Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!
Kelimoni, Moncsi és Mony!
Nagyon boldog névnapot kívánok nektek, és sok szép virágotKépKépKép
Boszi
szuperboszi
 
 


Minden Mónikának boldog névnapot!!!Kép
Kép

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!

Kelimoni, Moncsi, Mony

Kép

Boldog Névnapot!

Kép
madri
 
 

 
 

Sziasztok!

Mónikák!! Nagyon Boldog Névnapot kívánunk!!!!

Kép

Kép
töltike
 
 


Jaj lanyok nagyon koszonom a nevnapi koszontest.
KELIMONI NAGYON BOLDOG NEVNAPOT KIVANOK!!!!!!
MONY BOLDOG BOLDOG NEVNAPOT KIVANOK!!!!
móncsi3
 
 


Kelimoni, Moncsi és Mony!

Boldog névnapot kívánok!! Kép

Tölti, Neked is boldog névnapot kívánok így megkésve, de legalább tovább tarthat az ünneplés! Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Kelimoni, Moncsi, Mony! Nagyon boldog névnapot kívánunk nektek!

Töltike kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánunk neked is boldog névnapot!

Dóri, Dóri anyu és Dóri apu

KépKép
jiny
 
 


Kelimoni, Moncsi, Mony én is nagyon boldog névnapot kívánok nektek.
Kép

Kép
Kép
atan
 
 


Lányok!
Ki mit vett nagymamának Anyák napjára??
Kizsó! Te fel vagy mentve a válaszadás alól!KépKép

Puszi
Kép

Kép
rayo
 
 


Minden kedves Mónikának nagyon nagyon boldog névnapot kívánok! :-))))
alexa78
 
 


Sziasztok!

Kelimoni, Moncsi3 boldog névnapot kívánok nektek és minden Mónikának!!!

Mony nem Mónika ez csak a nickneve, de biztosan nagyon örül ha gondolunk rá is!!!!!!

Sok puszi:

Vicki
vicki
 
 


Sehol senki?????
Csak virágot vettetek?????? Vagy valami szuper ötlet???????
Kép
Kép

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!

Rayo: Mi újság veled? Jól vagy, nem fáj?????

ÜNNEPLÕKNEK SOK BOLDOGSÁGOT!!!

Alexa: Örülök,hogy jobban vagy, és drukkolok,hogy sikerüljön!!!!!!!!!!

Tirzáéknak nagy drukk!!!!!!!!!!!!!

Sünike: Merre vagy? Hiányollak!

Kép
csöpke
 
 


Rayo!

Nekem MÉG nem nagymama anyukám,de eszembe jutott valami.Lehet,hogy nem jó ötlet,de én adtam már olyan ajándékot(barátnőnek),hogy egy fényképet (amin ketten voltunk) megcsináltattam puzzle-nek (A4-es méret)és szuper lett. Nem tudom van-e a közeletekben olyan számítástechnikai üzlet, ahol csinálnak ilyet,de szerintem ez aranyos.A lány nagyon örült neki,aki kapta.

Kép
csöpke
 
 


Sziasztok!

Minden Mónikának nagyon sok boldogságot kivánok névnapja alkalmából!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ma voltunk Ádámkával csípősszűrés vizsgálaton. Azt mondták feszes a jobb combja ezért tornáztatnom kell naponta és 4 hónapos korban visszamenni vele.

Rengeteget vártunk. Itt nincs megoldva,hogy a pici babák külön menjenek. Az öreg mamikkal álltunk sorba. Jól kibeszéltek bennünket.
A férjemnek odaszóltak,hogy le sem tagadhatná Nikit. Tiszta apja ez a lány :-DDD

Mivel 53-an!!!! voltak előttünk elővettem a tápszert etetni Ádámkát. Na amit én kaptam. Miért nincs tejem amikor olyan kövér vagyok.Na ekkor már azon voltam,hogy Bruce Lee rúgással leterítem az egyiket.
Bezzeg ők 5 gyereket szültek. Ennyi csúcsszuper Einsteinhez hasonló értelmi képességekkel rendelkező gyerek a világon nincs mint amennyiről én ma hallottam. 10 hónaposan már összefüggő mondatokban beszélt az egyik unoka. Na persze én meg most írom a doktori disszertációmat.

Ja és amikor már nem volt téma jött a várva várt kérdés...mi az az arcán a kisfiúnak?? Na ekkor látványsan felálltam és inkább az ajtóhoz álltam tartva Ádit a karomban..

nagyon fárasztó nap volt... Minden szempontból..

Kép

Kép
töltike
 
 


Töltike!

Minden tiszteletem a tiéd,hogy kibírtad őket,lehet,hogy a Bruce Lee rúgást be kellett volna vetned.Az emberi ostobaságnak nincs határa!!!

Kép
csöpke
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a köszöntést, nagyon aranyosak vagytok. Kép

Töltike: Hol voltatok? A Heim Pál Kórházban? Mert ott utalkodnak ilyen borzalmas körülmények. Kép
Egyébként Bethesda kórházat javaslom mindenkinek, az Örsön van egy intézményük, időpontra kell menni és kb 5-10 perc a várakozási dő. Kultúráltak a körülmények a tágas váróban és mindenki nagyon kedves. Kép

Lehet, hogy én már megvertem volna valakit. Kép
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Hildus magyar hangja vagyok:

Töltinek és minden kedves Móninak nagyon boldog névnapot kívánunk!
Pancsi és Hildus

KépKép
jiny
 
 


Kelimoni!

A szigetszentmiklósi rendelőintézetben voltunk.

Ja és még a legjobb beszólást el sem mondtam. Etetés közben odaszól egy mami Ádinak,hogy
"látod nem ad neked anya didit" na akkor elég csúnyán odaszóltam,hogy nem azért nem adok mert nem akarok hanem mert nem tudok..Na akkor a másik rázendített,hogy a mai fiatal asszonyoknak azért nincs tejük mert cigiznek, kábítóznak meg isznak.. Na ekkor már dagadt az agyam az idegtől...

Tisztelem az időseket de mindennek van határa..

Kép

Kép
töltike
 
 


Töltike, minden elismerésem, azt hiszem, ez nálam is kiverte volna a biztosítékot. Ja, és én olyan "szemét" vagyok, hogy ilyen esetekben nagyon csúnyán tudok beszólniKép De az is segít, ha utána ízlelgetem a csúnya beszólásokat, és legközelebbre tartogatom.
(Nálunk a csúcs az volt, amikor full terhesen nem akartak felengedni a nyanyák a buszra, a férjem tartotta fel őket, majd a 190 magas 100 feletti súlyú férjemet fellökve verekedték fel magukat.)
Azért nálunk minden gyerek olyan "hisztis" volt, hogy a sort ritkán kellett kivárnunk, és az újfent "szemét" anyjuk ilyenkor nem igazán szokta csitítani őketKép (Főleg az OTP-ben.)
Boldi a diabetológián a múltkor egy nénit óvatos rugdosás után elkezdett vetkőztetni, be akart kukucskálni a pólója alá, meg az ajtón nyitogatott be, majd amikor nem szabadott benyúlnia a konnektorba, akkor úgy istenesen rázendített a hisztire. Mindjárt mi is következtünkKép Bent aztán megszeppent, bújt a hátsó részembe.
szuperboszi
 
 


Ugyan már lassan vége a Mónika napnak, de azért én is BOLDOG NÉVNAPOT kívánok nektek MONCSI és KELIMONI!
Hol van SÜNI? Senki nem tud róla?
GILICE! Hogy vannak a leányzók?
NAPSUGI! Már rég hallottunk Noriszról!

Kép
mirosz
 
 


Töltike! Felháborító milyen emberek vannak! Én is tisztelem az időseket, de sokszor nem tudják hol a határ. Azt hiszik a koruk miatt már mindent láttak, mindent tudnak és mindenbe beleszólhatnak! Én valószínűleg nem álltam volna meg szó nélkül! Hú, de forr az agyvizem!
alexa78
 
 


Sziasztok!

Tölti, Mónikák nagyon sok boldog névnapot kívánok nektek! Kép

Én próbáltam hívni Süni, de nem kapcsolja a számukat! Anyu szerint megváltozott. Kép Süni, jelentkezz!!! Vagy az ünnepség miatt túl leterhelt vagy? Kép

Lassan Ildikóék is hazaérnek! Kép Hogy elment ez a két hét! Remélem jól szórakoztok és sokat pihentek! Kép

kizsó
 
 


Én is boldog névnapot kívánok nektek Tölti és minden Mónikának is!
Kép

kizsó
 
 


Boldog névnapot Mónikák!
steiff
 
 


Mégegyszer köszönöm mindenkinek a közöntést. Kép
Szép napot! Kép

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Osváth Erzsébet: Meséltél, meséltél

Velem voltál örömben.
Velem voltál bajban.
Velem voltál, ha sírtam,
velem ha kacagtam.
Meséltél és meséltél igazakat, szépet.
Kívántam, hogy a meséd
sose érjen véget.
Mit adtam én cserébe?
Te azt sosem kérdted.
De talán a két szemem
elárulta neked.

Kép

Kép
rayo
 
 


Kicsi az én szívem, kicsike darabka,
Édesanyáméból úgy van kiszakítva.
Azért siet oda, azért szeret ottan
Ahol ez a két szív újból összedobban.

Fejem Édesanyám ölébe lehajtom,
Forró imádságom az égbe sóhajtom:
Akit két karommal átölelek itten,
Azt az édesanyát áldjameg az Isten.

Kép

Kép
rayo
 
 


Iványi Mária: Nagyanyónak

Halkan, puhán
Szirom pereg
Simogatja
Öreg kezed.

Piros szegfű
Halvány rózsa
Téged köszönt
Nagyanyóka.

Kép

Kép
rayo
 
 


Kezdtek ráhangolódni????

Puszi
Kép

Kép
rayo
 
 


Kicsit olyan, mintha egyedül lennék a világon!!!!

Legalább annyit írjatok, hogy: Helló!

Kép

Kép
rayo
 
 


HelloKépKépKép
szuperboszi
 
 


Köszi Boszi!
Már páni félelem lett úrrá rajtamKép

Kép
rayo
 
 


Rayo
nagyon szép idézeteket találtálKép

Kép
madri
 
 


Rayo
nagyon szép idézeteket találtálKép

Kép
madri
 
 


Kétszer ment, bocsiKép

Kép
madri
 
 


Nem vesztünk el, csak éppen tetanuszért voltunk, Antónia ugyanis beleesett egy döglött sündisznóba. Nálunk mindig zajlik az életKép
Délután meg anyák napi műsorra megyünk. Az alsósok még tartanak, a felsősök már nem.
Szép jó napot mindenkinekKép
szuperboszi
 
 


Sziasztok!

Szuperboszi! Beleesett egy sündisznóba? Ne haragudj, ez véresen komoly dolog, a tetanusz ráadásul fáj is (Antónia hogy viselte?), de olyan viccesen hangzik hogy valaki beleesik egy sündisznóba! Életemben nem hallottam még ilyet!

Véleményetekre lennék kíváncsi: hallott már valaki az AVIVA tornáról? Milyennek találjátok? Könyvből is meg lehet tanulni? GnRh kezelés után menszesz meghozatalra ajánlott ez?

köszi és szép napot!

alexa
alexa78
 
 


Nem haragszom, mi is jót röhögtünk, de a dokinéni sem bírta kiKép Fáj neki, de mondtam , hogy viselje hősiesen, aki hülyéskedik, az a következményekkel is számoljon. Bár a bátyjával szórakoztak, így annak is kijárna egy tetanusz...
szuperboszi
 
 


Hello Rayo, én is itt vagyok, de a munkahelyem nem tolerálná, ha folyamatosan ide irogatnék. Kép
Kép

Kép
Kép
atan
 
 


Sziasztok!
Próbáltam Sünit hívni, de nem elérhető... Remélem, nincs semmi baj!!! Süni jelentkezz!!!!

Tegnap nagyon szuper napunk volt! Kép Anyunak volt a szülinapja és meglepetésvacsit szerveztünk neki. Jött az egész család (majdnem) és Õ nem tudott semmit. Apu azt mondta, hogy a hétvégére keresnek éttermet, csak körülnéznek. Mi pedig ott ültünk és rettentően vigyorogtunk, mert anyu semmit nem értett. Mit keresünk az étteremben, hogyhogy nem szóltunk, stb. Aztán lekapcsolták a villanyt, Halász Judit / Boldog szülinapot szólt és hozták a tortát. Anyu akkor is azt hitte, hogy valaki másnak is akkor van a szülinapja.. Kép Nagyon szuper volt az este! Kép

Ma délelőtt Marcival csavarogtunk. Vettem neki egy homokozós dömpert lapátokkal. Olyan édes volt, mert a pénztárnál megkérdezte, hogy Lili babának vettük? Úgy megpuszilgattam! Kép Most alszik a tündérke, ha felébred, ballagásra megyünk. Írjatok!!! Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Szia Rayo!
Mi csavargunk mostanában. Kép
Sírva ettem meg az ebédemet. A verseket olvastam és eszembe jutott az én Drága Anyucim. Kép

És az érzés, amit Gergő léte okoz a szívemben és amit mindenkinek kívánok!

Tirza: Írsz nekem egy mél címet? Szeretnék küldeni Tiéd Apának megerősítő fotókat. Kép
Arra a mélcímre is mehet, ami a profilomban van. Kép

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!
Még nem tudtam teljesen visszaolvasni, de utólag szeretnék minden Mónikának nagyon boldog névnapot kívánni.

Kedves Jiny és Kelimoni! Ide küldhettek képeket:
bbe01 kukac fibermail pont hu
Szerintettek mennyi idő lesz a várakozás a különleges sorban? A párotok családja is el tudta fogadni a különleges babát? Nálunk szerintem a részükről biztos gond lesz, mert az örökbefogadásra sem reagálnak, szerintem nem tudják ezt a tényt sem elfogadni, mondjuk a ma napig még engem sem fogadtak el.

Tirza

Kép
tirza
 
 


Tirza!

Akkor küldök nektek pár képet, remélem, fogtok örülni neki.Kép

Azt hiszem, a különleges sorban a várakozási idő jelentősen lecsökken. Azt gondolom, jó mindig készenlétben lenni, tehát várja azt a babát az ágyacskája, kocsija, ruhácskái, hogyha jön, akkor ne azután kelljen rohangálni. Kép Mostantól kezdve ez lesz a legboldogabb időtöltésetek. Kép

Nálunk sem volt totális siker az örökbefogadás gondolata anyósomék részéről. A férjem viszont elmagyarázta nekik, hogy ez az egész mit jelent számunkra, továbbá azt is, ha a babánkat nem fogadják el, sajnos megszünik köztünk a kapcsolat. Azt nem állítom, hogy teljesen elfogadták az örökbefogadást, de Gergőt nagyon szeretik. Kép

Egyébként meg az én szüleim mindent megadnak Gergőnek, sosem fogok rágódni azon, hogy a férjem családja miként érez. És a férjemnek is Gergő a legfontosabb, mindenre képes érte. Kép

Teljesen biztos vagyok abban, ha én szültem volna egy babát, a kapcsolat akkor sem lenne tökéletes. És ez nem a gyermeknek szól, hanem az én személyemnek. Engem pedig már nem érdekel, hogy miként vélekednek rólam. Van egy gyönyörű gyermekem, egy férjem, aki imád. Kell ettől több? Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Örülök, hogy majdnem mindenki megvan!
Én csak azért értem annyira rá, mert Regi aludt!
Puszi mindenkinek!
Holnap Debrecenbe megyünk ballagásra!

Kép

Alexa!
Én még a GnRh-ról sem hallottam soha! Elég tájékozatlan vagyok lombik ügyben!

Szuperboszi!
Tényleg mindig történik veletek valami! De így a jó!KépKépKép

Kép
rayo
 
 


Kedves Topiclakók!

A tesóm fia készített egy honlapot magának. Nagyon büszke rá és megkért, hogy terjesszem. Kép

Hát, én most megteszem. Kép

http://www.kronikas.atw.hu/

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


MegnéztemKép
szuperboszi
 
 


Lányok!
Ma meglepetésben volt részem. Gilicéék voltak bent a dolgozómban. Annyira örültem nekik. Azt azért sajnálom, hogy a lányok aludtak, de majd a talin bepótoljuk.

Rayo!
Nagyon szépek az idézeteid. Anyukád biztos fog örülni neki. Most adod oda a bekeretezett Regit is?

Boszi!
Látom te is rutinos vagy már a gyerekbalesetekben. Szegény lányod meg kinevetitek.(nehogy azt hídd, hogy én nem ezt tettem volna)

Szép estét mindenkinek!
simineni
 
 


Kelimóni!
Apának ajánlom majd ezt a honlapot. nagy forma1 és motor gp rajongó. Annyira, hogy már most szervezi, hogy augusztusban Brünoba mennek a fiával motorversenyre, ezért még az éves leltárt is átrakatta másik hétvégére.
simineni
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?