincs időm, holnap írok mindenkinek!!

Csak Gratulálni szeretnék Ggabsziéknak!!!Kép Kép Kép Kép Kép
Várom a történetet!!! Mit szólt Balázs????Kép

Hair!
Én úgy gondolom, hogy te nem akarsz rosszat nekünk... Valószínű csak kíváncsi vagy, és érdekel az örökbefogadás belülről...
Én magamról szeretnék beszélni...
A mi örökbeadó anyánk "rendes" hisz megismertük, tele van érzésekkel... Sajnos nem a szíve szerint tudott dönteni, hanem az eszükkel döntöttek... (mert az élettársával együtt hozták meg a döntést...)
A helyzetük egyáltalán nem rózsás, nem mennék bele részletekbe...
Megismertem és tudom, hogy "rendes", bár ez túl egyszerű szó ahhoz, hogy leírjam milyennek is ismertem meg.
És általában azért gondoljuk "rendes"nek őket, hisz annyi minden mást is tehetnek az örökbeadáson kívül amivel csak ártani tudnának a gyermekeiknek...
Ezért a lépésükért, mert nagyon jót szeretnének a babájuknak, tiszteljük, becsüljük őket... És a személyes megismerés után alkotunk véleményt róluk teljes egészében.
Vannak sajnos olyan örökbeadók is, amilyenről írsz pl... De hidd el, ők vannak kevesebben...
Ha nem rendesek, akkor más módját választják a bébi "lepasszolásának"... (Huuúúú ez így nagyon csúnya megfogalmazás, azokra az esetekre gondolok, mikor a kukába és egyéb helyekre teszik őket...)
A nyíltan örökbeadók felvállalják magukat, és sajnos nem is mindig bánnak velük tisztességesen... De mindezt a gyermek érdekében!!!!!
És ezt tiszteljük, becsüljük!!!!
A mi örökbeadónkat én nagyon megszerettem, bár tudtam, hogy nem kerülhetek hozzá közel, mert az a kisfiamnak nem tenne jót...
De nincs olyna hét, amikor nem gondolnék rá, és arra hogy biztosan boldog lenne, ha látná mennyire boldog a gyermek, akinek a sorsát ránk bízta!!!!!
A mi kicsi fiúnk pedig nem fog rosszat hallani róla sohasem!!!!Kép Ha majd megszeretné keresni őt/őket, mi abban is támogatni fogjuk...

Idusa majd biztosan reagálni fog... Ismerem őket, és tudom, hogy mit éreznek, és mit tudnak az örökbeadóról... Sajnos volt 1 mondat amit ők is csak a filmben hallottak Lilivel kapcsolatban.
De szerintme ez nem is olyan érdekes...
Lili nagyon jó családban él, boldog szülőkkel!!! Megkapja a lehető legtöbbet amit szülő adhat neki... És kiegyensúlyozott boldog baba!!!Kép LáttamKép
Úgy gondolom a többi nem is érdekes számára...

Mennem kell... még tanulok!!
Holnap jövök és írok!!!
Sok puszi mindnekinek!!!

KépKép
napsugaracska
 
 


Kedd reggel 7 orakor meg szolalt a telefonom egy igen regi ismerosom hivot hoyg van egy baba aki minket var!!!!Azota mar itthon is van!!!!!!Tobb szaz km es tobb ember segitseget kaptuk. 3 gyamhatosag kulombozo ponton az orszagnak mind munka idon kivul egybol segitettek!!!!Csutortok este 19 orakor mar itthon is volt a mi kicsi CSABIKANK!!!!!Ideg feszito
5 het van meg hatra!!!!Utana kepeket is kuldunk!!!8 naposak vagyunk!!!Most nem irok mert ehes pici poci!Sziasztok lanyok!!!Móncsi3.
móncsi3
 
 


...és drága Hair!

Ha mindez igaz amit írsz, akkor talán neked is "rendes"nek kellene lenned, és Idáékat nem kellene terhelni...
Õk már egy másik család!!!

KépKép
napsugaracska
 
 


Móncsi3!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratula!!!!Kép Kép Kép

Mi van itt kérem??????
Írj, írj, írjKép Kép Kép

Puzsi a családnak!!!
Legyetek nagyon nagyon boldogok!!!!!!!!!!

KépKép
napsugaracska
 
 


Ggabszi, ezek szuper hírek, már nagyon vártuk, hogy jelentkezzél. Sok boldogságot, örömöt és egészséget kívánok az egész családnak.Kép
Várom a beszámolót.Kép
Kép

Madri, nagyon szorítok nektek, remélem hamar kibújik a babátok, mert érzi, hogy nagyon várjátok.Kép
Kép

Móncsi3 ez fantasztikus. Hatalmas gratula, sok boldogságot nektek, ha van egy kis időd mesélj,Kép

Kép

Kép
Kép
atan
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?